GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Cyberprzestępcy oferują fałszywe dyplomy oraz możliwość zmiany stopni szkolnych
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-26 15:05 - dodaj komentarz
Doniesienia dotyczące włamywania się młodych ludzi do systemów szkolnych po to, by zmienić stopnie, poprawić historię obecności czy zakłócić przeprowadzanie sprawdzianów nie są niczym nowym, podobnie jak możliwość zdobycia fałszywych świadectw czy dyplomów. Na przestrzeni lat rozwinął się dobrze prosperujący, nielegalny rynek wspierający oszustwa w zakresie osiągnięć naukowych. Obejmuje on fora dyskusyjne oraz poradniki i filmy instruktażowe.
Nie taki Internet straszny jak go malują
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-26 15:03 - dodaj komentarz
Czy Internet to samo zło? Ogłupia, uzależnia, szkodzi? Treści, które można tam znaleźć są bezużyteczne i niesprawdzone? A negatywny wpływ Internetu na młodych zmienia (na gorsze) ich całe życie? Kto choć raz usłyszał kiedyś takie ostrzeżenia – ręka w górę! Z faktami nie dyskutujemy – nasze nastolatki są non-stop online. Czasy ciężkich komputerów to dla nich prehistoria. Życie bez portali społecznościowych – inna era.
Kompleksowy pakiet usług dla domu od T‑Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-26 15:00 - dodaj komentarz
W piątek, 28 czerwca T‑Mobile wprowadza ofertę Magenta 1, obejmującą pakiet usług mobilnych, stacjonarnych i rozrywki w oparciu o najwyższej jakości infrastrukturę mobilną i światłowodową. Operator postawił na staranny dobór elementów oferty i partnerów biznesowych, by zapewnić użytkownikom korzystanie z najlepszych produktów, a nie wszystkich dostępnych na rynku. Magenta 1 wyróżnia się również prostotą na wielu poziomach: zamówienia, korzystania, nawigacji oraz płatności.
Microsoft: Naucz się sztucznej inteligencji
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-26 14:56 - dodaj komentarz
Jest wiele powodów, dlaczego specjaliści IT oraz firmy mogą być dzisiaj zainteresowani AI. Dla firm może oznaczać to obniżenie kosztów lub podniesienie wydajności działania na przykład poprzez wykorzystanie „predictive maintenance”, lub stworzenie nowych usług lub produktów i wejście na bezkresne wody „błękitnych oceanów”. Natomiast dla specjalistów oraz doradców biznesowych jest to związane z rozszerzeniem ich kompetencji, co w przyszłości umożliwi im znalezienie ciekawszej
Firmy grupy Orange na szczytach rankingu TOP 200 Computerworld
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-26 14:53 - dodaj komentarz
Światło dzienne ujrzał najnowszy ranking TOP 200 magazynu Computerworld. To prestiżowy Raport obrazujący dynamikę i kierunki rozwoju polskiego rynku ICT, w którym mocnym akcentem odznaczyły się firmy tworzące grupę Orange Polska. Trzy z nich osiągnęły bardzo dobre wyniki swoich kategoriach, pokazując jak ważna jest ich rola w transformacji cyfrowej polskich firm.
T‑Mobile dołącza do grona konwergentnych graczy na polskim rynku
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-26 14:51 - dodaj komentarz
T‑Mobile dołącza do grona konwergentnych graczy na polskim rynku. Nowa strategia to efekt blisko dwuletniej transformacji firmy w obszarze innowacji technologicznych, jakości sieci, kultury organizacyjnej oraz budowania znakomitej obsługi klienta na każdym etapie. Debiutująca w piątek, 28 czerwca oferta to odpowiedź na jedną z kluczowych potrzeb wyrażanych przez klientów, by otrzymać komplet usług telekomunikacyjnych od jednego zaufanego partnera.
Bez korków na bramkach na AmberOne Autostradzie A1. Dzięki Autopay
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-26 14:23 - dodaj komentarz
Na wszystkich placach poboru opłat AmberOne Autostrady A1 między Toruniem a Gdańskiem można skorzystać z automatycznej metody płatności AmberGO obsługiwanej przez aplikację Autopay. Udostępnione zostaną także bramki wyłącznie dla użytkowników korzystających z AmberGO. Automatyczne płatności pozwolą usprawnić obsługę pojazdów przy bramce. Liczba obsłużonych aut może zwiększyć się z około 200 do 600 w ciągu godziny, co może choć częściowo rozwiązać problem zakorkowanych
DIVOOM MACCHIATO na wakacje z muzyką
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-26 14:19 - dodaj komentarz
Divoom Macchiato już samą nazwą przywodzi na myśl kulturę włoską. Przy pierwszym kontakcie oszałamia urodą i włoskim stylem nawiązując wyglądem do lat 70/80 ubiegłego wieku. Pastelowe kolory podkreślają wyjątkowość tego produktu. Brakuje tylko w zestawie włoskiego skutera i pięknej dziewczyny. Ten niepowtarzalny głośnik kryje w sobie to co najlepsze – jak rozkoszowanie się kawa macchciato w letnie popołudnie
Raport Vertiv – do 2025 roku liczba serwerowni wzrośnie o 226 proc.
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-26 14:13 - dodaj komentarz
Pięć lat temu firma Vertiv przeprowadziła ogólnoświatowe badanie dotyczące centrów danych przyszłości. W raporcie Data Center 2025: Exploring the Possibilities przedstawiono opinie na ten temat, wyrażone przez ponad 800 profesjonalistów z branży IT. Teraz Vertiv publikuje opracowanie Data Center 2025: Closer to the Edge (Centrum danych 2025: Coraz bliżej brzegu), w którym ukazuje zmiany w branży zaobserwowane w ciągu ostatnich pięciu lat.
Minister Adam Andruszkiewicz: ruszamy do walki z patostreamami
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-25 15:19 - dodaj komentarz
Aż 23 proc nastolatków miało do czynienia z tzw. patostreamami, czyli materiałami wideo z obscenicznymi wulgarnymi i epatującymi przemocą treściami. – Musimy reagować – mówi wiceminister cyfryzacji Adam Andruszkiewicz. Z przygotowanego przez Państwowy Instytut Badawczy NASK raportu z najnowszego badania „Nastolatki 3.0” wynika, że większość młodych ludzi (65,9 proc.) patostreamów nie ogląda. Ale co piąty badany przeciwnie – ma z nimi do czynienia w sieci. Najczęściej z ciekawości.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: