GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Boże Narodzenie na znaczkach Poczty Polskiej
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-16 15:13 - dodaj komentarz
W Muzeum Archidiecezji Gnieźnieńskiej 16 listopada br. zostanie uroczyście wprowadzona do obiegu seria znaczków pocztowych, poświęconych Świętom Bożego Narodzenia.Poczta Polska wydaje serię trzech znaczków pocztowych, poświęconych Świętom Bożego Narodzenia. Na znaczkach znalazły się miniatury z zabytkowego, pochodzącego z około 1500 r., Mszału Olbrachtowego, przechowywanego w Archiwum Archidiecezjalnym W Gnieźnie. W Muzeum Archidiecezji Gnieźnieńskiej mieście dojdzie do uroczystego wprowadzenia znaczka do obiegu.
Ericsson zademonstrował technologię 5G. Otwarcie Ericsson Garage w Krakowie.
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-16 15:10 - dodaj komentarz
Ericsson zaprezentował po raz pierwszy w Polce laboratoryjny system 5G pracujący w paśmie 28 GHz w widmie o szerokości 1GHz. Przykłady zastosowań technologii 5G oraz pokaz urządzeń i oprogramowania powstającego w Polsce dla obsługi technologii radiowych były tematem wydarzenia organizowanego 16-go listopada 2017r. przez Ericsson Radio Tech Day w Krakowie.
Sprawdź, co może grozić ci za naruszenie przepisów RODO
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-16 15:06 - dodaj komentarz
Od maja 2018 r. każde naruszenie ochrony danych osobowych będzie musiało zostać zgłoszone do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W poważniejszych przypadkach będzie trzeba ponadto poinformować podmiot, którego dotyczą dane. Kto będzie ponosił odpowiedzialność za naruszenie przepisów Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych (RODO) przez firmę?
Play: Nowe miejscowości w fioletowym zasięgu
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-15 15:45 - dodaj komentarz
Z tygodnia na tydzień, z miesiąca na miesiąc Play poprawia własną infrastrukturę. Dzisiaj kolejna aktualizacja. Procentowo wygląda to tak: 4G LTE: 92,5 % populacji i 4G LTE ULTRA: 79,5% populacji. Zasięg 4G LTE obejmuje: 1954 miejscowości powyżej 1 tysiąca mieszkańców w tym 391 miast powyżej 10 tysięcy mieszkańców. Z kolei zasięg 4G LTE ULTRA dociera do: 1487 miejscowości powyżej 1 tysiąca mieszkańców w tym 378 miast powyżej 10 tysięcy mieszkańców.
Bilet za 1 zł z Masterpass od mPay - zakończenie drugiej edycji promocji
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-15 15:36 - dodaj komentarz
Dobiegła końca druga edycja wspólnej akcji mPay i Mastercard, której głównym celem było propagowanie mobilnego stylu życia oraz zachęcanie użytkowników telefonów do korzystania z nowoczesnych, bezgotówkowych rozwiązań płatniczych. W ramach inicjatywy od początku października pasażerowie komunikacji miejskiej mogli wielokrotnie kupować bilety za symboliczną złotówkę.
Jak skutecznie chronić sieć w małej firmie?
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-15 15:33 - dodaj komentarz
Gdy w mediach pojawiają się informacje o atakach hakerskich, najczęściej jako ich cele wymienia się instytucje państwowe i duże korporacje. Jednak tak naprawdę żaden użytkownik sieci nie może czuć się bezpieczny. Wirusy ukryte w spamie i na podejrzanych stronach internetowych oraz ataki ransomware, takie jak Wannacry, NonPetya czy Bad Rabbit, mogą dotknąć każdego i spowodować poważne szkody.
Internet Governance Forum
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-15 15:31 - dodaj komentarz
Swobodny przepływ informacji, nieograniczone możliwości kontaktu z ludźmi, otwarta przestrzeń dla wszystkich, którzy chcą zabrać głos - te wartości szczególnie cenimy w internecie. Jednocześnie wszyscy chcielibyśmy czuć się w sieci bezpiecznie, nie będąc narażonymi na szkodliwe i nielegalne treści, oszustwa, kradzieże i inne przestępstwa. Jak pogodzić sprzeczne czasem racje i połączyć siły mimo odmiennej często perspektywy?
Samsung zaprasza na Audio Video Show 2017
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-15 15:27 - dodaj komentarz
Telewizory QLED i The Frame są dowodem na to, że połączenie zaawansowanej technologii i dopracowanego w najdrobniejszych szczegółach designu nie tylko jest możliwe, ale także na nowo definiuje rolę ekranów w naszych domach. Goście odwiedzający strefę Samsung podczas wystawy Audio Video Show (17-19 listopada) będą mogli zobaczyć nowe produkty, ale także dowiedzieć się więcej na temat technologii, które stoją za najwyższą jakością obrazu i dźwięku.
Prognozy Kaspersky Lab dotyczące cyberzagrożeń w 2018 roku
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-15 15:26 - dodaj komentarz
Kaspersky Lab opublikował swoje prognozy dotyczące cyberzagrożeń w nadchodzącym roku. Eksperci spodziewają się, że więcej legalnych programów zostanie „zatrutych” przez ugrupowania atakujące ofiary reprezentujące szerszy profil i zasięg geograficzny, co sprawi, że ataki będą coraz trudniejsze do wykrycia. Zwiększy się również liczba innych trudnych do zablokowania ataków, takich jak te wykorzystujące wyrafinowane mobilne szkodliwe oprogramowanie — cyberprzestępcy sięgają po nowe
T-Mobile: Zdobądź prezent dla siebie i bliskiej osoby (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-15 15:21 - dodaj komentarz
Od jutra, 16 listopada 2017, T‑Mobile rozpoczyna świąteczną kampanię w ramach której przygotował konkurs z wyjątkowo atrakcyjnymi nagrodami oraz specjalną ofertę z Samsungiem Galaxy S7 w cenie na start niższej o 700 zł! Poszukiwanie świątecznych podarunków dostarcza mnóstwo radości, ale jest też zwykle nie lada wyzwaniem. Mając ten fakt na uwadze, T‑Mobile, oprócz zwyczajowych promocji, przygotował w tym roku coś jeszcze.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: