GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

ERGO Hestia stawia na mobilność
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-26 14:46 - dodaj komentarz
iHestia Lite to nowa, mobilna odsłona najbardziej zaawansowanej na polskim rynku platformy do sprzedaży i obsługi polis iHestii. Dystrybucja nawet rozbudowanych, pakietowych produktów z szerokim zakresem ochrony, od teraz będzie możliwa z poziomu smartfona w wygodnej aplikacji, dostępnej dla agentów ERGO Hestii.
Bezpłatna AutoMapa w T-Mobile najlepsza na majówkę
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-26 14:43 - 1 komentarz
AutoMapa we współpracy z T-Mobile przygotowała specjalną ofertę na zbliżający się długi, majowy weekend. Użytkownicy aktywujący abonament AutoMapa w T-Mobile otrzymają bezpłatny, 30-dniowy dostęp do najpopularniejszej polskiej nawigacji! Najnowsza AutoMapa 5 posiada m.in głosową obsługę wyszukiwania adresów, możliwość wymiany ostrzeżeń o radarach i patrolach oraz nowy interfejs użytkownika.
Lepszy monitoring upraw dronem z Parrot SEQUOIA+
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-26 14:38 - dodaj komentarz
SEQUOIA+ to nowa generacja sensora multispektralnego dla dronów rolniczych Parrot Bluegrass oraz Disco-Pro AG. Urządzenie umożliwia zaawansowany monitoring upraw, zbierając dane z pól i sadów. Generowane z wykorzystaniem drona raporty pozwalają na zarządzanie gospodarstwem i wsparcie w planowaniu prac pielęgnacyjnych. Możliwości sensora Parrot SEQUOIA+. Sensor SEQUOIA+ jest kompatybilny ze wszystkim rolniczymi dronami od firmy Parrot.
Terminal płatniczy w smartfonie: innowacja już w testach u polskich przedsiębiorców
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-25 14:56 - dodaj komentarz
Mastercard i Polskie ePłatności poinformowały o rozpoczęciu pilotażu rozwiązania SoftPOS, w ramach którego smartfon będzie jedynym urządzeniem niezbędnym do przyjmowania płatności zbliżeniowych w punkcie sprzedaży. Zostało ono opracowane z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach, aby umożliwić im prowadzenie działalności w prostszy i bezpieczniejszy sposób.
Plus: Bilety do kina po doładowaniu
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-25 14:53 - dodaj komentarz
„Bilety do kina" Cinema City to nowa promocja Plusa dla użytkowników usług na kartę oraz mix. By z niej skorzystać wystarczy wysyłać na numer 80180 bezpłatnego SMS-a o treści BILET, a następnie za pośrednictwem strony www.doladuj.plus.pl doładować swoje konto za minimum 40 zł. Promocja „Bilety do kina" jest dostępna dla użytkowników wszystkich usług na kartę oraz mix oferowanych przez operatora sieci Plus. W ramach promocji można otrzymać pojedynczy bilet do kina Cinema City na
Policja rodzicielska: bycie złym gliną nie ochroni dzieci przed zagrożeniami online
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-25 14:51 - dodaj komentarz
Zagrożenia związane z dorastaniem w świecie cyfrowym to nie jedyny problem spędzający sen z powiek rodziców — poważnym powodem do niepokoju jest również czas, jaki dzieci spędzają online. Aby chronić swoje dzieci przed zagrożeniami online, jedna trzecia rodziców ogranicza im ilość czasu, jaki mogą poświęcić na aktywność internetową. Badanie przeprowadzone przez Kaspersky Lab oraz B2B International pokazuje, że nie zawsze jest to skuteczna metoda ochrony dzieci online.
Dobre praktyki EmiTel wyróżnione w raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-25 14:48 - dodaj komentarz
Działania prowadzone przez EmiTel po raz pierwszy zostały opisane w Raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”, wydawanym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Raport zawiera 1190 dobrych praktyk biznesu z zakresu społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju i jest to największy w Polsce przegląd tego typu działań w danym roku. W raporcie znalazło się dziesięć przykładów dobrych praktyk EmiTela w dziedzinach: „ład organizacyjny”, „prawa człowieka” oraz
Samsung SSD NVMe 970 PRO i EVO – nowe standardy wydajności
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-25 14:46 - dodaj komentarz
Samsung Electronics zaprezentował dziś 970 PRO i 970 EVO, trzecią generację dysków półprzewodnikowych (SSD). Po wprowadzeniu w 2015 roku pierwszego dysku NVMe SSD przeznaczonego na rynek konsumencki, Samsung zrobił kolejny krok w kierunku zwiększenia wydajności nowoczesnych pamięci. SSD 970 PRO i EVO zostały stworzone z myślą o entuzjastach technologii, graczach i profesjonalistach, którzy oczekują od swoich stacji roboczych maksymalnej wydajności.
SMS wciąż zaskakuje. Małe narzędzie, wielkie możliwości
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-25 14:43 - dodaj komentarz
Możliwość wykupienia leku za pomocą specjalnego kodu, komunikacja w trakcie jazdy samochodem czy otrzymanie powiadomienia o promocjach lub nawet o przesyłce z Poczty Polskiej – to tylko niektóre aspekty życia codziennego, w których sprawdza się i sprawdzać będzie wiadomość tekstowa SMS. Szybki postęp technologiczny sprawił, że komunikacja mobilna w ostatnich kilkunastu latach przeszła prawdziwą rewolucję.
Nowości w serwisie mBanku. Ewolucja, nie rewolucja
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-25 14:41 - dodaj komentarz
mBank rozpoczyna proces odświeżania serwisu bankowości internetowej. Ulepszony design i nowe funkcje będzie wprowadzać stopniowo, dając klientom czas na zapoznanie się z nimi. Wszystkie zmiany w serwisie – od wyglądu poprzez funkcjonalność – są efektem konsultacji z klientami. W trakcie prac zespół banku przeanalizował 100 tys. głosów i komentarzy, wyrażanych m.in. za pośrednictwem funkcji „Oceń nas”.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: