GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Przeniesienie numeru jeszcze prościej i bezpieczniej
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-05 15:32 - dodaj komentarz
Weszły w życie przepisy rozporządzenia Ministra Cyfryzacji w sprawie warunków korzystania z uprawnień w publicznych sieciach telekomunikacyjnych ułatwiające przeniesienie numeru przy zmianie dostawcy usług. Wniosek o zmianę lub przeniesienie numeru można składać nie tylko na piśmie, ale również w formie dokumentowej czyli np. e-mailem, bez konieczności wychodzenia z domu. To znaczące ułatwienie i oszczędność czasu.
Audyt Systemu Zarządzania Jakością w NASK PIB na zgodność z ISO 9001:2015
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-05 15:25 - dodaj komentarz
W dniach 26-27 lutego 2019 odbył się audyt recertyfikacyjny wdrożonego w NASK PIB systemu zarządzania jakością w zakresie rejestracji i utrzymywania nazw domeny .pl. Jego celem było uzyskanie potwierdzenia zgodności utrzymywanego systemu jakości z wymaganiami międzynarodowej normy ISO 9001:2015 i w konsekwencji otrzymanie stosownego certyfikatu. Audyt przeprowadzony został przez audytora Bureau Veritas Certification – międzynarodowej jednostki certyfikującej systemy jakości.
Liga Europy UEFA w kanałach Polsat Sport Premium w Cyfrowym Polsacie
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-05 15:22 - dodaj komentarz
W najbliższy wtorek i środę, 5-6 marca zobaczymy pierwsze rewanżowe mecze 1/8 finału Ligi Mistrzów UEFA. Dzień później, w czwartek, 7 marca, na murawy stadionów w Europie wybiegną piłkarze zespołów, które awansowały do 1/8 finałów Ligi Europy UEFA. Fani futbolu mogą oglądać wszystkie mecze na żywo na kanałach Polsat Sport Premium 1 i 2 oraz w serwisach Polsat Sport Premium PPV w Cyfrowym Polsacie, a także w ramach wybranych taryf sieci Plus i za pośrednictwem IPLI.
Rekordowe wyniki finansowe Comarch
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-05 15:20 - dodaj komentarz
Grupa Comarch ogłosiła wyniki finansowe za cztery kwartały 2018 roku. W okresie dwunastu miesięcy przychody ze sprzedaży wyniosły 1,36 mld złotych i były wyższe o 239 mln złotych, czyli o 21,3 %, niż w analogicznym okresie rok temu. Zysk operacyjny wyniósł 112 mln złotych, czyli o 53,6 mln złotych, 91,8 %więcej niż rok wcześniej. Zysk EBITDA wzrósł o 54 mln złotych i osiągnął poziom 176,8 mln złotych.
Już ponad 4 miliony klientów PLAY24
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-05 15:16 - dodaj komentarz
Play24 to serwis, dzięki któremu możesz zarządzać swoim kontem i usługami Play. Wystarczy założyć konto dla swojego numeru telefonu w Play. Za aplikacji korzysta już ponad cztery miliony użytkowników. W tym 85 procent stanowią klienci korzystający z systemu Android a pozostałe 15 procent to uzytkownicy iOS-a. 64% wszystkich użytkowników Play24 używa aplikacji mobilnej.
Liczba ataków mobilnego szkodliwego oprogramowania wzrosła dwukrotnie w 2018 r.
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-05 15:06 - dodaj komentarz
Badacze z firmy Kaspersky Lab zaobserwowali niemal dwukrotny wzrost liczby ataków z wykorzystaniem szkodliwego oprogramowania mobilnego w ciągu roku. O ile w 2017 r. ich liczba wynosiła 66,4 miliona, o tyle w 2018 roku była już na poziomie 116,5 mln. Jednocześnie zaatakowanych zostało znacznie więcej użytkowników. Jednak mimo wzrostu liczby zainfekowanych urządzeń liczba plików szkodliwego oprogramowania zmalała. Badacze przypisali to poprawie jakości szkodliwego oprogramowania.
Badacz Danych – czyli kto?
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-05 15:03 - dodaj komentarz
Żyjemy obecnie w świecie, w którym główną walutą są dane oraz wiedza jaką możemy pozyskać na podstawie ich analizy biznesowej. W poprzednich latach mówiliśmy o zaawansowanej analityce w Big Data, ale jak dziś zdefiniować to „Big”? Generujemy codziennie tak dużo danych, że praktycznie każdy zbiór jest ogromy i jego analiza stanowi wyzwanie (około 80% danych to dane nieustrukturyzowane).
Soundbary Samsung dostępne w promocji
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-05 15:00 - dodaj komentarz
W dniach od 4 do 17 marca najnowsze soundbary Samsung dostępne będą w wybranych sieciach handlowych z atrakcyjnym rabatem. Wśród produktów objętych promocją jest m.in. zaprojektowany z myślą o graczach model N650. Szczegóły dotyczące wysokości rabatów oraz warunków przystąpienia do promocji dostępne są w regulaminach partnerów. Soundbary cieszą się coraz większą popularnością. Te stosunkowo niewielkie urządzenia z powodzeniem zastępują rozbudowane systemy kina domowego i sprawiają,
Nicktoons w oknie otwartym w Orange TV
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-05 14:58 - dodaj komentarz
W ofercie Orange TV pojawił się najnowszy kanał z rodziny Nickelodeon, w całości poświęcony animacjom. Kanał Nicktoons kierowany jest do dzieciaków w wieku od 4 do 10 lat oraz do wszystkich miłośników seriali animowanych. później będzie dostępny dla klientów pakietu Bogatego i Komfortowego. Stacja nadaje 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu emocjonujące i pełne humoru produkcje animowane sygnowane marką Nickelodeon, wyłącznie w jakości HD.
Prezes UKE nałożył karę na Netia S.A. w wysokości 100 tys. zł
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-05 14:56 - dodaj komentarz
Prezes UKE nałożył karę za uniemożliwienie XL Telekom korzystania z uprawnienia do przeniesienia przydzielonych numerów, o którym mowa w art. 71 ust. 1 Prawa telekomunikacyjnego. Postępowanie zostało zainicjowane w związku z wnioskiem złożonym przez XL Telekom o rozwiązanie umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych z przeniesieniem przydzielonych 499 numerów.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: