GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Polycom kupiony przez Plantronics za 2 mld dolarów
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-18 15:52 - dodaj komentarz
Plantronics chce stać się potentatem na globalnym rynku rozwiązań do komunikacji i współpracy. Dzięki ostatniej transakcji firma będzie oferować zestawy słuchawkowe, oprogramowanie, telefony stacjonarne, systemy konferencyjne audio i wideo, a także rozwiązania analityczne oraz usługowe. Przejęcie pozwoli Plantronics dotrzeć z ofertą do wszystkich rodzajów przedsiębiorstw, niezależnie od wielkości lub branży.
Kaspersky Security for Mobile — udoskonalona ochrona przed zagrożeniami mobilnymi dla firm
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-18 15:45 - dodaj komentarz
Smartfony od dawna pełnią nie mniej istotną rolę w firmach co komputery PC czy laptopy. Jednak z coraz większą mobilnością personelu wiąże się wzrost ryzyka cyberzagrożeń: według Kaspersky Lab w 2017 r. zarejestrowano 42 miliony prób ataków na urządzenia mobilne. Dlatego dzisiejsze firmy muszą nie tylko zarządzać mobilnością korporacyjną, ale również zapewnić ochronę urządzeniom i przechowywanym na nich wrażliwym danym przed zaawansowanymi zagrożeniami.
innogy Stoen Operator i Orange  stworzyły laboratorium Internetu Rzeczy
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-18 15:44 - dodaj komentarz
Rozwiązania łączące nowoczesne liczniki energii elektrycznej i nowe technologie mobilne m.in. bazujące na standardzie 4G, testowane w nowopowstałym innogy Laboratory of Things, mają szansę w przyszłości poprawić komfort codziennego życia klientów. Wspólne prace prowadzone przez innogy Stoen Operator, Orange Polska i Integrated Solutions umożliwią zdobycie doświadczeń w zakresie zaawansowanych technologii Internetu Rzeczy (IoT). W projekcie biorą także udział dostawcy urządzeń.
Nazwa.pl rewolucjonizuje polski Internet
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-18 15:38 - dodaj komentarz
Nazwa.pl jednego dnia zmieniła oblicze polskiego Internetu. Dziś rozpoczął się proces nadawania certyfikatów SSL dla ponad 500 tys. domen klientów firmy. Jakby tego było mało, nazwa.pl masowo wprowadziła także protokół HTTP/2 wykorzystujący bezpieczne połączenia z użyciem komercyjnych certyfikatów SSL, diametralnie przyspieszając działanie serwisów WWW swoich klientów. Oba wdrożenia realizowane są w ramach dotychczasowej opłaty za domenę i hosting.
W e-handlu coraz ważniejsza wygoda
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-18 15:36 - dodaj komentarz
85 proc. polskich internautów kupuje w sieci. Zmieniają się decydujące czynniki wyboru sklepu internetowego. Choć wciąż najbardziej liczy się cena, to jej znaczenie – w ciągu dwóch lat – zmalało aż o 10 punktów proc. Częściej zwracamy uwagę na wygodę realizacji zakupu, w tym duży wybór metod płatności - wynika z tegorocznej edycji badania Blue Media “Jak kupujemy w internecie”.
Kino Polska, Kino Polska Muzyka, Stopklatka TV i Zoom TV w ofercie WP Pilot
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-18 15:33 - dodaj komentarz
Czołowe kanały spółki Kino Polska TV SA – Kino Polska, Kino Polska Muzyka, Stopklatka TV i Zoom TV – dołączyły do oferty WP Pilot, jednej z najpopularniejszych w Polsce platform do odbioru telewizji online, z której korzysta już prawie 1,9 mln użytkowników. Kanały tematyczne Kino Polska i Kino Polska Muzyka trafiły do pakietu Rozszerzonego (29,90 zł/mies.), a kanały naziemne Stopklatka TV i Zoom TV do pakietów: Starter Plus (od 3,90 zł/mies.), Podstawowy (od 14,90 zł/mies.) i Rozszerzony.
Edge Computing - analityka na granicy sieci
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-18 15:31 - dodaj komentarz
Wraz z rosnącą popularnością inteligentnych urządzeń podłączonych do sieci i rozwojem Internetu rzeczy (IoT) wiele branż m.in. produkcja, handel czy transport generuje ogromne ilości danych, których docelowym miejscem przechowywania są serwery w chmurze. W jaki sposób radzi sobie z tym Edge Computing - jeden z najważniejszych trendów technologicznych, które według Instytutu Gartnera w tym roku zdominują rynek IoT?
Poczta Polska: Powiadomienie sms zamiast papierowego awizo
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-18 15:29 - dodaj komentarz
Bezpłatne eINFO:awizo jest połączeniem tradycyjnej korespondencji z e-mailami lub sms-ami. Zamiast papierowego awizo Poczta oferuje powiadomienie cyfrowe. To opcja, która szczególnie przydaje się w wakacje. Działalność Poczty Polskiej zakłada coraz większą cyfryzację usług pocztowych. Elektroniczne eINFO:awizo jest wysyłane klientom w formie wiadomości sms albo e-mail. Informuje o nadejściu przesyłki pocztowej, której nie można doręczyć adresatowi bezpośrednio.
Tworzysz treści w internecie? Uważaj, żeby nie popełnić plagiatu
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-18 15:27 - dodaj komentarz
Coraz więcej internautów prowadzi blogi czy kanały wideo, na których publikuje swoje treści. No właśnie, czy aby na pewno są one zawsze „swoje”? Nieznajomość prawa i zwykła ignorancja łatwo mogą doprowadzić do popełnienia plagiatu. Lepiej uważać! Plagiat to przypisanie sobie autorstwa czyjegoś utworu lub jego fragmentu. Może być jawny lub ukryty. Z plagiatem jawnym mamy do czynienia wtedy, kiedy chodzi o autorstwo całości utworu, natomiast z ukrytym gdy splagiatowane zostają tylko jego fragmenty
Orange zbliża (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-17 16:23 - dodaj komentarz
Orange Polska rozpoczął w naszym kraju globalną kampanię wizerunkową pod hasłem Orange brings you closer, the rest is in your hands. Hasło w Polsce brzmi Orange zbliża, reszta zależy od Ciebie. Autorem nowej strategii komunikacji telekomu jest agencja Leo Burnett Warszawa (Publicis Groupe). Nowy format pokazuje historie, których bohaterowie, pomimo różniących ich zdań, znajdują wspólny język i zbliżają się do siebie.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: