GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Współpraca Kaspersky Lab i Anomali
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-09 15:52 - dodaj komentarz
Kaspersky Lab informuje o zintegrowaniu usługi Kaspersky Threat Data Feeds z rozwiązaniem Anomali Threat Platform. Dzięki temu partnerstwu organizacje mogą wykorzystywać stale aktualizowane, kontekstowe oraz użyteczne dane analizy zagrożeń w celu wzbogacenia swojej wiedzy dotyczącej globalnego krajobrazu cyberbezpieczeństwa. Cyberataki stają się coraz bardziej złożone, ponieważ cyberprzestępcy opracowują coraz bardziej wyrafinowane ataki,techniki zaciemniania,
Rozszyfrowanie atomów z kosmosu dzięki chmurze Microsoft
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-09 15:51 - dodaj komentarz
Grupa naukowców z Politechniki Poznańskiej pracuje nad stworzeniem precyzyjnego opisu struktury atomu, który znajdzie zastosowanie m.in. w opisywaniu własności występujących w przyrodzie pierwiastków. Zadaniem badaczy jest wyznaczenie dokładnej funkcji falowej umożliwiającej przewidywanie konkretnych własności atomów. Ma to ogromne znaczenie zarówno dla interpretacji danych pochodzących z kosmosu, jak i dla przeprowadzania laboratoryjnych doświadczeń.
Aplikacja Orange Flex: nowa oferta
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-09 15:47 - dodaj komentarz
Nasze życie raz przyspiesza, raz zwalnia, a potem znów nabiera prędkości. Dlatego Orange wprowadza w pełni elastyczną ofertę komórkową, która nadąża za tymi zmianami. Bez sztywnej umowy, bez zobowiązań, za to z całą gamą opcji, które można włączać i wyłączać w każdej chwili przez aplikację. Bez zbędnych formalności i wizyt w salonie.Orange Flex to oferta obsługiwana poprzez aplikację, w której płatność odbywa się poprzez podłączenie karty płatniczej, a klient sam sobie
Komputerowy wirus pozwala przejąć kontrolę nad mailami dyplomatów
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-09 15:36 - dodaj komentarz
Badacze z ESET zidentyfikowali kolejnego wirusa w arsenale grupy cyberprzestępczej Turla, odpowiedzialnej w przeszłości za ataki na placówki dyplomatyczne oraz konsulaty. LightNeuron, bo tak nazywa się malware, pozwala przejąć pełną kontrolę nad dowolnym serwerem pocztowym Microsoft Exchange, a nawet podszyć się pod wybranego użytkownika i w jego imieniu wysyłać spreparowane wiadomości e-mail.
Wyniki finansowe i operacyjne T‑Mobile Polska w pierwszym kwartale 2019 r
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-09 15:34 - 1 komentarz
Na koniec pierwszego kwartału bieżącego roku T‑Mobile Polska obsługiwał bazę 10,82 mln klientów. Liczba ta oznacza wzrost o 314 tysięcy w porównaniu do analogicznego kwartału roku ubiegłego i jest zasługą przede wszystkim zwiększenia lojalności klientów i dalszej redukcji współczynnika churn. Co ważne, operator zanotował wzrost przede wszystkim bazy abonamentowej, a więc tej grupy, na której koncentrował swoje działania w ostatnich miesiącach.
Influencer LIVE Poznan 2019 już w najbliższy weekend
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-09 15:29 - dodaj komentarz
11 maja na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpocznie się dwudniowa konferencja dedykowana najlepszym twórcom internetowym oraz osobom związanym z Influencer marketingiem. Influencer LIVE Poznan (dawniej Blog Conference Poznań) to wydarzenie, podczas którego spotykają się najbardziej rozpoznawalni twórcy internetowi. Organizatorzy postawili na merytoryczne i praktyczne prelekcje oraz edukację – jak budować własną markę i relacje z klientem.
Pininfarina, 8k oraz Dolby Atmos, czyli Sharp podczas Electronics Show 2019
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-09 15:25 - dodaj komentarz
Na rozpoczynających się już w piątek targach Electronics Show w Warszawie, firma SHARP, światowy gigant z sektora technologii i jeden z największych producentów elektroniki użytkowej, zaprezentuje swoje szerokie portfolio elektroniki. W czasie wydarzenia, na wszystkich odwiedzających czekają urzekające produkty zaprojektowane przez włoskie studio Pininfarina, ukazujące każdy szczegół monitory z rozdzielczością 8K, a także dbające o najwyższe możliwe doznania dźwiękowe
UOKiK: Zastrzeżenia: Vectra - Multimedia Polska
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-08 16:11 - dodaj komentarz
UOKiK wystosował zastrzeżenia do przejęcia przez Vectra kontroli nad Multimedia Polska. Koncentracja może ograniczać konkurencję w kilkunastu miastach w Polsce. Uczestnicy transakcji zajmują się dostawą m.in. telewizji kablowej oraz dostępu do Internetu. Ze względu na możliwe zagrożenie dla konkurencji postępowanie zostało skierowane do drugiego etapu. Urząd musiał bowiem zbadać rynki, na które koncentracja wywiera wpływ oraz zbadać udziały Vectra i Multimediów Polska.
AutoMapa zwycięża w teście nawigacji magazynu Auto Moto
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-08 16:08 - dodaj komentarz
Najlepsza trasa przejazdu i szczegółowe informacje drogowe. AutoMapa zwycięża w praktycznym teście nawigacji magazynu Auto Moto! Dziennikarze magazynu „Auto Moto” porównali w swoim teście drogowym 9 aplikacji nawigacyjnych. Oprócz AutoMapy wzięto pod lupę Navi Experta, Google Maps, Apple Maps, Waze, Yanosika, Here, Navitela oraz TomTom Go Mobile. Po gruntownych testach uwzględniających m.in czas przejazdu, dokładność zgłoszeń o kontrolach drogowych, radarach oraz
Gala KSW 49 w Cyfrowym Polsacie i IPLI
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-08 16:02 - dodaj komentarz
Abonenci Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy serwisu IPLA mogą już zamawiać dostęp do gali KSW 49, podczas której w rewanżowym pojedynku o pas zmierzą się Michał Materla i Scott Askham. Gala odbędzie się 18 maja w trójmiejskiej Ergo Arenie, a realizowany w systemie „pay-per-view” (PPV) dostęp do niej kosztuje 40 zł. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19.00, a specjalnie dla widzów zostanie przygotowane studio gali, którego gospodarzem będzie Mateusz Borek.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: