GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

25 lat nowoczesnego telefonu konferencyjnego: premiera nowych rozwiązań Polycom
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-21 16:15 - dodaj komentarz
Dwadzieścia pięć lat temu Polycom wprowadził swój charakterystyczny, trójramienny telefon konferencyjny i zrewolucjonizował sposób komunikacji w miejscu pracy. Zaprezentowane ćwierć wieku temu urządzenie, wyróżniające się charakterystycznym kształtem i wyjątkową jakością dźwięku, szybko stało się popularnym telefonem konferencyjnym, sprzedając się w milionach sztuk. Dzisiaj Polycom wprowadza nowe rozwiązania do swojej oferty telefonów konferencyjnych.
Całodobowa infolinia kolejowa 19 757
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-21 16:06 - dodaj komentarz
Dobra wiadomość dla podróżujących koleją. Pod numerem 19 757 ruszyła całodobowa infolinia kolejowa. Doradcy dostępni po numerem 19 757 pomagają pasażerom wszystkich przewoźników kolejowych w ich podróży na terenie naszego kraju. Doradcy TK Telekom podpowiadają w wyborze najlepszego połączenia, informują o aktualnych promocjach, jak również zawiadomią o ewentualnych opóźnieniach pociągów.
Telewizja hotelowa – coś więcej niż rozrywka
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-21 16:03 - dodaj komentarz
Tradycyjna telewizja powoli traci swoją dotychczasową pozycję. Prym zaczynają wieść internet i tzw. Smart TV. Na zmiany powinny zareagować także menadżerowie hoteli, których główne zadanie to zapewnienie swoim klientom jak najwyższego standardu wypoczynku. Odpowiedzią na powyższe wyzwanie jest nowoczesny system telewizji hotelowej, dzięki któremu użytkownicy zyskają nie tylko dostęp do rozrywki, lecz także dodatkowych funkcji takich, jak np. room service.
Bezkompromisowe kino w IPLI na kapryśną pogodę
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-20 16:14 - dodaj komentarz
Na pierwsze dni jesieni IPLA przygotowała naprawdę mocne kino, a wśród nowości królować będą takie gatunki jak thriller, dramat, sensacja czy kryminał. Tuż przed zbliżającą się premierą najnowszego filmu Patryka Vegi widzowie mogą obejrzeć bezpłatnie jego dwa filmy: „Pitbull. Nowe porządki” oraz „Służby specjalne”. Pozostałe filmowe propozycje IPLI to m.in. ekranizacja bestsellerowego kryminału Jussiego Adler-Olsena „Wybawienie” oraz głośny dreszczowiec „Amok” z Mateuszem Kościukiewiczem,
Kaspersky Lab: Od uścisku dłoni do spłacania długu
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-20 16:12 - dodaj komentarz
Nowe badanie przeprowadzone przez Kaspersky Lab i B2B International wykazało wzrost średniego kosztu incydentu naruszenia cyberbezpieczeństwa mimo ciągle zwiększającego się poziomu inwestycji w ochronę IT w firmach. Badanie Kaspersky Lab przynosi obiecujące wyniki pod względem znaczenia, jakie nadaje się bezpieczeństwu IT. Firmy na całym świecie zaczynają postrzegać je jako strategiczną inwestycję, a tym samym wzrasta udział środków przeznaczanych na ochronę
Rekordowe wzrosty Wprost.pl. Ponad 16 milionów odsłon serwisów Grupy PMPG Polskie Media
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-20 16:10 - dodaj komentarz
Ponad dwukrotny wzrost liczby odsłon, do ponad 10 milionów, odnotował w sierpniu 2017 r. serwis Wprost.pl. Liczba użytkowników serwisu przekroczyła 2,3 mln i była o 50 proc wyższa niż rok wcześniej. W sumie liczba odsłon serwisów należących do Grupy PMPG Polskie Media przekroczyła 16 mln 400 tys. i była dwuipółkrotnie wyższa niż rok wcześniej. Rekordowe zasięgi notuje też serwis DoRzeczy.pl, który w sierpniu odwiedziło prawie milion użytkowników.
Ruszyła druga część akcji Laboratorium Bezpiecznego Internetu T‑Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-20 16:07 - 1 komentarz
We wrześniu 2017 ruszyła druga część „Laboratorium Bezpiecznego Internetu T‑Mobile”. To projekt edukacyjny, realizowany wraz z Fundacją Digital University. Ma on na celu uświadamianie uczniom szkół podstawowych, jak nieograniczone są możliwości Internetu. Poprzez udział w warsztatach dzieci uczą się zasad bezpiecznego korzystania z sieci. Honorowym patronem akcji jest Ministerstwo Cyfryzacji.
Rewolucyjna polska aplikacja zmieni realia współczesnych biurowców
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-20 16:04 - dodaj komentarz
Do końca 2017 roku w Warszawie powstanie ponad 800 tys. m2[i] powierzchni biurowych, czyli tyle, ile średnio zajęłoby 1100 mieszkań! A to tylko stolica. Przez ostatnie 27 lat we wszystkich większych miastach powstały całe dzielnice biurowe na wzór londyńskiego City – to w nich miliony Polaków spędzają lwią część swojego dnia. I chcą wykorzystać ten czas dobrze. Dlatego każda duża firma staje dziś przed wyzwaniem, jak spożytkować dostępną przestrzeń biurową do zapewnienia optymalnych warunków pracy.
Surface Laptop dla studentów i pracowników naukowych: taniej o 10proc
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-20 15:59 - dodaj komentarz
Firma Microsoft, wspólnie z partnerami handlowymi, przygotowała specjalną ofertę rabatową na wybrane konfiguracje Surface Laptop. Każdy student i pracownik naukowy może teraz zakupić flagowy komputer Microsoft w wyjątkowej cenie: już od 4499 zł. Promocja -10 proc. obowiązuje w Sklepie Microsoft oraz w sklepach partnerskich: X-Kom, EURO RTV AGD, Media Markt oraz Komputronik i potrwa do 31 października.
Jeszcze więcej mocy: soundbar HW-MS750 i subwoofer SWA-W700
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-20 15:57 - dodaj komentarz
Do rodziny bezprzewodowych soundbarów Samsung Sound+ dołączył właśnie model HW-MS750. Urządzenie oferuje wysokiej jakości dźwięk, który doda głębi odtwarzanym filmom i muzyce. Nowością w ofercie jest też głośnik niskotonowy SWA-W700, który wraz z soundbarami z serii Sound+ stanowi naprawdę zgrany duet. Soundbar HW-MS750, podobnie jak inne urządzenia z serii Sound+, charakteryzuje się konstrukcją typu „one body”, która skrywa wbudowany subwoofer oraz jedenaście głośników.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: