GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Rok refarmingu i 5G – Orange podsumowuje 2018 rok
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-18 15:32 - dodaj komentarz
Na koniec 2018 roku mogliście korzystać już z 10 871 stacji bazowych z 4G LTE. Na 2/3 z nich działa agregacja pasma, dzięki której można bardziej komfortowo korzystać z internetu w telefonie. Nie macie oporów by tę moc wykorzystywać – przez sieć komórkową klienci Orange przesłali w 2018 roku 680 PB danych, o 50% więcej niż rok wcześniej. Już blisko 90% danych przesyłanych jest przez sieć 4G LTE, a ta „rura” robi się coraz szersza, dzięki większej liczbie „systemów” na masztach stacji
Laboratorium AMI kluczem do nowych technologii
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-18 15:23 - dodaj komentarz
W TAURON Dystrybucja Pomiary działa specjalistyczne Laboratorium AMI, które zajmuje się sprawdzeniem inteligentnych liczników AMI w zakresie technicznym i funkcjonalnym, wdrażaniem rozwiązań komunikacji sieci domowej oraz rozwojem i sprawdzaniem użyteczności nowych technologii transmisji danych pomiarowych. Prace wykonywane w laboratorium umożliwiają zdobywanie przez pracowników spółki niezbędnych kompetencji, które są wykorzystane do realizacji projektów związanych z
Aktualizacja map Polski i Białorusi w oprogramowaniu Navitel Navigator
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-17 15:23 - dodaj komentarz
Firma NAVITEL opublikowała nową wersję mapy Polski i Białorusi, obejmującą nowe odcinki dróg, trasy objazdów i inne ważne informacje nawigacyjne. Najnowsza wersja zawiera zaktualizowaną sieć drogową, bazę danych o fotoradarach i nowo zdigitalizowane fragmenty map. Na mapie Polski zostały dodane następujące elementy sieci drogowej:
Nieprzerwany dostęp do sieci UPC dzięki Internet Backup
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-17 15:18 - dodaj komentarz
Internet Backup – najnowsze rozwiązanie dla klientów biznesowych UPC Polska – zapewnia stały, niezakłócony dostęp do sieci nawet w przypadku awarii. Wzbogacona oferta dedykowana klientom B2B dostępna jest w sprzedaży od 20 grudnia. Internet Backup zapewnia nieprzerwane, bezpieczne korzystanie z sieci w przypadku jej awarii, dostarczając internet nawet wtedy, kiedy wystąpią trudne do przewidzenia usterki mechaniczne.
Styczniowe nowości sprzętowe w Plusie - laptopy
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-17 15:16 - dodaj komentarz
W styczniu w Plusie pojawi kilka nowości sprzętowych. Przede wszystkim, zadowoleni będą wszyscy ci, którzy szukają nowego laptopa – nie tylko typowego sprzętu do codziennej pracy, ale również zapaleni gracze. Plus rozszerza ofertę laptopów w ramach oferty Plus Internet. Jeśli szukamy sprzętu dla graczy, świetnym wyborem będzie laptop gamingowy - Lenovo Legion Y530. Jego mocną stroną jest z pewnością karta graficzna Nvidia GTX 1050, procesor Intel i5-8300H oraz ekran 15.6`` z matową matrycą .
Co przyniesie następna faza innowacji w dziedzinie smartfonów?
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-17 15:12 - dodaj komentarz
Skromne ostatnio wyniki światowej sprzedaży skłaniają niektórych obserwatorów do opinii, że innowacje w dziedzinie smartfonów ugrzęzły w fazie „wąskiego gardła”, a nowe urządzenia oferują raczej kolejne aktualizacje i nowsze wersje niż przełomowe funkcje. Inni wieszczą nawet rychły koniec epoki smartfonów jako takich. Jednak za sprawą szybko rozwijających się technologii mobilnych, takich jak 5G, AI czy AR, użytkownicy niebawem będą mogli zrobić dzięki swoim smartfonom jeszcze więcej niż
Zapłacisz online tam, gdzie się nie spodziewasz
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-17 15:09 - dodaj komentarz
Polacy na dobre przyzwyczaili się do płatności przez internet. W ostatnich miesiącach przybyło miejsc i usług, za które możemy wnieść opłatę online. W 2019 r. przez internet dokonamy płatności za przejazd autostradą, opłacimy mandat czy... zamówimy online mszę w kościele. Ponad 90 proc. polskich internautów korzysta z różnych form opłacania rachunków przez internet. 85 proc. regularnie kupuje przez internet, a 46 proc. korzysta z usług subskrypcyjnych opłacanych online - takie
PZU po raz kolejny wspiera program akceleracyjny dla startupów
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-17 15:04 - dodaj komentarz
15. stycznia br. rozpoczęła się rekrutacja do pierwszej edycji akceleratora MIT Enterprise Forum CEE, adresowanego do startupów z Polski oraz czternastu krajów Europy Środkowo-Wschodniej, w tym m.in. z Węgier, Rumuni, Estonii i Ukrainy. Organizatorem programu jest Fundacja Przedsiębiorczości Technologicznej, która z sukcesem zrealizowała dotychczas pięć edycji programu MIT Enterprise Forum Poland.
Asystent Google wspiera klientów Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-16 15:46 - dodaj komentarz
Dzięki integracji PLAY z Asystentem poprzez platformę Actions on Google, klienci za pomocą komend głosowych będą mogli porozmawiać z PLAY i między innymi sprawdzić nowości w ofercie operatora. Aby rozpocząć konwersację wystarczy powiedzieć „OK Google, Porozmawiaj z Play” lub „OK Google, zapytaj Play co nowego?” PLAY od kilku miesięcy współpracuje z Google nad stworzeniem integracji, umożliwiającej bardziej spersonalizowaną obsługę zapytań kierowanych do Asystenta, a dotyczących np. oferty.
Samsung otwiera studenckie centrum edukacji USG w Bydgoszczy
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-16 15:44 - dodaj komentarz
Studenckie centrum edukacji ultrasonograficznej znajdować się będzie w Collegium Medicum na terenie Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr Antoniego Jurasza w Bydgoszczy. Pracownia została wyposażona w 2 nowe aparaty ultrasonograficzne Samsung HS60 i HS40 wraz z kompletem głowic. Dodatkowo w pracowni został zainstalowany duży 75” calowy ekran na którym będzie można wyświetlać obrazy diagnostyczne z aparatów USG jak również inne treści edukacyjne w ramach codziennych zajęć ze studentami.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: