GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Firmy z sektora ochrony zdrowia mogą przegrać wyścig z firmami technologicznymi
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-11 15:50 - dodaj komentarz
Firmy z sektora ochrony zdrowia muszą zmienić swój model biznesowy i spersonalizować produkty oraz usługi. Do 2023 roku ponad 75% z nich może wypaść z listy Fortune 500 ze względu na narastającą konkurencję i konwergencję sektora – wynika z raportu EY pt."Ludzkie ciało jest największą platformą danych – kto zdobędzie wartość?”
Sale konferencyjne potrzebują nowoczesnych technologii
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-10 15:26 - dodaj komentarz
Według raportu z 2017 r. międzynarodowej organizacji International Association of Conference Centres - IACC, zrzeszającej ekspertów z branży organizacji spotkań, dla 80% badanych respondentów najważniejszym elementem przestrzeni konferencyjnej, w przeciągu najbliższych 5 lat, będzie dostęp do interaktywnych technologii. Z kolei według analityków Futuresource Consulting 20 proc. budżetu na wyposażenie AV sal konferencyjnych przeznaczanych jest na rozwiązania do współpracy, a udział ten stale
Drugi kwartał okazał się aktywnym okresem dla ugrupowań cyberprzestępczych
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-10 15:18 - dodaj komentarz
W drugim kwartale 2018 r. badacze z Kaspersky Lab zaobserwowali dużą aktywność w zakresie operacji APT, które były przeprowadzane głównie w Azji przez bardziej lub mniej znane ugrupowania cyberprzestępcze. Wiele z nich dobierało cele i czas swoich kampanii według klucza newralgicznych incydentów geopolitycznych. Te i inne trendy zostały omówione w najnowszym kwartalnym podsumowaniu opracowanym przez badaczy z Kaspersky Lab.
Maker Woman – innowacyjne prototypy tworzone przez kobiety
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-10 15:16 - dodaj komentarz
Proteza dłoni wydrukowana w 3D, regulator oddechu dla osób narażonych na stres, wózek na zakupy dla starszych osób, meble, ozdoby – to tylko niektóre projekty wykonane w ramach Maker Woman – inicjatywy, która ułatwia kobietom rozpoczęcie drogi zawodowej lub powrót na rynek pracy z nowymi kompetencjami. Uczestniczki wykonały prototypy swoich produktów, które mogą stać się zalążkiem przyszłych startupów i znaleźć zastosowanie w wielu dziedzinach życia.
Dwa w cenie jednego w nowej aplikacji Emirates Skywards GO
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-10 15:12 - dodaj komentarz
We współpracy z firmą ENTERTAINER powstała aplikacja Emirates Skywards GO dla członków programu lojalnościowego Emirates Skywards. Mobilny przewodnik zapewnia członkom programu dostęp do przeszło 4 400 promocji typu „dwa w cenie jednego” w najlepszych restauracjach i spa w ponad 20 miastach. Oprócz atrakcyjnych ofert aplikacja zawiera przewodniki po miastach, a także umożliwia zaplanowanie podróży i natychmiastową rezerwację wycieczek i biletów na atrakcje w ponad 160 kierunkach.
The Frame 2018 – nowa odsłona niezwykłego telewizora
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-10 15:09 - dodaj komentarz
Samsung The Frame 2018 to druga edycja obsypanego nagrodami telewizora, który jest jednocześnie nowoczesną platformą prezentacji sztuki. Dzięki ulepszonym funkcjom, nowym opcjom personalizacji oraz rozszerzonej ofercie, obejmującej ponad 800 dzieł do wyświetlenia, The Frame przekształca salon w galerię sztuki. Użytkownicy telewizora The Frame 2018 będą mieli do dyspozycji jeszcze więcej możliwości w zakresie spersonalizowania wyglądu urządzenia, a co za tym idzie – całego salonu.
5G dla Łodzi – współpraca Ericsson i Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-10 15:07 - dodaj komentarz
Ericsson, we współpracy z Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną i Startup Spark wspiera firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw w budowie koncepcji rozwiązań opartych o 5G. Podpisano list intencyjny o współpracy. Łódź to miasto, w którym pilotażowo wprowadzona zostanie sieć 5G. Ericsson i Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna są aktywnie zaangażowane w rozwój innowacji gospodarczych opartych o technologię 5G.
AutoMapa Android 5.1 już w Google Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-10 15:04 - dodaj komentarz
Uruchamiając AutoMapę 5.1 użytkownicy od razu zauważą odświeżony wygląd interfejsu. Główny ekran nawigacji jest jeszcze bardziej przejrzysty i posiada możliwość personalizacji. Oprócz znanej do tej pory zmiany kolorystyki mapy w trybach dziennym i nocnym, AutoMapa pozwala wybrać kolor paneli na głównym ekranie i dopasować wygląd aplikacji do swoich preferencji.
Aktualizacja oprogramowania NAVITEL dla nawigacji GPS
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-09 16:03 - dodaj komentarz
NAVITEL wydaje ważną aktualizację oprogramowania dla nawigatorów GPS działających w systemie Windows CE. W najnowszej wersji Navitel Navigator użytkownicy odkryją ulepszony interfejs z dwustopniowym systemem powiadamiania, który sygnalizuje, kiedy samochód zbliża się do fotoradarów i innych ograniczeń drogowych. Navitel Navigator zawiera obszerną listę ograniczeń - fotoradary, przejścia dla pieszych, buspasy oraz inne znaki drogowe.
Lato pełne internetu w Orange na kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-09 16:00 - dodaj komentarz
Chcesz się cieszyć internetem w wakacje? W Orange na kartę w taryfie Orange Free po każdym doładowaniu otrzymasz bonus GB zupełnie za darmo, a całą kwotę z doładowania możesz przeznaczyć na co chcesz - np. na usługę No Limit, rozmowy, SMSy, MMSy. W każdej chwili masz możliwość sprawdzenia ilości dostępnych środków oraz terminu ich ważności poprzez: - SMS o treści ILE pod numer 411 (opłata jak za standardowy SMS do Orange)
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: