GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Kaspersky Lab chroni firmy wykorzystujące technologię łańcucha bloków
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-10 15:31 - dodaj komentarz
Kaspersky Lab wprowadził nowe pakiety usług przeznaczone dla firm działających w branży łańcucha bloków oraz w kryptogospodarce. Projekty ICO/STO oraz giełdy kryptowalut mogą teraz skorzystać ze zindywidualizowanych usług obejmujących przegląd kodu inteligentnych kontraktów, ocenę bezpieczeństwa aplikacji i stron internetowych, szkolenia w zakresie świadomości bezpieczeństwa, ochronę przed phishingiem oraz reagowanie na incydenty.
Orange odpowiada na Wasze pytania o Orange Flex
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-10 15:28 - dodaj komentarz
Wczoraj po konferencji dla mediów pojawiło się sporo pytań dotyczących nowej oferty. Dlatego Orange postanowiło na szybko wrzucić Wam zbiór odpowiedzi. Wkrótce ruszy strona internetowa aplikacji gdzie znajdziecie więcej użytecznej wiedzy.
Wyniki Grupy Netia za I kw. 2019 r.
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-10 15:03 - dodaj komentarz
Netia S.A. opublikowała skonsolidowane wyniki finansowe i operacyjne za I kw. 2019 r. Przychody wyniosły 327 mln zł a zysk EBITDA, liczony zgodnie z MSR 17, osiągnął wartość 83 mln zł. Pomimo presji na wyniki operacyjne w zakresie liczby usług na sieci obcej i usług hurtowych, marża zysku EBITDA w stosunku do poprzedniego kwartału wzrosła do 25,3 proc. W ciągu pierwszych trzech miesięcy 2019 roku przychody Netii osiągnęły wartość 327 mln zł (-4% kwartał-do-kwartału i -6% rok-do-roku).
OPPO dołącza do programu Android Q Beta i prezentuje możliwości technologii 5G
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-10 15:00 - dodaj komentarz
PPO, jako jeden z pierwszych producentów smartfonów, podejmie współpracę z Google w ramach programu Android Q Beta. Podczas tegorocznej konferencji dla programistów Google I/O 2019, OPPO, jeden z czołowych producentów smartfonów na świecie, zaprezentowało swoje silne kompetencje zarówno w zakresie technologii 5G jak i rozwoju systemu operacyjnego Android. Także w trakcie tego wydarzenia, które miało miejsce w dniach 7-9 maja w Amfiteatrze Shoreline w Mountain View w Kalifornii,
Maxcom MS459 Harmony w promocji w sieci Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-09 16:20 - dodaj komentarz
Maxcom MS459 Harmony to smartfon stworzony specjalnie dla początkujących – ma przejrzysty interface, wyraźne i duże ikony, co sprawia, że jest prostszy oraz łatwiejszy w obsłudze dla osób z analogowego pokolenia. Posiada również opcję zdalnego dostępu, dzięki któremu zawsze można pomóc w smartfonowych wyzwaniach. W związku z nadchodzącymi Dniem Matki i Dniem Ojca Maxcom przygotował promocję. Wystarczy kupić Maxcom MS459 Harmonyw sieci Play, aby dostać 100 zł rabatu na
Raport KE w sprawie wpływu sztucznej inteligencji na gospodarkę i rynek pracy
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-09 16:13 - dodaj komentarz
Komisja Europejska opublikowała raport pt. “Przyszłość pracy? Praca przyszłości!” na temat wpływu sztucznej inteligencji, robotyki i automatyzacji na rynek pracy i gospodarkę w Europie. Jak wynika z badań, obecnie już 90% prac wymaga znajomości IT, tymczasem 61 mln ludzi w Europie nie posiada odpowiednich (podstawowych) kompetencji cyfrowych. Raport rozpoczyna się od słów „bez paniki”. Przedstawia zarówno szanse, jak i zagrożenia wynikające z obecnej rewolucji technologicznej.
5 powodów, dla których warto przyjść na Electronics Show
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-09 16:11 - dodaj komentarz
W dniach 10-12 maja w podwarszawskim Nadarzynie odbędą się targi Electronics Show. To największa tego typu impreza w Polsce, dlatego nie może na niej zabraknąć topowych rozwiązań Samsung. Będzie coś dla fanów elektroniki osobistej, wielkich ekranów, gier, designu i kuchni na miarę naszych czasów. Co w programie? Pierwsza w Polsce prezentacja 82-calowego telewizora QLED 8K. Mobilna galaktyka smartfonów Galaxy. Technologie wspierające graczy, w tym telewizory i monitory.
Wyższy poziom inteligencji w najnowszych telewizorach LG OLED i NanoCell 2019
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-09 16:07 - dodaj komentarz
Już od maja LG wprowadza do Polski inteligentne telewizory LG OLED ThinQ AI – modele W9, E9, C9, B9 oraz LG NanoCell TV oparte na platformie sztucznej inteligencji i tym samym wynoszące jakość obrazu, dźwięku oraz funkcjonalności na jeszcze wyższy poziom. Dążąc do pozycji lidera w segmencie premium, LG przyjęło strategię rozwoju sztucznej inteligencji, którą od zeszłego roku konsekwentnie wdraża w technologii telewizorów.
Busuu w Plusie: Ucz się języków obcych także w trybie offline
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-09 15:59 - dodaj komentarz
Busuu, jedna z najbardziej popularnych aplikacji do nauki języków, jest już dostępna w sieci Plus. To kolejna po Squla i Loloki usługa edukacyjna, którą klienci mogą dopisać do Rachunku Plus. Busuu oferuje audiowizualny materiał dydaktyczny do nauki języków, które można dodać do własnego portfolio i robić ćwiczenia we własnym tempie. Można wybrać spośród dwunastu kursów językowych: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, portugalski, rosyjski,
Co użytecznego można stworzyć z danych publicznych w 8 dni?
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-09 15:55 - dodaj komentarz
Ministerstwo Cyfryzacji zaprasza na Hackathon #OtwarteDane, podczas którego przekonacie się, jak wiele zastosowań mają otwarte dane publiczne. 5 miliardów złotych - niemal taką wartość osiągnie rynek Open Data w Polsce do 2020 roku. Jak wykorzystać potencjał Open Data do budowania swojego biznesu i tworzenia nowych miejsc pracy, a przy okazji wpływać na poprawę jakości życia społeczeństwa? O tym przekonacie się na Hackathonie #OtwarteDane.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: