GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

T-Mobile Bez nonsensów: Najnowszy Huawei P30 lite za 1 zł (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-14 15:47 - dodaj komentarz
Internet aż roi się od nonsensów na temat działania firm z rynku telekomunikacyjnego. Operatorzy cały czas muszą walczyć z powtarzanymi w sieci stereotypami, które nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. Dlatego właśnie T-Mobile wystartował z akcją marketingową BEZ NONSENSÓW.
FORTES kolejnym partnerem NEXERY
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-14 15:39 - dodaj komentarz
NEXERA, operator telekomunikacyjny udostepniający w modelu hurtowym dostępową sieć światłowodową, podpisał umowę z kielecką firmą Przedsiębiorstwo Informatyczne FORTES J.Wąsik, K.Niziołek Sp.J. Dzięki współpracy między firmami, mieszkańcy stolicy województwa świętokrzyskiego oraz podległego jej powiatu zyskają możliwość dostępu do superszybkiego Internetu dostarczanego za pośrednictwem sieci światłowodowej.
Europejski sektor bankowy potrzebuje zmian i cyfrowej transformacji
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-14 15:33 - dodaj komentarz
Prezes Zarządu Banku Pekao S.A. Michał Krupiński powiedział w amerykańskiej telewizji Bloomberg TV, że jeśli banki chcą pozostać konkurencyjne, powinny poddać się cyfrowej transformacji. Według niego, cały europejski sektor bankowy przeżywa w tej chwili największą od ponad stu lat transformację. Banki muszą dostosować się do zmieniających się potrzeb rynku i klientów – także poprzez fuzje i przejęcia.
Samsung Galaxy S10e z bezprzewodową ładowarką Duo Pad w prezencie
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-14 15:29 - dodaj komentarz
Klienci zainteresowani zakupem Galaxy S10e właśnie otrzymali kolejny powód by kupić ten smartfon. 13 maja ruszyła nowa promocja, w ramach której zakup Galaxy S10e u autoryzowanych parterów Samsung premiowany jest bezprzewodową ładowarką Samsung Duo Pad. Oferta jest ważna do 26 maja lub do wyczerpania puli nagród i można z niej skorzystać za pośrednictwem salonów Samsung Brand Store oraz wybranych partnerów handlowych.
Wyniki Play za I kw. 2019 r.
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-14 15:25 - dodaj komentarz
Play rozpoczyna rok dwucyfrowym wzrostem skorygowanej EBITDA,odzwierciedlającej doskonałe wyniki biznesowe i nacisk na jakość sieci. Przychody operacyjne wzrosły o 3,0% rok do roku do 1,7 mld zł w wyniku poprawy zarówno przychodów z usług detalicznych, jak i sprzedaży towarów. Skorygowany zysk EBITDA wyniósł 576 mln zł (+11,2% r/r), odzwierciedlając przede wszystkim solidny wynik na poziomie przychodów, a także wyższe marże na usługach i sprzedaży towarów.
Jak uzdrowić sektor TSL przy pomocy Internetu rzeczy i rozwiązań telematycznych?
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-14 15:10 - dodaj komentarz
Mimo dynamicznego rozwoju branży TSL w ciągu kilku ostatnich lat, której udział w polskim PKB od czasów wejścia do Unii Europejskiej wzrósł prawie do 20%[1], lista problemów trapiących ten sektor gospodarki wydłuża się. Większość z nich jest dobrze rozpoznana i zdiagnozowana. Począwszy od braków kadrowych wśród kierowców, mierzonych w setkach tysięcy wakatów, poprzez rosnącą konkurencję na rynku wewnętrznym, aż do ciągle nowych regulacji prawnych, wszystko to składa się na
Samsung Polska: jako pierwsi w Europie wprowadzamy Cellomat
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-14 15:05 - dodaj komentarz
W poznańskim Samsung Service Plaza firma wprowadziła Cellomat, czyli urządzenie, za pośrednictwem którego można oddać zepsuty telefon do naprawy w dowolnym momencie. To duże ułatwienie dla klientów, którzy nie mogą skorzystać z serwisu w godzinach jego pracy. Cellomat jest maszyną, która z zewnątrz przypomina bankomat. Oddanie telefonu do naprawy odbywa się w kilku prostych krokach, za pośrednictwem ekranu dotykowego. Wystarczy podać swoje dane, opisać usterkę (tekstowo lub głosowo),
Orange: eSIM na smartwatche (i nie tylko) dla klientów biznesowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-13 15:18 - dodaj komentarz
Orange udostępniło „Ekstra kartę eSIM” dla klientów z sektora małych i średnich firm – wszystkich tych klientów biznesowych, którzy mogą korzystać z Mój Orange. To kolejny etap udostępniania tego przełomowego w gruncie rzeczy rozwiązania kolejnym grupom klientów. Zaczęto na początku marca od klientów indywidualnych, potem byli Ci, którzy mają Orange Love, teraz czas właśnie na małe i średnie firmy. Wszystko przebiega więc stopniowo, jak to bywa z przełomowymi rozwiązaniami.
ScarCruft: koreańskojęzyczny cybergang ewoluuje i tworzy szkodliwe oprogramowanie
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-13 15:14 - dodaj komentarz
Badacze z Kaspersky Lab monitorujący aktywność ScarCruft, zaawansowanego koreańskojęzycznego cyberugrupowania, odkryli, że grupa ta testuje i tworzy nowe narzędzia oraz techniki, rozszerzając zarówno zakres, jak i ilość informacji uzyskiwanych od ofiar. ScarCruft stworzył między innymi narzędzia umożliwiające identyfikowanie urządzeń połączonych za pomocą technologii Bluetooth.
Kup Samsung Galaxy S9 lub S9+ i odzyskaj 500 zł
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-13 15:08 - dodaj komentarz
500 zł – tyle można zyskać kupując smartfon Galaxy S9 lub S9+ w nowej promocji marki Samsung. Akcja promocyjna wystartowała 13 maja i potrwa do 2 czerwca. Można z niej skorzystać za pośrednictwem wybranych partnerów handlowych marki Samsung Samsunga. 500 zł zwrotu przy zakupie Galaxy S9 lub S9+. Linia Galaxy S9 to flagowe smartfony wyposażone m.in. w wyświetlacz Infinity Display oraz aparat ze zmienną przysłoną. Promocja trwa do 2 czerwca 2019.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: