GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

#zostańwdomu z IPLĄ i oglądaj hity prosto z kina
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-31 13:55 - dodaj komentarz
Serwis rozrywki internetowej IPLA przygotował dla swoich widzów w ramach akcji społecznej #zostańwdomu mocne tytuły, które w ostatnim czasie miały swoje kinowe premiery. Wśród propozycji znalazły się m.in.: komedia romantyczna z doborową obsadą – „Jak poślubić milionera” Filipa Zylbera, dwie głośne propozycje Jana Komasy – nominowany do Oscara film „Boże ciało” oraz cyber-thriller „Sala Samobójców. Hejter”, a także dramat komediowy „Pan T.” Marcina Krzyształowicza.
10 GB darmowego internetu dla klientów biznesowych od T‑Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-31 13:52 - dodaj komentarz
Prowadzenie firmy obecnie, bardziej niż kiedykolwiek, uzależnione jest od dostępu do internetu. Jest on wręcz niezbędny, aby pozostać w stałym kontakcie z pracownikami oraz partnerami biznesowymi. Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców T‑Mobile przygotował dla nich darmowy pakiet 10 GB danych! Zapotrzebowanie Polaków na usługi telekomunikacyjne wzrosło w ostatnim czasie lawinowo.
#testujzOrange przedłużone. Testuj i wygrywaj
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-31 13:50 - dodaj komentarz
Do niedzieli 5 kwietnia br. Orange przedłuża czas na zgłoszenie się do konkursu #testujzOrange. Zgłoś swój udział na stronie testuj.orange.pl, zaprezentuj się i testuj smartfony od Motoroli: One Macro i One Zoom. Dla zwycięzców mamy Motorolę Razr oraz testowane modele. Startuje nowa edycja konkursu „Testuj z Orange”. Tym razem do testów trafią dwa modele od Motoroli: One Macro i One Zoom. Jury konkursowe wybierze 10 testerów. Nagrodą główną jest Motorola Razr, a pozostałe to
Powstanie ŁUKASIEWICZ – Krakowski Instytut Technologiczny
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-31 13:46 - dodaj komentarz
1 kwietnia 2020 roku, w pierwszą rocznicę powstania Sieci Badawczej ŁUKASIEWICZ, połączą się należące do niej: Instytut Odlewnictwa oraz Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania. Dzięki temu powstanie jedna silniejsza jednostka pod nową nazwą: Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ – Krakowski Instytut Technologiczny. Krakowski Instytut Technologiczny posiada specjalistyczną aparaturę do prowadzenia badań w skali laboratoryjnej jak i w skali półprzemysłowej.
Bezpieczny dom, blokady rodzicielskie i jak z nich korzystać?
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-31 13:45 - dodaj komentarz
Kolejne dni spędzane w domach, to czas, kiedy dzieci mogą poznawać znaczenie domowych obowiązków i odkrywać przeznaczenie wielu sprzętów. Powinny to jednak robić pod opieką osób dorosłych. Dlatego, aby zwiększyć bezpieczeństwo dzieci, warto sprawdzić, które z domowych urządzeń oferują funkcję blokady rodzicielskiej i ją aktywować. Połączenie pracy zawodowej, którą teraz część z nas wykonuje zdalnie z opieką nad dziećmi, to wyzwanie. Staramy się podzielić czas tak, aby
HP zwiększa bezpieczeństwo komputerów osobistych
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-31 13:40 - dodaj komentarz
Producent wspiera zarówno firmy, jak i pracujących zdalnie pracowników oferując im swoje najnowsze rozwiązania zabezpieczające wrażliwe dane: HP Pro Security Edition, HP Proactive Security, HP Sure Click Enterprise oraz HP Sure Click Pro. HP Inc. zapowiada zaawansowane rozwiązania bezpieczeństwa, które zapewnią pełną ochronę przed cyberzagrożeniami dla firm i ich, pracujących zdalnie, pracowników. Nowa oferta obejmuje rozwiązania takie jak: HP Pro Security Edition, HP Proactive
Sytuacja zmusza do pracy z domu? Nie wolno zapominać o bezpieczeństwie firmowych danych
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-31 13:36 - dodaj komentarz
Dla wielu przedsiębiorstw i instytucji konieczność nagłego umożliwienia pracy zdalnej jest dużym wyzwaniem. Część z nich, które wcześniej nie podejmowały takiej praktyki, nie jest na to przygotowanych pod kątem zabezpieczenia firmowych danych. Warto więc przyjrzeć się wskazówkom, jak zachować bezpieczeństwo podczas pracy z domu. Zgodnie z obowiązującym prawem pracodawca może zlecić pracownikowi przejście na pracę zdalną, a odmowa ze strony zatrudnionego może wiązać się z karą pieniężną.
Czy pracownicy chcą digitalizacji bardziej niż pracodawcy?
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-31 13:34 - dodaj komentarz
62% pracowników za priorytetowe uważa inwestycje w cyfrowe narzędzia do współpracy. Tego samego zdania jest jednak mniej niż połowa przedsiębiorców. W obszarze digitalizacji wciąż pozostaje nam sporo do zrobienia: w 2019 roku Polska zajęła 25. miejsce w europejskim Indeksie Gospodarki Cyfrowej i Społeczeństwa Cyfrowego DESI (na 28 państw). Czy firmy nadążają za cyfrowym rozwojem kadry?
#ZostańWDomu z Play i zwiększ swoje bezpieczeństwo w internecie
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-31 13:29 - dodaj komentarz
Wiemy, jak ważne jest zachowanie bezpieczeństwa – zarówno tego fizycznego, jak i cyfrowego. Niestety obecna sytuacja sprzyja przestępcom, którzy chcą wyłudzić pieniądze i dane osobowe w internecie – wszyscy jesteśmy na ich celowniku. Mając na uwadze cyfrowe bezpieczeństwo nas wszystkich uruchomiliśmy edukacyjną stronę ochronawplay.pl, na której zebraliśmy najważniejsze informacje:
Ruszyła akcja Orange wspierająca zdalną naukę. Nawet 200 GB internetu
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-30 14:17 - dodaj komentarz
Zgodnie z zapowiedzią od dzisiaj uczniowie i ich rodzice, studenci oraz nauczyciele mogą skorzystać z Orange Flex przez dwa miesiące za złotówkę miesięcznie. Na naukę otrzymają nawet 200 GB do wykorzystania w smartfonie, tablecie czy komputerze. Żeby skorzystać z akcji wystarczy ściągnąć na smartfon aplikację Orange Flex. Następnie wybrać dowolny plan komórkowy z określoną liczbą GB (maksymalnie 100 GB miesięcznie), przenieść swój numer lub wybrać nowy –
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: