GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

myPhone i HAMMER na targach Electronics Show 2019
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-08 15:58 - dodaj komentarz
Nowoczesne technologie, premiery, stoiska innowacyjnych polskich i światowych marek – przed nami Electronics Show 2019 – największe targi elektroniki użytkowej w kraju. Na wydarzeniu swoje urządzenia zaprezentuje mPTech – właściciel marek myPhone, HAMMER oraz techBite. Czego można spodziewać się na stoisku myPhone i HAMMER? Producent zaprezentuje urządzenia, które miały premiery w ostatnim czasie, więc z oferty myPhone będą to m.in. smartfony Prime 3, Prime 3 Lite oraz FUN 8.
Ugrupowanie Fin7 atakuje ponad 130 firm mimo aresztowania jego przywódców
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-08 15:54 - dodaj komentarz
Po aresztowaniu w 2018 r. kilku osób podejrzewanych o kierowanie niesławnym cybergangiem Fin7/Carbanak sądzono, że grupa ta rozpadła się.Jednak badacze z Kaspersky Lab wykryli kilka nowych ataków przeprowadzonych przez te same osoby z wykorzystaniem szkodliwego oprogramowania GRIFFON. Eksperci przypuszczają, że cybergang Fin7 zwiększył liczbę grup działających pod swoim szyldem, zaczął stosować bardziej wyrafinowane metody, a nawet rekrutował profesjonalistów jako
Dezinformacja i manipulacja w Internecie – wyniki badań NASK
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-08 15:51 - dodaj komentarz
Ponad połowa polskich internautów w ostatnich miesiącach zetknęła się w Internecie z manipulacją lub dezinformacją - tak wynika z opublikowanego dzisiaj badania Pracowni Badań Społecznych NASK. Badanie zostało przeprowadzone na reprezentatywnej próbie 1000 dorosłych użytkowników Internetu w Polsce. Ponad połowa Polaków styka się z manipulacją i dezinformacją w Internecie – raport z badania NASK.
Netia Contact Center – rewolucja w obsłudze klientów
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-08 15:46 - dodaj komentarz
Netia Contact Center to pierwsza w Polsce usługa, która integruje w jednym miejscu wszystkie kanały komunikacji z klientami oraz wspiera zarządzanie relacjami w klientami (CRM), połączona z nielimitowanymi wychodzącymi połączeniami telefonicznymi. Usługa świadczona jest w modelu CCaaS (Contact Center as a Service). Jej wdrożenie jest szybkie i nie pociąga za sobą nakładów inwestycyjnych. Netia poszerzyła swoją ofertę rozwiązań ICT z gamy NetiaNext o kolejną usługę,
Kamera do monitoringu od D-Link może zostać przejęta przez hakerów
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-08 15:42 - dodaj komentarz
Badania ekspertów z ESET wykazały, że kamerka do monitoringu D-Link (model: DCS-2132L), posiada luki w zabezpieczeniach, które umożliwiają przechwycenie rejestrowanego przez urządzenie obrazu wideo. Wiele osób w celu poprawy bezpieczeństwa swojego domu inwestuje w kamerkę do monitoringu. O tym, że takie urządzenia mogą być naprawdę pomocne przekonał się pod koniec kwietnia mieszkaniec Czerwionki-Leszczyn (woj. śląskie).
Orange: Światłowód dla mieszkańców Warszawy w niższej cenie
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-08 15:39 - dodaj komentarz
Warszawiacy mogą już korzystać z promocji na Orange Światłowód. Dzięki temu zapłacą za najszybszy internet nawet o 360 zł mniej. Orange Polska przygotował specjalną ofertę superszybkiego dostępu do internetu dla mieszkańców stolicy. Mogą z niej skorzystać wszyscy, którzy znajdują się w zasięgu sieci światłowodowej. Miesięczny koszt oferty o prędkości do 300 Mb/s wyniesie 49,99 zł przez cały czas trwania umowy (cena regularna 64,99 zł ), a opcji z transferem do 1 Gb/s – 69,99 zł
Play: myPhone Hammer Energy do zadań ekstremalnych w niższej cenie
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-08 15:34 - dodaj komentarz
Jak co środa w PLAY nocne promo. Cena promocyjna tylko dziś w nocy to 549 zł i to chyba najlepsza cena na ten model na rynku. Zatem polecamy tym wszystkim, którzy szukają czegoś co bardzo trudno zniszczyć. Hammer ENERGY to pyło- i wodoszczelny smartfon, wyposażony w 5-calowy wyświetlacz HD IPS chroniony szkłem Gorilla Glass 3, który zapewni Ci komfort pracy i wysoką jakość obrazu. Wzmocniona konstrukcja obudowy sprawi, że smartfon nie zawiedzie Cię w żadnej sytuacji.
Ponad 30-procentowy wzrost liczby wyszukiwań noclegów w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-08 15:29 - dodaj komentarz
W tym roku Polacy jeszcze chętniej planują spędzić urlop w kraju – o 32% wzrosła liczba wyszukiwań wakacyjnych noclegów w Polsce w stosunku do lata 2018. Jednak nie tylko lokalnie Polska jest coraz popularniejszym kierunkiem urlopowym. W porównaniu z zeszłym sezonem także zainteresowanie zagranicznych turystów wzrosło o niemal 9%. Które miejsca w kraju najczęściej planują odwiedzić Polacy? W sezonie letnim największą popularnością cieszą się nadmorskie kurorty.
Apple Pay dostępne dla posiadaczy kart kredytowych w ING
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-08 15:27 - dodaj komentarz
ING Bank Śląski udostępnił usługę Apple Pay posiadaczom kart kredytowych Visa oraz Mastercard. Płatności Apple Pay są szybkie, łatwe i wygodne, a jednocześnie bezpieczne, zapewniające ochronę prywatności użytkownika. Prywatność i bezpieczeństwo są kluczowe dla Apple Pay. Podczas dokonywania płatności Apple Pay z użyciem karty, jej numer nie jest zapisywany ani w pamięci urządzenia, ani na serwerach Apple.
Coraz więcej aplikacji bankowych dostępnych dla obywateli Ukrainy
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-08 15:24 - dodaj komentarz
W Polsce mieszka grubo ponad milion obywateli Ukrainy. Wielu z nich korzysta z usług polskich banków. Według szacunków firmy Selectivv ok. 95% Ukraińców, którzy pracują u nas legalnie, ma polskie konto bankowe. Nic dziwnego, że ukraińscy obywatele stanowią dla naszych banków ważną grupę klientów. Ukraińcy przebywający w Polsce otwierają w naszych bankach konta osobiste i zamawiają do nich karty płatnicze. Dużą wagę przywiązują do możliwości wysyłki środków za granicę i usługi wymiany walut.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: