GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Netia: światłowodowy internet z TV przez 6 miesięcy za darmo
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-07 15:38 - dodaj komentarz
W nowej promocji Netia oferuje światłowodowy internet solo oraz w pakietach z TV przez 6 miesięcy za darmo (umowa na 24 miesiące), a następnie za odpowiednio 50 i 70 zł miesięcznie. Ponadto Netia oferuje atrakcyjne warunki dostępu m.in. do pakietu TV z transmisjami Ligi Mistrzów UEFA. Netia wprowadziła dziś (7 listopada 2018 r.) nową ofertę promocyjną, w ramach której oferuje szybki światłowodowy dostęp do internetu (opcja podstawowa: do 150 Mb/s, maksymalna do 900 Mb/s) oraz pakiety z Elastyczną
Połowa Europejczyków nie wie, ile są warte ich (skradzione) dane osobowe
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-06 15:53 - dodaj komentarz
Nowe badanie Kaspersky Lab, obejmujące ponad 7 000 klientów z państw europejskich, wskazuje na powszechną na całym kontynencie obawę dotyczącą kradzieży oraz nielegalnego wykorzystania danych osobowych. Pokazuje to jednocześnie, że wiele osób często nie jest świadomych wartości swoich danych oraz celów, do jakich mogą one zostać wykorzystane przez przestępców.
Abonament 6 miesięcy za darmo i sprzęty w supercenach w świątecznych ofertach Plusa
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-06 15:50 - dodaj komentarz
Na święta Plus rozszerza swoją dotychczasowa promocję z abonamentem przez pół roku za darmo na wszystkie rodzaje ofert głosowych dla klientów indywidualnych i firm. Od teraz można przez sześć miesięcy nie płacić za każdy abonament, niezależnie od jego wysokość! Już od 7 listopada dostępne będą nowe promocje Plus Abonament i Plus dla Firm z atrakcyjnymi sprzętami na gwiazdkowe prezenty!
Uwaga na złośliwe reklamy w wyszukiwarce Bing
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-06 15:46 - dodaj komentarz
Chcesz używać przeglądarki Chrome i w tym celu pobierasz ją za pośrednictwem preinstalowanej na nowych komputerach przeglądarki Edge, korzystającej z wyszukiwarki internetowej Bing? Uważaj, możesz pobrać wirusa typu koń trojański. Niebezpieczne zachowanie wyszukiwarki Bing zostało opisane na Twitterze przez Gabriela Landaua. Problem polega na wyświetlaniu w wynikach wyszukiwania złośliwych reklam, które kierują do stron zawierających szkodliwe oprogramowanie.
Facebook ukarany grzywną za Cambridge Analytica
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-06 15:44 - dodaj komentarz
Facebook ukarany grzywną 500 tys. funtów za skandal z udziałem Cambridge Analytica. Orzeczona przez UK Information Commissioner’s Office (ICO – brytyjski odpowiednik polskiego GIODO) grzywna stanowi maksymalny wymiar kary, jaki można wymierzyć na mocy brytyjskiej ustawy o ochronie danych osobowych (Data Protection Act) z 1998 r. Przeprowadzone przez ICO dochodzenie wykazało, że w latach 2007-2014 Facebook niedostatecznie zabezpieczał dane swoich klientów.
Sztuczna inteligencja w bankowości: biznes bez ryzyka
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-06 15:41 - dodaj komentarz
Klasyczny scenariusz odwiedzin placówki bankowej wygląda mniej więcej tak: klient traci poczucie czasu, patrząc znużenie na ścianę w oddziale banku. Czeka trzymany w niepewności, czy dostanie pożyczkę, czy jego wniosek zostanie odrzucony? Wielu Europejczyków nieraz było w tej sytuacji. Nie da się ukryć, że kredyty w dużym stopniu napędzają nasze społeczeństwo. Co ciekawe, nawet 37 milionów Europejczyków nadal nie ma dostępu do bezpiecznych pożyczek. Zamiast tego, często sięgają oni do
Play: Rośnie zasięg fioletowego 4G
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-06 15:38 - dodaj komentarz
Sieć Play cały czas pracuje nad zasięgiem swojej sieci. Wyniki procentowe wyglądają tak: LTE: 95,7% populacji i LTE ULTRA: 84,8% populacji. Aktualnie w zasięgu LTE jest: 2146 miejscowości powyżej 1 tys. mieszkańców w tym 391 miast powyżej 10 tys. Mieszkańców. Natomiast zasięg LTE ULTRA obejmuje: 1652 miejscowości powyżej 1 tys. mieszkańców w tym 381 miast powyżej 10 tys. mieszkańców.
Iniemamocni 2 i Deadpool 2 w listopadzie w Orange VOD (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-06 15:31 - dodaj komentarz
Przebojowa animacja „Iniemamocni 2”, fantastyczny hit „Deadpool 2”, doskonały dramat „Kochając Pabla, nienawidząc Eskobara”, kontynuacja kultowej komedii – „Mamma Mia! Here We Go Again”, a także mocne kino akcji „Drapacz chmur” już w listopadzie w Orange VOD. Zobaczcie zwiastuny filmów i krótką recenzję wideo w „Na co do kina”
Covve dostępne w Polsce dzięki hubraum i T‑Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-06 15:29 - dodaj komentarz
Organizacja oraz utrzymywanie najistotniejszych relacji jest ogromnym wyzwaniem w dzisiejszych czasach. Co więcej, poleganie na własnej sieci kontaktów stanowi klucz do sukcesu szczególnie w obszarze zarządzania, sprzedaży, marketingu, PR, HR czy prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Z pomocą przychodzą intuicyjne narzędzia, które mogą pomóc pozostać w kontakcie, oferując między innymi inteligentne przypomnienia czy niestandardowe alerty.
S&T jedną z 3 najlepszych firm w obszarze consultingu IT w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-06 15:26 - dodaj komentarz
W najnowszym rankingu „ Book of Lists 2018/2019”, przygotowanym przez tygodnik Warsaw Business Journal, firma S&T znalazła się wśród trzech największych w Polsce firm informatycznych świadczących usługi doradcze. Wysoką 4 pozycję osiągnęła także wśród producentów oprogramowania i integratorów IT. W zestawieniu były brane pod uwagę przychody ogółem za rok 2017.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: