GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Podszkól się w internecie
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-19 14:28 - dodaj komentarz
W ramach naszej kampanii „e-Polak potrafi!” przekonujemy Was, że korzystanie z sieci wcale nie jest trudne. Dzisiaj chcemy Was podszkolić w… szkoleniach. Bo sieć to nie tylko filmy, muzyka, kontakt z bliskimi i płacenie rachunków. To także edukacja, w tym dla tych którzy szkołę skończyli już jakiś czas temu… Na naukę nigdy nie jest za późno! Dlatego jeśli chodzi Ci po głowie zdobycie nowych kompetencji lub rozwinięcie zainteresowań, skorzystaj z oferty internetowych szkoleń.
Działam dalej. Zacznę sprzedawać w internecie z ING
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-19 14:25 - dodaj komentarz
Z ING Bankiem Śląskim rozwój biznesu w internecie jest łatwiejszy. Nowej kampanii dla firm „Działam dalej”, towarzyszy promocja założenia i prowadzenia e-sklepu lub e-hurtowni na start za 0 zł przez 3 miesiące. Klienci ING mogą skorzystać z profesjonalnej i indywidualnej pomocy w uruchomieniu i skonfigurowaniu e-sklepu udzieloną przez firmę Codarius, bez dodatkowych opłat. Dodatkowo firma zapewnia wsparcie w przeprowadzeniu kampanii marketingowych i wygenerowaniu pierwszych
Atos pomaga przygotować się na realia po pandemii Covid-19
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-19 14:21 - dodaj komentarz
Atos, światowy lider transformacji cyfrowej, prognozuje jak będzie wyglądał świat po kryzysie wywołanym przez Covid-19 – założenia opublikowane są w raporcie stworzonym przez ekspertów z Atos Scientific Community, globalnej sieci złożonej ze 160 najlepszych naukowców, inżynierów i prognostów z całej Grupy, którzy aktywnie analizowali od początku zaistniałą sytuację.
myPhone rozdaje maseczki. Wystarczy kupić telefon w promocji
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-19 14:15 - dodaj komentarz
Firma mPTech, właściciel marek myPhone i HAMMER, która niedawno udostępniła aplikację mobilną 4family dla zdalnej opieki i lokalizowania krewnych i podopiecznych, rozpoczęła promocję „Bądź spokojny o bliskich”. W jej ramach, każdy kto kupi telefon myPhone objęty promocją i przetestuje ww. aplikację może otrzymać zupełnie za darmo 10 maseczek ochronnych. A wszystko to z myślą o bezpieczeństwie najbliższych. Zdradzamy szczegóły akcji.
Z nowym Huawei AutoMapa na zawsze
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-18 14:38 - dodaj komentarz
Od maja ruszył wspólny projekt AutoMapa i Huawei, w ramach którego ze smartfonem najnowszej generacji użytkownicy otrzymają bez dodatkowych opłat wbudowane najdokładniejsze mapy Polski i nawigację, działającą także offline, czyli zawsze - także w podziemnym garażu, w górach i nad jeziorem. Z takim duetem można śmiało ruszać w drogę.
UPC- Usługi komórkowe z powiększonym pakietem danych aż do końca roku
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-18 14:34 - dodaj komentarz
UPC Polska #dzialajacztroska o swoich obecnych klientów przygotowało nową promocję na usługi komórkowe. Teraz przy zakupie pakietów: Comfort lub VIP użytkownik dostanie w prezencie, co miesiąc (do 31.12.2020), dodatkowy pakiet danych komórkowych. Wybierając pakiet Comfort z nielimitowanymi rozmowami, sms i mms za 39,99 zł użytkownik otrzymuje dodatkowo 30 GB, co daje 50GB do wykorzystania w miesiącu.
Comarch odnotowuje wzrost przychodów ze sprzedaży w I kw. 2020r
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-18 14:31 - dodaj komentarz
Ponad 377,8 mln złotych przychodów ze sprzedaży wypracowała Grupa Kapitałowa Comarch w pierwszym kwartale 2020 roku, co stanowi wzrost o 39,1 mln złotych w porównaniu z wynikiem osiągniętym w analogicznym okresie rok temu. Zysk operacyjny wzrósł o 23,9 mln złotych i osiągnął wartość 44,9 mln złotych. Natomiast wynik netto przypadający na akcjonariuszy jednostki dominującej wyniósł 14,2 mln złotych i był o 7,2 mln złotych wyższy niż w pierwszym kwartale 2019 roku.
Sony wprowadza pierwsze na świecie inteligentne czujniki wizyjne
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-18 14:28 - dodaj komentarz
Sony Corporation zapowiedziało wprowadzenie dwóch modeli inteligentnych czujników wizyjnych, będących pierwszymi na świecie przetwornikami obrazu z funkcją przetwarzania opartego na sztucznej inteligencji (AI) Wprowadzenie funkcji przetwarzania AI w samym przetworniku obrazu umożliwia szybkie przetwarzanie Edge AI i selekcjonowanie tylko potrzebnych danych, co w przypadku użycia serwisów chmurowych oznacza mniejsze opóźnienia w transmisji, lepszą ochronę prywatności
Polkomtel złożył ofertę w aukcji 5G na częstotliwości 3,4-3,8 GHz
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-18 14:24 - dodaj komentarz
Polkomtel, operator sieci Plus, aby być gotowym do udziału w aukcji na cztery rezerwacje częstotliwości z pasma 3,4-3,8 GHz, przeznaczonych do świadczenia na obszarze całego kraju usług telekomunikacyjnych (tzw. aukcja 5G), złożył w dniu 14 maja 2020 roku ofertę wstępną. Wraz ze złożeniem oferty, zostało wpłacone wadium w wysokości wymaganej przez dokumentację aukcyjną w kwocie 182 mln złotych.
Dwa okupy za jeden ransomware – nowa strategia cyberprzestępców
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-05-18 14:22 - dodaj komentarz
Przestępcy stojący za ransomware Ako zaczęli stosować nową technikę, polegającą na żądaniu w przypadku infekcji dwóch okupów: jednego za możliwość odszyfrowania plików, a drugiego za usunięcie danych skradzionych przez przestępców. Jak zwraca uwagę Kamil Sadkowski z ESET, to przejaw szerszego trendu związanego ze stale rosnącym zagrożeniem ze strony oprogramowania szyfrującego.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: