GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Biometria, płatności natychmiastowe i split payments w GOmobile Biznes
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-06-05 14:43 - dodaj komentarz
Bank BNP Paribas udostępnił swoim klientom biznesowym nowe funkcjonalności w aplikacji mobilnej GOmobile Biznes. Wśród nowości jest między innymi wykorzystanie biometrii do uruchamiania aplikacji, realizowanie płatności natychmiastowych oraz obsługa płatności podzielonych, czyli tzw. split payments. Bank niedawno zdecydował o odświeżeniu i uzupełnieniu ekosystemu bankowości internetowej dla firm, w skład którego obecnie wchodzą: główny system bankowości internetowej
Elektroniczny podpis kwalifikowany w umowie leasingu w ING
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-06-05 14:40 - dodaj komentarz
ING Lease wprowadza możliwość podpisania umowy leasingowej wykorzystując elektroniczny podpis kwalifikowany. Dzięki temu przedsiębiorcy i właściciele firm mogą skorzystać z oferty leasingu oraz dopełnić formalności w sposób całkowicie zdalny. Bycie on-line skraca czas reakcji, pozwala wspierać klienta niezależnie od pory dnia czy miejsca - czy to w momencie decyzji zakupowej i wyboru finansowania, czy też w zakresie obsługi posprzedażowej.
Play rozbudowuje sieć 5G
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-06-04 14:44 - dodaj komentarz
W 6 miesięcy od pierwszej informacji na temat wdrożenia 5G technologia ta jest już dostępna w sieci Play, a do końca czerwca obejmie swym zasięgiem 53 miasta i miejscowości na terenie Polski. Dotyczy to zarówno dużych aglomeracji, jak i mniejszych miejscowości. Sieć 5G w Play wykorzystuje pasmo 2100 MHz. Po zakomunikowaniu wdrożenia 5G w Play w grudniu 2019 r. i tegorocznym styczniowym uruchomieniu pierwszej sieci 5G na terenie Trójmiasta operator kontynuował
3 miesiące za 0 zł na wszystkie smartfony w Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-06-04 14:41 - dodaj komentarz
Kup dowolny smartfon z abonamentem, a my zapłacimy pierwsze trzy raty – to propozycja Orange na rozpoczynający się sezon letni. Oferta startuje dzisiaj i dotyczy Planów Mobilnych 45, 55 i 75, Planów Firmowych oraz pakietów Orange Love. Skorzystają z niej klienci, którzy do 1 lipca br. podpiszą nową lub przedłużą obecną umowę abonamentową na kolejne 24 miesiące. Promocja obejmuje wszystkie telefony oferowane przez operatora w tym najnowsze modele marki Samsung, Xiaomi, Huawei czy OPPO.
Będziemy na Was czekać - nowa kampania UPC
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-06-04 14:39 - dodaj komentarz
W UPC #dzialamyztroska, dbając, by w czasie #zostanwdomu nasi klienci mogli cieszyć się najwyższą jakością naszych cyfrowych usług: internetu, telewizji, telefonii i usług mobilnych. Po to, by móc zdalnie pracować, uczyć się, komunikować z bliskimi oraz korzystać z cyfrowej rozrywki i wszystkiego, co dla nich ważne. Ale dzielimy się też optymistycznym spojrzeniem w przyszłość z nadzieją na powrót do normalności. Wierzymy, że ten czas w końcu nadejdzie, ale póki co bądźcie z nami!
Samsung partnerem raportu Startupy pozytywnego wpływu 2020
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-06-04 14:32 - dodaj komentarz
Firma Samsung została partnerem drugiej edycji raportu „Startupy Pozytywnego Wpływu 2020”, zainicjowanego przez Kozminski Business Hub (KBH). W raporcie opisanych zostało 16 startupów, w tym organizacja Planet Heroes, działająca pod skrzydłami Samsung Inkubator. Startupy pozytywnego wpływu to organizacje nastawione na działania na rzecz wspólnego dobra, odpowiadające na wyzwania określone w 17 Celach Zrównoważonego Rozwoju ONZ.
Zaawansowane ugrupowanie cyberprzestępcze udoskonala swój zestaw narzędzi
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-06-04 14:29 - dodaj komentarz
Badacze z firmy Kaspersky zdekonstruowali uaktualniony, bardziej wyrafinowany zestaw narzędzi wykorzystywany przez ugrupowanie cyberprzestępcze o nazwie Cycldek, które atakuje rządy w Azji Południowo-Wschodniej od co najmniej 2013 r. Zidentyfikowano, między innymi, nieznane wcześniej szkodliwe oprogramowanie – o nazwie USBCulprit – które potrafi przemieszczać się w sieci w celu zdobycia poszukiwanych danych.
UKE monitoruje proces przełączania kanałów naziemnej telewizji cyfrowej
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-06-04 14:26 - dodaj komentarz
Do piątku potrwa przełączanie przez operatorów technicznych kanałów naziemnej telewizji cyfrowej w ośmiu województwach, dzięki czemu zwolnione zostaną pasma częstotliwości dla technologii 5G. Proces monitorują pracownicy Delegatur UKE. Monitoring procesu przełączania kanałów rozpoczął się 3 czerwca 2020 o godz. 4 rano. Zaangażowanych jest w to 33 pracowników służb technicznych Delegatur UKE, którzy wykorzystali do tego sześć Stałych Stacji Pomiarowych, sześć Ruchomych
Raport Startupy Pozytywnego Wpływu – edycja II
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-06-04 14:24 - dodaj komentarz
Właśnie ukazał się Raport o startupach pozytywnego wpływu. Co to za organizacje? Mają różne formy: od technologicznego startupu po spółdzielnię socjalną czy fundację. Pojawiają się w różnych branżach: od wegańskiej żywności i odpowiedzialnej mody do platform upcyklingu i domów pasywnych. Rozwijają się dzięki pasji założycieli i założycielek oraz ramom wyznaczonym przez 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju. Łączy ich szersze spojrzenie na rolę biznesu, który oprócz ekonomicznej wartości
Voucher na smartfony i abonament w T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-06-04 14:21 - dodaj komentarz
O tym, że smartfony stały się nieodłącznym elementem naszego życia, nikogo nie trzeba przekonywać. Dlatego od jutra, w ramach kolejnej odsłony akcji Happy Fridays, klienci T-Mobile poszukujący nowoczesnych telefonów i atrakcyjnych planów taryfowych, będą mogli kupić je o 100 zł taniej. Wystarczy, że odbiorą voucher w aplikacji „Mój T-Mobile” lub SMS-em.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: