GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Nowi partnerzy wdrażają swoje aplikacje do ekosystemu Huawei
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-04-03 15:34 - dodaj komentarz
Huawei dynamicznie rozwija własny ekosystem, w tym sklep z aplikacjami – Huawei AppGallery. Obecnie w AppGallery znajduje się prawie 800 polskich aplikacji. W ostatnim czasie kilkanaście nowych aplikacji wdrożyło swoje produkty do HMS (Huawei Mobile Services), w tym między innymi OLX, Ceneo, Bezpieczna Rodzina, Radio TOK FM czy TVP Sport. Każda z tych aplikacji jest w pełni zintegrowana z HMS i dostępna w autorskim sklepie z aplikacjami marki.
#zostanwdomu i zgarnij telewizor Sony w ramach promocji UPC
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-04-03 15:32 - dodaj komentarz
UPC Polska przygotowało promocję, dzięki której klienci mają możliwość otrzymania w prezencie telewizora marki Sony przy wyborze oferty ze wzbogaconym pakietem telewizyjnym i internetem światłowodowym, pozwalającym bez limitu korzystać z cyfrowej rozrywki, pracować zdalnie, uczyć się, oraz być w kontakcie z bliskimi w czasie #zostanwdomu, a to wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie.
HUAWEI P40 lite dostępny w zestawie z najnowszym smartwatchem
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-04-03 15:30 - dodaj komentarz
Smartfon HUAWEI P40 lite dostępny jest teraz w internetowym sklepie huawei.pl w atrakcyjnej ofercie – w zestawie z najnowszym smartwatchem marki HUAWEI WATCH GT 2e. Rekomendowana cena smartfona HUAWEI P40 lite wynosi 1 599 zł. Oferta jest ważna do 26 kwietnia lub do wyczerpania zapasów. HUAWEI WATCH GT 2e to najnowszy smartwatch w portfolio marki. Zegarek wyróżnia się długim czasem pracy baterii, sportowym designem oraz obsługą aż stu trybów sportowych.
Bezpłatny dostęp do TVN24 GO w aplikacji Mój T‑Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-04-03 15:25 - dodaj komentarz
Dostęp do najnowszych wydarzeń z Polski i ze świata, dane o tym, jak poszczególne kraje radzą sobie epidemią koronawirusa czy komentarze ekspertów – to dziś informacje szczególnie pożądane. Dlatego też klienci T‑Mobile mogą już skorzystać z darmowych voucherów w aplikacji Mój T‑Mobile na dostęp do TVN24 GO i na bieżąco śledzić najważniejsze newsy.
Wielki sukces bloku reklamowego Reklama na Ratunek - 7 milionów widzów i 3 miliony złotych
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-04-03 15:23 - dodaj komentarz
Ponad 7 milionów widzów bez wychodzenia z domu pomogło tym, którzy codziennie ryzykują swoim zdrowiem i życiem w walce z epidemią koronawirusa. 3 miliony złotych zebrane dzięki akcji „Reklama na ratunek – Razem w walce z koronawirusem” zostanie przeznaczone na wsparcie służb medycznych. Według oficjalnych danych dzięki „Reklamie na Ratunek” zebrano ponad 3 miliony złotych. 2 480 000 złotych pochodzić będzie od reklamodawców, pozostałe ponad pół miliona złotych dołoży Telewizja Polsat.
60 GB internetu za 25 zł i nowy laptop HUAWEI w ofercie Plusa
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-04-03 15:21 - dodaj komentarz
Klienci Plusa, którzy posiadają abonament telefoniczny za min. 49,90 zł, mogą dokupić duży pakiet internetu 60 GB już za 25 zł miesięcznie. W ofercie abonamentowej dostępny jest także nowy laptop HUAWEI MateBook D14 idealny do zdalnej nauki i codziennej mobilnej pracy. Dodatkowo na klientów Plusa czeka specjalna promocja – przy zakupie laptopa HUAWEI MateBook D14 słuchawki HUAWEI FreeBuds 3 do nabycia za 1zł.
Nowy iPad Pro już w sprzedaży w Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-04-03 15:18 - dodaj komentarz
W ofercie Orange jest już dostępny nowy iPad Pro: w wersji 11″ i 12,9″, ze 128 GB i 256 GB i opcją eSIM. Dostaniecie je w sklepie online. Co je wyróżnia? Fanów marki pewnie nie trzeba przekonywać. Nowy iPad Pro został wyposażony w firmowy wyświetlacz Liquid Retina. Dzięki temu na ekranie widzimy nie tylko doskonale odwzorowane kolory, ale także płynność ruchów. Choć robienie zdjęć tabletem nie jest zbyt popularne, warto sprawdzić, co w tej kwestii oferuje nowy iPad Pro.
T‑Mobile wspiera Polaków i prezentuje stronę z najważniejszymi informacjami
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-04-03 15:13 - dodaj komentarz
Kilka ostatnich tygodni zmieniło tryb życia milionów Polaków. Poddani wielu restrykcjom nie zatrzymali się jednak, realizując wiele działań online. Praca zdalna, załatwianie spraw urzędowych, bankowych, robienie zakupów czy nawet szkoła – realizowana jest obecnie za pośrednictwem internetu. Według danych T‑Mobile zapotrzebowanie na usługi głosowe w pierwszych dniach po wprowadzeniu stanu epidemicznego wzrosło o 50% w tej sieci,a zapotrzebowanie na transmisje danych o 20%.
#ZostańWDomu, czyli jak być rodzicem w czasach pracy zdalnej?
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-04-03 15:08 - dodaj komentarz
Samsung rozpoczął publikowanie porad i przemyśleń ekspertów, dotyczących pracy zdalnej, edukacji online oraz planowania domowych aktywności. W cyklu artykułów eksperci edukacyjni starają się udzielić wsparcia rodzicom, zwracając uwagę na to, jak dbać o cyfrowy dobrostan. Samsung rozpoczął publikację cyklu artykułów eksperckich, dotyczących godzenia domowych obowiązków, przy jednoczesnym zachowaniu zdrowych nawyków cyfrowych.
Zdalne podpisywanie umów dla klientów firmowych Banku Pekao
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-04-03 15:05 - dodaj komentarz
Bank Pekao S.A. w czasach pandemii zwiększa możliwości korzystania z usług bankowych dla przedsiębiorców. Jako jeden z pierwszych banków w Polsce uruchomił proste i bezpieczne rozwiązanie pozwalające na całkowicie zdalne podpisywanie umów, aneksów i składanie dyspozycji przez klientów korporacyjnych i MŚP. W systemie bankowości internetowej PekaoBiznes24 klienci firmowi banku mogą na odległość podpisać umowy dotyczące szerokiego spektrum produktów, jak rachunki
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: