GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Lady Robot Banku Pocztowego
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-07-14 14:20 - dodaj komentarz
Optymalizacja procesów i rozwój kompetencji cyfrowych – to cele realizowanego w Banku Pocztowym projektu Lady Robot, czyli automatyzacji procesów z wykorzystaniem technologii RPA (robotic process automation). Jednym z kryteriów wyboru procesów do robotyzacji jest dalsza poprawa jakości obsługi klienta. Efektem realizowanego projektu jest m.in. robot opracowany w związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją spowodowaną epidemią koronawirusa, który na bieżąco aktualizuje
Doładuj konto Heyah i zgarnij nawet 200 darmowych gigabajtów
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-07-14 14:16 - dodaj komentarz
W urlopową podróż po Polsce lepiej nie ruszać się bez solidnego zapasu internetu mobilnego. Na brak danych podczas letniego odpoczynku z pewnością nie będą narzekać klienci Heyah na kartę, którzy już od 15 lipca mogą skorzystać z wakacyjnej promocji marki. Zasada jest prosta: Heyah mnoży każde doładowanie przez gigabajty. I tak 5 zł to 5 GB na 5 dni, 100 zł to 100 GB na 100 dni, a przy doładowaniu konta za 200 zł użytkownik otrzyma 200 darmowych gigabajtów do wykorzystania przez 200 dni.
PLAY Expert na stronie Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-07-14 14:14 - 1 komentarz
PLAY Expert to prawdziwy miks ciekawych artykułów i baza wiedzy o nowych telefonach w PLAY. Zawsze mogliście go spotkać w naszych salonach obok ulotek, a czasem wrzucaliśmy też jego wydanie na bloga. Od jakiegoś czasu spostrzegawczy użytkownicy mogą go też czytać na stronie – play.pl. Zakładka PLAY Expert to materiały, które ukazują się w papierowym wydaniu, ale i wiele, wiele więcej! Znajdziecie tam: najróżniejsze newsy na temat telefonów wraz z rzetelnymi
Jak efektywnie zaprojektować firmową sieć WLAN?
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-07-14 14:09 - dodaj komentarz
Szybki i łatwy dostęp do sieci jest koniecznością w nowoczesnym przedsiębiorstwie. Dzięki temu praca i komunikacja mogą być bardziej efektywne i przynosić wymierne korzyści. Projektowanie sieci bezprzewodowej nie jest łatwym zadaniem, ale warto skorzystać z rynkowych rozwiązań, które pozwalają na sprawne przejście całego procesu. Ekahau to profesjonalne oprogramowanie wykorzystywane do zaplanowania prawidłowego rozmieszczenia Access Pointów.
Jak utrzymać ciągłość biznesową w epoce pracy zdalnej
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-07-14 14:07 - dodaj komentarz
Obserwowany w ostatnim czasie ogromny wzrost liczby pracowników zdalnych obnażył problemy, z jakimi zmagają się przedsiębiorstwa. 80% dużych firm z całego świata jest źle przygotowanych do utrzymania ciągłości biznesu w przypadku pandemii. Z tego powodu uwaga większości pracodawców jest kierowana na wdrożenie optymalnego rozwiązania, które pozwoli kontynuować działanie firmy. Oprócz stosowania sieci VPN, przedsiębiorstwa mogą korzystać z aplikacji internetowych, które w znacznym
47proc.  polskich firm pada ofiarą cyberincydentów w chmurze
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-07-14 14:05 - dodaj komentarz
Z badania firmy Sophos wynika, że niemal połowa (47%) polskich firm doświadczyła w ostatnim roku incydentu naruszenia bezpieczeństwa swoich danych przechowywanych w chmurze publicznej. Najczęściej był on związany z narażeniem danych na wycieki (23%), złośliwym oprogramowaniem, m.in. ransomware (26%) oraz włamaniami na konto (15%). Za zdecydowaną większość problemów firm z cyberbezpieczeństwem chmury odpowiada niewłaściwa konfiguracja udostępnianych z niej usług.
Kaspersky wprowadza piaskownicę dla badaczy cyberbezpieczeństwa
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-07-13 14:29 - dodaj komentarz
Technologia piaskownicy firmy Kaspersky jest już dostępna do wykorzystywania w sieciach klientów. Lokalne rozwiązanie Kaspersky Research Sandbox jest przeznaczone dla organizacji posiadających rygorystyczne ograniczenia dotyczące ujawniania danych i pomaga im w tworzeniu wewnętrznych centrów operacji bezpieczeństwa (SOC) lub zespołów reagowania na incydenty komputerowe (CERT).
Orange podpisał kolejną umowę o dostępie do sieci światłowodowej Fiberhost
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-07-13 14:15 - dodaj komentarz
Umowa jest rozszerzeniem dotychczasowej współpracy między firmami. Dostęp dotyczy sieci wybudowanych w ramach trzeciego konkursu Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC3) i obejmie kolejnych 550 tys. gospodarstw domowych w kraju. Oznacza to, że korzystając z otwartej sieci światłowodowej, udostępnianej przez INEA pod marką Fiberhost, usługi Orange Polska będą dostępne dla ponad miliona użytkowników.
NAVITEL R700 GPS DUAL – wielofunkcyjna kamera samochodowa
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-07-13 14:14 - dodaj komentarz
Firma NAVITEL, dostawca wiodących rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej wprowadza do oferty nowy wideorejestrator – R700 GPS DUAL. Urządzenie zostało wyposażone w kamerę cofania, wbudowany moduł GPS oraz aplikację Wi-Fi. Funkcjonalność użytkowania podnoszą szeroka baza fotoradarów i cyfrowy prędkościomierz. NAVITEL R700 GPS DUAL zaopatrzono w wyświetlacz TN o przekątnej 2.7" oraz szklaną soczewkę obiektywu, który rejestruje materiał wideo w jakości Full HD, 30 klatek na sekundę.
Subskrypcja TVN24 GO na rachunku T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-07-13 14:07 - dodaj komentarz
Stały dostęp do najważniejszych informacji z kraju i świata – w szczególności dziś, w okresie licznych wydarzeń społeczno-politycznych – jest istotny zarówno w życiu codziennym, jak i pracy. Dlatego firmy T‑Mobile i TVN Discovery Polska przygotowały praktyczną opcję dla klientów indywidualnych posiadających abonament na usługi telefoniczne operatora. Od 9 lipca mogą oni skorzystać z subskrypcji platformy newsowej TVN24 GO, a opłatę za tę usługę przypisać do swojego rachunku w T-Mobile.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: