GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Nowa usługa Smart Car od T‑Mobile - Inteligentny samochód dla każdego
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-19 16:15 - 1 komentarz
T‑Mobile wprowadził właśnie do swojej oferty usługę Smart Car. Innowacyjny produkt pozwala m.in. na monitorowanie w czasie rzeczywistym parametrów pojazdu, kontroli jego lokalizacji i tempa poruszania się, a także zwiększenie bezpieczeństwa dzięki systemowi konfigurowalnych powiadomień. Zagadki, dlaczego auto nie uruchamia się np. w czasie zimowych przymrozków czy „zgubienie samochodu” na parkingu w trakcie przedświątecznej gorączki i zakupów w centrach handlowych, to bolączki dobrze znane
Prognoza ESET: trendy w cyberbezpieczeństwie na 2019 rok
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-19 16:12 - dodaj komentarz
Rok temu eksperci z ESET przewidywali, że 2018 rok będzie rokiem ransomware. Bez wątpienia prognozy te się sprawdziły. Jakie zagrożenia według specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa z ESET będą wiodły prym w 2019 roku? Śmiało możemy stwierdzić, że większość zagrożeń i trendów występujących w 2018 roku, wystąpi także w przyszłym roku. Wspólnym mianownikiem dla wszystkich cyberprzestępców będzie w dalszym ciągu pościg za szybkim i skutecznym zarobkiem.
Ochrona Internetu w Cyfrowym Polsacie (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-19 16:10 - dodaj komentarz
Ochrona Internetu to pełna ochrona Twojego komputera, tabletu i telefonu, przed wirusami, złośliwym oprogramowaniem wymuszającym okup lub spamującym. Dodatkowo opcja Ochrony Rodzicielskiej pozwala ustawić ograniczenia dotyczące korzystania z Internetu przez Twoje dziecko. Twoje zdjęcia, ważne dokumenty lub inne pliki są chronione przed zniszczeniem lub kradzieżą.
Dobra zmiana w Konto Ważne Rok w Orange na kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-19 15:58 - dodaj komentarz
Konto Ważne Rok jest znane i lubiane. Nie dziwi to i Was pewnie też nie. Zauważyliśmy jednak, że wielu zapomina o doładowaniu konta głównego po roku i 30 dniach, tylko przypomina sobie o nim, gdy telefon już całkiem zamilknie.. Potem przychodzi czas telefonów na infolinię i próśb o przywrócenie. Dlatego, by nieco ułatwić Wam (i sobie) życie przedłużyliśmy w usłudze Konto Ważne Rok okres, w którym możecie jedynie odbierać połączenia z 30 dni do 93 dni.
T‑Mobile zachęca do ochrony środowiska i zawierania e-umowy
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-19 15:55 - dodaj komentarz
T‑Mobile proponuje rozwiązania przystępne klientom i środowisku, zachęcając do zawierania umów w postaci elektronicznej. Taka forma podpisywania dokumentów jest również całkowicie zgodna z nowelizacją ustawy o prawie telekomunikacyjnym, która przynosi wiele zmian w procesach sprzedaży, w tym zasadach obiegu dokumentów. Nowe przepisy nakładają na operatorów telekomunikacyjnym obowiązek dostarczenia klientowi kompletu dokumentów (warunki świadczenia usług, cenniki itp.)
Plus: ajciekawsze sprzęty w ramach oferty abonamentu Internetu oraz MIX (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-19 15:53 - dodaj komentarz
Sprawdźcie jakie ciekawe sprzęty przygotował dla Was Plus w ramach swojej oferty abonamentu Internetu oraz MIX! Dla osób chcących cieszyć się rozrywką wszędzie, gdzie tylko zapragną mamy tablet HUAWEI MediaPad M5 Lite 10 LTE – idealny sprzęt do oglądania filmów i seriali. Dla graczy przygotowaliśmy zaś laptop gamingowy Omen by HP (model dc0005nw), który poradzi sobie z większością najlepszych gier.
Nowość na polskim rynku. Faktoring dla startupów
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-19 15:50 - dodaj komentarz
SMEO jako pierwsza w Polsce firma faktoringowa oferuje usługę faktoringu online dla nowopowstałych firm, od pierwszej wystawionej faktury. Jest to możliwe dzięki rozwojowi własnej technologii, w szczególności autorskiego systemu antyfraudowego, budowanego w oparciu o sztuczną inteligencję, oraz scoringu behawioralnego. SMEO oferuje faktoring online dla małych i mikroprzedsiębiorców od kwietnia 2018 r. Przez ten czas sfinansowała ponad 6 tys. faktur na łączną kwotę 43 mln zł.
Smartwatch z lokalizatorem GPS już wkrótce w sieci sklepów Biedronka.
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-19 15:47 - dodaj komentarz
W sklepach Biedronka już w czwartek 20 grudnia pojawi się Smartwatch z lokalizatorem GPS. Urządzenie w formie zegarka, pomoże rodzicom pozostać w kontakcie z dziećmi będzie. oferowane w cenie 79,90 zł. Nasze dzieci codziennie stawiają malutkie kroki w dorosłość. Szkoła, zajęcia sportowe, wieczorne spotkania pociech z rówieśnikami. Każdy rodzic z tyłu głowy rozmyśla czy jego dziecko na pewno bezpiecznie przebywa w znanym im miejscu i nic mu nie zagraża.
Cyberzagrożenia w 2019 roku – przewidywania eksperta F-Secure
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-19 15:39 - dodaj komentarz
W 2019 roku pojawią się nowe rodzaje zagrożeń, ale cyberprzestępcy będą też rozwijali sprawdzone metody – m.in. rozsyłanie spamu. Miejsce złośliwego oprogramowania, które blokuje dane i wymusza okup (ransomware ), już teraz masowo zajmują koparki kryptowalut wyłudzające moc obliczeniową naszych urządzeń (cryptojacking ). Sztuczna inteligencja będzie coraz szerzej wykorzystywana zarówno w rozwiązaniach ochronnych, jak i cyberatakach.
RODO – krajobraz po 6 miesiącach
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-19 15:35 - dodaj komentarz
Pomimo upływu 6 miesięcy od momentu wprowadzenia RODO, wiele firm nadal nie jest w pełni przygotowanych na wyzwania z tym związane. Wobec rosnącej świadomości Polaków w zakresie przetwarzania i bezpieczeństwa własnych danych może to stanowić poważny problem dla przedsiębiorców. RODO – te 4 litery były jednym z najważniejszych akronimów, jakim Polacy posługiwali się w 2018 roku – odmieniane przez wszystkie przypadki, będące jednym z najgorętszych tematów medialnych i jedną z
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: