GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Nowe okno otwarte w Netii
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-13 15:58 - dodaj komentarz
Netia przygotowała dla abonentów Telewizji Osobistej nowe okno otwarte, w którym dostępnych będzie aż 7 kanałów z pięciu pakietów: Widza i odkrycia, Sport i emocje, Sport i emocje plus, Seriale oraz Kino. Od 10 listopada do 9 grudnia, w ramach tzw. okna otwartego, klienci Netii będą mogli bez dodatkowych opłat oglądać następujące kanały telewizyjne: National Geographic (HD), Eurosport 1 HD, Adventure HD, Paramount Channel HD, AXN HD, AXN SPIN HD, Comedy Central HD.
Polska grupa kantorów internetowych ma nowego prezesa
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-13 15:53 - dodaj komentarz
Spółka PayHolding, właściciel takich serwisów wymiany walut jak amronet.pl , pluskantor.pl oraz gieldawalut.com , ogłosiła, że od początku listopada, nowym Prezesem Zarządu będzie Maciej Janiszewski. Spółka tym samym wkracza w nowy etap swojego rozwoju. Od początku roku na jej platformach dokonano ponad 30 tys. transakcji. PayHolding inwestuje w spółki technologiczne i sam wprowadza je na rynki.
Fotonika według ekspertów wiodącą technologią XXI wieku
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-13 15:49 - dodaj komentarz
W dobie nowoczesnych technologii, fotonika jako dziedzina nauki i techniki łącząca dokonania optyki, elektroniki oraz informatyki, jest obecna w kluczowych dla Polski branżach. Wspiera m.in. rozwój przemysłu obronnego, energetyki i produkcji. Jaki jest potencjał polskiej fotoniki w służbie kraju i obywateli, jakie stoją przed nią wyzwania w XXI wieku - będą dyskutować eksperci z różnych dziedzin, podczas IV edycji Konferencji Optoelektronicznej.
Informacja w zakresie zmian wprowadzanych do Cenników Usług Telekomunikacyjnych
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-09 17:02 - dodaj komentarz
Zgodnie z art. 61 ust. 51 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. - Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. Nr 171, poz. 1800, z późn. zm.) oraz z uwzględnieniem ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o zmianie ustawy Prawo telekomunikacyjne oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. 2018 poz. 1118), opublikowanej w dniu 11 czerwca 2018 r. informujemy, iż do:
Samsung Smart TV z dostępem do HBO GO w prezencie
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-09 16:56 - dodaj komentarz
W dniach 11 i 12 listopada br. użytkownicy zainteresowani zakupem telewizora Samsung Smart TV z linii na 2017 i 2018 rok mogą liczyć na wyjątkową promocję. Dokonanie transakcji w wybranym sklepie internetowym premiowane będzie bezpłatnym kodem na trzymiesięczny dostęp do platformy HBO GO. Promocją objęte zostały wszystkie telewizory Samsung Smart TV z linii na 2017 i 2018, które zostaną zakupione online 11 i 12 listopada br. w wybranych sklepach internetowych: neonet.pl, euro.com.pl,
Ruszyła świąteczna kampania reklamowa Cyfrowego Polsatu
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-09 16:52 - dodaj komentarz
Cyfrowy Polsat uruchomił świąteczną kampanię reklamową "Spraw bliskim radość na święta!", która mówi o wprowadzonych 7 listopada nowych ofertach promycjnych telewizji satelitarnej.Dzięki nim klienci mogą skorzystać z wygodnych pakietów dla całej rodziny, w tym ofert z kanałami Polsat Sport Premium i transmisjami Ligi Mistrzów UEFA, a to wszystko przez 6 miesięcy gratis oraz z opcją ON THE GO bez dodatkowych opłat. Ponadto operator zapewnia możliwość zakupu super telewizora na raty.
Kaspersky Lab przyćmiewa konkurencję  poziomem usuwania szkodliwego oprogramowania
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-09 16:48 - dodaj komentarz
Rozwiązania firmy Kaspersky Lab po raz kolejny osiągnęły wyższe wyniki od konkurencji, za co zostały docenione przez niezależny instytut bezpieczeństwa IT, AV-Comparatives. Produkt Kaspersky Internet Security uzyskał najwyższe odznaczenie za największą skuteczność w usuwaniu zagrożeń z zainfekowanej maszyny. Organizacja AV-Comparatives przeprowadziła test obejmujący ochronę przed szkodliwymi programami, w którym Kaspersky Internet Security okazał się najskuteczniejszym rozwiązaniem
Orange rozdaje prezenty na święta
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-09 16:39 - dodaj komentarz
Nowa oferta Orange to pomysł na świąteczny prezent dla bliskich. Kupując lub przedłużając dotychczasową umowę na pakiet Orange Love lub abonament komórkowy i dobierając do tego jeden z dostępnych w świątecznej ofercie smartfonów, drugi otrzymamy w prezencie. W ofercie są m.in. : Samsung Galaxy J4+, Huawei Mate10 lite i LG K9. Operator zadbał także o klientów biznesowych. W świątecznej ofercie Dla Firm obniżono ceny najpopularniejszych smartfonów biznesowych Samsung Galaxy S8 i
Współpraca UKE z Allegro.pl w sprawie wzmacniaczy
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-09 16:26 - dodaj komentarz
Urząd Komunikacji Elektronicznej współpracuje z Allegro.pl w sprawie ofert tzw. wzmacniaczy (repeaterów), których nieuprawnione używanie może powodować zakłócenia pracy stacji bazowych telefonii komórkowych. Dzięki współpracy z UKE, największa w Polsce platforma handlowa zmienia zapisy w regulaminie, dopuszczając możliwość usuwania ofert dotyczących wzmacniaczy. W wyniku tej zmiany towary w ramach kategorii „Akcesoria GSM” – „Anteny i wzmacniacze” muszą zawierać w opisie informację, że:
Spraw najbliższym świąteczne podarunki w T‑Mobile (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-09 16:21 - dodaj komentarz
Pierwsze nuty szlagieru „Last Christmas” płynące z radiowych odbiorników wystarczą, by wszystko stało się jasne – rozpoczyna się sezon świąteczny! Czas najmilszych spotkań, ważnych słów i… świetnych promocji! T‑Mobile w najbliższy piątek, 9 listopada, rozpoczyna świąteczną kampanię reklamową i przedstawia swoje tegoroczne propozycje pod choinkę.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: