GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Telegram nowym kanałem dla cyberprzestępców
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-15 15:08 - dodaj komentarz
Dark Web nie jest już jedynym ulem działań półświatka cyberprzestępczego. Jak odkrył zespół badawczy firmy Check Point Software Technologies, zamknięcie takich rynków dark webu jak Hansa Market i Alpha Bay, przez organy ścigania w USA i Europie, doprowadziło do przeniesienia się przestępców na zupełnie inny, nowy kanał dystrybucji! Fora dark netu są popularną platformą komunikacyjną wśród przestępców do promocji swoich usług, a nawet ich konsultacji poszczególnych działań między sobą.
Kwiecień według RFBenchamark należał do Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-15 15:05 - dodaj komentarz
Sieć mobilna 4G LTE Orange była (uśredniając) najszybsza, zarówno gdy przychodziło do wysyłania plików, jak i do odbierania ich. Zapewniała także najniższe PINGi. Średnia prędkość downloadu wyniosła ponad 31 Mb/s, a wysyłania – 12 Mb/s, a PING dokładnie 38,24 ms. Tutaj macie link do strony RFBenchmark, na której znajdziecie pełne wyniki. Moim zdaniem ważna jest tam także inna, nieco mniej rzucająca się w oczy informacja – blisko 83% testów wykonano w technologii 4G.
Dwie Godziny dla Rodziny w T‑Mobile Polska
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-15 15:02 - dodaj komentarz
T‑Mobile Polska włączył się w akcję społeczną Dwie Godziny dla Rodziny. Inicjatywa, realizowana od 2012 r., ma na celu zwrócenie uwagi na potrzebę budowania relacji rodzinnych. Już siódmy raz akcja społeczna Dwie Godziny dla Rodziny łączy pracodawców, którym bliska jest idea pielęgnowania głębokich relacji rodzinnych. W tym roku w kampanię zaangażowało się już 499 firm z 10 państw.
Automatyzacja i cyfryzacja a rynek nieruchomości komercyjnych
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-15 14:52 - dodaj komentarz
Szeroko pojęte automatyzacja i cyfryzacja wszystkich dziedzin życia mają znaczny wpływ także na gospodarkę. W tym kontekście eksperci międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield wyodrębnili pięć głównych czynników, które będą odgrywać kluczową rolę w rozwoju rynków powierzchni handlowych i magazynowych w najbliższej przyszłości. Na rozwój sektorów nieruchomości handlowych i magazynowych będą wpływać te same czynniki. W obu jednak przypadkach oddziaływanie to będzie miało inny wymiar.
TAURON oraz ING Bank Śląski inicjują współpracę w zakresie elektromobilności
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-15 14:48 - dodaj komentarz
Budowa infrastruktury dla elektromobilności i rozwoju carsharingu samochodów elektrycznych to zakres zainicjowanej współpracy pomiędzy TAURON Polska Energia oraz ING Bankiem Śląskim. List intencyjny w sprawie wspólnych działań został podpisany podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego i European Startup Days w Katowicach. Celem nawiązanej współpracy jest osiągnięcie efektu synergii z dotychczasowych doświadczeń obu firm zarówno w obszarze budowy infrastruktury do ładowania
Czy skanowanie produktów w sklepach rozładuje kolejki?
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-15 14:46 - dodaj komentarz
Konsumenci chcą, aby kupowanie było jak najszybsze, jak najprostsze i jak najwygodniejsze. Samo umożliwienie zamawiania towarów przez internet nie robi już na nikim wrażenia. Sprzedawcy konkurują ze sobą poprzez wprowadzanie kolejnych ułatwień. Widać to m.in. w przypadku sieci handlowych. Dla przykładu Carrefour Polska udostępnia swoim klientom usługę Scan&Go. Nie muszą już oni wykładać produktów na taśmę przy kasie.
AOC I1601FWUX – przenośny monitor z USB-C
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-15 14:43 - dodaj komentarz
AOC przedstawia przenośny monitor korzystający ze złącza USB-C. I1601FWUX jest modelem o przekątnej ekranu 15,6 cala. Został on oparty na matrycy IPS, wyświetlającej obraz w rozdzielczości 1920 x 1080 px.Konstrukcja najnowszej propozycji od AOC jest ukierunkowana na mobilność. Monitor jest bardzo lekki – waży 824g – a jego panel ma jedynie 8,5 mm grubości. Wyświetlacz bez problemu zmieści się do plecaka, aktówki czy średniej wielkości torebki.
Do 2022 roku telewizory UHD zdominują rynek
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-15 14:37 - dodaj komentarz
Współcześni konsumenci coraz chętniej wybierają telewizory o większej przekątnej, wynoszącej 65 lub nawet 75 cali. To powoduje zmianę także w zakresie jakości wyświetlanego obrazu. Badania potwierdzają, że w zeszłym roku na świecie sprzedało się więcej telewizorów UHD niż Full HD, a zgodnie z szacunkami do 2022 ich udział w globalnym rynku wzrośnie do 60 proc. Wchodzimy w erę ekranów o ultrawysokiej rozdzielczości, gdzie analizie poddawanych jest coraz więcej czynników, które mają
Cyfryzacja i cyberbezpieczeństwo podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-14 14:55 - dodaj komentarz
Bezpieczeństwo prowadzenia biznesu i korzystania z usług w internecie, prawa konsumentów do uczciwego przetwarzania danych osobowych, cyberbezpieczeństwo kluczowych usług dla społeczeństwa - to tylko niektóre tematy, którym będzie poświęcona 10. jubileuszowa edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego, odbywająca się w dniach 14-16 maja w Katowicach. NASK jest partnerem wydarzenia.
Kup Galaxy S9 lub S9+ i odbierz do 2000 zł za stary smartfon
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-14 14:54 - dodaj komentarz
"Odkup Samsung" to nowa promocja firmy, w ramach której, klienci kupując smartfon Galaxy S9 i S9+, mogą odsprzedać stary smartfon i zyskać nawet 2000 zł. Akcja startuje 14 maja i potrwa do 15 lipca. Z oferty skorzystać mogą klienci wszystkich autoryzowanych partnerów handlowych firmy Samsung. Procedurę odsprzedaży zrealizować można na specjalnie przygotowanej stronie odkup.samsung.pl.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: