GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

SMS vs. RCS –  Google o komunikacji mobilnej 2017-2020
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-12 15:24 - dodaj komentarz
Specjaliści GSMA Intelligence szacują, że do 2020 r. na świecie będzie 4,3 miliarda urządzeń obsługujących SMS-y nowej generacji, czyli RCS (Rich Communication Services). SMS już teraz jest najpopularniejszym kanałem komunikacji (5 mld korzystających), pozostawiającym w tyle e-maile i komunikatory (3,7 użytkowników poczty oraz 1,5 mld użytkowników miesięcznie). Potencjał nowej technologii, zmieniając całkowicie oblicze SMS-ów, pozwoli tym bardziej stać się im
myPhone partnerem Festiwalu Fotografii Mobilnej [+KONKURS]
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-12 15:21 - 3 komentarze
Już za niespełna dwa tygodnie odbędzie się pierwszy w Polsce Festiwal Fotografii Mobilnej pt. „Yes I’m Mobile”. Wydarzenie odbędzie się we Wrocławiu i towarzyszyć mu będą liczne wystawy, prelekcje, warsztaty oraz spacery fotograficzne prowadzone przez profesjonalistów. Impreza zapowiada jako prawdziwa gratka dla wszystkich fanów robienia zdjęć smartfonem i poszukiwaczy ciekawych kadrów. Partnerem Festiwalu została marka myPhone!
Grupa WP nr 1 w rankingu czasu spędzonego w serwisach
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-12 15:19 - dodaj komentarz
Użytkownicy Wirtualnej Polski spędzają w jej serwisach więcej czasu niż na Facebooku i Google. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI z sierpnia br. 20,7 mln realnych użytkowników wykonało 2,8 mld odsłon, spędzając w serwisach średnio aż 35 min i 31 sekund dziennie. WP osiągnęła również bardzo dobre wyniki w kategoriach tematycznych oraz dziennej liczbie odsłon. WP przyciąga. Na dłużej. Średni czas na użytkownika dziennie dla Grupy WP wynosi aż 35 minut i 31 sekund.
Łączność przewodowa czy Wi-Fi? Zarządzaj punktem dostępowym jak chcesz
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-12 15:17 - dodaj komentarz
Zyxel prezentuje najnowszy punkt dostępowy, który zapewnia większy komfort obsługi i umożliwia klientom biznesowym wybór pomiędzy trybem zarządzania z chmury, a pracą w trybie niezależnym. NWA1302-AC został zaprojektowany z myślą o hotelach, akademikach, biurach, zapewniając niezawodną i super szybką transmisję przewodową oraz bezprzewodową dla każdego użytkownika na obszarze całego obiektu. Urządzenie można zainstalować w kilka minut bez konieczności stosowania dodatkowych przełączników.
Telewizory Samsung: nowy wymiar gry na dużym ekranie
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-11 15:17 - dodaj komentarz
elewizory Samsung QLED TV w 2018 roku ewoluowały również pod kątem potrzeb fanów gier na dużym ekranie. Na szczególną uwagę zasługuje niski input lag, wynoszący nie więcej niż 15 ms (0,015 sekundy), który dostępny jest np. w modelu Q9FN. Dzięki dodatkowym rozwiązaniom, takim jak dedykowany tryb Gra, 100 proc. natężenia koloru, HDR 2000 i synchronizacja Radeon FreeSync nawet najbardziej wymagające gry odtwarzane są płynnie i z zachowaniem realizmu.
Pierwsi klienci już korzystają z gigabitowego internetu od UPC
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-11 15:14 - dodaj komentarz
UPC Polska, lider sektora kablowego, wraz z rozpoczęciem ery gigabitowej w Polsce wystartował z najbogatszą ofertą prędkości internetu światłowodowego oraz nową kampanią marketingową i promocjami. Pierwsi klienci w Warszawie już korzystają z internetu o prędkości 1Gb/s od UPC, a w całej Polsce dostępne jest nowe portfolio usług, z szerokim wachlarzem najwyższych prędkości, najlepszej jakości Wi-Fi ze smart modemem Connect Box oraz bogatą ofertą treści telewizyjnych.
Ugrupowanie przestępcze LuckyMouse wróciło i wykorzystuje kradziony certyfikat
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-11 15:10 - dodaj komentarz
Badacze z Kaspersky Lab wykryli kilka infekcji wywoływanych przez nieznanego wcześniej trojana, który jest najprawdopodobniej związany z chińskojęzycznym ugrupowaniem cyberprzestępczym LuckyMouse. Najbardziej interesującą cechą tego szkodliwego oprogramowania jest jego starannie dobrany sterownik, podpisany przy użyciu legalnego certyfikatu cyfrowego, który został wydany przez firmę zajmującą się rozwojem oprogramowania związanego z bezpieczeństwem informacyjnym.
Jak chronić IoT w firmowej sieci? Fortinet przedstawia system FortiNAC
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-11 15:04 - dodaj komentarz
Fortinet poinformował o wprowadzeniu na rynek nowej linii produktów o nazwie FortiNAC (Network Access Control), przeznaczonych do kontrolowania dostępu do sieci. Umożliwiają one jej segmentację i automatyczne reagowanie w celu zapewnienia ochrony środowisk internetu rzeczy (IoT).System FortiNAC pozwala ograniczyć ryzyko związane z dostępem niezabezpieczonych urządzeń do sieci. Dzięki temu organizacja uzyskuje pełną widoczność użytkowników, zaufanych i niezaufanych urządzeń a także aplikacji.
Komunikację wideo firmy od dzisiaj kupisz w sklepie
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-11 15:01 - dodaj komentarz
Sklep internetowy z usługami wideo, w którym koszt profesjonalnego nagrania w studiu TV to tylko 290 zł netto, to nowy projekt multimedialnej agencji informacyjnej infoWire.pl. Jego głównym celem jest edukacja rynku, ale też realne wsparcie firm w zakresie komunikacji wideo. Koncepcję sprzedaży online wykorzystano do zaprezentowania dostępnych standardów produkcyjnych. Cztery podstawowe opcje usług to starter, setka, setka z przebitkami oraz wersja mobile ready.
Urodziny Plusha - 100proc. gratis do doładowań online od 30 do 99 zł
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-10 15:35 - 1 komentarz
Promocja „ 100% więcej na Urodziny Plusha” ” („Promocja”) jest organizowana przez POLKOMTEL sp. zo.o. („POLKOMTEL”) i obowiązuje 11 września 2018 . r. od godziny 00:00 do godziny 23:59. Promocja jest adresowana do Abonentów Na Kartę, Abonentów Simplus, Abonentów Sami Swoi, Abonentów 36i6 (dalej łącznie jako „Abonent”). Bonus nie przedłuża Okresu ważności dla Usług wychodzących.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: