GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Aplikacje do edycji zdjęć dostępne w Sklepie Play skrywają trojana MobOk
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-24 15:33 - dodaj komentarz
Eksperci z firmy Kaspersky wykryli szkodliwe oprogramowanie MobOk, które kradło pieniądze i ukrywało się w pozornie legalnych aplikacjach do edycji zdjęć dostępnych w Sklepie Play firmy Google. Szacuje się, że w momencie wykrycia aplikacje „Pink Camera” oraz „Pink Camera 2” zostały zainstalowane około 10 000 razy. Ich celem była kradzież informacji osobowych oraz wykorzystanie ich do zarejestrowania ofiar w płatnych serwisach subskrypcyjnych.
Teraz w Strefie Plusów można dostać voucher 50 zł na prezentmarzen.com
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-24 15:32 - dodaj komentarz
Można skoczyć ze spadochronem, skorzystać ze SPA lub wybrać jedną z wielu innych atrakcji w niższej cenie! 1376 lokalizacji i ponad 3500 atrakcji do wyboru! Już od dziś użytkownicy wszystkich rodzajów ofert telekomunikacyjnych w sieci Plus mogą dostać voucher o wartości 50 zł na niezapomniane przeżycia z prezentmarzen.com! „Prezent Marzeń od Plusa” to promocja dla klientów wszystkich rodzajów ofert (abonament, mix, na kartę, Internet),
Internet światłowodowy Orange szybszy także dla firm
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-24 15:29 - dodaj komentarz
Kilka dni temu Orange Polska zwiększył prędkość światłowodu dla klientów indywidualnych. Teraz zrobił to samo dla biznesu. Firmy potrzebują niezawodnego i szybkiego dostępu do sieci. Prowadząc biznes trzeba wiedzieć, co dzieje się na rynku i szybko reagować na zmiany. Znaczenie ma przy tym nie tylko szybkość pobierania danych, ale również ich wysyłania. Dlatego od teraz klienci biznesowi Orange mogą skorzystać z opcji o prędkości pobierania 900 Mb/s i wysyłania 300 Mb/s.
Nie bądź jak Kinga Rusin. Nie publikuj danych karty pokładowej w Internecie
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-24 15:27 - dodaj komentarz
Kinga Rusin, polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna, opublikowała jakiś czas temu na swoim profilu na Facebooku zdjęcie karty pokładowej. Jeden z blogerów udowodnił, że skanując podany na fotografii biletu kod QR, można zdobyć pełne dane dziennikarki tj. numer paszportu czy datę urodzenia. Co więcej, w ten sposób każdy mógł zalogować się do systemu zarządzania lotem i nawet odwołać podróż Kingi Rusin!
Dlaczego Polacy chcą dostawać SMS-y od urzędników?
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-24 15:14 - dodaj komentarz
Kolejki i biurokrację zamienilibyśmy na sposób komunikacji z urzędem, który naprawdę działa. Aż 87% osób deklaruje, że subskrybowałoby powiadomienia SMS od urzędu, gdyby było to możliwe w ich miejscowości. Ostrzeżenia przed burzą, upałami lub powodzią to wiadomości, które najbardziej chcielibyśmy dostawać SMS-em. Dla 81% respondentów badania opinii zrealizowanego dla SMSAPI, ten rodzaj wiadomości jest najważniejszy w komunikacji na linii samorząd - obywatele.
ParrotOne: łatwiejsza komunikacja dla osób z niepełnosprawnościami
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-24 15:10 - dodaj komentarz
Polski start-up ParrotOne prezentuje aplikację mobilną, która ułatwi komunikację osobom mającym trudności ze sprawnością rąk i dłoni. Komunikator pozwala na ograniczenie do minimum liczby ruchów potrzebnych do pisania wiadomości. W samej Polsce ParrotOne może pomóc nawet 2,5 milionom osób. ParrotOne to odpowiedź na potrzeby osób, które mają problemy manualne z obsługą klawiatur dotykowych w smartfonach lub tabletach.
BullSequana S800 najbardziej wydajnym serwerem przetwarzania w środowisku SAP HANA
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-24 15:06 - dodaj komentarz
Atos, światowy lider w dziedzinie cyfrowej transformacji, przy pomocy serwera BullSequana S800 ustanowił światowy rekord wydajności serwera, w środowisku SAP na rynku (zgodnie z najnowszym testem porównawczym SAP BW dla SAP HANA Standard Application Benchmark (wersja 3) opublikowanym 22 maja. Serwer BullSequana 800 firmy Atos, wyposażony w procesory drugiej generacji Intel Xeon Platinum, dostarcza 24,7 miliarda początkowych wyników pokonując wszystkie 8-gniazdowe
Nowa linia dysków do zastosowań przemysłowych od TRANSCEND
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-24 15:03 - dodaj komentarz
Firma TRANSCEND prezentuje nową linię dysków SSD charakteryzujących się wysoką odpornością na temperaturę oraz wytrzymałością 3 000 cykli P/E. Nośniki przeznaczone są do zastosowań przemysłowych takich jak infrastruktura monitoringu wizyjnego czy inteligentnego transportu (ITS) oraz systemy wykorzystujące uczenie maszynowe i sztuczną inteligencję (AIoT). Dyski z nowej linii TRANSCEND dostępne są w czterech wersjach.
Teraźniejszość i przyszłość SmartHome w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-24 14:58 - dodaj komentarz
Smartfony stają się komponentem wyższych kategorii SmartHomu, jako interfejs pozwalający na zdalne komunikowanie się z urządzeniami i zarządzanie nimi na odległość. Jednocześnie następuje zmiana w zakresie komunikowania się z urządzaniami AGD, ogrzewania, oświetlenia, z manualno-smartfonowego na głosowy. Świadomość klientów w obszarze najnowszych technologii (Asystent Googla, Alexa, AI, VR) jest nadal bardzo słaba.
Samsung pokazał swój modelowy dom przyszłości
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-24 14:54 - dodaj komentarz
Łazienkowe lustro diagnozujące Twój stan zdrowia, a może wanna połączona ze smartfonem, którą możesz napełnić jeszcze zanim wrócisz do domu? Według marki Samsung takie rozwiązania już niebawem przestaną być scenariuszem filmu science fiction, lecz naszą codziennością. Aby przygotować nas na nadchodzącą rzeczywistość marka postawiła w Seulu modelowy dom przyszłości.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: