GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Samsung Micro LED, czyli przyszłość wyświetlaczy
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-08 15:55 - dodaj komentarz
Podczas pokazu First Look, który odbył się w ramach targów CES 2019, Samsung pokazał innowacje w zakresie technologii wyświetlaczy modułowych Micro LED. Firma zaprezentowała zarówno nowy wyświetlacz 75”, wyświetlacz The Wall 219”, jak i inne rozmiary, kształty i konfiguracje tych urządzeń. Micro LED zdobyły nagrodę CES Best of Innovation Award 2019.
Sharp po raz pierwszy od 4 lat pojawia się na targach CES 2019
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-08 15:52 - dodaj komentarz
Japońska firma zaprezentuje swoje rozwiązania z zakresu 8K i sztucznej inteligencji. Podczas rozpoczynających się dziś największych targów elektroniki użytkowej na świecie, CES 2019, firma Sharp zaprezentuje swoje pionierskie rozwiązania. To wielkie wydarzenie nie tylko dla fanów najnowszych technologii, ale także dla samej marki. Po raz pierwszy od 4 lat producent zaprosi uczestników targów w Las Vegas do obejrzenia pełnowymiarowej wystawy japońskich innowacji.
Realne korzyści z Wirtualnej Elektrowni
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-08 15:49 - dodaj komentarz
Elektroniczna platforma, na której zostaną połączone moce rzeczywiście istniejących elektrowni OZE, będzie efektem prac nad projektem Wirtualnej Elektrowni prowadzonych w TAURON Ekoenergia. Do wirtualnej elektrowni TAURONA będzie można przyłączyć każdą elektrownię OZE bez względu na jej położenie geograficzne. Projektowane rozwiązania opierają się na zaawansowanych systemach informatycznych. Już dziś sztuczna inteligencja pracuje na rzecz prognoz czy optymalizacji w energetyce.
CES 2019: Nowa aplikacja FIBARO uczy się preferencji mieszkańców
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-08 15:47 - dodaj komentarz
FIBARO Home Center to nowa aplikacja mobilna FIBARO do zarządzania inteligentnym domem, która została nagrodzona tytułem CES Innovation Honorees w kategorii Software, podczas CES Unveiled New York. Aplikacja jest wyposażona w przejrzysty i intuicyjny interfejs, dzięki któremu użytkownik z łatwością obsłuży wszelkie urządzenia FIBARO i inne kompatybilne produkty. Ponadto, aplikacja wykorzystuje uczenie maszynowe, aby zapamiętywać preferencje użytkowników i odpowiadać na ich potrzeby.
Wspieranie WOŚP jest dziecinnie proste z Mastercard
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-07 15:03 - dodaj komentarz
W tym roku, już po raz drugi, wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będą wyposażeni w oficjalne „wirtualne puszki”, czyli eSkarbonki od Mastercard. Dzięki temu każdy darczyńca będzie mógł szybko i wygodnie wesprzeć WOŚP nawet bez wychodzenia z domu. Ale to nie jedyne narzędzie, w które Mastercard wyposażył wolontariuszy – ułatwieniem dla nich jest też platforma iWolonatariusz, a także eSztab, czyli kreator witryn internetowych.
Plus: Internet w Twoim samochodzie
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-07 14:59 - 5 komentarzy
Internet w samochodzie to całkowicie nowa usługa wprowadzona przez sieć Plus we współpracy z Grupą VODAFONE, w ramach której po zakupie specjalnych pakietów internetowych można w samochodzie korzystać z Internetu z wykorzystaniem Wi-Fi pojazdu. Usługa jest obecnie dostępna w wybranych modelach samochodów Mercedes-Benz oraz Ford, a wkrótce będzie rozszerzona także o kolejne marki motoryzacyjne.
4K w Orange TV – styczniowe hity to Zakonnica i Mała stopa
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-07 14:56 - dodaj komentarz
Jeden z najbardziej przerażających horrorów 2018 roku – „Zakonnica”, przezabawna animacja – „Mała Stopa”, fantastyczny hit – „Predator” oraz dwie doskonałe polskie produkcje – „Kamerdyner” i „Juliusz” już w styczniu w Orange VOD. Zobaczcie zwiastuny tych i pozostałych filmów w Orange TV. 11 stycznia przekonacie się, że zemsta jest kobietą w hicie „Smak zemsty. Peppermint” z Jennifer Garner w roli głównej.
CES 2019: Inteligentny Wideodzwonek od Netatmo
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-07 14:52 - dodaj komentarz
Na targach CES 2019 w Las Vegas firma Netatmo zaprezentowała dzwonek do drzwi, który sprawi, że już nigdy nie przegapisz żadnej przesyłki, a gości przywitasz nawet spoza domu. Inteligentny Wideodzwonek Netatmo może być również stróżem drzwi do domu lub mieszkania.Inteligentny Wideodzwonek Netatmo (Smart Video Doorbell) to połączenie domofonu z zaawansowanymi funkcjami znanymi z innych rozwiązań smart home. Dedykowana aplikacja mobilna sprawia, że żadna wizyta nie umknie naszym oczom
Nowa kampania KAYAK odkrywa świat muzycznych podróży (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-07 14:44 - dodaj komentarz
W swojej najnowszej kampanii wyszukiwarka KAYAK odkrywa ekscytujący świat muzycznych podróży. KAYAK wybrał się do Japonii wraz z londyńskimi DJ-kami i producentkami Eli & Fur, towarzysząc im przy tworzeniu muzyki inspirowanej dźwiękami spotykanymi i nagranymi podczas podróży po kraju. Duo Eli & Fur znalazło inspiracje w dźwiękach instrumentów shamisen używanych przez gejsze, rytmie wygrywanym przez bębniarzy taiko, a nawet… dźwięku siorbania podczas jedzenia ramenu.
5 trendów, które zdominują transport w 2019 roku
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-07 14:40 - dodaj komentarz
Zgodnie z raportem PwC, dotyczącym kierunków dalszego rozwoju transportu i logistyki w 2019 roku, branżę zdominuje kilka strategicznych trendów. Czego będą dotyczyć i jak wpłyną na międzynarodowy transport? 2019 rok ma oznaczać cyfrową transformację w globalnej logistyce. Zgodnie z raportem PwC ,,Transport & Logistics Trend Book 2019’’ transformacja będzie się opierać na 5 głównych filarach. Które z trendów odegrają kluczową rolę w dalszym rozwoju branży?
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: