GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Co roku nowy smartfon dla przedsiębiorców w T-Mobile

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2017-07-03 16:06 - czytano: 882 razy - dodaj komentarz
Co roku nowy smartfon dla przedsiębiorców w T-MobileTylko do końca lipca kupując Samsung Galaxy S8 w T-Mobile można skorzystać z wyjątkowej promocji. Ten model nie dość, że będzie o 200 złotych tańszy, to jeszcze można po roku wymienić go na nowy. Sezonowa oferta operatora skierowana jest do wszystkich przedsiębiorców, dla których ważne jest podążanie za najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. W biznesie smartfon to nie tylko bardzo ważne narzędzie pracy, pozwalające na pozostawanie w ciągłym w kontakcie z partnerami,
REKLAMA
Klientami czy podwykonawcami, lecz także wizytówka firmy. Jeśli chcemy więc wyznaczać trendy w swojej dziedzinie, warto postawić na najnowocześniejszą technologię. Odpowiedzią na potrzeby firm, które pragną być liderem w swojej branży, jest nowa promocja T-Mobile.

Nowy smartfon po roku

Do 31 lipca br. w T-Mobile przedsiębiorcy mogą skorzystać z wyjątkowej promocji, która pozwala na wymianę smartfona po roku na nowszy model. Wystarczy przenieść numer od innego operatora lub podpisać nową umowę w ofercie proFirma NOVA. Klienci, którzy zdecydują się na tę ofertę, mogą liczyć na dodatkowy rabat i za Samsunga Galaxy S8 zapłacą jedynie 899 złotych brutto. Po upływie 12 miesięcy będą mogli wymienić go na najnowszy, topowy model z serii S. Warunkiem jest odsprzedanie pierwszego nieuszkodzonego smartfona i przeznaczenie uzyskanej w ten sposób kwoty na obniżenie ceny nowego telefonu.

Nielimitowana rozmowy, SMS-y, MMS-y i Internet w telefonie bez limitu danych
W ramach tej promocji klienci otrzymują nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce, Unii Europejskiej oraz Islandii, Norwegii, Liechtensteinie, Czarnogórze, Macedonii oraz Albanii. Otrzymają także dostęp do Internetu w telefonie bez limitu danych w kraju, natomiast podczas zagranicznych podróży będą mieli do dyspozycji pakiet 4,05 GB w Unii Europejskiej. Internet w telefonie bez limitu danych w kraju, to transfer z pełną prędkością do 20 GB, a powyżej z prędkością do 1 Mb/s. Abonament miesięczny promocyjnej oferty proFirma NOVA to tylko 109,99 złotych netto.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: