GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Mastercard Priceless Specials dostępny dla kart płatniczych BZ WBK
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-20 15:46 - dodaj komentarz
Od października do programu, oprócz posiadaczy karty Mastercard World, mogą dołączyć właściciele karty kredytowej Mastercard Silver oraz karty debetowej – karta Dopasowana, która jest sztandarowym produktem banku wdrożonym z nowym rachunkiem osobistym Konto Jakie Chcę. Na początek każdy klient banku, który dołączy kartę Silver lub Dopasowaną do Mastercard Priceless Specials, otrzyma w promocji 1600 punktów, które będzie można wymienić m.in. na dwa bilety do kina.
Interia uruchomiła serwis Esporter.pl
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-20 15:43 - dodaj komentarz
Graczom i fanom cybersportu Interia proponuje nowy serwis Esporter.pl, funkcjonujący w ramach sektora Gry portalu. Esporter.pl powstał z myślą o wielbicielach esportu, zarówno tych, którzy dopiero odkrywają ten świat, jak i tych, którzy cybersport uczynili swoją profesją. Znaleźć w nim można najnowsze wiadomości na temat gier - m.in. "Counter-Strike" czy "League of Legends" - i sprzętu, a także drużyn esportowych.
NASK w Regionalnym Systemie Ostrzegania
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-20 15:41 - dodaj komentarz
15 listopada Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Minister Cyfryzacji oraz Dyrektor NASK Państwowego Instytutu Badawczego podpisali porozumienie dotyczące włączenia Instytutu do Regionalnego Systemu Ostrzegania (RSO). Sygnatariusze porozumienia uzgodnili wykorzystanie RSO do przesyłania komunikatów dotyczących istotnych zagrożeń i zdarzeń w cyberprzestrzeni (systemach i sieciach komputerowych), które mogą mieć wpływ na ogół społeczeństwa.
Świąteczny Orange Love dla Firm z niezawodnym Internetem  (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-20 15:38 - dodaj komentarz
Najważniejsze się nie zmienia - ale Internet w firmie tak. Wybierz niezawodny Internet w pakiecie Love dla Firm, a do tego smartfony Samsung taniej o 300 zł każdy. Wszystkiego niezawodnego :)
Plus: Squla, czyli nauka przez zabawę
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-20 15:37 - dodaj komentarz
Matematyka czy przyroda nie muszą być nudne, a języki obce trudne! Można się uczyć i mieć z tego frajdę, a do tego efektywnie spędzić czas przed komputerem. Naprzeciw tym oczekiwaniom dzieci, jaki i ich rodziców, wychodzi Plus, który do swej oferty wprowadził platformę edukacyjną Squla. Squla to nowoczesna platforma edukacyjna,dzięki której dzieci mogą rozwijać swoją wiedzę, umiejętności oraz zainteresowania.
Eksperci ds. IT kwestionują bezpieczeństwo swoich danych osobowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-20 15:35 - dodaj komentarz
Osoby decyzyjne w branży IT w całej Europie niepokoją się liczbą organizacji, które mogą uzyskać dostęp do ich danych osobowych, i posiadają niewielkie zaufanie do możliwości swoich kolegów z branży w zakresie cyberbezpieczeństwa. Są to główne wyniki badania firmy Kaspersky Lab, z którego wynika, że tylko połowa (55%) specjalistów ds. IT wierzy, że inne organizacje zapewniają ich danym osobowym odpowiednią opiekę.
LG V30 – kolejna mocna premiera w Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-20 15:33 - dodaj komentarz
Wszyscy, którzy czekali na V30 nie powinni mieć powodu do narzekania. LG V30 wnosi kolejne, innowacyjne i zaawansowane rozwiązania zwłaszcza w zakresie multimediów. Obrazu – tego rejestrowanego i tego widzianego na ekranie i podobnie dźwięku – również w zakresie tego rejestrowanego i odtwarzanego. Mocnymi atutami jest też wytrzymała, a przy tym bardzo lekka konstrukcja o zwiększonej odporności na uszkodzenia, innowacyjne odprowadzanie ciepła czy wykorzystanie technologii szybkiego ładowania,
Wiemy, który antywirus nie spowolni systemu Windows 10
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-20 15:25 - dodaj komentarz
Antywirusy skutecznie chronią komputery przed wirusami, nie wszystkie jednak pozytywnie wpływają na szybkość ich pracy. AV-Comparatives, niezależny ośrodek badający na co dzień skuteczność antywirusów, tym razem sprawdził, w jaki sposób programy antywirusowe obciążają systemy operacyjne domowych komputerów. Sprawdź, który pakiet okazał się najlżejszy w działaniu.
Gadżety na Święta w nju mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-20 15:24 - dodaj komentarz
Połowa listopada za pasem więc chyba już nikogo nie dziwi, że myślimy o świątecznych atrakcjach, prezentach i okazjach jakich przed świętami dużo. Tak jest też u żółtego Mikołaja w nju. Już od dziś w promocji „Zgarnij gadżet na Święta od nju mobile” – na wszystkich, którzy zamówią nju z rachunkiem na telefon lub internet czeka upominek do wyboru. Może nim być powerbank MC5, ładowarka samochodowa CC2 lub unikatowy głośnik bluetooth – SP608.
Testy 5G bez opłat za wykorzystanie częstotliwości
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-20 15:21 - dodaj komentarz
Senat uchwalił ustawę wprowadzającą zmiany w Prawie telekomunikacyjnym. Zmiany skutkować będą zwolnieniem z opłat za wykorzystywanie częstotliwości w przypadku, gdy prowadzenie badań, testów lub eksperymentów jest związane z wprowadzeniem nowych technologii. Znowelizowane przepisy stanowią zachętę do wprowadzania i rozwoju nowych technologii w tym także sieci 5G, co pozytywnie wpłynie nie tylko na rozwój telekomunikacji, lecz również innych gałęzi gospodarki.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: