GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

#MicrosoftMówi: Dystans wirtualny osłabia działanie zespołu
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-19 15:22 - dodaj komentarz
Mówiąc o dystansie w kontekście organizacji można wyróżnić jego trzy rodzaje. Po pierwsze, dystans fizyczny rozumiany jako realna przestrzeń dzieląca członków zespołu. Po drugie, ten operacyjny, wytwarzany poprzez liczbę osób, ich kompetencje oraz posiadane obowiązki poza miejscem pracy. Trzecim z nich jest dystans przynależności – który jest zwykle efektem przypadkowych różnic kulturowych i relacji utworzonych przed dołączeniem do danego zespołu.
ESET wraz z Europolem będzie walczyć o poprawę bezpieczeństwa w Internecie
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-19 15:18 - dodaj komentarz
Firma ESET, światowy producent programów zabezpieczających z siedzibą w Unii Europejskiej, dołączyła do Europejskiego Centrum ds. Walki z Cyberprzestępczością Europolu. Celem współpracy z organami ścigania jest m.in. poprawa bezpieczeństwa obywateli, przedsiębiorstw i rządów krajów Unii Europejskiej w Internecie oraz pomoc w walce Europolu z cyberprzestępcami. Europejskie Centrum ds. Walki z Cyberprzestępczością zostało utworzone w ramach struktur Europolu w 2013 roku.
T‑Mobile Electronic Beats POWROTY zabrzmi na koncercie Dwóch Brzegów
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-19 15:17 - dodaj komentarz
Rok 2018 jest dla T‑Mobile szczególny pod wieloma względami. Firma pomyślnie realizuje kolejne inicjatywy, odzyskuje klientów i cieszy się rosnącym ich zaufaniem. By to uczcić, Operator przygotował szereg działań: jedno z nich – muzyczny projekt „POWROTY” doczekał się właśnie drugiej odsłony. Podjęły przy nim współpracę dwie niezwykłe kobiety i sceniczne osobowości - NOSOWSKA i ZAMILSKA, które wystąpią też na specjalnym koncercie podczas tegorocznego festiwalu Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym.
Warszawskie ZOO z biletami w komórce
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-19 15:13 - dodaj komentarz
Lista usług dostępnych w aplikacji mPay wzbogaci się o bilety do Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego. Po ich zakupie użytkownicy będą mogli udać się od razu w kierunku bramek wejściowych, całkowicie omijając kolejki do kas. W aplikacji dostępne będą bilety normalne, ulgowe oraz rodzinne. Warszawskie ZOO cieszy się ogromną popularnością, szczególnie w miesiącach wiosennych i letnich.
myPhone na wystawie Polski dizajn po roku 1989 w MNK
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-19 15:12 - dodaj komentarz
W Muzeum Narodowym w Krakowie trwa wystawa „Polski dizajn po roku 1989”. Wśród prezentowanych przedmiotów – największych osiągnięć najnowszej historii polskiej sztuki znalazł się… telefon myPhone ONE. Wspomniany model marki myPhone debiutował na rynku w 2013 roku i był zaprojektowany tak, aby spełniać oczekiwania osób starszych. Ubogacał linię Simply Life z telefonami dla seniorów. Aktualnie zastępują go kolejne generacje urządzeń. Jak znalazł się na wystawie?
Fintech w praktyce. Co konkretnie mogą zyskać eksporterzy?
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-19 15:08 - dodaj komentarz
Aby lepiej zrozumieć jak ważny dla polskich przedsiębiorców jest rozwój branży fintech, Jakub Makurat – dyrektor generalny Ebury Polska, wyjaśnia na czym polega usługa „Get Paid”. Od kilku lat coraz głośniej mówi się o „fintechowej rewolucji” (fintech-y to przedsiębiorstwa oferujące usługi finansowe przy wykorzystaniu najnowszych technologii),dzięki której osoby lub przedsiębiorstwa korzystające z usług finansowych mają dużo więcej możliwości, np. w obszarze płatności.
Certyfikat Testlab potwierdza brak efektu wypalenia w telewizorach Samsung QLED
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-19 15:05 - dodaj komentarz
Telewizory Samsung QLED uzyskały certyfikat potwierdzający, że nie występuje w nich efekt wypalenia. Certyfikat przyznany został przez video - uznany niemiecki magazyn o tematyce technologicznej. Testy przeprowadzone wraz z connect Testlab, międzynarodowym laboratorium badawczym o globalnym zasięgu, objęły wszystkie telewizory Samsung QLED z 2018 roku. Wykazały one, że produkty te są wolne od wypalenia i powidoków, potwierdzając jednocześnie, że telewizory
Mio przedłuża promocję cashback
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-18 16:01 - dodaj komentarz
Ciesząca się dużym powodzeniem akcja Mio cashback zostaje przedłużona do 31 lipca br. lub do wyczerpania zapasów produktów objętych promocją. W jej ramach można uzyskać, w zależności od modelu, zwrot od 30 do 170 zł. Promocja obejmuje nawigacje samochodowe z serii Spirit oraz nawigacje z funkcją wideorejestratora - MiVue Drive, w tym także urządzenia posiadające tryb ,,Truck”, dedykowany samochodom ciężarowym i kamperom. Nawigacje rowerowe Cyclo, również zostały uwzględnione w przedłużonej promocji.
Gemius: Czerwiec - triumf serwisów sportowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-18 16:00 - dodaj komentarz
Mistrzostwa świata w piłce nożnej wpłynęły na wzrost popularności portali sportowych. Z kolei zakończenie roku szkolnego przełożyło się na spadek zainteresowania serwisami o edukacji. Więcej o tym, jak Polacy korzystali z sieci w czerwcu 2018 roku, dowiesz się z najnowszej analizy Gemiusa. W czerwcu 2018 roku serwisy o tematyce sportowej zyskały na popularności wśród polskich internautów, którzy śledzili wydarzenia związane z mundialem.
Eksperci ESET: cyberprzestępcy znowu szpiegują ukraiński rząd
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-18 15:55 - dodaj komentarz
Analitycy zagrożeń z firmy ESET odkryli trzy rodzaje złośliwego oprogramowania o nazwach: Quasar, Sobaken i Vermin, które wykorzystano do szpiegowania pracowników ukraińskich instytucji rządowych oraz kradzieży z ich komputerów poufnych danych, m.in. haseł i rządowych dokumentów. Kamil Sadkowski, analityk firmy ESET, podkreśla, że Ukraina coraz częściej staje się celem cyberataków. To kolejny już atak wymierzony w Ukrainę.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: