GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

TP-Link Archer AX10 i AX50 – routery WiFi 6, które nie zrujnują Twojej kieszeni
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-10 15:35 - dodaj komentarz
WiFi 6 to bardzo młoda technologia, która jest znacznie szybsza od poprzedniego standardu (WiFi 802.11ac). Została zaprojektowana tak, żeby sprostać wyzwaniom związanym z coraz większą liczbą urządzeń łączących się z siecią bezprzewodową. Do tej pory można ją było znaleźć jedynie w hi-endowych urządzeniach sieciowych, na które ze względu na ich cenę, mogli pozwolić sobie tylko nieliczni. Routery Archer AX10 i AX50 od TP-Link sprawią, że WiFi 6 stanie się o wiele bardziej dostępne.
Dzień Bezpiecznego Internetu – działajmy razem
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-10 15:31 - dodaj komentarz
Happening, konkurs lub zajęcia edukacyjne – jest mnóstwo sposobów, aby włączyć się w obchody Dnia Bezpiecznego Internetu, który odbywa się 11 lutego. Organizatorzy zachęcają do realizacji i czekają na zgłoszenia inicjatyw promujących ideę bezpieczeństwa dzieci i młodzieży online. Działajmy razem! Tegoroczny Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest pod hasłem „Działajmy razem!”. W Polsce to już 16. edycja akcji, która powstała z inicjatywy
The Chemical Brothers na Open’er Festival Powered by Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-10 15:26 - dodaj komentarz
Open’er Festival Powered by Orange coraz bliżej. Do line-upu dołączyło dziewięcioro artystów, a wśród giganci elektroniki z The Chemical Brothers, zjawiskowa Banks, Angel Olsen – jedna z najciekawszych nowych artystek sceny alternatywnej, Yunglud – objawienie muzyczne ostatnich lat, australijskie trio Rüfüs Du Sol, a także Flohio, Seasick Steve i zespoły Inhaler oraz Sea Girls.
Jeszcze więcej internetu dla klientów MIX w T‑Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-10 15:23 - dodaj komentarz
Polacy konsumują coraz większe ilości internetu i coraz trudniej im wyobrazić sobie funkcjonowanie bez tego udogodnienia – aż 89% naszych rodaków uważa, że internet ułatwia im życie. Aby mogło ono być jeszcze przyjemniejsze, T‑Mobile wprowadza dodatkowe pakiety danych dla klientów korzystających z oferty MIX: 2 oraz 5 GB w atrakcyjnych cenach. Paczki „Dodatkowy Internet” zostały przygotowane z myślą o osobach korzystających z taryfy Frii MIX,
Play - Kolejne nowe miejscowości w zasięgu 5G
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-10 15:21 - 1 komentarz
Mamy już luty 2020 i mimo wprowadzania 5G zespół techniki ciągle pracuje nad dostarczeniem naszego zasięgu do nowych lokalizacji. Idzie im to świetnie! Zobaczcie sami, co udało się zrobić w styczniu: Na chwilę obecną LTE obejmuje 2445 miejscowości¹, w tym 391 miast². Z kolei LTE ULTRA obejmuje 1893 miejscowości¹ i 382 miasta.
Telematyka – nie taka straszna, jak ją malują
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-10 15:17 - dodaj komentarz
Ponad 78 proc. przewoźników dostrzega mniejsze zużycie paliwa sięgające nawet 20 proc. w skali roku, po wprowadzeniu rozwiązań telematycznych w przedsiębiorstwie. 1 na 5 właścicieli firm przewozowych zauważa większe wykorzystanie floty o ponad 20 proc.[1] Ponadto połowa przewoźników dostrzega zwiększenie poczucia bezpieczeństwa kierowców. Mimo dostrzegalnych korzyści wciąż wielu przewoźników ma obiekcje przed wprowadzeniem nowoczesnych rozwiązań.
Zyxel Communications z nowym dystrybutorem
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-10 15:14 - dodaj komentarz
Z początkiem lutego do grona dystrybutorów produktów Zyxel Communications dołączyło pochodzące z Poznania Konsorcjum FEN Sp. z o.o. FEN będzie dystrybuował wszystkie produkty Zyxela na terenie całego kraju: od przełączników sieciowych, urządzeń bezprzewodowych aż po rozwiązania zabezpieczające (np. punkty dostępowe, sprzętowe firewalle, przełączniki do monitoringu).
Konica Minolta rozbudowuje ofertę bizhub i-Series
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-10 15:12 - dodaj komentarz
Firma Konica Minolta rozszerzyła rodzinę kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych bizhub i-Series o trzy modele A3: bizhub C450i, bizhub C550i oraz bizhub C650i. Szybkie i niezawodne maszyny powiększają ofertę urządzeń nowej generacji, które bezpiecznie i w inteligentny sposób zapewniają cyfrowy przepływ pracy. Nowe modele C450i, C550i i C650i drukują na arkuszach A3 z szybkością odpowiednio 45, 55 oraz 65 str./min. Zostały wyposażone w zapewniający dwustronne skanowanie z prędkością
Analiza FortiGuard: podatności w popularnych urządzeniach sieciowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-10 15:08 - dodaj komentarz
Niebezpieczne luki w popularnych modemach i routerach, nowe trojany i oprogramowanie typu ransomware – analitycy z FortiGuard Labs firmy Fortinet prezentują najciekawsze odkrycia ostatnich dni. Analitycy bezpieczeństwa informują o luce w modemach kablowych wykorzystujących układy firmy Broadcom. Wada ta, nazwana Cable Haunt, może być obecna w ponad 200 milionach modemów w Europie. Zainstalowany w nich firmware jest podatny na ataki odbicia DNS.
Phishing finansowy odnotowuje wzrost o 9,5proc.  w okresie świąteczno-noworocznym
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-07 17:05 - dodaj komentarz
Ostatni kwartał roku to owocny czas dla cyberprzestępców, którzy żerują na użytkownikach chcących upolować świetną okazję przed świętami. Czarny Piątek, Cyberponiedziałek oraz przedświąteczna gorączka zakupowa oznacza nie tylko wzrost sprzedaży, ale również szkodliwej aktywności. W ostatnim kwartale 2019 r. badacze z firmy Kaspersky wykryli znaczny wzrost aktywności cyberprzestępców stosujących phishing finansowy, spam oraz oszustwa online.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: