GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Ericsson i Play uruchamiają 5G w Sokołowie Podlaskim
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-01-30 14:41 - dodaj komentarz
Ericsson wraz z operatorem Play zrealizował pilotażową sieć 5G w Sokołowie Podlaskim. System działa na najnowocześniejszych rozwiązaniach Ericsson Radio System. Zasięgiem 5G pokryta zostanie centralna część miasta. Docelowo sieć 5G w Sokołowie umożliwi transfer danych o prędkości powyżej 1Gb/s. System będzie pracował z wykorzystaniem Massive MIMO. Sokołowskie 5G jest już gotowe na komercyjne uruchomienie.
Nowe Samsungi w ofercie biznesowej T‑Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-01-30 14:39 - dodaj komentarz
T‑Mobile prowadza do oferty dwa nowe modele marki Samsung. Samsung Galaxy Note 10 lite jest już obecny w ofercie operatora, a w najbliższych dniach dołączy do niej także Galaxy S10 lite. Pierwszy ze smartfonów, Samsung Galaxy Note 10 lite dostępny jest dla klientów biznesowych w sieci sprzedaży operatora. Ceny urządzenia na start rozpoczynają się od 9 zł i w zależności od wysokości zobowiązania miesięcznego.
Trzy niedrogie monitory Full HD od AOC
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-01-30 14:33 - dodaj komentarz
AOC przedstawia nową linię monitorów o nazwie 2B. Tworzą ją przystępne cenowo, uniwersalne modele Full HD o przekątnej od 21,5 do 27 cali. Pierwszymi przedstawicielami linii AOC 2B są monitory o oznaczeniach 22B2H, 24B2XH oraz 27B2H. Oprócz rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli łączy je odświeżanie obrazu na poziomie 75 Hz oraz wąskie ramki. AOC 22B2H wyświetla obraz na 21,5-calowej matrycy VA. Taką matrycę cechują głębokie czernie oraz wysoki kontrast obrazu.
Suunto 7 na nowo definiuje wrażenia sportowe
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-01-30 14:29 - dodaj komentarz
Zaprezentowany na targach CES 2020 sportowy smartwatch Suunto 7 wzbudził ogromne emocje. Entuzjaści aktywnego stylu życia w końcu doczekali się produktu w pełni odpowiadającego ich potrzebom. Niezliczona liczba funkcjonalności, możliwość praktycznie dowolnej konfiguracji, płatności zbliżeniowe i unikatowy design – to największe atuty Suunto 7 – prawdziwego smartwatch i zegarka sportowego w jednym. Nowy produkt Suunto będzie dostępny w sprzedaży od lutego.
Nowości: HAMMER Energy 2 oraz myPhone FUN 6
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-01-30 14:25 - dodaj komentarz
HAMMER Energy 2 (3/32) – 5,5-calowy smartfon do pracy w ciężkich warunkach z IP68, NFC i baterią 5000 mAh – następca bestsellera marki, a także myPhone FUN 6 – 5-calowy smartfon z ekranem HD i z najnowszym, lekkim i szybkim system Androidem 9.0 Pie (Go edition). To nowe modele firmy mPTech, które dostępne są w zaskakująco niskich cenach, odpowiednio za 699 i 219 złotych. Zdradzamy pełne specyfikacje nowości.
Szkodliwe oprogramowanie wykorzystuje artystów nominowanych do nagrody Grammy
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-01-29 14:33 - dodaj komentarz
Cyberprzestępcy aktywnie wykorzystują nazwiska artystów oraz tytuły utworów nominowanych do nagrody Grammy 2020 w celu rozprzestrzeniania szkodliwego oprogramowania. W porównaniu z rokiem poprzednim, w 2019 roku technologie zabezpieczające firmy Kaspersky wykryły o 39% więcej ataków (prób pobrania lub uruchomienia szkodliwych plików) wykorzystujących jako przykrywkę utwory nominowanych artystów.
Budżetowy smartfon TP-Link Neffos C9s z dużym wyświetlaczem
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-01-29 14:31 - dodaj komentarz
Model Neffos C9s to pierwsza tegoroczna propozycja od TP-Link w segmencie budżetowych smartfonów. Szczególnie polecany jest osobom, poszukującym niedrogiego telefonu z dużym wyświetlaczem i wytrzymałą baterią. W modelu Neffos C9s na uwagę zasługuje duży 5,71-calowy ekran 19:9 typu Dewdrop, który stanowi 87% powierzchni przedniego panelu smartfona, zapewniając tym samym wygodę podczas korzystania z urządzenia.
Zhakowano konta amerykańskich futbolistów
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-01-29 14:23 - dodaj komentarz
Piętnaście profili drużyn National Football League (NFL), w tym tegoroczni zawodnicy Super Bowl: San Francisco 49ers i Kansas City Chiefs, zostało zhakowanych. Przejęto nie tylko profile zespołów na Twitterze, Facebooku oraz Instagramie, ale również oficjalne konto NFL. Za atak odpowiedzialna jest grupa OurMine, która w przeszłości uderzyła m.in. w HBO, Netflix, Real Madryt, czy twórcę Twittera – Jacka Dorsay’a.
Amica 4.0 – transformacja cyfrowa polskiego producenta AGD
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-01-29 14:20 - dodaj komentarz
Transformacja cyfrowa oraz przemysł 4.0 to kolejne kamienie milowe rozwoju przemysłu oraz przedsiębiorstw. W okresie nieustannych zmian, zarówno pod względem ekonomicznym, jak i społecznym, konkurujące na rynku firmy muszą sprostać nieustannie rozwijającym się innowacjom technologicznym oraz analizować coraz więcej danych i planować kierunki rozwoju oraz obsługi klientów. Przykładem jest ogłoszony właśnie projekt polskiego lidera rozwoju w tym zakresie, jakim jest Grupa Amica.
Kolejny etap regulacji - zapewnienie dostępu do infrastruktury kablowej
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-01-29 14:18 - dodaj komentarz
22 stycznia UKE wydało decyzje regulacyjne określające warunki zapewnienia dostępu do infrastruktury kablowej w budynkach mieszkalnych. Zwiększy to konkurencję między operatorami oraz ułatwi dostęp konsumentów do usług telekomunikacyjnych. Dotychczas operatorzy kablowi w znikomym stopniu udostępniali konkurentom nieużywane kable telekomunikacyjne lub dyktowali wysokie opłaty - średnio 22-26 zł w przypadku udostępnienia abonenckich kabli światłowodowych.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: