GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Video bez limitu danych w T‑Mobile dla firm

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2017-08-14 16:11 - czytano: 2551 razy - tylko 1 komentarz
Video bez limitu danych w T‑Mobile dla firmT‑Mobile po wprowadzeniu usługi Video bez limitu danych dla klientów indywidualnych teraz oferuje ją również klientom biznesowym. Dzięki niej już za 4 zł netto miesięcznie przedsiębiorcy mogą korzystać z wybranych serwisów wideo, w tym z Youtube, Netflix, Vevo, TVP Stream, TVP Sport, Player, Showmax, VOD.pl czy Chili Cinema bez zużywania swojego pakietu danych.
REKLAMA
Dbałość o pracownika to dziś nie tylko zapewnienie funkcjonalnego, komfortowego miejsca pracy biurowej, ale w coraz większym stopniu stworzenie przestrzeni do rozwoju i rozrywki. Firmy, które wyznaczają kierunek rozwoju branży, coraz częściej oferują również szereg udogodnień swoim pracownikom, rozumiejąc, że sukces przedsiębiorstwa zależy także od zadowolenia całego zespołu. Standardem stały się już karnety sportowe i abonamenty medyczne, teraz dzięki T‑Mobile może do nich dołączyć abonament na usługę Biznes Video.

Usługa Biznes Video będzie dostępna dla obecnych i nowych Klientów Biznesowych korzystających z taryf Jump proFirma, oraz proFirma NOVA. Dzięki niej przedsiębiorcy mogą korzystać z wybranych serwisów wideo, w tym z Youtube, Netflix, Vevo, TVP Stream, TVP Sport, Player, Showmax, VOD.pl czy Chili Cinema bez zużywania swojego pakietu danych. W podstawowej wersji usługi Biznes Video za 4 zł netto będzie to wideo w jakości DVD czyli w rozdzielczości 480p. Natomiast za 12 zł netto miesięcznie będzie dostępna jakość full HD czyli rozdzielczość 1080p.

Usługę można będzie aktywować w każdym sklepie Operatora, w biurze obsługi, oraz za pomocą wszystkich narzędzi self-care: aplikacji mobilnej „Mój T‑Mobile” a także SMS-em pod bezpłatnym numerem 80200 o treści DVD START albo HD START.

Siła obrazu wciąż rośnie
Oferta Biznes Video dla firm jest także odpowiedzią na rosnące znaczenie przekazu wideo w Internecie. Według raportu The State of Video Marketing 2017 81% respondentów przyznało, że filmy pomogły im osiągnąć lepsze wyniki sprzedażowe, a 76% z nich zauważyło, że zamieszczenie tego typu treści na stronie wygenerowało wzmożony ruch na ich portalu. Tendencja przejawia się również w odpowiedziach konsumentów. Aż 79% klientów potwierdziło bowiem, że woli obejrzeć materiał wizualny, by dowiedzieć się więcej o danym produkcie, niż czytać artykuł objaśniający parametry towaru. Obraz jest coraz bardziej popularny zarówno w komunikacji z klientami, jak i pracownikami. Firmy zakładają więc vlogi oraz kanały na YouTube, a zgodnie z prognozami tego serwisu do 2020 roku nawet 75% treści zamieszczanych w sieci będą stanowiły przekazy wideo. Przedsiębiorcy, którzy chcą być liderami w swojej dziedzinie, powinni zatem docenić siłę obrazu w komunikacji i rozwoju firmy.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
czuje ze wszytskie najnowsze sezony seriali moje!!!
2017-08-18 20:25
~krawiec
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: