GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Eksperci: sztuczna inteligencja jak elektryczność – kolejny skok cywilizacyjny
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-24 15:14 - dodaj komentarz
Rozwój sztucznej inteligencji to zmiana, która prowadzi do całkowitego przedefiniowania życia człowieka w każdym jego wymiarze – twierdzą eksperci zaangażowani w badanie „Sztuczna inteligencja w życiu Polaków” przeprowadzone przez agencję badawczą Maison & Partners na zlecenie Huawei. Ich zdaniem, powstanie technologii AI porównywalne jest z wynalezieniem prochu, elektryczności, a nawet z rewolucją przemysłową jako taką.
HUAWEI P30 i HUAWEI P30 Pro z nową funkcją podwójnego wideo
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-24 15:10 - dodaj komentarz
Nowość w aparatach najnowszych flagowców Huawei. Nagranie podwójnego wideo smartfonami HUAWEI P30 i HUAWEI P30 Pro stało się możliwe dzięki aktualizacji oprogramowania EMUI. Nowa funkcja w aparacie pozwala dzielić ekran smartfona na dwie części i nagrywać dwa filmy widziane z różnych perspektyw – jeden z aparatu szerokokątnego, drugi z teleobiektywu. Dzięki aktualizacji użytkownicy otrzymali również dodatkowy efekt w trybie portretowym.
Comarch na East German Economic Forum: Cyfrowa i międzynarodowa przyszłość
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-24 15:04 - dodaj komentarz
Tematem konferencji „Ostdeutsche Wirtschaftsforum 2019”, która odbyła się 24 maja 2019 roku w Bad Saarow, był potencjał gospodarki wschodnioniemieckiej. Zaproszeni eksperci dyskutowali nad zagadnieniami związanymi z przyszłością polityki przemysłowej i roli gospodarki wschodnioniemieckiej w Europie oraz perspektywami digitalizacji. Jednym z prelegentów był Michał Pruski z firmy Comarch , który w swoim wykładzie „Innowacyjna technologia informatyczna z impulsem do rozszerzenia UE na
Kolejne fałszywe aplikacje podszywające się pod portfele kryptowalut
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-24 15:00 - dodaj komentarz
Kursy kryptowalut idą do góry, a co za tym idzie – cyberprzestępcy chętniej wykorzystują ten trend do prowadzenia swojej nielegalnej działalności. Jak donosi Lukas Stefanko, analityk zagrożeń w ESET, w sklepie Google Play pojawiły się kolejne fałszywe aplikacje podszywające się pod znane portfele kryptowalut – Trezor oraz CoinWallet. Aplikacje nie tylko kradną dane logowania użytkowników, ale również zawartość ich portfeli.
Orange i TikTok rozpoczęli współpracę
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-24 14:58 - dodaj komentarz
Jako jeden z pierwszych telekomów na świecie Orange rozpoczął współpracę z TikTok, wiodącą platformą krótkich wideo. Dzięki niej wszyscy klienci Orange Flex mogą korzystać z TikToka bez limitu GB. Efektem współpracy będą także atrakcje przygotowane w Orange Strefie podczas tegorocznego Orange Warsaw Festival. Orange i TikTok połączyli siły, żeby sprostać oczekiwaniom i trybowi życia młodych ludzi, żyjących w cyfrowym świecie.
Pobierz nową aplikację Radia Złote Przeboje
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-24 14:55 - dodaj komentarz
Od teraz wszystkie Twoje ulubione przeboje i audycje będą na wyciągniecie ręki! Czy wiesz, że wszystkie ulubione piosenki zmieszczą się w Twojej kieszeni? Pobierz nową aplikację Radia Złote Przeboje na swój smartfon! Dzięki aplikacji jako pierwszy otrzymasz informacje o konkursach i akcjach specjalnych, będziesz mógł łatwo się z kontaktować z radiem. Dostaniesz dostęp do wyjątkowych budzików, które umilą Ci wstawanie każdego dnia. Radio Złote Przeboje - tylko dobra muzyka, cały
Play otwiera nowy salon i utrzymuje online
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-24 14:51 - dodaj komentarz
Najnowszy pachnący nowością salon Play powstał w najnowszej warszawskim centrum handlowym Galerii Młociny. Przedłużenie umowy na eShop. Co ciekawe również wczoraj uruchomiono możliwość utrzymania na stronie play.pl w PLAYowym eShopie. Oferta skierowana jest dla klientów indywidualnych ofert grupowych. To bardzo innowacyjne rozwiązanie. Dzięki Wam PLAY jest jeszcze bardziej digital!!!
Oczyszczacze powietrza serii UA SHARP wyróżnione podczas Electronics Show 2019
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-24 14:42 - dodaj komentarz
Na targach Electronics Show, które odbyły się w Warszawie w halach Ptak Expo, firma SHARP, światowy gigant z sektora technologii i jeden z największych producentów elektroniki użytkowej, zaprezentował swoje szerokie portfolio. W czasie wydarzenia, wszyscy odwiedzający stoisko firmy mogli zobaczyć jedyne w swoim rodzaju produkty zaprojektowane przez włoskie studio Pininfarina, ukazujące każdy szczegół monitory z rozdzielczością 8K, a także dbające o najwyższe możliwe
TAURON szuka wygodnej aplikacji dla fotowoltaiki
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-24 14:40 - dodaj komentarz
TAURON chce stworzyć aplikację, która po wpisaniu danych teleadresowych nieruchomości wyliczy, ile można zyskać na zamontowaniu instalacji fotowoltaicznej na podstawie danych meteorologicznych, GIS (system informacji geograficznej) czy zdjęć satelitarnych. Koncern w tym celu zaangażował się w program GovTech, dzięki któremu startupy mają szansę wdrożyć swoje rozwiązania i technologie w dużych firmach przemysłowych i administracji publicznej.
AURALiC ALTAIR G1 – kontynuacja serii
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-24 14:37 - dodaj komentarz
Potwierdzając swoją reputację w zakresie projektowania źródeł cyfrowych o najwyższych osiągach, AURALiC zaprezentował na targach Hi-End 2019 nowy dodatek do doskonale przyjętej serii G1. Jednocześnie kontynuując tradycję znakomitych bezprzewodowych streamerów, unowocześniony i rozszerzony streamer ALTAIR G1 zadebiutował na targach w Monachium.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: