GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Optymistyczne prognozy dla branży e-sportu
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-09 15:10 - dodaj komentarz
O ile zdążyliśmy przyzwyczaić się do rekordowych zarobków piłkarzy i już nas nie szokują, to statystyki branży e-sportu mogą wprawić wiele osób w zdumienie. Zapewne część z nas nie zdaje sobie sprawy jak prężnie rozwija się ta gałąź przemysłu rozrywkowego. E-sport w pigułce. Historia e-sportu zaczyna się na początku lat 90. Na przełomie lat powstawały nowe ligi graczy online, a coraz to inne gry zyskiwały swoich fanów.
Pro-kliencka implementacja technologii blockchain w obszarze finansów
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-09 15:06 - dodaj komentarz
Biuro Informacji Kredytowej (BIK) wraz z firmą technologiczną Billon wprowadzają na rynek unikalne na światową skalę rozwiązanie blockchainowe opracowane przez polskich inżynierów. Dzięki technologii stworzonej przez Billon dwie polskie firmy dokonują „kopernikańskiego przewrotu” w obrocie. Na start klienci banków otrzymają gwarancję niezmienności dotyczących ich dokumentów oraz dostęp do nich nawet po ustaniu relacji z bankiem.
RODO - to lepsza ochrona Twoich danych (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-08 15:13 - dodaj komentarz
RODO to reforma przede wszystkim proobywatelska. Każdy z Was, każdy z obywateli, dostaje ogrom nowych uprawnień. Jakie? Tego dowiesz się z pierwszego odcinka naszej serii filmów "Oto RODO". Wokół RODO narosło wiele mitów. Czas je obalić. Nie wierz w mity. Jak to więc jest z tymi nowymi, uciążliwymi obowiązkami dla przedsiębiorców?
Mela Koteluk i The Dumplings Orkiestra wystąpią na Orange Warsaw Festival
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-08 15:06 - dodaj komentarz
Orange Warsaw Festival będzie pierwszym miejscem, gdzie usłyszymy nową muzykę ogłaszanych artystów. Dla Meli Koteluk ten koncert będzie także pierwszym występem po blisko dwuletniej przerwie. MELA KOTELUK. Koncertem na Orange Warsaw Festiwal Mela wraca do grania na żywo i zapowiada kolejny rozdział swojej muzycznej kariery. Jeszcze w tym roku ma ukazać się trzeci solowy album artystki, którego przedpremierowe fragmenty usłyszymy już 2 czerwca w Warszawie.
Samsung Inkubator świętuje pierwszy rok swojej działalności
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-08 15:04 - dodaj komentarz
Przez ostatnie 12 miesięcy Samsung Inkubator stał się ważnym miejscem dla zainteresowanych technologią młodych innowatorów z Podkarpacia. Dzięki indywidualnemu wsparciu technologicznego lidera, jakim jest Samsung, w pierwszym roku działania powstało już kilka przełomowych projektów oraz zorganizowano kilkadziesiąt spotkań i warsztatów. Pierwszy rok działania Samsung Inkubatora doskonale pokazuje, że współpraca doświadczonej marki z ambitnymi przedsiębiorcami to dobra inwestycja.
Orange: Jaki smartfon na komunię?
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-08 15:01 - dodaj komentarz
Smartfon na komunię to od kilku już lat popularny prezent. Ucieszy świętującego, a przy tym pozwoli na stały kontakt rodzica z dzieckiem. Jeśli dziecko jeszcze go nie ma, a rodzice nie mają nic przeciwko, to dobry pomysł. Ważne, by w bezpieczny sposób dziecko przeglądało strony internetowe i korzystało z urządzenia. Pierwsza komórka wcale nie musi być droga, dodatkowo można zdecydować się np. na zakup w Pakiecie Optymalnym w Orange w płatnościach na raty (np. 24 płatności).
myPhone Simply 2 z bazą ładującą dostępny w Biedronce
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-08 14:56 - 3 komentarze
Od dziś w ofercie sieci sklepów Biedronka dostępny jest myPhone Simply 2 – telefon o prostej konstrukcji, z wyświetlaczem 1,77 cala i bazą ładującą ułatwiającą użytkowanie urządzenia. Model oferowany jest w cenie 79,90 zł. myPhone Simply 2 to telefon o prostej funkcjonalności oraz budowie, który charakteryzuje się łatwością obsługi oraz długim czasem działania na jednym cyklu ładowania. Dzięki temu świetnie sprawdzi się dla osób starszych, preferujących sprawdzone rozwiązania.
Orange - Paweł i Gaweł (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-07 16:03 - dodaj komentarz
2 plany bez limitu w cenie jednego za 28,78 zł + VAT/miesięcznie. Internet bez limitu danych oznacza nielimitowany internet z pełną prędkością do 20 GB, potem ograniczenie prędkości do 1 Mb/s. Cena 28,78 zł + vat/mies. jest sumą opłat za 2 plany Dla Firm, zawiera rabat 41,20 zł + vat/mies. (przyznawany przy zakupie pakietu planów wraz z usługą internetu stacjonarnego wymienionego w regulaminie promocji Orange Love dla Firm).
Play: Nowe miejscowości z 4G LTE i 4G LTE ULTRA
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-07 15:58 - dodaj komentarz
Sieć Play cały czas buduje i włącza nowe nadajniki. Przyszła pora na kolejną aktualizację informacji o zasięgu. Na chwilę obecną Play dociera z 4G LTE do 93,9% a z 4G LTE ULTRA do 82,6% populacji Polski! Aktualnie fioletowe 4G LTE obejmuje 2046 miejscowości powyżej 1 tysiąca mieszkańców, w tym 391 miast o ludności przekraczającej 10 tysięcy. Co do 4G LTE ULTRA to jest to 1580 miejscowości powyżej 1 tysiąca, z czego 381 miast ponad 10 tysięcy mieszkańców.
Ponad miliard odcieni kolorów, rozdzielczość 4K, duże ekrany, świetny Smart TV
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-07 15:54 - dodaj komentarz
Duże przekątne ekranu, rozdzielczość UHD, minimalistyczny design, unikatowe funkcje takie jak Ambient Mode oraz szybki i intuicyjny Smart TV – tak w skrócie opisać można trafiającą właśnie do sklepów ofertę telewizorów Samsung 2018. Składają się na nią telewizory QLED TV (Q9, Q8C, Q7F, Q6F), Premium UHD (seria 8 - 14 modeli) oraz UHD (seria 7 - 41 modeli). Uzupełnienie stanowią jeden model Full HD i jeden HD. Poznajmy szczegóły.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: