GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Zakupy spożywcze wciąż bardziej w realu niż w sieci
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-04 14:45 - dodaj komentarz
Rynek e-commerce w Polsce rozwija się w zawrotnym tempie. Przez internet kupujemy niemal wszystko: ubrania, książki, płyty, buty. Okazuje się jednak, że nie w każdej dziedzinie się to sprawdza. Polacy nadal wolą robić zakupy spożywcze w tzw. realu niż w sieci. Wg badań Nielsena, „Shopper omnichannelowy na rynku FMCG”, ponad połowa polskich konsumentów (56%) nie rozważa w ogóle zakupów żywnościowych w sieci, a mniej niż 1% wszystkich produktów spożywczych jest sprzedawana online.
Fortinet rozszerza Security Fabric, udostępniając je dla użytkowników Google Cloud
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-04 14:35 - dodaj komentarz
Oferta Security Fabric i Fabric Connectors została rozszerzona na platformę Google Cloud, zapewniając jej użytkownikom szereg rozwiązań – od zapory firewall nowej generacji, przez ochronę aplikacji internetowych, po analizę zagrożeń. Użytkownicy platformy Google Cloud mogą już korzystać z rozwiązań architektury Fortinet Security Fabric. Umożliwia ona łączenie produktów oraz usług firmy Fortinet i jej partnerów, a także zarządzanie nimi z poziomu jednej konsoli.
Huawei AI Cube router LTE z głośnikiem
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-03 14:47 - dodaj komentarz
Podczas IFA 2018, Huawei zaprezentował również inteligentne urządzenie – Huawei AI Cube – połączenie routera LTE z inteligentnym głośnikiem. Router obsługuje łączność LTE kategorii 6 (pobieranie: 300Mbps). Urządzenie jest kompatybilne ze standardem WiFi 802.11ac, co oznacza bezproblemową pracę zarówno na kanale 2,4GHz jak i 5GHz oraz pozwala przesyłać dane w sieci LAN z prędkością 1200Mb na sekundę.
Nowy głośnik przenośny Sony SRS-XB501G
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-03 14:42 - dodaj komentarz
Firma Sony wprowadza do oferty nowy głośnik SRS-XB501G o dużej mocy, przeznaczony dla osób kochających mocny bas i wspaniałą atmosferę podczas zabaw w gronie przyjaciół. Intensywna zabawa przy mocnym basie. System EXTRA BASS wytwarza duże ciśnienie akustyczne, pogłębiając i wzbogacając bas w ulubionych utworach. Głośnik XB501G jest stworzony do reprodukcji mocnego dźwięku. Satelitarne jednostki głośnikowe połączono ze zwiększającymi ciśnienie akustyczne subwooferami.
Nowy rok szkolny – mLegitymacja już wkrótce
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-03 14:39 - dodaj komentarz
Twoje dziecko ciągle zostawia legitymację w domu? Już niedługo ten problem odejdzie w zapomnienie. W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 oraz Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 3 w Siedlcach, a także w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Halinowie, trwa pilotaż mLegitymacji Szkolnej. Co to oznacza? Papier czy smartfon? mLegitymacja, nad którą pracujemy, w trakcie np. podróży pociągiem będzie równoważna tradycyjnej legitymacji.
Huawei prezentuje Kirin 980 – najmocniejszy i najinteligentniejszy procesor mobilny
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-03 14:36 - dodaj komentarz
Podczas targów IFA 2018 w Berlinie Huawei zaprezentował Kirin 980. Jest to najmocniejszy procesor mobilny z pierwszym na świecie chipem z podwójnym dedykowanym procesorem NPU, odpowiedzialnym za obsługę sztucznej inteligencji na jeszcze wyższym poziomie. Procesor charakteryzuje się bardzo wysoką wydajnością – w porównaniu ze swoim poprzednikiem, wzrosła ona aż o 20%, a efektywność energetyczna – aż o 40%.
Sony rozwija linię Signature Series
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-03 14:31 - dodaj komentarz
Firma Sony ogłosiła powiększenie linii Signature Series o nowe, ekskluzywne produkty audio: słuchawki douszne IER-Z1R i cyfrowy odtwarzacz muzyki DMP-Z1. Oba urządzenia są owocem długoletniego doświadczenia Sony w tworzeniu sprzętu audio i świadectwem niestrudzonego dążenia firmy do osiągnięcia doskonałości dźwięku. Linia Signature Series wnosi nową jakość w percepcję dźwięku: dzięki niej słuchanie staje się odczuwaniem.
Netia: Wrześniowe nowości w oknie otwartym
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-03 14:26 - dodaj komentarz
Wrzesień kojarzy się nam nie tylko z powrotem do szkoły, ale również z nowym oknem otwartym w Netii! A my w tym miesiącu odblokowaliśmy kanały zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Od września rozpoczyna się nie tylko szkoła, ale również nowe okno otwarte w Telewizji Osobistej Netii. Dla tegorocznych uczniów przygotowano kanały z pakietów: Młodsze i Starsze dzieci, natomiast (nie tylko) dla rodziców aż dziewięć kanałów z pakietów: Wiedza i odkrycia, Seriale, Kino oraz Styl życia.
#MicrosoftMówi: Przystępne technologie otwierają świat
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-03 14:23 - dodaj komentarz
Technologia ma spajać świat i jednoczyć ludzi. Ma niwelować przeszkody i bariery stojące na drodze doświadczania świata, z którymi na co dzień zmagają się miliony ludzi. Ma nie tylko stwarzać szanse, lecz przede wszystkim je wyrównywać. Ma uprzystępniać dostęp do świata jako takiego: do jego bogactwa doświadczeń i treści. Takie podejście do roli tzw. „technologii asystujących” ma firma Microsoft.
Orange: FabLab pomoże w wejściu na rynek pracy
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-03 14:20 - dodaj komentarz
We wrześniu w FabLab powered by Orange rusza projekt Young Makers! Choć bezrobocie w Polsce jest stosunkowo małe, nadal istnieją grupy, którym trudno wejść na rynek pracy. Należy do nich grono osób, które po uzyskaniu pełnoletniości muszą rozstać się z domem dziecka czy rodziną zastępczą. Każda z nich musi w wieku 18 lat z dnia na dzień zdobyć pracę i dach nad głową. Odsetek bezrobocia w tej grupie sięga aż 45%.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: