GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

T‑Mobile Polska uruchamia Centrum Operacyjne ds. Cyberbezpieczeństwa
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-17 13:31 - dodaj komentarz
T‑Mobile Polska uruchamia w Warszawie Centrum Operacyjne ds. Cyberbezpieczeństwa oraz wprowadza do oferty zarządzane usługi bezpieczeństwa IT. Dzięki wykwalifikowanemu zespołowi ekspertów, operator zapewni firmom kompleksową ochronę zasobów IT również w zakresie regulacji RODO czy NIS. Cyberochrona stała się koniecznością dla biznesu bez względu na jego wielkość.
TOP 10 najbardziej niecodziennych zrzutek w internecie
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-17 13:27 - dodaj komentarz
Polaków ogarnęła zrzutko-mania. Zbierają na wszystko. Coraz częściej internautom udaje się zorganizować i z sukcesem zebrać pieniądze także na nietypowe cele, np. na odnalezienie planety słonecznej, na plemię marzycieli czy JadłoDzielnię. Oto ranking najbardziej oryginalnych zbiórek online, które zakończyły się sukcesem. Liczba zorganizowanych z sukcesem zbiórek w polskim internecie dawno już przekroczyła kilkaset tysięcy, a ich łączna wartość w tym roku przekroczy 0,5 mld złotych.
Anja Rubik kolejnym ambasadorem firmy Samsung
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-17 13:24 - dodaj komentarz
Anja Rubik, najbardziej znana polska top modelka, została twarzą kampanii promującej smartfony Galaxy S9 i S9+. Działania obejmują telewizję, prasę oraz digital. Nowa kampania marki Samsung promuje najnowsze flagowe smartfony firmy – Galaxy S9 i S9+, które wyróżniają się wyjątkowym wzornictwem i są dostępne w kolorze fioletowym (Lilac Purple). Co więcej, nowa linia Galaxy została wyposażona w doskonały aparat ze zmienną przysłoną i trybem portretowym.
TRANSCEND SSD 110S – wydajny dysk M.2 NVMe w przystępnej cenie
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-17 13:22 - dodaj komentarz
Firma TRANSCEND zaprezentowała nowy dysk SSD 110S, korzystający z najwydajniejszego obecnie protokołu NVMe. Miłośnicy wysokich osiągów będą mieli do dyspozycji prędkość sekwencyjnego odczytu danych dochodzącą do 1800 MB/s oraz zapisu – 1500 MB/s. TRANSCEND PCIe 110S to dysk w formacie M.2, dedykowany entuzjastom wydajności, których nie zadowalają parametry tradycyjnych nośników SATA. Nowa propozycja od tajwańskiego producenta wykorzystuje technologię TLC 3D NAND Flash, zapewniającą
Nazwa.pl zwiększa swoją moc! Nowe Data Center ruszyło z połową maja
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-17 13:19 - dodaj komentarz
Nazwa.pl, nr 1 w Polsce w zakresie rejestracji domen i usług hostingowych, uruchomiła kolejne Data Center, zwiększając moc infrastruktury do 41 MW oraz podnosząc poziom bezpieczeństwa swoich Klientów. Nowe klastry serwerów znajdują się w nowoczesnym, kompleksowo wyposażonym centrum danych firmy Atman S.A. w Warszawie. Ulokowanie Data Center w sercu Polski zapewnia dostęp do krajowych, europejskich i światowych punktów wymiany ruchu sieci Internet.
UPC Polska kontynuuje inwestycje w budowę sieci światłowodowej
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-16 15:45 - dodaj komentarz
Dostęp do gigabitowej sieci przyszłości wsparty innowacyjnymi rozwiązaniami cyfrowymi – modemem Connect Box, systemem Smart WiFi wraz z Boosterami oraz aplikacją Connect App – zapewni klientom jeszcze lepszą jakość internetu w domu i nowe możliwości korzystania z cyfrowej rozrywki i komunikacji od UPC. UPC Polska, lider rynku kablowego w Polsce, od lat inwestuje w rozwój sieci światłowodowej.
Magenta Biznes – Prawa ręka do prowadzenia firmy (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-16 15:42 - dodaj komentarz
Teraz w T-Mobile nowość dla Firm! Magenta Biznes - Prawa ręka do prowadzenia firmy: To szereg usług dodatkowych takich jak aplikację do rezerwacji wizyt, wsparcie IT, księgowość online i wiele innych usług, które pomogą prowadzić Twój biznes.
Rusza CANAL+ 4K Ultra HD
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-16 15:38 - dodaj komentarz
Platforma nc+ jako pierwsza platforma cyfrowa w Polsce wprowadza do oferty własny i nadający wyłącznie w jakości 4K kanał telewizyjny CANAL+ 4K Ultra HD, na którym będą transmitowane wybrane wydarzenia sportowe oraz hity filmowe, seriale, produkcje oryginalne CANAL+, widowiska muzyczne i programy dokumentalne w najwyższej jakości obrazu. CANAL+ 4K Ultra HD jest dostępny dla wszystkich abonentów nc+ posiadających dekoder 4K UltraBOX+ lub dedykowany moduł CAM CI+ i opcję dodatkową CANAL+.
RODO za 10 dni, czyli apogeum szaleństwa
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-16 15:30 - dodaj komentarz
RODO, czyli Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych. Jeśli jesteście przedsiębiorcami, ta nazwa najprawdopobniej spędza Wam sen z powiek. Cyberprzestępcy dobrze o tym wiedzą i zamierzają uszczknąć z Waszego niepokoju duże co nieco dla siebie. „Certyfikat LTE”. Socjotechniczne sztuczki używane podczas phishingowych ataków w sieci grają na naszych podstawowych emocjach.
Liczba ataków wykorzystujących exploity dla pakietu Microsoft Office wzrosła 4-krotnie
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-16 15:29 - dodaj komentarz
Eksperci z Kaspersky Lab podsumowali ewolucję cyberzagrożeń w I kwartale 2018 r. W badanym okresie istotny problem w kontekście cyberbezpieczeństwa stanowiły exploity dla pakietu Microsoft Office. Ogólnie liczba użytkowników atakowanych za pośrednictwem zainfekowanych dokumentów biurowych zwiększyła się ponad 4-rotnie w porównaniu z I kwartałem 2017 r. Rozwiązania Kaspersky Lab zidentyfikowały i zablokowały łącznie niemal 800 milionów ataków online.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: