GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

NASK o roli nauczycieli w cyfrowym świecie
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-26 15:32 - dodaj komentarz
Za nami już cztery edycje regionalnych konferencji w cyklu "Nauczyciel jako mentor ucznia w cyfrowym świecie". Łódz, Zielona Góra, Biała Podlaska, a ostatnio Włocławek – w tych miastach eksperci NASK spotykali się z przedstawicielami sektora edukacji, którzy chcą pogłębić wiedzę i zdobyć praktyczne umiejętności. Na konferencje i inne wydarzenia, realizowane w ramach Programu "Safer Internet" zapraszani są nauczyciele, pedagodzy i inni specjaliści, pracujący z dziećmi i młodzieżą.
Nowe kanały i serwisy sportowe Telewizji Polsat
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-26 15:29 - dodaj komentarz
Telewizja Polsat uruchomi dwa nowe, regularne, całodobowe kanały sportowe premium – Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, dostępne w nowej jakości Super HD i bez reklam, oraz cztery dodatkowe serwisy telewizyjne premium, na których przez najbliższe 3 lata będą pokazywane rozgrywki Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Wszystkie szesnaście meczów każdej kolejki Ligi Mistrzów od nowego sezonu będzie pokazywanych na żywo.
Ataki typu Makro i Zero-Day wzrosły o 167 procent
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-26 15:26 - dodaj komentarz
Firma Bakotech, wyłączny dystrybutor rozwiązań firmy WatchGuard w Polsce, informuje, że WatchGuard opublikował kolejny raport dotyczący bezpieczeństwa w internecie, obejmujący okres Q4 2017. Wśród najważniejszych wniosków raportu, informacje o zagrożeniach ze sprzętu Firebox chroniące małe i średnie firmy (SMB) i rozproszone przedsiębiorstwa na całym świecie wykazały, że liczba ataków szkodliwego oprogramowania wzrosła o 33 procent,
Chmura na szczycie – Microsoft Tech Summit w Warszawie
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-26 15:23 - dodaj komentarz
Dwa dni spotkań, ponad 2,5 tysiąca uczestników z 23 krajów europejskich, 147 sesji tematycznych, 22 warsztaty techniczne, 20 ekspertów Microsoft – to tylko wybrane liczby opisujące najważniejsze wydarzenie technologiczne w tej części Europy. Po raz pierwszy technologiczne epicentrum regionu – Microsoft Tech Summit – zostało zorganizowane właśnie w Warszawie. Konferencja poświęcona jest nowościom w środowisku chmurowym Microsoft Azure oraz Microsoft 365.
Wyniki Orange Polska za 1 kwartał 2018
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-26 15:19 - dodaj komentarz
W ciągu roku niemal o połowę wzrosła liczba indywidualnych klientów korzystających z usług konwergentnych, aż dwie trzecie z nich ma pakiet Orange Love. Podwoiła się też liczba użytkowników światłowodów. Przychody z usług konwergentnych w coraz większym stopniu równoważą mniejsze wpływy z usług sprzedawanych pojedynczo. Zysk EBITDA ustabilizował się. Firma ogranicza koszty i zwiększa efektywność.
Trzy wyróżnienia dla mBanku w konkursie Złotych Bankierów
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-26 15:11 - dodaj komentarz
Na wczorajszej gali podsumowującej ranking Złotych Bankierów, mBank otrzymał trzy wyróżnienia. Dwa z nich są szczególnie cenne, ponieważ przyznane przez internautów. Głosujący docenili działania mBanku w social mediach oraz przełomową, pierwszą na polskim rynku książkę o matematyce „Matematyka jest wszędzie” wydaną przez mFundację. Dodatkowo, mBank otrzymał wyróżnienie w kategorii specjalnej – Bezpieczny bank.
Smartfon jak nowy – Samsung uruchamia usługę Guard SPA
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-26 15:09 - dodaj komentarz
Guard SPA to nowa usługa posprzedażowa firmy Samsung i pierwsze takie rozwiązanie na polskim rynku. Teraz właściciele smartfonów tej marki będą mogli zadbać o swoje urządzenia jak nigdy wcześniej. Oferta obejmuje m.in. weryfikację stanu urządzenia i jego szczelności, optymalizację ustawień a nawet dezynfekcję przy pomocy promieni UV. Większość smartfonów Samsung zaprojektowana jest tak, aby ochronić podzespoły smartfonu przed wodą, a ich wodoszczelność potwierdzona jest specjalnym certyfikatem.
Metodologia DevOps obecna już w połowie przedsiębiorstw
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-26 15:07 - dodaj komentarz
Tak wynika z szacunków firmy doradczej Forrester. Tylko 1 proc. ankietowanych przyznało, że nie jest zainteresowane jej wdrożeniem. Z kolei jak pokazuje raport firmy Puppet, liczba respondentów pracujących w dedykowanym dziale DevOps wzrosła w latach 2014-2017 z 16 do 27 proc. Rynek metodologii DevOps, która usprawnia i przyspiesza cykl rozwoju oprogramowania, wchodzi w fazę dojrzałości.
CEUC: nowa generacja elektromobilnej infrastruktury dla Europy
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-26 14:52 - dodaj komentarz
CEUC – Central European Ultra Charging – to innowacyjny projekt, którego celem jest zainstalowanie 118 ładowarek wysokiej mocy (UFC) w 7 krajach Unii Europejskiej. Dzięki wsparciu Komisji Europejskiej (instrument Łącząc Europę) GreenWay wraz z partnerami zbudują sieć UFC w Austrii, Czechach, Bułgarii, Włoszech, Węgrzech, Słowacji oraz Rumunii w ciągu najbliższych kilku lat.
Polska firma wraz z Google testuje RCS czyli SMS-a 2.0
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-26 14:49 - dodaj komentarz
Na polskim rynku właśnie zaczyna funkcjonować najnowszy trend w komunikacji mobilnej - Rich Communication Services. W tym momencie RCS wraz z Google testuje tylko jedna firma – SerwerSMS.pl, niemniej do Early Access Program mogą przystąpić również inne przedsiębiorstwa, które chciałyby wykorzystywać ją do promocji swojej działalności i usług, kampanii informacyjnych czy komunikacji wewnętrznej. Możliwości zastosowania jej w biznesie są bowiem bardzo szerokie.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: