GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Rusza międzynarodowa wymiana ekspertów ds. cyberbezpieczeństwa
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-15 16:30 - dodaj komentarz
Zespoły CERT i CSIRT z 10 krajów Unii Europejskiej rozpoczynają wymianę swoich ekspertów. Staże zagraniczne odbędzie 20 specjalistów. Pozwoli im to na poznanie specyfiki pracy zespołów ds. cyberbezpieczeństwa w innych krajach, wymianę wiedzy i doświadczeń oraz nawiązanie nieformalnych kontaktów, które są kluczowym elementem sprawnej współpracy międzynarodowej. W programie CyberExchange ze strony Polski udział bierze działający w NASK zespół CERT Polska, jeden z trzech CSIRT poziomu krajowego.
Drugi salon Samsung Brand Store w Katowicach
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-15 16:29 - dodaj komentarz
Nowy Samsung Brand Store, który zlokalizowany jest w katowickiej galerii LIBERO, został otwarty w czwartek 15 listopada. Z tej okazji klienci mogą skorzystać z atrakcyjnych promocji przy zakupie najnowszych smartfonów z serii Galaxy, telewizorów QLED, a także sprzętu AGD. Samsung Brand Store mieści się w katowickiej Galerii LIBERO przy ul. Kościuszki 229. To już 22. firmowy salon Samsung w Polsce i drugie tego rodzaju miejsce w Katowicach.
Elon Musk nie rozdaje 10 tys. bitcoinów na Twitterze
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-15 16:26 - dodaj komentarz
Popularność Elona Muska została wykorzystana przez przestępców do próby wyłudzenia od naiwnych użytkowników Twittera wpłat w bitcoinach – poinformował Business Insider. Przestępcy po raz kolejny wykorzystują popularność znanej osoby, w celu wyłudzeń finansowych. Tym razem padło na Elona Muska. Na fałszywym profilu Twitterowym, podszywającym się pod ekscentrycznego miliardera, opublikowano wiadomość: „Pozostaję na stanowisku prezesa Tesli.
M2M a IoT – nie ważne co prześlesz, ważne czego się dowiesz z Power BI (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-15 16:25 - dodaj komentarz
Power BI służy do tego, by zbierać, przetwarzać i prezentować informacje. W czasie rzeczywistym i w taki sposób, by można z nich wyciągnąć przydatne wnioski. To interaktywna platforma wizualizacji i analizy danych stworzona przez Microsoft Business Intelligence. Moi koledzy z Integrated Solutions, spółki córki Orange.Power BI to nie tylko Internet Rzeczy.
Kaspersky Lab drugi raz w ciągu miesiąca wykrywa exploita dnia zerowego dla Windowsa
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-15 16:18 - dodaj komentarz
W październiku 2018 r. technologia „Automatyczne zapobieganie exploitom”, w którą wyposażona jest większość produktów Kaspersky Lab, wykryła ataki wykorzystujące luki dnia zerowego w systemie Windows. Była to druga z rzędu seria ataków tego rodzaju wykorzystanych w ciągu zaledwie jednego miesiąca w serii cyberataków na Bliskim Wschodzie. Luka została zgłoszona firmie Microsoft, która opublikowała dla niej łatę 13 listopada 2018 r.
Legrand przejmuje firmę Netatmo – francuskiego producenta rozwiązań smart home
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-15 16:15 - dodaj komentarz
Firma Legrand, realizując swoją strategię rozwojową, ogłosiła dziś podpisanie umowy przejęcia Netatmo – francuskiego lidera rynku rozwiązań inteligentnego domu (smart home). Legrand jest akcjonariuszem Netatmo od 2015 roku.Założone w 2011 roku Netatmo to producent prostych oraz inteligentnych rozwiązań dla bezpieczniejszego i wygodniejszego domu. Netatmo wprowadziło na globalny rynek wiele urządzeń oraz akcesoriów z kategorii smart home.
Monitor AOC G2590PX/G2 w wersji G2 Esports
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-15 16:10 - dodaj komentarz
AOC przedstawia monitor dla graczy G2590PX/G2 w specjalnej edycji sygnowanej przez organizację G2 Esports. AOC G2590PX/G2 charakteryzuje się odświeżaniem obrazu na poziomie 144 Hz i przekątną 24,5 cala. Monitor opiera się na matowej matrycy TN o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli i oferuje czas reakcji na poziomie 1 ms. Nowa konstrukcja wspiera technologię AMD FreeSync w zakresie od 30 do 144 Hz. Przy wyświetlaniu małej liczby klatek na sekundę technologia Low Framerate Compensation
Zestaw Hykker Gaming Master FX w Biedronce
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-15 16:05 - dodaj komentarz
Multimedialna klawiatura oraz mysz – czyli zestaw Gaming Master FX marki Hykker – jest dostępny w sklepach sieci Biedronka od czwartku 15 listopada. Sprzęt dla wszystkich miłośników gier komputerowych dostępny jest w cenie 59,90 zł. Urządzenia marki Hykker dedykowane wszystkim miłośnikom gier komputerowych to solidny sprzęt gamingowy za niewielką cenę. Tak samo jest z zestawem Gaming Master FX, na który składają się multimedialna klawiatura oraz mysz optyczna.
Fortinet ogłosił wyniki finansowe za trzeci kwartał 2018 roku
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-15 15:43 - dodaj komentarz
Firma Fortinet, globalny dostawca zaawansowanych cyberzabezpieczeń, przedstawiła wyniki finansowe za trzeci kwartał 2018 roku. Wybrane pozycje prezentują się następująco: dochody: 453,9 mln USD, wzrost o 21% rok do roku; kwota zafakturowanych zamówień: 527,5 mln USD, wzrost o 22% rok do roku; rozwodniony zysk netto na akcję liczony według zasad GAAP: 0,33 USD; rozwodniony zysk netto na akcję liczony według zasad innych niż GAAP: 0,49 USD.
Netia Paperless – zarządzanie wiedzą w erze cyfrowej rewolucji
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-15 15:40 - dodaj komentarz
Netia wprowadza na rynek kompleksowe rozwiązanie informatyczne, które wspiera optymalizację procesów biznesowych i obieg dokumentów w organizacjach w erze cyfrowej rewolucji. Netia Paperless sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zarządzający stawiają sobie za cel wysoką sprawność operacyjna, szybką i profesjonalna obsługę klienta, a także bezpieczeństwo informacji firmowych.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: