GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Netia z ofertą innowacyjnych rozwiązań WiFi marketingu dla biznesu
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-19 15:44 - dodaj komentarz
Netia, jako pierwszy operator telekomunikacyjny w Polsce, wraz w usługami dostępowymi, zaoferowała swoim Klientom biznesowym pełen pakiet narzędzi analitycznych WiFi Marketing. Rodzina rozwiązań pod marką Netia WiFi Marketing pozwala firmom zwiększyć przychody, pozyskać nowych Klientów, a także wzmocnić ich lojalność. Rozwiązanie Netia WiFi Marketing szczególnym zainteresowaniem cieszy się w branżach: restauracyjno-hotelarskiej, nieruchomości komercyjnych oraz transportowej.
ING wprowadził płatności internetowe imoje oraz Twisto
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-19 15:41 - dodaj komentarz
ING Bank Śląski, jako pierwszy bank na polskim rynku, wprowadził płatności internetowe imoje oraz Twisto oferujące opcję „kup teraz, zapłać za 21 dni”. Nowa oferta dla sklepów internetowych może zmienić zwyczaje zakupowe Polaków w sieci, a sklepom pomóc zdobyć więcej klientów. Rozwiązanie Twisto „kup teraz, zapłać za 21 dni”, oferowane przez imoje pozwala płacić w sklepie internetowym w późniejszym terminie – bez rejestracji, czy podpisywania dodatkowych dokumentów.
LED: ekran, który zmienia biznes
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-18 15:27 - dodaj komentarz
Rozwiązania LED to efektywne narzędzie transformacji biznesu w wielu branżach oraz generowania dodatkowych korzyści dla klienta i partnera. Pod warunkiem że zostaną wdrożone produkty najwyższej jakości, w odpowiedni sposób. Systemy oparte na modułach LED to obecnie jeden z najszybciej rozwijających się segmentów rynku AV. Umożliwiają budowę wyświetlaczy różnej wielkości i kształtów, generując obraz wysokiej jakości.
Ilość nowych szkodliwych programów dla Internetu Rzeczy wzrosła 3-krotnie
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-18 15:23 - dodaj komentarz
Według raportu Kaspersky Lab dotyczącego zagrożeń dla Internetu Rzeczy (IoT) w pierwszej połowie 2018 r. urządzenia IoT były atakowane przez ponad 120 000 modyfikacji szkodliwego oprogramowania. To ponad trzykrotnie więcej niż w całym 2017 r. Kaspersky Lab ostrzega, że gwałtowny wzrost liczby rodzin szkodliwych programów dla inteligentnych urządzeń to kontynuacja niebezpiecznego trendu: w 2017 r. liczba modyfikacji szkodliwego oprogramowania dla urządzeń IoT również wzrosła i wynosiła
Start Ligi Mistrzów UEFA w Grupie Polsat
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-18 15:21 - dodaj komentarz
Już dziś i w środę start fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA w kanałach i serwisach Polsat Sport Premium Grupy Polsat. W pierwsze dwa dni rozgrywek widzowie będą mogli obejrzeć na żywo 16 spotkań pierwszej kolejki. Wszystko to w nowoczesnej oprawie, nowym studiu i z doskonałym zespołem dziennikarskim i komentatorskim Polsatu Sport. ako pierwsze 18 września zagrają FC Barcelona - PSV Eindhoven oraz Inter Mediolan - Tottenham Hotspur z Grupy B, które od 18.55 będzie można na żywo
Krzysztof Jankowski Dyrektorem Departamentu Zarządzania Marką T‑Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-18 15:17 - dodaj komentarz
Od 1 października 2018 roku działania z zakresu komunikacji rynkowej T‑Mobile oraz aktywności związane z budowaniem percepcji marki realizowane będą przez Departament Zarządzania Marką. Jego szefem zostanie Krzysztof Jankowski. Nowym Departamentem Zarządzania Marką pokieruje Krzysztof Jankowski - niezwykle doświadczony manager, który budował kompetencje na najbardziej konkurencyjnych rynkach, między innymi FMCG i elektroniki użytkowej.
DAGMA nagrodziła najlepszych w Polsce partnerów handlowych ESET i STORMSHIELD
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-18 15:15 - dodaj komentarz
W piątek, 15 września w hotelu Narvil w Serocku, odbyło się jubileuszowe, dziesiąte już spotkanie partnerów handlowych firmy DAGMA, dystrybutora rozwiązań bezpieczeństwa IT takich firm jak ESET, STORMSHIELD, Barracuda Networks, Safetica czy Proget. W wydarzeniu wzięło udział blisko pięćdziesięciu partnerów handlowych tego dystrybutora. Podczas wieczornej gali nagrodami Tytanów Sprzedaży ESET oraz Liderów Stormshield wyróżniono najlepszych resellerów ESET i STORMSHIELD.
Smart Wi-Fi od Orange – jak to działa? (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-18 15:14 - dodaj komentarz
Niedawno w ofercie Orange pojawił się Smart Wi-Fi Box. To część większego systemu Smart Wi-Fi, dzięki któremu powierzchnia mieszkania i materiał, z którego wykonane są ściany w Waszych domach traci na znaczeniu. W jego skład wchodzą wspomniany wcześniej Box, znany już dobrze FunBox 3.0, który został wzbogacony o nowe funkcje i Aplikacja Mój FunBox.
Nowy Członek Zarządu ds. Finansowych w T-Systems Polska
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-18 15:10 - dodaj komentarz
Od 1 października br. Daniel Walczuk, obecnie dyrektor ds. Kontrolingu w T‑Mobile, dołączy do Zarządu T-Systems obejmując stanowisko Dyrektora Finansowego. Daniel Walczuk związany jest z T‑Mobile Polska od 1999 roku. Z ramienia firmy zasiada również w zarządzie GTS Polska oraz jest członkiem Rady Nadzorczej NetWorkS! - spółki odpowiedzialnej za zarzadzanie infrastrukturą telekomunikacyjną T‑Mobile Polska i Orange Polska.
F-Secure TOTAL – antywirus, VPN, menedżer haseł  i bezpieczeństwo IoT w jednym
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-18 15:07 - dodaj komentarz
Rośnie świadomość zagrożeń związanych z urządzeniami podłączonymi do sieci: już 90% konsumentów uważa, że zapewnienie odpowiedniej ochrony w dziedzinie Internetu rzeczy (ang. Internet of Things, IoT) to konieczność. W trosce o bezpieczeństwo użytkowników firma F-Secure zaprezentowała nowy pakiet TOTAL, w którym oprócz antywirusa i usługi VPN pojawił się menedżer haseł oraz dedykowane oprogramowanie chroniące inteligentny dom.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: