GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Instytuty ŁUKASIEWICZA zdobyły grant na opracowanie technologii dla sektora kosmicznego
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-25 15:03 - dodaj komentarz
Opracowanie technologii powłok z pamięcią temperatury dla konstrukcji kosmicznych to zadanie, które stoi przed naukowcami Sieci Badawczej Łukasiewicz – Instytutu Lotnictwa oraz Instytutu Technologii Materiałów Elektronicznych, a także Instytutu Fizyki PAN. Na stworzenie technologii, konsorcjum pozyskało ponad 1,5 mln złotych w ramach programu NCBiR Szybka ścieżka „Technologie kosmiczne”.
Jak zmieni się rola lekarza w cyfrowym systemie ochrony zdrowia
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-25 15:00 - dodaj komentarz
Dynamiczny rozwój nowoczesnych technologii opartych na sztucznej inteligencji (artificial intelligence, AI) czy systemach robotycznych już teraz definiuje przyszłość medycyny i ochrony zdrowia. Czy znajdzie się w nich miejsce dla lekarzy i personelu medycznego? W wielu obszarach naszego życia sztuczna inteligencja i inne zaawansowane technologie zaczynają — z naszą aprobatą — odgrywać istotną rolę. Mniej spamu w skrzynce mailowej czy profilowane reklamy pojawiające się na
Zyxel wyróżniony EIST 20-Year Award przez ICSA Labs
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-25 14:42 - dodaj komentarz
Zyxel dołącza do elitarnego grona dostawców produktów zabezpieczejących sieć, wyróżnionych EIST 20-year Award. Nagroda przyznawana jest firmom, które przez dwie dekady otrzymywały pozytywne wyniki w testach przeprowadzanych przez ICSA Labs. 1 / 2 ICSA Labs słynie z najbardziej rygorystycznych na świecie testów produktów zabezpieczających, takich jak: zaawansowana ochrona przed zagrożeniami, oprogramowanie antyszpiegowskie, antywirusowe, IPSec VPN i zapory sieciowe.
SMSy i maile poszły w ruch – dwa miesiące RDK za nami
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-25 14:38 - dodaj komentarz
Dwa miesiące i niemal półtora miliona rekordów. Rejestr Danych Kontaktowych (RDK) działa i to nie tylko w teorii, ale i w praktyce. Dzięki niemu - do dziś - urzędnicy wysłali obywatelom niemal 250 tysięcy różnych powiadomień. I nie chodzi tu wcale o niechciane wiadomości. Idea działania RDK jest taka, że jeśli zostawimy w nim swoje dane (adres e-mail i/lub numer telefonu) urzędnik w ważnych dla nas sprawach – zamiast wysyłać pismo – może do nas zadzwonić lub wysłać maila.
Uzupełnij sprzęt na IEM 2020, wybierz Lenovo z rabatem 500 zł.
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-25 14:34 - dodaj komentarz
Z okazji nadchodzącego turnieju e-sportowego w Katowicach firma Lenovo przygotowała specjalną promocję na sprzęt ze swojej gamingowej rodziny Legion. Promocja już trwa i jest dostępna tylko w sklepie x-kom. IEM (Intel Extreme Masters) to seria międzynarodowych turniejów e-sportowych skupiająca się na grze Counter-Strike: Global Offensive. Na początku organizowane w Hanowerze w Niemczech, w 2013 roku zostały przeniesione do Katowic, do Hali Spodek.
CERT - Oszustwa komputerowe i wyłudzenia to najczęstrze zagrożenia
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-25 14:28 - dodaj komentarz
Wyłudzenia danych (phishing), spam i fałszywe sklepy internetowe – to najczęściej rejestrowane przez CERT Polska incydenty bezpieczeństwa w 2019 roku. W sumie działający w strukturach Państwowego Instytutu Badawczego NASK zespół odnotował w tym czasie ponad 22 tys. zgłoszeń, na podstawie których zarejestrowano prawie 6,5 tys. incydentów wymierzonych w bezpieczeństwo użytkowników internetu, czyli prawie dwa razy więcej niż w roku poprzednim. NASK zachęca do zgłaszania naruszeń w sieci.
Fortinet ogłosił wyniki finansowe za IV kwartał 2019 roku oraz za cały 2019 rok
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-25 14:23 - dodaj komentarz
Fortinet, światowy lider w dziedzinie zintegrowanych i zautomatyzowanych rozwiązań cyberochronnych, przedstawił wyniki finansowe za IV kwartał 2019 roku oraz za cały 2019 rok. Wybrane pozycje raportu za IV kwartał 2019 roku prezentują się następująco: Przychody: 614,4 mln USD, wzrost o 21% rok do roku. Przychody z produktów: 238,8 mln USD, wzrost o 19% rok do roku. Kwota zafakturowanych zamówień: 802,3 mln USD, wzrost o 24% rok do roku.
VIGO Ventures inwestuje w kropki kwantowe i lasery femtosekundowe
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-25 14:21 - dodaj komentarz
VIGO Ventures, wehikuł inwestycyjny VIGO System i Warsaw Equity Group, zainwestował w QustomDot, belgijską firmę rozwijającą technologię przyjaznych środowisku bezkadmowych kropek kwantowych. Doinwestował również Fluence, polską spółkę produkującą w pełni światłowodowe lasery femtosekundowe. Spółka QustomDot została założona przez naukowców z belgijskiego Uniwersytetu w Gandawie. Opracowane przez firmę kropki kwantowe poprawiają gamę kolorów i wydajność energetyczną wyświetlaczy,
HAMMER sponsorem zawodów w zimowym pływaniu GWSC CUP 2020
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-25 14:17 - dodaj komentarz
Sportowe pływanie w zimnej, morskiej wodzie, wiatr, fale i rywalizacja na różnych dystansach – przed nami GDYNIA WINTER SWIMMING CUP 2020. Ekstremalne zawody dla początkujących oraz najlepszych zimowych pływaków świata odbędą się w Gdyni w dniach od 29 lutego do 1 marca. Wydarzenie wspiera marka HAMMER znana z telefonów i smartfonów o podwyższonej wytrzymałości.
Inteligentna Kamera Domowa Netatmo z obsługą HomeKit Secure Video
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-25 14:15 - dodaj komentarz
Netatmo, jeden z liderów w dziedzinie rozwiązań inteligentnego domu, poinformował, że od dziś jego Inteligentna Kamera Domowa obsługuje funkcję Apple HomeKit Secure Video. Użytkownicy mogą odtwarzać nagrania z Kamery za pośrednictwem aplikacji Apple Home oraz bezpiecznie przechowywać je na iCloud. Darmowa i automatyczna aktualizacja oprogramowania będzie stopniowo udostępniana w ciągu następnych dni dla wszystkich Inteligentnych Kamer Domowych, także dla egzemplarzy już zakupionych.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: