GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

iPhone XS i iPhone XS Max w przedsprzedaży Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-26 12:42 - dodaj komentarz
Ruszyła przedsprzedaż najnowszych smartfonów od Apple. iPhone Xs w wersji 64 GB, 256 GB, 512 GB oraz XS Max także w 3 wersjach właśnie wjechały na stronę Orange.Dla tych, którzy jakimś cudem nie natrafili wcześniej na nowe iPhoney to w telegraficznym skrócie: mamy tutaj do czynienia ze świetnym, bardzo mocnym smartfonem, z ekranem zajmującym prawie cały ekran (z naciskiem na „prawie cały” a nie „prawie”). Estetycznie wykonany, z wyświetlaczem OLED, obsługującym technologie HDR.
Tauron: Robotyzacja usprawni obsługę klientów
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-26 12:37 - dodaj komentarz
TAURON wdroży automatyzację procesów biznesowych przy użyciu narzędzi Robotics Process Automation (RPA) w celu usprawnienia obsługi klienta, sprzedaży, logistyki oraz obiegu dokumentów. Partnerem technologicznym projektu jest firma Capgemini. Narzędzie Robotic Process Automation (RPA), czyli Zrobotyzowana Automatyzacja Procesów, to oprogramowanie używane do koordynacji działań pomiędzy istniejącymi systemami informatycznymi, bez ingerencji człowieka.
Od dziś LG rozdaje żywą gotówkę i to BLIKIEM
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-25 15:43 - dodaj komentarz
Najlepsze smartfony wcale nie muszą kosztować majątku, a najwyższą jakość i specyfikację można już znaleźć na rynku w dobrej cenie. Wie o tym marka LG, która kontynuuje promocje na tegoroczne flagowce, tym razem uruchamiając nową akcję z czekiem BLIK. Od dziś każdy kto kupi LG G7 ThinQ lub LG Q7 w sieciach Play, Orange i Plus otrzymuje od LG zwrot gotówki, którą wypłaca w bankomacie za pomocą czeku BLIK.
Jeden na dziesięć zainfekowanych nośników USB zawiera szkodliwą kryptokoparkę
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-25 15:39 - dodaj komentarz
Urządzenia USB, stosowane przez cyberprzestępców do infekowania urządzeń niepodłączonych do internetu, coraz częściej stają się nośnikiem szkodliwego oprogramowania służącego do kopania kryptowaluty. Chociaż zasięg i liczba ataków są stosunkowo niewielkie, z roku na rok przybywa ofiar – jak wynika z przeglądu Kaspersky Lab dotyczącego zagrożeń dla urządzeń USB i nośników wymiennych w 2018 roku.
Tylko co 10 nastolatek twórczo korzysta z technologii
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-25 15:37 - dodaj komentarz
Dzieci w sieci najczęściej oglądają wideo, słuchają muzyki lub komunikują się ze znajomymi. Tylko co dziesiąty nastolatek może pochwalić się twórczym wykorzystaniem narzędzi online. 65% uczniów nigdy lub prawie nigdy nie rozmawiało z nauczycielem o aktywności w internecie. To wybrane wnioski z badania EUKidsOnline 2018 prowadzonego pod kierunkiem prof. Jacka Pyżalskiego (UAM) w partnerstwie z Fundacją Orange.
Microsoft: Ruszył wyścig po AI
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-25 15:35 - dodaj komentarz
Jesteśmy obecnie świadkami wyścigu o zaadaptowanie i wdrożenie AI w procesach biznesowych. Dotyczy to praktycznie każdej branży. W badaniu Economist Intelligence Unit przygotowanym na zlecenie Microsoft[1], więcej niż jeden na czterech liderów (27%) przyznało, że organizacje, które reprezentują, już teraz włączają technologię AI do kluczowych procesów i usług, a kolejne 46% ma jeden lub więcej projektów pilotażowych w zakresie sztucznej inteligencji.
EMITEL S.A najlepszy w badaniu zaangażowania społecznego i rozwoju GRESB
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-25 15:33 - dodaj komentarz
Emitel S.A zdobył w badaniu aż 80 punktów przy średniej 48 punktów i oprócz zwycięstwa w grupie spółek porównywalnych, znalazł się w czołówce 10% z ponad 170 badanych firm europejskich. Prowadzone od dziewięciu lat badania GRESB analizują przedsiębiorstwa infrastrukturalne pod kątem działań ESG – środowiska, odpowiedzialności społecznej i ładu korporacyjnego.
W Mysłowicach pojemniki na śmieci będą podpięte do internetu i dadzą znać kiedy się zapełnią
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-25 15:30 - dodaj komentarz
Dzięki możliwości sprawdzenia czasu zapełniania pojemników poprawi się funkcjonowanie systemu odbioru i przetwarzania odpadów w mieście. To pierwsze wykorzystanie technologii CAT-M1 na potrzeby budowy Internetu Rzeczy w usługach komunalnych w Polsce. Porozumienie w tej sprawie właśnie podpisały Urząd Miasta Mysłowice i Orange Polska. Gospodarka odpadami komunalnymi to dla wielu gmin duży problem, w szczególności z uwagi na konieczność dostosowania się do wskaźników
UKE: Test Margin Squeeze dla sieci POPC
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-25 15:27 - dodaj komentarz
W celu ułatwienia beneficjentom II-go i III-go naboru POPC przygotowania własnych ofert hurtowych, Prezes UKE we współpracy z rynkiem przygotował „Zasady dostępu hurtowego do sieci zrealizowanych w ramach II-go konkursu w ramach działania 1.1 POPC dla gospodarstw domowych”. Zgodnie z Zasadami dostępu, opłata za usługi hurtowe umożliwia beneficjentom POPC pokrycie kosztów związanych ze świadczeniem usług oraz pozwala uzyskać rozsądną marżę.
Tablet Samsung Tab S4. Sztuka równowagi (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-25 15:25 - dodaj komentarz
Galaxy Tab S4 to tablet, który dopasuje się do Twojego stylu życia: w domu, jak i poza nim. To niezastąpiony asystent w kwestii rozrywki i wspierania produktywności. Galaxy Tab S4 świetnie sprawdzi się w pracy. Bardzo wydajny, z nowym rysikiem S-Pen, wytrzymałą baterią i możliwością podłączenia monitora klawiatury i myszki, zapewnia efektywność komputera z mobilnością tabletu. Tablet Samsung Galaxy Tab S4 to kompaktowy model z wyświetlaczem panoramicznym.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: