GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Pokolenie Y pracuje na własnych zasadach – czym kusi się dziś pracownika?
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-13 15:34 - dodaj komentarz
Na rynek pracy co roku wchodzi ok. 400 tys. absolwentów studiów wyższych. To jednak wciąż nie zaspokaja potrzeb gospodarczych kraju, dlatego obecny rynek pracownika pozwala rozpoczynającemu karierę pokoleniu Y mieć swoje oczekiwania oraz wymagania wobec przyszłego pracodawcy. Co zatem muszą robić przedsiębiorcy, żeby zaspokoić swoje potrzeby kadrowe?
Ericsson Innovation Awards 2018 - Prawda Przyszłości
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-13 15:30 - dodaj komentarz
Firma Ericsson (NASDAQ: ERIC) ogłosiła konkurs Ericsson Innovation Awards (EIA) 2018 o temacie „Przyszłość prawdy”. W tym roku popularny ogólnoświatowy konkurs rzuca studentom z całego świata wyzwanie znalezienia innowacyjnego rozwiązania dotyczącego sposobu wyszukiwania, potwierdzania i dzielenia się prawdą w dobie ICT. Wzywanie to jest bezpośrednio związane z tegorocznym tematem Nobel Week Dialogue i wspiera międzynarodowe partnerstwo firmy Ericsson z Nobel Media.
Nowy trend: klienci rezygnują z bankowości internetowej na rzecz mobilnej
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-13 15:29 - dodaj komentarz
Banki obsługują już blisko 2 miliony klientów „mobile only”. W żargonie bankowym terminem tym określa się osoby, które z bankowości elektronicznej korzystają wyłącznie na urządzeniach mobilnych. Bankowość mobilna cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Z usługi korzysta już 9 mln klientów banków, z czego 5 mln używa w tym celu aplikacji zainstalowanej na smartfonie.
Jak dostosować swoje bazy danych osobowych do przepisów RODO
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-13 15:27 - dodaj komentarz
Większość przedsiębiorstw zbiera dane osobowe, aby móc skutecznie prowadzić działalność gospodarczą. Firmy tworzą np. bazy swoich klientów czy dziennikarzy, do których wysyłają informacje prasowe. Pojawia się jednak pytanie: czy od maja 2018 r. – kiedy wejdzie w życie Rozporządzenie Ogólne o Ochronie Danych Osobowych (RODO) i przepisy zostaną zaostrzone – dane zgromadzone do tej pory będą mogły być bez przeszkód dalej wykorzystywane?
Play: Wybierz Stan Nielimitowany z Samsungiem A5 (2017) za 1 zł (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-10 16:13 - dodaj komentarz
Świąteczny smartfon w świątecznej cenie! Wybierz Stan Nielimitowany w Play i odbierz Samsunga A5 (2017) z idealnym aparatem do selfie już za 1 zł! Dodatkowo abonament tańszy aż o 10 zł!
Do 2020 roku znikną szkoły bez dostępu do internetu
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-10 16:10 - dodaj komentarz
Dziś kilka tysięcy spośród 30,5 tys. szkół w Polsce jest w zasięgu sieci o przepustowości co najmniej 100 Mb/s. Dzięki ustawie o Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej (OSE), nad którą kończy prace Senat, na terenach wykluczonych cyfrowo powstanie nowoczesna infrastruktura. Podłączanie szkół do szybkiego internetu rozpocznie się w 2018 roku i potrwa przez trzy lata. Inwestycja będzie kosztowała 320 mln zł, a przez 10 lat na utrzymanie sieci trafi 1,3 mld zł z budżetu państwa.
LG V30 w rękach cenionych filmowców
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-10 16:07 - dodaj komentarz
W związku z polską premierą najnowszego smartfona klasy premium LG V30, marka LG zaprosiła do współpracy Andrzeja Cichockiego – cenionego filmowca, autora zdjęć oraz reżysera nagradzanych produkcji. Ekspert jakościowych ujęć i mistrz krótkometrażowego formatu, postanowił sprawdzić możliwości filmowe LG V30 i stworzyć wyjątkowy klip w całości nakręcony za pomocą LG V30. Premierowa odsłona już 13 listopada.
Więcej filmów Ultra High Definition w Samsung Smart TV
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-10 16:04 - dodaj komentarz
Miłośnicy filmów w jakości UHD (4K) mogą już oglądać niesamowite seriale i filmy produkcji National Geographic w serwisie IPLA. Jest to kolejna platforma VoD dostępna w Samsung Smart TV, która przygotowała ofertę materiałów wideo w tak wysokiej jakości, zapewniając widzom zupełnie nowy poziom wrażeń wizualnych. Oferta przygotowana przez serwis IPLA sprosta wymaganiom fanów filmów podróżniczych i przyrodniczych.
FBI, dzięki pomocy ESET, pojmało twórcę botnetu Windigo
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-10 15:56 - dodaj komentarz
Dzięki współpracy firmy ESET z amerykańskim Federalnym Biurem Śledczym (FBI) udało się zidentyfikować i aresztować jednego z twórców olbrzymiej sieci komputerów kontrolowanych przez cyberprzestępców (tzw. botnet) o nazwie Windigo. O tym, jak duży był wspomniany botnet może świadczyć fakt, że do momentu wykrycia w 2014 roku Windigo był odpowiedzialny za wysyłkę ponad 35 milionów wiadomości spamowych dziennie! Czy po ujęciu twórcy Windigo wspomniany botnet nadal jest groźny?
Świąteczny spot Orange z pomysłami na prezent (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-10 15:54 - dodaj komentarz
Lubicie otwierać prezenty? Ten dreszczyk emocji, kiedy nie wiadomo co jest w środku a za chwilę wielka radość, bo Św. Mikołaj przyniósł to, co chcieliście? Święta tuż, tuż… Przynajmniej telewizyjnie. Proponuje Wam rozpakować radość z Orange. Wystartowała dzisiaj kampania świąteczna. Mamy nadzieję, że wprowadzi was w odpowiedni nastrój i podpowie jak sprawić radość bliskim.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: