GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

UWAGA! Nowe złośliwe oprogramowanie na system Android
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-23 15:38 - dodaj komentarz
Właściciele smartfonów z system operacyjnym Android mogą paść ofiarą nowej złośliwej aplikacji – ostrzega mBank. Dystrybucja takiej aplikacji może być przeprowadzona z wykorzystaniem: Autoryzowanych sklepów z aplikacjami na smartfony,Linków podesłanych w wiadomościach SMS, prowadzących zarówno do autoryzowanych jak i nieautoryzowanych sklepów.
Program Mastercard Priceless Specials już dostępny dla klientów Citi Handlowy
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-23 15:34 - dodaj komentarz
Posiadacze kart Mastercard wydanych przez Citi Handlowy od dzisiaj mogą zbierać punkty i nagrody w ramach programu Priceless Specials. Daje on dostęp do atrakcyjnych nagród, wyjątkowych ofert oraz promocji dopasowanych do zwyczajów zakupowych konsumenta. Punkty wymieniane na nagrody można zbierać szybko i łatwo u ponad 70 partnerów programu. Płacąc kartą za codzienne zakupy, punkty „zbierają się same”. Nowa propozycja obejmuje wszystkie karty debetowe i kredytowe Citi Handlowy z
Światłowód od T‑Mobile – kolejny krok w realizacji zintegrowanych usług mobilnych i stacjonarnych
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-23 15:31 - dodaj komentarz
W ramach porozumienia T‑Mobile uzyska dostęp do infrastruktury światłowodowej partnera i z jej wykorzystaniem będzie świadczył usługi oparte na transmisji danych na obszarach nieregulowanych. Umowa zagwarantuje T‑Mobile dostęp do 1,7 miliona gospodarstw domowych, co wraz z planami inwestycyjnymi partnera na obszarze regulowanym do końca bieżącego roku daje potencjał dotarcia do 2,7 mln gospodarstw domowych
EFL: przyszłość aut elektrycznych w Polsce pod 4 znakami zapytania
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-23 15:25 - dodaj komentarz
W Norwegii na 100 tys. mieszkańców przypada 185 stacji ładowania. W Chinach w 2012 roku sprzedano blisko 10 tys. aut elektrycznych, podczas gdy 5 lat później ponad 600 tys. W Japonii najszybciej sprzedającym się samochodem elektrycznym jest rodzimy Nissan Leaf. W Stanach Zjednoczonych ponad połowa nowych aut elektrycznych jest finansowana leasingiem. Czy Polska ma szansę na takie lub zbliżone statystyki?
Netia Cloud Tunnel – szybki dostęp do dowolnej chmury na świecie
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-23 15:24 - dodaj komentarz
Netia poszerzyła ofertę rozwiązań dla klientów biznesowych o usługę Netia Cloud Tunnel, która pozwala na zestawianie bezpiecznych i niezawodnych połączeń z ponad 100 platformami chmurowymi na całym świecie, w tym Amazon Web Services, Microsoft Azure, czy Google Cloud. Netia od dwóch lat z powodzeniem wdraża własne rozwiązanie chmurowe dla klientów B2B pod nazwą Netia Compute. Operator ma na koncie już blisko 50 tego typu wdrożeń.
Orange podpisał umowę z T-Mobile dotyczącą dostępu do sieci światłowodowej
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-23 15:20 - dodaj komentarz
Zgodnie z umową Orange Polska zapewni hurtowy dostęp do swojej sieci światłowodowej. Porozumienie dotyczy budynków wielorodzinnych na obszarach nieregulowanych. Współpraca obejmie 1,7 mln gospodarstw domowych, które znajdą się w zasięgu usług światłowodowych do końca 2018 roku. To przełomowa umowa na rynku telekomunikacyjnym w Polsce. Orange Polska do końca 2020 roku planuje mieć w zasięgu światłowodów 5 mln gospodarstw domowych w całym kraju.
Jak zostać gamerem? Przyszłość jest dziś
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-20 15:23 - dodaj komentarz
E-sport to nie tylko sława i słowa uznania. To także godziny ćwiczeń, walka o minimalne opóźnienia, ćwiczenie koordynacji oko- ręka, radzenie sobie ze stresem i porażkami, w końcu ograniczenie życia rodzinnego i towarzyskiego. Na plus można zaliczyć zarobki – wg. Deloitte w tym roku przychody samego tylko e-sportu wyniosą miliard dolarów , a przychody z relacji i wydarzeń na żywo ponad 5oo mld dolarów. Wyraźnie widać, że e-sport przyciąga fanów i pieniądze.
NASK: Cywilne instytuty badawcze na rzecz obronności
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-20 15:20 - dodaj komentarz
Najnowsze wyniki badań, projekty badawczo-rozwojowe oraz innowacyjne rozwiązania w sektorze bezpieczeństwa i obrony narodowej zaprezentowały instytuty badawcze podczas konferencji „Cywilne instytuty badawcze na rzecz obrony narodowej”, która odbyła się 18 lipca w Warszawie. NASK PIB przedstawił prowadzone obecnie prace badawcze i międzynarodowe projekty naukowe w obszarze cyberbezpieczeństwa i biometrii.
Backup a RODO: nie taki diabeł straszny (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-20 15:19 - dodaj komentarz
W czerwcu 2018 Veracomp zorganizował debatę poświęconą zagadnieniom RODO w kontekście backupu. Uczestniczyli w niej przedstawiciele producentów, eksperci z dziedziny prawa (RODO) oraz Partnerzy Handlowi Veracomp, jak i użytkownicy systemów do backupu.
SMS ostrzeże przed Haliną - czy burze znów zaskoczą Polaków
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-20 15:11 - dodaj komentarz
Jak ustrzec się przed zagrożeniami letnich nawałnic? Ubiegłoroczna porażka Regionalnego Systemu Ostrzegania (RSO), który nie działał tak jak powinien skłania do refleksji. A przed nami letnie załamania pogody. Samorządowcy i internetowi łowcy burz już radzą sobie z tym problemem. Sezon burzowy w pełni. Ulewne deszcze opanowały większą część Polski, a podtopienia i utrudnienia w komunikacji są wszechobecne.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: