GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Nowa kampania promująca płatności automatyczne
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-17 15:17 - dodaj komentarz
Trwa druga edycja wspólnej kampanii firm UPC Polska, Mastercard oraz Blue Media, właściciela serwisu bm.pl. Klienci uczestniczący w promocji mogą zyskać do 30 zł zwrotu za e-płatności automatyczne dokonane kartą Mastercard za rachunki UPC Polska. ​Poprzednia edycja kampanii „Zyskaj nawet 30 zł zwrotu za e-płatności automatyczne kartą Mastercard za rachunki UPC Polska” cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego tym razem zwiększono maksymalną liczbę osób mogących skorzystać z promocji –
Filmowe hity w nowym serwisie Netia VOD
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-17 15:15 - dodaj komentarz
Netia startuje z nową usługą wideo na żądanie (VoD), z której mogą skorzystać wszyscy użytkownicy Netia Playerów - Netia VOD. To długo wyczekiwany serwis, w którym widzowie znajdą atrakcyjne filmy i seriale w rozsądnej cenie. Dzisiaj (16 listopada) Netia uruchomiła własny serwis wideo na żądanie – Netia VOD. Z wypożyczalni on-line dostępnej poprzez aplikację o nazwie Netia VOD na multimedialnym dekoderze Netia Player, mogą skorzystać wszyscy użytkownicy Telewizji Osobistej Netii.
Jeden z najszybszych serwerów świata na Politechnice Gdańskiej
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-17 15:14 - dodaj komentarz
Na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej uruchomiono NVIDIA DGX Station - nowy serwer obliczeniowy dedykowany uczeniu głębokiemu sztucznych sieci neuronowych. Jest to pierwsza instalacja takiego serwera w Polsce i jedna z pierwszych w Europie. Urządzenie wyposażone jest w cztery niezwykle wydajne karty graficzne Tesla V100. Umożliwiają one uzyskanie szybkości obliczeń GPU rzędu 500 TFLOPS, czyli aż 500 000 000 000 000 operacji na liczbach
T-Mobile: Znaczenie bezpieczeństwa danych w firmie
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-16 15:47 - dodaj komentarz
Co czwarta firma w Polsce nadal nie wie, jakie zmiany będzie musiała wdrożyć w związku z wejściem Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (GDPR) w maju 2018 roku. Blisko połowa przedsiębiorstw nie zarejestrowało żadnego cyberataku na swoje zasoby. W przypadku odnotowanych zdarzeń firmy najczęściej wskazywały na cyberataki z wykorzystaniem złośliwego oprogramowania.
Kaspersky Lab publikuje wyniki incydentu cyberzagrożenia Equation
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-16 15:42 - dodaj komentarz
Na początku października dziennik Wall Street Journal opublikował historię o rzekomym wykorzystaniu oprogramowania firmy Kaspersky Lab w celu pobierania poufnych danych z domowego komputera pracownika amerykańskiej Agencji Bezpieczeństwa Narodowego (NSA). Zważywszy na to, że Kaspersky Lab od ponad 20 lat znajduje się w czołówce tych, którzy toczą walkę z cyberszpiegostwem i cyberprzestępczością, firma potraktowała te zarzuty niezwykle poważnie. Przeprowadzono wewnętrzne dochodzenie w celu zebrania faktów i
100 zł na rozmowy prezentem w Orange na kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-16 15:37 - dodaj komentarz
Święta Bożego narodzenia stały się już tradycyjnie okazją do promocji, wyprzedaży, okazji, a także prezentów. Szczególnie prezentów! Na przykład takich jak 100 zł, które otrzyma każdy, kto kupi nasz starter, zarejestruje go i aktywuje promocje. Kwotę tę można wykorzystać na rozmowy, także w roamingu na terenie Unii Europejskiej i kilku innych krajach. Będziecie mieli na to 30 dni od momentu przyznania bonusu.
W Szczecinie staną pierwsze ładowarki elektryczne od Enei
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-16 15:34 - dodaj komentarz
Enea Serwis dostarczy i uruchomi w Szczecinie pierwsze miejskie ładowarki pojazdów elektrycznych. Spółka wygrała przetarg ogłoszony przez Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego. Trzy stacje szybkiego ładowania pojawią się w mieście w pierwszym kwartale nowego roku. W przetargu udział wzięły trzy firmy, a najlepszą ofertę przygotowała Enea Serwis. Spółka zaprojektuje, dostarczy, przyłączy do sieci elektroenergetycznej i uruchomi trzy stacje szybkiego ładowania pojazdów o napędzie elektrycznym.
Multimedia Polska publikuje wyniki finansowe za trzy kwartały 2017 r.
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-16 15:30 - dodaj komentarz
Grupa Multimedia Polska wypracowała w pierwszych trzech kwartałach 2017 r. 510,2 mln zł przychodów, co oznacza nieznaczny spadek o 2,4% w porównaniu do analogicznego okresu roku ubiegłego. Grupa odnotowała wzrost przychodów w segmencie telewizji o 3,5% w odniesieniu do roku poprzedniego (z 273,0 mln zł do 282,7 mln zł) oraz pozostałych przychodów o 37,4% (z 11,8 mln zł do 16,2 mln zł). Sprzedaż w segmencie Internetu była niższa o 10,0% (z 168,4 mln zł do 151,5 mln zł) a telefonii o 14,2% r/r (z 69,7 mln zł do 59,8 mln zł).
GfK publikuje aktualizacje map dla Europy
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-16 15:22 - dodaj komentarz
GfK publikuje najnowszą edycję zaktualizowanych map europejskich. Mapy cyfrowe zawierają aktualne granice administracyjne i kodów pocztowych. Stanowią podstawę analiz geograficznych prowadzonych z wykorzystaniem oprogramowania geomarketingowego i systemów BI. Nowa edycja zawiera około 1000 map cyfrowych, które odzwierciedlają aktualny podział administracyjny jednostek geograficznych oraz zawierają wiele nowych szczegółów i poziomów regionalnych.
Innowacyjne rekrutacje w ING Banku Śląskim
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-16 15:16 - dodaj komentarz
ING Bank Ślaski odebrał nagrodę główną w kategorii „Innowacja w rekrutacji – candidate interaction” w konkursie Siła Przyciągania. Bank doceniono za wykorzystanie innowacyjnego i niestandardowego narzędzia rekrutacji – Escape Room. Konkurs „Siła przyciągania” ma na celu wyróżnienie najciekawszych i najskuteczniejszych przedsięwzięć, które pozwalają na przyciągnięcie i zatrzymanie w firmie najbardziej utalentowanych pracowników.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: