GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

PayU rozszerza swoją działalność na Azję i nabywa pakiet większościowy w Red Dot Payment
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-10 14:58 - dodaj komentarz
PayU, firma odpowiadająca za obszar płatności oraz fintech w ramach koncernu Naspers, ogłasza nabycie większościowego pakietu w Red Dot Payment, dostawcy rozwiązań płatności online w Azji Południowo-Wschodniej (SEA). Dzięki tej transakcji PayU rozszerza swoją działalność na region Azji Południowo-Wschodniej, a łączna wartość inwestycji i przejęć dokonanych przez firmę na rynku fintech w ciągu ostatnich 3 lat zwiększa się do ponad 700 mln USD.
mPay: Bilety w Rybniku tańsze nawet o połowę
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-10 14:54 - dodaj komentarz
mPay pojawił się właśnie w Rybniku, a wraz z nim atrakcyjna promocja, dzięki której pasażerowie mogą liczyć na duże oszczędności. Wystarczy korzystać z naszej aplikacji, aby kupować bilety aż o połowę taniej. Jak korzystać z promocji „Wskaż przystanki i zapłać mniej za bilet”? To proste! Żeby otrzymać zniżkę, wystarczy podczas zakupu biletu jednorazowego w mPay wskazać początkowy i końcowy przystanek na trasie autobusu.
Mądry rodzic przed szkodą
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-10 14:51 - dodaj komentarz
Internet jest prawdziwą kopalnią wiedzy, nowinek i ciekawostek, ale też szkodliwych treści. A któż jest bardziej ciekawy świata niż dzieci? Rodzicu, sprawdź co warto zrobić, by mądrze kontrolować aktywność swoich pociech w sieci. Wakacje - nie trzeba wstawać rano do szkoły i jest dużo więcej czasu na buszowanie w sieci. Świetnie, jeśli nasze dzieciaki wykorzystują Internet do kontaktu ze znajomymi i bliskimi, rozwijania zainteresowań, czy szukania nowych pasji.
HUAWEI MediaPad T5 10” LTE – teraz dostępny w nowej odsłonie
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-10 14:48 - dodaj komentarz
HUAWEI MediaPad T5 10” LTE został wyposażony w większą pamięć wewnętrzną (64 GB) oraz baterię o pojemności 5 100 mAh. Umożliwia ona oglądanie filmów nawet do 8 godzin na jednym ładowaniu. Rekomendowana cena urządzenia wynosi 999 zł. Każdy, kto zamówi nowy tablet w przedsprzedaży między 15 a 28 lipca otrzyma bezprzewodowe słuchawki Huawei AM61. HUAWEI MediaPad T5 10” 64 GB LTE waży zaledwie 460 g. Jest elegancki, a jego obudowa wykonana jest z metalu.
FinSpy uderza po raz kolejny: wykryto nowe wersje oprogramowania inwigilacyjnego
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-10 14:41 - dodaj komentarz
Badacze z firmy Kaspersky wykryli nowe wersje zaawansowanego szkodliwego narzędzia inwigilacyjnego FinSpy. Nowe implanty działają zarówno na urządzeniach z systemem iOS, jak i Android, potrafią monitorować aktywność na niemal wszystkich popularnych komunikatorach i jeszcze lepiej zacierać swoje ślady. Narzędzia umożliwiają atakującym szpiegowanie wszystkich działań wykonywanych na urządzeniach oraz wyprowadzanie wrażliwych danych obejmujących lokalizację GPS,
Huawei wprowadza pierwszy smartfon 5G w Polsce - HUAWEI Mate 20 X (5G)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-09 15:37 - dodaj komentarz
HUAWEI Mate 20 X (5G) to pierwszy smartfon obsługujący sieć 5G, który trafi do regularnej sprzedaży w Polsce. Telefon jako jedyny na świecie wspiera zarówno technologię SA i NSA. Oznacza to, że nowy smartfon Huawei zaoferuje pełne spektrum możliwości 5G: nie tylko ultraszybki transfer danych, ale również rozwiązania przyszłości, takie jak smart city. HUAWEI Mate 20 X (5G) wyróżnia się 7,2-calowym ekranem OLED i pojemną baterią, co czyni go potężnym narzędziem do korzystania z
Poznaj nowy ekran startowy aplikacji mPay
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-09 15:31 - dodaj komentarz
Do sklepów z aplikacjami trafiła właśnie najnowsza aktualizacja mPay, w której udostępniamy Wam zupełnie odmieniony wygląd ekranu głównego. To dopiero pierwszy krok w kierunku tego, aby korzystanie z mPay było szybsze i wygodniejsze. Kolejne nowości już wkrótce! Od dłuższego czasu trwają prace nad nową odsłoną mPay, która zapewni jeszcze szybsze i bardziej intuicyjne realizowanie płatności. Pierwszym etapem zmian jest wprowadzenie całkowicie odmienionego wyglądu ekranu głównego,
Edukacja przede wszystkim, czyli jak walczyć ze zjawiskiem patostreamów?
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-09 15:29 - dodaj komentarz
Patostreamy to transmisje internetowe, które są pełne wulgaryzmów oraz przemocy. W sieci to coraz poważniejszy problem. Tym bardziej, że dostęp do tego typu nieodpowiednich treści mają również najmłodsi użytkownicy sieci. W Ministerstwie Cyfryzacji odbyło się spotkanie dotyczące tego problemu. Udział wziął w nim Adam Andruszkiewicz, wiceminister cyfryzacji, a także przedstawiciele NASK, operatorów internetowych, Komendy Głównej Policji, biura Rzecznika Praw Dziecka czy biura
PROMOCJA! LG G8s ThinQ od dzisiaj w Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-09 15:25 - dodaj komentarz
Do portfolio telefonów LG dołączył nowy model : LG G8s ThinQ. Nowy smartfon zawitał do Play z nową promocją. Kupując LG G8s ThinQ Klient ma możliwość otrzymania pakietu benefitów: roczną gwarancję na ekran o wartości 600 zł oraz 400 zł zwrotu do wypłaty z bankomatu. Żeby otrzymać nagrodę wystarczy zarejestrować się na stronie www.strefalg.pl/promocjelg.
Metro z aplikacją mPay (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-09 15:21 - dodaj komentarz
Pamiętajcie, że korzystając z mPay nie musicie przejmować się, jak dostać się na peron pierwszej linii warszawskiego Metra. Wystarczy zbliżyć znajdujący się na bilecie kod QR do czytnika umieszczonego na szerokiej bramce bagażowej. Prawda, że proste? Szerokie bramki są przeznaczone dla osób z wózkami dziecięcymi lub dużym bagażem. Jak z nich wygodnie korzystać, zwłaszcza mając bilet z kodem QR. Sprawdźcie instruktażowy film pokazujący jak otworzyć bramkę na pierwszej linii metra:
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: