GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

W których krajach Skandynawowie szukają specjalistów IT?
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-27 15:58 - dodaj komentarz
Jak wskazują badania, pierwsze miejsce pod względem atrakcyjności w świadczeniu outsourcingowych usług IT wciąż niepodzielnie zajmują Indie. Z usług hinduskich deweloperów bardzo chętnie korzystają Skandynawowie, szczególnie wysoko ceniąc pracę takich firm jak Tata Consultancy Services czy HCL Technologies. Okazuje się jednak, że skandynawskie przedsiębiorstwa coraz częściej wykorzystują także nearshoring.
Nowy CIO ING Banku Śląskiego
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-27 15:04 - dodaj komentarz
Funkcję Dyrektora Pionu IT w ING Banku Śląskim objął Przemysław Henschke, menadżer z wieloletnim doświadczeniem w branży IT i usługach finansowych, specjalizujący się w kulturze Agile, zwinnym zarządzaniu i transformacjach cyfrowych. W swojej dotychczasowej karierze Przemysław Henschke zajmował się m.in. budowaniem organizacji Agile i komunikacji pomiędzy biznesem a IT, optymalizacją działań IT oraz tworzeniem strategii i architektury IT.
Pewnie na Rower - ubezpieczenie rowerzysty online
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-27 15:02 - dodaj komentarz
Kiedy jak nie teraz? Wakacje to świetny czas na wycieczki rowerowe! Jednak zanim wyruszysz na ścieżki, pamiętaj by zapewnić sobie ochronę! Każdy rowerzysta powinien pomyśleć nie tylko o kasku, ale także o dobrym ubezpieczeniu. W PZU polisę kupisz online, w kilka minut. Ubezpieczyć można zarówno nowe rowery, jak i te nawet czteroletnie. „Pewnie na Rower” to wszechstronna ochrona dla rowerzysty i jego dwóch kółek, bez względu na to, czy jeździ cały rok czy tylko w wakacje.
Mobilny jak żubr: kolejne nowości od Pekao
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-27 15:00 - dodaj komentarz
W ostatnim czasie bankowość mobilna Banku Pekao wykonała milowy krok do przodu. Uruchomienie BLIKa oraz Apple Pay przez Pekao spowodowało, że dzienne tempo przyrostu nowych klientów mobilnych w PeoPay wzrosło o 20%, a do usługi Apple Pay tylko w ciągu pierwszego tygodnia podpięto 21 tysięcy kart. Nowy PeoPay został zaprezentowany w październiku zeszłego roku i od tego czasu zmienia się bardzo dynamicznie. Tylko w ciągu ostatnich kilku tygodni pojawiło się kilka ciekawych rozwiązań.
Eksperci NASK wyróżnieni za działalność na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-26 15:57 - dodaj komentarz
Marcin Bochenek i Anna Rywczyńska zostali wyróżnieni za aktywność w budowie kompetencji cyfrowych w Polsce. Na liście 100 wyróżnionych znaleźli się przedstawiciele urzędów państwowych, organizacji pozarządowych, uniwersytetów i instytucji naukowych oraz pracownicy oświaty. Lista została ogłoszona przez grupę podmiotów zrzeszonych w Szerokim Porozumieniu na rzecz Umiejętności Cyfrowych w Polsce. Nominacji do listy dokonują doświadczeni eksperci, praktycy w działaniach na
Aplikacja Microsoft News dla iOS i Androida od teraz dostępna także w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-26 15:54 - dodaj komentarz
Microsoft wprowadził w ramach swojej platformy Microsoft News, obejmującej szereg źródeł informacji nową aplikację na smartfony z systemami iOS i Android pod nazwą Microsoft News. Polska wersja aplikacji – Microsoft Wiadomości zawiera treści pochodzące od blisko 50 czołowych marek mediowych z naszego rynku. W ramach Microsoft News można znaleźć bieżące wiadomości, a także materiały z kategorii: rozrywka, biznes, sport, styl życia, nauka i technika oraz motoryzacja.
ESET razem z Microsoftem, Dellem i Facebookiem powalczą o bezpieczeństwo internautów
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-26 15:51 - dodaj komentarz
Firma ESET, od ponad 30 lat, jest globalnym dostawcą rozwiązań antywirusowych, chroniących ponad 110 milionów użytkowników na całym świecie, w tym 4 miliony w Polsce. Teraz ten producent, w ramach porozumienia Cyber Tech Accord, dołączył właśnie do grona firm technologicznych, których celem jest wspólna walka z cyberprzestępczością. Cyber ​​Tech Accord to porozumienie ponad 40 największych firm technologicznych, m.in. Facebooka, Della, VMWare, Cisco, Oracle, LinkedIna,
Orange Warsaw Festival 2018 znowu dla wszystkich
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-26 15:50 - dodaj komentarz
Orange Warsaw Festival jest jednym z najlepiej przystosowanych wydarzeń muzycznych w Polsce, a może i w Europie. Osoby z każdym rodzajem niepełnosprawności mogą cieszyć się muzyką. „Wózkowicze” mogą skorzystać z platform pod sceną i mogą wejść na teren z opiekunem. Osoby niewidzące „zobaczą” to, co dzieje się na scenie dzięki audiodeskrypcji. Ci, którzy mają słaby słuch mogą lepiej usłyszeć artystów, korzystając z pętli indukcyjnej. Do tego oczywiście kilometry utwardzeń dla wózków,
Dwa na trzy przedsiębiorstwa MŚP borykają się z ochroną danych w aplikacjach
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-26 15:48 - dodaj komentarz
Wraz z rozwojem działalności firmy coraz częściej korzystają z nowych narzędzi biznesowych oraz usług w chmurze w celu zwiększenia wydajności i elastyczności pracy swojego personelu oraz zmniejszenia wydatków. Według najnowszego badania Kaspersky Lab prawie dwie trzecie (63%) firm zatrudniających do 249 osób wykorzystuje co najmniej jedną aplikację biznesową w postaci usługi.
Spółki energetyczne w Polsce stawiają kolejny krok na drodze do elektromobilności
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-26 15:29 - dodaj komentarz
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz spółki energetyczne: Enea SA, Energa-Operator SA, PGE Dystrybucja SA i Tauron Dystrybucja, podpisały list intencyjny dotyczący wielostronnej współpracy na rzecz rozwoju elektromobilności w Polsce. Współpraca w ramach zainicjowanego programu „e-VAN” ma na celu stworzenie innowacyjnych, bezemisyjnych pojazdów użytkowych.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: