GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

UNIQA rozwija sprzedaż ubezpieczeń przez internet
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-15 15:36 - dodaj komentarz
Ubezpieczenie komunikacyjne pojazdów osobowych i motocykli UNIQA można już kupić za pośrednictwem strony www.uniqa.pl. Klienci w łatwy i szybki sposób mogą kupić ubezpieczenie OC lub pakiet OC/AC dla swojego pojazdu. Zarówno proces sprzedaży ubezpieczenia, jak i jego wygląd są zbliżone do wcześniej uruchomionych kalkulatorów ubezpieczenia podróży zagranicznej Radość Odkrywania oraz ubezpieczenia mieszkania lub domu Twój Dom Plus.
Poczta Polska: eSklep notuje znaczący wzrost zamówień
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-15 15:34 - dodaj komentarz
eSklep Poczty Polskiej (esklep.poczta-polska.pl), w którym można kupić wszystko co potrzebne do zapakowania paczki i listu, cieszy się coraz większą popularnością. Od stycznia do października 2018 roku sklep odnotował aż 17-procentowy wzrost liczby zamówień w porównaniu do roku 2017. eSklep Poczty Polskiej oferuje kartony, koperty, taśmy pakowe, wypełniacze, folie stretch oraz artykuły biurowe, ozdobne torby papierowe i pakiety przeprowadzkowe.
AutoMapa pierwszą polską nawigacją z obsługą Apple CarPlay
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-15 15:33 - dodaj komentarz
Do użytkowników AutoMapy na iPhone’ach trafiła najnowsza wersja aplikacji z obsługą CarPlay. AutoMapa jest pierwszym polskim produktem, który po spełnieniu restrykcyjnych wymogów Apple dotyczących certyfikacji, został dopuszczony do dystrybucji i użytkowania na systemach wbudowanych w samochodach. Po podłączeniu iPhone’a z najnowszą AutoMapą do samochodu wyposażonego w CarPlay, wyświetlanie map, odtwarzanie komunikatów nawigacyjnych i sterowanie funkcjami odbywa się bezpośrednio
Ruszyła strefa LG w eshopie Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-14 16:17 - dodaj komentarz
W sklepie internetowym Play pojawiła się dedykowana strefę LG. Jak rzecze baner reklamowy to największy wybór gadżetów mobile w Polsce! Moim zdaniem jest to niepowtarzalna okazja, żeby nabyć niektóre modele tego producenta z fajnymi prezentami. Z nowości pojawiły się : LG G7 FIT do którego dodawane są Słuchawki HBS 1120, ubezpieczenie wyświetlacza i bon zniżkowy na NEW BALANCE.
Holenderska policja złamała zabezpieczenia IronChat
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-14 16:12 - dodaj komentarz
Holenderska policja podała do wiadomości publicznej, że złamała szyfrowanie komunikatora IronChat i w czasie rzeczywistym śledziła rozmowy ponad 100 przestępców. Przechwyciła również 258 tys. zaszyfrowanych wiadomości. IronChat to komunikator stworzony przez firmę Blackbox Security, dostępny na telefonach IronPhone. IronChat był rekomendowany przez Edwarda Snowdena jako bezpieczny komunikator, którego nie da się podsłuchać.
T-Mobile: Nokia 5.1 unboxing + videorecenzja
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-14 16:09 - dodaj komentarz
Wycięty z jednego bloku aluminium, nowy telefon Nokia 5.1 przechodzi przez staranną obróbkę, aby osiągnąć swój wyrafinowany wygląd. Duży wyświetlacz Full HD+ 5,5 cala i ekranem o proporcjach 18:9 sprawdza się idealnie, gdy oglądasz filmy, przeglądasz Internet lub grasz. Przedni aparat 8 Mpix z szerokim kątem widzenia (84,6) pozwoli Ci uchwycić wszystkich znajomych na jednym ujęciu.
WannaCry nadal aktywny w III kwartale 2018 r.
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-14 16:06 - dodaj komentarz
Oprogramowanie ransomware WannaCry nadal znajduje się na szczycie listy najbardziej rozpowszechnionych rodzin szkodliwych programów szyfrujących dane dla okupu, chociaż od jego epidemii minęło półtora roku. W trzecim kwartale 2018 r. szkodnik ten atakował 74 621 unikatowych użytkowników na całym świecie, co stanowi 28,72% wszystkich użytkowników atakowanych przez programy szyfrujące dane w tym okresie.
UKE: Dzieci ze 100 szkół ustanawiają rekord Guinnessa
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-14 15:58 - dodaj komentarz
Uczniowie z Polski i Litwy będą 11 grudnia wspólnie ustanawiać rekord Guinnessa w największej liczbie dzieci biorących udział w tym samym czasie w lekcji poświęconej nowym technologiom. Organizatorami wydarzenia „Code & Share – Technologie przyszłości” są UKE i Fundacja ArchitectsPL. W ramach lekcji uczniowie poznają podstawowe zagadnienia z obszaru internetu rzeczy (IoT), sztucznej inteligencji (AI), robotyki czy rozwiązań dla inteligentnych miast (smart city).
Na Górnym Śląsku 4G od Orange wyrabia 127proc. normy
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-14 15:56 - dodaj komentarz
Odpalanie sieci 4G LTE na 2100 MHz w Orange trwa i właśnie skończono prace w aglomeracji górnośląskiej. Od początku września do końca października, przede wszystkim, dzięki temu procesowi, zwanemu dość szeroko refarmingiem powiększono pojemność sieci 4G LTE o 27%. Jeżeli mieszkacie w Gliwicach, Zabrzu, Bytomiu, Rudzie Śląskiej Świętochłowicach, Chorzowie, Piekarach Śląskich, Siemianowicach Śląskich, Dąbrowie Górniczej, Sosnowcu, Katowicach i Mysłowicach powinniście poczuć
5 zachowań pracowników, które ułatwiają cyberprzestępcom życie
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-14 15:49 - dodaj komentarz
51% organizacji obawia się, że błąd pracowników może spowodować naruszenia ich bezpieczeństwa w sieci . Ten niepokój jest uzasadniony. Hakerzy często bazują na socjotechnice i wykorzystują złe nawyki, niewiedzę, nieuwagę i zaniedbania człowieka. Jakie zachowania pracowników mogą skutkować utratą danych przez firmę? Według prognoz do 2022 roku na świecie nawet 6 miliardów osób będzie korzystało z internetu . Już teraz wielu pracowników ma niemal stały dostęp do urządzeń i
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: