GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Orange: Lubuska Unia Światłowodowa rośnie w siłę
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-13 15:35 - dodaj komentarz
Dziś Orange Polska, Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego oraz Zrzeszenie Gmin Województwa Lubuskiego powołały Lubuską Unię Światłowodową. Pierwszego dnia przystąpiło do niej 36 lubuskich gmin. Celem Unii Światłowodowej jest zapewnienie szerokopasmowego internetu i likwidacja „białych plam” w Lubuskiem oraz rozwój społeczeństwa informacyjnego. Orange Polska przygotowuje się do realizacji na terenie województwa lubuskiego inwestycji współfinansowanych ze środków Programu
Kraków z nowym centrum danych od T‑Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-13 15:30 - dodaj komentarz
T‑Mobile Polska oddaje do komercyjnego użytku 400 m2 powierzchni kolokacyjnej w centrum danych w Krakowie. Nowy obiekt powstał w odpowiedzi na rosnące w regionie Małopolski zapotrzebowanie na usługi bezpiecznego przetwarzania danych w chmurze. Otwarte w Krakowie centrum danych zwiększa w sumie do 8 000 m2 powierzchnię kolokacyjną oferowaną przez T Mobile klientom.
Rynek kandydata już nie tylko w sektorze IT
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-13 15:25 - dodaj komentarz
Obecnie jednym z lepiej rozwijających się sektorów w Polsce jest branża SSC/BPO. Firmy z tego sektora – centra usług wspólnych, zajmujące się m.in. obsługą księgową, informatyczną czy obsługą klienta – cały czas tworzą nowe miejsca pracy (w samym ubiegłym roku 32 tys.). Konsekwencją tego jest jednak powstanie rynku kandydata. Dla firm z branży to spory problem. Rynek kandydata oznacza, że to pracownicy mogą dyktować warunki.
Pobiegnij w Samsung Irena Women’s Run
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-13 15:23 - dodaj komentarz
Przed nami kolejna edycja wyjątkowego biegu dla kobiet Samsung Irena Women's Run. Dołącz do nas 7 października, pobiegnij malowniczymi trasami Łazienek Królewskich w Warszawie i udowodnij sobie, że możesz wszystko. Samsung Irena Women's Run to wydarzenie, które na stałe zagościło w kalendarzu warszawskich imprez sportowych. Pięciokilometrowy bieg odbywa się pod honorowym patronatem wielokrotnej medalistki olimpijskiej i jednej z największych gwiazd polskiej lekkoatletyki Ireny Szewińskiej
Technologia dla zdrowia i kondycji
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-13 15:21 - dodaj komentarz
Wrzesień to czas, w którym wiele osób powraca na siłownię z uwagi na pogodę i bardziej regularny tryb życia. Od czego zależy wybór miejsca, w którym spędzimy na ćwiczeniach jesienne poranki czy wieczory? Polski rynek usług fitness należy do jednego z najbardziej dynamicznie rozwijających się w Europie. W klubach ćwiczy już 2,84 mln Polaków. Znakomita część tej grupy to osoby młode, aktywne i ambitne, które żyją na 100% i codziennie korzystają z możliwości współczesnej technologii bez
Jaki jest koszt naruszenia ochrony danych w firmie?
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-13 15:18 - dodaj komentarz
Średni koszt naruszenia ochrony danych, według instytutów badawczych, może wahać się od 200 tysięcy do 3,6 miliona dolarów . Przedstawione w badaniach wyniki uzmysławiają skalę problemu, ale oszacowanie ewentualnych strat to już wyzwanie, z którym musi zmierzyć się każde przedsiębiorstwo indywidualnie. Aby ograniczyć ryzyko naruszenia ochrony danych w organizacjach oraz umożliwić prognozowanie potencjalnych kosztów, firma F-Secure wprowadza usługę Cyber Breach Impact Quantification (CBIQ).
Smartfon LG V30 najważniejszym produktem IFA 2017
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-12 15:48 - dodaj komentarz
Najlepsza innowacja, Najlepsze wzornictwo oraz Przyjazne użytkownikowi funkcje - flagowy smartfon firmy LG Electronics zdobył największą ilość nagród ostatnich targów IFA 2017. Firma LG Electronics otrzymała aż 26 nagród, w tym także najwięcej w historii Targów Berlińskich tytułów „Best of show”. Podczas tego prestiżowego technologicznego wydarzenia szczególną uwagę konsumentów, branżowych ekspertów oraz dziennikarzy przyciągnął najnowszy smartfon V30.
Play: Wybierz STAN NIELIMITOWANY z LG Q6 już od 1 zł (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-12 15:44 - dodaj komentarz
Skończ z limitami! Wybierz Stan Nielimitowany – SOLO, w DUECIE lub w RODZINIE. Teraz abonament nawet 10 zł taniej, a do tego smartfon LG Q6 już od 1 zł!
Botnety wydobywające kryptowalutę wróciły i infekują tysiące komputerów
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-12 15:42 - dodaj komentarz
Zespół Kaspersky Lab zajmujący się badaniami nad ochroną przed szkodliwym oprogramowaniem zidentyfikował dwie sieci złożone z komputerów zainfekowanych szkodliwym oprogramowaniem (tzw. botnety), które ukradkiem instaluje legalne oprogramowanie typu „miner” wykorzystywane do „kopania” wirtualnych walut w oparciu o technologię łańcucha bloków.
UPC Polska wspiera najmłodszych w nauce programowania
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-12 15:39 - dodaj komentarz
Kreatywne wspieranie rozwoju dzieci i dzielenie się z nimi pasją do nowych technologii, a także przekazywanie im konkretnej wiedzy z zakresu programowania – to główne założenia organizowanych przez Digital University Wakacji z Technologią. W zajęciach sponsorowanych przez UPC Polska udział wzięły podopieczni domów dziecka w wieku od 8 do 12 lat. Inicjatywa jest kontynuacją projektu UPC Future Makers, zapoczątkowanego w 2016 roku, którego celem jest promowanie nauki trzeciego języka
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: