GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Eleven Sports 4 w ofercie WP Pilot
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-10 16:16 - dodaj komentarz
Do pakietu sportowego WP Pilot dołączyła stacja Eleven Sports 4. Wszystkie cztery kanały ELEVEN SPORTS dostępne są w niezmienionej, jednej z najniższych cen na rynku – tylko 14,90 za miesiąc. Kanały ELEVEN SPORTS relacjonują takie wydarzenia i rozgrywki sportowe, jak m.in. niemiecka Bundesliga, hiszpańska LaLiga Santander, włoska Serie A TIM, francuska Ligue 1 Conforama czy angielskie FA Cup, Championship i Carabao Cup, a także wyścigi Formula 1, turnieje tenisowe z cyklu ATP 250 oraz
LG wyposaża telewizory ze sztuczną inteligencją w Asystenta Google
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-10 16:14 - dodaj komentarz
Dzięki udostępnieniu Asystenta Google, telewizory LG 4K UHD oferują nowoczesne usługi AI i stają się częścią ekosystemu Connected Home. Zgodnie z zapowiedziami z targów CES 2018, Asystent Google jest już dostępny w telewizorach LG ze sztuczną inteligencją z oferty na rok 2018. Użytkownicy telewizorów LG OLED i LG SUPER UHD z technologią ThinQ będą teraz mogli obsługiwać nowoczesne funkcje sztucznej inteligencji bezpośrednio przy użyciu pilota, bez konieczności instalowania dodatkowego sprzętu.
7 funkcjonalności wspierających RODO w systemach Comarch ERP
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-10 16:11 - dodaj komentarz
Niecały miesiąc mają przedsiębiorcy, aby przygotować się na wejście w życie rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Unijne prawo zacznie obowiązywać bowiem już 25 maja 2018 i będzie dotyczyć wszystkich firm, zarówno mikro-, małych, jak i średnich oraz dużych podmiotów. Comarch, producent systemów klasy ERP, wprowadził szereg funkcjonalności, które wspierają wdrożenie procedur wynikających z wprowadzenia RODO w przedsiębiorstwie.
Cyfrowy Polsat podsumowuje pierwszy kwartał 2018 roku
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-10 16:09 - dodaj komentarz
Grupa Cyfrowy Polsat zamknęła I kwartał br. bardzo dobrymi wynikami operacyjnymi i sprzedażowymi obu segmentów. Już niemal 1,6 mln klientów korzysta z ofert wiązanych, a o blisko 0,5 mln wzrosła liczba świadczonych usług kontraktowych. Początek roku to okres mocnego wzrostu przychodów reklamowych i wysokiego udziału w rynku reklamy telewizyjnej. Bardzo dobre wyniki finansowe całej Grupy były wsparte szybko uzyskiwanymi synergiami z nowo zakupionych kanałów telewizyjnych.
Kaspersky Lab wykrywa krytyczne luki w zabezpieczeniach popularnego protokołu przemysłowego
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-10 16:04 - dodaj komentarz
Zespół Kaspersky Lab ICS CERT przeanalizował protokół OPC UA (Object Linking and Embedding for Process Control Unified Automation), który służy do bezpiecznego przesyłania danych między serwerami a klientami w systemach przemysłowych, łącznie z infrastrukturą krytyczną. W trakcie analizy wykryto 17 luk dnia zerowego w implementacji protokołu, które mogą umożliwić przeprowadzenie ataków DoS, jak również zdalne wykonanie kodu.
Automatyzacja i wirtualna rzeczywistość – trendy na 2020 (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-10 16:02 - dodaj komentarz
HTC i Nokia postawiły na wirtualną i rozszerzoną rzeczywistość. Goście mogli sprawdzić działanie technologii walcząc na wirtualnej arenie. Huawei zaprezentowała swoją mobilną wystawę „Roads to a Better Future”, której częścią jest zaawansowany system monitorowania miast z wykorzystaniem czujników AI i przetwarzania danych. Wsparcie dla inteligentnych miast pokazał także startup NaviParking, z którym Orange podjęło współpracę w ramach programu Orange Fab.
F1 GP Hiszpanii z udziałem Roberta Kubicy w Orange TV w 4K
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-10 15:06 - dodaj komentarz
W najbliższy piątek ELEVEN SPORTS przeprowadzi transmisję oficjalnego treningu w ramach FORMULA 1 GRAN PREMIO DE ESPAÑA EMIRATES 2018, w którym po raz pierwszy w tym sezonie udział weźmie Robert Kubica. Relacja na żywo w kanale Eleven Sports 1 rozpocznie się o godzinie 10:55, a specjalne studio nadawane z Barcelony wystartuje już o 10:00. W ofercie Orange TV piątkowy trening oraz niedzielny wyścig o Grand Prix™ Hiszpanii będą dostępne dla widzów Eleven Sports 1 w technologii 4K.
Świat Royals teraz dostępny dla użytkowników Androida
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-10 15:03 - dodaj komentarz
Atrakcyjne kobiety i interesujący mężczyźni, luksusowe gadżety i styl życia, ekskluzywne brandy i najlepsze imprezy VIP. Tak wygląda świat Royals App – gry społecznościowej, która podbija serca młodych ludzi i influencerów. Od teraz aplikację można zainstalować na urządzeniach pracujących na systemie Android. Join the elite. Wystarczy kilka kliknięć, by rozpocząć intrygującą i niezwykle angażującą grę, w której stawką jest zdobycie tytułu „Royals”.
Koszt zakupu auta elektrycznego i jego użytkowania wyższy o 45proc. od spalinowego
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-10 15:00 - dodaj komentarz
W podjęciu decyzji o zakupie firmowego pojazdu elektrycznego (EV) większe znaczenie niż argumenty ekologiczne ma kryterium opłacalności ekonomicznej. Jednak wysoka cena, obok ograniczonej infrastruktury, pozostaje największą barierą. Z wyliczenia EFL wynika, że koszt użytkowania auta elektrycznego przez 3 lata jest aż o 45% wyższy niż w przypadku pojazdu z silnikiem spalinowym. Oznacza to, że zachęty wynikające z przyjętej ustawy o elektromobilności i paliwach alternatywnych, m.in.
Sztuczna inteligencja - najważniejszy trend technologiczny tego roku
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-10 14:57 - dodaj komentarz
Według Instytutu Gertnera obecny rok upłynie pod hasłem sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego. Jak ten strategiczny trend wpływa na przemysł i w jaki sposób może wyznaczyć dalsze kierunki jego rozwoju? Podstawę Przemysłu 4.0 stanowi zaawansowana cyfryzacja oraz wykorzystywanie oprogramowania uczącego się. Nic więc dziwnego, że sztuczna inteligencja i związane z nią uczenie maszynowe ma szerokie zastosowanie również w przemyśle. W jakim kierunku będzie się rozwijać czwarta
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: