GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Bezpieczeństwo danych firmowych? Jesteśmy ekspertami, ale nie dbamy o nie
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-31 15:29 - dodaj komentarz
Mimo deklarowanej wiedzy i świadomości w zakresie bezpieczeństwa danych, jedynie 40% pracowników w Polsce myśli o zabezpieczaniu urządzeń, z których korzystają wykonując czynności służbowe – wynika z najnowszego badania firmy Samsung. Aż 95% polskich pracowników słyszało o najnowszych regulacjach prawnych dotyczących bezpieczeństwa danych (RODO) – wynika z badania „Blurred World” przeprowadzonego w tym roku na zlecenie firmy Samsung w 10 krajach europejskich.
NASK: Za nami 22. konferencja SECURE
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-30 15:29 - dodaj komentarz
Nowoczesne rozwiązania techniczne, wyniki badań i analiz oraz rekomendacje w budowie systemu cyberbezpieczeństwa – przez dwa dni konferencji SECURE 2018 specjaliści w dziedzinie bezpieczeństwa komputerowego wymieniali się wiedzą i doświadczeniami. Konferencję, organizowaną przez NASK i CERT Polska po raz 22. odwiedziło ponad 600 gości. Prezentacje przygotowało 50 prelegentów, a stoiska firmowe 20 wystawców.
Huawei: Jak odblokować telefon skanerem twarzy 3D? (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-30 15:25 - dodaj komentarz
Teraz możesz ochronić swój smartfon przed nieuprawnionymi użytkownikami korzystając ze skanera twarzy. Zobacz jak działa funkcja 3D Face Unlock czyli odblokowywanie telefonu za pomocą skanera twarzy 3D w smartphonie Huawei Mate20 Pro. Dzięki aparatowi rozpoznającemu głębię 3D, który rzutuje do 30 000 punktów, telefon HUAWEI Mate 20 Pro bez trudu Cię rozpozna i w ciągu pół sekundy wyłączy blokadę.
Microsoft: Studia z technologicznym doładowaniem
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-30 15:21 - dodaj komentarz
Politechnika Rzeszowska wzmacnia swoją ofertę w zakresie edukacji technologicznej dzięki zacieśnieniu partnerstwa w ramach Microsoft Dynamics Academic Alliance. Od nowego roku akademickiego 2018/2019 studenci będą mogli w praktyce poznać możliwości rozwijania kodu popularnych systemów klasy ERP, CRM i BI. Mogą oni liczyć na wsparcie eksperckie i szkoleniowe ze strony doświadczonych praktyków z firmy Intersys, partnera Microsoft.
Multimedia Polska stale rozwija ofertę usługową telewizji cyfrowej
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-30 15:15 - dodaj komentarz
Operator telekomunikacyjny Multimedia Polska stale rozwija ofertę usługową telewizji cyfrowej. Sukcesem zakończyło się wdrożenie w Koninie najnowszego rozwiązania technologicznego tj. upgrade istniejącego oprogramowania dekoderów abonenckich oraz centralnych systemów dostarczania treści wideo . Tym samym rozpoczyna się proces szerokiego wdrażania oprogramowania w ogólnopolskiej sieci Multimediów.
HAMMER Energy 18x9 dostępny w Max Elektro
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-30 15:11 - dodaj komentarz
W ofercie sklepów Max Elektro pojawił się pancerny smartfon znanej, polskiej marki HAMMER. Model Energy 18x9 – bo o nim mowa, to 5,7-calowy „kombajn”, który wyróżnia się ponadprzeciętną odpornością na wodę, kurz i upadki, potężną baterią 5000 mAh oraz bardzo dobrymi aparatami (13 Mpx z matrycą Sony + 8 Mpx) i podzespołami. Urządzenie dostępne jest od wtorku 30 października w cenie 989 zł.
Małych firm nie stać na zatrudnienie programistów, więc stawiają na outsourcing
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-30 15:06 - dodaj komentarz
Według analityków rynku pracy, w Polsce brakuje obecnie około 50 tysięcy specjalistów IT. W dodatku wielu mniejszych firm nie stać na zatrudnienie programisty, stąd też zlecają realizację różnego rodzaju zadań podmiotom zewnętrznym. Serwis Oferteo.pl sprawdził, jakich usług dotyczy to najczęściej. Według danych Głównego Urzędu Statystycznego spada liczba studentów, którzy rozpoczynają naukę na kierunkach informatycznych.
Taniej na shumee z Masterpass
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-30 15:03 - dodaj komentarz
Od 1 listopada br. wszystkie zakupy na shumee tańsze o 20 zł przy płatności Masterpass. Masterpass to elektroniczny portfel pozwalający na szybkie dokonywanie płatności. Wszystko za sprawą systemu, który przechowuje dane użytkownika i informacje płatnicze w bezpiecznym miejscu. Kupujący podaje jedynie swój login i hasło, bez zbędnego wypełniania formularzy. Co ważne - użytkownik nie ponosi odpowiedzialności za nieautoryzowane transakcje.
Linie Emirates prezentują pierwszą na świecie ścieżkę biometryczną
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-30 15:01 - dodaj komentarz
Linie Emirates przygotowują się do wprowadzenia pierwszej na świecie „ścieżki biometrycznej”, która umożliwi pasażerom sprawne przemieszczanie się po macierzystym lotnisku przewoźnika Dubai International bez żadnych przeszkód. Dzięki wykorzystaniu najnowszych osiągnięć biometrii – kombinacji systemów rozpoznawania twarzy i tęczówki – pasażerowie Emirates wkrótce będą mogli odprawić się, załatwić formalności wjazdowe, wejść do poczekalni Emirates i na pokład samolotu, zwyczajnie spacerując po lotnisku.
Orange: Rośnie liczba klientów usług konwergentnych, mobilnych i światłowodu
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-29 15:25 - dodaj komentarz
W trzecim kwartale 2018 roku pakiety łączące usługi mobilne i domowe Orange kupiło 41 tysięcy klientów. W sumie użytkowników usług konwergentnych jest o jedną czwartą więcej niż rok temu. Nadal szybko rośnie liczba klientów Orange Światłowodu, w trzecim kwartale przybyło ich 38 tysięcy. Poprawiają się przychody firmy, co pozytywnie wpłynęło także na wynik EBITDA. Całoroczny cel EBITDA pozostaje bez zmian. To główne wnioski z opublikowanego właśnie raportu finansowego Orange Polska za trzeci kwartał.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: