GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Epidemia COVID-19: Czy jesteśmy gotowi na wymuszoną cyfryzację?
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-04-03 15:03 - dodaj komentarz
Epidemia COVID-19 pchnęła biznes kierunku pracy zdalnej. Tam gdzie się da, firmy umożliwiły swoim pracownikom pracę na odległość. Warunkiem jej skuteczności jest nie tylko posiadanie odpowiednich narzędzi informatycznych, ale przede wszystkim umiejętność ich efektywnego wykorzystania w procesach realizowanych do niedawna jeszcze w sposób tradycyjny. Tymczasem aż 30% polskich firm uważa, że wyzwaniem dla cyfryzacji jest właśnie konieczność nabycia nowych kompetencji technicznych
InFakt udostępnia biurom rachunkowym Aplikację dla Zdalnych Księgowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-04-03 15:00 - dodaj komentarz
Obecna sytuacja wymaga od wielu przedsiębiorców zmiany modelu działania i przenoszenia niektórych obszarów funkcjonowania firmy do internetu. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom firma inFakt udostępnia dla zewnętrznych biur rachunkowych swoją „Aplikację dla Zdalnych Księgowych”. Jest to narzędzie umożliwiające im obsługę klientów przez internet. „Aplikacja dla Zdalnych Księgowych” to autorskie rozwiązanie inFaktu, z którego współpracujący z firmą specjaliści korzystają już od wielu lat.
#ZostańWDomu z Play i TIDAL
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-04-03 14:57 - dodaj komentarz
Jak doskonale wiecie od kilku lat Play współpracuje z TIDAL. To mega fajna muzyczna aplikacja za którą stoją mega fajni ludzie. Mamy wiele wspólnych cech, ale jedna łączy nas szczególnie – miłość do muzyki. Jeśli jeszcze nie korzystacie z dostępu do TIDAL teraz jest ku temu najlepsza okazja. Zamiast standardowego darmowego miesiąca w ofertach abonamentowych możecie korzystać ze streamingu muzyki bez opłat przez aż 3 miesiące!
Atos umożliwia Parlamentowi Europejskiemu wykorzystać platformę SAP S/4HANA w trybie live
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-04-03 14:56 - dodaj komentarz
Atos, światowy lider transformacji cyfrowej, z sukcesem zakończył pierwszy etap wdrożenia SAP S/4HANA® dla Parlamentu Europejskiego. Projekt rozpoczęty pod koniec roku 2016 pozwolił zastąpić dotychczasowe systemy finansowe platformą SAP S/4HANA, która zmodernizuje i zautomatyzuje system finansowy oraz dostarczy nowe korzyści pracownikom. Nowy system zapewnia Parlamentowi Europejskiemu lepszą przejrzystość informacji o decyzjach krytycznych (budżet, finanse, księgowość).
Teufel - Najlepsze kinowe wrażenia w Twoim domu
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-04-03 14:49 - dodaj komentarz
Wybór kina domowego potrafi być wyzwaniem. Miłośników dobrego brzmienia może przytłoczyć bogata oferta sprzętu i mnogość dostępnych konfiguracji. Jest kilka elementarnych zasad, którymi warto się kierować przy zakupie nagłośnienia do domu lub mieszkania. Lokalizacja i wielkość pomieszczenia, w którym planujemy stworzyć kino domowe, ma kluczowe znaczenie podczas wyboru sprzętu audio i wideo.
#ZostańWDomu i (w razie potrzeby) zdalnie wymień kartę SIM
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-04-03 14:42 - dodaj komentarz
W związku z akcją #ZostańWDomu sieć Play proponuje Wam mnóstwo możliwości obsługi swojego numeru w Play prosto z kanapy. Jest świetna aplikacja Play24 i wiele sposobów na opłacenie rachunków oraz doładowanie konta czy nawet fioletowy operator serwujemy Wam mnóstwo rozrywki kanałami w PLAY NOW czy dostępem do Amazon Prime Video. Pozostając w duchu #ZostańWDomu teraz Play daje Wam też możliwość zdalnej wymiany karty SIM z powodu trwałego uszkodzenia, zgubienia lub kradzieży.
Darmowy pakiet 200 GB na naukę dla obecnych klientów Orange Flex
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-04-02 15:30 - dodaj komentarz
Kiedy tydzień temu ruszyliśmy ze specjalną akcją pakietów 200 GB na naukę dla uczniów i ich rodziców, studentów oraz nauczycieli, w której można aktywować nawet 200 GB na dwa miesiące za złotówkę, dotyczyła ona tylko nowych klientów Orange Flex. Wtedy zapowiedzieliśmy, że podobne rozwiązanie przygotujemy także dla obecnych klientów. Jesteśmy gotowi i od dzisiaj proponujemy im darmowy pakiet 200 GB na naukę do wykorzystania w smartfonie, tablecie czy komputerze.
Seniorzy w T‑Mobile z automatycznym przedłużeniem ważności konta
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-04-02 15:28 - dodaj komentarz
Zagrożenia związane z epidemią koronawirusa w największej mierze dotykają osób starszych. To również grupa, która rzadziej niż inne korzysta z zakupów usług telekomunikacyjnych przez internet. W trosce o ich bezpieczeństwo, jak również zapewnienie seniorom możliwości utrzymywania stałego kontaktu z bliskimi, T‑Mobile automatycznie przedłuża ważność kont na kartę oraz Heyah wszystkim klientom,którzy ukończyli 60 lat.
Nowa kampania reklamowa Cyfrowego Polsatu #zostańwdomu (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-04-02 15:27 - dodaj komentarz
Ruszyła nowa kampania reklamowa Cyfrowego Polsatu, która w ramach akcji #zostańwdomu promuje dostępność w ofercie operatora najlepszych bajek, filmów i seriali, które podbiły serca widzów na całym świecie. W Cyfrowym Polsacie można je oglądać tak, jak się lubi, w dowolnie wybranej usłudze telewizyjnej – satelitarnej, kablowej IPTV lub internetowej z dekoderem. Dodatkowo, na start aż 3 miesiące bez opłat.
Microsoft, Operator Chmury Krajowej, T-Mobile razem dla zdalnego nauczania
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-04-02 15:25 - dodaj komentarz
Microsoft, Operator Chmury Krajowej i T-Mobile ogłaszają wspólny projekt, który polega na zapewnieniu bezpłatnego dostępu do skonfigurowanej platformy zdalnego nauczania dla wszystkich szkół i uczelni w Polsce, a przez to wsparcie w prowadzeniu zajęć przez internet dla każdego nauczyciela i wykładowcy. Firmy widząc ogromne zapotrzebowanie szkół, uczelni i edukatorów na narzędzia do nauczania zdalnego, konkretną techniczną wiedzę oraz scenariusze prowadzenia zajęć online,
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: