GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Orange Warsaw Festival po raz pierwszy z opaskami płatniczymi Mastercard
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-24 15:51 - dodaj komentarz
Już niebawem na Torze Wyścigów Konnych Warszawa-Służewiec startuje jedno z największych wydarzeń muzycznych w Polsce – 11. edycja Orange Warsaw Festival, na której zagrają m.in. Florence + The Machine, Sam Smith, Dua Lipa oraz LCD Soundsystem. Dzięki Mastercard, który jest sponsorem i partnerem technologicznym tego muzycznego święta, festiwal będzie całkowicie bezgotówkowy, a jego uczestnicy po raz pierwszy będą mieli okazję korzystać z opasek płatniczych w technologii
Pierwszy telewizor Samsung sterowany falami mózgowymi
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-24 15:49 - dodaj komentarz
Firma Samsung stworzyła pierwszy telewizor Samsung Smart TV, który można kontrolować za pomocą fal mózgowych. To innowacyjne rozwiązanie umożliwi użytkownikom z ograniczoną sprawnością ruchową zmianę kanałów i dostosowanie poziomu głośności poprzez minimalne ruchy twarzy. Prototyp opracowano w ramach projektu „Pontis”, inicjatywy obywatelskiej firmy Samsung wdrożonej we współpracy z Uniwersytetem w Lucernie oraz Szwajcarskim Centrum Paraplegii, światowej sławy kliniką
LG G7 ThinQ ze sztuczną inteligencją dostępny w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-24 15:46 - dodaj komentarz
Niedługo po światowej premierze, LG wprowadza do Polski swój flagowy smartfon LG G7 ThinQ, który będzie dostępny od 1 do 15 czerwca w specjalnie przygotowanej promocji. Najnowszy flagowiec LG, wzbogacony o użyteczne funkcje oparte na sztucznej inteligencji będzie można nabyć zarówno w ofercie operatorów komórkowych, jak i w największych sieciach sprzedaży. W zależności od miejsca zakupu do telefonu dołączone zostaną wyjątkowe promocje, obok których żaden fan nowych technologii nie
Loloki, czyli biblioteka mądrych dzieci w Plusie
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-24 15:42 - dodaj komentarz
Pierwsza w Polsce mobilna biblioteka ilustrowanych audiobooków dla dzieci została wprowadzona do oferty sieci Plus. Loloki.pl to portal i aplikacja z bajkami i książkami edukacyjnymi dla dzieci. Klienci Plusa przez pierwszy miesiąc mogą korzystać z niej bezpłatnie, a później koszt miesięczny to tylko 9,90 zł, czyli o ok. 25% taniej niż normalnie. Loloki to dedykowana dzieciom biblioteka z nielimitowanym dostępem do 239 pozycji.
Nowa sportowa oferta Happy Home od UPC
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-24 15:38 - dodaj komentarz
UPC przygotowało specjalną ofertę Happy Home na mistrzostwa świata w piłce nożnej, nie tylko dla fanów futbolu. Klienci znajdą w niej światłowodowy internet o prędkości do 120 Mb/s, telewizję cyfrową ze 107 kanałami TV oraz sportową paczkę, która w nowej ofercie będzie aż trzy razy tańsza niż cennikowa wartość zawartych w niej produktów. Każdy z domowników ogląda to, co chce i kiedy chce.
Skradziono Ci telefon? Aplikacja zrobi zdjęcie złodziejowi!
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-24 15:32 - dodaj komentarz
W tym tygodniu lubelscy policjanci opublikowali zdjęcie mężczyzny, który włamał się do samochodu i ukradł z niego telefon. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że fotografię włamywacza wykonała aplikacja zainstalowana w telefonie poszkodowanego. Jak wskazuje Kamil Sadkowski z ESET, dzisiejsze aplikacje na smartfony nie tylko potrafią chronić urządzenia mobilne przed wirusami, ale również, za pomocą funkcji Anti-Theft, namierzyć urządzenie w przypadku kradzieży.
Działania Corporate Responsibility T‑Mobile Polska kolejny raz nagrodzone
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-24 15:29 - dodaj komentarz
T‑Mobile Polska znalazł się w gronie największych polskich firm, uhonorowanych Listkami CSR przyznawanymi przez tygodnik Polityka, za działania realizowane w obszarze społecznej odpowiedzialności. Listki CSR to nagroda, którą od siedmiu lat tygodnik POLITYKA przyznaje firmom za konsekwentną realizację działań, w trzech badanych obszarach: ochronie środowiska, zarządzaniu pracownikami, poprawie relacji z klientami i partnerami biznesowymi.
Handlometria podbija branżę retail
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-24 15:24 - dodaj komentarz
Ilość produktów na półce, sposób ustawienia towaru, ciągła informacja o sprzedaży i zainteresowaniu danym produktem, czy kategorią. To przykłady danych jakie bada handlometria (retailmetry, z ang.) – nowe podejście w zarządzaniu sprzedażą w sklepach, niezależnie od ich formatu. Twórcą idei jest startup z Poznania, Surge Cloud. Ich cel to – rewolucja w branży retail. Wdrożenia testowe startują latem tego roku.
Festiwal w smartfonie, czyli jak technologie wspomagają imprezy masowe
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-24 15:20 - dodaj komentarz
Dziś gwiazdą największych imprez masowych oprócz artystów są aplikacje mobilne wspierające uczestników polskich i zagranicznych festiwali. Orange Warsaw Festival, gdyński Open’er, oraz największe juwenalia w Polsce, czyli Kortowiada to tylko kilka z wydarzeń, jakie co roku odbywają się w Polsce. Co łączy te imprezy poza rozmachem organizacji? To aplikacja mobilna. O tym, jak nowoczesne technologie wspierają imprezy masowe opowiada Robert Strzelecki – twórca aplikacji Zonifero, która
GreenWay Polska obsługuje stacje ładowania elektryków w Galerii Północnej
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-24 15:16 - dodaj komentarz
4 nowe stacje ładowania aut elektrycznych już dostępne w Galerii Północnej. To oznacza, że w tym samym czasie aż 7 elektryków może się ładować prądem przemiennym. Stacje wybudowała firma Indigo Tech, a zarządza nimi GreenWay Polska, właściciel największej sieci ładowania aut elektrycznych w Polsce. Stacje ładowania samochodów elektrycznych sieci GreenWay znajdują się na dwóch poziomach parkingu podziemnego w centrum handlowo-rozrywkowym Galeria Północna w Warszawie.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: