GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Opłacanie rachunków i wzmocnione bezpieczeństwo w poczcie Wirtualnej Polski
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-21 15:59 - dodaj komentarz
Szybkie i bezpieczne płatności w poczcie elektronicznej. Wszyscy użytkownicy WP Poczty i Poczty o2 mogą korzystać z nowej funkcji opłacania rachunków bezpośrednio w skrzynkach. Pomogą w tym fiszki, które wyświetlają się przy wiadomościach od zatwierdzonych przez WP dostawców. Dodatkowo, usługi pocztowe WP, jako pierwsze w Polsce, wspierają też mechanizm bezpieczeństwa DMARC.
Zaawansowany monitoring na osiedlach studenckich PG
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-21 15:57 - dodaj komentarz
Na terenie osiedli studenckich Politechniki Gdańskiej: Traugutta, Wyspiańskiego i Brzeźno oddano do użytku nowoczesny i zaawansowany system monitoringu wizyjnego. Wykorzystuje on urządzenia z wysoce zaawansowaną analizą obrazu, m.in. umożliwia zapis w całkowitych ciemnościach. Dotychczas działający analogowy system monitoringu wizyjnego został zastąpiony systemem monitoringu wizyjnego opartym o technologię CCTV IP (transmisja cyfrowa).
Przejdź w Tryb Ambient i zmień swój salon
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-21 15:54 - dodaj komentarz
W tym roku do łask powraca maksymalizm. Oznacza to, że domowe wnętrza wypełnią się kolorami, wzorami i bogatymi fakturami. To świetna wiadomość dla użytkowników telewizorów QLED wyposażonych w Tryb Ambient – będą mogli zaszaleć i wkomponować nowoczesne centrum rozrywki w swoją domową przestrzeń. A co z minimalizmem? W kontekście telewizorów trend ten nadal będzie się utrzymywał. Przykłady to brak ramek, Jeden Prawie Niewidoczny Przewód czy pilot, który imponuje prostotą i
Płatności powtarzalne BLIK w Moje ING
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-21 15:52 - dodaj komentarz
ING Bank Śląski jako jeden z pierwszych banków w Polsce udostępnił płatności powtarzalne BLIK. Klienci banku korzystający z aplikacji Moje ING mobile mogą teraz opłacać cykliczne rachunki za pomocą BLIKA. Płatności powtarzalne BLIK to nowa usługa, dzięki której klienci nie muszą pamiętać o cyklicznych płatnościach, w tym rachunkach, subskrypcjach i abonamentach. Usługa jest dostępna dla klientów indywidualnych i osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą
Internet mobilny w Virgin Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-20 16:12 - dodaj komentarz
Virgin Mobile wprowadza najtańszy internet mobilny LTE. Za jedyne 35 zł można mieć aż 60GB Internetu w miesiącu, a płacąc nieco więcej można mieć aż 120 GB internetu mobilnego za jedyne 50 zł. Dodatkowo nie trzeba wiązać się długą umową. VIRGIN NET możesz mieć w umowie bezterminowej, co oznacza, że rezygnujesz z niej, kiedy chcesz, bez konsekwencji. To niewątpliwie najlepszy Internet mobilny na rynku. W ramach VIRGIN NET odstępna jest tylko usługa internetu.
EZD RP – nowa era polskiej administracji
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-20 16:02 - dodaj komentarz
Kilkudziesięciu przedstawicieli urzędów administracji publicznej wzięło udział w konferencji na temat realizacji projektu „EZD RP – Elektroniczne Zarządzanie Dokumentacją w Administracji Publicznej”, która odbyła się 20 marca br. w siedzibie Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju. W styczniu 2019 r. w partnerstwie z Wojewodą Podlaskim Państwowy Instytut Badawczy NASK rozpoczął realizację projektu „EZD RP – Elektroniczne Zarządzanie Dokumentacją w Administracji Publicznej”. 24 stycznia br.
Samsung z Gwiazdą Jakości Obsługi już po raz szósty
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-20 15:59 - dodaj komentarz
Firma Samsung Electronics po raz szósty z rzędu otrzymała Gwiazdę Jakości Obsługi. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest w oparciu o opinie klientów, dlatego stanowi wyraz uznania i potwierdza wysoką jakość świadczonych usług. Charakterystyczne logo Gwiazdy Jakości Obsługi jest rozpoznawane przez ponad 10 milionów Polaków. Tytuł ten przyznawany jest firmom, które w badaniu klientów prowadzonym w ramach Polskiego Programu Jakości Obsługi osiągnęły najlepsze wyniki.
Ruszyła rekrutacja na wakacyjny program stażowy w Comarchu
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-20 15:56 - dodaj komentarz
Jak zdobyć doświadczenie zawodowe jeszcze w trakcie studiów? W jaki sposób rozpocząć swoją przygodę z najnowszymi technologiami? Odpowiedź jest prosta. Warto zacząć swoją karierę od udziału w praktykach i stażach studenckich. Do 23 kwietnia trwa rekrutacja na wakacyjne płatne staże w Comarch, które odbywać się będą od 1 lipca do 30 września w 12 polskich miastach. Wakacyjny staż IT w Comarch dedykowany jest słuchaczom co najmniej drugiego roku studiów kierunków informatycznych i pokrewnych.
Podpisz dowolny dokument – wykorzystaj do tego Profil Zaufany
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-20 15:54 - dodaj komentarz
Masz do wysłania dokument, który powinieneś wcześniej podpisać? Długopis zamień na Profil Zaufany, a stanie w kolejce na chwilę przed komputerem! Każdy kto chce wysłać dowolny dokument do urzędu, nie musi inwestować w kopertę i znaczek. Może to zrobić elektronicznie – i nie chodzi tu wcale o popularne pismo ogólne. Stworzyliśmy nowe, proste rozwiązanie. Dzięki niemu można podpisać dokument Profilem Zaufanym, a później wysłać go choćby mailem. O czym mowa? O „podpisywarce”.
Plus łączy Polskę z Ukrainą
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-20 15:51 - dodaj komentarz
Plus rozpoczyna kolejne działania skierowane do obywateli Ukrainy mieszkających w Polsce lub dopiero planujących przyjazd do niej. Od 18 marca startuje kampania reklamowa obejmująca swoimi działaniami zarówno Polskę, jak i Ukrainę. Twarzą kampanii jest zwyciężczyni Eurowizji w 2016 roku, znana i niezwykle popularna ukraińska artystka – Jamala (Dżamała). Plus od prawie dwóch lat posiada ofertę stworzoną specjalnie dla klientów z Ukrainy.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: