GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Kaspersky Anti Targeted Attack uzyskał najwyższe noty w teście ICSA Labs
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-26 15:46 - dodaj komentarz
Zważywszy na to, że w zeszłym roku co trzecia firma zetknęła się z atakiem ukierunkowanym*, posiadanie skutecznego systemu wykrywania zaawansowanych zagrożeń stało się niezwykle istotne dla organizacji. Właśnie w tym celu powstała platforma Kaspersky Anti Targeted Attack, której możliwości zostały potwierdzone w niezależnym teście przeprowadzonym przez ICSA Labs, gdzie rozwiązanie Kaspersky Lab trzeci kwartał z rzędu wykryło wszystkie nowe i nieznane zagrożenia.
M-commerce z dostawą zakupów spożywczych tego samego dnia w Carrefour
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-26 15:41 - dodaj komentarz
Klienci Carrefour Polska mogą już robić zakupy za pomocą aplikacji Mój Carrefour. Zamówienie złożone w ten sposób zostanie dostarczone tego samego dnia. Firma udostępniła także nową formę odbioru zakupów – Carrefour Drive – specjalnie dla zmotoryzowanych klientów. W ten sposób firma realizuje ambicję wzmocnienia swojej pozycji na rynku spożywczych zakupów internetowych. Carrefour Polska rozszerzył funkcjonalność aplikacji mobilnej Mój Carrefour o m-commerce.
Poczta Polska upamiętnia ofiary nazistowskich obozów koncentracyjnych
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-26 15:38 - dodaj komentarz
27 stycznia br. Poczta Polska wyda znaczek pocztowy „Nigdy więcej! Never again!”, poświęcony ofiarom niemieckich, nazistowskich obozów koncentracyjnych na terenie Polski. Emisji towarzyszą koperta FDC oraz datownik. Najnowsza produkcja Poczty Polskiej adresowana jest nie tylko do filatelistów, pokazuje symbole najsłynniejszego niemieckiego, nazistowskiego obozu zagłady – KL Auschwitz, które najbardziej są kojarzone z ludobójstwem z okresu II wojny światowej.
SoftwareHut wdraża najnowsze rozwiązania z zakresu zarządzania treścią
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-26 15:35 - dodaj komentarz
Białostocki lider nowoczesnych rozwiązań informatycznych SoftwareHut rozpoczął współpracę z Kentico – innowacyjnym dostawcą systemu headless CMS opartego o rozwiązania chmurowe. Rozpoczęte partnerstwo zaowocowało pierwszym międzynarodowym wdrożeniem dla Nordic Tech House – venture capital ze Szwecji, który wspiera start-upy. Rozwiązanie to idealnie wpisuje się w oczekiwania szwedzkiej grupy inwestycyjnej Nordic Tech House, która ze wsparciem białostockiego lidera
Szybkie założenie firmy? Masz to (jak) w banku
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-26 15:33 - dodaj komentarz
Codziennie w Polsce jest rejestrowanych ok. 1000 przedsiębiorstw. 70% z nich – tradycyjnie, podczas wizyty w urzędzie. 15% – całkowicie online. Wkrótce odsetek ten powinien wzrosnąć. Firmę można bowiem już założyć za pośrednictwem systemu bankowości internetowej. Od niedawna działalność gospodarczą da się założyć za pośrednictwem systemu bankowości internetowej, bez wychodzenia z domu – to duże ułatwienie dla przyszłych przedsiębiorców.
Cyfrowa Europa, bezpieczne dane
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-25 14:25 - dodaj komentarz
25 maja zaczną obowiązywać ulepszone unijne przepisy w zakresie ochrony danych – przypomina komisarz Andrus Ansip prezentując wytyczne dotyczące nowych regulacji w tym zakresie. Dzięki ujednoliceniu przepisów możliwy będzie swobodny przepływ danych na całym jednolitym rynku cyfrowym. Jednocześnie KE uruchami stronę internetową z poradami dla biznesu jak dostosować się do nowych regulacji.KE opublikowała wytyczne mające ułatwić bezpośrednie i sprawne stosowanie od 25 maja na całym terytorium UE
Interia nominowana do Mobile Trends Awards 2017
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-25 14:17 - dodaj komentarz
Z dumą informujemy, że serwis „Kraków po godzinach” www.krakow.interia.pl, jako przykład możliwości formatu Interia Extra, został nominowany w kategorii Strona mobilna/RWD. Ruszyło głosowanie internautów! Mobile Trends Awards to nagrody przyznawane firmom, które z powodzeniem wykorzystują technologie mobilne w swoich projektach.
e-SPORT już w telewizji Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-25 14:11 - dodaj komentarz
Od dziś w ofercie telewizyjnej Orange znajdziecie pierwszy w Polsce kanał telewizji, w stu procentach poświęcony sportom elektronicznym http://esptv.pl/. Możecie go oglądać już w podstawowym pakiecie telewizji Orange – Optymalny. Kanał jest dostępny bez żadnych dodatkowych opłat. Jeśli macie telewizję Orange, e-Sport znajdziecie na pozycji 129. Jeśli nie macie telewizji, cały pakiet możecie zamówić przez internet lub w ofercie Orange Love dla graczy.
Znaczenie SMS-ów w komunikacji Polaków. Raport z badania
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-25 14:06 - dodaj komentarz
Krótkie wiadomości tekstowe obecne są w naszym życiu już od ponad ćwierć wieku. Wykorzystuje się je w komunikacji prywatnej, w biznesie, a nawet w sektorze publicznym. Na czym polega ich fenomen? Jaki mają potencjał i przyszłość? Najważniejsze kwestie dotyczące współczesnej roli SMS-ów przybliża raport o komunikacji mobilnej w Polsce.
Dwie trzecie firm w Polsce uważa, że ma lepsze cyberzabezpieczenia niż ich konkurencja
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-25 14:02 - dodaj komentarz
43% osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo IT w działających w Polsce firmach jest przekonanych o wysokim poziomie swoich rozwiązań ochronnych – wynika z badania przeprowadzonego przez Fortinet. Pomimo tego w ciągu ostatnich dwóch lat naruszeń bezpieczeństwa doświadczyło aż 95% przedsiębiorstw w Polsce. 68% respondentów jest zdania, że zabezpieczenia w ich firmach są lepsze niż w innych przedsiębiorstwach działających w tej samej branży.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: