GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Oglądaj ulubione filmy i seriale w HBO GO jak Joanna Krupa i Wojewódzki(wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-19 16:13 - dodaj komentarz
Wybierz ofertę POKOLENIA w Play, tak jak Joanna Krupa i Kuba Wojewódzki! Zaproś bliskich i ciesz się darmowym dostępem do ulubionych filmów i seriali nawet przez pół roku. Wybierz Samsung Galaxy A6 już za 1 zł i oglądaj HBO GO nawet przez 6 miesięcy bez opłat!
Szybki wzrost Huawei na rynku laptopów
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-19 16:10 - dodaj komentarz
Huawei szybko rośnie na rynku laptopów w Polsce, szybciej od wstępnych oczekiwań firmy. W sierpniu br. liczba sprzedanych laptopów z serii MateBook była prawie 8-krotnie wyższa niż miesiąc wcześniej. Skok sprzedaży jest tym bardziej znaczący, że rynek laptopów w Polsce od kilku lat systematycznie się zmniejsza. Huawei rozpoczął ekspansję w Polsce w kategorii laptopów zaledwie rok temu – w tym krótkim czasie udało się zbudować atrakcyjne portfolio zarówno w segmencie premium, jak i na
T‑Mobile konsekwentnie buduje zasięg usług stacjonarnych
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-19 16:06 - dodaj komentarz
T‑Mobile zaoferuje usługi światłowodowe na sieci Nexera. Kolejne 450 tysięcy gospodarstw domowych znajdzie się w zasięgu oferty stacjonarnej T‑Mobile do 2020 roku. 18 września w Warszawie T‑Mobile Polska oraz Nexera podpisały umowę o współpracy, na mocy której operator kablowy udostępni swoją sieć T‑Mobile na potrzeby świadczenia usług stacjonarnych klientom prywatnym.
Kanały i treści HBO w IPLI w niższej cenie i 30 dni bez opłat
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-19 16:04 - dodaj komentarz
W IPLI – największym serwisie rozrywki internetowej – można już oglądać najlepsze treści telewizji HBO, Cinemax i AXN w nowej, wyjątkowej cenie 25 złotych. Do pakietu IPLA HBO dołączyły nowe tytuły filmów i seriali zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Dodatkowo użytkownicy mogą teraz wypróbować pakiet aż przez 30 dni bez opłat. Pakiet IPLA HBO: pojawił się w IPLI w lutym br. wraz z wprowadzeniem w serwisie nowoczesnej szaty graficznej, nowych funkcji i kanałów.
Specjalna oferta Plus Abonament dla największych rodzin
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-19 16:02 - dodaj komentarz
Od 17 września dostępna jest w sieci Plus specjalna promocja dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. Umożliwia ona zakup piątej, szóstej i siódmej karty głosowej z rabatem 50% w stosunku do cen oferty standardowej. Warunkiem przystąpienia do promocji jest posiadanie Karty Dużej Rodziny oraz minimum cztery aktywacje głosowych na jednym numerze PESEL. Klient może zakupić maksymalnie trzy aktywacje z rabatem KDR.
Justice gwiazdą T‑Mobile Electronic Beats Festival
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-19 15:59 - dodaj komentarz
T‑Mobile z dumą prezentuje pełny line-up zapowiadanego festiwalu T‑Mobile Electronic Beats. Już 29 września w Teatrze Nowym w Warszawie jako headliner wystąpią Justice ze swoim DJ Setem! Tego wieczoru zagrają także Maribou State, Meute oraz wszystkie gwiazdy projektu T‑Mobile Electronic Beats POWROTY – na jednej scenie. Bilety trafią do sprzedaży 20 września br. via Going.
Decyzja Netia do podjęcia działań w celu połączenia z Telefonia Dialog
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-19 15:56 - dodaj komentarz
Zarząd Netia S.A. (dalej "Spółka" lub "Netia") informuje, że w dniu 18 września 2018 roku podjął decyzję o przystąpieniu do podjęcia działań w celu połączenia z jednoosobową spółką zależną - Telefonia Dialog sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (dalej "Dialog"), w tym uzgodnienia harmonogramu i planu połączenia. Połączenie Netii z jej jednoosobową spółką zależną wynika z uzasadnionych przyczyn ekonomicznych.
41proc. ruchu w polskim Internecie pochodzi spoza Polski
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-19 15:53 - dodaj komentarz
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski. Analizie poddano ponad 1 000 000 000 (1 miliard) zapytań przychodzących na serwery największego dostawcy usług hostingowych w Polsce, spółki nazwa.pl. Wyniki dają zupełnie nowy obraz tego, jak wygląda ruch w polskim Internecie i tego, na co powinien zwrócić uwagę rynek e-commerce.
Ruszyła kampania telewizyjna Prime 18x9 LTE najlepszego modelu myPhone
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-19 15:49 - dodaj komentarz
Ruszyła kampania Prime 18x9 LTE – aktualnie najciekawszego modelu marki myPhone, polskiego producenta mPTech. W krótkich spotach na TVP, TVN i Polsacie możemy zobaczyć główne cechy smartfonu: ekran 5,5 HD IPS FullScreen, aparat Sony 13 Mpx oraz Face ID. Przedstawiamy powody, dla których warto zainteresować się tym modelem. myPhone Prime 18x9 LTE to 5,5-calowy smartfon z ekranem w formacie 18:9, który wyróżnia elegancka obudowa slim z zaokrąglonym szkłem 2.5D, w wyjątkowym kolorze cobalt blue.
Wirtualna Polska wzmacnia strukturę
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-19 15:45 - dodaj komentarz
Do pionu produktu wydawniczego Wirtualnej Polski dołączają Małgorzata Golińska i Mikołaj Kunica. Małgorzata Golińska obejmie stanowisko dyrektor zarządzającej obszaru lifestyle i zdrowie. Dyrektorem zarządzającym oraz redaktorem naczelnym obszaru biznes zostaje Mikołaj Kunica. Nowi dyrektorzy będą odpowiedzialni za rozwój, przygotowanie i realizowanie strategii dla podlegających im serwisów oraz zarządzenie nimi.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: