GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Mapy Europy Q3 2018 są dostępne dla użytkowników Navitel Navigator
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-15 16:04 - dodaj komentarz
Aktualizacja map Q3 2018 jest dostępna dla 44 krajów: Albania, Andora, Austria, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czarnogóra, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Hiszpania, Holandia, Islandia, Lichtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Macedonia, Malta, Mołdawia, Monako, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Ukraina, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Wyspa Man.
Cyberbezpieczeństwo IT: wyzwanie
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-15 15:59 - dodaj komentarz
W Londynie rozpoczęły się międzynarodowe zawody European Cyber Security Challenge (ECSC) w zakresie cyberbezpieczeństwa. Polska drużyna, rekrutowana przez CERT Polska, wystartowała w nich po raz pierwszy.Organizatorem zawodów jest ENISA, Europejska Agencja ds. Bezpieczeństwa Sieci i Informacji, która pomaga Unii Europejskiej zapobiegać problemom dotyczącym bezpieczeństwa informacyjno-komunikacyjnym. Zespół CERT Polska w NASK prowadził rekrutację do polskiej reprezentacji.
Topowi zawodnicy CS:GO grają na najnowszych monitorach LG podczas targów PGA 2018
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-15 15:56 - dodaj komentarz
Podczas tegorocznych targów PGA w Poznaniu zaprezentowano premierowe dwa modele 32” monitorów gamingowych LG - 32GK850F oraz 32GK650F. Każda ich funkcja została zaprojektowana tak, by gracz dostrzegł wszelkie detale rozgrywki i był zawsze o krok przed przeciwnikiem. Profesjonalne drużyny esportowe wybierają najnowsze monitory LG. LG od lat wspiera rozwój e-sportu - oprócz zaawansowanych rozwiązań dla graczy, firma współpracuje z profesjonalistami,
Cyberszpiedzy podszywają się pod popularny komunikator internetowy
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-15 15:52 - dodaj komentarz
Badacze z Kaspersky Lab zidentyfikowali falę ataków ukierunkowanych wymierzonych w organizacje dyplomatyczne z Azji Środkowej mających na celu cyberszpiegostwo. Trojan o nazwie „Octopus” podszywał się pod popularny i legalny komunikator internetowy Telegram. Jego specjalna wersja została rzekomo przygotowana z uwagi na potencjalny zakaz korzystania z legalnej wersji aplikacji w tym regionie.
Nowy serwis VOD w Netii
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-15 15:39 - dodaj komentarz
Netia udostępniła użytkownikom nową wersję aplikacji wideo na życzenie (VOD). W nowym Netia VOD można łatwiej i szybciej przeszukiwać coraz bogatszą bibliotekę wideo, która poszerzyła się m.in. wybrane treści emitowane na linearnych kanałach tematycznych – aż 900 pozycji w 20 kategoriach, do których dostęp mają poszczególni abonenci. Użytkownicy Netia Playerów już od pierwszego spojrzenia zauważą znaczące zmiany w interfejsie użytkownika nowej aplikacji Netia VOD.
Pekao S.A. wzmacnia zespół ekspertów odpowiedzialnych za cyfrową transformację
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-15 15:37 - dodaj komentarz
Bank Pekao S.A. przyspiesza prace nad cyfrową transformacją i rozbudowuje odpowiedzialny za nią zespół ekspertów. Błażej Szczecki, wieloletni menedżer w Pekao, poprzednio szef pionu transformacji i usług, objął nowo utworzone stanowisko pełnomocnika zarządu do spraw transformacji. Z kolei na czele Centrum IT stanął Marek Lenz, jeden z liderów rewolucji technologicznej w branży finansowej.
Ponad 6 tysięcy kilometrów sieci szerokopasmowej powstanie w województwie śląskim
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-12 17:07 - dodaj komentarz
Dzięki funduszom europejskim na terenie województwa śląskiego powstanie infrastruktura szerokopasmowa o długości ponad 6 tys. kilometrów. Dostęp do szybkiego Internetu uzyska ponad 121 tys. gospodarstw domowych oraz 615 szkół. Dofinansowanie z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC), które popłynie do tego regionu to ponad 201 mln zł. Beneficjenci dołożą ponad 141 mln zł ze środków własnych.
Masz pomysł na dobre technologie? – zgłoś się do Funduszu Sektora 3.0
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-12 17:03 - dodaj komentarz
Jeśli jesteście zafascynowani nowymi technologiami i macie pomysł, co dobrego można dzięki nim zdziałać na rzecz społeczności, społeczeństwa czy środowiska – zapraszamy Was do Funduszu Sektora 3.0. Kogo szukamy? Szukamy organizacji i firm, które mają pomysł na nowe narzędzia – aplikację, serwis, platformę online- rozwiązujące konkretny problem społeczny lub odpowiadające na potrzebę organizacji społecznej i jej odbiorców.
Play: 15 zł rabatu na zakupy w Google Play (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-12 17:01 - dodaj komentarz
Zyskaj do 15 zł zniżki od PLAY na zakupy w Google Play. Ustaw "Dopisz do rachunku w Play" jako formę płatności w Google Play i otrzymaj do 15 zł zwrotu przy pierwszym zakupie dowolnego produktu. Dostępne dla klientów oferty na abonament, którzy nie używali "Dopisz do rachunku Play" w Google Play w ciągu ostatnich 365 dni od startu promocji. Organizatorem promocji jest P4 Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Taśmowa 7.
Chmura Microsoft + rozwiązania Partnerów = transformacja rynku
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-12 16:58 - dodaj komentarz
Przeszło 500 przedstawicieli Partnerów Microsoft wzięło udział w dorocznym spotkaniu Microsoft Partner Strategy Conference 2018, jakie w dniach 9 i 10 października odbyło się w Łodzi. W trakcie konferencji Microsoft zaprezentował główne kierunki strategii współpracy z ekosystemem firm partnerskich na polskim rynku. Jej osią jest chmura obliczeniowa, która stanowi jednocześnie fundament do tworzenia rozwiązań partnerskich, szansę do rozwoju polskiego IP oraz podstawę transformacji firm i
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: