GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

T‑Mobile Polska i T-Systems Polska łączą siły
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-04 15:43 - dodaj komentarz
Po zakończonej z sukcesem integracji z GTS Polska T‑Mobile Polska rozpoczęła właśnie współpracę z T-Systems Polska. Współpraca ta ma na celu połączenie potencjału obu firm i stworzenia oferty zintegrowanych usług telekomunikacyjnych i Informatycznych pod kierownictwem lokalnym, przeznaczonej dla odbiorców biznesowych. T‑Mobile już dziś posiada szerokie portfolio usług stacjonarnych, mobilnych, centrów danych i usług ICT.
Ericsson: Przyszłość gier edukacyjnych
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-04 15:20 - dodaj komentarz
Jak do tej pory świat mobilnych gier edukacyjnych został w dużej mierze zamknięty. Kwestie dotyczące jakości i szybkości, wszechobecność niewłaściwych reklam i brak zaufanego zabezpieczenia sprawiły, że dzieci nie mogły znacząco korzystać z gier mobilnych w celu zwiększenia ich nauki. Jednak rozwiązania tych problemów są już możliwe. Naukowcy z Laboratorium Badań i Innowacji 5G w King's College w Londynie wraz z firmą Ericsson i dostawcą aplikacji do gier,
Rośnie rola e-sklepów w handlu detalicznym
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-04 15:18 - dodaj komentarz
W zeszłym roku Polacy wydali na zakupy online ponad 6 mld euro. Po skokowym wzroście popularności internetowych zakupów, już prawie 53 proc. osób kupuje w sieci. W tym roku wartość wirtualnego handlu ma szansę przekroczyć próg 4 proc. sprzedaży detalicznej. Branża e-commerce rośnie w siłę, ale dobra koniunktura nie gwarantuje powodzenia każdemu. Z danych BIG InfoMonitor i BIK wynika część e-sklepów ma opóźnienia w spłacie faktur i kredytów
INEA za darmo przyspiesza internet
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-04 15:15 - dodaj komentarz
Internet INEA będzie jeszcze szybszy. W ramach nowej kampanii „Dobrzy ludzie od internetu” operator przyspiesza wszystkim internautom swoją usługę bez żadnych dodatkowych opłat. Teraz średnia oferowana prędkość w sieci INEA to już 140 Mb/s. Swoją nową, obowiązującą prędkość internetu klienci mogą sprawdzić w portalu Moja INEA lub w aplikacji mobilnej INEA.
Fortinet uruchamia globalną usługę analizy zagrożeń
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-04 15:13 - dodaj komentarz
Fortinet (NASDAQ: FTNT), światowy lider w dziedzinie zaawansowanych cyberzabezpieczeń, poinformował o uruchomieniu nowej usługi analizy zagrożeń FortiGuard Threat Intelligence Service (TIS), która dostarcza specjalistom w dziedzinie cyberbezpieczeństwa niezbędnych informacji na temat najnowszych trendów i czynników ryzyka, przed jakimi stoją ich przedsiębiorstwa i instytucje.
Powermat: Nowe punkty bezprzewodowego ładowania
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-04 15:11 - dodaj komentarz
Popularna sieć kawiarni Dunkin’ Donuts rozpoczęła współpracę z innowacyjnym start-upem Powermat Polska. Nowe punkty bezprzewodowego ładowania, czyli PowerSpoty pojawiły się w kawiarni przy ul. Świętokrzyskiej w Warszawie. Dunkin’ Donuts dzięki współpracy z Powermat Polska ma do zaoferowania swoim klientom, oprócz pysznej kawy i przebojowego donuta, także możliwość darmowego doładowania swojego telefonu i smakowite promocje dostępne w aplikacji Powermat.
Kolejny wysokiej klasy Walkman Sony z serii ZX
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-01 16:21 - dodaj komentarz
Kultowy Walkman ma się świetnie — co widać (i słychać) na przykładzie najnowszego modelu z serii ZX: NW-ZX300. Ten zaprojektowany z niezwykłą starannością odtwarzacz jest wyposażony w symetryczne wyjście audio, wzmacniacz S-Master HX oraz system obsługi stworzony przez melomanów dla melomanów. Wyróżnia go doskonała jakość i wrażenia przy słuchaniu.
Samsung: Niepowtarzalne stojaki do telewizorów QLED
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-01 16:13 - dodaj komentarz
Koła pasowe, rośliny, a nawet deska surfingowa znalazły się na liście 15 oszałamiających projektów biorących udział w finale konkursu na unikalne stojaki do telewizorów QLED firmy Samsung. Firma Samsung połączyła siły z Dezeen, wiodącym magazynem w branży projektowania i architektury, ogłaszając konkurs na innowacyjne stojaki do telewizorów QLED. Wyzwanie postanowiło podjąć ponad 1200 uczestników z 83 krajów, a na każde miejsce zgłosiło się aż 80 chętnych.
PlayStation Plus w Red Bull MOBILE
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-01 16:10 - dodaj komentarz
Od dzisiaj przy zakupie oferty z urządzeniem macie możliwość otrzymania kodu na 3 miesiące tej usługi. Cały proces wygląda tak: wybieracie ofertę Red Bull MOBILE z telefonem, wysyłacie SMS na numer 656 o treści TAK (po 14 dniach od podpisania umowy) i otrzymujecie w SMSie zwrotnym kod na 3 miesiące PlayStation Plus.
LG prezentuje nowe możliwości telewizorów OLED - współpraca z Dolby i Technicolor
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-01 16:06 - dodaj komentarz
Wielokrotnie nagradzane telewizory OLED wzbogacono o nowe technologie wyświetlania obrazu. Firma LG Electronics zaprezentuje podczas targów IFA 2017 swoją najnowszą linię telewizorów na 2017 rok, które udoskonalono o zaawansowane rozwiązania Dolby® oraz technologię Technicolor. Jakość zapewnianą przez matryce LG OLED docenili eksperci na całym świecie – także firma Technicolor, która wykorzystuje je jako referencyjne monitory konsumenckie podczas dostosowywania najważniejszych
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: