GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Dzień Bezpiecznego Internetu - czy istnieje szacunek w sieci?
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-06 16:10 - dodaj komentarz
6 lutego obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu, który w tym roku skupia uwagę na dbałości o kulturę i szacunek w sieci. Czy w czasach niemal powszechnego hejtu, poszanowanie w Internecie użytkowników jest możliwe? Kamil Sadkowski z firmy ESET zwraca uwagę na fakt, że olbrzymi wpływ na budowanie prawidłowych postaw i zachowań w sieci mają… rodzice. Pytanie, czy zwracają na to uwagę? Dzień Bezpiecznego Internetu obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku.
Orange kupuje infrastrukturę światłowodową
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-06 16:08 - dodaj komentarz
Orange Polska kupuje część sieci światłowodowej firmy Nettelekom. Umowa w tej sprawie została podpisana 1 lutego. Orange, który prowadzi obecnie największy w swojej historii program budowy światłowodów, nie wyklucza dalszych akwizycji. Infrastruktura będąca przedmiotem umowy zlokalizowana jest w Kielcach. Obejmuje 14,8 tys. gospodarstw domowych i lokali biznesowych. Stanie się uzupełnieniem miejscowej sieci budowanej przez Orange Polska.
UKE: Dzień Bezpiecznego Internetu Badanie konsumenckie dzieci
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-06 16:06 - dodaj komentarz
Z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu prezentujemy wyniki najnowszego badania konsumenckiego przeprowadzonego w grudniu 2017 r. Zawiera ono informacje o tym, jak dzieci korzystają na co dzień z usług telekomunikacyjnych. Jak szybko zaczynamy korzystać z usług cyfrowych? Jaki odsetek dzieci ma swojego smartfona i czy samodzielnie instaluje aplikacje? Ile z nich korzysta z internetu i do czego najchętniej go używają? To tylko niektóre pytania jakie zadaliśmy w naszym badaniu.
W T‑Mobile dbamy o bezpieczeństwo w Internecie przez cały rok
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-06 16:04 - dodaj komentarz
Internet to dobrodziejstwo – skarbnica wiadomości na każdy temat, bogaty wybór filmów i muzyki, gier, zabaw, pomysłów na ciekawe spędzanie wolnego czasu. W T‑Mobile oferujemy nie tylko produkty, które pomogą naszym klientom dbać o bezpieczeństwo w sieci. Zależy nam również aby edukować najmłodszych użytkowników sieci bo Internet to wspaniały nauczyciel, dzięki któremu nasze pociechy mogą odkryć swoje talenty i nauczyć się wszystkiego, czego zapragną.
Open FM rusza z nowym programem wideo
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-06 16:01 - dodaj komentarz
Open FM rozwija swoją ofertę. 6 lutego rusza program wideo Open FM Live, w którym prezentowane będą m.in. wywiady i koncerty akustyczne. Do zasobów najpopularniejszej darmowej aplikacji muzycznej w Polsce dołączyła również stacja nadająca muzykę ukraińską. Open FM Live to program wideo łączący wywiady z gwiazdami, informacje ze świata muzyki, akustyczne występy artystów na żywo oraz znaną już formułę Open FM o nazwie: „#ama” (skrót od „ask me anything”).
WP Pilot aplikacją roku
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-06 15:56 - dodaj komentarz
Podczas Gali Mobility Trends Wirtualna Polska otrzymała statuetkę „Złoty Bell” za aplikację platformy WP Pilot. O nagrodzie w kategorii „Najlepsza aplikacja B2C roku 2017” zdecydowali konsumenci. Usługa dostępna jest poprzez stronę internetową, aplikacje w systemach Android i iOS, a także przez Chromecast i w telewizorach z usługą Android TV.WP Pilot to platforma do odbioru telewizji online. Oferuje łącznie ponad 80 kanałów telewizyjnych w pakietach bezpłatnych i premium.
Renault, Nissan, Mitsubishi w 5 lat zainwestują miliard dolarów w rozwój nowych technologii
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-06 15:55 - dodaj komentarz
Renault-Nissan-Mitsubishi, czołowy sojusz motoryzacyjny na świecie, ogłosił uruchomienie Alliance Ventures, czyli nowego korporacyjnego funduszu venture capital, który w najbliższych pięciu latach zainwestuje około miliarda dolarów we wsparcie otwartej innowacyjności. W pierwszym roku działalności nowy fundusz kapitałowy Alliance Ventures zainwestuje 200 mln dolarów w systemy mobilności następnej generacji.
Zyxel: NebulaFlexTM – elastyczne rozwiązanie dla punktów dostępowych w technologii chmury
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-06 15:52 - dodaj komentarz
Zyxel Communications prezentuje rozwiązanie NebulaFlexTM, które umożliwia zarządzanie standardowymi i niezależnymi punktami dostępowymi w dwóch trybach – w chmurze lub lokalnie. To propozycja dla klientów biznesowych, którzy chcą korzystać zarówno z sieci z urządzeniami niezależnymi, jak i z zarządzanymi z poziomu chmury. NebulaFlexTM zapewnia elastyczność w zakresie wdrażania przy jednoczesnym obniżeniu kosztów sprzętu i oprogramowania. System obsługuje trzy bezprzewodowe punkty
UNICEF: Każdego dnia ponad 175 000 dzieci po raz pierwszy korzysta z Internetu
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-06 15:49 - dodaj komentarz
Każdego dnia ponad 175 000 dzieci po raz pierwszy korzysta z Internetu. To 2 dzieci co sekundę. Dostęp do Internetu jest dla najmłodszych szansą i daje wiele możliwości, ale jednocześnie niesie ze sobą liczne zagrożenia. Wśród nich jest dostęp do szkodliwych treści, ryzyko wykorzystania seksualnego, cyberprzemocy i kradzieży ich prywatnych informacji, ostrzega UNICEF.
Hakerzy coraz częściej zamieniają firmy w kopalnie kryptowalut
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-06 15:46 - dodaj komentarz
Fake newsy i złośliwe ataki mające na celu tworzenie koparek kryptowalut – to dwa rodzaje cyberzagrożeń, pod których znakiem może stać rok 2018. Zobacz, jak poważne są to zagrożenia. Walka z fake newsami jak walka z wiatrakami? Nic dziwnego, że atakowanie fake newsami z roku na rok staje się coraz powszechniejsze. Jak się przed nimi bronić? Przede wszystkim nie brać niczego na wiarę i weryfikować prawdziwość informacji.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: