GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Biznes bez ograniczeń w T-Mobile

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2017-07-06 14:46 - czytano: 949 razy - dodaj komentarz
Biznes bez ograniczeń w T-MobileT-Mobile 6 lipca br. wprowadza nową ofertę Biznes w Europie bez limitów w kraju oraz otwierającą granice dla biznesu. Przedsiębiorcy otrzymują, zarówno w Polsce jak i w UE, nielimitowane połączenia, SMS-y, MMS-y do wszystkich sieci. Ponadto Internet w telefonie bez limitu danych w kraju oraz duże pakiety danych do wykorzystania podczas podróży w Europie.
REKLAMA
Dla przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać swoją firmę bez ograniczeń, T-Mobile przygotował ofertę z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami, połączeniami międzynarodowymi do Unii Europejskiej jak również Internetem w telefonie bez limitu danych w kraju. Dodatkowym atutem oferty są nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz pakiety Internetu do wykorzystania w UE oraz Islandii, Norwegii i Liechtensteinie. Już za 49,99 zł netto w JUMP proFirma S przedsiębiorcy otrzymają topowe smartfony oraz nielimitowane połączenia, MMS-y i SMS-y w kraju oraz w obrębie Unii Europejskiej. Oferta obejmuje także pakiet 15 GB Internetu w kraju z wliczonym 2,2 GB w UE. Za dodatkowe 10 złotych netto w JUMP proFirma M można uzyskać nielimitowane połączenia międzynarodowe do UE oraz Internet w telefonie bez limitu danych w kraju. Internet w telefonie bez limitu danych w kraju, to transfer z pełną prędkością do 20 GB, a po przekroczeniu tego pakietu z prędkością do 1 Mb/s.

Bez limitów w kraju i za granicą
Klienci korzystający z nowej oferty T-Mobile otrzymają elastyczną ofertę, która pozwala na swobodną komunikację dzięki nielimitowanym usługom do wykorzystania zarówno w kraju jak i w Europie oraz Internetowi w telefonie bez limitu danych w kraju. W pełnej opcji JUMP proFirma XL Specjalna klienci otrzymują nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i połączenia międzynarodowe w całej UE, a do tego Internet w telefonie bez limitu danych w kraju oraz dzięki dodatkowemu pakietowi nawet 5,35 GB Internetu do wykorzystania w podróży służbowej czy prywatnej w UE.

Optymalne rozwiązanie bez telefonu
Dla osób, które posiadają już smartfony operator przygotował dwa rozwiązania. W ramach oferty JUMP proFirma S za jedyne 39,99 zł otrzymają nielimitowane połączenia, MMS-y i SMS-y w Polsce, wszystkich krajach UE, a także Albanii, Macedonii i Czarnogórze oraz pakiet 15 GB Internetu z wliczonym pakietem 2,2 GB w UE. W drugiej opcji JUMP proFirma XL w abonamencie za 59,99 zł, uzyskają dodatkowo nielimitowany dostęp do Internetu w kraju oraz wliczone w niego 4,05 GB w UE.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: