GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Aplikacja Kwarantanna domowa – od dziś obowiązkowa
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-04-01 14:57 - dodaj komentarz
Z obowiązkową kwarantanną domową wiąże się od dziś dodatkowy obowiązek – korzystanie z aplikacji Kwarantanna domowa. Na początek – wyjaśnienie. Obowiązkowa 14-dniowa kwarantanna dotyczy zdrowych osób, które jednak miały kontakt z chorymi lub podejrzewanymi o zakażenie koronawirusem. Obejmowani są nią także wszyscy, którzy wjeżdżają do Polski z zagranicy.
#ZostańWDomu z PLAY NOW - operator wydłuża czas odkodowanych kanałów
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-04-01 14:54 - dodaj komentarz
Aby zachęcić swoich klientów do pozostania w domu, Play przedłuża okres odkodowania 40 kanałów oraz filmów i seriali w usłudze PLAY NOW oraz PLAY NOW TV o kolejne dwa tygodnie tj. do 15 kwietnia. W ofercie dostępnych jest zarówno wiele nowości, jak i klasyków. Play w ramach akcji #ZostańWDomu wprowadził „otwarte okno” dla dwóch popularnych pakietów - Kids i Extra. Dostęp do 40 kanałów oraz bibliotek VOD mają wszyscy klienci z dostępem do PLAY NOW w abonamencie lub ofertą
Jak prowadzić firmę w czasach kryzysu?
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-04-01 14:52 - dodaj komentarz
Na to pytanie próbuje odpowiedzieć wielu przedsiębiorców. Mniejsza liczba klientów i zleceń, utrudniony kontakt z pracownikami i partnerami biznesowymi sprawia, że firmy muszą korzystać z wirtualnych rozwiązań by przetrwać kryzys wywołany koronawirusem. Rozwój technologiczny doprowadził, że już od dłuższego czasu firmy korzystają z digitalowych narzędzi ułatwiających prowadzenie biznesu. Wideokonferencje, zdalny dostęp do serwerów, praca w chmurze – to tylko wybrane rozwiązania
Badanie Ericsson: jaki ślad węglowy zostawiają urządzenia cyfrowe
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-04-01 14:49 - dodaj komentarz
Niektórzy twierdzą, że granie na komputerze generuje ślad węglowy porównywalny z tym powstającym podczas podróży samolotem. Inni zaś kwestionują wpływ platform streamingowych czy mediów społecznościowych na klimat. W momencie gdy świat co dekadę musi o połowę zmniejszyć ogólną emisję dwutlenku węgla, właściwe zrozumienie śladu węglowego wynikającego z określonych działań ma kluczowe znaczenie dla rozwoju.
Parkowanie z moBiLET w Warszawie
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-04-01 14:47 - dodaj komentarz
Od 01.04.2020r. użytkownicy aplikacji moBiLET mogą opłacić parkowanie w warszawskiej Strefie Płatnego Parkowania Niestrzeżonego. Umowa podpisana pomiędzy Zarządem Dróg Miejskich w Warszawie a operatorem aplikacji – firmą Mobile Traffic DATA Sp. z o.o. z Poznania obowiązuje do końca 2021 roku. Aplikacja moBiLET obejmuje już swoim zasięgiem ponad 150 miast w Polsce. W stolicy jest jednym z dwóch mobilnych rozwiązań, który został wyłoniony w drodze przetargu
Fortinet prezentuje założenia nowego programu partnerskiego Engage
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-04-01 14:44 - dodaj komentarz
Fortinet, światowy lider w dziedzinie zintegrowanych i zautomatyzowanych rozwiązań ochronnych, zaprezentował założenia nowego programu partnerskiego Engage. Ułatwia on partnerom wyspecjalizowanie się w obsłudze klientów coraz bardziej zainteresowanych rozwiązaniami SD-WAN i chmurami obliczeniowymi. Partnerzy będą mogą również liczyć na dopasowane do ich potrzeb wsparcie, a dzięki temu przyspieszyć swój rozwój i zwiększyć udziały w rynku.
#ZOSTAŃWDOMU i wybierz Plusa na kartę (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-31 14:09 - dodaj komentarz
Chcesz utrzymać kontakt z bliskimi? W Plusie na kartę masz bonusowe GB po każdym doładowaniu oraz bezpłatny transfer na Facebook, Messenger i Viber. Zamów starter bez wychodzenia z domu. Bezpłatny transfer na Messenger i Viber w ramach promocji możliwy z pełną prędkością do wyczerpania jednostek z pakietu GB po doładowaniu za min. 25 zł. Szczegóły w Regulaminie promocji „GigaBank w Taryfie Plus Elastyczna na Kartę” na plus.pl.
Nowe przełączniki PoE pod systemy monitoringu wizyjnego od TP-Link
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-31 14:04 - dodaj komentarz
TP-Link poszerza swoją ofertę przełączników PoE o dwa nowe modele TL-SL1226P i TL-SG1210P. Nowe przełączniki zostały zaprojektowane z myślą o instalatorach poszukujących niedrogich i wydajnych rozwiązań do podłączenia kamer CCTV, punktów dostępowych WiFi czy też telefonów IP. Obydwa urządzenia są zgodne ze standardami PoE 802.3at/802.3af i cechują się dużym budżetem mocy.
2 miliony złotych na walkę z epidemią od Fundacji Polsat
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-31 13:58 - dodaj komentarz
Fundacja Polsat podjęła decyzję o kolejnym wsparciu walki z epidemią. Ze środków własnych Fundacja przeznacza 2 miliony złotych na zakup najpotrzebniejszego sprzętu dla służby zdrowia. Zostały już złożone zamówienia między innymi na kombinezony, gogle medyczne, maski chirurgiczne, maski KN 95 P2 czy rękawiczki ochronne. Pierwsze zamówienie jest już realizowane, dzięki czemu jeszcze w tym tygodniu sprzęt dotrze do lekarzy i pielęgniarek będących dzisiaj na pierwszej
Holy Water: kreatywny cyberatak wykorzystujący metodę przy wodopoju
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-31 13:57 - dodaj komentarz
Badacze z firmy Kaspersky wykryli kampanię cyberprzestępczą, która była wymierzona w użytkowników z Azji i trwała od maja 2019 r. Cyberprzestępcy złamali zabezpieczenia ponad 10 legalnych stron internetowych związanych z religią, wolontariatem, działalnością charytatywną oraz kilkoma innymi obszarami w celu selektywnego uruchamiania ataku mającego na celu zainstalowanie „tylnej furtki” na urządzeniach atakowanych użytkowników.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: