GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Odsprzedaj stary smartfon Samsung i zyskaj dodatkowe 400 PLN
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-24 13:19 - dodaj komentarz
400 PLN premii od firmy Samsung – tyle można zyskać odsprzedając stary smartfon przy zakupie najnowszych modeli Galaxy S20, Galaxy S20+, Galaxy S20+ 5G lub Galaxy S20 Ultra. Nowa odsłona promocji Samsung Odkup potrwa od 23 marca do 12 kwietnia. Samsung Odkup to dobrze znany już klientom firmy mechanizm promocyjny. W ramach najnowszej odsłony tej promocji, firma Samsung oferuje premię w wysokości 400 PLN klientom, którzy kupując Galaxy S20, Galaxy S20+, Galaxy S20+ 5G lub Galaxy S20
E-Handel vs koronawirus: Jak dziś wygląda sprzedaż w internecie
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-24 13:16 - dodaj komentarz
W czasie domowej izolacji i zamkniętych galerii handlowych, kanał online jest dla wielu sklepów jedyną szansą na sprzedaż. Według danych platformy Shoper, sytuacja związana z pandemią koronawirusa spowodowała, że sprzedawcy zaczęli otwierać kolejne sklepy internetowe. Które branże notują więcej transakcji a które mniejszą wartość koszyka? Pandemia koronawirusa, której wszyscy staliśmy się ofiarami na początku 2020 roku, zmienia na naszych oczach świat,
Pierwszy tydzień potwierdził, że infrastruktura UPC jest w pełni gotowa na zwiększony ruch
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-23 13:51 - dodaj komentarz
Tydzień istotnie zwiększonego obciążenia sieci potwierdził, że dzięki wieloletnim inwestycjom w rozwój gigabitowej infrastruktury, UPC jest gotowe zapewnić swoim klientom najwyższy poziom usług: telewizyjnej rozrywki oraz internetu i telefonii, pozwalających na kontakt z bliskim i pracę zdalną. W minionym tygodniu ruch internetowy wzrósł o blisko 40% w stosunku do tygodni poprzedzających zagrożenie COVID-19 i akcję #zostanwdomu.
Szansa na dobry start w IT. Trwa rekrutacja na wakacyjne staże w Comarch
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-23 13:45 - dodaj komentarz
Pierwsza praca dla studenta, czyli jak rozpocząć swoją karierę zawodową jeszcze w trakcie studiów? W jaki sposób zdobyć doświadczenie w pracy z najnowszymi technologiami? Doskonałym rozwiązaniem jest udziału w praktykach czy stażach studenckich. Do 28 kwietnia trwa rekrutacja na 18. edycję wakacyjnych, płatnych staży w Comarch, które odbywać się będą od 1 lipca do 30 września w 13 polskich miastach.
Zostań w domu i korzystaj z Orange Flex przez pierwszy miesiąc za złotówkę
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-23 13:42 - dodaj komentarz
Orange Flex jest wyjątkową ofertą komórkową. W intuicyjnej aplikacji znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie. Możecie zmieniać swój plan komórkowy, dodawać pakiety a nawet dzielić się GB ze znajomymi jednym kliknięciem. Do tego aktywujecie Video i Music Pass, aby korzystać z najpopularniejszych serwisów bez zużycia GB. Wszystko bez długoterminowych umów. W myśl zasady #chceszmasz.
Kaspersky wspiera służbę zdrowia w czasie pandemii
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-23 13:40 - dodaj komentarz
Cyberprzestępcy niejednokrotnie pokazali, że bez skrupułów wykorzystają każdą sposobność, by zainfekować ofiary. Trwająca pandemia nie jest wyjątkiem – pierwsze ataki na organizacje służby zdrowia już się pojawiły. Aby pomóc placówkom leczniczym zabezpieczyć się przed cyberzagrożeniami, firma Kaspersky oferuje im możliwość bezpłatnego korzystania ze swoich rozwiązań do ochrony punktów końcowych.
Amerykańska gwiazda światowego rapu Lil Wayne w reklamie Plusha
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-23 13:38 - dodaj komentarz
Wystartowała nowa kampania Plusha, w której pojawia się Lil Wayne – jeden z najpopularniejszych amerykańskich raperów. Kampania promuje 90-dniowy bezpłatny dostęp do serwisu muzycznego TIDAL dla klientów Plusha. Dodatkowym bonusem, przygotowanym w ramach akcji #zostanwdomu, jest to, że słuchanie muzyki z TIDAL nie będzie pomniejszać pakietu danych.
Office 365 dla Edukacji jako rozwiązanie do zdalnego nauczania
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-23 13:34 - dodaj komentarz
Microsoft Teams i inne rozwiązania Microsoft w ramach bezpłatnego Office 365 A1 stworzone dla edukacji umożliwiają uczniom i studentom swobodną i zdalną naukę. Materiały i zadania mogą zostać udostępnione w trybie online, a uczniowie, studenci, nauczyciele i wykładowcy współpracować przy pomocy zdalnych komunikatorów, które pozwalają zarówno na pracę grupową, jak i indywidualną. Plan Office 365 A1 jest bezpłatny dla instytucji edukacyjnych – to standardowa oferta Microsoft.
Wiosenne ceny telefonów dla przedłużających umowę w Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-23 13:30 - dodaj komentarz
Wiosna już oficjalnie się rozpoczęła, a my mamy dla Was telefony w lekkich, wiosennych cenach. W tym tygodniu obniżyliśmy ceny wybranych smartfonów dla klientów przedłużających umowy na Plany Mobilne oraz Orange Love. Teraz możecie kupić Huawei P smart 2019 i Samsung Galaxy A40, przedłużając umowę w Planie Mobilnym 55 i 75 oraz w Orange Love Standard i Extra. Obniżka wynosi 240 zł podczas trwania całej umowy.
Respirator ostatniej szansy z drukarki 3D. Niezwykły projekt inżynierów z Krakowa
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-23 13:27 - dodaj komentarz
Pomysł stworzenia respiratora ostatniej szansy - czyli urządzenia, którego wytworzenie możliwe jest przy użyciu drukarki 3D oraz powszechnie dostępnych elementów - zrodził się w zespole krakowskiej firmy Urbicum, specjalizującej się w druku 3D. Niski koszt jest bardzo ważnym czynnikiem, ponieważ - jak przewidują autorzy projektu - zapotrzebowanie na respiratory będzie tylko rosło w najbliższych miesiącach.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: