GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

SuperDojo 2018 czyli ponad 350 ninja i mentorów z całej Polski w T‑Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-22 15:35 - dodaj komentarz
W ramach 6. edycji Europejskiego Tygodnia Kodowania odbyło się blisko 4000 wydarzeń w całej Polsce. Jednym z największych było Superdojo 2018 - spotkanie młodych ninja i mentorów z całej Polski, zorganizowane przez T‑Mobile oraz Fundację CoderDojo. Zwieńczeniem obchodów 6 edycji Europejskiego Tygodnia Kodowania było Superdojo 2018, które odbyło się w sobotę 20 października w Warszawie, w siedzibie T‑Mobile, przy ulicy Marynarskiej 12.
Kaspersky Lab rzuca wyzwanie białym kapeluszom
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-22 15:32 - dodaj komentarz
Kaspersky Lab organizuje czwarty międzynarodowy konkurs związany z bezpieczeństwem przemysłowym — Capture the Flag (CTF) — i zaprasza etycznych hakerów z całego świata do testowania bezpieczeństwa inteligentnych urządzeń oraz systemów przemysłowych. Pojawieniu się każdej nowej technologii towarzyszy zwykle fala prób ataków ze strony hakerów szukających luk w zabezpieczeniach. W przeciwieństwie do tzw. czarnych kapeluszy (ang. BlackHat),
Netia: Emocjonująca niedziela z odkodowanym CANAL+
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-22 15:30 - dodaj komentarz
To będzie uczta dla fanów dobrego kina, a właściwie serialu, szpiegowskiego serialu… ale nie tylko. W najbliższą niedzielę (21 października) CANAL+ będzie dostępny bez dodatkowych opłat dla abonentów TV od 11.30 do północy. To właśnie w niedzielę odbędzie się premiera nowego serialu szpiegowskiego „CANAL+” – Nielegalni. Od 21:30 wyemitowane zostaną aż dwa premierowe odcinki. Nielegalni to najnowsza produkcja CANAL+. Serial powstał według powieści Vincenta V. Severowskiego w reżyserii Leszka
Certyfikaty gwarancją jakości i trwałości telewizora
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-22 15:27 - dodaj komentarz
Zakup nowego produktu najczęściej poprzedzony jest szczegółową analizą – użytkownicy porównują parametry, ceny, szukają opinii. Taki schemat działania odnosi się także do telewizorów. W tym przypadku warto dodatkowo zwrócić uwagę na certyfikaty, które potwierdzają jakość i właściwości, takie jak np. brak efektu wypalenia. Oferta telewizorów nigdy nie była tak bogata. Wielość producentów, różne technologie i nazewnictwo – wszystko to może być dla użytkowników wyzwaniem.
Nowe smartfony z VoLTE i WiFi Calling w Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-22 15:25 - dodaj komentarz
Od bardzo głośnej premiery nowych iPhone Xs Max i Xs minęły prawie trzy tygodnie, a już oba te urządzenia dorobiły się obsługi VoLTE i WiFi Calling w sieci Orange. Obie usługi znacie doskonale, a statystyki pokazują, że korzystacie z nich chętnie. Nic dziwnego – VoLTE oznacza lepszą jakość głosu i szybsze zestawianie połączeń, a WiFi Calling zasięg naszej sieci nawet tam gdzie o niego nieco trudniej. Na przykład na Karaibach, wystarczy tylko podłączyć się do WiFi.
T‑Mobile: Lepszy zasięg w górach w rejonie schroniska Murowaniec
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-22 15:16 - dodaj komentarz
Góry nie są łatwym terenem do zapewnienia zasięgu, co oznacza, że zagwarantowanie odpowiedniego działania sieci jest dużym wyzwaniem. Dlatego też nadajniki instalowane są przede wszystkim przy popularnych szlakach i schroniskach. Zasięg T‑Mobile w górach będzie teraz jeszcze lepszy dzięki stacji bazowej uruchomionej na terenie schroniska Murowaniec. Inwestycja T‑Mobile wpisuje się w szeroko pojęty
Eksperci, technologie i transparentne procesy –  zapewnienią cyberbezpieczeństwo
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-22 15:13 - dodaj komentarz
W erze ekspansji Internetu Rzeczy (IoT) i rosnącej liczby połączonych urządzeń kwestia cyberbezpieczeństwa ma niebagatelne znaczenie. Kluczowymi elementami dla jego zapewnienia są wzajemne zaufanie, otwartość i wymiana informacji –wynika z dyskusji prowadzonych podczas Europejskiego Forum Cyberbezpieczeństwa CYBERSEC, które odbyło się w Krakowie. Jednym z ponad 140 ekspertów ds. cyberbezpieczeństwa z całego świata z gromadzonych podczas CYBERSEC był Daniel Ahn, Senior Vice President,
iPhone XR – rusza przedsprzedaż na play.pl
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-19 15:47 - dodaj komentarz
Rzecznik Play poinformował o starcie przedsprzedaży najtańszego z tegorocznych iPhone'ów. Kolorowego iPhone'a XR będzie można zamówić już 19 października. W ofercie Play bez umowy iPhone XR kosztuje 3729 zł w wersji 64 GB, 3999 zł w wersji 128 GB i 4479 zł w wersji 256 GB. iPhone XR jest nowym, bardziej przystępnym cenowo mobilnym urządzeniem w ofercie Apple’a. Ma tym samym nieco gorsze parametry niż iPhone XS i iPhone XS Max.
3 funkcje Windows Ink, o których nie miałeś pojęcia
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-19 15:39 - dodaj komentarz
Kiedyś służyło malarzom do wyrażania ich inwencji na płótnie. Dziś, w nieco zmienionej formie, korzystają z niego cyfrowi artyści: graficy, designerzy, architekci… Ale nie tylko oni. Pióro cyfrowe w zestawieniu z funkcją Windows Ink otwiera przed użytkownikami komputerów szereg nowych możliwości i tworzy dziecinnie prosty w obsłudze warsztat, który pozwala wyrazić zarówno ich artystyczne projekty, jak i skomplikowane wzory matematyczne.
Huawei prezentuje nowy smartwatch – Huawei Watch GT
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-19 15:36 - dodaj komentarz
Huawei Watch GT łączy w sobie elegancję klasycznego zegarka i zalety smartwatcha do zadań specjalnych z zaawansowanymi funkcjami sportowymi. Urządzenie wyposażone jest w kolorowy ekran AMOLED HD z dużym i czytelnym wyświetlaczem o przekątnej 1,39 cala i rozdzielczości 454 x 454 pikseli. Smartwatch współpracuje z systemami satelitarnymi GPS, GLONASS i GALILEO.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: