GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

NAVITEL prezentuje nawigację samochodową E200
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-02 15:41 - dodaj komentarz
NAVITEL wprowadza na rynek nową nawigację samochodową – model E200. Urządzenie, które działa w trybie offline będzie idealnym rozwiązaniem dla osób podróżujących po Europie Wschodniej z rodziną lub znajomymi. NAVITEL E200 to niezawodna nawigacja GPS, która pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Windows CE. Pełnoprawny nawigator offline wyposażono w interfejs przyjazny dla użytkownika. Urządzenie zawiera wbudowaną bazę fotoradarów.
Ministerstwo Cyfryzacji: start testów mLegitymacji szkolnej i studenckiej
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-02 15:35 - dodaj komentarz
Ministerstwo Cyfryzacji testuje już rozwiązanie umożliwiające korzystanie z legitymacji szkolnej i studenckiej za pomocą smartfona. Za opracowanie koncepcji i realizację zadania odpowiedzialny jest Państwowy Instytut Badawczy NASK. Testy mLegitymacji Szkolnej i mLegitymacji Studenckiej ruszyły w dwóch siedleckich szkołach oraz na miejscowym uniwersytecie. Korzystanie z elektronicznych wersji legitymacji będzie pomocne w różnych życiowych sytuacjach
Play; MISTRZOWSKA JEDENASTKA smartfonów (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-02 15:32 - dodaj komentarz
Dołącz do gry z Huawei Y5 2018 tak jak Basia i Maciek. Dla wszystkich kibiców mamy zestaw Junior BOX ze smartfonem z MISTRZOWSKIEJ JEDENASTKI i piłką od 2 zł!
Plus: Mistrzowskie emocje w cenie abonamentu
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-02 15:29 - dodaj komentarz
Liga Mistrzów UEFA i Liga Europy UEFA w specjalnych promocjach w Plusie! Piłkarskie święto w Plusie! Klienci usług abonentowych w sieci Plus będą mogli cieszyć się najlepszymi klubowymi rozgrywkami piłkarskimi na świecie. Specjalnie dla nich przygotowana została wyjątkowa promocja, dzięki której będą je mogli oglądać, gdzie chcą i jak chcą. Już od 2 lipca w nowej ofercie Plusa pojawi się Pakiet IPLA POLSAT SPORT PREMIUM, w którym na żywo i w wysokiej jakości dostępne będą wszystkie mecze
Zapraszamy do Orange strefy podczas Open’er Festival
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-02 15:23 - dodaj komentarz
W ciągu 4 dni Open’er Festival Powered by Orange zapraszamy do Orange strefy. Znajdziecie ją niedaleko Orange Main Stage. W przerwach między koncertami będziecie mogli potańczyć do największych hitów oraz zrobić sobie festiwalowy tatuaż techniką body marbling. Naładujecie też baterię w telefonie i skorzystacie z darmowego Wi-Fi od Orange. A niepotrzebne telefony możecie przekazać do recyklingu.
Aneta Marchewka-Kuliś pokieruje POPC
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-02 15:22 - dodaj komentarz
1 lipca zastępcą dyrektora Departamentu Kontroli odpowiedzialnym za realizację zadań Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa została Aneta Marchewka-Kuliś. Aneta Marchewka-Kuliś jest absolwentką marketingu i badań rynku na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Politechniki Koszalińskiej oraz stosunków finansowo-ekonomiczno-prawnych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.
AutoMapa iOS 7.3 już w AppStore
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-02 15:20 - dodaj komentarz
W AppStore opublikowana została najnowsza wersja AutoMapy przeznaczona dla iPhone i iPada. Zawiera ona wiele nowości i rozwiązań oczekiwanych przez użytkowników. Na głównym ekranie pojawił się nowy, przycisk AutoRadaru przeznaczony do wprowadzania powiadomień o zdarzeniach drogowych. Ułatwia on wzajemne przekazywanie informacji o kontrolach, radarach, wypadkach i innych rzeczach istotnych w codziennym ruchu drogowym.
Fortinet rozwija globalny program dla dostawców zarządzanych usług zabezpieczeń
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-02 15:15 - dodaj komentarz
Fortinet zaprezentował nowości w programie dla dostawców zarządzanych usług zabezpieczeń (MSSP): poziom Silver Level oraz portfolio rozwiązań dotyczących aktywacji usług i wsparcia technicznego. Jak wynika z raportu opublikowanego niedawno przez firmę Persistence Market Research, w ciągu najbliższych 9 lat wartość globalnego rynku zarządzanych usług zabezpieczeń (ang. Managed Security Service Provider) przekroczy 100 mld USD.
6 błędów, które prawdopodobnie popełniasz w marketingu mobilnym
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-02 15:12 - dodaj komentarz
Narzędzia marketingu mobilnego coraz częściej i coraz szerzej wykorzystywane są w działalności biznesowej. Dzieje się tak, ponieważ to bardzo bezpośredni kanał komunikacji z klientami, którzy nie wyobrażają sobie życia bez swoich telefonów i iPhonów. Jednak sam wybór tego narzędzia nie zagwarantuje sukcesu, jeśli nie zwrócimy uwagi na kilka ważnych aspektów.
Krok przed awarią dzięki rozwiązaniom IIoT
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-02 15:08 - dodaj komentarz
Nieodpowiednie smarowanie, zanieczyszczenia, korozja czy niewłaściwy montaż to tylko niektóre z przyczyn, wpływających na awarię łożysk. W jaki sposób przewidywać i tym samym ograniczać awarie silników elektrycznych i związanych z nimi przestojów? Według badań przeprowadzonych przez amerykański Electric Power Research Institute (EPRI) na 6000 silnikach elektrycznych, w ponad 40% przypadków do uszkodzeń silnika dochodzi z powodu awarii łożysk.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: