GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

#finanseprzyszlosci czyli jak dziennikarze wyobrażają sobie swój bank za 10 lat
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-02 15:06 - dodaj komentarz
Rozwijanie bankowości mobilnej, dołączanie usług pozabankowych, personalizacja produktów na podstawie geolokalizacji, pożyczki w czasie rzeczywistym, ale logowanie do konta przez portal społecznościowy już niekoniecznie – tak bankowość przyszłości widzą polscy dziennikarze. Jak wynika z badania przeprowadzonego przez PressInstitute pod patronatem Banku Millennium aż 95 proc. badanych dziennikarzy uważa, że za 10 lat oferty pożyczek będziemy otrzymywać w trakcie robienia zakupów,
Samsung intensyfikuje prace nad MicroLED i 8K
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-02 15:03 - dodaj komentarz
W ostatnich dniach czerwca w Los Angeles odbyło się drugie w tym roku spotkanie QLED & Advanced Displays Summit. Samsung, jako gospodarz tego wydarzenia, zaprezentował swoje plany dotyczące rozwoju wyświetlaczy z technologią kropek kwantowych (QLED) i kompletnego ekosystemu 8K. Wśród poruszanych zagadnień pojawiły się także plany marki związane z dostarczeniem technologii MicroLED do telewizorów konsumenckich oraz starania firmy, których celem jest szerokie wprowadzenie technologii HDR do kin.
Nowa seria MultiSync C z rozdzielczością UHD od NEC
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-29 15:26 - dodaj komentarz
NEC Display Solutions wprowadza na rynek najnowsze monitory wielkoformatowe MultiSync® z serii C, przeznaczone do sal konferencyjnych i systemów Digital Signage. Seria NEC MultiSync® C to linia monitorów, które łączą nowoczesny design, jakość i niezawodność z niskim całkowitym kosztem posiadania w dłuższej perspektywie czasowej.Monitory wielkoformatowe z serii C zostały stworzone z myślą o nowoczesnych biurach i przestrzeni handlowej z kontrolowanym natężeniem oświetlenia
Konferencja DIGITAL SIGNAGE TRENDS 2018 - nowoczesne sposoby komunikacji cyfrowej
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-29 15:23 - dodaj komentarz
Jubileuszowa, piąta edycja konferencji Digital Signage Trends odbędzie się 13 września br. w Warszawie. W trakcie spotkania omówione zostaną kluczowe zagadnienia i trendy z zakresu komunikacji cyfrowej, w tym: budowa i wdrożenie systemów DS, interaktywne formy przekazu reklamowego, kreacja kontentu, aktualizacja i zarządzanie treścią przez Internet, rodzaje rozwiązań dedykowanych dla sektorów reklamy zewnętrznej i wewnętrznej.
Orange: Już jest 4G przy granicy z Białorusią
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-29 15:20 - dodaj komentarz
W sumie przy granicy klienci Orange mogą korzystać z 4G na 35 stacjach, na których nigdy jeszcze ta technologia nie była dostępna. W większości przypadków jest to zasięgowe 800 MHz, ale na niektórych także 1800 i 2600 MHz. Na razie nie obsługują one agregacji pasma, lecz to tylko kwestia czasu. Zasięg sieci przy naszej wschodniej granicy to od zawsze trudny temat. Ograniczają nas transgraniczne uzgodnienia dotyczące wykorzystania częstotliwości.
Microsoft: 87proc. prawników gotowych na chmurę
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-29 15:17 - dodaj komentarz
Zmiany przyzwyczajeń wynikające z cyfryzacji naszego życia odciskają swoje piętno na coraz szerszym kręgu działalności zawodowej, zwłaszcza w tzw. obszarach wyspecjalizowanych – medycynie, przemyśle, finansach, handlu czy jednostkach administracji publicznej. Rynek jest zdecydowanie gotowy i świadomy potencjału, jaki oferują rozwiązania chmurowe i budowane na tym fundamencie duże trendy, takie jak big data, sztuczna inteligencja, czy pogłębione mechanizmy analityczne.
Wakacyjna przygoda z Netią
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-29 15:14 - dodaj komentarz
Przed nami nasz ulubiony miesiąc – lipiec, który oznacza wakacje! Z tej okazji odblokowano dla Was aż dziewięć różnorodnych tematycznie kanałów w Telewizji Osobistej. W końcu mamy wakacje! A to oznacza odpoczynek od codziennych obowiązków, beztroskę i relaks. Od 29 czerwca do 31 lipca, każdy użytkownik Telewizji Osobistej Netii otrzyma dostęp do 10 wybranych kanałów wchodzących w skład pakietów: „Natura”, „Sport i Emocje”, „Sport i Emocje Plus”, „Muzyka”, „Styl Życia” oraz „Seriale”.
Gry wideo i media społecznościowe to cyfrowe dopalacze
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-29 15:11 - dodaj komentarz
Jak pokazują ostatnie badania naukowców z Uniwersytetu Kalifornijskiego, wciągające gry wideo mogą mieć destrukcyjny wpływ na funkcje i strukturę mózgów naszych dzieci. Mogą uzależniać oraz zwiększać skłonność do narkomanii i nadużywania alkoholu w życiu dorosłym. Kamil Sadkowski, analityk zagrożeń w ESET, uspakaja i radzi rodzicom co zrobić, by dziecko nie zatraciło się w rzeczywistości online. Nowoczesne technologie sprawiają, że jesteśmy praktycznie nieustannie podłączeni do sieci.
UKE: List intencyjny w sprawie smsów alarmowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-29 15:09 - dodaj komentarz
Dzisiaj został podpisany „List Intencyjny w sprawie wysyłania komunikatów o zagrożeniu w stanie wyższej konieczności do czasu wejścia w życie art. 21a ustawy o zarządzaniu kryzysowym”. Stronami Listu - obok Prezesa UKE - są Minister Cyfryzacji, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Rządowe Centrum Bezpieczeństwa oraz operatorzy: Orange Polska S.A., P4 Sp. z o.o., Polkomtel Sp. z o.o. oraz T-Mobile Polska S.A.
Orange będzie rozsyłać SMS o zagrożeniach
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-29 15:03 - dodaj komentarz
Jak ważne jest informowanie o zagrożeniach przekonaliśmy się wiele razy. Niestety nie da się uniknąć huraganów czy powodzi, ale można o nich skutecznie ostrzegać. Dlatego dziś operatorzy (Orange, Play, T-Mobile, Plus) podpisali list intencyjny z administracją państwową (Ministerstwo Cyfryzacji, UKE, MSWiA, Rządowe Centrum Bezpieczeństwa) dotyczący przekazywania komunikatów SMS o zagrożeniach na danym terenie
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: