GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

5 GB na wakacje w ofertach na kartę od Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-19 14:53 - dodaj komentarz
Ostatni szkolny dzwonek za nami, świadectwa odebrane, uczniowie i rodzice zaczynają wakacje. Hurrrraaaa… I z tej okazji przygotowaliśmy specjalny prezent dla klientów Orange na kartę. Od dnia 19 do północy 23 czerwca 2019 r. każdy klient w Orange na kartę może włączyć darmowy pakiet 5 GB. Po prostu wyślij SMS-a o treści WAKACJE pod nr 80111. Oczywiście, numer abonenta musi mieć możliwość wykonywania połączeń wychodzących. Włączenie usługi nastąpi automatycznie.
Telefon dla dziecka na wakacje – o czym warto pamiętać?
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-19 14:50 - dodaj komentarz
Samodzielny wyjazd dziecka na wakacje to stresujące wydarzenie przede wszystkim dla rodziców. Dla większości z nich naturalnym rozwiązaniem jest wyposażenie dziecka w telefon komórkowy. Niezależnie od tego, czy pociecha ma już swój telefon, czy otrzyma go dopiero na wakacje, warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy, które pozwolą uniknąć kłopotów i niepotrzebnych wydatków.
Lepszy zasięg T‑Mobile w rejonie schroniska w Dolinie Roztoki
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-19 14:46 - dodaj komentarz
Góry nie są łatwym terenem do zapewnienia zasięgu, co oznacza, że zagwarantowanie odpowiedniego działania sieci jest dużym wyzwaniem. Dlatego też nadajniki instalowane są przede wszystkim przy popularnych szlakach i schroniskach. Bezpieczeństwo na szlakach, a także możliwość komunikowania się w górach jest niezwykle istotna, dlatego zdecydowaliśmy się na uruchomienie kolejnej stacji bazowej, tym razem na terenie schroniska PTTK w Dolinie Roztoki.
Samsung: Prawdziwa moc fotografii w kampanii #BędzieCoWspominać
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-19 14:45 - dodaj komentarz
#BędzieCoWspominać to najnowsza kampania marki Samsung, promująca flagowe smartfony z linii Galaxy S10. W ramach akcji firma przypomni na czym polega prawdziwa moc fotografii i dlaczego tak naprawdę robimy zdjęcia. Zintegrowane działania prowadzone będą na łamach Glamour, Elle, National Geographic i National Geographic Traveller, w mediach społecznościowych ambasadorów akcji oraz w kanałach własnych marki.
Jak sieć 5G wpłynie na rozwój autonomicznych samochodów?
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-19 14:41 - dodaj komentarz
Według szacunków firmy Gartner do 2020 roku na drogach poruszać się będzie około 250 mln połączonych z siecią pojazdów. Może nie będą to jeszcze całkowicie samosterujące pojazdy z filmów fantastycznych, ale będą one wyposażone w łącza bezprzewodowe obsługujące część procesów zautomatyzowanego prowadzenia pojazdów, inforozrywkę i aplikacje zwiększające bezpieczeństwo ruchu.
Liberty Global ogłasza zmiany kierownicze w Europie
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-18 15:47 - dodaj komentarz
Eric Tveter ustępuje ze stanowiska, zaś od 1 lipca rolę CEO odpowiedzialnego za Europę Wschodnią obejmie Robert Redeleanu. Grupa Liberty Global ogłosiła dziś odejście Erica Tvetera, który sprawował wysokie funkcje kierownicze w Liberty Global od 2009 r. Był m.in. Prezesem szwajcarskiego operatora telewizji kablowej, a następnie CEO odpowiedzialnym za obszar Europy Środkowo- Wschodniej, powiększony również o Austrię. Ostatnio Tveter zajmował jednocześnie dwa stanowiska:
Aktualizacja mapy Białorusi w oprogramowaniu Navitel Navigator
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-18 15:44 - dodaj komentarz
W przeddzień II Igrzysk Europejskich, które odbędą się na Białorusi, firma NAVITEL wypuszcza aktualizację map Q1 2019. Aktualizacja mapy została zrealizowana dzięki intensywnej pracy Działu Kartograficznego, Serwisu Geodezyjnego oraz szczegółowej analizie opinii użytkowników aplikacji Navitel Navigator. Mapa Białorusi zawiera 27 410 miast i miejscowości, z czego dla 25 212 z nich możliwy jest podgląd sieci dróg oraz wyszukiwanie adresów.
Tylko jedna osoba na dziesięć rozumie, jak działa technologia kryptowalut
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-18 15:41 - dodaj komentarz
Z nowego badania firmy Kaspersky wynika, że brak wiedzy oraz zaufania powstrzymuje klientów przed korzystaniem z kryptowalut. Mimo że 29% osób posiada pewną wiedzę na temat kryptowalut i istnieje spore zapotrzebowanie na wykorzystywanie tej technologii, zaledwie jedna osoba na dziesięć (10%) w pełni rozumie, jak działają kryptowaluty. Wskaźnik stosowania kryptowalut przez klientów na całym świecie spada, mimo że technologia ta posiada zwolenników wśród
Plus Internet na wakacjach (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-18 15:39 - dodaj komentarz
Potrzebujesz więcej Internetu dla swojej rodziny? Nie ma sprawy! Jeśli masz abonament w Plusie, dokup dodatkowe 60 GB na smartfona już za 25 złotych.
E-dowód: milion wniosków w 106 dni
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-18 15:34 - dodaj komentarz
Średnio 9 474 Polaków każdego dnia, od 4 marca, składało wniosek o nowy dowód osobisty. Efekt? Ponad milion wniosków w dokładnie 106 dni. Niemal 650 tysięcy osób zdążyło już odebrać nowy dokument. E-dowód to dowód osobisty z warstwą elektroniczną. Odbierają go wszystkie osoby, które wniosek o nowy dokument złożyły 4 marca i później. Zasadnicza różnica między nowym dowodem a starym jest taka, że e-dowód to także nośnik naszej identyfikacji elektronicznej.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: