GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Bądź bystry i oszczędzaj w smartDOM (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-18 15:46 - dodaj komentarz
Łącz usługi i produkty w smartDOM jak bystrzak! Masz telewizję w Cyfrowym Polsacie? Dobierz internet, telefon i ciesz się z oszczędności!
(Nie)udokumentowana funkcja: atakujący wykorzystują biurowy edytor dokumentów
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-18 15:45 - dodaj komentarz
Eksperci z Kaspersky Lab wykryli funkcję w popularnym oprogramowaniu do tworzenia dokumentów, która została wykorzystana przez cyberprzestępców do przeprowadzania skutecznych ataków ukierunkowanych. Dzięki wykorzystaniu szkodliwej aplikacji, która aktywuje się w momencie otwarcia prostego dokumentu biurowego, do atakujących zostają automatycznie wysłane, bez interakcji ze strony użytkownika, informacje dotyczące oprogramowania zainstalowanego na urządzeniu ofiary.
Orange: Smartfony w niespotykanych cenach
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-18 15:42 - dodaj komentarz
Do wyboru jest nie jeden a pięć różnych modeli – włącznie z flagowym Samsung Galaxy S8. Każdy więc znajdzie coś, co odpowiada indywidualnym potrzebom czy zasobności portfela. W Orange Love smartfony są tańsze nie tylko w porównaniu do naszej standardowej oferty, ale także w porównaniu do cen w elektromarketach. Najlepsze ceny – nawet o 600 zł taniej przy zakupie S8 są oczywiście w ofercie Orange Love ze światłowodem – 300 i 600 Mb/s oraz w nowej opcji z internetem 4G dla domu.
Nestmedic otwiera własne Medyczne Centrum Telemonitoringu
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-18 15:36 - dodaj komentarz
W strukturach spółki Nestmedic, producenta systemu Pregnabit, powstaje Medyczne Centrum Telemonitoringu, które zajmie się obsługą klientów i pacjentek korzystających z teleKTG. Wkrótce za bieżącą analizę wyników badań – wykonanych przez kobiety w domach – odpowiadać będzie własna kadra firmy, która przejmie dotychczasowe obowiązki zewnętrznego podwykonawcy. W Medycznym Centrum Telemonitoringu wykwalifikowany personel medyczny, dodatkowo przeszkolony pod kątem
EY uruchamia Domenę Komitetów Audytu
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-18 15:35 - dodaj komentarz
Wystartował portal internetowy Domena Komitetów Audytu. Jest to przestrzeń w sieci stworzona przez firmę doradczą EY, dedykowana członkom Komitetów Audytu i Radom Nadzorczym. Serwis ma dostarczać wiedzę i być platformą wymiany opinii osób związanych ze spółkami publicznymi i ekspertów branżowych. Komitety Audytu od dawna funkcjonują w spółkach publicznych na zagranicznych, dojrzałych rynkach. Są odpowiedzialne za nadzór nad sprawozdawczością finansową w spółce.
Bonusy za przeniesienie numeru do Play na Kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-15 16:05 - dodaj komentarz
Dzisiaj Play wprowadziło nowe zasady jednej z promocji. Chyba jednej z fajniejszych, bo jednej z prostszych do uzyskania. Mowa o przeniesieniu numeru do Play na Kartę. Po złożeniu wniosku, przeniesieniu numeru i aktywacji karty możecie włączyć na numerze bonusy. Były spore, ale teraz urosły do wręcz gigantycznych rozmiarów.
Kaspersky Lab uzyskuje status CVE Numbering Authority
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-15 15:58 - dodaj komentarz
Organizacja non-profit MITRE Corporation, która prowadzi system Common Vulnerabilities and Exposures (CVE) identyfikujący luki w zabezpieczeniach oprogramowania, włączyła Kaspersky Lab do listy organizacji CVE Numbering Authorities (CNA). Kaspersky Lab jest szóstą firmą na świecie, która uzyskała status badacza luk w zabezpieczeniach. Poprzez udział w programie CNA Kaspersky Lab może przydzielać numery CVE nowo zidentyfikowanym lukom w zabezpieczeniach oraz
Cyfrowy Polsat – Domowy Internet LTE Plus (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-15 15:56 - dodaj komentarz
W górach czy nad jeziorem – zasięg Domowego Internetu LTE Plus dociera nawet tam, gdzie inni mają problemy! Zamów go już za 40 zł/mies. z rabatem smartDOM! Testuj Internet LTE PLUS bez ryzyka + Za zamówienie online - dodatkowe 10 GB do pakietu 40 GB + Pakiety IPLA przez 2 miesiące bez dodatkowych opłat.
Eset: Możesz nie wiedzieć, że jesteś górnikiem!
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-15 15:51 - dodaj komentarz
Od wielu lat cyberprzestępcy wykorzystują fakt wykopywania kryptowalut, aby zarabiać pieniądze. Do tego celu zazwyczaj używają złośliwego oprogramowania lub potencjalnie niepożądanych aplikacji instalowanych na komputerach ofiar. Eksperci z firmy ESET przeanalizowali nowy sposób wydobywania kryptowalut przy wykorzystaniu JavaScript w przeglądarce internetowej. Użytkownik może pozyskać kryptowalutę kupując ją, ale może także samodzielnie „wykopać” kolejne monety wykorzystując do tego celu moc
Twist i Halo Mini 2 – nowe klasyki myPhone idealne dla niej i dla niego
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-15 15:48 - dodaj komentarz
Firma myPhone, polski producent urządzeń mobilnych, wprowadziła do oferty dwa nowe, klasyczne telefony: Twist i Halo Mini 2. Pierwszy z nich to niewielki, czarujący model z klapką i aparatem fotograficznym adresowany do kobiet, natomiast drugi to stylowy klawiszowiec, który jest niezastąpiony w biznesie i świetnie sprawdza się jako telefon domowy, dzięki prostej obsłudze i stacji ładującej. Premiera duetu już dziś!
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: