GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

W Polsce RODO w pełni
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-04-29 16:19 - dodaj komentarz
Od soboty (4 maja) zacznie obowiązywać pakiet zmian dostosowujący polskie przepisy sektorowe do wymagań unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych. Pakiet zmian uchwalony 21 lutego tego roku zmienia aż 162 polskie akty prawne. To efekt dwuletniego procesu legislacyjnego, intensywnej pracy Ministerstwa Cyfryzacji, uzgodnień międzyresortowych i konsultacji społecznych.
W 2018 r. prawie 2000 przypadków treści pornograficznych z udziałem dzieci
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-04-29 16:16 - dodaj komentarz
13 239 incydentów, związanych z nielegalnymi lub szkodliwymi treściami w internecie przeanalizowali w ubiegłym roku eksperci zespołu reagowania Dyżurnet.pl. Prawie 2000 z nich stanowiły treści prezentujące seksualne wykorzystywanie dzieci. Eksperci zauważają niepokojący trend – w sieci krążą zdjęcia i wideo o charakterze seksualnym, które dzieci i młodzież wykonują i udostępniają samodzielnie.
Majówka w Orange na kartę za 2 zł
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-04-29 16:14 - dodaj komentarz
Od 29 kwietnia do 5 maja 2019 r. klienci Orange na kartę mogą włączyć usługę „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich+2 GB” za jedyne 2 zł! Usługa umożliwia wykonywanie nielimitowanych połączeń głosowych na numery komórkowe i stacjonarne, wysyłanie nielimitowanej liczby SMS-ów na numery komórkowe oraz zawiera pakiet 2 GB danych, do wykorzystania przez 5 dni. Włączenie usługi nastąpi automatycznie, a potwierdzenie zostanie wysłanie SMS-em.
100proc. więcej na majówkę do doładowań Plus na Kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-04-29 16:12 - dodaj komentarz
Bonus 100% więcej do doładowania mogą dostać użytkownicy Plus na Kartę w jednodniowej promocji z okazji długiego majowego weekendu. Promocja trwa tyko we wtorek 30 kwietnia br, i by z niej skorzystać wystarczy za pośrednictwem kanału bankowo-internetowego doładować swoje konto kwotą od 30 zł do 99 zł. Przyznany bonus można wykorzystać na wszystkie usługi telekomunikacyjne, natomiast nie przedłuża on ważności konta.
Rozszerzona inteligencja – Lider w tandemie z AI
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-04-29 16:10 - dodaj komentarz
Z przeprowadzonego przez Microsoft badania AI Pulse wynika, że przyszłość liderów biznesu nieodłącznie związana jest z rozszerzoną inteligencją. Ponad 79 proc. ankietowanych przyznało, że w obliczu dynamicznego rozwoju technologii, nowe umiejętności i ciągła potrzeba rozwoju są koniecznością. Sztuczna inteligencja, którą celowo nazywamy rozszerzoną inteligencją będzie wspierać menedżerów w codziennej pracy dzięki wykorzystaniu odpowiednich rozwiązań, lecz także dzięki
Orange Polska wzmacnia swój biznes ICT
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-04-29 16:07 - dodaj komentarz
Orange Polska podpisał wstępną umowę kupna 100% udziałów w BlueSoft Sp. z o.o., specjalizującym się w tworzeniu oprogramowania i aplikacji dla biznesu. Dzięki temu operator zyskuje kompetencje kluczowe dla rozwoju pełnej oferty dla cyfryzacji polskich firm. Akwizycja jest ważnym krokiem do realizacji strategii Orange Polska na rynku ICT. Rozszerzając wiedzę i doświadczenie operatora telekomunikacyjnego oraz integratora ICT o możliwości tworzenia oprogramowania, Orange Polska będzie mógł
myPhone z promocjami na Komunię
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-04-29 16:01 - dodaj komentarz
Smartfony, tablety i laptopy – te i inne urządzenia z segmentu elektroniki użytkowej to najbardziej pożądane prezenty komunijne. Ucieszą się z nich wszystkie dzieci, ponieważ są praktyczne, wielofunkcyjne i na czasie. Z pomocą w wyborze odpowiednich modeli spieszy myPhone, który z okazji I Komunii przygotował wyjątkowe promocje. Smartfon, tak jak tablet czy laptop to sprawdzony prezent na I Komunię zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki.
HUAWEI prezentuje FreeLace: bezprzewodowe słuchawki na szyję
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-04-26 15:48 - dodaj komentarz
Huawei FreeLace, bezprzewodowe słuchawki do noszenia na szyi, którym wystarcza 5 minut ładowania, by działały przez aż 4 godziny - to nowość od Huawei, zaprezentowana 26 marca w Paryżu podczas globalnej premiery smartfonów z serii HUAWEI P30. Huawei FreeLace będą dostępne na polskim rynku w maju w cenie 339 PLN. Huawei FreeLace to unikalne rozwiązanie, które łączy wygodę korzystania ze słuchawek bezprzewodowych z możliwością szybkiego parowania i ładowania za pomocą telefonu, z
#selfietime - dbaj o swój wizerunek i bezpieczeństwo podczas majówki
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-04-26 15:44 - dodaj komentarz
Na bogato! Kto nie lubi tak wypoczywać? Ale czy wszyscy muszą o tym wiedzieć? Zostaw coś dla siebie. Wskazywanie w mediach społecznościowych lokalizacji, w której aktualnie jesteś, to publiczne zaproszenie złodzieja do domu. Im dalej jesteś, tym więcej będzie miał czasu, by Cię odwiedzić. Internet nie uznaje ani majówki, ani przerwy wakacyjnej. To co do niego wrzucisz, zostanie tam na zawsze.
HUAWEI P30 Pro potroił wynik sprzedażowy swojego poprzednika
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-04-26 15:41 - dodaj komentarz
Sprzedażowy sukces najnowszego flagowego smartfona HUAWEI P30 Pro. Po pierwszych dwóch tygodniach sprzedaży w Polsce, model ten osiągnął trzykrotnie lepszy wynik niż jego poprzednik z 2018 roku, HUAWEI P20 Pro. Informację tę podał Jefferson Zhang, dyrektor zarządzający Huawei Consumer Business Group Polska, podczas warszawskiej premiery najnowszych smartfonów.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: