GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

LG prezentuje nowe monitory Ultragear dla graczy
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-28 14:56 - dodaj komentarz
Podczas rozpoczynających się w tym tygodniu targów IFA 2018 w Berlinie firma LG Electronics oficjalnie poinformuje o nowej serii monitorów UltraGear™ i w ten sposób podkreśli swoje zaangażowanie w technologie tworzone z myślą o entuzjastach gier. Dzięki dużej wydajności, perfekcyjnej jakości obrazu oraz dużej częstotliwości odświeżania, nowe monitory pozwalają osiągnąć nowy poziom zanurzenia w wirtualny świat.
Sony wprowadza najbardziej wytrzymałą i najszybszą na świecie kartę SD
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-28 14:53 - dodaj komentarz
Firma Sony ogłosiła wprowadzenie kart SD UHS-II z serii SF-G w wersji TOUGH. Stanowią one innowację w dziedzinie nośników danych i spełnią potrzeby fotografów, dla których pierwszorzędne znaczenie ma ochrona zdjęć na kartach SD wyjętych z aparatu. Nowa seria SF-G w wersji TOUGH łączy największą na świecie prędkość odczytu i zapisu z bardzo mocną konstrukcją, zapewniającą wytrzymałość na zginanie do 180 N i odporność na upadek z wysokości do 5 metrów.
Czy cyfrowi nauczyciele śnią o sztucznej inteligencji i mają szansę zmienić oblicze edukacji?
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-28 14:49 - dodaj komentarz
To żadna tajemnica, że sztuczna inteligencja (AI) kryje w sobie potencjał, który ma szansę zmienić życie ludzkie i transformować różnego rodzaju organizacje. Dzięki połączeniu zalet sztucznej inteligencji w zakresie przetwarzania danych i mocy obliczeniowej oraz ludzkich zdolności twórczych i siły empatii, ludzie i maszyny zaczynają pracować obok siebie, realizując absolutnie niewiarygodne projekty. Jestem przekonany, że większość firm odnoszących sukcesy to organizacje, które w swoich
Huawei Mate 20 Lite z inteligentną wagą w przedsprzedaży T‑Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-28 14:44 - dodaj komentarz
Fani nowinek technologicznych jak co roku czekają z wypiekami na twarzy na jesień – oraz zaplanowane na ten czas premiery nowych flagowców na rynku smartfonów. W tym roku jesień przychodzi wcześniej, ponieważ już dziś, 27 sierpnia, w T‑Mobile rusza przedsprzedaż oczekiwanego Huawei Mate 20 Lite, który jeszcze przed premierą skradł serca testerów, ekspertów i mediów.
AutoMapa wprowadza tryb tabletowy
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-28 14:40 - dodaj komentarz
Niesłabnącą popularnością w Polsce, zwłaszcza wśród posiadaczy większych samochodów, cieszą się tablety. Ich większy ekran wymaga specjalnego podejścia do ergonomii korzystania z aplikacji. Dlatego wraz z AutoMapą 5.2 w ręce użytkowników trafia pierwsza wersja specjalnego trybu tabletowego przeznaczonego dla większych urządzeń. Dzięki lepszej ergonomii i większym przyciskom korzystanie z AutoMapy na tabletach będzie jeszcze wygodniejsze.
Złap Bitcoina z ARCHOS
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-28 14:38 - dodaj komentarz
Na stoisku firmy ARCHOS podczas targów IFA 2018 prezentowany będzie między innymi sprzętowy portfel do kryptowalut ARCHOS Safe-T mini. Z tej okazji producent przygotował konkurs, w którym do wygrania jest 1 bitcoin, o wartości zbliżonej do 25 000 złotych. Zdobędzie go pierwsza osoba, która odgadnie konkursowe hasło składające się z 24 słów. Między 31 sierpnia a 5 września 2018 roku, gwiazdą stoiska ARCHOS na targach IFA 2018, będzie portfel ARCHOS Safe-T mini.
mPay: Bilety za 1 zł w Białej Podlaskiej, Świnoujściu, Zgierzu i Żywcu
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-27 16:31 - dodaj komentarz
mPay i Mastercard ponownie zachęcają pasażerów do sięgania po nowoczesne, bezgotówkowe rozwiązania płatnicze. Dzięki uruchomionej właśnie akcji promocyjnej bilety komunikacji miejskiej w czterech polskich miastach można kupować za symboliczną złotówkę. Jedynym warunkiem jest korzystanie z aplikacji i dokonywanie zakupu przy użyciu karty płatniczej zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass.
Orange: Czy 1 Gb/s jest tylko dla graczy? (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-27 16:28 - dodaj komentarz
Orange wystartowało z nową ofertą – na światłowodzie skorzystacie z internetu 1 Gb/s. To zawrotna prędkość i spory skok z dotychczasowych 600 Mb/s. Co można zrobić z tak szybkim internetem? W dzisiejszych czasach większość z nas kupuje internet nie tylko dla siebie, ale dla całej rodziny. W nowej ofercie 1 Gb/s każdy domownik może korzystać z więcej niż jednego urządzenia połączonego z tym samym modemem i w tym samym czasie.
Przenieś numer do nju i zagarnij gadżet
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-27 16:25 - dodaj komentarz
Zapraszamy do nowej promocji, która właśnie wystartowała. Za przeniesienie numeru do nju z rachunkiem, otrzymacie gadżet. Do wyboru są słuchawki Bluetooth oraz bezprzewodowy głośniczek. Promocja nie jest skomplikowana i składa się z kilku prostych kroków. Po pierwsze i najważniejsze należy przenieść numer do nju mobile. Po drugie wpisać numer zamówienia na dedykowanej stronie. Numer zamówienia generuje się automatycznie a otrzymacie go mailem.
Kupuj z głową, czyli smart shopping w kuchennym wydaniu
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-27 16:19 - dodaj komentarz
Smart living, life hacking, smart shopping. Zaradność, z której jesteśmy znani na świecie, w obcym języku brzmi właśnie tak. Jak brzmi gospodarność i troska o środowisko? Zero Waste, jednak do tej nam jeszcze daleko. Według badania Federacji Banków Żywności w Polsce marnuje się blisko 9 mln ton jedzenia. Jednocześnie blisko połowa Polaków wie czym jest smart shopping. Dlaczego jednak nawyków związanych ze sprytnym kupowaniem nie przekładamy na domowe zakupy?
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: