GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Ogólnopolska Sieć Edukacyjna z szansą na międzynarodową nagrodę
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-02 15:37 - dodaj komentarz
Program OSE został zgłoszony do konkursu organizowanego przez międzynarodową inicjatywę na rzecz budowy społeczeństwa informacyjnego World Summit on the Information Society (WSIS). Od 30 stycznia można głosować on-line na najlepsze projekty. Jednym z elementów promocji wartościowych inicjatyw na rzecz rozwoju społeczeństwa informacyjnego są doroczne nagrody dla projektów zmniejszających wykluczenie cyfrowe i wspierających wartościowe wykorzystanie technologii ICT.
Warto sprawdzić, ile można zyskać z Orange Love
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-02 15:33 - dodaj komentarz
Orange Polska zachęca klientów, by podsumowali swoje wydatki na usługi telekomunikacyjne i telewizję, z których korzystają u różnych operatorów i sprawdzili, ile zyskaliby decydując się na pakiet Orange Love. Za jedynie 99,99 zł miesięcznie otrzymają w nim cztery usługi: szybki domowy internet, abonament komórkowy i telefon domowy oraz telewizję. Korzystając z kalkulatora na orange.pl można łatwo obliczyć oszczędności, jakie daje pakiet.
Nowa odsłona płatności mobilnych mPay
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-02 15:28 - dodaj komentarz
Operator płatności mobilnych mPay wdrożył nowy system informatyczny, którego celem jest zwiększenie uniwersalności aplikacji i dostosowanie jej do najnowszych trendów w segmencie technologii mobilnych. Jednym z pierwszych etapów zmian jest odświeżona usługa pozwalająca na płacenie za parkowanie przy użyciu telefonów komórkowych. Firma zrezygnowała też z miesięcznej opłaty naliczanej nieaktywnym użytkownikom.
mPTech polską firmą roku 2017! Złoty Bell dla twórcy marek myPhone i HAMMER
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-02 15:26 - 3 komentarze
Gala Mobility Trends 2017 za nami. Kapituła konkursowa przyznała tytuł Polska Firma roku 2017 spółce mPTech odpowiedzialnej za marki myPhone i HAMMER. Firmę doceniono za dynamiczny rozwój i działalność. mPTech Sp. z o.o. (dawniej myPhone Sp. z o.o.) powinna być dobrze znana wszystkim obserwatorom branży mobilnych technologii. Firma w swoim portfolio posiada bowiem marki popularnych telefonów i smartfonów – myPhone oraz HAMMER.
BGŻ BNP Paribas w Programie Polska Bezgotówkowa
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-02 15:23 - dodaj komentarz
Bank BGŻ BNP Paribas, w ramach partnerstwa z firmą Elavon, dołączył do pilotażowego Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego „Polska Bezgotówkowa”, realizowanego przez Fundację Polska Bezgotówkowa. Inicjatywa skierowana jest do mikro i małych przedsiębiorców, którzy zamierzają rozpocząć przyjmowanie płatności za swoje towary i usługi za pomocą kart płatniczych. Przedsiębiorstwa, które zostaną zakwalifikowane do programu „Polska Bezgotówkowa” zostaną zwolnione ze wszystkich opłat związanych z
Samsung Electronics wprowadza dysk Z-SSD o pojemności 800 GB
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-02 15:21 - dodaj komentarz
Nowy dysk Z-SSD oferuje nową jakość w zakresie pamięci dla urządzeń wykorzystujących sztuczną inteligencję (AI), big data i IoT, zapewniając najwyższą wydajność, niezawodność oraz szybkość działania. Samsung Electronics wprowadził na rynek dysk SSD o pojemności 800 GB – SZ985 Z-SSD™, przeznaczony do obsługi najbardziej zaawansowanych aplikacji dla przedsiębiorstw, w tym do superkomputerów do analizy AI.
Zimowe Igrzyska 2018 – 2 złote za 2 złote Vectry dla miłośników sportów zimowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-01 16:10 - dodaj komentarz
Aż pięć kanałów Eurosportu dostępnych dla wszystkich abonentów także poza domem, promocja na telewizję z nagrywarką oraz oferta „2 złote za 2 złote” dla nowych klientów telefonii komórkowej – to odpowiedź Vectry na potrzeby fanów sportów zimowych. Od 9 lutego Vectra udostępni wszystkim posiadaczom oferty cyfrowej trzy specjalne kanały Eurosportu – nieprzerywane reklamami i w jakości HD – bez dodatkowych opłat.
Play: Czwartkowa zmiana cen urządzeń
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-01 16:08 - dodaj komentarz
Oerator Play obniżył ceny wybranych urządzeń w swojej ofercie.
TP-Link Archer C3150 i Archer C2300
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-01 16:02 - dodaj komentarz
Nowe, dwupasmowe routery Archer C3150 raz Archer C2300 to rozwiązania TP-Link dla najbardziej wymagających użytkowników. Zastosowane w nich technologie MU-MIMO oraz NitroQAMTM gwarantują zwiększoną wydajność urządzeń, a także maksymalne prędkości WiFi we wszystkich pasmach wyższe nawet o 25%. Graj online, oglądaj filmy 4K i udostępniaj duże pliki bez ograniczeń!
KIR i IBM ułatwiają przestrzeganie unijnej dyrektywy przy pomocy technologii blockchain
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-01 15:56 - dodaj komentarz
KIR zaprezentował i przeprowadził z sukcesem wraz z bankami testy prototypu platformy dla trwałego nośnika w oparciu o ogólnie dostępne rozwiązanie technologiczne blockchain. Pionierski projekt wykorzystujący tę technologię ma zapewnić integralność i niezaprzeczalność dokumentów i komunikacji prowadzonej z klientami. Prototypowy trwały nośnik danych został zaprojektowany w celu ułatwienia bankom dostosowania swoich wewnętrznych systemów do wymagań unijnej dyrektywy 2007/64/WE
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: