GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

30 mln złotych od Grupy Polsat na wsparcie walki z pandemią koronawirusa
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-07-13 14:06 - dodaj komentarz
Zygmunt Solorz i Grupa Polsat przeznaczyli w sumie kwotę ponad 30 mln złotych na wsparcie społeczeństwa i służby zdrowia podczas dotychczasowej walki z pandemią koronawirusa. Pomoc była skierowana między innymi do szpitali, lekarzy, pielęgniarek, pracowników służb medycznych, jak również np. do dzieci z domów dziecka. Zygmunt Solorz i Grupa Polsat od początku trwania pandemii odpowiedzialnie angażują się w działania pomocowe dla wielu grup społecznych.
Kaspersky wprowadza zintegrowane rozwiązanie ochrony punktów końcowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-07-13 14:04 - dodaj komentarz
Kaspersky prezentuje nowe podejście, które integruje produkt Kaspersky Endpoint Security for Business z chmurową konsolą administracyjną, rozwiązaniem Kaspersky Endpoint Detection and Response Optimum (EDR Optimum) oraz piaskownicą Kaspersky Sandbox. Nowe rozwiązanie EDR zostało dostosowane do potrzeb organizacji posiadających ograniczoną wiedzę oraz zasoby w zakresie bezpieczeństwa, oferując natychmiastową widoczność oraz szczegółowe informacje
Wzmocniona sieć Orange w miejscowościach turystycznych
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-07-13 14:00 - dodaj komentarz
Każdego lata Orange przygotowuje swoją sieć mobilną w miejscowościach turystycznych, tak abyście mogli z niej korzystać bardziej komfortowo. Chodzi o miejscowości nad Morzem Bałtyckim, w górach i nad jeziorami. Robi to na kilka sposobów. Buduje nowe stacje, dostawia stacje mobilne, dokłada warstwy LTE i zrobili refarming. Nie inaczej jest w sezonie 2020. Nowe stacje bazowe (13) wybudowaliśmy w miejscowościach: Stawiguda, Morąg, Wierzbowo, Choczewo, Wisła,
T-Mobile Polska rozwija swoją sieć data center
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-07-13 13:56 - dodaj komentarz
T‑Mobile stawia na rozwój usług data center. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, budowa nowej inwestycji przy ul. Szlacheckiej w Warszawie właśnie ruszyła! Będzie to bardzo nowoczesny obiekt data center o całkowitej powierzchni 4400 m². Zastosowane tam systemy bezpieczeństwa fizycznego i technologicznego zagwarantują wysoką jakość usług i zapewnią klientom stabilne, nowoczesne rozwiązania, dopasowane idealnie do ich potrzeb biznesowych.
Urocze nowości myPhone. Dziś debiutują Rumba 2 i Twist 2
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-07-13 13:53 - dodaj komentarz
myPhone (mPTech Sp. z o.o), krajowy lider w produkcji telefonów klasycznych, wprowadził na rynek kolejne generacje popularnych komórek z praktyczną klapką tj.: myPhone Rumba 2 i Twist 2. Obydwa modele z ekranem 2,4” wyróżnia zjawiskowa stylistyka i łatwa obsługa. Telefony w zestawie wraz ze stacją ładującą wyceniono odpowiednio na 159 zł i 119 zł. Co oferują i czym się różnią?
TP-Link TL-MR100 – budżetowy router do internetu mobilnego
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-07-10 15:15 - dodaj komentarz
TP-Link poszerza portfolio routerów LTE o nowy model i wprowadza na rynek stacjonarny router TL-MR100. Nowe urządzenie wyróżnia się niezwykle prostą konfiguracją oraz atrakcyjną ceną. TL-MR100 jest doskonałą propozycja dla wszystkich osób, które nie mają możliwości podłączenia się do infrastruktury kablowej lub dla tych, którzy chcieliby ze swojego Internetu korzystać nawet podczas urlopu, np. w trakcie wyjazdu na działkę.
Już ponad 100 tysięcy klientów korzysta z aplikacji Plus Fun
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-07-10 15:08 - dodaj komentarz
Liczba nowych użytkowników aplikacji Plus Fun przekroczyła już 100 tysięcy! Tylu klientów zarówno pobrało, jak i wykazało się aktywnością, a wszystko to w niecałe półtora miesiąca! Plus Fun to nowoczesna aplikacja na smartfony dostępna tylko dla klientów sieci Plusa, w której codziennie można znaleźć bogatą ofertę różnorodnych materiałów wideo.
FutureLAB. Nowe laboratorium Politechniki Gdańskiej
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-07-10 15:05 - dodaj komentarz
Politechnika Gdańska zyskała nową przestrzeń do rozwoju projektów badawczych naukowców Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki. W laboratorium FutureLAB, otwartym na początku lipca, znalazł się zespół specjalistycznych stanowisk badawczych, które posłużą naukowcom do rozwoju nowych technologii elektronicznych, mających szerokie możliwości praktycznych zastosowań.
Raport CERT Polska: uwaga na oszustwa w internecie
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-07-10 14:58 - dodaj komentarz
Oszustwa, kradzież danych i wyłudzanie pieniędzy to najczęstsze incydenty w sieci, zgłoszone w 2019 roku do CERT Polska w NASK. Specjalistów niepokoi m.in. rosnąca liczba e-maili wywołujących fałszywe alarmy bombowe. Jak wynika z opublikowanego właśnie raportu CERT Polska - w ubiegłym roku najczęściej występującym typem ataku był phishing, czyli niebezpieczna próba wyłudzenia loginu i hasła do np. konta bankowego, poczty elektronicznej lub portalu społecznościowego.
Niezbędnik podróżnika, czyli jakie dane warto zabrać na wakacje
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-07-10 14:50 - dodaj komentarz
Czekacie na urlop? Planujecie swoją wymarzoną podróż po Polsce? Bez względu na to, czy stawiacie na morze, góry, czy nowe i mniej znane zakątki kraju, mnóstwo inspiracji i praktycznych wskazówek znajdziecie na naszym portalu Dane.gov.pl. Portal to nie tylko dane, cenne dla przedsiębiorców, do wykorzystywania w programach i aplikacjach. Przygotowaliśmy dla Was ponad 17 000 zasobów m.in. z zakresu zdrowia, budżetu, pogody, czy turystyki.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: