GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

UKE: Kontrola laptopów i notebooków
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-30 15:47 - dodaj komentarz
rezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej szczególną uwagę przywiązuje do rozwoju rynku oraz nowych technologii. Prowadząc kontrole, bierze pod uwagę zmieniające się trendy oraz szczególnie przygląda się wyrobom z tych segmentów rynku elektroniki, które podlegają największym zmianom. Z tego względu Inspektorzy UKE przeprowadzili kontrolę 20 laptopów i notebooków, które powinny spełnić wymagania określone w Dyrektywie R&TTE lub RED.
Startuje aplikacja mObywatel
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-30 15:43 - dodaj komentarz
W poniedziałek 30 października w Ministerstwie Cyfryzacji miała miejsce oficjalna prezentacja aplikacji mObywatel. NASK PIB jest głównym wykonawcą w projekcie. W ramach projektu wszyscy Obywatele mogą korzystać z bezpłatnej aplikacji rządowej na smartfon, która pozwala na szybki dostęp do mDokumentów. Pierwszą usługą dostępną w aplikacji jest mTożsamość. Za jej pomocą można potwierdzić swoją tożsamość w kontaktach z innymi Obywatelami.
Rozwiązanie ESET Endpoint Security z prestiżową nagrodą Gartnera
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-30 15:39 - dodaj komentarz
Firma ESET, producent popularnych w Polsce i na świecie rozwiązań zabezpieczających dla firm i użytkowników indywidualnych, została nagrodzona brązowym wyróżnieniem w najnowszym zestawieniu Gartner Peer Insights Customers Choice 2017. Wspomniany ranking sklasyfikował programy typu Endpoint - zabezpieczające urządzenia końcowe w sieciach firmowych. Gartner Peer Insights Customers Choice 2017 to ranking dostawców, przygotowywany w oparciu o opinie i oceny pracowników działów IT oraz
Plus: 50proc. więcej na Halloween – odbierz extra bonus do doładowania
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-30 15:38 - dodaj komentarz
Tylko przez dwa dni - 30 i 31 października br. - użytkownicy usług na kartę w Plusie i Plushu mogą skorzystać z wyjątkowej promocji na Halloween! Każdy, kto w tym terminie doładuje za pośrednictwem kanału internetowo-bankowego swoje konto kwotą od 30 zł do 99 zł, otrzyma 50% GRATIS do wartości doładowania. Zasilenie konta kwotą od 30 zł do 99 zł należy dokonać na www.doladuj.plus.plwww.doladujplushbezlimitu.pl, www.doladujplushbezlimitu.pl, www.facebook.com/plus, www.bm.pl, www.doladowania.pl,
UPC Biznes z kanałami ELEVEN SPORTS dla hoteli
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-30 15:35 - dodaj komentarz
Eleven, Eleven Sports i Eleven Extra to kanały sportowe, które wzbogaciły ofertę programową UPC Biznes dla hoteli. Pakiet kanałów ELEVEN SPORTS powstał głównie z myślą o hotelach, które pragną zapewnić swoim klientom i gościom dostęp do największych sportowych emocji. ELEVEN SPORTS oferuje w swojej ramówce wydarzenia sportowe relacjonowane na żywo, przez 24 godziny na dobę i w jakości HD. Na antenie kanałów Eleven, Eleven Sports i Eleven Extra można oglądać mecze czołowych
Cybergang Gaza Team uaktualnia swój zestaw szkodliwych narzędzi o exploity
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-30 15:34 - dodaj komentarz
Eksperci z Kaspersky Lab odnotowują znaczące zmiany w operacjach przeprowadzanych przez niesławny cybergang Gaza Team, który aktywnie atakuje liczne organizacje komercyjne i rządowe w regionie Bliskiego Wschodu i Afryki. Ugrupowanie to, które aktywnie działa na arenie zagrożeń od kilku lat, uaktualniło swój arsenał w 2017 r. o nowe szkodliwe narzędzia.
Telewizor portalem do świata sztuki: Yves Behar opowiada o The Frame
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-30 15:31 - dodaj komentarz
Projektanci zajmujący się wzornictwem coraz bardziej uwzględniają styl życia ludzi i sposób, w jaki wchodzą oni w interakcje z otoczeniem. Dotyczy to także technologii i elektroniki użytkowej, którą wykorzystujemy w naszych domach – od lodówek po sprzęt audio-wideo. Firma Samsung konsekwentnie od wielu lat wpisuje się w ten coraz silniejszy trend, czego przykładem jest choćby telewizor The Frame.
W T‑Mobile nowe smartfony zyskują dodatkową ochronę
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-30 15:27 - dodaj komentarz
Pęknięta szybka lub zalanie urządzenia wodą, to najczęstsze wypadki spotykające użytkowników smartfonów. Od 30 października nie będą już dużym zmartwieniem dla abonentów T‑Mobile, ponieważ startuje Ubezpieczenie Urządzenia Basic, które pozwoli zabezpieczyć się przed ewentualnymi kosztami naprawy. Smartfon to wierny towarzysz, z którym rozstania zawsze bolą, a bez którego trudno w dzisiejszym świecie sprawnie funkcjonować.
Podsumowanie Pucharu Orange 2017
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-30 15:25 - dodaj komentarz
Szybciej, wyżej, mocniej – to motto, które przyświecało zawodnikom biorącym udział w sobotnim Pucharze Orange. W zawodach wzięło udział 10 klubów sportowych z całej Polski. Drużyny zmierzyły się ze sobą w konkurencjach łączących kilka dyscyplin na raz. Dopingowały je gwiazdy sportu: Jerzy Dudek, Milena Radecka, Artur Siódmiak, Marcin Urbaś, Tomasz Jankowski.
Klasyczny telefon myPhone Simply 2 ze stacją ładującą dostępny w Biedronce
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-30 15:21 - dodaj komentarz
myPhone – polski producent telefonów komórkowych od blisko 10 lat dostarcza na rynek proste modele dostosowane do potrzeb osób starszych i szukających podstawowych funkcji. Jednym z takich klasycznych urządzeń, o łatwej obsłudze i długim działaniu na jednym ładowaniu, jest myPhone Simply 2. Telefon od dziś – 30 października – pojawia się na półkach sklepów sieci Biedronka i będzie dostępny ze starterem tuBiedronka w wyjątkowej cenie 89,90 zł.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: