GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Netia wystartowała z Programem Praktyk i Staży Odkrywcy Kariery
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-13 15:20 - dodaj komentarz
„Odkrywcy Kariery” to program, w którym stażyści oraz praktykanci zdobywają doświadczenie pod okiem profesjonalistów. Mogą rozwijać się w najbardziej poszukiwanych i przyszłościowych obszarach, takich jak: technologia i zarządzanie siecią, sprzedaż, obsługa klienta, finanse, rozwój biznesu oraz IT. W projekcie biorą udział osoby, które już na początku swojej kariery zawodowej chcą wykonywać odpowiedzialne zadania. Staż trwa 6 miesięcy, uczestniczą w nim studenci co najmniej
Inspire 2018: innowacje, wzrost i rynkowa przewaga dla partnerów Microsoft
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-13 15:17 - dodaj komentarz
Organizacje na całym świecie są obecnie w trakcie procesu transformacji napędzanej przez chmurę, sztuczną inteligencję, mieszaną rzeczywistość i Internet Rzeczy. Technologie te zapewniają wsparcie dla przedsiębiorstw jak i nas samych – kupowanie staje się bardziej indywidualnym doświadczeniem, bankowość zyskuje większą płynność działania, a sektor ochrony zdrowia jest w stanie lepiej przewidywać i zapobiegać.
Inteligentne półki, witryny i chłodziarki już wkrótce w sklepach
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-13 15:15 - dodaj komentarz
W lipcu 2018 r. polska firma Surge Cloud, specjalizująca się w handlometrii, przeprowadzi we współpracy z Integrated Solutions pierwsze wdrożenia systemu optymalizującego zatowarowanie sklepu. Jego podstawą jest tzw. inteligentna półka. System ten pozwoli sieciom handlowym, a także producentom na niemal pełną kontrolę nad produktem oferowanym w sklepie. Brak danych o produkcie i czas potrzebny na ich pozyskanie generują koszty dla sklepu wielkopowierzchniowego oraz utrudniają pracę
Najnowszy Samsung Galaxy J6 z Infinity Display dostępny w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-13 15:10 - dodaj komentarz
Samsung Galaxy J6 – zaprezentowany pod koniec maja, nowy smartfon wyposażony w wyświetlacz Infinity Display 5,6 cala o zmniejszonych ramkach, trafił właśnie do sprzedaży. Galaxy J6 to pierwszy przedstawiciel linii J, wyposażony w wyświetlacz Inifnity Display. Ekran o przekątnej 5,6 cala dzięki zredukowaniu okalających ramek zapewnia jeszcze lepsze wrażenia podczas oglądania materiałów wideo czy zdjęć.
FIBARO i Nice łączą siły - automatyka domowa staje się inteligentna
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-13 15:04 - dodaj komentarz
Grupa Nice, światowy lider w dziedzinie automatyki dla domu nabył 100% udziałów Fibar Group S.A. – polskiego producenta systemu smart home FIBARO. Wartość sfinalizowanej transakcji opiewa na ćwierć miliarda złotych. FIBARO jest jednym z liderów rynku smart home - produkty poznańskiej firmy dostępne są na ponad 100 rynkach na całym świecie. System oferowany przez Fibar Group był pierwszym działającym w pełni bezprzewodowo, co zapewniło polskiemu rozwiązaniu rozgłos na całym świecie.
Już pół miliona domów i firm w Polsce z modemem Connect Box od UPC
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-12 16:41 - dodaj komentarz
Connect Box pojawił się w ofercie UPC dwa lata temu i od tamtej pory całkowicie zmienił doświadczenie korzystania z Internetu. Modem zyskał uznanie już ponad 500 tys. abonentów spośród ponad milionowej bazy klientów Internetu UPC Polska. To nowoczesne urządzenie, pełniące też funkcję routera, zapewnia szybkie i niezawodne połączenie z Internetem w całym domu.
Zawód: YouTuber? Sprawdź się pod okiem Kuby Jankowskiego
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-12 16:39 - dodaj komentarz
Finanse i codzienne zarządzanie pieniędzmi to prawdziwe wyzwanie dla wielu młodych ludzi, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w dorosłym życiu. Każdy chciałby znać odpowiedź na pytanie: Co z tym hajsem?!, jednak niewielu lubi typową edukację w moralizatorskim tonie przekazywaną przez dorosłych. Autorzy projektu „Co z tym hajsem?!” postanowili więc poszukać sposobu na edukację finansową, z której młodzi ludzie naprawdę zechcą skorzystać i która faktycznie ich zainteresuje.
techBite Flix TV Box z Androidem TV w ofercie mPTech
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-12 16:36 - dodaj komentarz
mPTech, polski producent urządzeń mobilnych znany z marek telefonów myPhone i HAMMER, wprowadza na rynek Flix TV Box nowej marki techBite – przystawkę do telewizora, która zmienia urządzenie w Smart TV. Produkt pracuje pod kontrolą najnowszego systemu Android TV 8.0 i ma wiele atutów, które mogą sprawić, że będzie to jedna z najciekawszych przystawek Smart TV na rynku.
Jak SMS wspiera mundial
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-12 16:32 - dodaj komentarz
Przed futbolowymi kibicami ostatnie już rozstrzygnięcia Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Rosji. Organizacja tak dużej imprezy sportowej to olbrzymie wyzwanie wymagające sprawnej i pewnej komunikacji, do której wykorzystano m. in. wiadomości tekstowe SMS. Na tydzień przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Rosji, Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej (FIFA) poinformowała o sprzedaży dokładnie 2 403 116 biletów na 64 mecze.
ESET liderem wśród dostawców antywirusów dla firm
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-12 16:25 - dodaj komentarz
Forrester jest jedną z najbardziej wpływowych firm badawczych i doradczych na świecie. W swoim prestiżowym raporcie „The Forrester Wave ™ Endpoint Security Suites” oceniła mocne i słabe strony piętnastu najlepszych dostawców antywirusów dla firm. Firma sprawdziła, jak producenci rozwiązań zabezpieczających radzą sobie na rynku, w jaki sposób ich produkty zapobiegają, wykrywają i naprawiają zagrożenia. Po dokonanej analizie potrzeb zgłaszanych przez użytkowników oraz wywiadów z dostawcami
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: