GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

T‑Mobile udostępnia darmowe narzędzia do pracy zdalnej
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-19 15:41 - dodaj komentarz
W celu ułatwienia dostępu do pracy zdalnej T‑Mobile oferuje firmom możliwość uzyskania licencji Microsoft Office 365 i Teams, daje możliwość korzystania z telefonicznego systemu telekonferencyjnego oraz wspiera wiedzą ekspercką ich wdrożenie w przedsiębiorstwach. W ostatnich tygodniach środki komunikacji elektronicznej odgrywają w biznesie rolę jeszcze większą niż zwykle.
Hojni i solidarni w internetowej walce z koronawirusem
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-19 15:35 - dodaj komentarz
Rodacy choć zagrożeni pandemią nie przestają zaskakiwać skalą dobroczynności i szybkością wpłat. Platforma zrzutka.pl właśnie uruchomiła, po raz pierwszy w historii, własną zbiórkę #RespiratoryWrocław. Zrzutka w kilka godzin od startu zebrała prawie 50 tysięcy złotych. Z kolei akcja #PosiłekDlaLekarza, zgromadziła w ciągu pierwszych dni blisko 0,5 milion złotych. Jak i kogo Polacy wspierają finansowo w walce z pandemią?
Samsung VMR-U – Video wall z wbudowanym SoC
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-19 15:32 - dodaj komentarz
Samsung prezentuje monitor profesjonalny z serii VMR-U o przekątnej 46 cali, który idealnie sprawdzi się do budowy ścian wideo, bez konieczności zakupu dodatkowego playera lub matrycy. Dzięki wbudowaniu w monitor o cienkich ramkach playera, redukujemy koszt instalacji. Jest to zasługa SoC (System on Chip), który pozwala stworzyć jeden duży ekran z kilku monitów i zarządzać nim z systemu Magic Info.
#ZostańWDomu z Play i korzystaj z dodatkowego bezpłatnego pakietu 10GB
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-19 15:28 - dodaj komentarz
Play, w odpowiedzi na obecną sytuację w kraju i potrzeby swoich klientów, przygotował dodatkowy, bezpłatny pakiet danych. Abonenci zarówno indywidualni jak i biznesowi mogą odebrać 10 GB dodatkowego transferu. Klienci ofert abonamentowych mają od dziś możliwość aktywowania dodatkowych 10 GB do wykorzystania w sieci Play. Dzięki temu spędzając czas w domu mogą kontaktować się z rodziną, przyjaciółmi oraz w zaistniałych okolicznościach zdalnie kontynuować aktywność zawodową.
Cyberbezpieczeństwo w naszych rękach - Komentarz ekspercki
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-19 15:26 - dodaj komentarz
Początek nowej dekady może przynieść kolejne wyzwania w zakresie ochrony przed przestępczością w sieci. Dlaczego cyberbezpieczeństwo staję się kwestią zbiorowej odpowiedzialności władz, firm oraz klientów – tłumaczy Mariusz Gola, Dyrektor Sprzedaży w HP Inc. Polska. Jak pokazują statystyki, w 2019 roku prawie 4,5 miliarda osób, czyli około 60 proc. światowej populacji, aktywnie korzystało z Internetu.
Ericsson i Telenor uruchamiają pierwszą komercyjną sieć 5G w Norwegii
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-19 15:24 - dodaj komentarz
3 marca 2020 r. Ericsson i Telenor uruchomili pierwszą norweską komercyjną sieć 5G w mieście Trondheim. Przedsięwzięcie jest częścią projektu budowy i modernizacji całej sieci radiowej dostępowej (RAN) dla operatora Telenor Norway. W grudniu 2019 Telenor wybrał firmę Ericsson jako dostawcę norweskiej sieci 5G. Obecnie Ericsson zmodernizuje sieć szkieletową (Core) oraz całą radiową sieć dostępową operatora sieci komórkowej Telenor.
Czy jesteście gotowi na GRARANTANNĘ?
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-19 15:22 - dodaj komentarz
Uwaga uczniowie! Postanowiliśmy zadbać o to, aby w najbliższym czasie atrakcji Wam nie zabrakło. Udowodnimy, że nieplanowany pobyt w domu nie musi być nudny. I właśnie po to obejmujemy Was… GRARANTANNĄ! Zanim przejdziemy do informacji o tym, czym jest GRARANTANNA, musimy Wam przypomnieć o jednym: warto wykorzystać ten czas na… naukę. I tutaj polecamy Wam naszą stronę www.gov.pl/zdalnelekcje Tak, tak – to nie są ani ferie, ani wakacje. Ale kiedy już się pouczycie…
Orange VOD razem z Tobą – filmy za 1 złotówkę
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-18 14:35 - dodaj komentarz
Jak umilić czas sobie i najbliższym w tym trudnym okresie? Można wspólnie oglądać ulubione filmy. Do 12 kwietnia wszyscy klienci posiadający usługę Orange VOD na dekoderach telewizyjnych Orange TV oraz w aplikacji Orange TV Go mogą oglądać wybrane produkcje za 1 złoty. W każdym tygodniu, aż do 12 kwietnia, w ofercie Orange VOD znajdziecie sześć filmów za 1 złoty każdy. Produkcje będą wymieniane w poniedziałki. Wśród naszych propozycji znajdziecie kino familijne, komedie, filmy
Cyfryzacja procesów w firmach: recepta na kryzys? Nie w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-18 14:32 - dodaj komentarz
Pandemia Covid-19 ma coraz poważniejsze skutki zarówno dla gospodarki polskiej jak i światowej. W obliczu coraz większej niepewności rozpoczyna się intensywne poszukiwanie rozwiązań, które pomogą firmom nie tylko zachować ciągłość działania, ale przygotować je także na trudniejsze czasy. Polscy przedsiębiorcy już przed wybuchem epidemii nie oceniali przyszłości różowych barwach.
#zostańwdomu i skorzystaj z prezentów od Netii
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-18 14:25 - dodaj komentarz
Wspierając akcję społeczną #zostańwdomu Netia przygotowała dla swoich klientów okna otwarte na 20 kanałów TV, a także bezpłatne, maksymalnie przyspieszenie łączy w technologiach światłowodowych (nawet do 1 Gb/s) we wszystkich miejscach, gdzie jest to technicznie możliwe. Infrastruktura Grupy Netia jest bardzo dobrze przygotowana na nawet większy niż zaobserwowany wzrost ruchu.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: