GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Samsung już po raz 6. z rzędu globalnym liderem rynku soundbarów
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-26 14:45 - dodaj komentarz
Soundbary Samsung nieprzerwanie od sześciu lat sprzedają się najlepiej na świecie. Według danych ogólnoświatowej firmy badawczej Futuresource Consulting Samsung jest liderem pod względem przychodów ze sprzedaży soundbarów – ma 21,8 proc. udziału w globalnym rynku i odpowiada za 16,5 proc. ubiegłorocznego wolumenu sprzedaży. Mocna obecność soundbarów Samsung na rynku wynika z konsekwentnie realizowanej strategii firmy. Wszystkie soundbary i technologie audio firmy są projektowane w
Globalne trendy dotyczące zagrożeń pokazują polityczne i ekonomiczne intencje cyberprzestępców
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-26 14:42 - dodaj komentarz
Fortinet, światowy lider w dziedzinie zintegrowanych i zautomatyzowanych rozwiązań ochronnych, ogłosił wyniki opracowanego przez FortiGuard Labs najnowszego raportu „Threat Landscape”, przedstawiającego aktualne zagrożenia, obecne w cyberprzestrzeni na całym świecie w IV kwartale 2019 r. Informacje poddane analizie zostały zebrane z miliardów czujników obecnych w rozwiązaniach ochronnych firmy Fortinet. Raport pokrywa globalne i regionalne zagadnienia, a skupia się na
Polskie rozwiązania do prowadzenia zajęć online
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-26 14:40 - dodaj komentarz
Nauka przez internet często kojarzy się z rozwiązaniami proponowanymi przez Google i Microsoft. A co z rodzimymi rozwiązaniami? Polacy stworzyli świetne narzędzia, które w obecnej sytuacji są równie skutecznym sposobem na prowadzenie lekcji online. Aż 4,6 mln uczniów z dnia na dzień musiało zamienić szkolne ławy na naukę przez internet. Zamknięte szkoły i często niemożność wyjścia z domu nie muszą jednak oznaczać końca nauki.
Koronawirus zlikwidował korki? Jak się okazuje nie wszędzie
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-25 13:35 - dodaj komentarz
Kto najbardziej przejął się ostrzeżeniami o koronawirusie i zachętą do tego, by zostać w domu? Postanowił to sprawdzić Telematics Technologies, dostawca nawigacji NaviExpert. Jak się okazuje… apel najskuteczniej trafił do poznaniaków, najsłabiej – do warszawiaków i gdańszczan. Takie przynajmniej wnioski można wysnuć z analizy tego, co dzieje się na drogach w poszczególnych miastach. Producent nawigacji sprawdził, o ile skróciły się średnie czasy przejazdów w największych polskich
RE505X - pierwszy wzmacniacz sygnału WiFi 6 od TP-Link
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-25 13:33 - dodaj komentarz
RE505X to pierwszy Range Extender w ofercie TP-Link (i jeden z pierwszych na rynku) z obsługą standardu WiFi 6. Polecany jest osobom, które chcą zwiększyć zasięg WiFi w swoim domu lub biurze. Dzięki niemu miejsca, do których nie docierał sygnał, zostaną skutecznie wyeliminowane, a transmisja danych będzie przebiegała sprawnie. Wzmacniacz sieci RE505X eliminuje martwe strefy oraz zapewnia stabilne i płynne połączenie bezprzewodowe w całym domu.
Koronawirus – oszuści do blokady
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-25 13:28 - dodaj komentarz
Oszuści, którzy wykorzystują koronawirusa, by wyłudzać dane albo pieniądze, będą blokowani. Ich strony będą zaś umieszczane na specjalnej liście ostrzeżeń, którą sprawdzić będzie mógł każdy obywatel. Tak zakłada porozumienie o współpracy z telekomami.Ochrona obywateli przed wyłudzaniem danych lub pieniędzy pod pozorem walki z epidemią koronawirusa to cel zawartego w poniedziałek porozumienia o współpracy, które wspólnie z Urzędem Komunikacji Elektronicznej oraz NASK
#zostanwdomu i bądź #SuperKoderem
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-25 13:25 - dodaj komentarz
Orange ma propozycję dla tych młodych ludzi, którzy pozostając w domach, chcieliby rozwinąć swoje cyfrowe kompetencje. Przygotowaliśmy cykl webinariów z nauki kodowania dla dzieci w wieku 10-12 lat. Start już 24 marca. Koronawirus. Co robić z dziećmi w domu? Wielu rodziców skarży się, że oprócz swojej pracy, którą wykonują zdalnie, muszą jeszcze uczyć dzieci, które dostają coś w rodzaju powiększonej (i to znacznie) pracy domowej.
Trojan Ginp dla Androida udaje lokalizator osób zarażonych wirusem COVID-19
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-25 13:22 - dodaj komentarz
Mobilny trojan bankowy Ginp, który w marcu został wyposażony w możliwość umieszczania fałszywych wiadomości tekstowych w aplikacji służącej do wysyłania i odbierania SMS-ów, zyskał nową funkcjonalność żerującą na obecnej pandemii. Po zainstalowaniu na urządzeniu ofiary szkodnik może otrzymać od cyberprzestępcy polecenie otwarcia strony internetowej o nazwie „Coronavirus Finder”, która za drobną opłatą rzekomo informuje, gdzie w pobliżu znajdują się osoby zarażone wirusem.
Miliony na zdalnych lekcjach
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-25 13:19 - dodaj komentarz
Niemal 1,4 miliona użytkowników i ponad 22 miliony odsłon, do tego ponad trzy tysiące materiałów – to najkrótsze podsumowanie pierwszego tygodnia uruchomionego przez nas portalu gov.pl/zdalnelekcje. #zostanwdomu i poucz się online – takim hasłem dokładnie tydzień temu zachęcaliśmy do wizyty na stronie www.gov.pl/zdalnelekcje Jak się okazuje - wielu nas posłuchało. A dokładnie niemal 1,4 miliona Polaków.
COSMOTE Greece wybiera 5G od Ericsson
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-25 13:17 - dodaj komentarz
Ericsson (NASDAQ: ERIC) został wybrany przez największego operatora sieci komórkowej w Grecji - COSMOTE jako jedyny dostawca 5G (RAN), w ramach kluczowego kontraktu modernizacji sieci. COSMOTE, operator sieci OTE, który jest częscią grupy Deutsche Telekom, planuje komercyjne uruchumienie usług 5G w roku 2021. Nastąpi to po aukcji częstotliwości 5G greckiej krajowej komisji telekomunikacyjnej i pocztowej w czwartym kwartale 2020 roku.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: