GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Słuchawki Sony 1000X z technologią osłabiania zewnętrznych hałasów
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-01 16:02 - dodaj komentarz
Nowe możliwości aplikacji Sony | Headphones Connect: pierwsze na świecie funkcje inteligentnego rozpoznawania aktywności użytkownika „Adaptive Sound Control” oraz kompensacji ciśnienia atmosferycznego Czołowy system osłabiania hałasu zewnętrznego w trzech rodzajach słuchawek na jesień 2017 r.: do wersji okrywającej uszy dołącza model całkowicie bezprzewodowy i słuchawki z pałąkiem na szyję.
O Celach Zrównoważonego Rozwoju w Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-01 15:58 - dodaj komentarz
O globalnych Celach Zrównoważonego Rozwoju (tzw. SDGs, ang. Sustainable Development Goals), ich znaczeniu dla świata, dla Polski i dla każdego z nas rozmawiam z Kamilem Wyszkowskim – Dyrektorem Generalnym Global Compact w Polsce. Orange Polska zobowiązał się do ich realizacji pisując „Agendę 2030 na rzecz zrównoważonego rozwoju – cele dla świata, wyzwanie dla kraju, odpowiedzialność dla wszystkich”.
NaviExpert: Wielkie hamowanie - szykuj się na korki
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-01 15:54 - dodaj komentarz
Wraz z końcem wakacji, czeka nas koniec laby na drogach. Kierowcy w największych miastach będą zmuszeni odstać swoje w korkach. Ile czasu więcej niż zwykle spędzą w swoich autach? To zależy od specyfiki miasta i konkretnych tras. Są i takie, których pokonanie w godzinach szczytu od początku przyszłego tygodnia może zajmować nawet 60% czasu więcej niż zwykle. Prognozy, dotyczące tego, co nas czeka w najbliższym czasie na drogach w centrach miast, przygotował NaviExpert.
Sony ogłasza dostępność 77-calowego telewizora OLED 4K HDR BRAVIA A1
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-01 15:48 - dodaj komentarz
Firma Sony podała informację o dostępności w Europie 77-calowego telewizora OLED 4K HDR BRAVIA A1. To nowy model z wysoko ocenianej serii OLED firmy Sony — oferowanej dotąd w wersjach 55" i 65". Rozpoczęcie dostaw przewidziano na końcówkę września. Telewizory OLED 4K HDR Sony BRAVIA A1 są źródłem wspaniałych wrażeń wizualnych. Zapewnia je doskonała jakość obrazu i całkowita czerń matrycy OLED, której możliwości rozszerza układ Sony 4K HDR Processor X1 Extreme, wytwarzający
Laptopy i tablety w supercenach w T‑Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-01 15:45 - 1 komentarz
Wakacyjne miesiące nieubłaganie dobiegają końca, a z początkiem września – jak co roku – szkolne ławki zapełnią się na nowo. Z tej okazji w T‑Mobile rusza specjalna oferta promocyjna, w ramach której zarówno uczniowie, jak i ich rodzice mogą zaopatrzyć się w nowoczesne laptopy i tablety wraz z pakietami Internetu mobilnego w okazyjnych cenach. Już dawno pożegnaliśmy czasy, kiedy komputer czy tablet stanowiły jedynie atrakcyjny dodatek do nauki – dziś to niezbędne narzędzie każdego ucznia.
Plus: Pierwszy na rynku Duet Na Kartę (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-01 15:43 - dodaj komentarz
Już 4 września dostępny będzie pierwszy na polskim rynku Duet Na Kartę! To nowe rozwiązanie dla użytkowników usług prepaid, którzy mogą bez zobowiązań łączyć się w pary i korzystać z rabatów z tego tytułu. Nowa oferta Plusa to pierwszy Duet na Kartę bez zobowiązań i kompleksowa oferta za 25 zł za osobę. Mogą z niej skorzystać użytkownicy ofert JA+ Na Kartę oraz JA+ Internet Na Kartę W ramach promocji otrzymują NA ZAWSZE:
mBank: kup bilety komunikacji miejskiej, parkingowe, do kina i ciesz się zwrotem 5 zł z mOkazji
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-01 15:39 - dodaj komentarz
Doładuj swoje konto SkyCash kwotą min. 5 zł używając karty mBanku, przelewu z rachunku w mBanku lub mTransferu (z wyłączeniem mTransferu z karty kredytowej). Możesz też zapłacić za wybraną usługę min. 5 zł za pomocą karty mBanku dodanej do aplikacji SkyCash lub mTransferu.
Klikasz, wybierasz Orange Energia i oszczędzasz
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-01 15:37 - dodaj komentarz
Od kilku lat Polacy mogą zmieniać dostawców energii elektrycznej. I… rzadko to robimy. Stereotypowo myślimy, że to skomplikowane i czasochłonne, a różnic w ofertach nie ma. Nic bardziej mylnego! Wystarczy siąść przed komputerem, wejść na stronę pradnaklik.pl, sprawdzić ile pieniędzy możecie zaoszczędzić z Orange Energia i zmienić dostawcę.
T‑Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami podczas Warszawa Business Run 2017
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-01 15:34 - dodaj komentarz
T‑Mobile, organizator akcji T‑Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami, został sponsorem charytatywnej sztafety biznesowej Warszawa Business Run 2017. 3 września, dziewięć pięcioosobowych zespołów, utworzonych przez pracowników T‑Mobile Polska oraz Onet S.A. i Radia RMF FM – partnerów akcji, weźmie udział w biegu, dokładając równocześnie pokonane kilometry do puli dotychczas gromadzonych w ramach akcji
mBank: kup bilety komunikacji miejskiej, parkingowe, do kina i ciesz się zwrotem 5 zł z mOkazji
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-01 15:30 - dodaj komentarz
Doładuj swoje konto SkyCash kwotą min. 5 zł używając karty mBanku, przelewu z rachunku w mBanku lub mTransferu (z wyłączeniem mTransferu z karty kredytowej). Możesz też zapłacić za wybraną usługę min. 5 zł za pomocą karty mBanku dodanej do aplikacji SkyCash lub mTransferu.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: