GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

F-Secure i Global Cyber Alliance tworzą darmową usługę ochronną
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-20 15:18 - dodaj komentarz
Laboratoria firmy F-Secure, globalnego dostawcy rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa, codziennie odkrywają niemal 30 000 adresów URL ze złośliwym oprogramowaniem. Wykorzystywane są one często przez hakerów w atakach phishingowych (podszywanie się pod osobę lub instytucję w celu wyłudzenia danych logowania), kampaniach ransomware (blokowanie danych i wymuszanie okupów) i innych rodzajach cyberataków.
Smartfon Gigaset GS160 w Lidlu
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-20 15:16 - dodaj komentarz
24 listopada br. w ofercie sklepów Lidl znajdzie się smartfon Gigaset GS160. To ciekawa propozycja na świąteczny prezent – urządzenie posiada szereg ciekawych funkcji oraz czytnik linii papilarnych. GS160 będzie dostępny za 399 złotych brutto. Smartfon posiada zainstalowany system Android™ 6.0 Marshmallow, posiada czterordzeniowy procesor i ekran o przekątnej 5” (rozdzielczość HD 1280x720 pikseli).
Płatności kryptowalutami w polskich sklepach internetowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-20 15:11 - dodaj komentarz
Kojarzący się głównie z operacjami walutowymi bitcoin coraz śmielej wkracza również w polski e-commerce. Platforma Shoper umożliwia płatności popularną kryptowalutą w e-sklepach. Pierwsza transakcja bitcoinem w 2010 roku pozwoliła klientowi kupić dwie pizze. Teraz kupować można luksusowe rezydencje, samochody Tesli czy opłacić gry na xboxa. Zgodnie z badaniami Cambridge/VISA "Global cryptocurrency benchmarking study” na świecie bitcoina używa od 2,9 do 5,8 mln ludzi, a wciąż rosnąca wartość tego
Play: JUNIOR BOX z Minionkiem i smartfonem za 2 zł (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-17 16:06 - dodaj komentarz
FORMUŁA JUNIOR BOX To idealny zestaw na Święta! Świętuj z Play! Już teraz JUNIOR BOX z LG K8 (2017) i maskotką do wyboru za jedyne 2 zł! W spocie reklamowym taryfy Junior Box w Play występuje dziennikarka i podróżniczka Martyna Wojciechowska razem ze swoją córką Marysią.
Netia - sprzedaż usług B2C za pośrednictwem Telefonii Dialog
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-17 15:59 - dodaj komentarz
Netia poinformowała, że Spółka podjęła decyzję, iż począwszy od dnia 20 listopada 2017 roku, nowa sprzedaż na sieci Netia na rynku B2C będzie skoncentrowana za pośrednictwem wybranego podmiotu z Grupy Kapitałowej Netii – tj. Telefonii Dialog. W opinii Zarządu Spółki, koncentracja sprzedaży w Telefonii Dialog, w perspektywie kilku lat, wpłynie na uproszczenie funkcjonowania Grupy Kapitałowej Netia.
Play: Ruszyła przedsprzedaż LG V30
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-17 15:57 - dodaj komentarz
W tym tygodniu odbyła się jego polska premiera a dzisiaj trafił do oferty Play. Mowa o chyba najciekawszej propozycji jeśli chodzi o nagrywanie wideo, czyli LG V30. Podsumowując – super sprzęt zarówno dla amatorów (gotowe tryby Cine Video) jak i profesjonalistów (ustawienia manualne i zapis surowego materiału) od dzisiaj w fioletowej przedsprzedaży ze słuchawkami Beoplay H4.
NC Cyber: notujemy stały wzrost liczby incydentów w sieci
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-17 15:53 - dodaj komentarz
Od stycznia do października 2017 r. zespół CERT Polska, należący do działającego w NASK NC Cyber, obsłużył 647 incydentów związanych z malware, czyli złośliwym oprogramowaniem. W całym 2016 r. takich incydentów było 211. Teraz komunikaty ostrzegawcze NC Cyber dostępne są już w RSO. Łącznie wszystkich zgłoszeń do NC Cyber było w bieżącym roku pond 9 tys. W okresie od stycznia do końca października 2017 zespół CERT Polska w NC Cyber odnotował wśród tych zgłoszeń 221 prób włamań do
Plus: Darmowe Wi-Fi w Centrum Nauki Kopernik
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-17 15:41 - dodaj komentarz
Z inicjatywy i na zlecenie sieci Plus uruchomiona dziś została usługa darmowego Wi-Fi w Centrum Nauki Kopernik. Można z niej korzystać zarówno w budynku Centrum, jak i na przylegającym do niego terenie Parku Odkrywców. Usługa Wi-Fi na terenie Centrum Nauki Kopernik jest darmowa, natomiast ograniczeniu do półgodziny podlega jednorazowy czas dostępu do Internetu, po czym można się zalogować ponownie.
Szara Sobota: najbezpieczniejszy dzień wyprzedaży w sezonie świątecznym
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-17 15:35 - dodaj komentarz
Coroczne wyprzedaże z okazji Czarnego Piątku i Cyberponiedziałku oznaczają świetne okazje, a zarazem dni rekordowej liczby cyberataków w ramach phishingu finansowego. Klienci są znacznie bezpieczniejsi w tzw. Szarą Sobotę, gdy liczba tego rodzaju ataków spada nawet o jedną trzecią, mimo że jest to jeden z najbardziej intensywnych dni zakupowych. Trend ten został przedstawiony w corocznym raporcie Kaspersky Lab poświęconym przeglądowi nowych finansowych ataków phishingowych wykrytych w sezonie
Postprawda a poglądy polityczne – badanie F-Secure
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-17 15:30 - dodaj komentarz
Firma F-Secure, globalny dostawca rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa, przeprowadziła badanie dotyczące postprawdy. Według raportu internauci określający swoje poglądy jako lewicowe najczęściej udostępniają w mediach społecznościowych niesprawdzone informacje (35%) – tuż za nimi są jednak zarówno zwolennicy prawicy (32%), jak i centrum (28%). Publikowanie w sieci memów i dowcipów bez sprawdzenia, czy zawierają prawdziwe treści, to domena lewicowców (64%).
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: