GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

6000 punktów payback do zgarnięcia od nju mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-12 15:38 - dodaj komentarz
Kolejna – jeszcze lepsza i zupełnie innej oferta w nju mobile. Tym razem to Wy wybieracie swoją nagrodę z katalogu PAYBACK, czyli programu premiującego zakupy. Od dziś do 10 października 2017 roku, dajemy 6000 punktów PAYBACK każdemu, kto kupi ofertę nju z rachunkiem lub nju internetowy. Wystarczy złożyć zamówienie i zarejestrować jego numer, wraz z numerem karty PAYBACK.
Jak zaoszczędzić na rachunku za telefon – duety i rodzinki?
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-12 15:35 - dodaj komentarz
Wszyscy szukamy rozwiązań, które pozwolą ograniczyć rachunki za telefon – nic w tym dziwnego. Najlepiej jest zdecydować się na współdzielenie z najbliższymi rachunku za telefon – ramach tak zwanego „duetu” lub większego grona. Nowe plany mobilne Orange to dobra okazja do tego, więc czas zastanowić się nad odpowiedzią na pytanie z tytułu – jak zaoszczędzić na rachunku za telefon. Duety – bo do telefonu trzeba dwojga… …podobnie jak do planu mobilnego, by był on tańszy.
T-Mobile: Zdobądź Sony Xperia XZ1 przed innymi
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-12 15:31 - dodaj komentarz
Miłośnicy ponadczasowego wzornictwa Sony mają powody do radości. Już dziś, 11.09.2017 r. w klepie internetowym T‑Mobile, rozpoczyna się przedsprzedaż najnowszego flagowego smartfonu Sony – modelu Xperia XZ1. T‑Mobile będzie, do końca 2017 r., wyłącznym spośród operatorów komórkowych, dystrybutorem tego urządzenia. Jak zapewnia producent, dzięki Sony Xperia ZX1 użytkownicy będą mogli na nowo odkryć wspaniały świat rozrywki.
Visa Checkout z ogólnopolską kampanią reklamową
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-12 15:22 - dodaj komentarz
Visa prowadzi intensywną kampanię edukacyjno-reklamową promującą Visa Checkout – szybką, wygodną i bezpieczną formę płatności online. Kampania obejmuje m.in. emisję spotów w ogólnopolskiej telewizji oraz w internecie. Płatności z Visa Checkout są już szeroko dostępne dzięki wdrożeniu rozwiązania na tzw. formatce płatniczej w sklepach internetowych obsługiwanych przez PayU. Przybywa również detalistów, którzy decydują się na umieszczenie przycisku Visa Checkout bezpośrednio w koszyku
myPhone POWER z potężną baterią 5000 mAh i LTE dostępny w sprzedaży
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-12 15:17 - dodaj komentarz
Ofertę telefonów firmy myPhone wzbogacił nowy smartfon POWER z 5-calowym ekranem IPS HD 2.5 D, LTE oraz dwoma aparatami 13 Mpx AF i 5 Mpx. Jego głównym atutem jest wielka bateria o pojemności 5000 mAh zapewniająca mu imponująco długi czas działania wynoszący nawet do kilkunastu dni (w trybie czuwania). Model w cenie 499 złotych jest dostępny w sprzedaży od 11 września, a osoby, które zdecydują się na jego zakup do 30 września otrzymają szkło hartowane gratis.
Edukacja + SMS = pozytywne rozwiązanie
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-12 15:05 - dodaj komentarz
Nowy rok szkolny to nowe wyzwania nie tylko dla uczniów, a za chwilę również i studentów, ale także dla wszystkich placówek oświatowych. Poza aspektami edukacyjnymi sprowadzają się one również do kwestii komunikacyjnych oraz organizacyjnych, mając wpływ na całokształt funkcjonowania oraz wizerunku instytucji. O ile czynniki merytoryczne pozostają w gestii programu nauczania i kadry pedagogicznej, o tyle pozostałe procesy można wewnętrznie łatwo usprawnić. W jaki sposób?
Sądy w Polsce surowsze dla firm korzystających z nielegalnego oprogramowania
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-12 15:03 - dodaj komentarz
Blisko 900 tys. zł zasądziły w pierwszym półroczu br. polskie sądy na rzecz producentów zrzeszonych w BSA tytułem naprawienia szkód przez polskie firmy za uzyskanie oprogramowania w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub jego bezprawne rozpowszechnianie. Łączna kwota ponad 1.2 mln zł tytułem odszkodowań, które firmy zobowiązały się zapłacić na mocy orzeczeń sądowych i zawartych ugód od stycznia do końca czerwca 2017 roku, to niemal tyle ile w całym 2016 roku (1.5 mln zł).
Telekomunikacja Cyfrowa - decyzja UOKiK
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-11 15:40 - dodaj komentarz
Do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wpłynęło ponad 300 skarg oraz innych sygnałów kwestionujących działania Telekomunikacji Cyfrowej Sp. z o.o. w Warszawie. Jest to dostawca usług telekomunikacyjnych, który świadczy usługi telefoniczne w sieci stacjonarnej. Skargi najczęściej wpływały od seniorów i ich rodzin. Dotyczyły podszywania się pod dotychczasowego dostawcę usług telekomunikacyjnych konsumenta.
Samsung zachęca do wymiany starych smartfonów na Galaxy S8 lub S8+
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-11 15:36 - dodaj komentarz
W ramach promocji „Witaj piękny! Żegnaj stary” klienci, którzy zakupili Galaxy S8/S8+ będą mogli pobrać kod promocyjny, podnoszący wycenę ich starego telefonu o dodatkowe 250 zł. Wyceną oraz skupem zajmie się firma AsGoodAsNew Gmbh, która jest stroną transakcji sprzedaży starego urządzenia. W zależności od stanu telefonu użytkownicy mogą za niego otrzymać nawet do 2400 zł*. Promocja obejmuje wybrane modele smartfonów i potrwa do 31 października 2017.
Netia: otwarte okno dla kinomaniaków i głodnych wiedzy
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-11 15:31 - 1 komentarz
Od dzisiaj w Telewizji Osobistej ruszają kolejne okna otwarte. Tym razem bez dodatkowych opłat do 24 września możecie oglądać FilmBox Premium, natomiast CANAL+ Discovery HD aż przez miesięc. Może się wydawać, że to tylko dwa programy, ale za to jakie! Przez kilka dni zadowoleni będą nie tylko miłośnicy kina oraz filmów dokumentalnych. Filmbox Premium (kanał 169), to nadający całą dobę program, który jest na naszym rynku od 2007 roku.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: