GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Prawo nie nadąża za rozwojem sztucznej inteligencji
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-07 14:38 - dodaj komentarz
Rozwój sztucznej inteligencji (SI) niesie ze sobą mnóstwo korzyści, ale stwarza również sporo problemów, m.in. prawnych. Na przykład kto ponosi odpowiedzialność za wypadek spowodowany przez samochód autonomiczny? Albo komu należy się wynagrodzenie za utwór stworzony przez SI? Tego typu pytania na razie często pozostają bez odpowiedzi. SI zaczyna wszakże być przedmiotem zainteresowania prawodawców coraz częściej. Pewne kwestie jej dotyczące zostały już zresztą w normy prawne ujęte.
Szkolenie w ramach projektu Edukacyjna Sieć Antysmogowa
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-04 15:31 - dodaj komentarz
Dnia 4 stycznia w siedzibie NASK mieliśmy zaszczyt gościć uczestników szkolenia organizowanego w ramach projektu „Edukacyjna Sieć Antysmogowa”. ESA jest projektem realizowanym przez NASK we współpracy z Polskim Alarmem Smogowym. Celem projektu jest propagowanie wiedzy z zakresu ochrony powietrza, ze szczególnym naciskiem na problematykę smogu: przyczyn jego powstawania, wpływu na zdrowie a także działań, które pozwalają zredukować poziom zanieczyszczenia powietrza.
Inteligentne lustro i nowa wersja szafy parowej LG Styler na targach CES 2019
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-04 15:29 - dodaj komentarz
Nowa wersja szafy parowej LG Styler, koncepcyjne modele szaf parowych o dużej pojemności oraz inteligentne lustro, umożliwiające wirtualne przymierzanie ubrań – wszystkie te urządzenia zaprezentuje LG podczas zbliżających się targów CES 2019. Szafa LG Styler pomaga utrzymywać higienę i idealny wygląd ubrań. Ponadto, ze względu na nowoczesny design z czarnymi lustrzanymi drzwiami jest też eleganckim elementem wystroju mieszkania. Szafa parowa może jednocześnie pomieścić i odświeżać
Play: Zmiany cen, nowości i Huawei P smart 2019
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-04 15:15 - dodaj komentarz
Jak co czwartek operator Play oznajmia zmiany w cennikach telefonów. Tanieją smartwatche od LG! Pojawiły się też nowości w ofercie: Huawei P smart 2019 (tylko na play.pl w zestawie z głośnikiem bluetooth) oraz MaxCom MS459 Harmony. Zmiany cen oraz nowe modele w ofercie standardowej od 04.01.2019r.
Nowa usługa UPC Biznes - Internet Backup (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-04 15:09 - dodaj komentarz
nternet Backup to usługa dodatkowa gwarantująca nieprzerwany dostęp do sieci w Twoim biurze. Nie musisz obawiać się, zdarzeń losowych, gdy na przykład sąsiad podczas remontu przewierci kabel i pozbawi Cię dostępu do internetu. Usługa przydatna jest dla każdego, kto posiada firmę, biuro, kawiarnię lub inny lokal usługowy i zależy mu na stałym i nieprzerwanym dostępie do internetu niezależnie od pory dnia.
Monitory Samsung na rok 2019 z myślą o nowoczesnych przestrzeniach i graniu
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-04 15:02 - dodaj komentarz
Firma Samsung Electronics zaprezentowała trzy nowe monitory: nowoczesny i minimalistyczny Space Monitor, gamingowy CRG9 oraz zakrzywiony model 4K UHD UR59C, wprost idealny dla twórców treści. Każde z tych urządzeń oferuje najlepsze rozwiązania technologiczne: od ultraszerokiego ekranu, przez realistyczne kolory, zapewniające wciągające efekty, po oszczędzający przestrzeń design, pozwalający zwiększyć wydajność.
Adam Andruszkiewicz wiceministrem cyfryzacji
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-03 16:52 - dodaj komentarz
28 grudnia 2018 roku Premier Mateusz Morawiecki, na wniosek ministra cyfryzacji Marka Zagórskiego, powołał Adama Andruszkiewicza na stanowisko sekretarza stanu w Ministerstwie Cyfryzacji. Oficjalne objęcie obowiązków przez nowego wiceministra nastąpiło w środę, 2 stycznia. W resorcie Adam Andruszkiewicz zajmie się przede wszystkim koordynacją współpracy ministerstwa z parlamentem.
mPay z płatnościami za parkowanie w Krakowie
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-03 16:50 - dodaj komentarz
mPay jest rozwiązaniem dobrze znanym wielu mieszkańcom i osobom odwiedzającym Kraków, gdzie już od dawna pozwala m.in. wygodnie kupować bilety komunikacji miejskiej. Teraz z udogodnień, jakie zapewnia aplikacja mogą korzystać także kierowcy. W Krakowie, podobnie jak w innych miastach, mPay umożliwia błyskawiczne opłacenie parkowania w trzech wariantach: na czas, na kwotę oraz bez limitu.
Zgubiłeś dowód? Zgłoś to przez Internet
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-03 16:49 - dodaj komentarz
W trakcie sylwestrowej nocy zgubiłeś lub uszkodziłeś dowód osobisty? Dla swojego dobra zgłoś to jak najszybciej. By to zrobić, nie musisz iść do urzędu. Po pierwsze, pamiętaj, że w zgłoszeniu utraty/kradzieży lub uszkodzenia dowodu osobistego nikt nie może Cię wyręczyć. Musisz to zrobić osobiście. W przypadku dzieci do 18. roku życia, osób całkowicie lub częściowo ubezwłasnowolnionych w ich imieniu formularz mogą złożyć odpowiednio – rodzic, opiekun prawny lub kurator.
Polacy w czołówce międzynarodowych zawodów bezpieczeństwa teleinformatycznego
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-03 16:44 - dodaj komentarz
Rok 2018 był wyjątkowy dla polskich drużyn biorących udział w międzynarodowych zawodach dotyczących bezpieczeństwa komputerowego. Dwie z nich, Dragon Sector oraz p4, znalazły się na podium najbardziej znanego rankingu zawodów hakerskich (CTFtime). W składzie obu drużyn znaczącą rolę odgrywają specjaliści z CERT Polska (aktualni i byli). Członkowie drużyn, grając już indywidualnie, zdominowali także zawody dla hakerów (tzw. "white hats") organizowane przez polskie Ministerstwo Obrony Narodowej, oraz pokazali wysoką formę, reprezentując Polskę podczas konkursu
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: