GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Placówki dyplomatyczne i ambasady w 18 krajach zaatakowane przez grupę hakerów
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-24 15:38 - dodaj komentarz
Grupa Sednit, odpowiedzialna za ataki hakerskie ukierunkowane na konkretne kraje Europy Wschodniej i Azji, ponownie zaatakowała. Tym razem celem grupy stali się pracownicy ambasad, ministerstw spraw zagranicznych i placówek dyplomatycznych aż 18 krajów, m.in. z Rosji, Egiptu, Korei, Turcji, czy Urugwaju. Jak wskazują eksperci z ESET, to kolejny już atak wspomnianych hakerów. Ta sama grupa w przeszłości zaatakowała m.in. polską instytucję finansową.
Gramofon Vintage Sound i głośniki LED Fantasy Hykker w Biedronce
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-24 15:35 - dodaj komentarz
W najbliższą środę 25 kwietnia w ofercie sklepów Biedronka pojawią się dwa urządzenia marki Hykker – popularny Gramofon Vintage Sound oraz głośniki LED Fantasy z efektownym podświetleniem w czterech kolorach. Produkty dostępne będą w atrakcyjnych cenach, odpowiednio za: 149 zł i 39,99 zł. Wybraną płytę kładziemy na talerzu, opuszczamy ramię z igłą, włączamy urządzenie i rozkoszujemy się pięknym dźwiękiem analogu – gramofon taki jak Hykker Vintage Sound to urządzenie-instrument.
Planeta Energii zaprasza do wspólnej przygody
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-24 15:25 - dodaj komentarz
Ruszyła ósma edycja Planety Energii. Edukacyjny program Grupy Energa przeszedł gruntowne zmiany, aby jak najlepiej wykorzystać nowoczesne technologie i dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców. Jednocześnie zdobycie nagród nigdy nie było tak proste. „Planeta Energii” to autorski, ogólnopolski program edukacyjny Grupy Energa, którego celem jest propagowanie wiedzy o energii elektrycznej oraz odpowiedzialnym i bezpiecznym korzystaniu z prądu.
Netia Unified Communications – prawdziwa konwergencja w biznesie
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-24 15:23 - dodaj komentarz
Netia - jako pierwszy operator w Europie - udostępniła usługę zintegrowanej komunikacji w chmurze dla biznesu, która łączy nielimitowane usługi telefonii stacjonarnej i mobilnej (numery stacjonarne i komórkowe) z nowoczesną komunikacją elektroniczną (komunikator biznesowy Unified Communications). Dzięki Netia Unified Communications użytkownicy zyskują pełną swobodę w komunikacji, a co za tym idzie, wyższą produktywność.
Wirtualna Polska w indeksie mWIG40
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-24 15:20 - dodaj komentarz
Akcje Wirtualnej Polski dołączą do indeksu średnich spółek mWIG40 na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Stanie się to po sesji, we wtorek 24 kwietnia. WP Holding S.A. w indeksie mWIG40 zastąpi spółkę Emperia. Grupa WP zadebiutowała na warszawskim parkiecie w maju 2015 roku. Już podczas oferty publicznej zainteresowanie inwestorów było bardzo duże. Zaraz po otwarciu sesji 7 maja 2015 kurs akcji wzrósł o 10% w stosunku do ceny emisyjnej.
Współpraca – dwa białostockie klastry IT łączą siły
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-24 15:19 - dodaj komentarz
W polskim sektorze IT rośnie silna przeciwwaga dla dominacji zachodniej części kraju. Ściana wschodnia prężnie pracuje na swoją pozycję i dzięki lokalnym firmom otwiera się na międzynarodowe rynki. Przykład płynie z Podlasia, gdzie społeczność IT jak nigdy dotąd ma szansę na integrację, a więc i rozwój – klastry InfoTech, który reaktywował swoją działalność i Klaster ICT Polska Północno-Wschodnia zapowiadają swoją dynamiczną współpracę.
PZU ubezpiecza rowery i opony kupione na Allegro
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-24 15:17 - dodaj komentarz
Klienci Allegro mogą ubezpieczyć kupione na platformie rowery i opony. Ubezpieczenie zawierane jest na 12 miesięcy. Kupujący na Allegro mogą ubezpieczyć rowery i sprzęt rowerowy w zakresie OC i casco a także ubezpieczyć opony samochodowe czy motocyklowe w zakresie assistance. Każdy dbający o swoje bezpieczeństwo może przy zakupie roweru, kasku, bagażnika czy innych akcesoriów rowerowych dokupić ubezpieczenie OC, które ochroni go przed konsekwencjami finansowymi w razie wyrządzenia szkody osobom
Innowacyjny, diamentowy czujnik światłowodowy opracowano na Politechnice Gdańskiej
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-24 15:14 - dodaj komentarz
Zespół naukowców Politechniki Gdańskiej stworzył czujnik światłowodowy wykorzystujący cienkie warstwy diamentowe. Urządzenie przeznaczone jest do pomiaru wartości wielkości fizycznych i biochemicznych, takich jak temperatura, współczynnik załamania, pH, ciśnienie, prędkość, przyspieszenie i inne. Umożliwia pomiary w miejscach trudno dostępnych oraz w trudnych warunkach pracy, w szczególności w obecności silnych pól elektromagnetycznych.
Poczta Polska: Listonosz przyjedzie samochodem elektrycznym
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-24 14:59 - dodaj komentarz
Na świecie jeździ ok. 3 mln samochodów elektrycznych. Ich liczba wzrasta w bardzo szybkim tempie. W 2017 r. sprzedano ponad 1,2 mln aut elektrycznych i hybrydowych z możliwością zewnętrznego ładowania (EV/PHEV). To o 58% więcej niż w roku poprzednim. W roku 2018 sprzedaż samochodów na prąd może przekroczyć nawet 2 mln egzemplarzy. Auta te stają się coraz popularniejsze także w Polsce.
Play: 10 zł cashbacku w Google Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-04-23 15:08 - dodaj komentarz
Play wraca z nową odsłoną poprzedniej promocji ze zwrotem środków za zakupy w Google Play. Tym razem będzie udzielane do 10 zł rabatu na gry, dodatki, aplikacje, książki czy filmy w androidowym sklepie przy płatności „Dopisz do rachunku PLAY” znanej też jako skorzystaj z płatności przez operatora PLAY. Co oznacza to „do 10 zł”? Jeśli kupowana przez Was apka kosztuje 10 zł lub mniej to na fakturze zobaczycie opłatę za nią w wysokości jednego grosza.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: