GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Samsung Smart TV, czyli telewizor otwarty
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-23 14:31 - dodaj komentarz
Na pytanie o to, jaki telewizor wybrać w 2019 roku, jest jedna prosta odpowiedź – inteligentny. Jak pokazały targi CES, Smart TV w wydaniu Samsunga wchodzi na wyższy poziom. Sztuczna Inteligencja, partnerstwo z firmą Apple czy wprowadzenie funkcji zdalnego dostępu oznacza jeszcze większą swobodę w wyborze i oglądaniu treści oraz w sposobie wykorzystania telewizora. Nowy rok na rynku RTV rozpoczął się dość nieoczekiwanie.
Ponad 770 tys. zł od Mastercard dla WOŚP z Twittera, eSkarbonek i aukcji online
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-22 15:02 - dodaj komentarz
Mastercard grał z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy już po raz siódmy. W tym roku kolejny raz dostarczył innowacyjne rozwiązania, dzięki którym darczyńcy mogli wspierać Orkiestrę nawet bez wychodzenia z domu, takie jak eSkarbonki czy twitterowa akcja „Mastercard gra z WOŚP”. Nie zabrakło również Bezcennej Niespodzianki – dzięki wolontariuszowi Piotrowi, Mastercard wraz z Jurkiem Owsiakiem przygotuje niezwykły mural dla sztabu WOŚP z Łodzi.
Ferie w PLAY NOW (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-22 14:59 - dodaj komentarz
Z okazji ferii zimowych Play przygotowało otwarte okno kanałów dostępnych w PAKIECIE KIDS co oznacza, że poszczególne kanały z pakietu będą dostępne dla wszystkich w PLAY NOW. Do ukochanych przez dzieci (i rodziców, którzy nie mają wyjścia) kanałów macie dostęp w okresie: od dziś – 3.02 otwarte okno kanałów Nickelodeon i Nick Jr ( Psi patrol, Shimmer Shine, SpongeBob, Rycerka Nella), od 4.02 – 19.02 otwarte okno kanałów Cartoon Network i Boomerang (Ben 10, Scooby Doo, Tom i Jerry).
140 nagród i wyróżnień dla produktów LG zaprezentowanych podczas targów CES 2019
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-22 14:55 - dodaj komentarz
Podczas zakończonych targów CES 2019 w Las Vegas LG otrzymało aż 140 nagród i wyróżnień, w tym po raz piaty z rzędu nagrodę prestiżową Engadget Best of CES, tym razem dla 65-calowego telewizora z rolowanym ekranem LG SIGNATURE OLED R. Ponadto, stowarzyszenie CTA (Consumer Technology Association) wyróżniło soundbar LG (model SL9YG) i smartfon LG V40 ThinQ przyznając im nagrody CES Best of Innovation Award. Oprócz 17 nagród za innowacje, przyznanych przez CTA dla sprzętu AGD, domowej
Kontrolerzy jakości napędzani sztuczną inteligencją
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-22 14:50 - dodaj komentarz
Owoce czwartej rewolucji przemysłowej to coraz częściej namacalne technologie, które regularnie wspierają firmy produkcyjne w codziennym funkcjonowaniu. O ile samo pojęcie sztucznej inteligencji może brzmieć jak abstrakcja, o tyle rozwiązania oparte o machine learning pomagają nie tylko realizować zakładane plany, ale także redukować przestoje czy prognozować popyt. Do tej listy dołącza także wizyjna kontrola jakości, czyli jeden z kluczowych etapów produkcji, który może sterować
82proc. millenialsów wybiera pracę ze względu na technologię
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-22 14:46 - dodaj komentarz
Wolność wyboru, swoboda w sposobie realizacji zadań oraz możliwość pracy z wybranego miejsca zajmują bardzo wysoką pozycję w oczekiwaniach dzisiejszych pracowników. W badaniu US Future-Ready Workforce Study aż 82% millenialsów przyznaje, że to jakie technologie w miejscu pracy oferuje przedsiębiorca ma istotny wpływ na decyzję o podjęciu pracy. Dużą rolę odgrywa umożliwienie zatrudnionym pracy zdalnej z wybranego przez nich miejsca.
Plus: Zadbaj o swoje zdrowie podczas zimowego wypoczynku
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-22 14:44 - dodaj komentarz
Ferie zimowe już się zaczęły, z pewnością duża część osób będzie chciała spędzić je aktywnie w górach. Z tej okazji, jako wieloletni partner technologiczny TOPR-u i GOPR-u przygotowaliśmy krótki poradnik na temat zachowania bezpieczeństwa podczas zimowego wyjazdu. Znajdziecie w nim również przydatne wskazówki dotyczące aplikacji ,,RATUNEK'', którą warto mieć na swoim telefonie zawsze wtedy, kiedy wyruszamy na wyprawę.
Kaspersky pomaga wyeliminować siedem luk w zabezpieczeniach popularnego oprogramowania
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-22 14:40 - dodaj komentarz
Eksperci z Kaspersky Lab pomogli w zidentyfikowaniu i załataniu siedmiu nieznanych wcześniej luk w zabezpieczeniach ThingsPro Suite. Jest to platforma programowa instalowana na komputerach przemysłowych, która służy do analizowania, zarządzania oraz raportowania administratorom systemowym procesów w ramach systemów sterowania przemysłowego.
Orange nie boi się zimy. Lepszy zasięg sieci w górach
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-22 14:37 - dodaj komentarz
Orange Polska zwiększył prędkość i pojemność sieci komórkowej na stokach narciarskich, w ich pobliżu oraz w miejscowościach turystycznych popularnych zimą. Operator udostępnił klientom 10 nowych stacji bazowych, 64 istniejące zostały wyposażone w dodatkowe urządzenia, a w newralgicznych miejscach są ustawione 4 stacje tymczasowe. W Sylwestra i Nowy Rok klienci Orange w Zakopanem i Bukowinie Tatrzańskiej przesłali ponad 22 TB danych, co przekłada się na… blisko 7 mln zdjęć.
Pomóż. Reaguj. Zgłoś nielegalne treści
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-21 15:21 - dodaj komentarz
Nawoływanie do popełnienia przestępstwa, groźby karalne, cyberprzemoc, seksualne wykorzystywanie dzieci – jeśli widzisz takie treści w Internecie, reaguj. Nie czekaj - zgłoś to na www.dyzurnet.pl. Misją zespołu Dyzurnet.pl jest podejmowanie działań na rzecz tworzenia bezpiecznego Internetu. Dyżurnet.pl to zespół ekspertów NASK, działający jako punkt kontaktowy do zgłaszania nielegalnych treści w Internecie.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: