GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Klawiatura Kruger Matz Warrior GK-100 dla fanów gamingu
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-08 15:21 - dodaj komentarz
Coraz większą popularność na rynku zyskują urządzenia związane z gamingiem. Kruger&Matz wprowadził swoją gamingową serię Warrior już w 2018 roku. Zawierała ona nie tylko myszy czy klawiatury, ale także akcesoria, jak podkładki i mouse bungee. Dodatkowo, z myślą o tych, którzy lubią czuć wygodę, nawet podczas wielogodzinnych maratonów gamingowych, w ofercie Kruger&Matz pojawiły się też fotele gamingowe.
Panasonic na targach Electronics Show 2019
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-07 16:01 - dodaj komentarz
W dniach 10-12 maja w warszawskim Nadarzynie entuzjaści najnowocześniejszych zdobyczy elektroniki będą mogli zapoznać się z fantastycznymi produktami i nowinkami. Jak zapowiadają organizatorzy „Targi Electronics Show oferują nie tylko statyczne ekspozycje, ale także efektowne i dynamiczne prezentacje, wzbogacone o konferencje branżowe i warsztaty. To idealna okazja do zaprezentowania produktów Panasonic, których szeroka gama przypadnie do gustu każdemu koneserowi najlepszej
Sieć PLAY w maju 2019
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-07 15:57 - dodaj komentarz
PLAY nie zwalnia i buduje swoją super nowoczesną sieć! Zasięg maj 2019: LTE: 97,6% populacji, LTE ULTRA: 87,7% populacji, 5G READY: 12,3% populacji. Poniżej także dane dot. liczby miast dla LTE i LTE ULTRA: Aktualnie w zasięgu LTE PLAY znajduje się: 2295 miejscowości powyżej 1 tys. mieszkańców w tym 391 miast powyżej 10 tys. mieszkańców. W ostatnim miesiącu uruchomiliśmy zasięg w 19 miejscowościach liczących powyżej 1 tys. mieszkańców.
Centrum Mistrzostwa Informatycznego, czyli nowe możliwości w nowym świecie
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-07 15:51 - dodaj komentarz
Projekt Centrum Mistrzostwa Informatycznego (CMI) to niepowtarzalna szansa dla utalentowanej informatycznie młodzieży. Dzięki projektowi ponad 12 tysięcy uczniów może szlifować swoje informatyczne umiejętności, które stanowią fundament dynamicznie rozwijającego się świata. Właśnie ruszył nabór do projektu dla osób zainteresowanych dzieleniem się swoją pasją z młodzieżą.
UPC Polska kontynuuje wzrost bazy klientów i rozwój biznesu
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-07 15:47 - dodaj komentarz
Oferta superszybkiego internetu opartego na światłowodzie i jeszcze bogatszej telewizji cyfrowej wraz z najwyższej jakości obsługą, przełożyły się na wzrost liczby klientów UPC Polska w I kwartale o 15 000 i 39 300 nowych subskrypcji usług cyfrowych. To znaczące przyśpieszenie wzrostu w porównaniu z I kwartałem 2018, dzięki odwróceniu negatywnego trendu i wzrostowi bazy klientów oraz pięciokrotnie wyższemu przyrostowi liczby usług cyfrowych.
Przyśpieszamy światłowód w Plusie do 1 Gb/s
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-07 15:44 - dodaj komentarz
Od poniedziałku 6 maja Plus podwyższył prędkości Internetu Stacjonarnego! Do 1 Gb/s zwiększone zostały dotychczasowe prędkości 600 i 900 Mb/s. Do 500 Mb/s przyspieszona została również dotychczasowa usługa 300 Mb/s. Z nowych prędkości mogą korzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci oferty, którzy wraz z najbliższą fakturą otrzymają informację o zwiększeniu prędkości. Cena usługi pozostaje bez zmian.
Balmoso Investments łączy się z NEXERĄ
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-07 15:40 - dodaj komentarz
Zakończyła się koncentracja spółek w Grupie NEXERA. Nexera Sp. z o.o połączyła się z Balmoso Investments Sp. z o.o. Balmoso Investments Sp. z o.o., jako jedna z dwóch spółek będących własnością Nexera Holding Sp. z o.o., wygrało konkurs w 3. naborze wniosków o dofinansowanie budowy sieci w ramach Działania 1.1 Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa w obszarze płockim. Po zakończeniu procesu konsolidacyjnego, już w ramach firmy Nexera Sp. z o.o., realizacja projektu zapewni dostęp do szybkiej sieci
Bądź aktywny w Internecie…ale nie tylko na forach i e-zakupach
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-07 15:35 - dodaj komentarz
Święto bardzo młode, ale przypominające nam, że komputer i sieć to nie tylko rozrywka oraz zabawa. Dziś obchodzimy Dzień e-Aktywności Obywatelskiej. Wydarzenie od 2015 roku promuje w krajach Unii Europejskiej istnienie nowoczesnych narzędzi komputerowych umożliwiających uczestnictwo w życiu publicznym. Kto z nas chociaż raz w życiu nie spędził kilku godzin na osobistym załatwianiu spraw urzędowych? Na staniu w kolejce po odbiór dokumentów, zaświadczeń itd.
Megaustawa likwiduje luki w systemie pomiaru pola elektromagnetycznego
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-07 15:30 - dodaj komentarz
Megaustawa telekomunikacyjna rozwiązuje wiele problemów, na które zwraca uwagę Najwyższa Izba Kontroli w najnowszym raporcie dotyczącym monitoringu pola elektromagnetycznego. NIK opublikował wyniki najnowszej kontroli. Izba przyjrzała się temu, jak funkcjonuje w Polsce monitoring pól elektromagnetycznych, których źródłem są m.in. nadajniki telefonii komórkowej. Wnioski wskazują przede wszystkim na niedofinansowanie organów odpowiedzialnych za monitoring.
Bezpiecznie jak w cyfrowym tacho
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-07 15:27 - dodaj komentarz
Ile kosztuje inteligentny tachograf? Około cztery tysiące PLN. Kupując fabrycznie nowy pojazd, przewoźnik nie odczuje dodatkowego kosztu, gdyż, tak jak do tej pory, będzie on wliczony w całość transakcji. Natomiast zauważalny będzie wzrost płatności za kalibrację rejestratora. Ten może zwiększyć się nawet dwukrotnie i po 15 czerwca wynosić około 500-600 PLN. Przedsiębiorcy już teraz powinni pomyśleć o warsztacie, w którym dokonają takiej usługi.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: