GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Bardzo wesołe Święta – Plus na kartę (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-07 16:07 - dodaj komentarz
W Plusie na kartę na pewno trafisz z prezentami! Za 25 złotych masz nielimitowane rozmowy i wiadomości oraz 10 GB danych. A FB i Messenger z bezpłatnym transferem do tego! Żeby korzystać z internetu musisz mieć przynajmniej 1 gr na koncie. Z Vibera, Facebooka i Messengera za darmo w pełnej prędkości możesz korzystać do momentu wykorzystania bonusu GB. Nie martw się o ważność doładowania. Przedłuż ważność swojego konta na cały rok za 0 zł.
Milion Użytecznych Punktów w AutoMapie
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-07 16:03 - dodaj komentarz
Ponad milion Użytecznych Punktów w Polsce, nowe opracowane w 3 kwartale 2018 roku mapy Europy i duża aktualizacja bazy adresowej. AutoMapa po raz piąty w tym roku udostępnia nowe mapy! Producenci AutoMapy opublikowali najnowsze mapy nawigacyjne, w których liczba Użytecznych Punktów (POI) w Polsce po raz pierwszy przekroczyła milion. To najpełniejszy i najdokładniejszy w Polsce zbiór miejsc użyteczności publicznej używanych do nawigacji.
Piłka nożna czy siatkówka - co wybierają internauci?
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-07 16:02 - dodaj komentarz
W roku 2018 odbyły się dwa wydarzenia niezwykle ważne dla fanów sportów zespołowych: Mundial w Rosji (14 czerwca – 15 lipca), w którym Polska reprezentacja niestety odpadła w fazie grupowej oraz Mistrzostwa Świata w piłce siatkowej mężczyzn w Turynie (9-30 września), z których nasi rodacy wrócili ze złotymi medalami. Które z tych wydarzeń cieszyły się większym zainteresowaniem Polaków?
W Cyfrowym Polsacie telewizja 6 miesięcy bez opłat i opcja ON THE GO w cenie abonamentu
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-07 16:00 - dodaj komentarz
Od 7 listopada w Cyfrowym Polsacie dostępne są świąteczne promocje oferty telewizyjnej. Klienci mogą skorzystać z pakietów dopasowanych do swoich potrzeb i preferencji, w tym z oferty z kanałami Polsat Sport Premium i transmisjami Ligi Mistrzów UEFA, wszystko przez 6 miesięcy gratis oraz z opcją ON THE GO bez dodatkowych opłat. Jak co roku na Gwiazdkę Cyfrowy Polsat przygotował dla swoich klientów wyjątkowe propozycje. W ramach promocji świątecznych wszystkie pakiety
Ponad 137 milionów ataków phishingowych w III kwartale 2018 r.
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-07 15:56 - dodaj komentarz
W trzecim kwartale 2018 r. systemy antyphishingowe Kaspersky Lab udaremniły ponad 137 milionów prób otwarcia fałszywych stron internetowych. Jest to o 27,5% więcej w porównaniu z II kwartałem, co wskazuje na szybki wzrost liczby ataków phishingowych mających na celu wyłudzanie informacji lub pieniędzy od użytkowników. Phishing jest często uznawany za jeden z najbardziej podstępnych rodzajów cyberataków, ponieważ opiera się na metodach socjotechniki i może pozostać niezauważony.
5 cech, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze smartfona dla dziecka
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-07 15:53 - dodaj komentarz
Producenci robią, co mogą, by wyróżnić się na rynku, co chwilę dostarczając nowe modele telefonów, a operatorzy sieci komórkowych regularnie zasypują nas kolejnymi promocjami, więc osoby stające przed wyborem nowego smartfona naprawdę nie mają lekko. Szczególnie jeśli szukamy urządzenia dla młodszego użytkownika, który ma bardzo sprecyzowane wymagania, zarówno jeśli chodzi o specyfikację i wygląd smartfona, jak i dopasowaną do jego potrzeb ofertę.
Bitdefender udostępnił deszyfrator dla wirusa szantażującego GrandCrab
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-07 15:51 - dodaj komentarz
Bitdefender udostępnił na swojej oficjalnej stronie internetowej deszyfrator dla ofiar wirusa szantażującego GrandCrab. Od dzisiaj poszkodowani nie muszą już płacić przestępcom milionów dolarów okupu. Deszyfrator został opracowany przy współpracy z Europolem, FBI oraz innymi organami ścigania i jest dostępny za darmo. Można go pobrać pod poniższym linkiem: https://labs.bitdefender.com/wp-content/uploads/downloads/gandcrab-removal-tool-v1-v4-v5/
Autobusy we Wrocławiu będą miały zielone światło dzięki IoT od Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-07 15:48 - dodaj komentarz
W przyszłości miejskie autobusy będą wykorzystywały naraz kilku technologii geoloklizacji (w tym również sieci urządzeń IoT) co pozwoli określić precyzyjnie w czasie rzeczywistym ich położenie w układzie drogowym, dzięki czemu dostosuje się do nich sygnalizacja świetlna, skracając czas przejazdów. Wrocław oraz Orange Polska podpisały w tej sprawie list intencyjny. Zakłada on także testy drugiej usługi Smart City – Density City Map.
Atos wybrany przez SAP partnerem w obszarze dostarczania SAP Cloud Platform private edition
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-07 15:43 - dodaj komentarz
Firma Atos została wybrana przez SAP, lidera rynku oprogramowania biznesowego, na partnera w dostarczaniu SAP Cloud Platform private edition. Oferta chmurowa dotyczy rozwoju, rozbudowy oraz integracji aplikacji. Umożliwi to przedsiębiorstwom elastyczne wdrażanie SAP Cloud Platform na publicznych oraz prywatnych chmurach. Sap Cloud Platform to centralna platforma integracji i innowacji dla rozwiązania Intelligent Enterprise by SAP. Pozwala: nawiązać połączenia dla ludzi, zasobów i
Rusza bezpłatny kurs online z cyberbezpieczeństwa
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-07 15:40 - dodaj komentarz
Niedobór specjalistów z branży cyberbezpieczeństwa to problem organizacji na całym świecie – w Polsce wskazuje na niego już 49% przedsiębiorstw . W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wykwalifikowaną kadrę firma F-Secure we współpracy z Uniwersytetem Helsińskim opracowała bezpłatny kurs online o nazwie Cyber Security Base.Kurs łączy wiedzę Wydziału Informatyki Uniwersytetu Helsińskiego oraz doświadczenie specjalistów z firmy F-Secure, a poruszana tematyka uwzględnia
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: