GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Klaster InfoTech i Grupa TenderHut otwierają nowe Centrum Konferencyjno-Coworkingowe
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-05 14:58 - dodaj komentarz
Uroczyste otwarcie nowej przestrzeni integrującej środowisko IT w Podlaskiej Puszczy Krzemowej odbyło się 4 lipca 2018. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele całej branży IT z regionu oraz lokalni włodarze. Otwarcie centrum stanowi kolejny krok na drodze do zwiększania przewagi konkurencyjnej Podlasia w sektorze nowoczesnych technologii. Dzięki zaangażowaniu Klastra Technologicznego InfoTech oraz Grupy TenderHut region zyskał przestrzeń, w której będą rodzić się kolejne przełomowe
Innowacyjna technologia VR na stronie emirates.com
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-05 14:55 - dodaj komentarz
Linie Emirates wprowadziły trójwymiarowe modele wnętrz swoich samolotów na stronie emirates.com, stając się pierwszą linią lotniczą, która wprowadziła technologię VR na swojej stronie internetowej. Specjalny silnik graficzny tworzy trójwymiarowy, sferyczny obraz wnętrza samolotów Emirates Airbus A380 i Boeing 777, umożliwiając pasażerom wcześniejsze zapoznanie się z zarezerwowanymi miejscami, przestronną kabiną i ofertą pokładową przewoźnika.
Kup Samsung QLED TV i odbierz nawet do 2000 złotych zwrotu
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-05 14:54 - dodaj komentarz
W ramach promocji Samsung Zwrot Gotówki przy zakupie telewizorów QLED TV 2018 z bogatą funkcjonalnością Smart TV i systemem Tizen, można otrzymać zwrot w wysokości nawet do 2000 zł. Promocją objęte są wszystkie modele telewizorów QLED TV 2018, które zostaną zakupione w okresie od 5 lipca do 5 sierpnia br. w wybranych sieciach sprzedaży[1]. Aby skorzystać z oferty i odebrać zwrot gotówki, wystarczy wykonać kilka prostych kroków:
Finansowanie Faktur dla małych firm w ING
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-05 14:51 - dodaj komentarz
Z myślą o przedsiębiorcach ING wprowadził do oferty internetową usługę finansowania faktur. Teraz małe firmy mogą w szybki i prosty sposób utrzymać płynność finansową. ING Finansowanie Faktur pozwala firmom uzyskać środki na finansowanie mniejszych działalności. Cały proces jest przeprowadzany online, dzięki czemu przedsiębiorcy mogą oszczędzić czas i poświęcić go na prowadzenie swojego biznesu, a także otrzymać finansowanie szybko, bez wychodzenia z firmy.
Polska na Talerzu 2018: 94proc. internautów korzysta z lokali gastronomicznych
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-05 14:49 - dodaj komentarz
94% internautów korzysta z lokali gastronomicznych. Osoby, które z tego rezygnują, najczęściej robią to dlatego, że preferują jedzenie domowe (62%), jedzenie poza domem jest dla nich za drogie (55%) bądź po prostu nie lubią chodzić do lokali gastronomicznych (46%). Co jeszcze wynika z raportu „Polska na Talerzu 2018” firmy MAKRO Cash & Carry Polska?
Orange rozwiąże problem ładowania komórek na imprezach masowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-04 16:07 - dodaj komentarz
Orange Polska wdraża usługę IoT (Internetu Rzeczy) umożliwiającą jednoczesne ładowanie tysiąca telefonów komórkowych podczas imprez masowych. Współpracuje przy tym ze startupem Erly, wybranym w trakcie programu Orange FAB. Rozwiązanie będzie wkrótce testowane podczas jednego z największych festiwali muzycznych w Polsce. Teraz Orange zaprasza do współpracy kolejne firmy i start-upy tworzące innowacyjne rozwiązania z dziedziny Internetu Rzeczy (IoT).
Wakacyjny poradnik zakupowy: z kartą płatniczą na wyjazd
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-04 16:05 - dodaj komentarz
Wraz z początkiem wakacji Mastercard przypomina, jak bezpiecznie i wygodnie korzystać z płatności bezgotówkowych na każdym etapie podróży – od planowania i rezerwacji, po czas spędzony w miejscu wypoczynku. Dane rynkowe potwierdzają, że Polacy nie tylko coraz więcej podróżują, ale też coraz więcej wydają na wakacjach. Dlatego warto przypomnieć przydatne wskazówki, jak wygodnie i bezpiecznie płacić w czasie wyjazdu oraz jak czerpać dodatkowe korzyści z płacenia kartą.
10 GB z okazji Open’er Festival Powered by Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-04 15:54 - dodaj komentarz
Od dzisiaj do 7 lipca zbliżą nas muzyczne emocje. Kilkadziesiąt wykonawców zagra podczas Open’er Festival Powered by Orange. Z tej okazji każdy, kto ma usługi mobilne Orange może odebrać darmowy pakiet 10 GB w prezencie. Pakiet będzie można aktywować w czasie trwania festiwalu. Dla jeszcze większych emocji warto nabyć muzyczny zestaw: najnowszy Huawei P20 lite dual SIM z głośnikiem w supercenie.
Usługa serwisu wyświetlacza dla klientów Plus Mix
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-04 15:53 - dodaj komentarz
Od 4 lipca br. klienci Plus Mix mogą korzystać z usługi serwisu wyświetlacza, która została przygotowana we współpracy z firmą Digital Care. Usługa „Serwis Wyświetlacza MIX" to pierwsza tego typu propozycja na polskim rynku, kierowana do użytkowników ofert MIX, dostępna w aktualnie wiodących promocjach ze sprzętem dostępnych w sieci Plus.
Fortinet wprowadza uczenie maszynowe do firewalla aplikacji WWW FortiWeb
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-04 15:51 - dodaj komentarz
Fortinet zaprezentował najnowszą wersję swojego firewalla aplikacji WWW – FortiWeb 6.0, który do wykrywania zagrożeń wykorzystuje uczenie maszynowe. Do wykrywania anomalii w aplikacjach WWW tradycyjnie stosowane jest jednowarstwowe podejście. Polega ono na porównywaniu nowo napływających danych z dotychczasowymi obserwacjami, a każde odchylenie jest traktowane jako zagrożenie.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: