GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Przekroczenie granicy prywatności online może zaszkodzić planom walentynkowym
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-08 15:59 - dodaj komentarz
Gdy związki kwitną, indywidualne życie cyfrowe partnerów stapia się, a granice online zostają naruszone, co może stanowić zagrożenie dla prywatności. Według globalnego badania (https://kas.pr/34ur) przeprowadzonego przez Kaspersky Lab i Toluna mimo deklaracji większości osób, że ich związki są dla nich ważniejsze niż prywatność, nieudane relacje mogą wzmagać obawy dotyczące poufności, a przekraczanie granic często prowadzi do problemów.
Nowy Plus - Jogin (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-08 15:57 - dodaj komentarz
Umiesz tak? Od 14 lutego wszystko w Plusie będzie bardziej elastyczne!
Najnowszy projektor NEC 4K UHD na ISE 2018
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-08 15:56 - dodaj komentarz
Swoją premierę na ISE 2018 w Amsterdamie miał właśnie NEC PX1005QL, najnowszy projektor 4K UHD z serii PX. Urządzenie łączy w sobie dwie istotne zalety: oferuje obraz najwyższej jakości w wielkim formacie, bez widocznych pikseli, a równocześnie charakteryzuje się niskim kosztem posiadania. Ten nowy projektor laserowy oferuje doskonałą jakość obrazu o wysokiej jasności, rozdzielczość 4K UHD oraz unikalną technologię przetwarzania obrazu i koloru,
Eksperci podczas Dnia Bezpiecznego Internetu
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-08 15:49 - dodaj komentarz
Co trzeci nastolatek padł ofiarą wyzwisk lub był ośmieszany w internecie. Budowanie kultury szacunki w sieci wymaga edukacji i systemowego wsparcia. Już 60 proc. młodych ludzi było świadkami poniżania i ośmieszania w sieci. Bezpośredniego ataku doświadczył co trzeci nastolatek. Jednocześnie jednak tylko co piąty o takim doświadczeniu informuje dorosłych. Konieczne jest kształtowanie odpowiedzialnego korzystania z internetu, ale i właściwa edukacja ze strony rodziców i nauczycieli –
Jak bezpiecznie korzystać z bankowości mobilnej?
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-08 15:39 - dodaj komentarz
Według badania Płatności cyfrowe 2017 przeprowadzonego na zlecenie Izby Gospodarki Elektronicznej, Polacy dokonali znacznego postępu w zakresie korzystania z elektronicznych usług finansowych i transakcyjnych. W październiku 2017 roku aż 45% osób posiadało konto bankowe z aktywnym dostępem przez internet, a 29% korzystało z aplikacji płatniczych na urządzeniach mobilnych.
ISE 2018: Samsung prezentuje pierwszy na świecie ekran 3D Cinema LED
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-08 15:37 - dodaj komentarz
Firma Samsung Electronics zaprezentowała na targach ISE 2018 pierwszy na świecie ekran kinowy 3D Cinema LED. Jest to kolejna generacja innowacyjnego rozwiązania, które zrewolucjonizuje światową branżę kinową. Innowacja w kinie. Prezentacja pierwszego ekranu Samsung Cinema LED, która miała miejsce w koreańskim Lotte Cinema World Tower wiosną 2017 roku, spotkała się z dużym entuzjazmem. Widzowie docenili ekran za krystaliczną jakość obrazu, rozdzielczość 4K (4096 x 2160), głęboką czerń
ARCHOS zapowiada serię niedrogich smartfonów z ekranem 18:9
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-08 15:35 - dodaj komentarz
Zaokrąglone krawędzie ekranu, wąskie ramki i smukły format 18:9, dzięki któremu nawet smartfon o większej przekątnej może wygodnie leżeć w dłoni. ARCHOS, francuski producent urządzeń mobilnych, zapowiedział trzy nowości z serii Core – smartfony zaskakujące nie tylko wyglądem, ale także przystępnymi cenami. Modele ARCHOS Core 55S, Core 57S oraz Core 60S zadebiutują na zbliżających się targach MWC 2018 w Barcelonie.
Ataki DDoS zagrożeniem dla sektora finansowego
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-08 15:30 - dodaj komentarz
Ataki typu DDoS ("odmowa usługi" ang. Distributed Denial of Service) stają się coraz częstszym zagrożeniem dla sektora finansowego. Dane pokazują, że ataki DDoS są najbardziej powszechnym rodzajem cyberataku stosowanego wobec firm świadczących usługi finansowe, stanowiąc 32% analizowanych przypadków naruszeń bezpieczeństwa. Według szacunków instytucje finansowe mogą stracić w ich wyniku nawet 100 000 dolarów na godzinę.
ISE 2018: Samsung The Wall Professional, nowy sposób na przekaz reklamowy
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-08 15:26 - dodaj komentarz
Podczas targów ISE 2018 Samsung Electronics zaprezentował „The Wall Professional” – modułowy, wielkoformatowy wyświetlacz MicroLED do zastosowania we wnętrzach. The Wall Professional jest głównym elementem futurystycznego stoiska firmy Samsung (4-S100), które przenosi uczestników ISE w przyszłość komunikacji wizualnej. Samsung zaprezentował także szereg nowoczesnych technologii, w tym ekran 3D Cinema LED, dzięki któremu kina będą mogły pokazać filmy w fascynujący i niezapomniany sposób.
Systemy CMS w chmurze - najnowsze rozwiązania w branży
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-08 15:24 - dodaj komentarz
Liderzy innowacyjnych rozwiązań chmurowych zapraszają na bezpłatną konferencję pt. „Systemy CMS w chmurze”, która odbędzie się 28 lutego 2018 w Warszawie w biurze Microsoft przy ul. Al. Jerozolimskie 195A. Spotkanie dedykowane jest szeroko pojętemu biznesowi, dla którego ważna jest efektywna komunikacja, zarówno wewnętrzna, jak i zewnętrzna. Zapisy na stronie Microsoft Events już trwają, a liczba miejsc jest ograniczona!
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: