GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

OPPO prezentuje innowacyjne aparat do selfie ukryty pod ekranem i MeshTalk
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-27 16:11 - dodaj komentarz
Podczas targów telekomunikacyjnych MWC Szanghaj 2019 OPPO zaprezentowało przełomowy aparat Under-Screen Camera (USC). Producent pokazał także technologię komunikacji zdecentralizowanej - MeshTalk, umożliwiającą wymianę wiadomości tekstowych, komunikatów głosowych, czy też nawiązywanie połączeń pomiędzy urządzeniami OPPO znajdującymi się od siebie w odległości do 3 km. Wszystko to bez potrzeby korzystania z sieci komórkowej, Wi-Fi czy funkcji Bluetooth.
Polacy znaleźli sposób na nowoczesne biuro bez inwigilacji
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-27 16:04 - dodaj komentarz
Ponad 50 pracowników skandynawskiej firmy dobrowolnie wszczepiło sobie pod skórę chip[i], który pozwala im swobodnie poruszać się po budynku bez kart identyfikacyjnych. To skrajny przypadek tego, co jedni nazwą postępem, a inni ingerencją w prywatność. Rozwiązania polegające na śledzeniu pracowników stają się coraz popularniejsze, szczególnie w nowoczesnych kompleksach biurowych. Jednak za tymi ułatwieniami idą pytania o prywatność i sposób wykorzystania pozyskanej w ten
F-Secure powołuje nowy zespół badawczy
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-27 15:58 - dodaj komentarz
F-Secure powołuje nową jednostkę Tactical Defence Unit. W jej skład wchodzą badacze i analitycy odpowiedzialni za opracowywanie strategii ochrony przed cyberatakami. Praca zespołu zapewni rozwój produktów i usług firmy w tempie szybszym, niż ewolucja zagrożeń. Na czele Tactical Defence Unit stanęła wiceprezes F-Secure, Christine Bejerasco. Wcześniej kierowała ona działem badań i rozwoju w dziedzinie bezpieczeństwa konsumenckich komputerów stacjonarnych.
4K do domu i biura – monitor AOC U2790PQU
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-27 15:57 - dodaj komentarz
Monitor o rozdzielczości 4K - AOC U2790PQU – rozszerzy linię wyświetlaczy AOC z serii 90. W jej skład wchodzą modele przeznaczone do użytku biurowego i domowego, cechujące się dobrymi parametrami obrazu oraz atrakcyjnym wzornictwem. 27-calowa matryca IPS monitora U2790PQU wyświetla obraz w rozdzielczości 3840 x 2160 px. Wyświetlacz oprócz wysokiej rozdzielczości cechuje się 10-bitowym panelem, który przekłada się na 1,07 mld wyświetlanych kolorów.
Lipcowa oferta PlayStation Plus – Pro Evolution Soccer 2019 i wyścigi w stylu retro
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-27 15:52 - dodaj komentarz
Sony Interactive Entertainment ogłasza lipcową ofertę subskrypcji PlayStation Plus. Na wszystkie osoby posiadające aktywne członkostwo czekają dwa wyjątkowe tytuły Pro Evolution Soccer 2019 i Horizon Chase Turbo, czyli dobrze znany symulator piłki nożnej oraz gra wyścigowa inspirowana wielkimi hitami lat 80. i 90. Oferta o łącznej wartości 208 PLN będzie aktywna w PlayStation Store od 2 lipca od godziny 10:00.
Minister cyfryzacji z wizytą w siedzibie Ericsson w Sztokholmie
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-27 15:50 - dodaj komentarz
Drugi dzień wizyty ministra cyfryzacji Marka Zagórskiego w krajach północnej Europy. Szef MC spotkał się w środę m.in. z szwedzkim ministrem energii i rozwoju cyfrowego oraz zarządem firmy Ericsson. Współpraca, szczególnie w obszarze cyberbezpieczeństwa i nowych technologii – to główny temat rozmowy polskiego ministra cyfryzacji z jego szwedzkim odpowiednikiem – ministrem energii i rozwoju cyfrowego Szwecji – Andersem Ygemanem.
Selfie Project wspiera kobiety w świecie gamingu
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-27 15:48 - 1 komentarz
Świat gamingu jest niewątpliwe zdominowany przez mężczyzn. Nie oznacza to jednak, że granie w gry komputerowe jest wyłącznie męską domeną. Mimo to, grające kobiety często spotykają się z dyskryminacją i hejtem tylko dlatego, że są kobietami. Polska marka kosmetyczna Selfie Project zainicjowała akcję, która nagłaśnia ten temat, walczy ze stereotypowym myśleniem, a jednocześnie dodaje dziewczynom odwagi i pewności siebie.
Filmowe lato z Orange na kartę i Multikinem
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-26 15:17 - dodaj komentarz
Wreszcie wakacje i lato. A razem z nimi po raz trzeci ruszają w podróż po Polsce wspaniałe filmy, które będzie można oglądać w nowoczesnym kinie plenerowym w najpiękniejszych zakątkach kraju – zupełnie za darmo. Filmowe lato z Orange na kartę i Multikinem rusza 28 czerwca. Pomorze, Mazury i Wybrzeże. Karkonosze, Tatry i Bieszczady. Kaszuby, Kujawy, Pałuki i Zamojszczyzna. Filmowe lato z Orange na kartę i Multikinem to 18 miejscowości i 39 pokazów rozsianych po wakacyjnych
NAVITEL MR250 NV – lusterko samochodowe z sensorem night vision
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-26 15:13 - dodaj komentarz
Firma NAVITEL®, dostawca wiodących rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej prezentuje nowy wideorejestrator. Model MR250 NV to drugie urządzenie z regularnej oferty producenta, które wyposażono w sensor optyczny z obsługą night vision. NAVITEL MR250 NV rejestruje pliki wideo w jakości Full HD, w 30kl./s, przy użyciu standardu kompresji H.264. Urządzenie wyposażono w pięciocalowy wyświetlacz IPS, procesor MSTAR MSC8336 oraz sensor SC2363 (night vision).
Projekt EUNITY: współpraca europejsko-japońska w dziedzinie cyberbezpieczeństwa
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-26 15:09 - dodaj komentarz
Wspieranie europejsko-japońskiego dialogu w zakresie badań i innowacji w dziedzinie cyberbezpieczeństwa i ochrony prywatności oraz analizę rozbieżności i braków w działaniach w obu regionach zakładał realizowany w Europie i Japonii projekt EUNITY, w którym brał udział m.in. NASK-Państwowy Instytut Badawczy. Wśród założeń projektu EUNITY, który zakończył się w maju br., była też identyfikacja potencjalnych możliwości przyszłej współpracy i promowanie europejskich działań w
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: