GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Ruszają studia MBA Digital Transformation Politechniki Warszawskiej
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-31 14:59 - dodaj komentarz
Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej uruchamia roczne studia MBA Digital Transformation. To nowa propozycja dla menedżerów zainteresowanych obszarem nowoczesnych technologii informatycznych oraz przygotowaniem siebie i swoich organizacji do wyzwań jakie niesie transformacja cyfrowa. Studia startują już w październiku.
IFA 2018: Sześć nowości od FIBARO, które zmienią Twój dom
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-31 14:56 - dodaj komentarz
Na trwających targach elektroniki użytkowej IFA w Berlinie, FIBARO prezentuje rozwiązania dla inteligentnego domu, które w najbliższym czasie zostaną wprowadzone do sprzedaży. FIBARO pokazuje produkty, które między innymi umożliwią użytkownikom oszczędzanie na ogrzewaniu, zmianę oświetlenia jednym kliknięciem czy nadanie drugiego życia starszym urządzeniom.
Galaxy Watch – sukces polskiej przedsprzedaży
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-31 14:54 - dodaj komentarz
Galaxy Watch, najnowszy inteligentny zegarek marki Samsung cieszy się ogromnym powodzeniem na polskim rynku. Wszystkie przedsprzedażowe zestawy promocyjne obejmujące smartwatch i podwójną ładowarkę bezprzewodową zostały już wyprzedane. Sam Galaxy Watch nadal można nabyć w przedsprzedaży. Rynkowy debiut tego urządzenia przewidziany jest na 7 września.
Netia: Wrześniowe okno otwarte
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-31 14:52 - dodaj komentarz
Netia przygotowała ciekawą propozycję nowego okna otwartego w Telewizji Osobistej. Operator udostępni bez dodatkowych opłat aż dziewięć różnorodnych kanałów, w tym m.in National Geographic HD, 13 Ulica HD, Paramount Channel HD oraz MiniMini+ HD. Od 1 do 30 września użytkownicy Telewizji Osobistej Netii uzyskają dostęp do dziewięciu wybranych kanałów, które wchodzą w skład następujących pakietów:
Zamiast smartfona – nawigacja Mio Cyclo 210
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-30 16:00 - dodaj komentarz
Mio wprowadza do sprzedaży Cyclo 210. To odświeżona wersja popularnego wśród amatorów kolarstwa modelu 200. Mając na uwadze potrzeby miłośników turystyki rowerowej, firma postanowiła skupić się na godnych zaufania mapach, żywotności baterii i wytrzymałości urządzenia. Wszystko to zawarte jest w nowym komputerze rowerowym. Osoby lubiące od czasu do czasu wsiąść na rower, często stawiają na nawigację w telefonie, która nie zawsze sprawdza się w trasie.
LG Electronics podkreśli znaczenie marki LG ThinQ na IFA
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-30 15:55 - dodaj komentarz
Podczas targów IFA 2018, odbywających się w Berlinie od 31 sierpnia do 5 września, firma LG Electronics podkreśli znaczenie marki LG ThinQ, zwracając uwagę na swoje innowacje oraz wizję przyszłości. Firma LG zademonstruje, w jaki sposób jej zaawansowane rozwiązania oparte na technologii LG ThinQ mogą rzeczywiście spowodować radykalną zmianę stylu życia użytkowników na całym świecie.
Sony Mobile zaprezentowało model Xperia XZ3
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-30 15:53 - dodaj komentarz
Sony Mobile Communications zaprezentowało model Xperia XZ3: nowy smartfon z flagowej rodziny, wykonany z użyciem zakrzywionego szkła 3D połączonego z wyświetlaczem OLED. Będzie on stopniowo wprowadzany w różnych krajach i regionach od końca września 2018 r.8. Smartfon Xperia XZ3 wyposażony jest w zgodny z HDR, 6,0-calowy wyświetlacz OLED o rozdzielczości QHD+ (2880 x 1440) i proporcjach 18:9.
20th Century Fox, Panasonic i Samsung wdrażają technologię HDR10+
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-30 15:48 - dodaj komentarz
HDR10+ Technologies, LLC, spółka będąca wspólnym przedsięwzięciem firm: 20th Century Fox, Panasonic Corporation i Samsung Electronics, ogłasza dzisiaj pierwsze certyfikowane produkty i pierwsze podmioty wdrażające program licencyjny technologii HDR10+. Firmy Panasonic, Samsung ogłosiły również, że w wybranych modelach telewizorów produkowanych w 2018 roku zostało zastosowane oprogramowanie układowe, pozwalające klientom korzystać z technologii HDR10+.
Sony prezentuje najnowsze produkty na targach IFA 2018
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-30 15:42 - dodaj komentarz
Na rozpoczynających się w piątek 31 sierpnia targach elektroniki użytkowej IFA w Berlinie Sony Corporation pokaże cały wachlarz nowych produktów opartych na najbardziej zaawansowanych technologiach. Przed oficjalnym otwarciem imprezy, w czwartek 30 sierpnia, odbyła się konferencja prasowa Sony, w której wziął udział prezes i dyrektor generalny Sony Corporation Kenichiro Yoshida. Podkreślił on, że Sony będzie zacieśniać relacje z twórcami i użytkownikami zgodnie z przyjętą strategią
Aktywność botnetów w pierwszej połowie 2018 r.
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-30 15:37 - dodaj komentarz
Badacze z Kaspersky Lab opublikowali raport dotyczący aktywności sieci zainfekowanych urządzeń (tzw. botnetów) w pierwszej połowie 2018 r. Przeanalizowano ponad 150 rodzin szkodliwych programów oraz ich modyfikacji rozprzestrzenianych za pośrednictwem 600 000 botnetów na całym świecie. Jednym z najistotniejszych ustaleń badania był rosnący popyt na świecie na wielozadaniowe szkodliwe oprogramowanie, które nie zostało przygotowane z myślą o konkretnych zastosowaniach, a zamiast tego
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: