GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Polska – Ukraina, promocje w Orange na kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-25 13:15 - dodaj komentarz
W Polsce przebywa już ponad milion obywateli Ukrainy. Z myślą o naszych klientach pochodzących ze Wschodu uruchomiliśmy dwie promocje: możliwość subskrypcji platformy Megogo oraz pakiet 60 minut na połączenia z Polski na Ukrainę. W Orange na kartę uruchomiono możliwość subskrypcji na platformie Megogo. Jest to aplikacja z filmami, serialami i programami w języku ukraińskim. Jak uruchomić Megogo? Należy pobrać aplikację mobilną, następnie założyć konto przez stronę internetową
Domowa edukacja z TAURONEM
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-25 13:11 - dodaj komentarz
Wystartował nowy edukacyjny kanał TAURONA. Na youtube.com/TauronTV można znaleźć filmy dla dzieci i młodzieży m.in. o tym jak powstaje prąd i jak bezpiecznie się z nim obchodzić, a także… jak wytworzyć piorun w laboratorium. Kanał może być pomocny we wspólnym spędzaniu czasu w domu z dziećmi oraz wspierać nauczycieli w przeprowadzaniu zdalnych lekcji w trakcie zawieszenia stacjonarnych zajęć lekcyjnych w szkołach.
Ponad 10 tysięcy osób korzysta z aplikacji Kwarantanna Domowa
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-25 13:04 - dodaj komentarz
Za nami pierwszy weekend aplikacji Kwarantanna domowa. Coraz więcej Polaków chce z niej korzystać. Wraz z nowymi użytkownikami, pojawiają się nowe pytania. Chętnie na wszystkie odpowiemy! Najpierw liczby: w systemie aplikacji „Kwarantanna domowa” są niemal 72 tysiące osób. Ponad 15 tysięcy zalogowało się do niej, a przeszło 10 tysięcy wykonało już zadanie startowe. A to oznacza rozpoczęcie pełnego korzystania z apki.
Jak zorganizować pracownikowi home office?
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-25 12:59 - dodaj komentarz
Trwająca pandemia koronawirusa paraliżuje prace firm, szkół i uczelni. Wielu pracodawców zdecydowało się wysłać swoich pracowników na „pracę zdalną”. Niestety nie każdy pomyślał o tym, by odpowiednio wyposażyć swoje domowe biuro w narzędzia, które pozwolą na efektywną pracę. Wydajny laptop to podstawa. Każdy freelancer, a w ostatnich dniach większość pracowników, powinna pomyśleć o mobilnym komputerze, który pozwoli na efektywną pracę.
Kup wybrany smartfon Galaxy i odbierz tablet za 50proc. ceny
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-25 12:57 - dodaj komentarz
Klienci planujący w najbliższym czasie zakup smartfonu zyskali właśnie nowy powód. Teraz, kupując u wybranych partnerów handlowych firmy Samsung smartfony Galaxy A51, A71 S10 Lite lub Note10 Lite można dokupić wybrany tablet z 50% rabatem. Klienci, którzy wybiorą model Galaxy A51 zyskają możliwość dokupienia tabletu Galaxy Tab A8 WiFi za 50% ceny. Natomiast zakup modeli Galaxy A71, S10 Lite oraz Note10 Lite uprawnia do dobrania z 50% rabatem tabletu Galaxy Tab A10 WiFi.
Nowe bonusy od sieci Plus w ramach akcji #zostanwdomu [Aktualizacja]
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-24 14:13 - dodaj komentarz
W ramach społecznej akcji #zostanwdomu Grupa Polsat udostępnia kolejne bonusy zachęcające do pozostania w domu. Operator sieci Plus bezpłatnie podnosi prędkość internetu stacjonarnego, a dla użytkowników internetu mobilnego wyłącza naliczanie opłat za transmisję danych przy korzystaniu z serwisu muzycznego TIDAL. Ponadto klienci Plusa, którzy do tej pory nie korzystali z TIDAL, mają również 90-dniowy bezpłatny dostęp do tego serwisu.
#Zostań w domu – zrób zakupy online
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-24 14:12 - dodaj komentarz
Z mPay możesz kupić doładowania lub zasilić min. CDA Premium, XboxLive, PlayStation Store, PlayStation Plus lub Steam. CDA Premium – oglądaj filmy, na które wcześniej nie miałeś czasu. CDA Premium to płatna usługa typu VOD (wideo na żądanie) umożliwiająca dostęp do katalogu kilku tysięcy filmów, seriali i bajek. Teraz możesz nadrobić zaległości, obejrzeć zaległe seriale albo kolejny raz stare ulubione filmy. Dołącz do społeczności Steam – najlepsza cyfrowa platforma dla graczy
Do 29 marca pakiet FILMKLUB dla klientów Telewizji Cyfrowej UPC
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-24 14:06 - dodaj komentarz
UPC proponuje swoim klientom kolejne rozwiązanie, dzięki któremu podczas #zostanwdomu nie muszą rezygnować z najwyższej jakości filmowych wrażeń w prawdziwie kinowym stylu. Dzięki UPC Polska, wszyscy posiadacze pakietów Start HD, Select i Max, w dniach 23-29 marca mogą cieszyć się dostępem do pakietu FILMKLUB, który oferuje najlepsze kinowe hity w najlepszej jakości obrazu i dźwięku, w polskiej wersji językowej, bez reklam i bez limitu odtworzeń!
NASK będzie publikować listę domen prowadzonych w celach przestępczych
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-24 14:03 - dodaj komentarz
Ochrona użytkowników przed stronami wyłudzającymi dane to główny cel Porozumienia, które podpisał Dyrektor NASK dr inż. Kamil Sitarski z Ministrem Cyfryzacji Markiem Zagórskim oraz Prezesem UKE Marcinem Cichym i operatorami telekomunikacyjnymi. Sygnatariusze Porozumienia podejmują współpracę w zwalczaniu stron, wyłudzających dane oraz narażających użytkowników na straty finansowe.
Wspólne lekcje WP Pilot i Brainly
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-24 14:02 - dodaj komentarz
WP Pilot, platforma telewizyjna Wirtualnej Polski oraz Brainly, internetowa społeczność 150 milionów uczniów, rodziców i nauczycieli, zaczynają współpracę. Od wtorku, 24 marca, ruszają wspólne zdalne lekcje WP Pilot i Brainly. Codziennie od poniedziałku do piątku między 11:00 a 12:30 nauczyciele będą przygotowywać uczniów do egzaminu ósmoklasisty. Internetowa transmisja wideo składać będzie się z wykładu i 45 minutowej sesji odpowiedzi na pytania użytkowników WP Pilot i społeczności Brainly.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: