GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Honor 20 dołącza do rodziny Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-02 15:36 - dodaj komentarz
Do portfolio produktów Honor dołączył nowy smartfon HONOR 20 ! Jeżeli planujecie zakup tego modelu, to z radością informujemy że obecnie dostępny jest on tylko w sieci Play. Przy okazji debiutu chcemy poinformować Was o promocji „Leć robić zdjęcia”, która połączona jest z możliwością zdobycia dodatkowej nagrody! Jest nią bilet lotniczy dla dwóch osób w dwie strony do jednego z 16 europejskich miast.
Firma Kaspersky przeszkoli kosmonautów w zakresie cyberbezpieczeństwa
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-02 15:32 - dodaj komentarz
Firma Kaspersky informuje o podjęciu współpracy z Centrum Wyszkolenia Kosmonautów im. J. Gagarina – ośrodkiem w Gwiezdnym Miasteczku, gdzie kosmonauci z całego świata przygotowują się do lotu w kosmos. W ramach współpracy firma przeprowadzi w centrum specjalne szkolenie dla kosmonautów oraz specjalistów ds. IT w zakresie obecnego krajobrazu cyberzagrożeń. Badanie przestrzeni kosmicznej w dużej mierze opiera się na zaawansowanej technologii, dlatego bezpieczeństwo odgrywa w tej
Składasz wniosek o 500+? Uważaj na internetowych oszustów
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-02 15:28 - dodaj komentarz
Czekacie na 500+ na pierwsze dziecko? Postawcie na wygodę i oszczędność czasu – złóżcie wniosek przez Internet. Nie korzystajcie z pośredników, nie dajcie się naciągnąć oszustom. Poradzicie sobie sami. Już od poniedziałku (1 lipca) rodzice mogą składać wnioski w programie „Rodzina 500 plus” na nowych zasadach. Świadczenie, niezależnie od dochodów rodziny, będzie przysługiwać na wszystkie dzieci do 18. roku życia, czyli także na pierwsze dziecko.
Orange: Wygraj gadżety z filmu Spider-Man Uniwersum (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-02 15:24 - dodaj komentarz
W Orange VOD obejrzyjcie nagrodzoną Oscarem animację „Spider-Man Uniwersum”. Film możecie obejrzeć także w aplikacji Orange TV Go. To usługa, dzięki której można oglądać telewizję gdziekolwiek jesteś. Po prostu masz ją ze sobą np. w tablecie czy smartfonie. Jak ją zainstalować? To proste. Zobaczcie krótkie wideo.
Warsztat ITU oraz UKE na temat mapowania infrastruktury szerokopasmowej
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-02 15:20 - dodaj komentarz
W dniach 2-3 lipca br. w siedzibie UKE odbywa się warsztat organizowany przez Międzynarodowy Związek Telekomunikacyjny (ITU) przy współudziale Urzędu Komunikacji Elektronicznej, zatytułowany „ITU Workshop for Europe on Mapping of Terrestrial Broadband Infrastructure and Services”.Warsztat skierowany jest do państw Bałkanów Zachodnich oraz Partnerstwa Wschodniego, biorą w nim udział również przedstawiciele Komisji Europejskiej, Banku Światowego, Europejskiego
Autopay najpopularniejszą aplikacją w App Store w kategorii Finanse
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-02 15:15 - dodaj komentarz
Niemal 20 tysięcy pobrań na urządzenia z systemem iOS w niespełna rok, z czego ponad 5 tysięcy tylko w ostatnim tygodniu. Aplikacja Autopay, umożliwiająca automatyczne płatności za przejazd autostradą, trafiła na pierwsze miejsce w App Store w kategorii Finanse. Aplikacja Autopay, opracowana przez spółkę Blue Media, umożliwia skorzystanie z systemu AmberGO i automatyczną płatność za przejazd AmberOne Autostradą A1 od Gdańska do Torunia w obu kierunkach.
Szatan szyfruje pliki – uwaga na ransomware
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-02 15:13 - dodaj komentarz
Ransomware o nazwie „Satan” pojawił się po raz pierwszy na początku 2017 roku. Od tego czasu jego autorzy stale doskonalą to narzędzie, aby skuteczniej atakować ofiary i maksymalizować zyski z przestępczego procederu. W ostatnim czasie analitycy z laboratorium FortiGuard firmy Fortinet odkryli kampanię z jego wykorzystaniem, w której jako dodatkowego narzędzia użyto oprogramowania do cryptojackingu.
Narzekacie, że Wasze dzieci, mężowie, żony siedzą non-stop na fejsie?
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-02 15:11 - dodaj komentarz
Dzień bez mediów społecznościowych to dla wielu z nas dzień stracony. Trzeba sprawdzić co wrzuciła do sieci koleżanka, skomentować posta chłopakowi, przyjąć zaproszenia do grona znajomych od ludzi, których niekoniecznie znamy albo odpisać na wiadomość od zatroskanych rodziców. Według najnowszych badań nie jesteśmy jednak tak bardzo od tego uzależnieni jak nam się wydaje. Polacy są poniżej średniej unijnej.
Konkurs fotograficzny dla użytkowników smartfonów HUAWEI – InFocus Awards 2019
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-01 15:42 - dodaj komentarz
Huawei ruszył z nowym konkursem dla pasjonatów fotografii mobilnej. Uczestnicy InFocus Awards 2019 zawalczą o atrakcyjne nagrody, zarówno pieniężne, jak i rzeczowe. Warunkiem udziału jest wykonanie zdjęcia lub nagranie krótkiego filmu smartfonem Huawei i zgłoszenie swojej pracy do 11 sierpnia na dedykowanej konkursowi stronie internetowej. Polscy uczestnicy będą walczyć o nagrody z konkurentami z 21 krajów z Europy Środkowo-Wschodniej i Skandynawii.
UPC wprowadza gigabitowy internet w kolejnych polskich miastach
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-01 15:40 - dodaj komentarz
UPC Polska rozszerza zasięg gigabitowego internetu opartego na światłowodach. Po Warszawie, pierwszym giga mieście, w którym UPC Polska wprowadziło w zeszłym roku gigabitową prędkość, teraz możliwość korzystania z niej otrzymają mieszkańcy kolejnych, w tym Gdańska, Szczecina, Bydgoszczy, Wrocławia, Katowic, Częstochowy oraz Krakowa. Do końca lata, dzięki dalszym inwestycjom, UPC uruchomi gigabitowy internet w kolejnych 5 miastach,
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: