GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Nowy Galaxy Z Fold2 5G – zmieniamy kształt przyszłości
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-09-02 13:11 - dodaj komentarz
Galaxy Z Fold2 5G to trzecia generacja składanych urządzeń firmy Samsung, która łączy oszałamiający i odważny design z wyrafinowaną techniką. Wszystko po to, aby przekroczyć dotychczasowe granice doświadczeń z urządzeniami mobilnymi. Firma Samsung zaprezentowała Galaxy Z Fold2 5G, nowy model flagowej linii składanych smartfonów. Naszpikowany udoskonaleniami i nowinkami technologicznymi, Galaxy Z Fold2 5G został stworzony dla użytkowników,
Game Pass w Orange Flex – najlepsza usługa dla mobilnych graczy
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-09-02 13:01 - dodaj komentarz
Na urządzeniach mobilnych gramy coraz więcej. Aby sprawnie i bez przeszkód grać online, przyda się spora paczka GB. Już od dzisiaj w Orange Flex dostępny jest Game Pass, który pozwala na korzystanie z wybranych serwisów gamingowych bez limitu danych. Użytkownicy Flexa mogą samodzielnie aktywować tę usługę w aplikacji po zaktualizowaniu jej do najnowszej wersji.
Play: Jesień pełna tajemnic na kanale HISTORY
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-09-02 12:58 - dodaj komentarz
uż od dzisiaj w PLAY NOW i PLAY NOW TV na kanale HISTORY (w pakiecie Podstawowym) rozpoczyna się cykl programowy Jesień pełna tajemnic. We wtorki i środy od godziny 21 zobaczycie najciekawsze, najbardziej fascynujące oraz najbardziej dociekliwe programy dla miłośników poszukiwania ukrytych znaczeń i odkrywania tajemnic. Dzięki temu będziecie mogli zobaczyć tak ekscytujące serie jak Starożytni kosmici z Giorgio A. Tsoukalosem – pisarzem, prezenterem telewizyjnym, zwolennikiem
BNP Paribas będzie elektronicznie podpisywał umowy z pracownikami
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-09-02 12:56 - dodaj komentarz
Od końca sierpnia na Platformie Autenti, służącej do elektronicznego podpisywania dokumentów, umowy z Bankiem BNP Paribas mogą podpisywać osoby współpracujące z bankiem na zasadzie kontraktu. W kolejnym kroku możliwość ta będzie oferowana pracownikom etatowym. Kontraktorzy to pierwsza grupa osób, którym Bank BNP Paribas udostępnił możliwość zdalnego podpisania umowy bez użycia papieru.
Samsung Life Unstoppable: nowa era innowacji i wrażeń wirtualnych
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-09-02 12:52 - dodaj komentarz
Podczas wydarzenia Life Unstoppable Samsung pokazał, jak najnowsze inteligentne produkty współpracują ze sobą, aby dopasować się do stylu życia konsumentów. Firma Samsung Electronics zaprezentowała swoje najnowsze osiągnięcia w obszarze smartfonów, urządzeń ubieralnych, telewizorów, urządzeń audio i sprzętu AGD pod wspólnym szyldem Life Unstoppable, pokazując, w jaki sposób oferta na rok 2020 ulepszy współczesny styl życia, oparty o szereg wzajemnych połączeń.
Nowe kompaktowe przełączniki TP-Link pod systemy monitoringu wizyjnego
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-09-01 15:01 - dodaj komentarz
TP-Link poszerza portfolio małych, kilkuportowych przełączników PoE o pięć nowych modeli, które świetnie sprawdzą się w domowych instalacjach kamer CCTV. Nowe switche można również wykorzystać przy wdrożeniu systemu telefonii IP lub punktów dostępowych WiFi w małym biurze. Na uwagę zasługuje przede wszystkim 5-portowy przełącznik TL-SG105PE. Posiada on 5 gigabitowych portów, w tym 4 porty PoE+ zgodne ze standardami 802.3af/at.
Bank Millennium najlepszym bankiem cyfrowym dla klientów indywidualnych w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-09-01 14:56 - dodaj komentarz
Bank Millennium otrzymał nagrodę The Best Consumer Digital Bank in Poland for 2020 w konkursie World’s Best Digital Banks organizowanym już po raz 21. przez renomowany magazyn Global Finance. Z kolei za najlepszą w kategorii Best Consumer Integrated Bank Site in Central and Eastern Europe for 2020 została uznana strona internetowa Banku Millennium.
Orange Polska przedłuża obniżkę cen połączeń na Białoruś
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-09-01 14:46 - dodaj komentarz
Dwa tygodnie temu Orange Polska i nju mobile, jako pierwsze sieci obniżyły ceny połączeń międzynarodowych z Polski na Białoruś. Idea takiej pomocy sprawdziła się, ponieważ Białorusini rozmawiają ze swoimi bliskimi w kraju ok. 3,7 tys. minut dziennie, co oznacza, że ruch zwiększył się niemal dwukrotnie, porównując sierpień do lipca. Dlatego wychodząc naprzeciw ich potrzebom, firma zdecydowała się przedłużyć promocyjne stawki o kolejne 2 tygodnie.
Kolejny router WiFi 6 na polskim rynku – Archer AX20
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-09-01 14:45 - dodaj komentarz
Najnowszy router Archer AX20 pracuje w standardzie 802.11ax (WiFi 6) i oferuje do 1,8Gb/s przepustowości w dwóch pasmach (do 1201Mb/s w paśmie 5GHz oraz do 574Mb/s w paśmie 2,4GHz). Użytkownicy mogą wykorzystywać pasmo 5GHz do bardziej wrażliwych na opóźnienia zastosowań, np. transmisji wideo w jakości HD, czy rozgrywek online, natomiast pasmo 2,4GHz idealnie sprawdzi się do obsługi urządzeń Smart Home, takich jak asystenci głosowi, kamery do monitoringu, inteligentne oświetlenie czy
LG zaprasza na wirtualną wystawę i prezentuje wizję domu idealnego
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-09-01 14:39 - dodaj komentarz
Podczas tegorocznych targów IFA LG prezentuje swoją pierwszą w historii wirtualną wystawę, będącą odzwierciedleniem wizji domu idealnego. Wystawa pozwala odkryć innowacyjne rozwiązania LG, dzięki którym osoby spędzające obecnie w domowym zaciszu więcej czasu mogą doświadczyć najwyższego poziomu wygody i komfortu. Wirtualna wystawa pod hasłem Experience LG Like Never Before jest realistycznym odwzorowaniem hali 18 Targów Berlińskich (uwzględniającym lokalny czas i pogodę) i
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: