GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Play: Wraca rabat za Cykliczną Płatność Kartą
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-22 15:32 - dodaj komentarz
Za dodanie Cyklicznej Płatności Kartą jako metody płatności Play serwuje 5 zł zniżki na abonament miesięcznie przez maksymalnie 6 miesięcy. Najważniejsze i najlepsze w tym sposobie płatności są wygoda (faktura będzie się płaciła sama co miesiąc, nie trzeba pamiętać o opłatach czy wpisywać ponownie danych do przelewu) oraz bezpieczeństwo. Zasady? Tym razem zapraszamy Was do salonów Play, gdzie będziecie mogli aktywować taką płatność.
Black Friday z NaviExpert – roczne abonamenty 50prc. taniej
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-22 15:28 - dodaj komentarz
Największa promocja w roku wystartuje już w najbliższy piątek i potrwa tylko 24 godziny. Black Friday co roku przyciąga wszystkich atrakcyjnymi cenami. Nie inaczej jest i w NaviExpert, bowiem tego dnia obniżone zostaną ceny rocznych abonamentów NaviExpert aż o 50%! Promocja rozpocznie się 24 listopada o godz. 12:00 i potrwa do 25 listopada do godz. 12:00. Macie więc tylko 24 godziny na zakup abonamentu w promocyjnej cenie!
LG świętuje 20 lat w Polsce i nagradza swoich klientów
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-22 15:21 - dodaj komentarz
Już od 20 lat, LG Electronics w Polsce nieustannie dostarcza rozwiązania, które mają ułatwiać codzienność milionom Polaków i sprawiać, że motto firmy „Life’s Good” żyje w każdym domu. Z okazji 20 lat istnienia na polskim rynku, LG Polska przygotowała dla swoich Klientów akcję specjalną z flagowymi produktami marki oraz wielką loterią, w której do wygrania jest zestaw LG Innovation House stanowiący pełne wyposażenie domu w najlepsze urządzenia LG o łącznej wartości 160 000zł.
Samsung Gear S3 z aktualizacją systemu do Tizen 3.0
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-22 15:17 - dodaj komentarz
Samsung Gear S3, czyli inteligentny zegarek firmy Samsung, otrzymał właśnie potężną aktualizację oprogramowania do systemu Tizen 3.0, która wprowadza szereg nowych funkcji. Z najnowszą wersją systemu operacyjnego mieli już okazję zapoznać się właściciele smartwatchy Gear Sport. Teraz nowe funkcje trafiają do modeli Gear S3 Classic oraz Gear S3 Frontier. Aktualizację można pobrać w aplikacji Samsung Gear, zainstalowanej w smartfonie a o jej dostępności poinformuje nas sam zegarek.
Plus: Odbierz Jesienny Bonus do doładowania
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-22 15:14 - dodaj komentarz
Za oknem szaro i ponuro, ale użytkownicy usług „na kartę" w Plusie i Plushu mogą się pocieszyć bonusem 50% do doładowania o wartości od 30 zł do 99 zł. Promocja będzie dostępna tylko przez jeden dzień – czwartek 23 listopada.Z promocji „Jesienny Bonus" mogą skorzystać użytkownicy JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę oraz Plus Internet Na Kartę.
Randki internetowe pracowników i szefostwa firm: potencjalne zagrożenie
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-22 15:11 - dodaj komentarz
Badanie przeprowadzone przez Kaspersky Lab pokazuje, że właściciele i pracownicy firm mogą niechcący stwarzać zagrożenie dla swoich organizacji, ponieważ wielu z nich wykorzystuje urządzenia firmowe do randkowania online lub ujawnia tajemnice firmy, szukając swojej drugiej połówki. Badanie dotyczące postaw użytkowników internetowych portali randkowych pokazuje, że 11% osób, które randkują online, stanowią właściciele lub kierownicy firm, podczas gdy kolejne 20% to menedżerowie
Black Friday najważniejszym świętem branży ecommerce
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-22 15:07 - dodaj komentarz
Black Friday to dzień, w którym polskie sklepy internetowe generują jeden z największych poziomów sprzedaży w ciągu całego roku. Według szacunków Blue Media, wartość transakcji dokonanych tego dnia wzrośnie pięciokrotnie w porównaniu do innych dni. Blue Media swoje szacunki opiera na podstawie obserwacji z ubiegłego roku oraz danych pochodzących ze swojego systemu Płatności Online BM, z którego korzysta ponad 2,6 tys. sklepów internetowych.
Cineman świętuje 10. urodziny również w Samsung Smart TV
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-22 15:04 - dodaj komentarz
Pierwsze aplikacje wprowadzone w ramach Samsung Smart TV pojawiły się w 2010 roku. Niedługo potem widzowie mogli już korzystać z dedykowanej aplikacji Cineman. W tym roku ta popularna platforma VOD świętuje 10. urodziny. Z tej okazji Cineman przygotował specjalną kolekcję filmową, która jest dostępna także dla widzów Samsung Smart TV.
Plus Black Friday - super ceny smartfonów z abonamentem i MIX
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-21 15:48 - dodaj komentarz
Plus Black Friday, to super ceny smartfonów z abonamentem i z mixem. Black Friday Plus to szansa na udane zakupy, wyposażenie siebie nie tylko w doskonałe sprzęty, ale również niezawodne i doskonałe akcesoria. Wszystko zaś dostępne jest w korzystnych, znacznie obniżonych cenach, które nie obciążają Twojego portfela.
Najlepszy - pierwszy film zrealizowany w ramach Cyfrowej Strefy Twórców już w kinach
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-21 15:35 - dodaj komentarz
17 listopada do kin wchodzi pierwszy film zrealizowany w ramach Cyfrowej Strefy Twórców Grupy Polsat - „Najlepszy” w reżyserii Łukasza Palkowskiego. Więcej informacji o produkcji znajduje się w poniższych materiałach prasowych. „Najlepszy” – nowy film reżysera „Bogów” zachwycił już pierwszych widzów. Film został uhonorowany już dwukrotnie nagrodą publiczności - na 42. FPFF w Gdyni oraz 15. MFF TOFIFEST w Toruniu.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: