GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Plus: 50proc. więcej do doładowania na Walentynki
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-13 16:06 - dodaj komentarz
50% więcej do doładowania to walentynkowa promocja Plusa dla użytkowników usług na kartę. Z nowej promocji można skorzystać tylko 14 i 15 lutego, a wystarczy doładować konto za pośrednictwem kanału internetowo-bankowego kwotą od 30 zł do 99 zł. Mogą z niej skorzystać użytkownicy JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę oraz Plus Internet Na Kartę.
Przestępcy stosowali lukę dnia zerowego w komunikatorze Telegram
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-13 16:04 - dodaj komentarz
Badacze z Kaspersky Lab odkryli cyberataki, w których wykorzystano szkodliwe oprogramowanie infekujące poprzez lukę dnia zerowego w wersji komunikatora Telegram przeznaczonej dla komputerów. Ta nieznana wcześniej luka została wykorzystana w celu dostarczenia wielozadaniowego szkodnika, który w zależności od komputera może być wykorzystany jako „tylna furtka” (tzw. backdoor) lub jako narzędzie dostarczania oprogramowania służącego do kopania kryptowaluty.
CloudGuard - Ochrona IaaS oraz SaaS
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-13 16:02 - dodaj komentarz
Firma Check Point® Software Technologies ogłosiła w Las Vegas CloudGuard, pełną rodzinę produktów bezpieczeństwa w chmurze opartych na technologiach, które zapewniają kompleksową cyberochronę Gen V dla chmury. Korzystając z rozwiązań CloudGuard, przedsiębiorstwa będą chronione przed atakami cybernetycznymi obciążającymi infrastrukturę w chmurze (IaaS) i aplikacji chmurowych.
Kamil Stoch. Moja historia już w Netia VOD
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-13 16:00 - dodaj komentarz
Nie słabną emocje związane z występami naszych sportowców, w tym skoczków, na igrzyskach. Dla fanów talentu Kamila Stocha przygotowaliśmy specjalną niespodziankę w Netia VOD! Chyba nikt nie ma wątpliwości, kto jest naszą największą nadzieją na kolejny złoty medal. Na normalnej skoczni się nie udało, ale nadal wierzymy, że nasz najlepszy skoczek narciarski - Kamil Stoch - jeszcze sprawi nam w najbliższych dniach wiele radości! Chcecie bliżej poznać Kamila Stocha? Włączcie swoje Netia Playery.
Orange: Flexible Engine, czyli globalna chmura dla firmy
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-13 15:57 - dodaj komentarz
Integrated Solutions, wyspecjalizowany integrator technologii Orange Polska zacznie oferować rozwiązanie Flexible Engine. Bazuje ono na technologii OpenStack i bardzo dobrze sprawdza się w hostowaniu rozwiązań IT. Nie tylko jest ono atrakcyjne pod względem modelu cenowego, ale także zapewnia bogate środowisko usług. Co więcej, co kwartał dokładane są do niego kolejne funkcje.
Podsumowanie roku 2017 w social mediach okiem Newspoint
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-13 15:53 - dodaj komentarz
Początek roku to okres wszelkich podsumowań. Jedni komentują, inni przewidują, pokazują wykresy, zmiany, trendy. Narzędzie Newspoint, służące do monitoringu mediów, przeanalizowało petabajty słów, setki terabajtów danych i miliardy dokumentów zarchiwizowanych w 2017 roku. Poddano analizie wpisy na popularnych platformach social mediowych i blogach. Żyjemy w czasach big data. Mamy dostęp do ogromnej masy danych.
Wirtualna Polska wzmacnia zespół WP Pilot
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-13 15:46 - dodaj komentarz
Do Wirtualnej Polski dołączyła Anna Michałowska. Na stanowisku Communication Managera zajmuje się m.in. marketingiem usługi WP Pilot. Doświadczenie zdobywała wcześniej m.in. w siedzibie Zalando w Berlinie. W WP Pilot Anna Michałowska odpowiada za tworzenie strategii marketingowej produktu, również tej w mediach społecznościowych, działania performance, afiliacje, akwizycje użytkowników, a także content marketing.
Samsung zaprezentował nowe, inteligentne sprzęty AGD
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-13 15:45 - dodaj komentarz
Podczas corocznego Forum Europejskiego marka Samsung poinformowała, że wizja prawdziwie połączonego domu staje się rzeczywistością w Europie, dzięki szerokiej gamie innowacyjnych, inteligentnych i spersonalizowanych urządzeń. Europejskie Forum Samsung jest najważniejszym wydarzeniem, podczas którego prezentowane są produkty firmy Samsung przeznaczone na rynek europejski. Tegoroczna impreza odbywająca się w Palazzo dei Congressi w Rzymie obejmowała praktyczną prezentację i przedstawienie
Realizuj marzenia, spełniaj potrzeby, pożyczaj wygodnie dzięki SMS
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-13 15:41 - dodaj komentarz
Każdy dzień przynosi nam nowe cele, postanowienia, czy konieczności podejmowania spontanicznych decyzji. Wiąże się to z wyrzeczeniami, wysiłkiem, reorganizacją dotychczasowego życia, a często i kosztami. Jaką rolę w finansowaniu potrzeb czy marzeń spełnia SMS? Rozpoczęcie treningów we własnej siłowni, inwestycja w kompetencje językowe, zmiana auta, wakacje lub nieprzewidziane leczenie – przed większością z nas pojawiła się kiedyś konieczność szybkiego opłacenia określonego zamierzenia.
Visa: Polacy otwarci na innowacyjne płatności, również z wykorzystaniem biometrii
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-13 15:38 - dodaj komentarz
Jak pokazują wyniki raportu Digital Payments Study 20171 przygotowanego na zlecenie Visa, polscy konsumenci są otwarci na nowoczesne płatności cyfrowe, w tym biometrię. Według badania, już 86% z nich dokonało płatności zbliżeniowej (wzrost o 5 p.p. w ciągu 12 miesięcy). Niemal 90% z tej grupy sądzi z kolei, że w ciągu trzech lat zapłaci smartfonem – ogromna większość czułaby się bezpiecznie, gdyby do autoryzacji takiej transakcji wykorzystano rozwiązania biometryczne.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: