GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

ING wprowadza płatności kartą Visa zbliżeniowa w telefonie
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-26 15:26 - dodaj komentarz
Płatności kartą Visa w aplikacji to kolejne dostępne dla klientów banku rozwiązanie pozwalające płacić telefonem w sklepach akceptujących płatności zbliżeniowe – obok Mastercard w telefonie i Google Pay. Żeby zacząć z niego korzystać, klient nie musi zamawiać nowej karty - wystarczy, że aktywuje płatności kartą Visa Zbliżeniowa w aplikacji Moje ING mobile. Aby płacić, wystarczy podświetlić ekran i zbliżyć telefon do terminala. W przypadku transakcji powyżej 50 zł, koniecznie będzie
Kamerka samochodowa a urlop za granicą
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-26 15:23 - dodaj komentarz
Kamerki samochodowe to urządzenia, które cieszą się coraz większą popularnością. Chociaż ich głównym zadaniem jest nagrywanie filmów mogących stanowić dowód podczas kolizji lub wypadku, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać je do rejestracji wakacyjnych podróży. Takim nagraniem można się następnie pochwalić w internecie lub po prostu zachować na pamiątkę.
Fortinet wprowadza ochronę internetu rzeczy w ramach architektury Security Fabric
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-26 15:21 - dodaj komentarz
Fortinet łączy się z Bradford Networks, aby wzmocnić architekturę Security Fabric i rozszerzyć ofertę bezpieczeństwa dla dużych sieci korporacyjnych w zakresie internetu rzeczy (IoT). Technologia Bradford Networks została już zintegrowana z architekturą Fortinet Security Fabric, w tym z produktami FortiGate, FortiSIEM, FortiSwitch i FortiAP. Pozwoli to zminimalizować ryzyko i skutki zagrożeń, zwłaszcza w środowiskach związanych z infrastrukturą krytyczną: energetyką, branżą paliwową
Samsung Galaxy S9 i S9+ wideo Sport 360 stopni
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-25 15:57 - dodaj komentarz
Mając do dyspozycji wyświetlacz Infinity, widzisz i przeżywasz wszystko. Bardziej. Warunki do zdjęć zawsze doskonałe. Dzięki rewolucyjnej technologii aparat dostosowuje się do warunków oświetlania, tak jak ludzkie oko. Dlatego zrobisz idealne zdjęcia w każdym świetle, a nawet w ciemności. Z Samsung DeX Pad z łatwością zmienisz swój smartfon w profesjonalny komputer.
Rynek nazw domeny .pl - raport Q1 2018
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-25 15:53 - dodaj komentarz
W pierwszym kwartale 2018 roku zarejestrowano ponad 246 000 nazw w domenie .pl. Na koniec marca 2018 utrzymywanych było 2 570 276 aktywnych nazw w domenie na rzecz ponad miliona abonentów. W porównaniu z czwartym kwartałem 2017 w rejestrze ubyło 5 787 nazw. Oznacza to, że w analizowanym okresie spadek ten wyniósł 0,22% i był najmniejszy od 6 kwartałów. Wzrósł wskaźnik odnowień, który był najwyższy od 9 lat i wyniósł na koniec pierwszego kwartału 63,29%.
Sprawozdanie dotyczące monitorowania wdrożenia regulacji w zakresie otwartego internetu
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-25 15:46 - dodaj komentarz
Wszyscy dostawcy internetu przystosowali swoje oferty do unijnego Rozporządzenia w zakresie dostępu do otwartego internetu – wynika ze sprawozdania Prezesa UKE. Istnieją jednak kwestie, które będą wymagały dalszej weryfikacji. Analiza przestrzegania na polskim rynku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2015/2120 obejmuje okres od 1 maja 2017 do 30 kwietnia 2018 r. Przyjrzeliśmy się przede wszystkim praktykom handlowym oraz środkom zarządzania ruchem stosowanym
Orange: startuje nabór na szkolenia z prowadzenia dialogu dla lokalnych liderów
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-25 15:44 - dodaj komentarz
Lokalni liderzy z różnych środowisk będą mogli nauczyć się rozwiązywania konfliktów przy pomocy dialogu metodą opracowaną przez norweski ośrodek Nansen Center for Peace and Dialogue. Rozpoczęła się rekrutacja na profesjonalne szkolenia w ramach projektu „Wyłącz ego. Zrozum drugiego.”, zainicjowanego przez Orange Polska. Do udziału w unikatowych w Polsce, intensywnych szkoleniach organizatorzy zapraszają osoby, które aktywnie działają na rzecz lokalnych społeczności w ramach fundacji, stowarzyszeń,
WP Pilot i born2be rozpoczynają współpracę
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-25 15:40 - dodaj komentarz
Do każdego zamówienia zrealizowanego w sklepie born2be, między 22 czerwca a 2 lipca, klienci otrzymają specjalny „bilet” WP Pilota. Na biletach będzie znajdować się kod dostępu do 14 dniowego pakietu Starter Plus w WP Pilot. Marki w ramach współpracy zrealizują także konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. 14 dniowy bilet WP Pilot jest doskonałą okazją, by przetestować telewizję przez Internet.
ARCHOS Hello Connect – aplikacja do sterowania inteligentnym domem
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-25 15:39 - dodaj komentarz
ARCHOS nawiązał współpracę z firmą Tuya Smart - producentem zaawansowanych rozwiązań IoT. Efektem kooperacji obu marek jest aplikacja ARCHOS Hello Connect, która pozwala na wygodne zarządzanie ekosystemem urządzeń smart home. Również za pomocą komend głosowych. Aplikacja pozwala sterować oświetleniem, inteligentnymi gniazdkami i monitoringiem, a także zarządzać ogrzewaniem oraz klimatyzacją.
Rejestracja narodzin dziecka online? To działa
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-22 15:12 - dodaj komentarz
Narodziny ponad 2000 maluchów zostało zgłoszone online od czasu uruchomienia przez Ministerstwo Cyfryzacji nowej usługi. Rodzice mogą z niej skorzystać od piątku (1 czerwca). Polecamy, to bardzo proste! Rodzicu, już nie musisz spieszyć się do urzędu. Wszystko czego potrzebujesz to Profil Zaufany i kilka minut. Na zarejestrowanie narodzin dziecka rodzice mają 21 dni od dnia wystawienia karty urodzenia.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: