GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

ICEYE Polska z nagrodą Agencji Rozwoju Przemysłu
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-05 14:54 - dodaj komentarz
Firma ICEYE Polska, działająca w obszarze zaawansowanych technologii satelitarnych służących obserwacji Ziemi, została nagrodzona w kategorii „Zagraniczny sukces – nagroda za osiągnięcia podmiotów polskiego sektora kosmicznego za granicą – aspekt naukowy i biznesowy" podczas wczorajszej gali konkursu „Konstelacje 2018”. Ideą konkursu, organizowanego przez Agencję Rozwoju Przemysłu, jest wyróżnienie osób bądź instytucji,
Zenbox poszerza ofertę domen
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-05 14:51 - dodaj komentarz
Zenbox rozszerza swoją ofertę dla klientów. Na liście domen pojawiło się rozszerzenie .DEV, mogące być wykorzystywane m.in. przez firmy z branży handlu technologicznego. Nazwa .DEV pochodzi od angielskiego słowa „development” oznaczającego rozwój i postęp. Rozszerzenie powstało z myślą przede wszystkim o technologicznych start-upach, interaktywnych agencjach i web developerach. Domena, której posiadaczem jest Goggle, może być wyjątkowo kusząca dla ambitnych
Samsung otwiera pracownię EduLab, wspierającą rozwój kompetencji cyfrowych u dzieci
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-05 14:48 - dodaj komentarz
Firma Samsung kontynuuje swoje działania na rzecz wsparcia rodziców i nauczycieli w świadomym budowaniu zdrowych nawyków cyfrowych u najmłodszych użytkowników. W tym celu stworzyła Samsung EduLab – innowacyjną przestrzeń wyposażoną w najnowsze rozwiązania technologiczne firmy Samsung, które umożliwiają wspieranie kreatywnego rozwoju dzieci. Pracowania znajduje się w Szkole Podstawowej nr 234 im. Juliana Tuwima w Warszawie.
Gillette w Łodzi wspiera kobiety z branży technologicznej
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-05 14:46 - dodaj komentarz
Procter & Gamble – globalny lider branży FMCG od lat wspierający równość płci – już po raz drugi otwiera przed studentkami politechnik, drzwi do kariery w największej fabryce Gillette na świecie. Właśnie trwa rekrutacja do programu Future Female Leader zainicjowanego przez koncern P&G, by przełamywać stereotypowe myślenie, zapewniać równowagę na rynku pracy i zachęcać kobiety do łączenia swojej przyszłości z sektorem technologiczno-inżynieryjnym.
NEXERA podpisała umowę z RFC
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-04 16:28 - dodaj komentarz
NEXERA podpisała umowę z bydgoskim operatorem telekomunikacyjnym, firmą RFC. Dzięki kooperacji obu firm mieszkańcy woj. kujawsko-pomorskiego będą mieli możliwość korzystania z superszybkiego internetu, który wykorzystuje infrastrukturę światłowodową. To kolejna umowa NEXERY podpisana z operatorem - pod koniec ubiegłego roku spółka nawiązała współpracę z 5 operatorami, m.in. z Orange Polska i T-Mobile Polska.
O mamo! Zgłoszenie online narodzin dziecka coraz popularniejsze
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-04 16:23 - dodaj komentarz
Poniedziałek – to tego dnia najwięcej rodziców zgłasza online narodziny swoich maluchów. Nasza e-usługa jest coraz bardziej popularna. Rodzice ponad 30 tysięcy dzieci zamiast wizyty w urzędzie wybrali kilka minut przy komputerze. E-usługę „Zgłoś urodzenie dziecka” uruchomiono 1 czerwca 2018 r. Do dzisiaj – dzięki niej – online zarejestrowano dokładnie 30121 maluchów.
Play: Promocja z Revolut
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-04 16:20 - dodaj komentarz
Play współpracuje z coraz popularniejszym w Polsce Revolutem. Obecnie z usług tego ostatniego korzysta w naszym kraju już ponad ćwierć miliona użytkowników. Na dodatek niedawno uzyskał on europejską licencję bankową, co z pewnością przekona do jego oferty kolejne osoby, które do tej pory bały mu się powierzyć swoje pieniądze.
Bezpieczeństwo w dobie sieci 5G i przemysłu 4.0
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-04 16:13 - dodaj komentarz
Dbałość o ochronę przez cyberatakami jest jedną z podstawowych potrzeb współczesnego biznesu. W poświęconej temu zagadnieniu sesji eksperckiej podczas 11. Forum Gospodarczego TIME w Warszawie specjaliści ze spółki NASK SA przedstawią nowoczesne rozwiązania dla firm natomiast przedstawiciele Państwowego Instytutu Badawczego NASK wezmą udział w debacie na temat nowych możliwości technologicznych, prawnych i systemowych, związanych z cyberbezpieczeństwem prowadzenia biznesu.
Orange wprowadza eSIM na smartwatchach Samsung
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-04 16:10 - dodaj komentarz
Usługa „Ekstra karta eSIM” umożliwia korzystanie na smartwatchu z tego samego numeru telefonu, który klient posiada na smartfonie. Niezależnie, jak daleko klient jest od swojego telefonu, może odbierać połączenia, dzwonić lub odpowiadać na wiadomości. Obecnie usługę udostępniono na smartwatchach Samsung Galaxy Watch LTE. Ponadto, dzięki tej usłudze Klient może mieć drugi telefon z tym samym numerem, bez przekładania karty SIM.
Produkty AlgoSec już w ofercie Veracomp
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-04 16:08 - dodaj komentarz
Oferta Veracomp została rozszerzona o rozwiązania firmy AlgoSec - lidera w zakresie automatyzacji i zarządzania politykami bezpieczeństwa w sieci. Produkty te umożliwiają przedsiębiorstwom większą kontrolę nad systemami zabezpieczeń i wzmocnienie ochrony. Głównym zadaniem produktów AlgoSec jest wspomaganie automatyzowania zmian polityk na firewallach różnych dostawców, zarządzanie polityką bezpieczeństwa sieci w chmurze, SDN i sieciach lokalnych.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: