GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Ericsson wraz z partnerami uruchamia ekosystem 5G dla Łodzi
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-14 15:46 - dodaj komentarz
Ericsson, główny sygnatariusz i promotor technologii 5G w Polsce, konkretyzuje wdrożenie sieci nowej generacji w Łodzi. Łódź została wybrana przez rząd polski jako miasto testowe do wprowadzenia nowej technologii, której standardy zostaną ogłoszone na świecie w 2020 roku. Przygotowanie do uruchomienia nowego systemu wymaga edukacji i wdrożeń w przemyśle, testów naukowych, inicjatyw startupów oraz uzyskania pozwoleń i częstotliwości jakie wprowadzają poszczególne rządy.
Samsung Blue Week – nowa promocja na smartfony Samsung
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-14 15:33 - dodaj komentarz
Firma Samsung przygotowała wyjątkową ofertę dla wszystkich miłośników smartfonów czekających na Czarny Piątek. Blue Week to najnowsza promocja obejmująca urządzenia Galaxy Note9, S9/S9+ oraz A7. Z oferty można skorzystać w dniach 12 - 18 listopada, a w przypadku zakupu w sieci Plus do 25 listopada. Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z promocji Samsung Blue Week otrzymają zwrot części kwoty wydanej na smartfon.
Powstanie Związek Pracodawców Branży Komunikacji Elektronicznej
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-14 15:31 - dodaj komentarz
Spółki z sektora komunikacji elektronicznej dla biznesu powołają Związek Pracodawców Branży Komunikacji Elektronicznej. Podmioty podpisały list intencyjny, obecnie trwają czynności formalne w celu oficjalnego zawiązania współpracy. Inicjatywa skupia firmy reprezentujące około 90 proc. rynku komunikacji masowej w Polsce i ma na celu m.in. szerzenie wiedzy na temat technologii mobilnych w biznesie, prowadzenia badań dotyczących rynku oraz rozwój i efektywne wykorzystanie nowych technologii.
E-Skierowanie: kolejny krok w informatyzacji polskiej ochrony zdrowia
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-14 15:28 - dodaj komentarz
Firma S&T zakończyła kolejny etap prac związanych z budową ogólnopolskiej platformy gromadzenia i udostępniania danych medycznych. Baza skierowań elektronicznych to element centralnego systemu, w którym dla każdego pacjenta rejestrowane będą informacje o wykonanych badaniach, zabiegach operacyjnych, diagnostyce i historii leczenia. E-skierowanie stanowi jeden z kluczowych elementów systemu e-usług, zaplanowanych do wdrożenia w ramach trwającego procesu cyfryzacji sektora medycznego
SonicWall przyśpiesza migrację do chmury hybrydowej i ulepsza jej ochronę
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-14 15:22 - dodaj komentarz
W dniu dzisiejszym SonicWall dodał szereg nowych funkcjonalności do swojej platformy Capture Cloud, w tym: Zero-Touch Deployment i Secure SD-WAN. Nowe rozwiązania są przeznaczone dla dużych firm oraz mniejszych organizacji, które utrzymują swoją infrastrukturę IT w chmurze hybrydowej. Firma wprowadziła także funkcję Risk Meters do rozwiązania Capture Security Center, która umożliwia przedsiębiorstwom spersonalizowaną ocenę ryzyka zagrożeń w czasie rzeczywistym.
Święta w Play. Driving home for Christmas - Urszula Dudziak (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-13 16:23 - dodaj komentarz
Im bliżej Gwiazdki, tym lepiej brzmią świąteczne klasyki - zwłaszcza "Driving home for Christmas" w wykonaniu Urszuli Dudziak i jej córek! Play życzy Wam rozśpiewanych świąt Bożego Narodzenia w gronie bliskich!
120 milionów kont użytkowników Facebooka zostało wystawionych na sprzedaż
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-13 16:20 - dodaj komentarz
We wrześniu tego roku rosyjscy hakerzy wystawili na sprzedaż ogromną bazę 120 milionów kont należących do użytkowników społecznościowego giganta. Większość kont należy do osób pochodzących z Ukrainy i Rosji, ale naruszenie nie ominęło także użytkowników z innych krajów, w tym Wielkiej Brytanii, USA i Brazylii. Problemem zainteresował się rosyjski odział BBC, którego dziennikarze, udając potencjalnych nabywców, skontaktowali się z hakerami.
Pies – robot w warszawskich salonach Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-13 16:16 - dodaj komentarz
Do 16 listopada w dwóch warszawskich smart storach Orange: w Sezamie i w Arkadii możecie zobaczyć, dotknąć i sprawdzić, jak działa pies-robot marki Sony, czyli „aibo”. Sony postanowił, że aibo zostanie ambasadorem ich najnowszego flagowca, Xperii XZ3. Co ich łączy? Sztuczna inteligencja, która sprawia, że zarówno smartfon, jak i pies uczą się i dostosowują do swojego właściciela. Aibo to pokaz możliwości sztucznej inteligencji: rozpoznaje opiekunów, widzi, słyszy, reaguje na dotyk i komendy.
Laptop z perspektywami – o czym pamiętać przy zakupie
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-13 16:06 - dodaj komentarz
Wygoda obsługi i poręczność to kluczowe zalety laptopów, natomiast mają one pewną wadę – są dosyć ograniczone, jeśli chodzi o możliwość wprowadzania ulepszeń. Przed zakupem warto więc sprawdzić, na jak duże modyfikacje pozwoli w przyszłości nasze urządzenie. Na początek trzeba zwrócić uwagę, czy laptop umożliwia w ogóle jakikolwiek upgrade. Wymiana płyty głównej czy karty graficznej jest całkowicie niepraktyczna, kosztowna i wymaga rozbiórki całego urządzenia.
Netatmo – Inteligentna Kamera Domowa już kompatybilna z HomeKit
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-13 16:02 - dodaj komentarz
Najnowsza aktualizacja oprogramowania Inteligentnej Kamery Domowej Netatmo (Welcome) wprowadza oczekiwane przez użytkowników wsparcie dla HomeKit. Wśród nowych funkcji jest między innymi sterowanie kamerą za pomocą komend głosowych. Udostępniona dziś aktualizacja trafi w listopadzie do wszystkich kamer, w tym już zainstalowanych, w trybie OTA (over-the-air). Dzięki niej użytkownicy będą mogli w pełni zintegrować urządzenie ze środowiskiem inteligentnego domu opartego na Apple HomeKit.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: