GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Oscarowe hity w Samsung Smart TV
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-22 15:36 - dodaj komentarz
Kto w tym roku zdobędzie złote statuetki Akademii Filmowej? To pytanie zadają sobie kinomani i bukmacherzy na całym świecie. Odpowiedź poznamy już 4 marca podczas jubileuszowej, 90. ceremonii wręczenia najważniejszych nagród filmowych. Jeśli nie masz jeszcze faworyta, najbliższe dni to świetna okazja, aby nadrobić filmowe zaległości i wyrobić sobie własną opinię na temat nominowanych tytułów. Wybrane produkcje znajdziesz w popularnych aplikacjach VoD dostępnych w Samsung Smart TV.
Smartfon wygra z telewizorem, ale nie z przyjaciółmi
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-21 15:41 - dodaj komentarz
Dwie trzecie Polaków jest gotowych zrezygnować z oglądania telewizji dla smartfona, nieco więcej, prawie trzy czwarte, z jedzenia słodyczy. Badanie Smart(fonowe) relacje, wykonane przez Ipsos na zlecenie Huawei, pokazuje jednak, że dla znakomitej większości z nas smartfon schodzi na drugi plan, gdy stawką są bezpośrednie relacje z bliskimi. Smarfony to w tej chwili nieodłączny element naszej codzienności. Nosimy je przy sobie niemal non stop, zabieramy do kuchni, łazienki, nawet do łóżka.
Blackout, ale kwas! Neutralizować czy zapobiegać?
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-21 15:38 - dodaj komentarz
Aż trudno uwierzyć, że przytłaczająca większość działających w Polsce firm nie korzysta z profesjonalnych usług Data Center i trzyma serwery pod przysłowiowym biurkiem. O bolesnych konsekwencjach takiego postępowania przekonało się bardzo wiele firm z warszawskiego Mordoru, ale nie tylko...Z badań rynkowych wynika, że ok. 80 proc. firm działających w Polsce nie korzysta z usług profesjonalnych Data Center. Bardzo często takie podmioty decydują się na dostosowanie pomieszczeń
Elastyczność w Plusie (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-21 15:36 - dodaj komentarz
Wyluzuj – elastyczne taryfy znajdziesz w Plusie! Zalety bycia elastycznym? Szymon pokaże Wam je wszystkie! Utkąłeś w wyjątkowo skomplikowanej ofercie? Postaw na elastyczność w nowych taryfach Plusa – kolejne karty SIM w dowolnym momencie za pół ceny, a do tego świetne smartfony w atrakcyjnych ratach.
Netia: Środy z filmami za piątaka w Netia VOD
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-21 15:32 - dodaj komentarz
W środy duże sieci multipleksów organizują promocje, w których bilety kosztują ok. 15 zł. My dla miłośników dobrego kina (w domu) w każdą środę proponujemy kilka specjalnie wyselekcjonowanych produkcji za zaledwie 5 zł. Wystarczy kliknąć pilotem w aplikację w odpowiednią zakładkę Netia VOD na swoim Netia Playerze. W tym tygodniu przygotowaliśmy dla Was trzy filmy, z których - mamy nadzieję - każdy wybierze coś dla siebie.
Uwaga, ataki ransomware na Androidzie zyskują na popularności
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-21 15:30 - dodaj komentarz
Zdaniem ekspertów z ESET, groźne zagrożenia wymuszające okup za odblokowanie dostępu do telefonu oraz znajdujących się na nim danych, przybierają na sile. Czy po ataku możliwe jest przywrócenie dostępu do zablokowanego smartfona? Odpowiedzi udziela Kamil Sadkowski z firmy ESET. W opinii ekspertów rok 2017 był bez wątpienia rokiem inwazji złośliwego oprogramowania ransomware. Użytkownicy i firmy na całym świecie musiały radzić sobie z atakami takimi jak Petya, czy WannaCryptor, które wyrządziły
Taco Hemingway, Rasmentalism i Ralph Kaminski – pierwsi polscy artyści  OWF
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-21 15:27 - dodaj komentarz
Do Orange Warsaw Festival już tylko 100 dni. Dziś ujawniamy pierwsze nazwy z rodzimej części line-upu. Taco Hemingway ubiegły rok zamykał wyprzedanym koncertem na warszawskim Torwarze, ten otwiera ogłoszeniem występu na Orange Warsaw Festival! Może to jeszcze nie jest ten posąg, który ma mu wystawić miasto, ale bardzo wyraźny sygnał, że Warszawa uwielbia Taco!
Telstra, Ericsson, Qualcomm, NETGEAR osiągają prędkości 2 Gb/s podczas pokazu na żywo
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-21 15:23 - dodaj komentarz
Telstra, Ericsson (NASDAQ: ERIC), NETGEAR i Qualcomm Technologies, Inc., spółka zależna Qualcomm Incorporated, ogłosiły, że w testach laboratoryjnych z wykorzystaniem nowych chipsetów komercyjnych osiągnęły rekordowe prędkości 4G rzędu 2 gigabitów na sekundę (Gb/s). Osiągnięcie tych prędkości było możliwe dzięki oprogramowaniu Baseband 6630, Radio 4415 oraz najnowszemu oprogramowaniu sieciowemu Gigabit LTE firmy Ericsson.
Era freelancera, czyli przyszłość rynku pracy w dobie uberyzacji i ekonomii współdzielenia
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-21 15:18 - dodaj komentarz
Według badania EY jeden na dwóch pracodawców zwiększył skalę wykorzystania zewnętrznych profesjonalistów (freelancerów) w ciągu ostatnich pięciu lat. Z kolei na przestrzeni dziesięciu lat w USA aż o 66% wzrosło zastosowanie alternatywnych do etatowych form zatrudnienia (contingent workforce), a 40% firm oczekuje dalszego wzrostu takiej formy zatrudniania personelu w najbliższych pięciu latach. Trend ten widoczny jest także w Unii Europejskiej i w Polsce.
Czym podłączyć monitor? Przewodnik po złączach
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-21 15:14 - dodaj komentarz
Po wyjęciu monitora z pudełka może nastąpić chwila zwątpienia: do którego złącza podpiąć przewód sygnałowy? Które z nich zapewni najlepszą jakość obrazu? Złącza analogowe: VGA / D-SUB. Najbardziej rozpowszechnione złącze analogowe to VGA (Video Graphics Array), nazywane też D-SUB (typ wtyczki DE-15). Zostało wdrożone do produkcji w roku 1987. Pozwala na przesłanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 2048 x 1536 (QXGA) przy odświeżaniu 85 Hz.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: