GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Gemius z nową usługą programmatic
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-04 15:49 - dodaj komentarz
Z początkiem lipca Gemius wprowadził do swojej oferty możliwość sprzedaży powierzchni reklamowej w modelu programatycznym. Nowa funkcjonalność jest dostępna dla klientów, którzy korzystają z adserwera AdOcean. Programmatic, czyli sprzedaż cyfrowej powierzchni reklamowej w modelu zautomatyzowanym zyskuje coraz silniejszą pozycję w branży reklamy internetowej.
AutoMapa: Nowe mapy na wakacje
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-04 15:40 - dodaj komentarz
Okres wakacji to tradycyjny czas urlopów i wyjazdów krajowych i zagranicznych. Chcąc zapewnić swoim użytkownikom spokojną podróż bez drogowych niespodzianek, AutoMapa udostępniła najnowszą aktualizację map zawierającą najaktualniejsze dane drogowe z 44 krajów Europy. Stanowią one unikatowe połączenie najlepszych na rynku, autorskich danych mapowych obejmujących teren Polski z najnowszymi, opracowanymi 2 kwartale 2018 r. map Europy przygotowanych przez firmę HERE.
Telewizja WP nr 1 na MUX8, przyciąga najwięcej widzów
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-04 15:36 - dodaj komentarz
Zgodnie z danymi Nielsen Audience Measurement w pierwszym półroczu 2018 Telewizja WP jest liderem wśród stacji nadających na MUX8. Dynamika wzrostu w grupie komercyjnej wyniosła aż 236%. Telewizja WP ramówkę promuje nowym hasłem: „tyle do zobaczenia”. Spośród kanałów ósmego multipleksu w pierwszym półroczu 2018 roku widzowie najchętniej wybierali Telewizję WP. Z wynikiem 0,37% w grupie komercyjnej all 16-49, stacja zajęła 41. miejsce w rankingu wszystkich dostępnych w Polsce stacji.
Play: 4G LTE ULTRA dociera do…
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-03 16:18 - dodaj komentarz
Początek miesiąca, więc mamy dla Was info o nowych miejscowościach z odpalonym fioletowym LTE i LTE Ultra! Ekipy budowlane mają teraz ręce pełne pracy. Śmigamy pełną parą i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że o końca roku uruchomimy ponad 1000 nowych nadajników, co obiecywaliśmy na konferencji w lutym. Do fioletowego 4G LTE włączono do tej pory 2067 miejscowości* (w tym 391 miast**). Z kolei 4G LTE ULTRA dociera aż do 1597 miejscowości*, z czego aż do 381 miast**.
NAVITEL: Aktualizacja map Q2 2018
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-03 16:14 - dodaj komentarz
Wersja Q2 2018 zawiera 3 124 289 km łącznej długości dróg, 568 034 punktów POI, 324 537 miast i osiedli, z czego dla 10 488 z nich dostępne są sieci drogowe i wyszukiwanie adresowe (na Malediwach - do poszczególnych bungalowów). Każda mapa obejmuje infrastrukturę mieszkaniową i przemysłową. Użytkownik ma możliwość wyszukiwania adresów i szczegółowej sieci dróg z kierunkami ruchu, węzłami komunikacyjnymi, rondami oraz innymi, istotnymi podczas podróży informacjami.
Już 23proc. polskich internautów kupuje w zagranicznych e-sklepach
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-03 16:11 - dodaj komentarz
Co drugi polski internauta robi zakupy w sieci, postrzegając je jako nieskomplikowane, wygodne, a także tańsze i zajmujące mniej czasu, niż kupowanie w sklepach tradycyjnych. Z każdym rokiem znacząco rośnie takze segment handlu transgranicznego. Rosnąca popularność e-handlu transgranicznego jest związana także z rosnącym bezpieczeństwem i wygodą opłacania międzynarodowych transakcji.
Świętujemy 70. urodziny polskiej informatyki
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-03 16:08 - dodaj komentarz
Za symboliczną datę narodzin polskiej informatyki uznaje się grudzień 1948 r., kiedy grupa matematyków i inżynierów postanowiła rozpocząć prace nad budową w Polsce maszyny matematycznej, podobnej do tych, nad jakimi rozpoczynały się prace również na zachodzie Europy. W kraju odbudowującym się ze zniszczeń wojennych było to śmiałe marzenie. Rok 2018 jest rokiem obchodów 70-lecia polskiej informatyki. Z tej okazji odsłonięta została tablica pamiątkowa, wmurowana w ścianę budynku, do niedawna
LG pozyskuje krajowych i zagranicznych partnerów w dziedzinie robotyki
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-03 16:06 - dodaj komentarz
Firma LG pozyskuje krajowych i zagranicznych partnerów w dziedzinie robotyki. Tym samym oficjalne potwierdza, że rozwój tych rozwiązań jest jednym z kluczowych elementów strategii ThinQ. LG Electronics nabyła udziały w amerykańskiej spółce Bossa Nova Robotics. Jest to pierwsza inwestycja LG w zagranicznego partnera z branży robotycznej, będąca kontynuacją strategii, w ramach której w minionym roku firma zakupiła udziały w kilku koreańskich startupach.
Liga Mistrzów UEFA i Liga Europy UEFA w IPLI
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-03 16:04 - dodaj komentarz
Już od sierpnia br. w IPLI − największym serwisie rozrywki internetowej znanym z licznych transmisji z najważniejszych wydarzeń sportowych w wielu dyscyplinach − ­fani piłki nożnej będą mogli oglądać jeszcze więcej najlepszych rozgrywek. Teraz także wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA – na żywo, w wysokiej jakości i bez reklam. Będą one dostępne w specjalnym pakiecie IPLA POLSAT SPORT PREMIUM.
Samsung Galaxy S9 w Plusie (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-03 16:01 - dodaj komentarz
Kup Samsung Galaxy S9 i zyskaj do 2000 zł za swój obecny smartfon, w tym 400 zł niezależnie od jego stanu i modelu. Galaxy S9 i S9+ posiadają wbudowane głośniki stereo stworzone przy współpracy z AKG, które przeniosą Cię w nowy wymiar dżwięku. Zachwyć się urzekającym przestrzennym brzmieniem. Zrobisz idealne zdjęcia w każdych warunkach dzięki przełomowemu aparatowi o dwóch przesłonach (F1.5 i F2.4).
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: