GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Zmiany w ofertach na kartę w sieci Plus, czyli JESZCZE WIĘCEJ GB
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-24 13:54 - dodaj komentarz
Plus modyfikuje swoje oferty Plus Na Kartę i Plush na Kartę. Wprowadzony zostaje nowy 30 dniowy pakiet, który ma wszystkie usługi bez limitu i JESZCZE WIECEJ GB (15) niż dotychczasowe, ulepszone zostały bonusy za zasilenie konta i teraz mają one JESZCZE WIĘCEJ GB za doładowanie, dostępne też są trzy nowe dodatkowe pakiety internetowe - 5, 10 i 30 GB - aby w ramach akcji #zostanwdomu było JESZCZE WIĘCEJ GB na surfowanie w domu.
Bot pomagający w weryfikacji COVID-19 uruchomiony w w Stanach Zjednoczonych
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-24 13:51 - dodaj komentarz
W kryzysie, takim jak pandemia COVID-19, ważne jest nie tylko zapewnienie opieki medycznej, ale także dostarczenie informacji, które pomogą ludziom podejmować decyzje i zapobiegną zatłoczeniu systemów opieki zdrowotnej. Microsoft pomaga stawić czoła temu wyzwaniu, oferując usługę Healthcare Bot na Microsoft Azure organizacjom na pierwszej linii weryfikowania COVID-19, aby pomóc w monitorowaniu pacjentów pod kątem potencjalnej infekcji i opieki.
ESET tworzy fundusz, mający wspierać skuteczną diagnozę koronawirusa
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-24 13:48 - dodaj komentarz
Od ponad 30 lat ESET dba o bezpieczeństwo cyfrowe swoich użytkowników, jednak w obliczu globalnej pandemii pojawia się konieczność, by zadbać także o ich zdrowie. Z tego względu firma ESET postanowiła stworzyć fundusz, z którego środki zostaną przeznaczone na skuteczną diagnozę koronawirusa SARS-CoV-2. Firma ESET ma świadomość powagi sytuacji, jaką niesie ze sobą szybkie i niekontrolowane rozprzestrzenianie się wirusa SARS-CoV-2.
Dwustronne monitory profesjonalne Samsung z serii OMN-D
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-24 13:47 - dodaj komentarz
Samsung prezentuje dwustronne monitory profesjonalne Full HD z serii OMN-D o wielkości 46 i 55 cali. Ekrany przeznaczone są do umieszczenia w oknach wystawowych i pozwalają na wyświetlanie treści jednocześnie do wnętrza jak i na zewnątrz punktu sprzedażowego. Konstrukcja każdego z ekranów dostoswana jest do warunków, w których będzie użytkowana. Ekran skierowany na zewnątrz oferuje wysoką jasność 3000 nitów, co zapewnia dobrą widoczność treści wyświetlanych na ekranie
Jacek Kunicki dołącza do zespołu zarządzającego Orange Polska
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-24 13:41 - dodaj komentarz
Z końcem marca Jacek Kunicki wejdzie do zespołu zarządzającego Orange Polska jako dyrektor wykonawczy odpowiedzialny za finanse. Maciej Nowohoński, który przez ostatnie sześć lat kierował finansami Orange, będzie w dalszym ciągu jako członek zarządu rozwijał działalność hurtową operatora i nowe możliwości biznesowe na tym rynku, np. projekt infrastrukturalny FibreCo., oraz zarządzał sprzedażą nieruchomości firmy.
Energa zrealizuje innowacyjny projekt wodorowy
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-24 13:38 - dodaj komentarz
Centrum Badawczo Rozwojowe im. Faradaya Grupy Energa wspólnie z naukowcami zrealizuje projekt badawczy dwukierunkowej instalacji do produkcji wodoru. Instalacja może być kluczowym elementem układów do magazynowania energii, mającym wpływ na efektywność odnawialnych źródeł energii, a także na zwiększenie elastyczności pracy elektrowni. Centrum Badawczo-Rozwojowe Grupy Energa (CBRF) podpisało 10 marca 2020 r. umowę na dofinansowanie ze środków unijnych projektu
UKE przystąpił do porozumienia chroniącego abonentów
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-24 13:36 - dodaj komentarz
Prezes UKE wraz Ministrem Cyfryzacji, NASK oraz Orange Polska, Polkomtel, P4 i T-Mobile Polska przystąpił do porozumienia o współpracy w zakresie szczególnej ochrony użytkowników internetu przed stronami wyłudzającymi dane, w tym dane osobowe, w okresie stanów nadzwyczajnych, m.in. stanu epidemii. Porozumienie przyczyni się do ochrony interesów konsumentów. W związku z epidemią wirusa SARS-CoV-2 coraz częściej pojawiają się domeny internetowe mające na celu wprowadzenie
Codzienne nagrody dla klientów T‑Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-24 13:34 - dodaj komentarz
W trosce o zdrowie klientów i pracowników T‑Mobile jeszcze mocniej zachęca abonentów do pozostania w domach i samodzielnego załatwiania spraw za pośrednictwem aplikacji Mój T‑Mobile. We współpracy z firmą Visa T‑Mobile startuje z inicjatywą, dzięki której klienci przy wykorzystaniu aplikacji mogą codziennie wygrać kilkadziesiąt atrakcyjnych nagród.
Praca zdalna: podejście ważniejsze niż technologia
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-24 13:32 - dodaj komentarz
Przyspieszony kurs cyfryzacji, jaki odbywają dziś firmy, szkoły i organizacje w związku z koronawirusem, oznacza głównie wdrożenie na masową skalę pracy zdalnej. Chociaż cyfrowe narzędzia pozwalają na pracę z domu, kluczowa jest komunikacja i zaufanie w organizacjach. Dowodzą tego doświadczenia firmy 7N, której konsultanci IT pracują zdalnie przy kilkuset projektach.
Ericsson wspiera ogólnopolską akcję Spark: Change the Future do walki z COVID-19
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-24 13:28 - dodaj komentarz
Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna i Ericsson rozpoczynają nabór do Spark: Change the Future, specjalnej rudny akceleratora Startup Spark, która jest odpowiedzią na wyzwania związane z koronawirusem. Nabór potrwa do 30 marca. Startup Spark i Ericsson szukają technologicznych i społecznych rozwiązań startupowych z obszaru edukacji, wsparcia osób w grupie ryzyka, analizy danych, bezpieczeństwa, izolacji, monitorowania i innych mających wpływ na pandemię i jej skutki gospodarcze,
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: