GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Mobilny parking z PLAY w już w ponad 70 miastach
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-25 15:16 - dodaj komentarz
W czerwcu Play, we współpracy ze SkyCash i Digital Virgo, wystartował z nową usługą umożliwiającą mobilną płatność za parking za pomocą SMS. Użytkownicy nie muszą posiadać konta w banku ani karty płatniczej. Wystarczy być klientem Play (usługa przeznaczona jest dla klientów abonamentowych). W celu skorzystania z usługi należy wysłać wiadomość SMS o treści START na bezpłatny numer 80555.
Nowe wersje rosyjskiego mobilnego trojana bankowego Riltok atakują
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-25 15:13 - dodaj komentarz
Badacze z firmy Kaspersky odkryli, że Riltok – mobilne szkodliwe oprogramowanie kradnące pieniądze – rozszerza zasięg swoich ataków z Rosji na resztę świata, począwszy od Europy. Szkodnik podszywa się pod serwisy popularne we Francji, Włoszech oraz w Wielkiej Brytanii. Po raz pierwszy został zaobserwowany w połowie 2018 r. Riltok jest trojanem bankowym. Tego rodzaju szkodniki są niebezpieczne dla użytkowników smartfonów, ponieważ ich celem jest uzyskane dostępu do kont finansowych
Optoma: interaktywne monitory 4K z 20-punktowym dotykiem
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-25 15:09 - dodaj komentarz
Firma Optoma wprowadza do swojej oferty trzy modele interaktywnych monitorów dotykowych o rozdzielczości 4K. Dzięki specjalnym funkcjom pozwalają one uatrakcyjnić i usprawnić przebieg spotkań biznesowych czy też zajęć edukacyjnych. Serce sali konferencyjnej lub wykładowej. Interaktywne monitory dotykowe od Optomy zostały stworzone z myślą o wykorzystaniu w salach konferencyjnych oraz wykładowych.
Kosmiczne eksperymenty studentów PG
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-25 15:03 - dodaj komentarz
Autorzy projektu HEDGEHOG, który w ramach programu REXUS/BEXUS Student Experiment Programme, koordynowanego przez Europejską Agencję Kosmiczną (ESA), został wysłany rakietą w kosmos, podsumują na Politechnice Gdańskiej dotychczasowe rezultaty przedsięwzięcia. Spotkanie z udziałem prof. Krzysztofa Wilde, rektora Politechniki Gdańskiej odbędzie się 26 czerwca, o godz. 15.00 w Sali Senatu w Gmachu Głównym PG.
Więcej urządzeń i narzędzi w ramach platformy Nebula od Zyxel
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-25 15:01 - dodaj komentarz
Platforma Nebula od Zyxel, służąca do konfigurowania i monitorowania urządzeń w sieciach lokalnych właśnie zwiększyła swoją funkcjonalność. Dzięki dodaniu do niej kolejnych sześciu modeli punktów dostępowych oraz nowym narzędziom, usługa ta staje się jeszcze bardziej przyjazna użytkownikom z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Zyxel zaprezentował właśnie najnowszą wersję systemu Nebula, przełomowego rozwiązania sieciowego dedykowanego dla rozwojowych przedsięwzięć
Telewizor QLED Q70 zmienia zasady gry
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-25 14:58 - dodaj komentarz
QLED Q70 to telewizor, który zachwyci nie tylko fanów filmów i seriali, ale także graczy. Dedykowany Tryb Gry oraz szereg technologii, które poprawiają wrażenia z rozgrywki na dużym ekranie, to więcej emocji i lepsza kontrola rozrywki. Procesor Quantum 4K wykorzystujący sztuczną inteligencję zapewnia bardziej wyrazisty i szczegółowy obraz. Perfekcyjny kontrast dzięki Bezpośredniemu Strefowemu Podświetleniu: więcej detali w ciemnych scenach.
Tylko 22proc. Polaków byłoby gotowych udostępnić swoje konto w ramach otwartej bankowości
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-25 14:53 - dodaj komentarz
Wiedza o otwartej bankowości w Polsce, ale również w innych krajach Europy, nie jest powszechna i niewiele osób jest skłonnych udostępnić swoje dane bankowe innym podmiotom - wynika z międzynarodowego badania „Finansowy Barometr ING”. Jednocześnie Polacy są otwarci na robo-doradztwo ze strony programu komputerowego, ale nie powierzyliby mu swoich oszczędności. Z badania wynika, że ponad jedna trzecia respondentów deklaruje korzystanie z biometrii w logowaniu się do aplikacji mobilnej.
Super sale! – uważaj na kieszenie
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-24 15:47 - dodaj komentarz
-50%, -70%, taka okazja już nigdy się nie powtórzy! – dasz się skusić? Koniec czerwca to czas łowów dla fanów wyprzedaży, ale i jeden z najaktywniejszych momentów roku dla internetowych złodziei. Nie daj się puścić z torbami. Wszyscy chcą kupować taniej. Latem kupujemy buty na zimę, zimą – niezbędnik plażowicza. To czas, kiedy można zaoszczędzić parę groszy. I nic w tym złego. Właśnie ruszają sezonowe obniżki cen w centrach handlowych i sklepach internetowych.
Ruszyła rekrutacja do Szkoły Doktorskiej TIB PAN
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-24 15:43 - dodaj komentarz
15 czerwca ruszyła rekrutacja na studia doktoranckie w interdyscyplinarnej Szkole Doktorskiej Instytutów PAN Technologii Informacyjnych i Biomedycznych. Szkoła przygotowuje do uzyskania stopnia doktora w dziedzinach: informatyka techniczna i telekomunikacja, inżynieria biomedyczna oraz nauki medyczne. W prowadzeniu szkoły z instytutami PAN współpracuje NASK PIB. Dokumenty można składać do 9 lipca. Misją Szkoły Doktorskiej TIB PAN jest interdyscyplinarne kształcenie osób,
10 przykazań pozytywnego internauty
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-24 15:36 - dodaj komentarz
Na ulicach młodzież w białych koszulach, nauczyciele obładowani bombonierkami i naręczami kwiatów. Czyli mamy wakacje! Zapewne oprócz zdobywania szczytów i odkrywania dzikich plaż spędzicie też trochę czasu w sieci. Dlatego przypominamy o kampanii #jestnaswiecej Fundacji Orange, w której wyrażamy sprzeciw wobec hejtu. Zasady kierujemy do młodzieży, ale kto z nas nie czuje się młody? Zaczynamy!
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: