GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Wystawione na sprzedaż adresy URL kierują użytkowników na niebezpieczne strony
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-07-09 14:32 - dodaj komentarz
Badacze z firmy Kaspersky wykryli ponad tysiąc nieaktywnych domen, które przekierowują odwiedzających na niechciane adresy URL w celu generowania zysków dla cyberprzestępców. Wiele spośród tych stron zostało zidentyfikowanych jako szkodliwe. Tego rodzaju domeny są wystawione na sprzedaż na jednej z największych na świecie i najstarszych aukcji domen.
Voucher na urządzenia od T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-07-09 14:30 - dodaj komentarz
Dla klientów indywidualnych, którzy w okresie wakacji planują zakup nowego smartfona, T‑Mobile ma dobrą wiadomość – w ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays osoby decydujące się na zakup abonamentu S, M, L lub XL mogą skorzystać z vouchera 100 zł na telefony dostępne u operatora. Jedyne, co należy zrobić, to odebrać voucher w aplikacji „Mój T-Mobile” lub zamówić kod, wysyłając SMS-a o treści „HF” pod bezpłatny numer 80800.
V-Speed zwycięzcą konkursu na certyfikowany mechanizm monitorowania internetu
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-07-09 14:29 - dodaj komentarz
Spółka V-Speed sp. z o.o. została zwycięzcą konkursu na dostawcę mechanizmu monitorowania jakości dostępu do internetu w latach 2020-2022. W związku z tym, że okres certyfikacji działającego obecnie mechanizmu upływa 30 listopada 2020 r., Prezes UKE ogłosił w czerwcu br. konkurs na dostawcę narzędzia na kolejny dwuletni okres . Porozumienie ze zwycięzcą konkursu powinno zostać podpisane w lipcu br.
Pandemia motorem napędowym zmian
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-07-09 14:23 - dodaj komentarz
Epidemia koronawirusa przyniosła wiele, często zaskakujących, zmian w różnych dziedzinach życia. Wpłynęła na naszą codzienność, edukację, ale także na trendy konsumenckie. A jak zmienił się biznes? Czy wprowadzone zmiany zostaną z nami na dłużej? Stephen King musiał przeredagować najnowszą książkę, by akcja toczyła się w innych realiach, światowe muzea i galerie umożliwiły turystom wirtualne zwiedzanie z domowej kanapy, a stacje telewizyjne podkładały
Dostęp do Amazon Prime Video na 30 dni od T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-07-09 14:20 - dodaj komentarz
Okres urlopowy za pasem, więc w najbliższym czasie będzie można nie tylko oddać się wakacyjnym wojażom, ale także nadrobić książkowe i serialowo-filmowe zaległości. Po te ostatnie najłatwiej sięgnąć dzięki wspólnej promocji Amazon Prime Video i T-Mobile – od 9 lipca operator udostępni obecnym i nowym klientom bezpłatny dostęp do tej platformy streamingowej na 30 dni.
Zorganizuj dziecku wakacje poza siecią – podpowiadamy, jak to zrobić
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-07-09 14:17 - dodaj komentarz
W ostatnim roku szkolnym dzieciaki naprawdę sporo czasu spędziły przed komputerami. Warto, aby w wakacje trochę je od tego odzwyczaić. Większość rodziców stwierdzi pewnie „łatwo powiedzieć”. To nie będzie łatwe, ale jest do zrobienia. Podpowiadamy, jak to zorganizować! My w Twoim wieku książki czytaliśmy, szaleliśmy z kolegami na podwórku – tak, te argumenty nie działają… To nie znaczy, że rodzice, którzy chcą odciągnąć od internetu swoje dzieci, są na straconej pozycji.
5 zasad bezpiecznego korzystania ze smartfona na urlopie
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-07-09 14:15 - dodaj komentarz
Polacy chętnie korzystają z sieci za pomocą smartfonów – ponad połowa ruchu internetowego generowanego jest z telefonów. Jest to wygodne szczególnie podczas wyjazdów: 30% posiadaczy smartfonów używa ich do przechowywania biletu czy karty pokładowej. Niestety, często zapominają przy tym o zagrożeniach, jakie niesie nieostrożne korzystanie z sieci i aplikacji mobilnych. Zalogowanie się do publicznego hotspota czy kliknięcie w podejrzany link grozi utratą wrażliwych
BNP Paribas z BIK i Experian pomoże klientom dbać o bezpieczeństwo danych
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-07-09 14:10 - dodaj komentarz
Bank BNP Paribas zaproponował swoim klientom usługę, która pomoże ich chronić przed oszustwami w przypadku kradzieży lub wycieku danych osobowych. We współpracy z BIK i Experian, Bank oferuje Pakiet Cyber BNP Paribas. To zestaw rozwiązań, monitorujący bezpieczeństwo danych w sieci i nie tylko. Alarmuje użytkownika, gdy tylko ktoś niepowołany będzie próbował wykorzystać jego dane.
UPC Polska poszerza portfolio dostępnych w ofercie smartfonów
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-07-08 15:09 - dodaj komentarz
By zapewnić klientom dostęp do nowoczesnych rozwiązań technologicznych, UPC Polska systematycznie wprowadza do swojej oferty najnowsze urządzenia mobilne. Klienci zyskali właśnie możliwość zakupu smartfonów Samsung Galaxy M21 oraz Galaxy A41 z atrakcyjnymi rabatami oraz w 24 ratach 0%. Samsung Galaxy M21 oraz Galaxy A41 stanowią uzupełnienie szerokiego portfolio smartfonów dostępnych w komórkowej ofercie UPC Polska, pośród których nawet najbardziej wymagający
Samsung zaprasza na Galaxy Unpacked 2020
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-07-08 15:05 - dodaj komentarz
Świat dookoła zmienia się błyskawicznie, jednak pewne rzeczy są niezmienne. To między innymi chęć do łączenia się z innymi czy potrzeba produktywności. Urządzenia mobilne, z których korzystamy muszą być na to gotowe i zapewnić nam nowe możliwości pracy czy rozrywki. Dołącz do nas już 5 sierpnia podczas wirtualnego wydarzenia Galaxy Unpacked. Poznaj bliżej najnowsze portfolio urządzeń Galaxy, zaprojektowanych po to, by ułatwić Ci życie.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: