GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Nowa wersja PlayStation App
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-08 15:44 - dodaj komentarz
Dziś premierę ma nowa wersja aplikacji PlayStation®App, dzięki której gracze korzystający z urządzeń mobilnych mają jeszcze lepszy kontakt ze znajomymi i ze społecznością PlayStation. Aplikację można pobrać z App Store oraz Google Play. Jest dostępna w 23 językach i 73 krajach na całym świecie. Korzystaj z nowego, bardziej intuicyjnego interfejsu, który zapewnia szybszy dostęp do najważniejszych funkcji i ułatwia ich przełączanie.
Mobilnie, ale w placówce? W mBanku to możliwe
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-08 15:41 - dodaj komentarz
mBank rozszerza działanie popularnej mobilnej autoryzacji. Klienci korzystający z tej formy potwierdzania operacji mogą teraz także zatwierdzić wpłatę lub wypłatę gotówki w placówce. Dzięki temu obsługa jest szybsza, a bank i klient nie gromadzą papierowych potwierdzeń. To pierwsze tego typu wdrożenie w Polsce. Od kwietnia br. wszyscy klienci, którzy posiadają aplikację mBanku, mogą korzystać z mobilnej autoryzacji.
Ile kosztuje pokładowe Wi-Fi i w których liniach lotniczych jest bezpłatne?
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-08 15:39 - dodaj komentarz
W czasach, w których Internet towarzyszy nam przez całą dobę, nikomu nie przychodzi do głowy, żeby mogło być inaczej: dostęp do sieci nie podlega dyskusji. Czy jednak dotyczy to również podróży? Zespół KAYAK.pl sprawdził, które spośród ulubionych linii lotniczych Polaków oferują bezpłatny dostęp do sieci, które pobierają opłatę za korzystanie z pokładowego Wi-Fi, a które w ogóle nie mają dostępu do Internetu w swoich samolotach.
Poczta Polska: zapłać kartą u kuriera
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-08 15:36 - dodaj komentarz
Poczta Polska wyposażyła 3,5 tys. swoich kurierów w terminale płatnicze, dzięki którym klienci mogą dokonywać płatności kartą lub BLIKIEM za przesyłki pobraniowe. Jako jedyna firma na polskim rynku, Poczta nie wprowadziła żadnych ograniczeń odnośnie nadawcy przesyłki przy tego typu płatnościach. Te same zasady dotyczą zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. To wiadomość szczególnie istotna dla tych, którzy robiąc zakupy w internecie wybierają opcję: płatność za pobraniem.
UOKiK: Nadpłaty za usługi telekomunikacyjne
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-07 16:00 - dodaj komentarz
Na twoim koncie abonenckim po zakończeniu umowy z operatorem telekomunikacyjnym może pojawić się nadpłata. Wynika z tego, że np. przez pomyłkę przelejesz więcej pieniędzy, albo operator już po zakończeniu umowy pozytywnie rozstrzygnie twoją reklamację i odda pewne środki. Nadwyżka może też się pojawić wtedy, gdy na początku umowy wpłaciłeś kaucję np.za sprzęt (m.in. dekoder) i nie została ona tobie zwrócona.
Świąteczne promocje Plusa
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-07 15:57 - dodaj komentarz
Plus gotowy na święta! Od poniedziałku 6 listopada w ofercie operatora dostępne już będą promocje z atrakcyjnymi sprzętami na gwiazdkowe prezenty! Telewizor, smartfony, routery, laptop i tablety to cały przekrój najróżniejszych sprzętów, dzięki którym można sprawić prezent sobie i swoim najbliższym wybierając świąteczną ofertę Plusa. Już od 6 listopada w ofercie operatora dostępne będą świąteczne promocje z atrakcyjnymi sprzętami na gwiazdkowe prezenty!
Huawei Mate 10 Pro i Robert Lewandowski
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-07 15:52 - dodaj komentarz
Najnowszy flagowy smartfon Huawei – Mate 10 Pro, pierwszy na świecie telefon wyposażony w procesor ze sztuczną inteligencją – zadebiutował dziś w Polsce. Podczas uroczystej premiery na Stadionie Narodowym kilkuset gości miało okazję zobaczyć smartfon oraz przedpremierowy pokaz nowego filmu reklamowego nowej serii Huawei Mate z udziałem ambasadora marki, Roberta Lewandowskiego. Emisja spotu Huawei Mate 10 Pro wystartuje 20 listopada.
Szybki i bezpieczny internet w szkołach dla wyrównywania szans edukacyjnyc
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-07 15:49 - dodaj komentarz
Do 2020 r. wszystkie szkoły w Polsce zostaną połączone Ogólnopolską Siecią Edukacyjną (OSE), dzięki czemu uzyskają dostęp do bezpłatnego internetu o przepustowości minimum 100/100 Mb/s oraz możliwość korzystania z nowoczesnych narzędzi edukacyjnych. NASK zaprezentował dziś nowoczesne narzędzia cyfrowej edukacji, które będą wykorzystywane w OSE.
Bad Rabbit pędzi przez świat
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-07 15:46 - dodaj komentarz
Nowy ransomware nazwany Bad Rabbit został po raz pierwszy wykryty we wtorek, 24 października w Rosji i na Ukrainie. Niewielką liczbę infekcji odnotowano także w pozostałej części wschodniej Europy, Niemczech i Turcji. Atak rozprzestrzenia się na inne regiony, o czym świadczą raporty z USA i Korei Południowej. Potwierdzono m.in., że Bad Rabbit zainfekował kilka agencji prasowych w Rosji, w tym Interfax, zmuszając ją do pracy w trybie offline.
Święta w Plushu – nowoczesny smartfon i personalizowane etui na telefon
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-07 15:44 - dodaj komentarz
Super smartfon Huawei P9 Lite Mini z czytnikiem linii papilarnych oraz personalizowane etui FunnyCase na wybrany telefon GRATIS, to coś w sam raz na gwiazdkowy prezent dla siebie lub znajomego, a wystarczy tylko zostać nowym klientem Plusha! Wystarczy kupić Full Abonament za 25 zł miesięcznie, aby odebrać w Plush ABO super smartfon Huawei P9 Lite Mini z czytnikiem linii papilarnych za jedyne 1 zł na start.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: