GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Smart Control – jeden pilot do wielu urządzeń
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-06 15:30 - dodaj komentarz
Jeden by wszystkimi rządzić, jeden by wszystkie zastąpić, jeden by o wszystkich innych zapomnieć. Tak mogłaby zaczynać się saga o Samsung Smart Control, czyli uniwersalnym pilocie do obsługi wielu różnych urządzeń podłączonych do telewizora. W nowej linii QLED TV pilot Smart Control potrafi sterować telewizorem, dekoderem, soundbarem, odtwarzaczem Blu-ray czy konsolą. Zarządzanie domowym centrum rozrywki jeszcze nigdy nie było tak szybkie i łatwe.
Ericsson technologicznym partnerem PSG
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-06 15:28 - dodaj komentarz
Paryż Saint-Germain - najbardziej utytułowana drużyna piłkarska we Francji, wie jak zbudować wspaniały zespół. Dzięki współpracy z Ericsson staną się najbardziej zaawansowanym technologicznie klubem. Z Ericsson, oficjalnym cyfrowym partnerem klubu Paris Saint-Germain, gracze, trenerzy, pracownicy pomocy technicznej i kibice przeżyją niezwykłe doświadczenia na boisku jakni poza nim.
Nowy głośnik Sony z wbudowanym asystentem Google
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-05 15:51 - dodaj komentarz
LF-S50G to nowy głośnik firmy Sony, który można obsługiwać poleceniami głosowymi. To nieduże, stylowo wyglądające urządzenie jest nie tylko źródłem dźwięku o wysokiej jakości, lecz także informacji z Internetu. Głośnik emituje dźwięk we wszystkich kierunkach i jest pomyślany jako centralny element cyfrowego domu. Wbudowany asystent Google przypomina osobistego asystenta: można go poprosić o odtworzenie ulubionego utworu, a nawet zadawać mu pytania.
150 zł rocznie mniej na fakturach Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-05 15:47 - dodaj komentarz
Każdy nowy użytkownik sieci Orange, który korzysta z bankowości Orange Finanse ma szansę oszczędzić nawet 150zł rocznie na fakturach. Premia 10 zł miesięcznie trafi do każdego, kto co miesiąc wykonuje płatności kartą Orange Finanse w wysokości min. 300zł. Dla osób niekorzystających z abonamentu w Orange jest także alternatywa w postaci uzyskania na tych samych warunkach 10 zł miesięcznie doładowania Orange na kartę.
Już DZIŚ rusza automatyczna aktualizacja produktów Bitdefender
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-05 15:45 - dodaj komentarz
Nowa linia produktów Bitdefender 2018 dla użytkowników domowych już dostępna dla WSZYSTKICH. Począwszy od dnia 05.09.17 uruchomiona zostaje automatyczna aktualizacja wszystkich starszych wersji programów Bitdefender przeznaczonych dla użytkowników domowych. Co to oznacza dla Ciebie? Będziesz mógł cieszyć się najnowszą wersją programu i zaktualizowanymi funkcjami, które jeszcze lepiej ochronią Cię przed zagrożeniami występującymi w sieci.
Microsoft wraca do szkoły
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-05 15:43 - dodaj komentarz
Firma Microsoft postanowiła w niecodzienny sposób uczcić nowy rok szkolny. W tym celu do Szkoły Podstawowej Nr 3 w podwarszawskich Ząbkach zabrała grupę dziennikarzy w sentymentalną podróż z powrotem do szkolnych ławek. Celem projektu była popularyzacja aplikacji Office oraz drugiego sezonu Akademii Office Junior. Dziennikarze uczestniczyli w lekcjach z matematyki, języka polskiego, informatyki i plastyki, w każdym wypadku wykorzystując urządzenia z Windows 10.
Orange: Szybki internet dla studenta? Światłowodowo
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-05 15:40 - dodaj komentarz
Czy można sobie wyobrazić studenckie mieszkanie czy stancję, gdzie szybki internet nie jest jedną z podstawowych potrzeb? Gry sieciowe, streaming wideo, audio, a także co oczywiste – pobieranie „materiałów dydaktycznych” robi swoje. Teraz internet dla studenta może być równie elastyczny, nawet jeżeli doprowadzony jest światłowodem. I to nie byle jakim – Orange Światłowodem, z prędkością sięgającą nawet 600 Mb/s. Największym plusem oferty internetu dla studenta jest czas na jaki można ją zawrzeć.
Kampania wrześniowa Squla.pl
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-05 15:33 - dodaj komentarz
We wrześniu platforma edukacyjna Squla rozpoczyna kampanię ATL wspieraną intensywnymi działaniami PR. Spoty reklamowe pojawią się w telewizyjnych kanałach tematycznych, a do 7.500 szkół podstawowych trafią materiały informacyjne umożliwiające nauczycielom bezpłatny dostęp do innowacyjnej platformy edukacyjnej. Zaplanowana na wrzesień kampania ATL emitowana będzie w kanałach Polsat, TVN, TVP ABC oraz w licznych kanałach tematycznych, np: TVN Style, 4 Fun TV, TLC, HGTV, Kuchnia+.
PZU Lab rozpoczyna współpracę ze startupami technologicznymi
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-05 15:31 - dodaj komentarz
W poniedziałek, 4 września, należąca do Grupy PZU spółka PZU Lab podpisała umowę o partnerstwie w programie Space3ac Intermodal Transportation z organizatorem programu - Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną sp z o.o. Tym samym PZU Lab dołączył do akceleratora, w którym współpracować będzie z młodymi spółkami technologicznymi. Zadaniem startupów uczestniczących w akceleratorze będzie dostarczenie partnerom programu innowacyjnych rozwiązań stanowiących odpowiedzi na sformułowane przez nich
Telewizja WP: poszerza zasięg i ofertę
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-05 15:29 - dodaj komentarz
Jesienią na widzów Telewizji WP czeka wiele niespodzianek! Od września telewizja WP jest bezpłatnie dostępna w sieci kablowej UPC. Abonenci sieci UPC Polska korzystający z dekoderów Horizon mogą znaleźć kanał telewizji WP na pozycjach 12 i 116. Z kolei abonenci posiadający dekoder Mediabox mogą oglądać kanał na pozycjach 23 i 158. Dodatkowo, stacja jest również dostępna dla posiadaczy pakietu Select.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: