GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Huawei startuje z pierwszą w swojej historii telewizyjną kampanią teaserową
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-06 15:59 - dodaj komentarz
„P jak piękna fotografia” to hasło nowej kampanii Huawei, która poprzedza główne działania promocyjne nadchodzącej serii smartfonów P30. Kampania teaserowa wystartuje 1 marca i po raz pierwszy w historii marki obejmie telewizję. Działania potrwają do 26 marca, czyli do dnia globalnej premiery nowych flagowców w Paryżu. Kampania teaserowa „P jak piękna fotografia” nawiązuje do wysokiej jakości zdjęć, jakie można wykonywać smartfonami Huawei.
The Raconteurs i Quebonafide na Orange Warsaw Festival 2019
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-06 15:49 - dodaj komentarz
Poszerzamy skład Orange Warsaw Festival 2019. Do line-upu dołączają The Raconteurs, jeden z najbardziej wyczekiwanych rockowych zespołów tej dekady oraz Quebonafide, jedna z czołowych postaci współczesnego, polskiego hip-hopu, dla którego będzie to jedyny koncert na letnich festiwalach w tym roku. THE RACONTEURS. Kiedy pod koniec ubiegłego roku, 10 lat od wydania ich ostatniego albumu „Consolers of the Lonely”, The Raconteurs zaprezentowali dwa nowe kawałki „Sunday Driver”
Programy i seriale z wiosennej ramówki Polsatu w IPLI
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-06 15:46 - dodaj komentarz
Użytkownicy IPLI mogą oglądać produkcje rozrywkowe i nowe odcinki seriali Telewizji Polsat z wiosennej oferty programowej. Są to znane i lubiane formaty takie jak: „Śpiewajmy razem. All Together Now”, który ma premierę dziś wieczorem, „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, „Nasz nowy dom” czy „Kabaret na żywo”. A ponadto nowe odcinki docenianych przez widzów seriali: „Przyjaciółki”, „Ślad”, „Pierwsza miłość”, „W rytmie serca” i „Świat według Kiepskich"
Internet na grubo i Sony XPERIA 10 w Plush ABO już za 1 zł na start
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-06 15:43 - dodaj komentarz
Plush ABO po raz kolejny zaskakuje i już od poniedziałku 4 marca można go mieć ze smartfonem i to jakim! To smartfon z ultrapanoramicznym ekranem o kinowych proporcjach 21:9 w poręcznej sylwetce telefonu komórkowego, a wygodny multitasking po podzieleniu ekranu na pół pozwala na jednoczesne korzystanie z dwóch aplikacji. Najnowszego Sony XPERIA 10, bo o nim mowa, można w Plush ABO mieć już za 1 zł na start!
Szkodliwe oprogramowanie przypominające matrioszkę poluje na użytkowników Pirate Bay
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-06 15:40 - dodaj komentarz
Badacze z firmy Kaspersky Lab wykryli nowe szkodliwe oprogramowanie rozprzestrzeniające się za pośrednictwem Pirate Bay – jednego z najpopularniejszych serwisów z torrentami. Celem tego szkodnika jest infekowanie komputerów osobistych oprogramowaniem adware oraz narzędziami umożliwiającymi instalowanie dodatkowego szkodliwego oprogramowania. Zagrożenie to posiada wielowarstwową strukturę i ze względu na swój ukryty, pozornie niekończący się stos funkcji otrzymało
Oskarowe nowości Bohemian Rhapsody i Narodziny gwiazdy w marcu w Orange VOD
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-06 15:37 - dodaj komentarz
W marcowym programie filmów na życzenie w Orange TV kilka mocnych pozycji. Wszystkie dostępne w marcu w Orange VOD, usłudze dostępnej w dekoderze telewizyjnym Orange TV i w aplikacji Orange TV Go. A do tego kilka świetnych filmów za złotówkę w „Środy z Orange VOD”. . Od 6 marca polecam doskonały dramat biograficzny „Bohemian Rhapsody”. To porywająca, przełamująca stereotypy i konwencje historia o burzliwych losach zespołu Queen i jego legendarnym wokaliście – Freddie’em Mercurym.
PLAY: Wyniki za czwarty kwartał i cały rok 2018
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-06 15:31 - dodaj komentarz
Dzięki silnym wynikom operacyjnym i finansowym Play potwierdza wiodącą pozycję na rynku mobilnym w Polsce. Wiodąca pozycja rynkowa z 15 mln raportowanych klientów i rosnącym udziałem abonentów kontraktowych. Aktywna baza klientów kontraktowych wzrosła o ok. 360 tys. r/r, czyli o 4,1%, z niskim, stabilnym wskaźnikiem ich odpływu na poziomie 0,8%. Przychody w całym roku były wyższe r/r o 2,5%, osiągając 6,8 mld PLN dzięki wzrostowi przychodów z usług.
BGŻ BNP Paribas zaprasza startupy na kolejne Office Hours
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-06 15:24 - dodaj komentarz
Bank BGŻ BNP Paribas po raz kolejny poszukuje startupów, które mogą dostarczyć najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, tym razem systemów do tworzenia i zarządzania modelami scoringowymi. Startupy, które chciałyby wziąć udział w tym wydarzeniu proszone są o przesyłanie zgłoszeń wraz z prezentacją proponowanego rozwiązania pod adres: startupy@bgzbnpparibas.pl do 15 marca br.
Konica Minolta przedstawia Workplace Hub
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-06 15:21 - dodaj komentarz
Konica Minolta zaprezentowała Workplace Hub – urządzenie All-in-One, które jest połączeniem sprzętu, oprogramowania i usług IT. Wdrożeniem, szkoleniami z zakresu obsługi oraz utrzymaniem platformy w całości zajmuje się producent. Rozwiązanie jest odpowiedzią na rosnące wyzwania technologiczne, z którymi mierzą się małe i średnie firmy. Platforma Workplace Hub opiera się na oprogramowaniu Konica Minolta i działa na wydajnym serwerze HPE.
Huawei prezentuje składany smartfon 5G - HUAWEI Mate X oraz nowe laptopy
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-05 15:36 - dodaj komentarz
Huawei zaprezentował szereg nowości – swój pierwszy składany smartfon HUAWEI Mate X, obsługujący sieć 5G, nowe serie laptopów: HUAWEI MateBook 13 i HUAWEI MateBook 14 oraz odświeżoną wersję HUAWEI MateBook X Pro. Seria HUAWEI MateBook 13 jest już dostępna w sprzedaży w Polsce. HUAWEI Mate X to pierwszy składany smartfon marki. Wyposażony został w jeden ekran, który w zależności od pozycji, w której jest trzymany, zapewnia inną przekątną wyświetlacza.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: