GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Lidia Stępińska-Ustasiak przewodniczącą Grupy ds. Inicjatyw Budowania Kompetencji Cyfrowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-19 16:17 - dodaj komentarz
Od 19 marca 2019 r. dr Lidia Stępińska-Ustasiak, radca Prezesa UKE, została przewodniczącą Group on Capacity Building Initiatives (GCBI). Grupa jest ciałem doradczym dla Dyrektora Biura Rozwoju Telekomunikacji ITU. W jej skład wchodzą eksperci ds. budowania kompetencji cyfrowych (po dwóch z sześciu regionów ITU). Doradzają oni m.in. w kwestii działalności tzw. ITU Academy, czyli szkoleń z zakresu telekomunikacji/ICT prowadzonych przez autoryzowane przez ITU podmioty
T‑Mobile - Internet domowy z laptopami i tabletami
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-19 16:15 - 1 komentarz
Z okazji pierwszego dnia wiosny T‑Mobile proponuje nowalijki w swojej ofercie. W krótkiej specjalnej promocji dostępny jest zestaw telefonów Huawei P20 lite i Huawei Y6 2018, przeceniony o 270 zł oraz tablet Huawei MediaPad T3 10 przeceniony o 200 zł. Do portfolio trafia też nowość – oferta Internetu domowego ze sprzętem. Wiosennemu ożywieniu i ruchowi sprzyjają promocje które właśnie ruszają w T‑Mobile: zestaw dwóch smartfonów Huawei (P20 lite i Y6 2018) można nabyć w obniżonej o 270 zł
Niedrogie projektory krótkiego rzutu dla szkół  i biznesu od Optomy
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-19 15:04 - dodaj komentarz
Firma Optoma wprowadza do swojej oferty projektory W318STe i X318STe. Są to modele krótkiego rzutu, które odznaczają się podwyższoną żywotnością oraz niewygórowaną ceną. Nowe projektory Optomy zostały zaprojektowane z myślą o niewielkich salach lekcyjnych oraz konferencyjnych. Dzięki zastosowaniu obiektywów krótkiego rzutu projektory wystarczy odsunąć metr od powierzchni projekcyjnej, aby uzyskać obraz o przekątnej 100 cali.
Wystarczy 10 minut, aby naładować baterie smartfona OPPO
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-19 15:01 - dodaj komentarz
Domowe obowiązki, dzieci, zakupy czy praca wyznaczają tempo codzienności, w której często zdarza się nam zapominać o chwili relaksu. Przy tak intensywnym trybie, nasza wewnętrzna bateria może się szybko rozładować. Szybka drzemka pozwala nam zmniejszyć poczucie senności, poprawić koncentrację czy nawet polepszyć sobie nastrój. Przy wytężonej pracy umysłowej czy natłoku obowiązków, krótka chwila wytchnienia może zwiększyć naszą produktywność.
Na myśl o poniedziałku Polacy planują wakacje?
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-19 14:58 - dodaj komentarz
Wygląda na to, że Polacy wybudzają się z zimowego snu i zaczynają planować wiosenne wyjazdy. Wyszukiwarka KAYAK.pl odnotowała ponad 36% wzrost wyszukiwań lotów i hoteli względem minionego kwartału. Eksperci serwisu postanowili sprawdzić, w jakie dni tygodnia Polacy najczęściej planują swoje wojaże oraz jakie kierunki wybierają najchętniej.
Carrefour przyspiesza z cyfryzacją. Współpraca sieci z Google
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-19 14:56 - dodaj komentarz
Wdrożenie kolejnych innowacyjnych rozwiązań omnikanałowych, zwiększenie sprzedaży i oddziaływania marki w Internecie oraz rozwój technologii mobilnych - to najważniejsze strategiczne cele współpracy pomiędzy Carrefour i Google na polskim rynku. W nawiązaniu do globalnego partnerstwa strategicznego, Carrefour i Google, zapowiedziały bliską współpracę w Polsce. Jej głównym celem jest wzmocnienie pozycji Carrefour w cyfrowych kanałach sprzedaży oraz zbudowanie lepszych doświadczeń
UPC Polska wyróżnione Gwiazdą Jakości Obsługi 2019
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-18 15:57 - dodaj komentarz
UPC Polska po raz trzeci zostało docenione przez konsumentów w XII edycji Polskiego Programu Jakości Obsługi. Operator otrzymał tytuł „Gwiazda Jakości Obsługi 2019” w kategorii „Dostawcy rozwiązań telewizyjno-internetowych”. Tym samym, UPC Polska kolejny raz znalazło się w gronie firm, które wyróżniają się najwyższymi standardami obsługi klienta, co potwierdza tytuł najbardziej polecanego operatora na rynku.
Play: Tidal nowa odsłona promocji
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-18 15:55 - dodaj komentarz
15.03. w sieci Play wystartowała nowa odsłona promocji TIDAL, w ramach której Play udostępnia TIDAL bez opłat nawet do 6 miesięcy w wybranych taryfach. Po tym okresie koszt usługi to 19,99 zł. Taryfy z udostępnionym TIDAL: na 3 miesiące: SOLO M i GRUPA M. na 6 miesięcy: SOLO L, GRUPA L, SIM BIZNES BOX ULTRA, Play Internet L, Play Internet XL i RBM Siema.
Automatyzacja godna olimpijskiego złota - Extreme Fabric Connect
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-18 15:46 - dodaj komentarz
Droga do pełnej automatyzacji procesów sieciowych bywa długa i wyboista. Są jednak rozwiązania, które skutecznie ją skracają. Należy do nich platforma Extreme Fabric Connect - kompleksowe rozwiązanie, które uwzględnia indywidualne wymagania klientów i skutecznie harmonizuje działanie sieci. Firmowa sieć często przypomina skomplikowany, cyfrowy organizm. Naprawdę duże zmiany powinno wprowadzać się w niej stopniowo, pamiętając o potrzebie regularnego szkolenia pracowników.
Czy jesteśmy gotowi na cyfrową rewolucję? Premiera raportu Cyberbezpieczeństwo A.D. 2018
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-18 15:44 - dodaj komentarz
Przegląd najważniejszych wydarzeń i inicjatyw z zakresu policy to główny cel raportu Cyberbezpieczeństwo A.D. 2018, którego premiera odbędzie się 8 kwietnia 2019 roku. Prezentacji raportu towarzyszyć będzie dyskusja „Rewolucja przemysłowa 4.0 – wyzwania społeczne i gospodarcze”. Wydarzenie będzie również okazją do uruchomienia nowej odsłony strony www.cyberpolicy.nask.pl, która stanowi kompendium wiedzy na temat cyberbezpieczeństwa w aspekcie strategicznym, regulacyjnym i organizacyjnym.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: