GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Szybki i bezpieczny internet w szkołach dla wyrównywania szans edukacyjnyc
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-07 15:49 - dodaj komentarz
Do 2020 r. wszystkie szkoły w Polsce zostaną połączone Ogólnopolską Siecią Edukacyjną (OSE), dzięki czemu uzyskają dostęp do bezpłatnego internetu o przepustowości minimum 100/100 Mb/s oraz możliwość korzystania z nowoczesnych narzędzi edukacyjnych. NASK zaprezentował dziś nowoczesne narzędzia cyfrowej edukacji, które będą wykorzystywane w OSE.
Bad Rabbit pędzi przez świat
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-07 15:46 - dodaj komentarz
Nowy ransomware nazwany Bad Rabbit został po raz pierwszy wykryty we wtorek, 24 października w Rosji i na Ukrainie. Niewielką liczbę infekcji odnotowano także w pozostałej części wschodniej Europy, Niemczech i Turcji. Atak rozprzestrzenia się na inne regiony, o czym świadczą raporty z USA i Korei Południowej. Potwierdzono m.in., że Bad Rabbit zainfekował kilka agencji prasowych w Rosji, w tym Interfax, zmuszając ją do pracy w trybie offline.
Święta w Plushu – nowoczesny smartfon i personalizowane etui na telefon
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-07 15:44 - dodaj komentarz
Super smartfon Huawei P9 Lite Mini z czytnikiem linii papilarnych oraz personalizowane etui FunnyCase na wybrany telefon GRATIS, to coś w sam raz na gwiazdkowy prezent dla siebie lub znajomego, a wystarczy tylko zostać nowym klientem Plusha! Wystarczy kupić Full Abonament za 25 zł miesięcznie, aby odebrać w Plush ABO super smartfon Huawei P9 Lite Mini z czytnikiem linii papilarnych za jedyne 1 zł na start.
Święta w Cyfrowym Polsacie - telewizja bez opłat
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-07 15:41 - dodaj komentarz
Największa platforma satelitarna wystartowała z nową, świąteczną ofertą telewizyjną. W tym roku na gwiazdkę w każdym zestawie telewizji znalazły się kanały premium – HBO, Cinemax i Eleven. Ponadto pełną ofertę ze 177 stacjami, czyli Premium MAX, otrzymamy bez opłat aż do wakacji! Święta w Cyfrowym Polsacie to jak zawsze doskonała okazja do przygotowania niespodzianki pod choinkę całej rodzinie. W tym roku w każdym zestawie znalazły się kanały premium, a to oznacza, że widzowie
Kaspersky Lab podsumowuje ataki DDoS w III kwartale
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-07 15:37 - dodaj komentarz
Kaspersky Lab opublikował raport na podstawie danych z systemu DDoS Intelligence* obejmujących III kwartał 2017 r. Oprócz dalszego rozwoju trendów zaobserwowanych w poprzednich badanych okresach, takich jak tworzenie botnetów opartych na innych urządzeniach niż komputery, preferowanie złożonych ataków zamiast tych przeprowadzanych na skalę masową czy rosnąca rola botnetów opartych na systemie Linux, w III kwartale wzrosła liczba państw, w których znajdowały się
Extra kasa od Plusa
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-07 15:36 - dodaj komentarz
Wystartowała loteria EXTRA KASA od Plusa, w której użytkownicy usług na kartę oraz mix w Plus i Plush mają możliwość wygrania jednej z wielu nagród pieniężnych. Wystarczy tylko wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.extrakasaodplusa.pl, a następnie za pośrednictwem kanału internetowo-bankowego doładować swoje konto za minimum 20 zł. W loterii mogą wziąć udział użytkownicy wszystkich usług na kartę oraz mix oferowanych przez operatora sieci Plus.
ESET Endpoint Security najlżejszym antywirusem dla firm
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-07 15:33 - dodaj komentarz
AV-Comparatives, niezależny ośrodek badający skuteczność antywirusów, przeanalizował jak mocno antywirusy dla firm obciążają chronione komputery. Najlżejszym antywirusem w teście okazał się program firmy ESET, który wyprzedził rozwiązania firm Kaspersky, McAfee, Sophos czy Symantec. Niezależna organizacja badawcza AV-Comparatives opublikowała na swojej stronie raport z badania, sprawdzającego w jaki sposób działanie programów antywirusowych dla firm wpływa na wydajność komputerów.
Orange Smart Care teraz także na smartfonie z rynku
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-07 15:32 - dodaj komentarz
Usługę Orange Smart Care wprowadzono w Orange nieco ponad rok temu. Teraz z rozwiązania, które pozwala naprawić rozbity wyświetlacz i uszkodzoną wraz z nim obudowę czy aparat korzysta ponad 320 tysięcy klientów Orange. Nie dziwi mnie to – za niewielką w gruncie rzeczy opłatę – 8,99 zł miesięcznie otrzymujemy kilkaset złotych rocznie, które pozwalają naprawić uszkodzony telefon.
Loguj się bezpiecznie i szybko z Mobile Connect
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-07 15:29 - dodaj komentarz
T‑Mobile uruchomił Mobile Connect – metodę uwierzytelniania, która może zastąpić dziesiątki haseł i jednorazowych SMS-ów. T‑Mobile jest pierwszym w Polsce Operatorem, który przetestował to rozwiązanie i zrealizował komercyjne wdrożenie. Proste i bezpieczne logowanie bez pamiętania hasła. Jako pierwsi z możliwości, jakie daje Mobile Connect, mogą skorzystać Klienci T‑Mobile logujący się za pośrednictwem
AutoMapa prezentuje najnowsze mapy Polski i Europy
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-07 15:24 - dodaj komentarz
Ponad 7,6 mln dokładnych punktów adresowych, zaktualizowana organizacja ruchu w wielu miastach i miasteczkach a także nowe drogi i trasy szybkiego ruchu. Producenci AutoMapy udostępnili piątą tegoroczną aktualizację map Polski i Europy. Udostępnione przez producentów AutoMapy najnowsze mapy Polski i Europy tradycyjnie już zawierają wiele nowych i zaktualizowanych danych drogowych i nawigacyjnych. Pobierając je, użytkownicy uzyskają m.in dostęp do największej, liczącej ponad 7,6 mln rekordów,
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: