GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Nowe możliwości telewizorów LG wyposażonych w sztuczną inteligencję ThinQ
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-03 16:42 - dodaj komentarz
Podczas targów CES 2019 firma LG Electronics zaprezentuje flagową linię telewizorów wyposażonych w sztuczną inteligencję ThinQ i zapewniających zupełnie nową jakość domowej rozrywki. W nowych telewizorach zastosowano procesor α (Alpha) 9 Gen 2 (drugiej generacji) i algorytm uczenia się deep learning, dzięki którym funkcje sztucznej inteligencji podwyższają jakość obrazu oraz dźwięku. Wykorzystując nowy algorytm telewizory LG z oferty na rok 2019 analizują obraz i dźwięk w materiałach
Zasięg PLAY co nowego
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-03 16:39 - dodaj komentarz
Aktualnie w zasięgu LTE znajduje się: 2214 miejscowości powyżej 1 tys. mieszkańców w tym 391 miast powyżej 10 tys. mieszkańców. W ostatnim miesiącu uruchomiliśmy zasięg w 28 miejscowościach liczących powyżej 1 tys. mieszkańców. Aktualnie w zasięgu LTE ULTRA znajduje się: 1692 miejscowości powyżej 1 tys. mieszkańców w tym 381 miast powyżej 10 tys. mieszkańców. W ostatnim miesiącu uruchomiliśmy zasięg w 17 miejscowościach liczących powyżej 1 tys. mieszkańców a poniżej lista ostatnio
Surface Studio 2 debiutuje nad Wisłą
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-03 16:34 - dodaj komentarz
Ruszyła przedsprzedaż komputerów Surface Studio 2, Surface Laptop 2 oraz Surface Pro 6 w Sklepie Microsoft. Microsoft wie, jak zacząć Nowy Rok z przytupem. Do Polski trafia właśnie Surface Studio 2. Portfolio produktów z linii Microsoft Surface w Polsce powiększy się również o dwa inne komputery: Surface Laptop 2 oraz Surface Pro 6. W przypadku tego drugiego urządzenia zamawiający w zestawie otrzymają również Surface Pen.
UKE nałożył kary na 4Carriers sp. z o.o. za podmianę numerów telefonicznych zagranicznych na krajowe
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-03 16:22 - dodaj komentarz
Prezes UKE stwierdził, że 4Carriers tranzytując połączenia telekomunikacyjne z zagranicy systematycznie dokonywała zamiany, z zagranicznych na krajowe (np. +44 na +48), oznaczeń numerów inicjujących połączenia wykorzystując do tego numerację krajową przyznaną innym przedsiębiorcom telekomunikacyjnym. Za te naruszenia Prezes UKE nałożył na 4Carriers kary pieniężne w łącznej wysokości 2,2 mln zł.
Netia reklamuje świetlną wyprzedaż
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-03 16:19 - dodaj komentarz
Netia rozpoczęła kampanię reklamową, promującą „świetlną wyprzedaż”. W ramach komunikowanej promocji klienci otrzymają 2 usługi (internet z telewizją) w cenie 1. W ramach akcji komunikacyjnej zaplanowane zostały .spoty radiowe z udziałem Czesława Mozila (spot 30 sek. – w załączeniu – emitowane m.in. w RMF FM, Radio ZET, Eska i wielu innych), blisko tysiąc billboardów oraz działania performace marketing w internecie. Kampania potrwa do połowy lutego br.
FIBARO na CES 2019 – co w Las Vegas pokaże firma z Polski?
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-03 16:14 - dodaj komentarz
Dwa produkty nagrodzone tytułem CES Innovation Awards Honorees - budzący ogromne zainteresowanie Smart Implant oraz nowa aplikacja do obsługi systemu smart home FIBARO Home Center. FIBARO jedzie do Las Vegas na największe na świecie targi technologiczne z bardzo silnymi nowościami, po raz kolejny reprezentując w USA wybitną polską myśl technologiczną. Gorące przyjęcie firma z Polski ma już pewne.
Samsung i First Data zamienią smartfon w mobilny terminal płatniczy
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-03 16:12 - dodaj komentarz
amsung Electronics Polska i First Data Polska podpisały porozumienie o współpracy, na mocy którego wspólnie stworzą i wdrożą rozwiązanie Software POS („SPOS”), wykorzystujące smartfon jako terminal do przyjmowania płatności. Debiut produktu zaplanowano na 2019 rok. SPOS umożliwi wykorzystanie smartfonów Samsung jako przenośnych terminali płatniczych. W tym celu, usługa wykorzysta kluczowe technologie partnerów porozumienia.
6 trendów, które w 2019 roku zmienią branżę IT
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-03 16:10 - dodaj komentarz
Wyobraź sobie, że z komputerowym asystentem, sprzedającym bilety lotnicze, gawędzisz jak ze starym przyjacielem, który w lot łapie twoje czarne poczucie humoru. Na ręku masz zegarek, dzięki któremu zarządzasz poszczególnymi etapami produkcji w fabryce po drugiej stronie świata, a nad zawiłymi procesami dyskretnie czuwają wszechwiedzące algorytmy kwantowe. Wraz z ekspertami z największej polskiej szkoły IT Coders Lab wybraliśmy 6 gorących, najbardziej
480 nowych zagrożeń na minutę i 20proc. więcej naruszeń danych w sektorze finansowym
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-03 16:04 - dodaj komentarz
Wzrost liczby próbek złośliwego oprogramowania atakującego IoT w III kwartale 2018 roku o 72%, coraz więcej incydentów w sektorze finansowym, a także superkomputer do „kopania” kryptowaluty stworzony przez cyberprzestępców z tysięcy pojedynczych urządzeń Internetu Rzeczy. To fakty, jakie ujawnia najnowszy raport McAfee Labs Threats Report: December 2018.
Nowy myPhone FUN 7 LTE wchodzi na rynek
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-03 16:02 - dodaj komentarz
Kolejny model z popularnej serii FUN uzupełnia portfolio marki myPhone. FUN 7 LTE, bo o nim mowa, to dobry smartfon “do śmigania” – na co dzień, do rozrywki, mediów społecznościowych i prostych zadań. Charakteryzuje go 5,4-calowy ekran Full Screen 18:9, 2 GB pamięci RAM, LTE, bateria 2500 mAh i Android 8.1 Oreo. Model jest ciekawą opcją wśród smartfonów za mniej niż 400 zł i potrafi pozytywnie zaskoczyć. Smartfony z serii FUN są dedykowane młodszej grupie odbiorców, która czerpie z możliwości
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: