GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

AutoMapa: Zmiany w organizacji ruchu na Wszystkich Świętych
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-30 15:18 - dodaj komentarz
Jak co roku AutoMapa przygotowała dla swoich użytkowników aktualne objazdy i wyłączenia dróg w związku z dniem Wszystkich Świętych. Dzień Wszystkich Świętych to corocznie czas podróży do grobów najbliższych oraz dużych zmian w organizacji ruchu w całej Polsce. Jak co roku, AutoMapa zadbała o najnowsze dane drogowe przycmentarnych terenów i ulic.
The Frame, czyli telewizor do oglądania i sztuka do podziwiania
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-30 15:16 - dodaj komentarz
Ekran telewizora nie musi być czarny! Stanie się dziełem sztuki lub kroniką emocji i wspomnień. Przedstawiamy Samsung The Frame, czyli telewizor, który po raz pierwszy w tak niezwykły sposób łączy technologię i sztukę. To prawdziwa rewolucja, także w sposobie aranżacji wnętrz. Tryb Sztuka. Telewizor The Frame urzeczywistnia przekonanie, że kiedy akurat nie oglądamy naszego ulubionego serialu, urządzenie może być pięknym elementem wystroju wnętrza.
Pracownik zdalny – nieobecny, nie znaczy nieaktywny
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-30 15:14 - dodaj komentarz
Praca zdalna to dziś trend, z którego pracownicy korzystają coraz częściej, o czym świadczą najnowsze badania – aż 57% Polaków deklaruje chęć pracy zdalnej.[i] Jakich osób powinni szukać pracodawcy, żeby praca w domu była opłacalna dla obu stron? Opowiada o tym Juliusz Korwin, dyrektor ds. marketingu start-upu Powermat, który zajmuje się udostępnianiem ładowania indukcyjnego dla smartfonów w przestrzeni publicznej.
Grupa Klarna na #TEH
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-30 15:11 - dodaj komentarz
Już 8 listopada br., w warszawskim Centrum EXPO XXI odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń w branży e-Commerce w Polsce – Targi eHandlu. W tegorocznej, trzynastej edycji, weźmie udział ponad 130 przedstawicieli firm związanych z handlem online. Wśród licznych wystawców swoje stoisko będzie mieć reprezentant grupy Klarna w Polsce – Sofort GmbH, jeden z czołowych dostawców usługi przelewu bezpośredniego pod nazwą „Przelew.”.
Rośnie zasięg relacji live Wirtualnej Polski na Facebooku
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-30 15:09 - dodaj komentarz
Od lipca do września 2017r. łączny zasięg relacji live przygotowanych przez Wirtualną Polskę na Facebooku wyniósł aż 157 milionów. To oznacza, że tyle razy użytkownicy portalu społecznościowego widzieli je na swoim smartfonie albo monitorze. Relacje WP na Facebooku na żywo jednocześnie ogląda nawet 12 tysięcy użytkowników. To wynik, którym mogą pochwalić się największe światowe media.
Poczta Polska udostępnia kantor online
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-30 15:08 - dodaj komentarz
Poczta Polska udostępnia możliwość wymiany walut online. W ramach współpracy z Raiffeisen Solutions Sp. z o.o. klienci Poczty Polskiej mogą teraz kupować i sprzedawać waluty bez wychodzenia z domu. To nie tylko wygodne, lecz także bezpieczne i błyskawiczne rozwiązanie. Z internetowego kantoru można skorzystać przez stronę www.poczta-polska.pl. Aby dokonać pierwszej transakcji, wystarczy tylko zarejestrować się online,.
Play wystartowało z przedsprzedażą iPhone’a X
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-27 15:53 - dodaj komentarz
Play wystartowało z przedsprzedażą iPhone’a X. Dostępne są zarówno 64 GB jak i wersje z 256 GB pamięci. Tak jak zawsze w przypadku nowych iPhone’ów jeśli jesteście zdecydowani na ten sprzęt to polecam nie odkładać tego na później a przeklikać się przez eshop. Dostawa ekspresowa – jak macie potwierdzenie na mailu to znaczy, że nie musicie czekać na telefon 5-6 tygodni.
Rusza sezonowa promocja Mio – nawet do 180 zł zwrotu przy zakupie wybranego produktu
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-27 15:48 - dodaj komentarz
Planujesz zakup wideorejestratora, a może nawigacji połączonej z kamerą? Mio Polska rozpoczyna zimową promocję cashback na wybrane urządzenia. Akcja potrwa do stycznia 2018 roku. Osobom, które zdecydują się nabyć jeden z promocyjnych produktów Mio, w zależności od modelu, zostanie zwrócone od 50 do 180 zł. Promocja cashback to szansa na tańszy zakup wymarzonego wideorejestratora. Od końca października osoby kupujące wybrane, objęte akcją urządzenia mogą liczyć na zwrot nawet 180 zł na swoje konto.
Seria Huawei Mate 10 w ofercie Play i zmiany cen
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-27 15:45 - dodaj komentarz
Do PLAY trafiły dwa bardzo fajne „bezramkowce” o proporcjach ekranu 18:9 i przekątnej aż 6″ i 5,9″ ;) Mowa oczywiście o dwóch modelach z serii Huawei Mate 10: Huawei Mate 10 Pro, którego możecie kupić w formie przedsprzedaży. Jako dodatek dostaniecie do zestawu kamerę EnVizion 360! Huawei Mate 10 lite, którego znajdziecie w ofercie standardowej i do wyczerpania zapasów kupicie go ze bezprzewodowymi słuchawkami Huawei Honor AM61 Bluetooth w prezencie.
LG Electronics bije kolejne rekordy - wyniki finansowe za trzeci kwartał 2017 roku
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-27 15:40 - dodaj komentarz
Spółka LG Electronics Inc. ogłosiła dzisiaj skonsolidowane przychody za trzeci kwartał 2017 r. na poziomie 15,22 bilionów KRW (13,44 miliardów USD), co oznacza wzrost o 15% w porównaniu z Q3 ubiegłego roku. Wszystkie cztery główne działy LG odnotowały wyższe obroty. Kwartalny zysk operacyjny niemal dwukrotnie się zwiększył, osiągając 516,1 miliardów KRW (455,7 milionów USD).
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: