GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Psychologia i phishing: Jak łatwo nas oszukać
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-12 15:25 - dodaj komentarz
Wakacje w pełni, przestępcy nieco spokojniejsi. 24 godziny. Jeśli liczyć, że na sen poświęcamy 1/3 doby, pozostaje 16 godzin, gdy funkcjonujemy na mniej lub bardziej szybkich obrotach. 960 minut, podczas których pierwsze informacje dostajemy zazwyczaj tuż po pobudce, biorąc do ręki telefon. Potem reklamy w radiu, kolejne newsy w sieci, przejrzenie mediów społecznościowych, zadania w pracy, rozmowy ze znajomymi, czasami jeszcze telewizja.
Przychodzi cyfryzacja do lekarza...
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-12 15:21 - dodaj komentarz
Profil Zaufany potwierdzimy w przychodni lekarskiej, e-receptę zrealizujemy dzięki e-dowodowi, na wizytę u lekarza zarejestrujemy się korzystając z aplikacji mObywatel. To nie wizja Polski naszych prawnuków. Tak będzie już niebawem. To największy w historii pakiet zmian służący przyspieszeniu informatyzacji systemu ochrony zdrowia. O czym mowa? O przyjętym we wtorek przez Radę Ministrów, a przygotowanym przez Ministerstwo Zdrowia, projekcie ustawy wdrażającej rozwiązania
PKO Ekstraklasa w Cyfrowym Polsacie – wszystkie mecze
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-12 15:18 - dodaj komentarz
Abonenci platformy Cyfrowego Polsatu, przez co najmniej dwa najbliższe sezony, będą mieli możliwość oglądania wszystkich spotkań PKO Ekstraklasy w uruchomionych przez platformę nc+ dwóch nowych kanałach CANAL+ SPORT 3 i CANAL+ SPORT 4. Dzięki umowie zawartej między Cyfrowym Polsatem a nadawcą CANAL+, miliony abonentów Cyfrowego Polsatu będzie miało dostęp do najważniejszych dla polskiego kibica rozgrywek klubowych.
Kaspersky pozytywnie przechodzi niezależny audyt SOC 2
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-12 15:11 - dodaj komentarz
Firma Kaspersky pozytywnie przeszła audyt Service Organization Control for Service Organizations (SOC 2) I typu. Raport końcowy, sporządzony przez firmę analityczną z tzw. Wielkiej Czwórki, potwierdza, że rozwój i udostępnianie baz danych zawierających reguły wykrywania zagrożeń firmy Kaspersky jest zabezpieczone przed nieautoryzowanymi zmianami przy pomocy solidnych środków bezpieczeństwa.
Kamera D-Link do ochrony domu w ofercie z internetem domowym i mobilnym
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-12 15:08 - dodaj komentarz
My home is my castle – mój dom jest moją twierdzą – lubią mawiać Anglicy, podkreślając swoje przywiązanie do domu jako miejsca dającego poczucie bezpieczeństwa i spokoju. I choć wieki temu zabezpieczeniem twierdz zajmowały się zastępy strażników, dziś do zapewnienia skutecznej ochrony domu wystarczy już jedno niewielkie urządzenie. To kamera D-Link, która w T‑Mobile jest już dostępna w ofercie z internetem domowym i internetem mobilnym.
Nowa promocja w Orange na kartę. Poleć usługę i zgarnij 10 GB
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-12 15:05 - dodaj komentarz
rwa nowa, wakacyjna promocja dla klientów Orange na kartę, w której możecie zdobyć dodatkowe GB. Za skuteczne polecenie usługi „Rozmowy i SMS-y bez limitu + pakiet GB” zgarniecie bonusowe 10 GB ważne przez 30 dni. Jak to działa? W okresie promocji każdy klient, który włączy usługę „Rozmowy i SMS-y bez limitu + pakiet GB” w wersji jednorazowej lub cyklicznej na 31 dni otrzyma SMS-em kod promocyjny.
Nowy sezon Top Gear rusza w PLAY NOW
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-12 15:03 - dodaj komentarz
Od dziś (12.07) użytkownicy PLAY NOW będą mogli oglądać nowy 27. sezon Top Gear. Z okazji premiery nowego sezonu tego najpopularniejszego motoryzacyjnego show na świecie operator PLAY planuje „otwarte okno” dla kanału BBC BRIT. Najnowsza odsłona programu to przede wszystkim nowi prowadzący, ale również spora dawka niezapomnianych emocji. Od dziś (12.07) do 29 lipca abonenci PLAY NOW oraz klienci oferty PLAY NOW TV będą mogli oglądać – bez dodatkowych opłat wszystkie programy jakie
Do 17 lipca 2019r. można zgłosić swoją pracę w OPPO Creators Awards i wygrać nagrody
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-12 14:57 - dodaj komentarz
Pierwsza edycja OPPO Creators Award trwa w najlepsze. Zostało jeszcze tylko kilka dni, by zgłosić swoje prace i zyskać szansę na wygranie wysokich nagród pieniężnych i prestiżowych programów szkoleniowych. OPPO nieustannie rozwija technologie fotograficzne w swoich smartfonach. Oczywiście najlepszy aparat to ten który masz przy sobie, ale jeszcze lepiej jest, gdy jest on faktycznie doskonały.
Obrotowa kamera IP (Wi-Fi) do monitoringu od poniedziałku w Biedronce
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-12 14:55 - dodaj komentarz
Bezprzewodowa kamera IP Wi-Fi 360 Home Secure marki Hykker to nowoczesne urządzenie ułatwiające monitoring domu, biura, czy garażu z dowolnego miejsca. Pozwala w czasie rzeczywistym obserwować obraz na smartfonie, tablecie czy komputerze. Wyróżnia ją duża funkcjonalność: sterowanie z poziomu aplikacji, obrotowa głowica rejestrująca obraz w jakości HD 720p w zakresie 360 stopni w poziomie i 120 stopni w pionie, a także dodatkowe funkcje trybu nocnego i detekcji ruchu.
Ultraszerokokątny obiektyw i rozpoznawanie twarzy w LG G8s ThinQ
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-11 15:24 - dodaj komentarz
Trzy aparaty – w tym ultraszerokokątny o polu widzenia 136 stopni, możliwość sterowania smartfonem za pomocą gestów i odblokowywania z wykorzystaniem zaawansowanych metod biometrycznych jak np. rozpoznawanie układu naczyń krwionośnych czy twarzy oraz przedni aparat z czujnikiem ToF, który wynosi selfie na jeszcze wyższy poziom – taki jest LG G8s ThinQ, który właśnie zadebiutował w Polsce. W trakcie promocji, każdy użytkownik będzie mógł odebrać prezenty o wartości 1000zł.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: