GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Netia: Zmiany w składzie Zarządu
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-18 15:17 - dodaj komentarz
Zarząd Netia S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej: "Spółka" lub "Netia") informuje, że w dniu 18 maja 2018 r. Pani Katarzyna Iwuć złożyła rezygnację z pełnienia funkcji Prezesa Zarządu Spółki, Dyrektora Generalnego. Rezygnacja jest skuteczna z momentem jej złożenia. Pani Katarzyna Iwuć nie przedstawiła przyczyn złożenia rezygnacji. Zarząd Spółki informuje również, że w dniu 18 maja 2018 r., rezygnacje z funkcji Członka Zarządu Spółki, Dyrektora ds. Techniki złożył Pan Stefan Radzimiński.
Poczta Polska dla lokalnych społeczności: darmowe wifi dla klientów
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-18 15:15 - dodaj komentarz
Poczta Polska zrealizowała projekt darmowego wifi. Dzięki temu z bezpłatnego dostępu do internetu można korzystać w 3800 placówkach pocztowych w całej Polsce. Ma to szczególne znaczenie w małych miejscowościach i na wsi, gdzie dostęp do sieci jest ograniczony technicznie lub ekonomicznie. Cyfryzacji urzędów pocztowych towarzyszy wzrost liczby placówek. Poczta Polska realizuje projekt bezprzewodowego, darmowego dostępu do internetu w swoich placówkach.
Trzy sytuacje, w których pogratulujesz sobie, że uruchomiłeś tę usługę
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-18 15:12 - dodaj komentarz
Telefon już to nie tylko narzędzie komunikacji, ale kieszonkowy bank danych. Zdjęcia, dokumenty, kontakty, terminarz, wiadomości, dane do logowania i wiele innych cennych informacji – wszystko zamknięte w jednym urządzeniu. Wygodne? Do czasu. Aby móc cieszyć się wygodnym i bezpiecznym dostępem do danych, warto skorzystać z dedykowanej usługi chmurowej. Do czego przydaje się chmura? Sprawdźmy na przykładzie usługi Samsung Cloud.
Już 25 miast parkuje z mPay
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-17 14:13 - dodaj komentarz
Usługa udostępniona mieszkańcom i osobom odwiedzającym Gniezno to najnowsza, znacznie ulepszona odsłona płatności za parkowanie, która zadebiutowała w lutym 2018 r. Rozwiązanie jest nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale zawiera też cały szereg przydatnych dla kierowców funkcji. Pozwala m.in. korzystać z geolokalizacji i błyskawicznie przełączać się pomiędzy trzema metodami parkowania. Z poziomu aplikacji można też zamówić darmową przesyłkę z naklejką na szybę.
NASK wśród najbardziej dynamicznych podmiotów na Mazowszu
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-17 14:11 - dodaj komentarz
NASK Państwowy Instytut Badawczy otrzymał nagrodę Orła „Wprost”, przyznawaną firmom i instytucjom ze szczególnymi osiągnięciami biznesowymi. W imieniu instytutu nagrodę odebrał Roman Malinowski, Dyrektor Działu Domen w NASK PIB. Orły "Wprost" to nagroda dla firm, które osiągnęły najwyższy średni zysk netto w ciągu ostatnich trzech lat, a także największy średni procentowy wzrost zysku netto. Zestawienie nagrodzonych przedsiębiorstw zostało opracowane wspólnie przez redakcję tygodnika "Wprost” oraz
T: Mobile: Huawei P20 - UNBOXING + VIDEORECENZJA
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-17 14:07 - dodaj komentarz
Huawei P20 zachwyca designem i materiałami, z którego został stworzony - wysokiej jakości aluminium + trójwymiarowe tafle hartowanego szkła! Kolejnym atutem P20 jest aparat, dwa obiektywy pozwalają nam uchwycić większą głębię oraz większą absorpcję światła, dzięki czemu zdjęcia mogą być jeszcze wyraźniejsze i piękniejsze. Nawet przy słabszym oświetleniu.
Ataki DDoS na firmy — nieskuteczne strategie otwierają drzwi cyberprzestępcom
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-17 13:59 - dodaj komentarz
Z badania Kaspersky Lab wynika, że firmy zostają nieco z tyłu w wyścigu o zabezpieczenie się przed atakami DDoS, ponieważ zdają się w tym względzie na innych i w wielu przypadkach nie mają wystarczającej wiedzy, by chronić się przed tym zagrożeniem. Jedna trzecia organizacji nie stosuje rozwiązań do ochrony przed atakami DDoS, licząc, że zajmą się tym dostawcy usług internetowych. Takie podejście może prowadzić do utraty danych i zakłócenia funkcjonowania biznesu.
RMF i Emitel z nową, 10-letnią umową na emisję sygnału radiowego
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-17 13:57 - dodaj komentarz
Radio Muzyka Fakty Grupa RMF Sp. z o.o. sp. k. oraz Emitel S.A. podpisały w dniu 16 maja 2018 roku 10 letnią umowę o świadczenie usług emisji ogólnopolskiej sygnału radiowego programu RMF FM. Spółki współpracują ze sobą od wielu lat, pierwsze emisje sygnału RMF FM, z masztów należących do Emitel, zostały uruchomione w 1994 roku. Poprzednia umowa pomiędzy spółkami obowiązywała od lipca 2008 roku. Usługi emisji sygnału radiowego, oprócz odpowiedniej infrastruktury, która pozwala na dotarcie do
Netia Światłowód z nielimitowanym internetem mobilnym za 49,90 zł
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-17 13:36 - dodaj komentarz
Netia poszerzyła ofertę o pakiet reklamowany hasłem: „Nielimitowany internet wszędzie”. Składa się on z szybkiego, przewodowego dostępu do internetu (nawet do 900 Mb/s) oraz nielimitowanego internetu mobilnego LTE w łącznej cenie 49,90 zł miesięcznie! Netia systematycznie zwiększa zasięg sieci w technologii światłowodowej, która pozwala na pobieranie danych z prędkością nawet 900 Mb/s. W ramach aktualnej oferty promocyjnej operator oferuje szybki dostęp do internetu na
Samsung: Sztuka nie tylko od święta
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-17 13:32 - dodaj komentarz
Jak pogodzić miłość do sztuki i brak czasu? Jest na to kilka sposobów. Można zarwać noc i już w najbliższy weekend ustawić się w kolejce do zwiedzania najpopularniejszych w kraju galerii i muzeów. Jednak sztuka często wymaga kontemplacji i skupienia, dlatego cieszy fakt, że można ją zaprosić do domu. Da Vinci, Friedrich, Monet czy Gauguin mogą stać się częścią naszej prywatnej kolekcji i zyskać piękną oprawę na ekranie telewizora The Frame. To rewolucja na miarę naszych czasów.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: