GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Huawei Mate 20 pro – najpotężniejszy smartfon w PLAY i konkurs (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-17 16:26 - dodaj komentarz
Zobaczcie pierwsze wrażenia a w zasadzie rozmowę z człowiekiem, który wie o tym supertelefonie najwięcej. Warto bardzo bo na końcu super konkurs z potężną nagrodą! Bardzo fajna przedsprzedaż z pierwszą na świecie sensowną ładowarką bezprzewodową. W zestawie też magiczna karta w nowym rozmiarze. Oferta przedsprzedaży trwa do 04.11 lub wyczerpania zapasów.
Familijne kodowanie – ruszyły warsztaty, które przyciągają całe rodziny
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-17 16:18 - dodaj komentarz
W ubiegłą sobotę (13.10.2018) wystartowały warsztaty familijne w Samsung Premium Service Plaza w Warsaw Spire. Inicjatywa wpisuje się w Europejski Tydzień Kodowania, ale potrwa znacznie dłużej, bo aż do 8 grudnia. Na dzieci i rodziców czekają Mistrzowie Kodowania, którzy na co dzień w nietypowy sposób wprowadzają do cyfrowego świata, a tym razem udowodnią także, że programowanie zaczyna się w domu.
Huawei Mate20 Pro - unboxing najpotężniejszego smartfona na świecie (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-17 16:16 - dodaj komentarz
Jak wygląda najpotężniejszy smartfon na świecie? Zobacz unboxing nowego Huawei Mate20 Pro i poznaj jego innowacyjne funkcje, które przedstawia Trener Huawei - Krzysztof Tomczyk. Inspiracją dla nowego HUAWEI Mate 20 Pro jest nieograniczona ludzka wyobraźnia. Przełomowe osiągnięcia technologiczne niwelują granicę między marzeniami i rzeczywistością. Dzieło sztuki ze szkła 3D z gładkimi zagięciami i połączeniami, które płynnie wtapiają się w design.
Kolejne kanały wTelewizji Osobistej Netii
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-17 16:12 - dodaj komentarz
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowy kanałami telewizyjnymi! Dodaliśmy: Polsat Rodzina, Polsat Games, TV Okazje oraz wPolsce.pl. Dzięki temu w naszej ofercie znajdziecie aż 214 kanałów, w tym 119 w HD! Najnowszym nabytkiem jest Polsat Rodzina (epg 94), który właśnie dzisiaj (16 października) rozpoczął nadawanie. Kanał skupia się na prezentowaniu różnorodnej oferty programowej, w której każde pokolenie znajdzie dla siebie interesujące treści. Dostępny jest w pakiecie Styl życia.
Emitel wspiera Architektów Rozwoju
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-17 16:10 - dodaj komentarz
Zrównoważony rozwój i społeczna odpowiedzialność biznesu, to dwie naczelne zasady, którymi Emitel kieruje się w swojej działalności. Dlatego spółka zaangażowała się w prace Global Compact, platformy ONZ do spraw promowania społecznej odpowiedzialności biznesu. 15 października 2018 Global Compact kolejny raz przyznała tytuły Architektów Rozwoju, a Emitel był Partnerem Głównym Gali. Architekci Rozwoju to ludzie, firmy i organizacje kierującym się w działaniu publicznym zasadami zrównoważonego rozwoju.
Microsoft: Moda na cyfryzację
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-17 16:06 - dodaj komentarz
Znaczący wpływ na rozwój sektora sprzedaży detalicznej mają w ostatnich latach nie tylko nowoczesne technologie i innowacje, ale przede wszystkim klienci, którzy ewoluują, oczekując lepszej obsługi i większych możliwości wynikających z cyfryzacji. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, Cross Jeans zdecydował się na wdrożenie w styczniu 2018 roku systemów Microsoft Dynamics NAV oraz LS Retail, pozwalających usprawnić wielokanałowy proces sprzedaży i poprawić poziom obsługi klienta.
ESET wskazał hakerów odpowiedzialnych za ataki na Ukrainę… i Polskę
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-17 16:02 - dodaj komentarz
Badacze z firmy ESET odkryli dowody, które przypisują grupie cyberprzestępczej TeleBots ataki związane z ransomwarem Petya/NotPeya oraz słynnym Industroyerem - szkodliwym oprogramowaniem, które pozbawiło ponad milion mieszkańców Ukrainy prądu i gazu. Co więcej, badacze z ESET wykazali, że odłam TeleBots, działający pod nazwą GreyEnergy, od 2015 roku szpieguje również polskie firmy energetyczne. Eksperci z firmy ESET dokonali ciekawego odkrycia.
Huawei Mate 20 Pro z zestawem akcesoriów w dostępny w przedsprzedaży w T‑Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-17 15:59 - dodaj komentarz
Już od dziś, 16 października 2018, tuż po globalnej premierze, w T‑Mobile rozpocznie się przedsprzedaż oczekiwanego przez wielu, najnowszego smartfonu od Huawei – Mate 20 Pro. Na klientów, którzy zakupią w przedsprzedaży T‑Mobile, czekają zestawy z dedykowanymi akcesoriami. Smartfony z serii Huawei Mate szturmem podbiły serca fanów technologii. Mocne podzespoły, świetna bateria, bezkompromisowe wzornictwo i przełomowe funkcje powodują, że nawet najbardziej wymagający użytkownicy kochają te
Darmowe sprawdzenie wiarygodności finansowej na platformie Bancovo
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-17 15:55 - dodaj komentarz
Platforma kredytowa Bancovo, umożliwiająca porównanie oraz wybór najlepszych kredytów i pożyczek przez Internet, rozpoczyna współpracę z Biurem Informacji Kredytowej. Dzięki niej, każdy odwiedzający platformę Bancovo, może bezpłatnie sprawdzić swój Status w BIK, czyli zweryfikować własną wiarygodność finansową. Co ważne, pobranie Statusu BIK dostępne jest dla wszystkich - nie trzeba korzystać z kredytowej oferty Bancovo.
OFFLINE CHALLENGE – czy polska młodzież wytrzyma 48 godzin bez sieci?
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-16 16:11 - dodaj komentarz
16 października rusza „Offline Challenge” - akcja społeczna poświęcona problemowi nadużywania internetu i urządzeń elektronicznych przez dzieci i młodzież. Kampania oparta została na formule internetowego „challenge”, czyli wyzwania do podjęcia konkretnego i wymagającego działania. Jej organizatorzy - NASK i Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę (tworzące Polskie Centrum Programu Safer Internet) wraz z głównym partnerem Fundacją Orange zachęcają młodych ludzi do podjęcia próby odłączenia się
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: