GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Jak zostać gamerem? Przyszłość jest dziś
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-20 15:23 - dodaj komentarz
E-sport to nie tylko sława i słowa uznania. To także godziny ćwiczeń, walka o minimalne opóźnienia, ćwiczenie koordynacji oko- ręka, radzenie sobie ze stresem i porażkami, w końcu ograniczenie życia rodzinnego i towarzyskiego. Na plus można zaliczyć zarobki – wg. Deloitte w tym roku przychody samego tylko e-sportu wyniosą miliard dolarów , a przychody z relacji i wydarzeń na żywo ponad 5oo mld dolarów. Wyraźnie widać, że e-sport przyciąga fanów i pieniądze.
NASK: Cywilne instytuty badawcze na rzecz obronności
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-20 15:20 - dodaj komentarz
Najnowsze wyniki badań, projekty badawczo-rozwojowe oraz innowacyjne rozwiązania w sektorze bezpieczeństwa i obrony narodowej zaprezentowały instytuty badawcze podczas konferencji „Cywilne instytuty badawcze na rzecz obrony narodowej”, która odbyła się 18 lipca w Warszawie. NASK PIB przedstawił prowadzone obecnie prace badawcze i międzynarodowe projekty naukowe w obszarze cyberbezpieczeństwa i biometrii.
Backup a RODO: nie taki diabeł straszny (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-20 15:19 - dodaj komentarz
W czerwcu 2018 Veracomp zorganizował debatę poświęconą zagadnieniom RODO w kontekście backupu. Uczestniczyli w niej przedstawiciele producentów, eksperci z dziedziny prawa (RODO) oraz Partnerzy Handlowi Veracomp, jak i użytkownicy systemów do backupu.
SMS ostrzeże przed Haliną - czy burze znów zaskoczą Polaków
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-20 15:11 - dodaj komentarz
Jak ustrzec się przed zagrożeniami letnich nawałnic? Ubiegłoroczna porażka Regionalnego Systemu Ostrzegania (RSO), który nie działał tak jak powinien skłania do refleksji. A przed nami letnie załamania pogody. Samorządowcy i internetowi łowcy burz już radzą sobie z tym problemem. Sezon burzowy w pełni. Ulewne deszcze opanowały większą część Polski, a podtopienia i utrudnienia w komunikacji są wszechobecne.
O czym trzeba pamiętać, gdy jedzie za granicę? – roaming w Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-20 15:04 - dodaj komentarz
Wakacje sprzyjają zagranicznym podróżom. Ciekawi nowych miejsc, pragniemy zapomnieć o codziennych sprawach – pakujemy walizki i w drogę! Zazwyczaj jednak chcemy zadzwonić, a może wysłać SMS-a, MMS-a, by na gorąco dzielić się swoimi wrażeniami lub dodatkowo umilić sobie czas, śledząc w internecie ulubione portale społecznościowe. W końcu w podróż wybieramy się też ze swoim smartfonem lub tabletem.
50 mln złotych dla nauczycieli z całej Polski na szkolenie umiejętności cyfrowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-19 15:52 - dodaj komentarz
Centrum Projektów Polska Cyfrowa (CPPC) ogłasza konkurs dla organizacji pozarządowych, jednostek samorządu terytorialnego i uniwersytetów trzeciego wieku, mający na celu wsparcie nauczycieli z zakresu nowoczesnych technologii w codziennej pracy z uczniami, które ułatwią im poruszanie się w cyfrowym świecie, pozwolą korzystać z e-materiałów edukacyjnych i tworzyć własne e- zasoby. Kwota przeznaczona na dofinansowanie wynosi 50 mln zł – to środki unijne pochodzące z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC).
Google ukarany 2,42 mld euro przez Komisję Europejską
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-19 15:50 - dodaj komentarz
2,42 mld euro – to wysokość kary nałożonej przez Komisję Europejską na spółkę Google za złamanie przepisów unijnego prawa o ochronie konkurencji. Zdaniem KE, Google nadużywa swojej pozycji dominującej jako wyszukiwarka internetowa poprzez bezprawne faworyzowanie własnej porównywarki cenowej. – To odbiera konsumentom możliwość faktycznego porównywania usług i pełnego korzystania z innowacji – uzasadniała komisarz Margrethe Vestager.
Fałszywe karty podarunkowe mają podstępnie nakłonić do przekazania danych osobowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-19 15:34 - dodaj komentarz
Eksperci z Kaspersky Lab informują o rozprzestrzenianiu się nietypowego oszustwa, w którym użytkownicy są podstępnie pozbawiani swojego czasu i danych, a w niektórych przypadkach także pieniędzy, nie otrzymując w zamian nic. Tworząc fałszywe strony internetowe umożliwiające darmowe generowanie kart podarunkowych, cyberprzestępcy mogą „sprzedawać” dane użytkowników zewnętrznym stronom partnerskim, na które przekierowują swoje ofiary.
Promocja na Samsung Galaxy S9 | Jak skorzystać z promocji? (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-19 15:32 - dodaj komentarz
Samsung zwraca gotówkę za zakup nowego flagowca Galaxy S9! Teraz możesz zyskać do 400 zł zwrotu za stary telefon w ramach promocji Odkup. Nowe modele są wyposażono je m.in. w najnowszej generacji aparat fotograficzny, szereg nowoczesnych zabezpieczeń i wodoszczelną obudowę. Skorzystaj z promocji i odbierz gotówkę! Samsung Odkup - gwarantowane korzyści, czyli 400 zł zwrotu!
myPhone Flip 4 – klasyk z klapką od dziś w Biedronce za 99zł
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-19 15:28 - dodaj komentarz
W ofercie sklepów Biedronka od dziś (19.07) dostępny jest Flip 4 – model ze znanej serii telefonów klasycznych z klapką, polskiej marki myPhone. Wygodne i proste w użyciu rządzenie może stanowić telefon zastępczy, albo służbowy, lub być świetnym prezentem dla mamy bądź taty. Model oferowany jest w cenie 99 zł. myPhone Flip 4 to klasyczny telefon komórkowy z funkcjonalną klapką, który nigdy nie wyszedł z mody. Jego stylistyka nawiązuje do bestsellerów kategorii i świetnie sprawdza się u osób
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: