GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Philips prezentuje nowy monitor 16:10 stworzony do pracy
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-11 15:28 - dodaj komentarz
Producent monitorów marki Philips – firma MMD – zapowiedział premierę nowego monitora dedykowanego osobom, które spędzają dużo czasu przed ekranem. Philips 252B9 oferuje pakiet technologii i rozwiązań wpływających pozytywnie na komfort pracy i ergonomię użytkowania. Model 252B9 dysponuje 25-calowym, bezramkowym ekranem, o rozdzielczości 1920 x 1200 oraz matrycą IPS. Taka konfiguracja zapewnia szerokie kąty widzenia oraz bardzo dobre odwzorowanie kolorów.
Samsung Galaxy S10 bije rekord przedsprzedaży
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-11 15:22 - dodaj komentarz
Smartfony Samsung Galaxy S10 to najlepiej sprzedające się flagowce tej marki, dzięki nim Samsung pobił swój własny rekord w polskiej przedsprzedaży, który od ubiegłego roku należał do Galaxy S9.Podczas trwającej 2 tygodnie przedsprzedaży, firma sprzedała o 31% więcej flagowców Galaxy S10 niż rok wcześniej w trakcie przedsprzedaży modelu Galaxy S9. Dużą popularnością cieszyła się w tym roku ekskluzywna, ceramiczna wersja Galaxy S10+.
Diversity Day w UPC Polska
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-08 16:40 - dodaj komentarz
Świętowaliśmy dziś nie tylko kobiecość, ale także różnorodność J Ciekawie i miło spędzić czas pomogli nam dziś przyjaciele i partnerzy z Grupy TVN Discovery Polska oraz A+E Networks. Mamy nadzieję, że były to inspirujące momenty nie tylko dla naszych pań! Ula Chincz oraz Bartek Jędrzejak opowiedzieli o kulisach pracy reporterskiej w TVN, a także oczywiście o autorskich programach w TVN Style oraz „wejściach pogodowych” w Dzień Dobry TVN.
Sony Xperia i 21:9 idealne do Netflixa i inne nowości w Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-08 16:36 - dodaj komentarz
Co nowego smartfonowego w PLAY? W kolejności alfabetycznej: Photon – robot edukacyjny (hmmm brzmi intrygująco), Samsung G970F Galaxy S10e – rozpoczęcie oficjalnej sprzedaży, Samsung G973F Galaxy S10 – rozpoczęcie oficjalnej sprzedaży, Samsung G975F Galaxy S10+ – rozpoczęcie oficjalnej sprzedaży, Sony PlayStation 4 Pro 1TB, Sony Xperia 10, Sony Xperia 10 Plus i Xiaomi Redmi Go (jak ciepłe bułeczki).
mPay znów wygrywa w przetargu na obsługę warszawskiej strefy parkowania
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-08 16:33 - dodaj komentarz
Zarząd spółki mPay SA z siedzibą w Warszawie informuje, iż w dniu 7 marca 2019 roku powziął informację o ponownym wyborze złożonej przez Emitenta oferty, jako najkorzystniejszej, w organizowanym przez Miasto Stołeczne Warszawa – Zarząd Dróg Miejskich postępowaniu przetargowym w trybie przetargu nieograniczonego na „Pobieranie opłat za postój w Strefie Płatnego Parkowania Niestrzeżonego z wykorzystaniem platform/kanałów mobilnych”.
Polsko-japońskie rozmowy w NASK o cyberbezpieczeństwie
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-08 16:24 - dodaj komentarz
Przedstawiciele największego przedsiębiorstwa energetycznego w Japonii, TEPCO, przyjechali w środę na spotkanie z pracownikami instytutu badawczego NASK, aby rozmawiać o cyberbezpieczeństwie w Europie, szczególnie w sektorze elektroenergetyki i sieciach OT. Uczestnicy spotkania dyskutowali m.in. na temat polityki cyberbezpieczeństwa w Polsce oraz w Japonii, a także bezpieczeństwa systemów przemysłowych OT, w szczególności systemu SCADA.
Kobiety i mężczyźni w sieci
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-08 16:23 - dodaj komentarz
8 marca to data nierozerwalnie kojarząca się z Dniem Kobiet (a niektórym także z goździkami i rajstopami), który w Polsce obchodzony jest już od wielu lat. W ostatnim czasie coraz popularniejszy staje się także Dzień Mężczyzny, który ustanowiony został dwa dni później, 10 marca. Z okazji tych dwóch świąt postanowiliśmy przyjrzeć się temu, jakie są podobieństwa i różnice pomiędzy płciami, jeśli chodzi o sposób korzystania z sieci. Które serwisy są popularniejsze wśród kobiet, a które wśród …
Cyfrowa transformacja przez rozum do serca
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-08 16:14 - dodaj komentarz
Dla ¾ liderów polskiego biznesu, biorących udział w badaniu Microsoft, społeczności CIONET i Digital Excellence oraz firmy Neurohm, cyfrowa transformacja jest jednym z kluczowych filarów strategii ich firm. Prawie wszyscy uczestnicy potwierdzają również, że cyfrowe narzędzia przyczyniają się do rozwoju ich firm. Jednocześnie tylko 38 proc. respondentów jest w pełni przekonana, że ich firmy dobrze rozumieją potrzeby klienta w erze cyfrowej.
Ta aplikacja ujawniała ponad 5 milionów danych użytkowników
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-08 16:12 - dodaj komentarz
Aplikacja Dalil App, służąca do identyfikacji rozmówców połączeń przychodzących, ujawniała dane ponad 5 milionów swoich użytkowników, w tym m.in. ich numery telefonów, lokalizację, adresy e-mail, czy szczegóły dotyczące posiadanego urządzenia. Jak informuje na twitterze Lukas Stefanko, analityk zagrożeń w ESET, twórcy aplikacji błędnie zabezpieczyli bazę danych, przez co dane użytkowników aplikacji są dostępne publicznie.
Płeć, e-mail i hobby - te dane osobowe ujawniamy najchętniej
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-08 16:10 - dodaj komentarz
Trzy czwarte użytkowników internetu nie wypisuje się z subskrypcji newsletterów i SMS-ów, o ile wcześniej wyrazili na nią zgodę – wynika z nowego raportu SMSAPI o komunikacji marek z klientami. Badanie pokazuje też, że chętnie udostępniamy firmom informacje o sobie, aby otrzymywać lepiej dopasowane oferty. Jednak niektórych danych osobowych wciąż wolimy pilnie strzec.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: