GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Nowe formy płatności mobilnych w CABP
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-20 15:48 - dodaj komentarz
Credit Agricole Bank Polska udostępnił swoim klientom usługę Apple Pay. Jest to system płatności zbliżeniowych dostępny dla posiadaczy sprzętu z zainstalowanym systemem iOS. Można go wykorzystywać zarówno do płatności w terminalach w tradycyjnych sklepach, jak również do zakupów wewnątrz aplikacji mobilnych i online. Warto wspomnieć, że kilka dni wcześniej CABP udostępnił swoim klientom również możliwość wykonywania przelewów ekspresowych BLIK na telefon.
Emitel i Telewizja Polska rozpoczynają wspólną promocję MUX-8
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-20 15:46 - dodaj komentarz
Kampania rusza 19 marca. Ma na celu zachęcenie widzów do modernizacji instalacji antenowych, przestrojenia odbiorników telewizyjnych do odbioru MUX-8 oraz korzystania z bogatej oferty programowej wszystkich multipleksów telewizji naziemnej. W ramach prowadzonych działań przewidziana jest emisja spotów reklamowych i materiałów informujących jak odbierać darmowe kanały drogą naziemną.
Chciałeś kupić Surface Book 2? W TEJ promocji, od razu sięgniesz po portfel
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-20 15:43 - dodaj komentarz
Tego sprzętu nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Surface Book 2 to flagowy komputer Microsoft i jeden z najbardziej mobilnych, a zarazem najwydajniejszych ultrabooków na rynku. Do końca marca, czyli przez najbliższe dwa tygodnie będzie można go kupić aż o 1 800 zł taniej. Cena urządzenia z pierwotnej 7599 zł spada bowiem do 5799 zł. Powód? „Promocje łączą się”. Taką cenę za Surface Booka 2 zapłacimy dzięki dwóm nakładającym się na siebie rabatom na to urządzenie w sklepach z elektroniką:
Napisz o odpis - zrób to przez Internet
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-20 15:40 - dodaj komentarz
Potrzebujesz odpisu aktu urodzenia lub małżeństwa, a do urzędu daleko? Nie musisz tam iść. Załatw to przez Internet. Z tej usługi skorzystało już niemal 41 tysięcy osób. To warto wiedzieć: nieważne , gdzie przyszliście na świat, czy gdzie braliście ślub. Usługa jest odmiejscowiona — to znaczy, że możesz wysłać wniosek do dowolnego urzędu stanu cywilnego. Tam, gdzie Ci wygodnie.
Kampania pomiarowa przeprowadzona w ramach nadzoru rynku - pojazdy elektryczne
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-20 15:37 - dodaj komentarz
UKE przeprowadził kontrolę elektrycznych deskorolek, hulajnóg oraz samochodów dziecięcych. Większość kontrolowanych urządzeń nie spełniła stawianych im wymagań. Sprawdzeniu poddane zostało 18 wyrobów: 10, które wykorzystują technologie radiową (w tym wifi lub bluetooth) oraz 8 urządzeń elektrycznych niewykorzystujących technologii radiowej. Kontrola obejmowała sprawdzenie czy wyroby spełniają wymagania formalne. Ponadto część wyrobów poddana została badaniom technicznym w Centralnym
Internet i TV przez 3 miesiące gratis – nowa kampania reklamowa Netii
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-20 15:34 - dodaj komentarz
Dziś (20 marca) rusza nowa kampania reklamowa, wspierająca sprzedaż oferty pakietowej Netii: Światłowodowy Internet 150 Mb/s + Telewizja Elastyczna, teraz aż trzy miesiące za darmo. Kreacja reklamowa nawiązuje do przegryzania się przez atrakcyjny kontent. Na ofertę, której sprzedaż wspierać będzie wiosenna kampania reklamowa Netii, składa się światłowodowy dostęp do internetu 150 Mb/s i usługa telewizyjna w wariancie TV Elastyczna,
Co czwarty Polak nie zabezpiecza swojego nowego domu
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-20 15:30 - dodaj komentarz
Liczba kradzieży z włamaniem w Polsce spada, ale wykrycie tego typu przestępstw udaje się jedynie w 36% spraw . Statystyki nie napawają optymizmem, a szanse na odzyskanie skradzionego mienia nie są wysokie. Pomimo tego, jak wynika z danych Oferteo.pl, 26% osób budujących w 2018 roku dom nie zastosowało w nim żadnego zabezpieczenia antywłamaniowego. Co czwarty dom nie ma nawet alarmu.
Jak rozróżnić światłowód i produkt światłowodopodobny? (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-20 15:26 - dodaj komentarz
„Internet światłowodowy” i światłowód brzmią… prawie tak samo. Jednak prawie robi różnicę. W pierwszym przypadku – oferowanym przez część kablówek – światłowód nigdy nie znajdzie się w Waszym domu czy mieszkaniu. Swoją drogę zakończy w piwnicy. W przypadku prawdziwego światłowodu doprowadzanego do mieszkania – takiego jak oferuje Orange Polska – otrzymujecie najszybsze łącze doprowadzone bezpośrednio do Waszego mieszkania.
Microsoft: Gepardy biznesu biegną po AI
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-19 16:24 - dodaj komentarz
Aż 36,4 proc. przedstawicieli szybko rosnących polskich firm, notujących dwucyfrowy wzrost, zamierza zainwestować w AI już w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Wśród przedsiębiorstw wolniej rozwijających się odsetek zainteresowanych wdrożeniem mechanizmów sztucznej inteligencji na przestrzeni najbliższego roku sięga jedynie 18,5 proc. Co ciekawe, kiedy mówimy o dłuższej perspektywie, bo 3 lat, odsetek ten rośnie do 70,4 proc.
Kaspersky Lab podsumowuje wyniki testów w branży cyberbezpieczeństwa w 2018 r.
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-19 16:19 - dodaj komentarz
Kaspersky Lab utrzymał najwyższą pozycję w najnowszym rankingu TOP3 opierającym się na wynikach niezależnych testów rozwiązań cyberbezpieczeństwa przeprowadzonych w 2018 r. Produkty Kaspersky Lab uzyskały pierwsze miejsce aż 73 razy na 88 testów i przeglądów oraz uplasowały się w pierwszej trójce w 88% testów. Według rankingu TOP3 Kaspersky Lab od sześciu lat jest najczęściej testowanym i nagradzanym producentem rozwiązań bezpieczeństwa na rynku.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: