GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Nowy CEO UPC Polska
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-16 15:56 - dodaj komentarz
Robert Redeleanu obejmie od 1 kwietnia 2018 roku stanowisko CEO UPC Polska. Dotychczas pełnił funkcję CEO UPC na Węgrzech i w Rumunii, gdzie rozwijał pozycję rynkową UPC, promując innowacyjność i realizując zintegrowaną strategię działań zorientowanych na potrzeby klienta. Robert Redeleanu zastąpi na tym stanowisku Fransa-Willema de Kloet, który odchodzi z firmy z końcem marca br.
ARCHOS Vision 215: komputer All-in-one z Windows 10 za 1399 zł
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-16 15:51 - dodaj komentarz
ARCHOS Vision 215 to elegancki i kompaktowy komputer typu All-in-one z systemem Windows 10. Niska cena, niewielkie zużycie energii i ciekawe wzornictwo sprawiają, że w typowo domowych zadaniach może on z powodzeniem zastąpić starzejącego się peceta. Jego 21,5-calowy ekran Ful HD zapewni wystarczającą przestrzeń do nauki, korzystania z internetu czy nawet oglądania filmów i seriali.
Internet, Showmax, Tidal do 3 miesięcy w prezencie (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-16 15:40 - dodaj komentarz
Już teraz w Play na kartę masz Internet, filmy i seriale w Showmax oraz miliony utworów i teledysków w Tidal do 3 miesięcy w prezencie! Włącz aplikację Play24 i odbierz aż dwa razy więcej internetu!
Ericsson będzie nadawał relacje z Igrzysk Olimpijskich 2018 w PyeongChang
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-16 15:36 - dodaj komentarz
NBC Olympics, dział NBC Sports Group, wybrało firmę Ericsson jako dostawcę rozwiązań w zakresie produkcji relacji wideo z XXIII Zimowych Igrzysk Olimpijskich, które odbędą się w PyeongChang w Korei Południowej w dniach od 8 do 25 lutego. Christopher Connolly, Starszy Dyrektor ds. Inżynierii Transmisji i Operacji oraz Angel Ruiz, Kierownik Działu Rozwiązań Multimedialnych firmy Ericsson wydali dzisiaj komunikat.
Nowa odsłona Energi
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-16 15:28 - dodaj komentarz
Live Chat, ulepszona mapa wyłączeń, a wkrótce nowa strona www. Tak Grupa Energa zmienia się dla swoich klientów. Już teraz mogą porozmawiać z konsultantami online i uzyskać od nich błyskawiczne wsparcie na czacie, a także wygodnie monitorować przerwy w dostawie prądu. Grupa pracuje również nad nową odsłoną korporacyjnej strony grupa.energa.pl
eHandel bez granic – PayU i PIXERS rozpoczynają międzynarodową współpracę
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-15 16:24 - dodaj komentarz
Sprzedaż transgraniczna (z ang. cross-border) to jeden z najważniejszych trendów w e-handlu w 2018 r. Oznacza to dla polskich sklepów internetowych szansę rozwoju biznesu na nowych rynkach. Jednym z wygodnych rozwiązań usprawniających zarządzanie e-biznesem działającym nawet na kilkudziesięciu różnych rynkach, jest integracja z platformą płatniczą gwarantującą szeroki dostęp do popularnych lokalnych metod płatności i natychmiastowe rozliczenie każdej transakcji.
Miłość w czasach smartfonów – miłe słowa, długie rozmowy i pikantne zdjęcia
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-15 16:21 - dodaj komentarz
Smartfony służą nam do zawierania znajomości, budowania związków i podtrzymywania ich temperatury na różne sposoby – wynika z badania Smart(fonowe) relacje wykonanego przez Ipsos na zlecenie Huawei. Trzy czwarte badanych stwierdziło, że używają smartfonu do budowania romantycznych relacji, rozmawiając i wysyłając wiadomości. Prawie połowa przyznała, że flirtuje za pomocą telefonu, a niemal jednej trzeciej zdarzyło się wysyłać do partnera pikantne wiadomości lub zdjęcia.
Opera przez wielkie o w Samsung Smart TV
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-15 16:18 - dodaj komentarz
Przedstawienia Opery Wiedeńskiej przyciągają fanów najwyższej klasy produkcji z całego świata. Bilety na najsłynniejsze spektakle wyprzedają się błyskawicznie. Jeśli marzysz, aby obejrzeć Otella czy Traviatę, ale napięty kalendarz nie pozwala na wizytę w operze tak często, jakbyś tego chciał, z pomocą przyjdzie aplikacja dostępna w Samsung Smart TV. Dzięki niej możesz cieszyć się operą przez wielkie „o”, kiedy masz na to ochotę – także w dniu premiery.
Grupa Veracomp: 16-proc. wzrost przychodów w 2017 r.
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-15 16:16 - dodaj komentarz
Przychody Grupy Kapitałowej Veracomp – lidera dystrybucji z wartością dodaną (VAD) w Europie Środkowo-Wschodniej w zakresie rozwiązań teleinformatycznych – osiągnęły w ubiegłym roku poziom 872 mln zł. Największym zainteresowaniem cieszyły się rozwiązania bezpieczeństwa IT, komercyjnego open source, a także systemy wideokonferencyjne i audiowizualne.
NASK dba o bezpieczeństwo informacji z certyfikatem ISO
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-15 16:15 - dodaj komentarz
Certyfikat systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji, zgodnego z wymaganiami normy ISO/IEC 27001:2013, został przyznany instytutowi NASK po przeprowadzonym audycie certyfikacyjnym. System zarządzania bezpieczeństwem informacji obejmuje wybrane procesy w NC Cyber, Dziale Domen i utrzymania Węzła Transgranicznego eID. Audytorzy ocenili, że mocną stronę NASK PIB stanowi wysoki poziom zarządzania infrastrukturą sieciową i serwerową oraz wysoki poziom rozwiązań technicznych w
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: