GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Mały krok dla ludzkości, ale wielki dla komputerów Surface Book 2
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-21 15:06 - dodaj komentarz
Od przełomowej misji kosmicznej Apollo 11, zakończonej lądowaniem na Księżycu, minęło już prawie pół wieku. To wydarzenie do dziś rozpala jednak wyobraźnię ludzi z całego świata. Polscy inżynierowie i naukowcy z Przemysłowego Instytutu Automatyki i Pomiarów PIAP Space wprawdzie nie zamierzają postawić stopy na Księżycu, za to zaprojektowany przez nich łazik już za kilka lat może wylądować na najbliższym ziemskim satelicie.
PLAY otacza klienta usługami w Play360
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-21 15:03 - dodaj komentarz
Od wtorku, 22 maja 2018 r., operator sieci PLAY wprowadza nowy, kompleksowy pakiet usług pod nazwą Play360. Czasy, w których telefon służył wyłącznie do dzwonienia, komunikacji za pomocą SMS i MMS, czy łączności z internetem już dawno minęły. PLAY doskonale o tym wie i dlatego od kilku lat proponuje swoim klientom szereg atrakcyjnych usług dodanych.
Ruszył konkurs MagentaBiznes organizowany przez T‑Mobile dla przedsiębiorców
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-21 15:00 - 1 komentarz
Trwa konkurs MagentaBiznes ogłoszony przez T‑Mobile dla przedsiębiorców, którzy chcą korzystać z cyfrowych narzędzi ułatwiających pracę. Mogą oni wygrać usługi operatora, nowoczesny sprzęt oraz szkolenie. Wydarzenie towarzyszy kampanii MagentaBiznes, w ramach której klienci biznesowi T‑Mobile pokazują, jak cyfrowe rozwiązania usprawniają funkcjonowanie ich przedsiębiorstwa.
Cyfryzacja wielkopolskich szkół - szansa dla młodych talentów
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-18 15:37 - dodaj komentarz
Program Operacyjny Polska Cyfrowa (PO PC), jako główne źródło unijnych dotacji na budowę sieci szerokopasmowego internetu w Polsce, jest kołem zamachowym rozwoju polskiej gospodarki. O stanie i przyszłości inwestycji PO PC, w Publicznej Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Wólce, dyskutowali m.in. minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński oraz minister cyfryzacji Marek Zagórski. Centrum Projektów Polska Cyfrowa przeprowadziło już trzy nabory na "Wyeliminowanie
Mundial w jakości 4K w Orange TV bez dodatkowych opłat
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-18 15:33 - dodaj komentarz
Świetna wiadomość dla fanów piłki nożnej i klientów Orange Polska. Po raz pierwszy mundial będzie transmitowany w najwyższej jakości obrazu 4K w ramach usług Orange TV. Wszystkie mecze pokażemy bez dodatkowych opłat dla klientów posiadających łącze światłowodowe i dekoder umożliwiający odbiór 4K. Mundial w 4K znakomicie wpisuje się w dotychczasową ofertę Orange TV.
Play: Jedna sekunda i dzwonisz – VoLTE (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-18 15:31 - dodaj komentarz
Tak, dzisiaj jest ten szczęśliwy dzień, w którym Play może Wam się pochwalić wprowadzeniem technologii VoLTE. Na razie na iPhone’y, cały czas pracujemy, by do tego grona dołączyło jak najwięcej smartfonów na Androidzie. A co takiego daje VoLTE? Dowiecie się oglądając kolejny odcinek vloga. Jeśli Twój iPhone nie ma jeszcze możliwości dzwonienia przez VoLTE to uzbrój się w cierpliwość do jutra – aktualizacja będzie udostępniana partiami.
Cybergang Roaming Mantis rozszerza ataki z Azji na resztę świata (łącznie z Polską)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-18 15:29 - dodaj komentarz
W ubiegłym miesiącu Kaspersky Lab poinformował o wykryciu nowego szkodliwego oprogramowania dla systemu Android, rozprzestrzenianego przy użyciu techniki przechwytywania ustawień DNS w routerach, które atakowało głównie urządzenia mobilne w Azji. Minęły cztery tygodnie, a zagrożenie to nadal szybko ewoluuje, rozszerzając zasięg geograficzny swoich celów o Europę (łącznie z Polską) i Bliski Wschód, stosując ataki phishingowe wymierzone w urządzenia z systemem iOS oraz zaprzęgając
Xiaomi w Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-18 15:24 - dodaj komentarz
Do sklepu z telefonami bez umowy wjechał kolejny smartfon Xiaomi – 5A 16GB. Nie jest to pierwszy smartfon producenta, który zagościł w sklepie Orange. Wcześniej był jeszcze model 4X, ale już się wyprzedał. Za 5A zapłacicie u nas 499 zł. Ale choć niektórzy piszą, że „Xiaomi lepsze”, a producent ma nad Wisłą wielu zagorzałych zwolenników, to nie jedyne nowości i promocje w sklepie.
Samsung i Centrum Nauki Kopernik zapraszają na pokazy naukowe z wykorzystaniem Slow-mo
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-18 15:21 - dodaj komentarz
Już 19 maja, na specjalnie przygotowanej scenie, Centrum Nauki Kopernik wraz z firmą Samsung zaprezentują pokazy naukowe. Dzięki technologii Slow-mo, w którą wyposażony jest Galaxy S9, eksperymenty będzie można zobaczyć tak dokładnie, jak nigdy dotąd. Wydarzenie związane jest z 15. warszawską Nocą Muzeów, w której bierze udział Kopernik. W tym roku dodatkową atrakcją będą pokazy doświadczeń naukowych, prezentowane na specjalnie przygotowanej scenie przy Centrum Nauki Kopernik.
Play: Dwa smartfony Huawei Mate w cenie jednego (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-18 15:20 - dodaj komentarz
Po co brać jeden, kiedy można od razu dwa? Teraz Huawei Mate 10 Lite z drugim smartfonem gratis w ofercie rodzinnej STAN NIELIMITOWANY DOM WI-FI. A żeby było jeszcze ciekawiej, dodatkowo możesz wybrać pakiet Kids lub Sport w telewizji Play NOW w cenie abonamentu. Nieźle, co?
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: