GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

California Access świętuje 30-te urodziny
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-01-31 14:24 - dodaj komentarz
California Access to najstarsza marka gamingowa na polskim rynku. W tym roku obchodzi swój 30-ty jubileusz. California Access pragnie zachęcić klientów do aktywnego świętowania, dlatego przygotowała dla nich konkursy z nagrodami oraz promocje na sprzęt gamingowy. California Access to marka specjalizująca się w dystrybucji sprzętu gamingowego: foteli, klawiatur, myszek, podkładek, bungee i słuchawek.
Ile kosztuje przestój w działaniu centrów danych?
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-01-31 14:22 - dodaj komentarz
Żadna z wielu zmian, jakich przedsiębiorstwa doświadczyły w trakcie cyfrowej rewolucji, nie jest tak głęboka, jak wzrost uzależnienia od systemów informatycznych. Dla wielu banków, firm telekomunikacyjnych, dostawców usług online oraz w chmurze ciągłość pracy centrów danych jest wymogiem o znaczeniu krytycznym. Zwłaszcza, że przestoje mogą powodować realne straty, nawet rzędu kilku tysięcy dolarów za minutę.
Bezpieczne sieci 5G: KE zatwierdza zestaw narzędzi i określa dalsze działania
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-01-30 15:16 - dodaj komentarz
5G będzie technologią o przełomowym znaczeniu, ale nie można wprowadzić jej kosztem bezpieczeństwa – mówi wiceprzewodniczący Margaritis Schinas prezentując działania, które ograniczą ryzyko związane z wdrażaniem sieci telefonii komórkowej piątej generacji. Odegrają one kluczową rolę w rozwoju gospodarki cyfrowej i europejskiego społeczeństwa.
Nowe, 13-calowe monitory profesjonale Samsung z serii QBR
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-01-30 15:04 - dodaj komentarz
Samsung Polska wprowadza do sprzedaży nową linię 13-calowych monitorów profesjonalnych z serii QBR - QB13R i jego dotykową wersję QB13R-T. Urządzenia mogą być wykorzystane m.in. do poprawy komunikacji z klientami w placówkach handlowych i usługowych czy jako tablice informacyjne w przestrzeniach biurowych. Główne cechy urządzeń to rozdzielczość Full HD, matowa matryca, smukła konstrukcja, praca w trybie 16/7 oraz wbudowany player MagicINFO, umożlwiający łatwe zarządzanie treścią.
Internet bez limitu od UPC (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-01-30 14:57 - dodaj komentarz
Z takim UPCeuszem Internet zabiera Cię w tyle niezwykłych miejsc! Wybierz internet bez limitu w technologii GigaConnect od UPC! Z internetem UPC zyskujesz: Instalację za 1 zł nawet jutro, Pakiet kanałów TV na start, nowoczesny modem z silnym wifi, dostęp do sieci 700 tys. hotspotów.
Michał Cieślak w walce o pas Mistrza Świata Federacji WBC
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-01-30 14:53 - dodaj komentarz
W Cyfrowym Polsacie i IPLI można już zamawiać dostęp do walki Michała Cieślaka o Mistrzostwo Świata Federacji WBC w wadze junior ciężkiej. W piątek 31 stycznia br. Polak zmierzy się z Ilungą Makabu. Cena realizowanego w systemie „pay-per-view” wydarzenia to 40 zł. Będzie je można obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej oraz na urządzeniach mobilnych.
Ericsson i Plus uruchamiają w Polsce komercyjną sieć 5G
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-01-30 14:50 - dodaj komentarz
Ericsson i Polkomtel, operator sieci Plus z Grupy Cyfrowy Polsat, rozpoczęli budowę pierwszej w Polsce komercyjnej sieci 5G. Nowa technologia będzie dostępna dla klientów Plusa już na początku 2020 roku. Ericsson i Plus pracują nad wdrożeniem 5G w pięciu miastach w Polsce – Gdańsku, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie i Wrocławiu. System piątej generacji pracować będzie na częstotliwości 2600 MHz w technologii TDD (Time Division Duplex).
Koronawirus w wersji cyberprzestępczej
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-01-30 14:49 - dodaj komentarz
Technologie firmy Kaspersky służące do wykrywania cyberzagrożeń zidentyfikowały szkodliwe pliki ukrywające się pod postacią dokumentów związanych z nowo wykrytym koronawirusem, który stanowi poważne zagrożenie i nie schodzi z nagłówków medialnych. Wykryte zagrożenia mają postać plików PDF, MP4 oraz DOCX. Nazwy sugerują, że dokumenty zawierają instrukcje pozwalające zabezpieczyć się przed wirusem, najnowsze informacje na jego temat, a nawet procedurę zidentyfikowania wirusa.
Angielska wersja Orange Flex (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-01-30 14:47 - dodaj komentarz
Coraz więcej osób anglojęzycznych korzysta z Orange Flex. Aby ułatwić im korzystanie z aplikacji, od teraz będzie ona dostępna także w angielskiej wersji językowej. Orange Flex automatycznie rozpozna język w ustawieniach telefonu i dostosuje go do języka aplikacji. Można też zmienić język manualnie w profilu użytkownika. Ta zmiana znacznie ułatwi korzystanie z Orange Flex wszystkim, dla których polski nie jest językiem ojczystym.
PLL LOT usprawni codzienną pracę dzięki aplikacji Microsoft Power Apps
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-01-30 14:44 - dodaj komentarz
Podczas zorganizowanego przez Microsoft hackatonu zespół PLL LOT w ciągu zaledwie dwóch dni zbudował aplikację usprawniającą codziennie biurowe czynności, takie jak organizacja spotkań czy zarządzanie kontaktami biznesowymi. Członkowie zespołu zaprosili do udziału uczniów z Liceum im. Staszica w Warszawie, którzy wnieśli do projektu świeże spojrzenie i nowe, innowacyjne pomysły.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: