GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Już 150 000 użytkowników z nową aplikacją Mój T‑Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-23 15:53 - dodaj komentarz
Nowa aplikacja do obsługi konta abonenckiego - „Mój T‑Mobile” cieszy się coraz większą popularnością, ponieważ pozwala w łatwy sposób zarządzać usługami i numerami w T‑Mobile oraz wprowadza oczekiwane przez klientów nowości. Wygodę i łatwy dostęp do potrzebnych opcji docenia coraz większa grupa klientów – już 150 000 z nich ma zainstalowaną aplikację w swoim smartfonie.
Bank Pocztowy udostępnił bankowość internetową Pocztowy24 w języku ukraińskim
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-23 15:44 - dodaj komentarz
Obsługa konta przez internet jest już możliwa w języku ukraińskim, dzięki rozszerzeniu oferty Banku Pocztowego skierowanej do obywateli Ukrainy o przetłumaczoną wersję bankowości internetowej Pocztowy24.Teraz obywatele Ukrainy mieszkający i pracujący w Polsce wybierając ofertę Banku Pocztowego otrzymują nie tylko wygodny dostęp do swojego konta poprzez jedną z ok. 4700 placówek Banku i Poczty Polskiej na terenie całego kraju, ale także możliwość korzystania z
Hykker Smart Box Android TV od czwartku w Biedronce
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-23 15:41 - dodaj komentarz
Po raz pierwszy w Biedronce dostępny będzie Smart Box Android TV marki Hykker. Dzięki zastosowaniu najnowszego systemu Android TV 8.0 to multimedialne urządzenie zmienia zwykły telewizor w Smart TV, a jego zalety zadowolą fanów serialowych nowości, gier online czy po prostu – nowinek technologicznych. Produkt będzie do nabycia we wszystkich sklepach sieci od czwartku 25 października, w cenie 179 zł.
eurobank wchodzi na platformę FinAi
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-23 15:37 - dodaj komentarz
Euro Bank S.A. podpisał umowę o współpracy z FinAi. Obecność w tym nowoczesnym serwisie zapewni klientom szerszy dostęp do pożyczek gotówkowych, udzielanych za pośrednictwem internetu. FinAi to niezależna platforma, która umożliwia użytkownikom zaciąganie pożyczek w internecie. Mogą oni porównywać realne oferty banków, a cała procedura udzielenia pożyczki przebiega elektronicznie, bez konieczności wizyty w oddziale.
Aplikacja Nebula SD-WAN zwiększa możliwości zarządzania siecią
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-23 15:22 - dodaj komentarz
Najnowszy członek rodziny Zyxel Nebula umożliwia zintegrowane zarządzanie siecią. Oferuje zaawansowane modyfikacje wpływające na wyższy poziom obsługi, mniej przerw w komunikacji, stabilniejsze i bezpieczniejsze połączenia oraz możliwość centralnego zarządzania. Współczesne korporacje wymagają komunikacji WAN o szybkości i wydajności porównywalnej do tej w sieciach lokalnych. Rozwiązanie Nebula SD-WAN oferuje taką możliwość wraz z elastycznym i korzystnym cenowo pakietem, zwiększając
Ruszyła kampania promocyjna aplikacji PeoPay. Do wygrania 150 zł za zakupy
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-23 15:17 - dodaj komentarz
23 października ruszyła kolejna promocja aplikacji mobilnej Banku Pekao S.A. „Sięgnij po nagrody z aplikacją PeoPay”, w ramach której można zyskać nawet 150 zł. Zasady otrzymania nagrody są naprawdę proste. Wystarczy pobrać aplikację, zrobić minimum jedną transakcję i polecić aplikację PeoPay swoim znajomym. Promocja skierowana jest zarówno do klientów, którzy nie posiadają jeszcze aplikacji PeoPay, jak i aktualnych użytkowników.
Ekrany Digital Signage wpływają na podejmowanie decyzji zakupowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-23 15:15 - dodaj komentarz
Według wyników ostatniego badania przeprowadzonego przez Kantar TNS i Samsung Electronics Polska, ekrany digital signage mogą wpływać na zmianę decyzji zakupowych nawet przez co drugiego klienta. Natomiast aż 65 proc. spośród klientów, którzy zamówili danie reklamowane na wyświetlaczach przyznało, że wchodząc do restauracji miało inny plan i zmieniło swoją decyzję w wyniku poznania wyświetlanej promocji.
Poczta Polska odnotowuje rekordowy wzrost sprzedaży usług kurierskich
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-23 15:12 - dodaj komentarz
Popyt na najpopularniejsze usługi kurierskie Poczty Polskiej dla klientów biznesowych eCommerce rośnie powyżej rynku. Z danych Poczty wynika, że w ciągu ośmiu pierwszych miesięcy 2018 roku wzrost liczby tych przesyłek przekraczał 19%. Rośnie także liczba paczek nadawanych przez klientów indywidualnych. W pierwszych ośmiu miesiącach tego roku w porównaniu do danych z analogicznego okresu roku ubiegłego wzrost ten wyniósł 23%.
PayU rozszerza współpracę z Google – udostępnia płatność Google Pay
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-22 15:42 - dodaj komentarz
Sprzedawcy internetowi współpracujący z PayU w Europie otrzymali dostęp do nowej formy płatności w wersjach webowych swoich serwisów, jak również w aplikacjach mobilnych. Płatności za pomocą Google Pay można dokonywać na wszystkich urządzeniach, bez względu na system operacyjny czy przeglądarkę. Google Pay (dawniej Android Pay) to prosty i szybki sposób płacenia kartą, bez konieczności każdorazowego uzupełniania jej danych. Dane karty są bezpiecznie przechowywane przez Google.
Specjaliści w dziedzinie bezpieczeństwa sieci spotykają się w Warszawie
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-22 15:38 - dodaj komentarz
Ataki na serwery firm i na domowe komputery zwykłych użytkowników, bezpieczeństwo „inteligentnych” urządzeń, najnowsze techniki zabezpieczeń i nowe zagrożenia – takie między innymi tematy będą poruszać specjaliści na XXII konferencji SECURE, organizowanej przez NASK PIB i działający w jego strukturze zespół CERT Polska i NASK SA. W okresie od początku roku do końca września, CERT Polska – działający w NASK zespół reagowania na incydenty cyberbezpieczeństwa odnotował w polskich
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: