GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

1500 gospodarstw domowych w sieci NEXERY już pod koniec czerwca
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-21 16:02 - dodaj komentarz
Pod koniec czerwca już ponad półtora tysiąca punktów adresowych znajdujących się w obszarze sieci światłowodowej rozbudowywanej przez NEXERĘ będzie posiadać dostęp do szybkiej łączności z Internetem. Z usług oferowanych przez detalicznych dostawców wykorzystujących infrastrukturę światłowodową NEXERY będą mogli korzystać mieszkańcy ponad 30 miejscowości. Są one zlokalizowane na terenie trzech regionów: Warmii i Mazur, Łódzkiego oraz Świętokrzyskiego.
Coraz więcej użytkowników instaluje fałszywe aplikacje do czyszczenia systemu
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-21 15:58 - dodaj komentarz
Eksperci z firmy Kaspersky wykryli dwukrotny wzrost liczby osób zaatakowanych przy użyciu fałszywych narzędzi do czyszczenia systemu – programów stworzonych w celu podstępnego nakłonienia użytkowników do zapłacenia za rzekomą naprawę poważnych problemów z komputerem. W pierwszej połowie 2019 r. liczba zaatakowanych użytkowników wynosiła 1 456 219. Dla porównania, w analogicznym okresie w 2018 r. odnotowano 747 322 ofiar tych zagrożeń.
Kolejne cztery kanały TV w ofercie Netii
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-21 15:55 - dodaj komentarz
Netia wzbogaciła dzisiaj (18 czerwca) swoją ofertę TV o cztery kolejne kanały: TVN Fabuła HD, NTL Radomsko, Discovery Life HD, Food Network HD. Jakość dwóch innych popularnych pozycji została podniesiona do HD. Po zmianach oferta TV Netii składa się z 221 kanałów, w tym 132 w jakości HD. Netia systematycznie rozwija swoją ofertę multimedialnej rozrywki, w tym również tradycyjnych kanałów TV. Od 18 czerwca br. w ofercie operatora znalazły się kolejne cztery kanały TV.
Sieć PLAY wyróżniona przez Urząd Komunikacji Elektronicznej
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-21 15:53 - dodaj komentarz
Na podstawie ponad 260 tys. pomiarów przeprowadzonych przez ostatnie pół roku, Urząd Komunikacji Elektronicznej stworzył ranking sieci operatorów stacjonarnych i mobilnych. Sieć PLAY jest numerem 1 wśród operatorów mobilnych. To nie jest przypadek. Tytaniczna wręcz – jak mówią niektórzy – praca zespołu sieciowego przynosi efekty! Ale Play nie spoczywa na laurach. Nieustająco rozwija swoją niezależną sieć.
5G w Polsce gotowe do startu
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-21 15:46 - dodaj komentarz
Na całym świecie dwunastu operatorów uruchomiło komercyjnie sieć 5G. Ericsson dostarczył swoje rozwiązania dla dziewięciu z nich. Firma Ericsson uruchomiła komercyjnie 5G na czterech kontynentach. W Polsce pierwsze wprowadzenie 5G firma ogłosiła z Orange Poland w Zakopanem. W Łodzi Ericsson podpisał Porozumienie Programu S5. Według analiz raportu McKinsey, dzięki pełnemu wykorzystaniu potencjału cyfryzacji PKB Polski może być wyższy aż o 64 mld euro do 2025 roku.
#WhatisLove - internetowa kampania UPC Polska (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-19 15:04 - dodaj komentarz
W UPC kochamy naszych klientów i chcemy dawać im jak najwięcej radości. Dlatego na co dzień skupiamy się na tym, w czym jesteśmy najlepsi - dostarczaniu najlepszej telewizji i superszybkiego internetu opartego na światłowodzie. #OgarniamyWłasnePodwórko najlepiej, jak potrafimy, dlatego w oczach klientów jesteśmy #NajbardziejPolecanymOperatorem. Jeśli kiedykolwiek doświadczysz małego hejtu, zawsze możesz na niego odpowiedzieć miłością… Tak jak UPC!
CERT Orange Polska w projekcie SIMARGL
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-19 15:01 - dodaj komentarz
Złośliwe oprogramowanie, wyciek informacji, czy stegomalware, polegający na ukrywaniu wykradanych od firm danych w legalnych treściach – to dziś jedne z najbardziej palących wyzwań w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Rozpoczęty właśnie trzyletni europejski projekt SIMARGL ma się zająć opracowaniem narzędzi bardziej skutecznego wykrywania tych zagrożeń. Skupia on ekspertów z kilkunastu europejskich instytucji naukowych i firm – wśród nich Orange Polska.
Zapraszamy na konferencję Internet Rzeczy – Polska Przyszłości
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-19 14:59 - dodaj komentarz
Jak dziś Polska prezentuje się na tle krajów zaawansowanych technologicznie? Jakie kroki musimy podjąć, aby w roku 2025 znaleźć się w centrum gospodarczej i technologicznej mapy Europy? Czy polskie gminy, firmy i ośrodki naukowe mają szanse być liderami światowej „rewolucji technologicznej? Na te i inne pytania postaramy się udzielić odpowiedzi podczas konferencji 2 lipca 2019 r.
ESET kolejny rok z tytułem czempiona kanału sprzedaży
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-19 14:56 - dodaj komentarz
Canalys to niezależna organizacja badawcza, znana ze swoich analiz dotyczących nowych technologii. W swoim ostatnim badaniu sklasyfikowała dostawców rozwiązań IT, oceniając ich skuteczność działania w kanale resellerskim (m.in. inwestycje, strategię, czy wyniki finansowe). Firma ESET drugi rok z rzędu została wskazana w raporcie wśród pięciu najlepszych producentów IT.
Samsung postawił na Times Square ekran o wielkości pięciu kortów tenisowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-19 14:55 - dodaj komentarz
Samsung Electronics ukończył instalację ogromnych wyświetlaczy LED na kultowym budynku One Times Square w Nowym Jorku. Wyświetlacze zajmują powierzchnię 1081 metrów kwadratowych i tworzą jedną z największych i najdroższych tego typu instalacji na świecie. Ekrany umieszczone w samym centrum najważniejszej „sceny reklamowej” świata, służą do wyświetlania dowolnych treści reklamowych oraz transmisji na żywo.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: