GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Silny wzrost w II kwartale mimo pandemii - UPC rośnie nieprzerwanie od 8 kwartałów
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-08-04 15:05 - dodaj komentarz
W II kw. 2020 r. UPC potwierdziło jakość swojej sieci i pozycję lidera szybkości internetu, zwiększając zaufanie klientów i pozyskując 4 300 nowych abonentów oraz 13 600 subskrypcji cyfrowych. W ujęciu rok do roku, UPC zyskało 26 200 klientów i 80 300 subskrypcji cyfrowych, zwiększając bazę klientów do 1 494 300, a usług cyfrowych do 3 198 200.
Nowe filmy, seriale i wydarzenia sportowe w CANAL+
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-08-04 15:02 - dodaj komentarz
Lato i urlop to idealny czas na to, aby trochę się rozpieszczać. CANAL+ telewizja przez internet dba o to, aby żaden miłośnik filmowych, serialowych czy sportowych emocji nie poczuł się zaniedbany! W sierpniu w usłudze pojawią się kolejne nowości m.in. wyczekiwane nowe sezony seriali Wszystko, co lśni i Więzy krwi, filmowe hity Przykładny obywatel, After, Odrodzenie czy Jumanji – Następny poziom oraz nowości dla dzieci.
Słuchawki douszne LG zapewnią niezwykle realistyczny dźwięk i usuną bakterie
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-08-04 14:58 - dodaj komentarz
Firma LG Electronics wprowadza do sprzedaży dwa modele bezprzewodowych słuchawek dousznych z linii TONE Free: HBS-FN6 i HBS-FN4. Dzięki autorskim rozwiązaniom Meridian zapewniają wyjątkowo realistyczny dźwięk. Model HBS-FN6 wyposażony został dodatkowo w technologię UVnano, która sprawia, że podczas ładowania baterii dezynfekowane są wkładki douszne.
Kodowanie przydatne jak język obcy? Polacy ruszyli do nauki online
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-08-04 14:52 - dodaj komentarz
Programowanie staje się tak ważne, jak czytanie i pisanie. Ale to, że do kodowania garną się dziś tłumnie nie tylko studenci, ale gospodynie domowe, rolnicy czy mechanicy samochodowi - to nowość podyktowana nie tyle widmem kryzysu, co przede wszystkim chęcią zrozumienia otaczającego nas świata. Nowością jest także to, że podstaw kodowania od niedawna możemy się nauczyć bez przygotowania matematycznego i informatycznego. Wystarczy komputer, dostęp do internetu i trochę wolnego czasu.
Automatyczne opłaty za przejazd autostradą już dostępne w Banku Pekao
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-08-04 14:48 - dodaj komentarz
Jak zaoszczędzić czas w podróży i nie stać w korkach na autostradowych bramkach? Kierowcy mogą już płacić za przejazd za pomocą usługi Autopay – w bankowości elektronicznej Pekao24 i aplikacji PeoPay Banku Pekao. Autopay to usługa umożliwiająca automatyczne opłacanie przejazdów autostradą na podstawie identyfikacji tablic rejestracyjnych. Aby ją aktywować, wystarczy zalogować się do aplikacji PeoPay lub serwisu Pekao24 i uzupełnić niezbędne dane,
ERGO Hestia kształci programistów
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-08-04 14:42 - dodaj komentarz
ERGO Hestia umożliwia zdobycie kwalifikacji programisty robotów swoim pracownikom. W szkoleniu Bootcamp RPA wzięli udział eksperci zajmujący się likwidacją szkód, windykacji i obsługi klienta. Nowe umiejętności będą wykorzystywać w dziale IT pracując nad rozwiązaniami usprawniającymi procesy operacyjne w firmie. Zorganizowany przez ERGO Hestię Bootcamp obejmował intensywny, 2-miesięczny program szkolenia.
Nowości sierpnia w PLAY NOW
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-08-04 14:38 - dodaj komentarz
Zacznijmy od ostatnio ogłoszonej nowości – w pakiecie Podstawowym możecie od teraz oglądać TV Puls oraz PULS 2. To kanały trzeciej największej telewizji komercyjnej w Polsce a oferują zróżnicowane filmy, seriale, bajki dla dzieci czy transmisje z wydarzeń. Wiele nowości czeka także na osoby, które zdecydowały się korzystać z pakietu HBO GO. 7 sierpnia do serwisu dotrze najnowszy film z uniwersum Star Wars, czyli Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie.
E-sklepy odkryły na nowo programy lojalnościowe
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-08-04 14:34 - dodaj komentarz
Zbieraniem naklejek, pieczątek i punktów zajmuje się już większość Polaków, choć głównie podczas zakupów tradycyjnych. Tymczasem rozwiązanie to coraz chętniej adaptuje handel internetowy, aby przedłużyć czas dobrej koniunktury. Przez dwie dekady e-handel zdobył w Polsce popularność głównie jako sposób, by kupować taniej niż w zwykłych sklepach. Z tym stereotypem udało już się zerwać, ale wiele wskazuje na to, że po ostatnich zawirowaniach
Sony poleca telewizory BRAVIA gotowe na PlayStation5
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-08-03 14:47 - dodaj komentarz
Sony Europe poinformowało o wyróżnieniu wybranych modeli obecnych telewizorów BRAVIA oficjalną rekomendacją „Gotowe na PlayStation®5”. Jest ona udzielana we współpracy z Sony Interactive Entertainment (SIE) jako pomoc w wyborze telewizora, który będzie optymalnie współpracował z wyczekiwaną konsolą do gier PlayStation 5 (PS5™), wchodzącą na rynek w tym roku.
TVP i Emitel podpisali umowę na nadawanie programów TVP z MUX-3
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-08-03 14:43 - dodaj komentarz
31 lipca br. TVP i Emitel zawarły umowę na dystrybucję programów TVP na multipleksie trzecim (MUX-3) Naziemnej Telewizji Cyfrowej. Umowa obejmuje nie tylko realizację usługi nadawania programów telewizyjnych, ale również zmianę standardu nadawania i kodowania, która będzie realizowana w 2022 roku. Umowa została zawarta na 10 lat. Umowa dotyczy nadawania programów TVP na MUX-3, budowy platformy teleinformatycznej zapewniającej emisję sygnałów produkcyjnych między oddziałami terenowymi
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: