GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Funkcje TimeShift, CatchUP i reStart na stałe w dekoderach satelitarnych  CP
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-11 15:29 - dodaj komentarz
Po przeprowadzeniu udanych testów wśród abonentów Cyfrowy Polsat na stałe wprowadził nowe funkcje TimeShift, CatchUP i reStart do oferty i dekoderów satelitarnych EVOBOX HD i EVOBOX LITE. Nowości umożliwiają użytkownikom wygodne korzystanie z telewizji: przewijanie, zatrzymywanie, cofanie i oglądanie wybranych programów od początku, a także wracanie do wybranych programów nawet do 7 dni od ich emisji.
Gwarancja najlepszej sieci albo zwrot pieniędzy - nowa kampania T‑Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-11 15:24 - dodaj komentarz
Samochód przed zakupem możemy przetestować w ramach jazdy próbnej, ubrania możemy przymierzyć i zwrócić. Dlaczego inaczej miałoby być w przypadku oferty telefonii komórkowej? T‑Mobile udowadnia, że w najlepszej sieci wcale nie musi tak być. Od teraz nowi klienci magentowego operatora mogą zrezygnować z oferty w ciągu 30 dni i otrzymać pełny zwrot kosztów.
KODA Bots automatyzuje komunikację sieci Biedronka z pracownikami
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-11 15:21 - dodaj komentarz
Największy prywatny pracodawca w Polsce - Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci Biedronka - wdraża technologię KODA Bots. Wewnętrzny chatbot pomaga pracownikom w uzyskaniu odpowiedzi na pytania dotyczące m.in. oferty wsparcia. JMP jest jedną z pierwszych polskich firm, która uruchomiła podobne rozwiązanie. W sumie służy ono ponad 67 tys. pracownikom.
Sztuczna inteligencja w służbie niewidomym i niedowidzącym
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-11 15:18 - dodaj komentarz
W ostatnich latach liczba osób z upośledzeniem widzenia wzrasta w związku z pogorszeniem się wzroku związanym z wiekiem i pojawieniem się chorób oczu, takich jak jaskra. W badaniu przeprowadzonym przez Japońskie Towarzystwo Okulistyczne oszacowano, że w Japonii jest 1,64 miliona osób z upośledzeniem wzroku, z czego 188.000, to osoby całkowicie niewidome. Niektóre wyniki badań sugerują, że na całym świecie liczba osób z dysfunkcją wzroku potroi się do 2050 roku
Bezpieczne dziecko to spokojny rodzic
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-11 15:15 - dodaj komentarz
Dziś obchodzony jest Dzień Bezpiecznego Internetu. Inicjatywa podjęta przez Komisję Europejską ma na celu zwrócenie uwagi na bezpieczeństwo najmłodszych użytkowników w sieci. Firma Samsung na co dzień realizuje program edukacyjny CyfrOFFy kONtakt skierowany do rodziców, nauczycieli i opiekunów, którego misją jest wskazanie odpowiedzialnych i kreatywnych sposobów na wprowadzenie dziecka w cyfrowy świat.
5G bez nonsensów od T‑Mobile – 800 stacji bazowych już gotowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-11 15:09 - dodaj komentarz
T‑Mobile stawia na dynamiczny rozwój infrastruktury 5G. W samej tylko Warszawie przygotowanych jest już 800 stacji bazowych gotowych do świadczenia usług w najnowszej technologii. Z kolei do końca pierwszego półrocza 2020 r. w skład sieci 5G ma wejść łącznie aż 1600 stacji w pięciu miastach w całym kraju. Tym samym klienci T‑Mobile będą mogli skorzystać z najbardziej rozwiniętej w Polsce sieci piątej generacji.
Cyfrowa Europa – szef MC w Brukseli
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-11 15:07 - dodaj komentarz
Bezpieczeństwo sieci 5G i wypracowanie wspólnego – na poziomie europejskim - podejścia do tego tematu – to jeden z tematów poniedziałkowego spotkania ministra cyfryzacji Marka Zagórskiego z Komisarzem ds. Rynku Wewnętrznego Thierrym Bretonem. Kilkanaście dni temu Komisja Europejska zatwierdziła i opublikowała wspólny zestaw środków ograniczających ryzyka w obszarze cyberbezpieczeństwa sieci 5G.
Materiały National Geographic w 4K dostępne w PLAY NOW TV
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-11 15:05 - dodaj komentarz
Do puli materiałów dostępnych w jakości 4K dołącza biblioteka National Geographic Play. Dzięki temu w pakiecie podstawowym oferty z dekoderem znajdziecie piękne kadry, poruszające zdjęcia i inspirujące programy popularnonaukowe. Treści dostępne są w katalogu ŚWIAT W 4K, który właśnie poszerzył ofertę PLAY NOW TV BOX. Możecie obejrzeć między innymi wyjątkową serię „Opowieść o człowieczeństwie”, w której Morgan Freeman podróżując do najdalszych zakątków kuli ziemskiej bada
Sony na ISE 2020 — prezentacja idealnej przyszłości na uczelni i w pracy
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-11 15:03 - dodaj komentarz
Na rozpoczynających się targach ISE 2020 firma Sony prezentuje śmiałą wizję idealnej przyszłości na uczelniach i w miejscach pracy. Na stoisku 1-N20 znalazły się najnowsze rozwiązania audiowizualne i informatyczne Sony, takie jak mikrofon kształtujący wiązkę (ang. beamforming) MAS-A100 do użytku podczas wykładów i prezentacji, nowa wersja 2.2 systemu do zarządzania miejscami pracy TEOS i znacznie powiększona linia projektorów laserowych.
Czy internet naprawdę jest niebezpieczny?
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-11 14:59 - dodaj komentarz
„Dzień bezpiecznego internetu” to dobra okazja, aby uświadomić sobie, że bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni zależy w dużej mierze od samych użytkowników i ich zachowania. Podczas korzystania z bankowości elektronicznej czy mediów społecznościowych oraz dokonywania płatności online, należy przede wszystkim zachować zdrowy rozsądek. Znaczna część cyberataków na świecie nie jest bowiem efektem użycia supertechnologii i komputerów o wielkich mocach obliczeniowych, a
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: