GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Świat Xiaomi w sklepie internetowym Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-14 14:52 - dodaj komentarz
Ważne wydarzenie dla fanów marki Xiaomi – w warszawskiej Arkadii otwarto nowy salon Mi Store z urządzeniami Xiaomi! W eshopie Play znajdziecie specjalną zakładkę Xiaomi WORLD. Znajdziecie tam nie tylko smartfony, ale i inne urządzenia i gadżety tej firmy. Tyle na start, ale już w przyszłym tygodniu będzie dodana nowa fala produktów – między innymi coś na kółkach.
Certyfikat Common Criteria dla Kaspersky Endpoint Security for Business
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-14 14:45 - dodaj komentarz
Kaspersky Endpoint Security for Windows – główny składnik Kaspersky Endpoint Security for Business – uzyskał oficjalny certyfikat potwierdzający spełnienie międzynarodowego standardu w zakresie certyfikacji bezpieczeństwa komputerowego — Common Criteria for Information Technology Security Evaluation (CC). Uznawany w 32 państwach (łącznie z Polską), certyfikat ten świadczy o jakości produktu, integralności kodu oraz kompetencji Kaspersky Lab w zakresie ochrony swoich klientów.
Polski Związek Krótkofalowców i EmiTel rozszerzają współpracę o kolejną instalację antenową
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-14 14:43 - dodaj komentarz
EmiTel S.A. i Polski Związek Krótkofalowców kontynuują współpracę w działaniach wspomagających w sytuacjach klęsk żywiołowych i innych zdarzeń zagrażających bezpieczeństwu powszechnemu, podejmowanych dzięki porozumieniu zawartemu pomiędzy Ministerstwem Administracji i Cyfryzacji a Polskim Związkiem Krótkofalowców. PZK współdziałając z organami władzy ustawodawczej, administracji rządowej i samorządu terytorialnego stworzył sieć łączności kryzysowej na terenie całego kraju.
RODO staje się przynętą w atakach hakerskich – na celowniku m.in. Airbnb
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-14 14:33 - dodaj komentarz
Cyberprzestępcy postanowili podszyć się pod znany serwis turystyczny Airbnb i w ataku phishingowym wyłudzić dane osobowe oraz dane kart płatniczych jego użytkowników. Aby uwiarygodnić swój podstęp, wykorzystali w przesłanej im wiadomości aktualizację polityk prywatności serwisu związaną z wprowadzeniem w życie RODO. Jak twierdzi ekspert z ESET, pułapki phishingowe wykorzystujące rozporządzenie o ochronie danych osobowych mogą się w najbliższym czasie nasilić, dlatego zaleca
UKE: Zmiany w zakresie Premium Rate
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-14 14:31 - dodaj komentarz
1 maja Sejm przyjął nowelizację Prawa telekomunikacyjnego. Od tego momentu Prezydent ma 21 dni na jej podpisanie. Celem współprojektowanych przez UKE regulacji jest zwiększenie ochrony użytkowników na rynku usług Premium Rate. Napływające sygnały o związanych z nimi nieprawidłowościach dotyczą głównie obciążania użytkowników opłatami za nieświadomie zamówione usługi, głównie subskrypcje.
Philips 221B8 i 243S5: niedrogie monitory do biura
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-14 14:27 - dodaj komentarz
W ofercie firmy Philips pojawiły się nowe biznesowe monitory o atrakcyjnym stosunku ceny do wydajności. Modele 221B8 oraz 243S5 cechują się rozdzielczością Full HD, ergonomiczną i solidną konstrukcją oraz krótkim czasem reakcji, dzięki wykorzystaniu matryc TN. Pierwszy z dwóch zapowiedzianych monitorów Philips to przedstawiciel nowej serii B8. Jego cechą charakterystyczną jest ergonomiczna podstawa Smart Ergo Base z wielozakresową regulacją ekranu,
Nielimitowane usługi mobilne i 10 GB internetu od Inea
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-11 16:05 - dodaj komentarz
INEA przygotowała dla swoich klientów wyjątkową ofertę usług mobilnych. Tylko teraz każdy, kto korzysta z internetu lub telewizji operatora, może otrzymać nielimitowane rozmowy, wiadomości SMS oraz MMS, a do tego aż 10 GB internetu mobilnego za 19,90 zł miesięcznie. Przed nami długie, ciepłe dni i letnie weekendy, które najlepiej spędzić poza domem. Większość osób nie wyobraża sobie jednak wypoczynku bez ciągłego kontaktu telefonicznego z najbliższymi czy też stałego dostępu do internetu w swoim smartfonie.
Wszystkie mecze piłkarskich mistrzostw świata w 4K na platformie nc+
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-11 16:00 - dodaj komentarz
Po raz pierwszy w Polsce mecze piłkarskich mistrzostw świata FIFA World Cup będą transmitowane w 4K. Dzięki współpracy z Telewizją Polską wszystkie spotkania mundialu w Rosji zostaną pokazane w najwyższej jakości obrazu na platformie nc+. Transmisje będą realizowane w CANAL+ 4K Ultra HD – nowym kanale platformy nc+ oraz w TVP 4K - kanale udostępnionym przez Telewizję Polską specjalnie na czas mistrzostw.
Zasięg LTE Plus Advanced dla ponad 54% Polaków
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-11 15:49 - dodaj komentarz
Grupa Cyfrowy Polsat realizuje kolejny etap modernizacji sieci i wdraża nowe rozwiązania technologiczne. W zasięgu Internetu LTE Plus Advanced znajduje się ponad 54% mieszkańców Polski, a w ponad 300 miejscowościach jego prędkość mieści się w przedziale 300-500 Mb/s. Grupa Cyfrowy Polsat konsekwentnie wdraża nowe rozwiązania technologiczne mające zwiększać pojemność sieci i sprawiać mobilny Internet szybszym i stabilniejszym.
Xperia XZ2 w Orange, teraz w świetnym zestawie
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-11 15:47 - dodaj komentarz
Najnowszy flagowiec od Sony wszedł niedawno do oferty Orange. Producent postanowił zerwać z ze znanym i lubianym wyglądem swoich smartfonów. Osobiście bardzo go lubiłem, ale jednak trendy w modzie są nieubłagane i czasem trzeba za nimi podążyć. Nie inaczej było tym razem. Ostatecznie zamiast dwóch szklanych płytek i grubej, półokrągłej ramki mamy nieco zaokrąglone plecki ze znajdującym się niemal po środku czytnikiem linii papilarnych i znajdującym się powyżej niego aparatem.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: