GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Orange: Zostań Innowatorem Mazowsza
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-08 15:30 - dodaj komentarz
Przedsiębiorcy i młodzi naukowcy znów mają możliwość pochwalenia się swoim innowacyjnym potencjałem. Trwa IX edycja Konkursu Innowator Mazowsza. To jeden z najbardziej prestiżowych konkursów promujących nowatorskie rozwiązania w biznesie i nauce na Mazowszu. Ideą Konkursu jest promowanie kultury kreatywności i ducha przedsiębiorczości, w szczególności w środowisku naukowym oraz wśród przedstawicieli sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw.
Przebiegnij ekstremalny Runmageddon z drużyną Hammera
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-08 15:27 - dodaj komentarz
Przedstawiciele marki Hammer we współpracy z organizatorami biegu Runmageddon przygotowali wyjątkową ofertę dla wszystkich osób chcących wziąć udział w biegu z przeszkodami. Teraz każdy kto chce pokonać wyścig dla twardzieli ma szansę dołączyć do teamu najwytrzymalszych wojowników i przekonać się jak to jest "móc więcej". A to nie wszystko, bowiem w trakcie trwania akcji, Hammer AXE M LTE (oficjalny telefon biegu) oferowany jest za jedyne 699 złotych! Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.
PZU z youtuberami przyciągnęło ponad milion widzów
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-08 15:24 - dodaj komentarz
Już ponad milion widzów obejrzało film stworzony przez PZU i youtuberów: Huyen i Marcina, twórców emce kwadrat - popularnonaukowego kanału na YouTube. Radzą na nim, jak zachować się w niebezpiecznych sytuacjach. „Ten film może kiedyś uratuje Ci życie” błyskawicznie stał się hitem sieci. Tak ogromną widownię produkcja PZU i youtuberów z emce kwadrat osiągnęła zaledwie w ciągu kilku tygodni od premiery. Huyen pokazuje w filmie jak zachować się w niebezpiecznych sytuacjach, które mogą
Bot rekrutacyjny znajdzie pracę za ciebie
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-08 15:22 - dodaj komentarz
Szukanie pracy to bardzo żmudne zajęcie. W internecie pojawia się mnóstwo ofert, ale mało która z nich spełnia nasze oczekiwania. Aby nie tracić czasu na męczące przeszukiwanie ogłoszeń, można skorzystać z narzędzia sztucznej inteligencji – bota rekrutacyjnego. Pomoc bota polega na tym, że przeszukuje on za nas oferty pracy i wybiera te najodpowiedniejsze. Następnie kontaktuje się z pracodawcami i proponuje im naszą kandydaturę.
Cyfrowy Polsat zwiększa pojemność na pozycji Eutelsat HOTBIRD
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-07 15:35 - dodaj komentarz
Grupa Cyfrowy Polsat, największa w Polsce grupa medialno-telekomunikacyjna, podpisała dzisiaj wieloletni kontrakt z Eutelsat Communications (NYSE Euronext Paris: ETL) na wynajem kilku transponderów satelitarnych. Umowa przewiduje przedłużenie dotychczasowej dzierżawy i zwiększenie pojemności na pozycji HOTBIRD. Kontrakt ten, dotyczący najpopularniejszej w Polsce pozycji dla przekazu wideo, to kontynuacja współpracy rozpoczętej 25 lat temu wraz z uruchomieniem Polsatu,
Krzysztof Silicki z NASK nowym wiceministrem cyfryzacji
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-07 15:33 - dodaj komentarz
Krzysztof Silicki, Dyrektor ds. Współpracy i Rozwoju Cyberbezpieczeństwa NASK, został powołany przez premier Beatę Szydło na stanowisko wiceministra w resorcie cyfryzacji. W Ministerstwie Cyfryzacji Krzysztof Silicki będzie odpowiedzialny za cyberbezpieczeństwo. Ukończył studia na Politechnice Warszawskiej. W państwowym instytucie badawczym NASK pracuje od 1992 roku. W latach 2000-2012 pełnił funkcję dyrektora technicznego w NASK.
IPLA przedstawia programy Telewizji Polsat w serwisie VoD.pl
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-07 15:30 - dodaj komentarz
Grupa Polsat, największa w Polsce grupa medialno - telekomunikacyjna oraz Grupa Onet-RAS Polska nawiązały współpracę w zakresie dystrybucji poprzez player IPLI popularnych seriali i programów Telewizji Polsat w serwisie VoD.pl należącym do Grupy Onet RAS Polska. W VoD.pl pojawią się nowości z jesiennej ramówki Polsatu, m.in. serial "W rytmie serca", show "Wyspa przetrwania" i "#Supermodelka Plus Size" oraz znane i bardzo popularne formaty jak: „Przyjaciółki”, „Pierwsza miłość” czy
Pokolenia X i Y ruszają na zakupy do sklepów przyszłości
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-07 15:28 - dodaj komentarz
Już nikogo nie dziwi widok 60-70-letniej kobiety, czytającej e-book podczas podróży pociągiem albo mężczyzna w podobnym wieku, który przy pomocy aplikacji płaci za parking lub zakupy w sklepie z garniturami. „Średniolatkowie” oraz seniorzy są świadomi własnych potrzeb i jednocześnie podążają za nowinkami technologicznymi. Jak pokazują wyniki badania „Przyszłość zakupów. Najważniejsze trendy w retail dziś i w 2030 roku”, przeprowadzonego przez Comarch i Kantar TNS przedstawiciele pokolenia X
Nowe radioodtwarzacze samochodowe AV firmy Sony
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-07 15:24 - dodaj komentarz
Firma Sony rozwija ofertę samochodowych urządzeń audio, które doskonale współpracują ze smartfonami. Pierwszym nowo wprowadzonym modelem z tej serii jest radioodtwarzacz AV XAV-AX200; w późniejszym czasie dołączy do niego model z radioodbiornikiem DAB. Radioodtwarzacz XAV-AX200 zawiera wszystkie narzędzia, dzięki którym podróżowanie samochodem będzie kojarzyć się nie z nudą, tylko z dobrą rozrywką audiowizualną.
Nowa generacja Kaspersky Private Security Network
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-07 15:20 - dodaj komentarz
Kaspersky Lab wprowadza nową generację Kaspersky Private Security Network, prywatnej wersji chmury Kaspersky Security Network. Rozwiązanie pozwala przedsiębiorstwom przyspieszyć wykrywanie działań cyberprzestępców dzięki dostępowi w czasie rzeczywistym do globalnych danych dotyczących zagrożeń, pochodzących z 80 milionów sensorów, bez udostępniania danych poza sieć korporacyjną.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: