GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Veracomp dystrybutorem Yealink
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-01 15:53 - dodaj komentarz
Veracomp rozpoczął współpracę z Yealink, globalnym dostawcą systemów z obszaru Unified Communication (UC). Dystrybucją objęte są rozwiązania wideokonferencyjne oraz telefony konferencyjne IP, które rozszerzają dotychczasowe portfolio rozwiązań telekomunikacyjnych dystrybutora. Produkty producenta przeznaczone są dla klientów, którzy poszukują efektywnych rozwiązań, dostępnych w atrakcyjnej cenie.
Blade Runner 2049 w lutym w Orange VOD
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-01 15:49 - dodaj komentarz
Wizjonerskie kino science fiction „Blade Runner 2049” i doskonałe animacje “My Little Pony. Film” i „Potworna rodzinka” czy „Emotki” będą królować w lutym w Orange VOD. Bez wychodzenia z domu, możecie mieć kino na wyciągnięcie ręki. Zobaczcie, jakie filmy polecamy.
Kaspersky Free: bezpłatne narzędzie do ochrony dostępne w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-01 15:46 - dodaj komentarz
Kaspersky Lab informuje o wprowadzeniu kolejnego bezpłatnego narzędzia chroniącego przed szkodliwymi programami: Kaspersky Free. Rozwiązanie bazuje na zaawansowanych technologiach, które nieustannie demonstrują najlepsze wyniki w niezależnych testach. Kaspersky Free jest łatwy w użytkowaniu i zapewnia ochronę przed najpowszechniejszymi cyberzagrożeniami dla systemów Windows. Narzędzie jest już dostępne w polskiej wersji językowej.
UPC: Olimpijskie emocje na kanałach Eurosportu z Horizon GO i Replay TV
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-01 15:43 - dodaj komentarz
Już od 9 lutego miłośnicy sportów zimowych będą mogli przeżywać olimpijskie emocje wszędzie i o każdej porze na kanałach Eurosportu dostępnych w usługach UPC – Horizon Go na komputerach i w aplikacji na tablety i smartfony oraz Replay TV – umożliwiającej oglądanie programu do 7 dni wstecz. Zmagania sportowców będzie można oglądać nie tylko w Eurosporcie 1 i Eurosporcie 2, ale także na dodatkowych kanałach: Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5, które dedykowane będą wyłącznie
Sto Pracowni Orange na stulecie niepodległości
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-01 15:40 - dodaj komentarz
Już 900 tysięcy Polaków może korzystać ze stu Pracowni Orange w całym kraju. Multimedialne świetlice, wyposażone w sprzęt i internet, dają mieszkańcom małych miejscowości lepszy dostęp do nowoczesnych technologii i zasobów sieci, wzmacniają ich cyfrowe umiejętności, integrują lokalne społeczności i zachęcają do wspólnych działań. Setna Pracownia Orange w Kozerkach, jako jedna z 26 nowych lokalizacji, została wybrana w otwartym głosowaniu przez internautów w trzeciej edycji programu.
Akcja #kodujzUKE nominowana w prestiżowym konkursie WSIS Prize 2018
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-01 15:39 - dodaj komentarz
Celem #kodujzUKE jest pokazanie młodym ludziom potencjału i możliwości, jakie wiążą się z umiejętnościami programistycznymi. W trakcie ponad 30 spotkań przeszkoliliśmy już 700 dzieci, a to nie jest nasze ostatnie słowo. W tym roku planujemy przeprowadzić warsztaty dla prawie 2 tys. najmłodszych. Wysiłki zostały docenione na międzynarodowym forum – akcja #kodujzUKE została nominowana w kategorii Capacity building (rozwój kompetencji cyfrowych) w konkursie WSIS Prize 2018 organizowanym przez ITU
Telewizor plus Samsung Smart Pack to prawdziwe Smart TV
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-01 15:35 - dodaj komentarz
Aby w pełni doświadczyć możliwości Smart TV niezbędny jest dostęp do wysokiej jakości filmów i seriali. I właśnie takie połączenie zapewnia oferta pakietów Samsung Smart Pack, która została przygotowana dla osób kupujących telewizory Samsung QLED TV, The Frame czy modele UHD (4K) z serii na 2017 rok. W zależności od zakupionego modelu Smart TV widzowie otrzymają w prezencie wielomiesięczny dostęp do wybranych aplikacji filmowych VOD oraz sportowych.
Proste jak sprzedawanie?
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-01 15:32 - dodaj komentarz
Żeby zacząć sprzedawać i zarabiać wystarczy kilka chwil, telefon i nieco staranności. Skuteczna sprzedaż wymaga budowania wiarygodności sprzedawcy dzięki opiniom użytkowników. Dlatego platforma shumee bazuje na sprzedaży dzięki opiniom - jej użytkownicy w sumie oddali już ok. 100 tys. głosów oceniających wystawione produkty i treści.
Bank BGŻ BNP Paribas z kolejnym wdrożeniem startupu
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-01 15:29 - dodaj komentarz
Bank BGŻ BNP Paribas rozpoczął współpracę z kolejnym startupem – firmą Vintom. Rozwiązania firmy wzmocnią działania Banku związane z budowaniem większego zaangażowania klientów, wykorzystując wideo w zakresie personalizacji i automatyzacji procesów sprzedaży. To kolejne już wdrożenie w Banku. Premiera pierwszego, firmy NuDelta, miała miejsce w grudniu ub. r. podczas jednego z najważniejszych wydarzeń w Europie z branży fintech – Impact fintech’17 w Katowicach.
SMS w życiu codziennym i biznesie. Wyniki najnowszych badań
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-01 15:26 - dodaj komentarz
Krótkie wiadomości tekstowe obecne są w naszym życiu już od ponad ćwierć wieku. Wykorzystuje się je nie tylko w komunikacji prywatnej, ale i w biznesie. Na czym polega ich fenomen? Najważniejsze kwestie dotyczące roli SMS przybliża raport o komunikacji mobilnej w Polsce. Platforma SerwerSMS.pl już po raz piąty przeprowadziła ogólnopolskie badanie „Komunikacja SMS w Polsce” dotyczące trendów w komunikacji mobilnej.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: