GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

CANAL+ odkoduje dostęp do wyższych pakietów TV i kolekcji filmowej
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-19 16:11 - dodaj komentarz
Platforma CANAL+ chcąc umilić swoim abonentom czas spędzany w domu odkoduje dla nich dostęp do kanałów z wyższych pakietów telewizyjnych lub kolekcji filmów z biblioteki dystrybutora Kino Świat, w zależności od posiadanego przez abonenta pakietu. Kanały będą dostępne w tzw. „otwartym oknie” bez dodatkowych opłat od dziś do końca marca tego roku, a kolekcja filmów od jutra do końca marca.
10 GB dodatkowego internetu dla klientów T‑Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-19 16:06 - dodaj komentarz
Stały dostęp do informacji, praca zdalna, czy edukacja online to – szczególnie w ostatnich dniach – niezbędne potrzeby większości Polaków. Aby wesprzeć klientów w swobodnym funkcjonowaniu bez wychodzenia z domu T‑Mobile udostępnia klientom indywidualnym pakiet 10 GB internetu mobilnego. Pakiet danych dostępny w ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays mogą aktywować wszyscy klienci indywidualni operatora – zarówno ci posiadający abonament, jak i użytkownicy ofert MIX oraz na
TP-Link TL-WA1201: Punkt dostępowy WiFi do małego biura, restauracji czy pensjonatu
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-19 16:04 - dodaj komentarz
TP-Link wprowadza do oferty nowy punkt dostępowy WiFi AC1200 TL-WA1201. W urządzeniu zaimplementowano kilka rozwiązań typowych dla biznesowych Access Pointów, dzięki czemu świetnie sprawdzi się ono do budowy wydajnej i bezpiecznej sieci w małym biurze, kawiarni, pensjonacie, restauracji czy innym punkcie usługowym. TP-Link TL-WA1201 pracuje w standardzie 802.11ac (WiFi 5) i oferuje łączną przepustowość 1200Mb/s w dwóch pasmach – do 867Mb/s w paśmie 5Ghz i do 300Mb/s w paśmie 2,4GHz.
Działania Grupy Polsat w sytuacji wywołanej przez koronawirusa
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-19 16:00 - dodaj komentarz
Celem nadrzędnym Grupy Polsat w obecnej sytuacji jest troska o zdrowie i bezpieczeństwo Klientów, Kontrahentów oraz Pracowników. Mamy również świadomość, że utrzymanie ciągłości działania sieci i infrastruktury krytycznej jest kluczowe dla działalności zarówno naszej, jak i wielu firm, instytucji czy organów administracji publicznej. Jesteśmy również odpowiedzialni za zapewnienie milionom Polaków możliwości codziennej łączności, komunikacji, a w obecnym czasie również
Nowe bonusy od sieci Plus w ramach akcji #zostanwdomu
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-19 15:57 - dodaj komentarz
W ramach społecznej akcji #zostanwdomu Grupa Polsat udostępnia kolejne bonusy zachęcające do pozostania w domu. Operator sieci Plus bezpłatnie podnosi prędkość internetu stacjonarnego, a dla użytkowników internetu mobilnego wyłącza naliczanie opłat za transmisję danych przy korzystaniu z serwisu muzycznego TIDAL. Ponadto klienci Plusa, którzy do tej pory nie korzystali z TIDAL, mają również 90-dniowy bezpłatny dostęp do tego serwisu.
Cyfryzacja biznesu – to nie trend, to konieczność
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-19 15:55 - dodaj komentarz
ostępująca digitalizacja i automatyzacja procesów jest odpowiedzią na zmieniające się potrzeby klientów. Stanowi również ważny krok w zapewnieniu ciągłości działań biznesowych i realizowaniu usług w niezakłócony sposób i przy zachowaniu najwyższych standardów. Europ Assistance Polska sukcesywnie wdraża kolejne rozwiązania cyfrowe, które pozwalają. Jeszcze kilka lat temu, Europ Assistance Polska otrzymywała setki tysięcy telefonów rocznie, rozpoczynających się od słów
Orange: Za mało internetu? Włącz dodatkowe 5GB
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-19 15:50 - dodaj komentarz
Nowe rozwiązania dla usług bez limitu. Od dzisiaj użytkownicy popularnych usług bez limitu mogą dokupić dodatkowe 5 GB za 5 zł w każdym momencie korzystania z usługi. Dodatkowe gigabajty trafią do pakietu bazowego z usługi i będą ważne tak długo, jak sama usługa. Wszystko w jednym miejscu, z tą samą ważnością. Dodatkowy pakiet można kupić wielokrotnie w okresie ważności usługi bez limitu, także po wykorzystaniu pakietu bazowego.
Zmiany w obciążeniu sieci T‑Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-19 15:47 - dodaj komentarz
Zapotrzebowanie na usługi telekomunikacyjne klientów T‑Mobile ustabilizowało się na nowych poziomach. W ostatnich dniach zanotowaliśmy: 40% więcej połączeń w porównaniu do danych z początku marca, wzrost średniego czasu połączeń, 25% więcej przesyłanych danych. Ubiegłotygodniowy wzrost zapotrzebowanie na usługi telekomunikacyjne ustabilizował się na nowych, wyższych poziomach również w pierwszych dniach tego tygodnia.
Kwarantanna? Hello ICE wspiera rodziców podczas pobytu w domu z dziećmi
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-19 15:46 - dodaj komentarz
Quizy, kolorowanki, zagadki i angażująca zabawa - właśnie tego poszukują aktualnie rodzice, aby ciekawie i pożytecznie wykorzystać pobyt w domu. To dobry czas, by porozmawiać z dziećmi o zasadach bezpieczeństwa. Pomysły na kreatywne zabawy edukacyjne o tej tematyce można znaleźć na stronie programu www.helloice.pl. Obecna sytuacja w Polsce, gdy z powodu zagrożenia epidemiologicznego, zamknięto wszystkie placówki edukacyjne w kraju, spowodowała, że większość rodziców
WP Pilot pomaga przygotować się do egzaminu ósmoklasisty
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-19 15:43 - dodaj komentarz
W czwartek, 19 marca o godzinie 11:00, WP Pilot uruchomi specjalny kanał edukacyjny „Lekcje online”. Doświadczeni nauczyciele – korepetytorzy będą przez 90 minut pomagać w przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty. Przed epidemią koronawirusa egzamin z całego materiału szkoły podstawowej zaplanowany był na 21-23 kwietnia. Zespół WP Pilot uruchamia kanał edukacyjny na najbliższe 7 dni. W zależności od zainteresowania program będzie kontynuowany.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: