GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Laptop ZIN 14.1 techBite debiutuje na rynku. W promocji + dysk SSD 120GB za 1 zł
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-09 16:05 - dodaj komentarz
ZIN 14.1 od techBite to ciekawy laptop do Internetu, rozrywki i pracy. Jeżeli więc na komputerze oglądasz filmy, przeglądasz serwisy informacyjne i korzystasz z kilku programów jednocześnie oraz wiele więcej – możesz śmiało na niego postawić. Niech Was nie zwiedzie cena 899 zł – ponieważ urządzenie ma wiele do zaoferowania m.in.: procesor Intel Celeron N4000, czytnik linii papilarnych, system WINDOWS 10 oraz duże, podświetlane klawisze.
Politechnika Gdańska partnerem Perspektywy Women in Tech Summit 2018
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-09 15:51 - dodaj komentarz
Ponad tysiąc kobiet mających wpływ na technologiczną przyszłość świata weźmie udział w międzynarodowej konferencji Perspektywy Women in Tech Summit 2018 w Warszawie. Partnerami akademickimi tego wydarzenia są Politechnika Gdańska, Politechnika Warszawska, Politechnika Śląska i Politechnika Łódzka. Ta największa tego typu konferencja w Europie zgromadzi ponad 1500 przedstawicielek środowiska akademickiego i przemysłu, specjalistek z dziedziny IT, ekspertek w obszarze STEM,
Play: Koniec promo MNP początek nowego promo MNP
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-08 15:12 - dodaj komentarz
Jeżeli planujecie przenieść numer do PLAY to polecam pobiec do sklepu. Ostatnie chwile agresywnej promocji, która nawet zaniepokoiła prezesa pomarańczowych. Od jutra nowe wydanie, dobre, ale na przykład kończy się 9 miesięcy szczęścia z Samsungiem. Przenosicie numer w ofercie bez telefonu – super, nie płacicie abonamentu przez pierwsze 6 miesięcy (we wszystkich ofertach S, M, L i dla każdej kupowanej karty SIM. To dosyć istotne ponieważ u zielonej konkurencji rabat tylko na pierwszą.
LG prezentuje nowy smartfon LG G7 fit oraz słuchawki LG Tone Platinum SE z Asystentem Google
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-08 15:07 - dodaj komentarz
Od 8 listopada w Polsce dostępny jest LG G7 fit – smartfon, który łączy w sobie najważniejsze funkcje z flagowego LG G7 ThinQ z ceną urządzeń klasy średniej. LG G7 fit wyposażony jest w aparat wspierany przez sztuczną inteligencję, 6,1-calowy ekran QHD+ FullVision Super Bright oraz głośnik Boombox. Na polskim rynku debiutują również słuchawki LG Tone Platinum SE z Asystentem Google.
Cyfrowy Polsat podsumowuje III kwartał: ponad 14 mln usług kontraktowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-08 14:59 - dodaj komentarz
Grupa Cyfrowy Polsat zakończyła III kwartał 2018 roku bardzo dobrymi wynikami operacyjnymi w obydwu segmentach, a także osiągnęła silne wyniki finansowe będące odzwierciedleniem zdrowej kondycji biznesu. Ponadto przekroczyła liczbę 14 mln usług kontraktowych świadczonych swoim klientom i dzięki konsekwentnej realizacji strategii multiplay odnotowała rekordowo niski wskaźnik churn. Grupa rozpoczęła monetyzację praw do Ligi Mistrzów UEFA i wypracowała bardzo dobrą sprzedaż pakietu
3 miesiące abonamentu za darmo  promocjach Internetu LTE Plusa i Cyfrowego Polsatu
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-08 14:54 - dodaj komentarz
W sieci Plus i Cyfrowym Polsacie przygotowano świąteczne promocje Internetu LTE. Klienci będą mogli skorzystać z bogatej oferty dopasowanej do potrzeb różnych użytkowników i nie płacić abonamentu przez 3 miesiące niezależnie od jego wysokości! Dodatkowo do atrakcyjnych pakietów można dobrać nowoczesne sprzęty: laptopy dla gamerów, tablety zaprojektowane z myślą o dzieciach oraz mobilne i stacjonarne routery.
Wyniki T‑Mobile Polska w III kwartale 2018 r
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-08 14:49 - dodaj komentarz
W porównaniu do stanu na koniec III kwartału ubiegłego roku T‑Mobile Polska zwiększył przychody o 5,5%, a skorygowany zysk EBITDA wzrósł o 11,5%. Jednocześnie, utrzymał pozytywny trend dotyczący wzrostu bazy, w ciągu ostatniego kwartału pozyskując netto 84 tysiące klientów. Na koniec III kwartału 2018 r. T‑Mobile Polska obsługiwał 10 milionów 690 tysięcy kart SIM, w tym ponad 7,1 miliona klientów kontraktowych oraz ponad 3,5 miliona z segmentu prepaid.
PIU: Smart rozwiązania dzięki ubezpieczeniom
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-08 14:43 - dodaj komentarz
Ponad 80 proc. ubezpieczycieli uważa, że przyszłość na rynku należy do tych organizacji, które zainwestują w innowacje i cyfryzację – wynika z raportu Cyfryzacja sektora ubezpieczeń w Polsce, przygotowanego przez Accenture dla Polskiej Izby Ubezpieczeń. Dlatego już teraz firmy rozpoczęły prace nad wdrażaniem technologii smart home oraz smart city, pozwalających m.in. na preferencyjną wycenę składek oraz lepsze dostosowanie ofert do potrzeb klienta.
Questyle Audio CMA Twelve – 12-letnie wino dla miłośników audio
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-08 14:39 - dodaj komentarz
CMA Twelve / CMA Twelve Master – to flagowy przetwornik cyfrowo-analogowy firmy Questyle ze zintegrowanym zbalansowanym wzmacniaczem słuchawkowym to nowy model, który bazuje na doświadczeniu firmy w produkcji znakomicie skonstruowanych i zbudowanych urządzeń audio. Jednocześnie jest produktem na dwunastą rocznicę wprowadzenia rewolucyjnej technologii wzmocnienia w trybie prądowym przez firmę Questyle.
Inkubator Samsung- startup InMotion Labs na Developer Conference
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-08 14:29 - dodaj komentarz
Firma InMotion Labs, uczestnik drugiej edycji cyklu inkubacyjnego w rzeszowskim Samsung Inkubatorze, zaprezentuje swoją innowacyjną technologię “Moving Sensor” opartą o mikroprocesory Samsung Artik i smartfon Galaxy Note9 podczas odbywającej się właśnie konferencji Samsung Developer Conference 2018 (SDC18) w San Francisco. InMotion Labs to polski startup specjalizujący się w rozwiązaniach z zakresu IoT skierowanych do miłośników filmowania smartfonami oraz branż: Automotive, Prop-tech
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: