GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

50 GB za mobilną aplikację Plus Online
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-06 15:02 - dodaj komentarz
Mobilny Plus Online to specjalna aplikacja do zarządzania kontem klienta, dzięki której możliwy jest stały i bezpłatny dostęp do bieżących informacji związanych z kontem bilingowym, aktualną ofertą operatora oraz można zakupić dodatkowe pakiety lub usługi. Teraz można dostać za darmo olbrzymi pakiet internetowy tylko za jej pobranie i zainstalowanie na swoim telefonie, a w kolejnych miesiącach planowane są kolejne promocje dla użytkowników aplikacji Mobilny Plus Online.
Orange i Roovee zbudowały system rowerów miejskich w Ostrołęce
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-06 14:56 - dodaj komentarz
Mieszkańcy Ostrołęki od 2 maja mogą poruszać się po swoim mieście rowerami miejskimi. We współpracy z władzami samorządowymi system wypożyczania rowerów zbudowało konsorcjum Orange Polska i firmy Roovee. Na system składa się 35 rowerów, 225 stojaków, 6 stref parkowania i 6 stacji napraw. Rowery wyposażone są w komputer pokładowy oraz czujnik ruchu. Wewnątrz każdego z nich znajdzie się karta SIM.
Grooming, flaming czy happy slapping – przed czym dzisiaj powinniśmy chronić swoje dzieci?
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-06 14:51 - dodaj komentarz
Wszyscy wiemy, jak kuszące bywa wykorzystywanie urządzeń mobilnych, aby utrzymać nasze dziecko w spokoju. Współczesne „elektroniczne nianie”, czyli tablety i telefony sprawdzają się, kiedy musimy dokończyć w domu służbowe zadania, zrobić obiad lub kiedy po prostu potrzebujemy chwili odpoczynku. Z tego powodu blisko 70 proc. rodziców udostępnia swoim pociechom urządzenia mobilne, dlatego też liczba dzieci, które mają kontakt ze sprzętem elektronicznym stale rośnie.
Telewizor QLED Q90 już w sprzedaży
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-06 14:48 - dodaj komentarz
QLED Q90 to najwyższy model z oferty telewizorów 4K firmy Samsung na ten rok, dlatego widzowie mogą liczyć na wszystko, co najlepsze. Obraz w jakości 4K zachwyci bogactwem kolorów i szczegółów, a zaawansowane technologie, wykorzystujące sztuczną inteligencję, pomogą wejść na wyższy poziom emocji. Świetne wrażenia z codziennego użytkowania zapewnia przystępna platforma Smart TV oraz unikatowe rozwiązania, takie jak połączenie Jednym Prawie Niewidocznym Przewodem czy Tryb Ambient,
BNP Paribas z XOXO Wi-Fi ułatwia dostęp do sieci na całym świecie
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-06 14:43 - dodaj komentarz
Każdy, kto choć raz wyruszył w podróż poza granice Polski z pewnością zdaje sobie sprawę, że połączenie z Internetem, zwłaszcza w odległych zakątkach świata, może być bardzo trudne lub wiązać się z wysokimi kosztami. Wykorzystanie 1 GB Internetu poza Unią Europejską może wynieść nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Coraz częstszym problemem jest również bezpieczeństwo naszych danych w sieci, szczególnie za granicą, gdzie logujemy się do nieznanych hotspotów.
Majówka z polskimi filmami w Netia VOD
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-04-30 15:34 - dodaj komentarz
Przed nami długi weekend majowy. Dla wszystkich domatorów i fanów polskiego kina przygotowaliśmy nową, promocyjną zakładkę w naszej wypożyczalni VOD, a w niej same polskie produkcje w mocno obniżonych cenach. Planujesz spotkanie z przyjaciółkami? Na babskie wieczory polecamy Sztukę Kochania. Historię Michaliny Wisłockiej oraz Moje córki krowy. "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” Oparty na faktach firm, przedstawiający rewolucję seksualną w wersji PRL.
Doładuj konto w T‑Mobile i wygraj wycieczkę
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-04-30 15:31 - dodaj komentarz
Przed nami wakacje, czyli czas upragnionych wyjazdów. T‑Mobile chce pomóc swoim klientom wybrać się na wymarzoną wycieczkę, dlatego startuje z konkursem „Wakacyjne doładowanie”. Prawie 400 osób będzie mogło zdobyć atrakcyjne nagrody. Jak wziąć udział w konkursie? Zasady są naprawdę proste. Wystarczy od 6 maja do 5 lipca doładować numer w jednym z kanałów online za minimum 30 zł, wypełnić formularz konkursowy oraz dokończyć zdanie „Czuję, że lato zaczyna się gdy…”.
Xiaomi Redmi 7 w PLAY bez abonamentu (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-04-30 14:39 - dodaj komentarz
Xiaomi Redmi 7 to tani, ale bardzo przyzwoity smartfon jak na Xiaomi przystało. Redmi 7 jest niewątpliwie jedną z tych opcji, na które warto zwrócić uwagę, jeżeli macie ważniejsze wyzwania dla Waszego portfela. To telefon, który zaspokoi twoje potrzeby, jeżeli oczekujesz dobrej ceny i jakości. W sieci Play jest dostępny bez abonamentu. Smartfon został wyposażony w doskonały ekran 6,26 cala Water Drop. Dla bezpieczeństwa pokryto go szkłem hartowanym Corning Gorilla Glass 5.
NASK wesprze finansowo inicjatywy edukacyjne
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-04-29 16:22 - dodaj komentarz
Inicjatywy edukacyjne, mające na celu rozwijanie kompetencji cyfrowych, będą wspierane przez NASK Państwowy Instytut Badawczy. O utworzeniu specjalnego funduszu na ten cel zdecydował Dyrektor NASK dr hab. inż. Jacek Leśkow. 26 kwietnia na pierwszym posiedzeniu zebrała się kapituła funduszu, w której skład wchodzą eksperci ze środowiska naukowego i akademickiego.
Stłuczony ekran w telefonie? HUAWEI wymieni go nawet do 50proc. taniej
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-04-29 16:21 - dodaj komentarz
Właściciele smartfonów lub tabletu Huawei będą mogli wymienić stłuczony ekran nawet do 50% taniej, a naprawiony ekran zostanie bezpłatnie zabezpieczony folią ochronną. Promocja potrwa od 15 kwietnia do 15 maja i będzie można z niej skorzystać w 18 autoryzowanych serwisach Huawei w Polsce, także w sklepie Huawei Warszawa w Arkadii. Promocja obejmuje 1 model tabletu i 12 modeli smartfonów Huawei, zarówno z flagowych linii, jak i ze średniej półki.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: