GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

PIT-y na start! Rozlicz się z profilem zaufanym
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-13 15:18 - dodaj komentarz
Za moment wszystko będzie jasne. W sobotę w usłudze Twój e-PIT zostaną udostępnione nasze, przygotowane przez Krajową Administrację Skarbową, zeznania podatkowe za 2019 r. Najprostszy sposób sprawdzenia rozliczenia? Profil zaufany. Grzejecie już klawiatury, przygotowując się do sprawdzenia swojego e-PITa? Nieważne, że sobota, zrobicie to pierwszego możliwego dnia, czyli 15 lutego? Świetnie! Pamiętajcie, że najwygodniejszym i najszybszym na to sposobem jest
Laserowy projektor Sony o jasności 13 000 lumenów
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-13 15:14 - dodaj komentarz
Na targach ISE 2020 firma Sony zaprezentowała— najnowszy i najjaśniejszy projektor VPL-FHZ131L o jasności 13 000 lumenów i rozdzielczości WUXGA (1920x1200). Pokrywa on 100% przestrzeni barw sRGB, co w połączeniu z wysokim kontrastem ∞:1 przekłada się na wyjątkową jakość i atrakcyjność wizualną obrazu. Model ten wyróżnia się szerokim zakresem zmian położenia osi obiektywu ułatwiającego instalację w różnych warunkach. Projektor pozwala też na użycie, sprzedawanego oddzielnie, obiektywu
Najstarsze narzędzie marketingowe świata - OPINIE - ma się dziś świetnie
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-13 15:04 - dodaj komentarz
Sześć sklepów internetowych działających na platformie Shoper zostało laureatami ostatniej edycji rankingu serwisu Opineo zbierającego oceny nadawane e-sklepom przez klientów. Ekspertka ze sklepu Xiaomi-Poland.pl, który znalazł się w czołówce w kategorii “Telefony”, opowiada, jak pozyskiwać pozytywne opinie i dlaczego to takie ważne dla rozwoju e-biznesu. Od początków handlu, podstawowym “narzędziem” sprzedawców do osiągnięcia sukcesu były opinie klientów.
Już co trzeci nowy dom w Polsce jest inteligentny
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-13 15:01 - dodaj komentarz
Popularność rozwiązań smart home w Polsce stale rośnie. W 2019 roku zdecydowała się na nie już co trzecia osoba budująca dom. To o 9 punktów procentowych więcej niż rok wcześniej. Najczęściej inwestorzy instalowali inteligentny alarm, sterowanie ogrzewaniem oraz czujniki tlenku węgla – wynika z raportu Oferteo.pl. Wyniki tegorocznego badania Oferteo.pl, największego polskiego serwisu łączącego poszukujących towarów i usług z ich dostawcami, obrazują stały wzrost popularności
Samsung z nagrodami CES 2020 Innovation Awards
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-12 16:03 - dodaj komentarz
CES Innovation Awards to doroczny konkurs, którego celem jest nagrodzenie wybitnego wzornictwa i inżynierii produktów z obszaru technologii konsumenckiej. W ramach programu Innovation Awards nagrody przyznawane są w 28 kategoriach i na dwóch poziomach: Honoree dla produktów i technologii, które plasują się powyżej progu ustalanego dla określonej kategorii, oraz Best of Innovation, dla rozwiązań najwyżej ocenianych w ramach kategorii.
Mastercard Love Index: Wspólnie spędzony czas w walentynki cenniejszy niż kwiaty i czekoladki
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-12 16:01 - dodaj komentarz
Mastercard zaprezentował wyniki najnowszej edycji badania Mastercard Love Index. Zestawienie obrazujące trendy i zwyczaje zakupowe konsumentów związane z walentynkami obejmuje lata 2017-2019. Wydatki Polaków z okazji Dnia Zakochanych wzrosły w tym czasie o 63%, co jest zbieżne z trendami światowymi. Łączna wartość tych zakupów to już 259 mln zł, czyli tyle, ile kosztowałoby 6,5 mln bombonierek lub 52 mln czerwonych róż.
Interia codziennie od 20 lat
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-12 15:59 - dodaj komentarz
11 lutego 2020 roku, Interia obchodzi swoje okrągłe urodziny. Dokładnie dwadzieścia lat temu uchwałą zarządu spółki powołano do życia portal, który dziś odwiedzają miliony internautów. Interia to jeden z czołowych graczy polskiego rynku mediów elektronicznych i wybór niemal 70% polskich internautów. Obecnie Interia to już nie tylko portal internetowy, skupiający serwisy i aplikacje mobilne, ale grupa mediowa, do której należą również marka AdRetail i agencja marketingu mobilnego Mobiem.
ISE 2020: Samsung prezentuje ekran The Wall for Business
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-12 15:56 - dodaj komentarz
Na tegorocznych targach ISE 2020, Samsung Electronics zaprezentował nową gamę urządzeń 8K z obszaru digital signage, w tym The Wall for Business 145” (P1.26mm oraz P1.68mm), który może osiągnąć imponujące 583” w rozdzielczości 8K. Pozostałe nowości to m.in. pierwsze na świecie ekrany profesjonalne 8K działające w trybie 24/7 i druga generacja popularnego cyfrowego flipcharta - Flip 2.
Walentynki z... cyberprzestępcą
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-12 15:51 - dodaj komentarz
Na przestrzeni ostatniej dekady cyfryzacja wywarła wpływ na praktycznie każdy aspekt naszego życia, prawdopodobnie najbardziej rewolucjonizując komunikację. Życie uczuciowe nie jest tu wyjątkiem. Wraz ze zbliżającymi się walentynkami zarówno single, jak i pary odczuwają coraz większą presję określenia swoich planów na ten dzień. Z tą różnicą, że single muszą wykonać dodatkowy krok – znaleźć towarzysza/towarzyszkę.
Sony wprowadza pakiet SDK Camera Remote ekosystem rozwiązań związanych z fotografią
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-12 15:50 - dodaj komentarz
Firma Sony ogłosiła wydanie pakietu SDK do tworzenia oprogramowania (Camera Remote SDK). Ten zestaw narzędzi do zdalnego sterowania aparatami Sony zapewnia dostęp do samego aparatu oraz rejestrowanych nim obrazów. Znacznie przewyższa obecne interfejsy Camera Remote API, dzięki czemu programiści i integratorzy mogą tworzyć aplikacje ściśle spełniające specyficzne potrzeby użytkowników. Zdalne sterowanie odbywa się z podłączonego komputera, a dostępne funkcje wspomagają przesyłanie
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: