GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Telefon na wakacje: Motorola Moto G7 Power
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-09 15:18 - dodaj komentarz
Motorola Moto G7 dość długo czekał na swoją kolej. Od premiery tego modelu minęło parę miesięcy, a ja ciągle odkładałam testy na dogodny moment. I w końcu nadszedł, w czerwcu, kiedy wybrałam się w podróż do Azji. Nauczona doświadczeniem, w dłuższą podróż zawsze zabieram ze sobą rezerwowy telefon – na wypadek zgubienia, kradzieży, czy uszkodzenia mojego podstawowego telefonu. Drugi telefon przydaje się też jako GPS , interaktywny przewodnik, hot spot dla innych urządzeń,
Rodzicu, załóż Profil Zaufany – przyda się nie raz
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-09 15:13 - dodaj komentarz
Od 1 lipca przybyło niemal 150 tysięcy nowych użytkowników Profilu Zaufanego (PZ). Wielu z nich to rodzice składający wnioski o 500+, choć nie tylko. Profil Zaufany to wiele nowych możliwości. Warto go mieć. Wniosek przez Internet to najszybszy i najprostszy sposób ubiegania się o świadczenie w programie Rodzina 500+. Im szybciej to zrobimy, tym szybciej pieniądze wpłyną na nasze konto. Rodzice mogą składać elektroniczne wnioski od 1 lipca.
Kolejne miejscowości z zasięgiem LTE w Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-09 14:58 - dodaj komentarz
Wielu z Was ciekawi rozwój naszej sieci, więc chcemy zaktualizować dane dotyczące zasięgu w Play. Aktualnie w zasięgu LTE znajduje się: 2342 miejscowości powyżej 1 tys. mieszkańców w tym 391 miast powyżej 10 tys. mieszkańców. W ostatnim miesiącu uruchomiono zasięg w 29 miejscowościach liczących powyżej 1 tys. mieszkańców. Lista ostatnio uruchomionych miejscowości posiadających więcej niż 1 tys. mieszkańców wygląda następująco:
Microsoft: Podróż za jeden algorytm
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-09 14:54 - dodaj komentarz
Już w 2018 roku światowy rynek podróży i turystyki został wyceniony na 8,8 biliona dolarów, a jego wartość nadal rośnie. Wraz z większym entuzjazmem do wyjazdów, rozwija się także zapotrzebowanie na spersonalizowane oferty turystyczne. By sprostać wymaganiom konsumentów, wiele dzisiejszych przedsiębiorstw zwraca się w stronę algorytmów sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, które silnie wkraczają także w ten sektor rynku.
LG Q60 z głośnikiem XBOOM w prezencie dla klientów Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-09 14:52 - dodaj komentarz
W Orange kolejną nowość od LG. Po ogłoszonej w poniedziałek promocji: LG K40 z zestawem akcesoriów w prezencie, przyszła pora na kolejną premierę, LG Q60. Przy zakupie smartfona w sklepie orange dostaniecie bezprzewodowy głośnik LG XBOOM w prezencie. Dlaczego warto zwrócić uwagę na ten smartfon? Smartfony od LG kojarzą mi się z przestrzennym dźwiękiem, odpornością i niezłymi aparatami. Q60 ma ich aż cztery; trzy z tyłu – 16 megapikselowy, 5 megapikselowy z szerokątnym obiektywem
Pokolenie Z na rynku pracy. Czy firmy są przygotowane?
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-09 14:46 - dodaj komentarz
Współczesny świat zmienia się niezwykle dynamicznie. Bardzo mocno wpływa to m.in. na firmy. Problemy z pozyskiwaniem młodych ludzi do pracy, automatyzacja i robotyzacja, cyberzagrożenia – to tylko niektóre wyzwania, z którymi się one obecnie mierzą. Czy są w stanie im sprostać? Na rynek pracy wkracza nowe pokolenie. Osoby te żyją zupełnie inaczej niż ich ojcowie i matki. Mają też inne oczekiwania w stosunku do pracy. Pracodawcy muszą wiedzieć, jak przyciągać i
Kontroluj zużycie mocy na portach PoE – oszczędzaj pieniądze i środowisko
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-09 14:43 - dodaj komentarz
Przełączniki z możliwością zasilania PoE (Power over Ethernet) mają możliwość dostarczania nawet 30W mocy na port. Taka moc nie jest potrzebna dla wszystkich urządzeń przez całą dobę. Tymczasem zasilaniem w poszczególnych portach można łatwo zarządzać. Przełączniki posiadające zasilanie PoE, a więc za pośrednictwem portu Ethernet, mogą w standardzie 802.3at zasilać urządzenia mocą do 30W, a w standardzie 802.3af ponad 15W.
60proc. fanów esportu i 48proc. graczy chce kupować od marek, które wspierają ich pasje
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-09 14:34 - dodaj komentarz
Jak podają najnowsze wyniki badania przeprowadzonego przez Mexad Games, we współpracy z Mobile Institute, aż 60% fanów esportu i 48% graczy przyznaje, że zaangażowanie danej marki w promocję drużyny czy wydarzeń esportowych zachęca ich do zakupu produktów i usług tej marki. Według danych z raportu „Esport w Polsce. Jakimi konsumentami są fani esportu i gier” ponad połowa internautów śledzących esport i niemal połowa graczy zadeklarowała, że chętniej kupi produkt czy usługę
Słuchawki Sony WF-1000XM3 z wiodącym systemem osłabiania zewnętrznego hałasu
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-08 13:13 - dodaj komentarz
Firma Sony ogłosiła powiększenie renomowanej rodziny 1000X o model WF-1000XM3: prawdziwie bezprzewodowe słuchawki nowej generacji. Zastosowano w nich wiodący[*] branżowy system osłabiania zewnętrznego hałasu, udoskonalony dzięki procesorowi HD QN1e i technologii Dual Noise Sensor. Dzięki połączeniu tych rozwiązań można słyszeć muzykę — i nic poza tym.
LG K40 w sklepie Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-08 13:07 - dodaj komentarz
Wakacje trwają w najlepsze, ale Orange nie odpoczywa i ciągle uzupełnia ofertę sklepu. Wjechał tam właśnie nowy smartfon LG, czyli K40. W Planie Mobilnym 55 na 24 miesiące, możecie mieć go już za 33 zł/mc i za 0 zł na start. Do tego dorzucamy pakiet akcesoriów: słuchawki douszne, kartę micro SD oraz etui na telefon, o łącznej wartości 150 zł. Sprawdźcie: LG K40 w sklepie Orange.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: