GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Cyberwojna już trwa, kogo ona dotyczy?
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-05 14:49 - dodaj komentarz
Tradycyjne działania wojenne oraz te prowadzone w ostatnim czasie w cyberprzestrzeni często się ze sobą łączą. Po ostatnich napięciach na Bliskim Wschodzie eksperci spodziewają się kolejnych przypadków aktywności cyberprzestępców, zwłaszcza że Iran chwali się posiadaniem czwartej co do wielkości „cyberarmii” na świecie. Od czasu, kiedy jedna z elektrowni jądrowych w Iranie została zaatakowana przez złośliwe oprogramowanie Stuxnet, władze kraju
 Sony wprowadza sufitowy mikrofon IP z technologią kształtowania wiązki
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-05 14:47 - dodaj komentarz
Firma Sony ogłosiła wprowadzenie do oferty mikrofonu MAS-A100 z technologią kształtowania wiązki*1 (ang. beamforming). To zaawansowane urządzenie audio pozwoli prowadzić wykłady i prezentacje z wolnymi rękami. Mikrofon jest przeznaczony do instalacji na suficie w miejscach spotkań, salach wykładowych i prezentacyjnych oraz innych obiektach. Dzięki połączeniu technologii kształtowania wiązki z funkcją osłabiania sprzężenia zwrotnego zapewnia wyraźny dźwięk przy
Bonus 5 GB na doladowania.orange.pl i w aplikacji Mój Orange (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-04 15:10 - dodaj komentarz
W Orange na kartę zawsze, gdy doładujesz telefon przez stronę doladowania.orange.pl lub w aplikacji Mój Orange otrzymasz 5 GB gratis.
GigaConnect: 5 najlepszych pakietów z internetem
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-04 15:03 - dodaj komentarz
W nowej kampanii reklamowej UPC Polska promuje pakiety internetu i cyfrowej rozrywki, a także usługi komórkowe dopasowane do różnorodnych potrzeb klientów. Pozwalają one na nieprzerwany dostęp do internetu bez limitu danych niezależnie od miejsca – dzięki GigaConnect. Ciesz się nieograniczonym dostępem do domowego internetu światłowodowego o prędkości nawet do 1 Gb/s. Poza domem możesz korzystać z internetu LTE w ramach usług komórkowych UPC.
Rozstrzygnięty przetarg na pracownie mobilne
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-04 15:00 - dodaj komentarz
NASK rozstrzygnął przetarg na mobilne pracownie komputerowe – nagrody w konkursie „OSEwyzwanie” dla 764 szkół z całej Polski. Na jedną pracownię składa się 16 laptopów z punktem dostępowym do internetu. Najkorzystniejsza w przetargu na dostawę mobilnych pracowni komputerowych dla szkół okazała się oferta konsorcjum Zakładu Systemów Komputerów ZSK i Bcoders o łącznej wartości 27,55 mln zł.
Microsoft: AI w służbie zdrowiu
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-04 14:58 - dodaj komentarz
Stan zdrowia ludzi na całym świecie stale się poprawia. Kluczowym wskaźnikiem pozytywnych zmian i ich wysokiej dynamiki jest na przestrzeni ostatnich 30 lat gwałtowny spadek śmiertelności dzieci i matek. Jednak postęp ten nie jest wszędzie równy i wciąż istnieją różnice w dostępie do opieki zdrowotnej. Gdy naukowcy pracują nad ratującymi życie rozwiązaniami i opracowują skuteczniejsze podejście do pilnych kwestii zdrowotnych, postęp technologiczny może pomóc
Cyberincydenty u podwykonawców mogą mieć wpływ na współpracujące z nimi firmy
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-04 14:55 - dodaj komentarz
Wyniki badania przeprowadzonego przez firmę Kaspersky pokazują, że niemal trzy czwarte firm stosujących określone zasady bezpieczeństwa w odniesieniu do wykorzystywania danych przekazywanych podmiotom zewnętrznym otrzymało rekompensatę po incydencie, którego ofiarą padli podwykonawcy. Dla porównania, w przypadku organizacji podobnego rozmiaru, które nie stosują takich regulacji, odsetek ten wyniósł jedynie 22%.
Credit Agricole umożliwia zdalne otwieranie konta w aplikacji
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-04 14:53 - dodaj komentarz
Credit Agricole Bank Polska uruchomił innowacyjną aplikację na telefon, poprzez którą można założyć konto w banku. Aplikacja CA24 Otwórz Konto jest jednym z pierwszych tego typu rozwiązań w Polsce. Proces jest całkowicie zdalny i bardzo prosty i zajmuje nie więcej niż kwadrans. Na początek trzeba ściągnąć aplikację CA24 Otwórz konto na swój telefon (można ją znaleźć w każdym sklepie z aplikacjami).
Orange Polska wspiera badanie jakości powietrza w szkołach
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-04 14:51 - dodaj komentarz
Orange Polska, Ministerstwo Rozwoju i Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej rozpoczynają pilotażowy projekt monitorowania jakości powietrza w szkołach. Jeszcze w tym roku niezbędne systemy trafią do setki szkół w całym kraju. W ramach projektu operator dostarczy kompleksowe systemy Smart City: czujniki jakości powietrza wraz z platformą oprogramowania do monitorowania jakości powietrza wewnątrz i na zewnątrz szkoły.
BenQ EW2780U – 27” monitor IPS UHD HDRi z USB-C do domowej rozrywki
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-04 14:49 - dodaj komentarz
BenQ rozszerza rodzinę monitorów do szeroko rozumianej domowej rozrywki o 27 calowy monitor 4K UHD z matrycą IPS o rozdzielczości 3840x2160 – model BenQ EW2780U z gniazdem USB-C. Matowa matryca ma jasność 350 nitów, kontrast 1300:1 (DCR 20 000 000 : 1) i czas reakcji 5 ms GtG oraz kąty widzenia 178°/178°. Monitor wyróżnia system audio składający się ze specjalnie zaprojektowanego układu DSP i głośników treVolo o charakterystyce dostosowanej do instalacji w płaskich ekranach LCD.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: