GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

MSI: nowa obudowa z kontrolerem ARGB i stojak dla słuchawek
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-23 13:22 - dodaj komentarz
MSI wprowadza do sprzedaży dwa nowe produkty: obudowę komputerową z serii MAG VAMPIRIC oraz stojak na słuchawki HS01. Obudowa łączy w sobie spore możliwości rozbudowy wentylacji, panel z hartowanego szkła oraz dołączony kontroler ARGB. Z kolei agresywnie wyprofilowana podstawka HS01 przysłuży się porządkowi i estetyce stanowiska do grania. Nowa obudowa MSI poszerza linię produktów MAG VAMPIRIC 010, 010M i 011C o model MAG VAMPIRIC 010X.
Amazon Prime Video na 6 miesięcy od Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-20 14:15 - dodaj komentarz
Na początku roku Play informowało Was o promocji z Amazon Prime Video. Przy wybraniu abonamentu (zarówno przedłużając umowę, przenosząc się z innej sieci, bądź wybierając całkowicie nowy numer) mogliście aktywować dostęp do tej usługi na 6 miesięcy. Teraz taką możliwość dajemy każdej osobie, która posiada ofertę abonamentową! Aktywacja promocji możliwa jest od dzisiaj dla osób z abonamentem na usługę głosową lub telewizyjną, a od poniedziałku możliwość aktywacji uzyskają
#akcjaedukacja: ruszają Ogólnopolskie Lekcje WF Legii Waszawa i GovTech Polska
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-20 14:13 - dodaj komentarz
Kiedy zajęcia dydaktyczne w szkołach i na uczelniach zostają zawieszone musimy przejść na zajęcia on-line! Od poniedziałku GovTech Polska zainicjował Akcję E-dukację! (#akcjaedukacja). Nie należy także zapominać o aktywności fizycznej. Dlatego też, Zespół GovTech Polska we współpracy z Klubem Legia Warszawa przedstawiają propozycje będące alternatywą dla lekcji wychowania fizycznego, które mogą odbyć się w domu.
Nabożeństwa dla wiernych czterech wyznań w WP Pilot
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-20 14:11 - dodaj komentarz
Zespół WP Pilot rozszerza funkcjonowanie kanału, na którym w ostatnią niedzielę transmitowano msze święte. W najbliższą sobotę i niedzielę zaplanowano emisję nabożeństw dla wiernych czterech wyznań. W sobotę o 11.00 WP Pilot będzie transmitował nabożeństwo z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie. W niedzielę o 9.00 z Kaplicy św. Cyryla i Metodego w Centrum Kultury Prawosławnej w Warszawie. W niedzielę o 19.00 z Kościoła Ewangelicko Augsburskiego św. Trójcy w
Początek wiosny z Orange na kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-20 14:10 - dodaj komentarz
Dzisiaj zaczyna się astronomiczna wiosna. Z tej okazji w Orange na kartę przygotowaliśmy promocję: usługę „Nielimitowane Rozmowy, SMS-y i MMS-y+pakiet 3 GB” dostaniecie na 3 pierwsze wiosenne dni za 0 zł. Aby skorzystać z promocji należy wysyłać bezpłatny SMS o treści WIOSNA pod numer 364. Numer abonenta musi mieć możliwość wykonywania połączeń wychodzących. Włączenie usługi nastąpi automatycznie, a potwierdzenie przyjdzie SMS-em.
Firma OPPO objęła prowadzenie w ogólnoświatowym konkursie SemEval
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-20 14:07 - dodaj komentarz
Firma OPPO poinformowała o kolejnym ważnym osiągnięciu w dziedzinie badań nad sztuczną inteligencją. Podczas niedawno zakończonego międzynarodowego konkursu analizy semantycznej International Workshop on Semantic Evaluation (SemEval-2020), firma OPPO zajęła pierwsze miejsce w analizie nastrojów w tekście z mediów społecznościowych z kodem mieszanym, w połączeniu języków hiszpańskiego i angielskiego i w ten sposób zademonstrowała swoje znakomite
Wspólne stanowisko Komisji Europejskiej i BEREC
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-20 14:05 - dodaj komentarz
Informujemy o przyjęciu i opublikowaniu w dniu 19 marca 2020 r. przez Organ Europejskich Regulatorów Łączności Elektronicznej (BEREC) wspólnego stanowiska Komisji Europejskiej i BERECOtwórz w nowym oknie w sprawie radzenia sobie ze zwiększonym popytem na łączność sieciową spowodowanym pandemią Covid-19. Stanowisko odnosi się do odpowiednich przepisów rozporządzenia UE ustanawiającego środki dot. dostępu do otwartego internetu
Aplikacja Kwarantanna domowa – ruszył proces jej udostępniania
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-20 14:01 - dodaj komentarz
Szybsza komunikacja ze służbami i lepsza opieka dla osób objętych kwarantanną – to główny cel aplikacji Kwarantanna domowa. Zaczynamy ją udostępniać od dziś. Wysłanie zdjęcia zamiast wizyty policjantów – tak, dzięki naszej aplikacji, może wyglądać kwarantanna domowa. Aplikacja jest darmowa, bezpieczna i dostępna w sklepach Google Play i App Store. Właśnie rozpoczęliśmy proces jej udostępniania.
Forbes Insight i Vertiv: centra danych nie spełniają potrzeb przedsiębiorstw?
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-20 13:58 - dodaj komentarz
Tylko 29% osób podejmujących decyzje dotyczące funkcjonowania centrów danych twierdzi, że obecnie użytkowane przez nie obiekty spełniają firmowe potrzeby. Ale jedynie 6% przyznaje, że infrastruktura tych placówek jest modernizowana z wyprzedzeniem bieżących potrzeb. Są to jedne z najważniejszych informacji płynących z raportu opracowanego przez Forbes Insights i Vertiv (NYSE: VRT). W publikacji "The modern data center: How IT is Adapting to New Technologies and Hyperconnectivity"
Hong Kong: SmarTone wybiera firmę Ericsson jako dostawcę 5G
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-20 13:55 - dodaj komentarz
Ericsson (NASDAQ: ERIC) I SmarTone, jeden z największych operatorów telekomunikacyjnych w Hong Kongu, podpisali pięcioletnią umową na wdrożenie 5G w Hong Kongu. Ericsson jest jedynym dostawcą operatora SmarTone sieci 4G i pozostanie nim jako dostawca 5G. Kontrakt wzmocni współpracę firm trwającą 28 lat. SmarTone wykorzysta rozwiązania Ericsson Spectrum Sharing do wdrożenia usług 5G w istniejących pasmach.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: