GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Środy z Orange w cyfrowym wcieleniu VOD
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-31 16:09 - dodaj komentarz
Wszystkie, nawet najlepsze akcje kończą się albo zmieniają. Wybrano lepszą opcję i po ośmiu latach Orange zdecydowało się zmodyfikować formułę „Śród z Orange”. Dziękując, że z ochotą chodziliście do kina, teraz zaprasza Was do… cyfrowego świata filmów. Od 6 września będziecie mogli w każdą środę skorzystać z promocyjnej oferty Orange VOD na dekoderach Orange TV i Wypożyczalni filmów Telewizji Tu i Tam na orange.pl.
ARCHOS rozszerza ofertę pojazdów elektrycznych
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-31 16:06 - dodaj komentarz
– ARCHOS, francuski producent urządzeń mobilnych, zaprezentuje na targach IFA 2017 w Berlinie trzy nowe pojazdy elektryczne z serii Urban Mobility. Listę otwiera wyposażony w większe koła hoverboard nowej generacji. W ofercie znajdą się również dedykowane dla młodzieży elektryczne: hulajnoga i deskorolka. Nowość w ofercie elektrycznych pojazdów ARCHOS - sprytny Hoverboard XL z kołami o większej średnicy, umożliwiającymi komfortowe poruszanie się po nie zawsze idealnie utrzymanych
Nowe urządzenia ubieralne Samsung: Gear Sport, Gear Fit2 Pro, Gear Icon X
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-31 15:57 - dodaj komentarz
Podczas targów IFA w Berlinie, firma Samsung zaprezentowała trzy nowe urządzenia ubieralne. Są to: Gear Sport – elegancki, uniwersalny i wodoodporny smartwatch; Gear Fit2 Pro – ulepszona opaska sportowa z GPS i inteligentnymi funkcjami, a także Gear IconX – przełomowe słuchawki bezprzewodowe drugiej generacji. Nowe urządzenia Gear towarzyszą użytkownikowi w wielu aspektach: śledzą jego aktywność fizyczną i odżywianie, monitorują sen, a także motywują do działania.
Klienci ING zapłacą w urzędzie telefonem
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-31 15:54 - dodaj komentarz
ING Bank Śląski, jako jeden z pierwszych banków w Polsce, wprowadził możliwość płacenia w wybranych urzędach smartfonem. Dzięki nowej usłudze, dostarczanej do jednostek administracji publicznej w wyniku współpracy z KIR, klienci banku mogą korzystać z mobilnych płatności w trakcie załatwiania spraw urzędowych, bez konieczności stania w kolejce do kasy.
Jak zmienić smartfon w terminal płatniczy?
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-30 15:01 - dodaj komentarz
Mastercard przeprowadzi w Polsce pilotaż innowacyjnego rozwiązania wspólnie z firmami Elavon, Polskie ePłatności oraz Mobeewave i poinformował o rozpoczęciu w Polsce pilotażu, w ramach którego smartfon będzie jedynym urządzeniem niezbędnym do przyjmowania płatności zbliżeniowych. Rozwiązanie to jest opracowywane z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach, którzy do tej pory akceptowali płatności gotówką, i ma im umożliwić prowadzenie działalności w prostszy i bezpieczniejszy sposób.
Prawie 2,64 mln aktywnych nazw w domenie .pl i ponad milion abonentów
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-30 14:55 - dodaj komentarz
Krajowy Rejestr Domen, działający w NASK, opublikował szczegółowy raport na temat rynku domeny .pl za drugi kwartał 2017 r. Na koniec czerwca 2017 roku liczba aktywnych nazw w rejestrze domeny .pl wynosiła prawie 2,64 mln. W porównaniu do pierwszego kwartału tego roku rejestr odnotował zatem niewielki spadek. Natomiast o ponad 3,6 tys. zwiększyła się liczba abonentów, których w drugim kwartale było ponad 1,03 mln.
Bezpieczeństwo danych – czym jest dla przedsiębiorców?
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-30 14:53 - dodaj komentarz
Sukces prowadzonego przez nas biznesu opiera się na wielu filarach i wymaga ogromnej pracy. Niestety, czasami dorobek wielu lat zaangażowania i dużych nakładów finansowych poniesionych na drodze do stworzenia dobrze funkcjonującego przedsiębiorstwa mogą zostać zaprzepaszczone w ciągu jednej chwili. Bezpieczeństwo danych we współczesnym zdigitalizowanym świecie to jeden z najważniejszych priorytetów na liście każdego przedsiębiorcy. Jak to się ma do rzeczywistości?
LG i B&O prezentują nowy telewizor na IFA 2017
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-30 14:51 - dodaj komentarz
Współpraca dwóch firm cieszących się ogromną renomą w dziedzinie domowej rozrywki zaowocowała powstaniem telewizora, który nie ma sobie równych pod względem jakości obrazu i dźwięku. Podczas targów IFA 2017, firmy LG Electronics oraz Bang & Olufsen zaprezentują światu efekt wspólnych prac w dziedzinie domowej rozrywki – telewizor BeoVision Eclipse.
Plus: Szkolny Bonus – odbierz 30proc. GRATIS do doładowania
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-30 14:48 - dodaj komentarz
Już jutro, w czwartek 31 sierpnia, użytkownicy usług na kartę w Plusie i Plushu mogą skorzystać z wyjątkowej promocji Szkolny Bonus! Każdy, kto za pośrednictwem kanału internetowo-bankowego doładuje w tym dniu konto kwotą od 30 zł do 99 zł otrzyma 30% GRATIS do wartości doładowania. Zasilenie konta kwotą od 30 zł do 99 zł należy dokonać na www.doladuj.plus.pl www.doladujplushbezlimitu.pl www.doladujplushbezlimitu.pl, www.facebook.com/plus, www.bm.pl, www.doladowania.pl,
Polski oddział Microsoft przedstawia zmiany w kierownictwie firmy
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-30 14:46 - dodaj komentarz
Mark Loughran, Dyrektor Generalny polskiego oddziału Microsoft ogłosił zmiany w kierownictwie firmy w Polsce. Magda Taczanowska, dotychczas w roli Dyrektora Sektora Publicznego objęła funkcję Dyrektora Segmentu Enterprise. Do Zarządu polskiego oddziału Microsoft dołączył Bartosz Stebnicki i zastąpił Magdę Taczanowską na stanowisku Dyrektora Sektora Publicznego.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: