GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

mPay z biletami w Swarzędzu
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-21 15:16 - dodaj komentarz
Swarzędz to kolejne po Olsztynie miasto, które w tym roku udostępniło pasażerom komunikacji miejskiej możliwość kupowania biletów za pomocą mPay. Za przejazdy można płacić środkami zgromadzonymi w elektronicznej portmonetce lub przy użyciu podłączonej do aplikacji karty płatniczej. Obecnie pasażerowie znajdą w aplikacji bilety jednorazowe na pierwszą i drugą strefę. W przyszłości dołączą do nich także bilety 30-dniowe.
Ferie z Netia VOD
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-21 15:14 - dodaj komentarz
Ferie zimowe nabierają rozpędu! Dlatego naszą nową promocję w Netia VOD nie mogliśmy zaplanować inaczej, jak z myślą o naszych najmłodszych widzach. W specjalnej zakładce na dekoderze czeka na Nich kilkanaście filmów w promocyjnych cenach. Zapraszamy przed telewizory! A znajdziecie w niej aż osiemnaście propozycji filmowych. A wśród nich między innymi:
UKE nałożył karę na NetCentrica za nieuprawnione świadczenie usługi Ogólnopolskiego Biura Numerów
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-21 15:11 - dodaj komentarz
Prezes UKE stwierdził, że NetCentrica świadcząc usługę Ogólnopolskiego Biura Numerów naruszyła przepisy Prawa telekomunikacyjnego w zakresie przydziału numeracji oraz warunki kierowania ruchu telekomunikacyjnego wynikające z zawartych przez tę Spółkę umów międzyoperatorskich. Za te naruszenia Prezes UKE nałożył na NetCentrica kary pieniężne w łącznej wysokości 70 000 zł. Usługa Ogólnopolskiego Biura Numerów, czyli udzielania informacji o numerach telefonów, od kilkunastu lat świadczona jest na
Orange Polska sprzedaje spółkę zarządzającą nieruchomościami
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-21 15:09 - dodaj komentarz
Orange Polska sprzedał spółkę zależną Orange Real Estate, zajmującą się zarządzaniem nieruchomościami. Nabywcą jest firma General Property sp. z o.o. Sprzedaż wynika ze strategii Orange zakładającej koncentrację na głównej działalności firmy. Orange Real Estate Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi technicznego utrzymania nieruchomości, realizacji inwestycji i remontów, bezpieczeństwa przeciwpożarowego oraz zarządzania i administrowania nieruchomościami. Pracuje w niej ok. 350 osób.
Play: Telefon dla seniora czyli prezent dla Babci i Dziadka (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-18 15:51 - dodaj komentarz
Play ppzedstawia TOP prezentów dla ukochanych dziadków. Biorąc pod uwagę ceny to prezent, który powinniście wziąć poważnie pod uwagę. Sprawdźcie jaki smartfon/telefon warto kupić dla seniora.
3 pytania do eksperta Red Hat - poznaj rozwiązania Red Hat
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-18 15:47 - dodaj komentarz
Red Hat jest jednym z najbardziej znanych i cenionych dostawców rozwiązań open source. W swojej ofercie ma szereg technologii związanych z chmurą obliczeniową, Linuksem, oprogramowaniem middleware, pamięcią masową i wirtualizacją. Korzystają z nich nawet największe korporacje i instytucje na całym świecie - między innymi UPS, Lenovo czy Adobe. Aby przybliżyć Wam rozwiązania Red Hat, wspólnie z producentem przygotowaliśmy cykl wywiadów, w których eksperci mówią o tym, jak ich produkty wspierają biznes.
Dodatkowe rozwiązania LG wspomagające Asystenta Google
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-18 15:43 - dodaj komentarz
Odsłuchiwanie i dyktowanie wiadomości SMS bez wyjmowania smartfona z kieszeni, ustalanie nowej trasy bez odrywania wzroku od autostrady, a do tego łatwiejszy dostęp do Asystenta Google - to tylko niektóre funkcje dostępne w smartfonach i słuchawkach LG. Asystenta Google można aktywować między innymi głosowo, ale do uruchomienia go w LG G7 ThinQ oraz w słuchawkach LG Tone Platinum SE wystarczy nacisnąć dedykowany przycisk z boku obudowy.
Moc rozrywki i ferie z BBC w Cyfrowym Polsacie
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-18 15:41 - dodaj komentarz
Cyfrowy Polsat przygotował dla swoich abonentów prezent na ferie. Operator do 26 lutego udostępnia kanały BBC bez dodatkowych opłat! Z „otwartego okna” − od pakietu Mini HD − można już korzystać za pośrednictwem dekoderów oraz mobilnie w serwisie Cyfrowy Polsat GO z aktywną opcją ON THE GO. Podczas tegorocznych ferii w ramach „otwartego okna” abonenci platformy Cyfrowy Polsat będą mogli oglądać 5 kanałów BBC, a na nich bajki, seriale, programy rozrywkowe czy lifestylowe.
#MicrosoftMówi: Cyfrowa innowacja na kołach się toczy
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-18 15:38 - dodaj komentarz
Eleganckie i niezwykle szybkie. Samochody w Formule 1 ścigając się z prędkością ponad 350 km/h, wyprzedzają aerodynamikę oraz są dowodem wyjątkowej finezji inżynierów. W ostatnich latach wyścigi Formuły 1 to nie tylko rywalizacja na asfalcie. To także szranki, w których rolę odgrywają ogromne ilości danych, generowane w budynkach oraz podczas testów szybkich maszyn wyścigowych na torze. W ostatnim sezonie wyścigów Formuły 1 laury lidera przejmuje zespół Renault Sport.
Chmura pomocna, ale…
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-18 15:35 - dodaj komentarz
Przechowywanie danych w chmurze staje się coraz popularniejsze. Dostawcy prześcigają się w oferowaniu coraz atrakcyjniejszych ofert kusząc dużą pojemnością, atrakcyjnymi cenami lub brakiem opłat oraz dodatkowymi funkcjonalnościami. Trzymanie danych w chmurze ma wiele zalet dla użytkownika np.: dostępność do danych z każdego miejsca połączona z ich synchronizacją na wielu urządzeniach.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: