GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Grupa Pracuj inwestuje w Coders Lab
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-13 15:34 - dodaj komentarz
Grupa Pracuj zainwestowała w Coders Lab. Dzięki nawiązanej współpracy Coders Lab poszerzy swoją ofertę zamieniając się ze szkoły programowania w szkołę IT i umożliwi swoim absolwentom jeszcze szybszy start kariery w branży IT. W ramach umowy inwestycyjnej Grupa Pracuj, właściciel m.in. serwisu Pracuj.pl, objęła mniejszościowy pakiet udziałów w spółce Coders Lab. Inwestycja jest odpowiedzią nie tylko na rozwijający się rynek IT, ale też na rosnącą rolę prywatnych szkół zawodowych w
Poczta Polska z nową funkcjonalnością: wyśle smsem numer telefonu do kuriera
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-12 15:10 - dodaj komentarz
Od początku lutego odbiorcy przesyłek kurierskich Poczty Polskiej dostają smsowe powiadomienia z numerem telefonu kuriera, który doręczy ich paczkę. Nowe rozwiązanie umożliwia klientowi kontakt z kurierem i zwiększa komfort obsługi. Wprowadzona funkcjonalność daje klientom możliwość bezpośredniego skontaktowania się z kurierem doręczającym przesyłkę i uzgodnienia godziny jej przekazania. Dzięki temu odbiorca przesyłki oszczędza czas, a kurier Poczty Polskiej wygodniej zaplanuje trasę
mPay: Awaria usług eCard
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-12 15:05 - dodaj komentarz
Drodzy użytkownicy, wystąpiły niezależne od mPay ograniczenia w dostępności usług eCard - partnera odpowiadającego za infrastrukturę kartową. Oznacza to, że niektórzy z Was mogą napotkać czasowe trudności w korzystaniu w mPay z kart płatniczych. W dalszym ciągu możecie dokonywać płatności za pomocą środków zgromadzonych w elektronicznej portmonetce.
Jak korzystacie z numeru alarmowego 112?
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-12 14:55 - dodaj komentarz
Tylko w styczniu tego roku Polacy wykonali ponad 1,6 mln połączeń na numer 112. Dla porównania, w tym samym czasie wykonano 1,1 mln połączeń na numery 999,998 i 997. Każde z nich mogło uratować komuś życie, zdrowie czy zapewnić wsparcie w trudnej sytuacji. Dlatego warto poświecić mu uwagę. Nie tylko dzisiaj – 11.2, w „międzynarodowy dzień numeru 112”.
Jakich cyberataków można się spodziewać podczas trwających igrzysk olimpijskich?
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-12 14:53 - dodaj komentarz
W ramach inicjatywy Securing Smart Cities opublikowano informacje na temat przewidywanych rodzajów cyberataków w ramach trwających igrzysk olimpijskich. Statystyki z poprzednich dużych wydarzeń sportowych pokazują, że zagrożenie jest poważne. Kaspersky Lab jest partnerem inicjatywy Securing Smart Cities. Z badania przeprowadzonego przez Securing Smart Cities wynika, że ryzyko cyberataków w trakcie imprezy sportowej najwyższej rangi jest wysokie i obejmuje problemy w zakresie
G2A.COM rozwija systemy rekomendacji i ochrony w oparciu o Microsoft Azure
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-12 14:50 - dodaj komentarz
G2A.COM nawiązało współpracę z Microsoft i wykorzystuje mechanizmy sztucznej inteligencji oparte na technologii chmurowej Microsoft Azure do podnoszenia wydajności i bezpieczeństwa swojej platformy sprzedażowej. W ciągu doby systemy G2A.COM przetwarzają terabajty danych. Dzięki chmurze Azure ten dynamicznie rozwijający się globalny marketplace do sprzedaży gier może usprawnić zakupy, obsługę klienta i zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa.
Orange: 60 GB na Walentynki dla duetów i nie tylko
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-12 14:46 - dodaj komentarz
Idą Walentynki, a my także postanowiliśmy się dołączyć do ogólnego świętowania z bardzo fajną promocją dla „duetów” i nie tylko. Jeżeli między 12 a 18 lutego zdecydujecie się na dwa lub więcej planów mobilnych (poza Podstawowym) na 24 miesiące lub dokupicie Plan Komórkowy Standardowy do posiadanego już konta klienckiego otrzymacie po 60 GB transferu ważne do końca 2018 roku. Z pakietu będziecie mogli skorzystać na wszystkich Planach Komórkowych, nie licząc planu Podstawowego.
Droga do pracy w IT prostsza niż myślisz
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-12 14:43 - dodaj komentarz
Branża IT przyciąga możliwościami i zarobkami. Coraz więcej osób korzysta z kursów i tutoriali dostępnych w sieci, ucząc się programowania. Inni decydują się na bootcampy, dzięki którym już po dwóch miesiącach intensywnej praktyki znajdują dobrze płatne zlecenia. Jednak, czy programistą może zostać każdy? Rynek pracy się zmienia. Wiele dotychczasowych zawodów odchodzi do lamusa, wymagając od pracowników zmiany kwalifikacji.
BandWarrior i VC Rubicon Partners zbudują aplikację do monetyzacji aktywności fizycznej
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-12 14:40 - dodaj komentarz
Startup BandWarrior - twórca aplikacji BandAthletes, umożliwiającej monetyzację aktywności sportowej, pozyskał kolejnych inwestorów. W kielecki pomysł zainwestował fundusz Rubicon Partners Ventures, należący do grupy kapitałowej giełdowego Rubicon Partners SA. Wcześniej, w listopadzie 2011 r. spółka na projekt o wartości 1,1 mln zł otrzymała dofinansowanie od PARP. Do zespołu dołączyli także nowi doświadczeni enedżerowie: Tomasz Uściński jako co-founder i dyrektor zarządzający oraz Bartłomiej
roBoty – digitalowa rewolucja w Banku BGŻ BNP Paribas
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-12 14:35 - dodaj komentarz
Bank BGŻ BNP Paribas w niespełna 2 miesiące zbudował i wdrożył pierwszego robota automatyzującego obsługę kredytów dla przedsiębiorstw. W ciągu 8 miesięcy liczba robotów zwiększyła się do 20, które usprawniają pracę w 20 obszarach Operacji. Bank jest tym samym pierwszym bankiem w Polsce, który wdrożył robotyzację w procesach na taką skalę.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: