GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

#ZostańWDomu z Play i korzystaj z TVN24 GO na 30 dni
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-30 14:12 - dodaj komentarz
Play przygotowało dla Was kolejną propozycję, która umili spędzanie czasu w domu – 30-dniowy dostęp do serwisu TVN24 GO! Z oferty może skorzystać każdy klient PLAY – wystarczy wysłać SMS o treści TVN24 na numer 8028. W odpowiedzi dostaniecie kod, który zwalnia z opłaty za korzystanie z serwisu TVN24 GO na 30 dni. Pospieszcie się – kody można wykorzystać do końca marca, a liczba voucherów jest limitowana!
Huawei P40 Pro - Unboxing (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-30 14:09 - dodaj komentarz
Procesor Kirin 990 5G pozwoli Ci poczuć, czym jest prawdziwa wydajność. Potrójny aparat Leica Ultra Vision z udoskonalonymi możliwościami AI rewolucjonizuje sposób robienia zdjęć i kręcenia filmów. Niech Twoja twórczość przemówi w Twoim imieniu. Obiektyw ultraszerokokątny 16 MP. Zdjęcia ultraszerokokątne, obiektyw makro 2,5 cm. Niespotykanie duża matryca 1/1.28 cala z dużymi pikselami 2.44 μm właśnie pojawiła się w smartfonie.
Grupa Polsat przekazuje 2 tysiące tabletów z dostępem do Internetu dla domów dziecka
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-30 14:03 - dodaj komentarz
Plus wraz z Cyfrowym Polsatem i Fundacją POLSAT przekażą 2 tysiące tabletów do domów dziecka, rodzinnych domów dziecka, rodzin zastępczych i placówek opiekuńczo-wychowawczych, przede wszystkim odpowiadając na potrzeby rodzin i dzieci związane ze zdalną edukacją i wspierając po raz kolejny społeczną akcję #zostańwdomu. Ze względu na brak odpowiedniego sprzętu oraz problemy z dostępem do Internetu, wielu uczniów nie może realizować programu zdalnego nauczania z wykorzystaniem
NASK z Europolem i Policją o cyberbezpieczeństwie w czasie epidemii
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-30 14:01 - dodaj komentarz
NASK wspólnie z Biurem do Walki z Cyberprzestępczością Komendy Głównej Policji oraz Europolem przypominają o najważniejszych zasadach cyberbezpieczeństwa. #zostanwdomu to czas aktywnego korzystania z internetu. Wiążą się z tym możliwości zdalnych zakupów czy kontaktu z bliskimi i znajomymi, ale to także przestrzeń aktywności oszustów. Warto zadbać o swoje bezpieczeństwo w sieci. Najważniejsza jest zasada ograniczonego zaufania.
Kaspersky Lab Polska oferuje uczniom i nauczycielom z polskich szkół bezpłatne licencje
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-30 13:58 - dodaj komentarz
Pandemia wirusa wywołującego COVID-19 wpływa na wszystkie sfery naszego życia, łącznie z edukacją. Uczniowie w całej Polsce muszą uczestniczyć w lekcjach online, instalować nowe narzędzia wymagane przez nauczycieli i korzystać z komunikatorów oraz czatów wideo.Wszystko to może się przekładać na zwiększone ryzyko cyberzagrożeń. Aby wspomóc uczniów oraz nauczycieli z polskich szkół w tej trudnej sytuacji, firma Kaspersky Lab Polska oferuje dla nich bezpłatne niekomercyjne
Zostań w domu i ucz się za pół ceny. Biznesowy e-learning od Insertu
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-30 13:57 - dodaj komentarz
InsERT – lider rynku oprogramowania dla MSP – uwzględniając sytuację przedsiębiorców i specjalistów w czasie epidemii koronawirusa, obniża aż o połowę cenę szkoleń e-learningowych. Tematyka e-szkoleń dotyczy m.in. księgowości, finansów, kadr oraz prawa w obszarze prowadzenia biznesu, a także obsługi programów InsERT. Jak wykorzystać czas podczas przymusowego pobytu w domu?
Microsoft Surface – bezpieczne biuro tu i teraz
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-30 13:55 - dodaj komentarz
Biznes od dawna już nie jest ograniczany do prowadzenia swojej działalności w fizycznej lokalizacji, a menedżerowie nie są uwiązani do przysłowiowych biurek. Dzisiejsi pracownicy są mobilni – łączą się z klientami i zespołami w różnych miejscach i o dowolnej porze, korzystając z możliwości sprzętu, który w równej mierze na pierwszym miejscu stawia komfort, ergonomię pracy oraz jej bezpieczeństwo.
#zostanwdomu Kino w domu dzięki Orange VOD
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-30 13:52 - dodaj komentarz
Na kwiecień w ofercie Telewizji Orange na VOD super produkcje m.in „Sala samobójców. Hejter”, „Kraina lodu II”, „Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)” w jakości 4K, „1917”, „Dżentelmeni” i „Gorący temat”. Już w ofercie Orange TV dostępna jest najnowsza produkcja Jana Komasy pt.: „Sala samobójców. Hejter”, która swoją premierę kinową miała 6 marca. To porażająca historia o mrocznej stronie mediów społecznościowych i przekleństwie hejtu.
Jesteśmy dla Ciebie – pierwsza zdalnie przygotowana kampania T‑Mobile (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-30 13:50 - dodaj komentarz
Plan dnia Polaków kilka tygodni temu stanął na głowie. Choć budynki biur, szkół i przedszkoli pozostały na swoim miejscu, to czas, który tam spędzaliśmy, przeniósł się w całości do naszych domów. A my musimy to sobie wszystko na nowo poukładać. O tym właśnie opowiada najnowsza kampania reklamowa T‑Mobile, która również – od początku do końca – powstała w domowym zaciszu wszystkich zaangażowanych w nią osób.
Ultraszybkie prognozowanie produkcji energii z OZE
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-30 13:47 - dodaj komentarz
TAURON rozpoczął prace nad systemem ultraszybkiego prognozowania produkcji energii elektrycznej w systemach fotowoltaicznych, z uwzględnieniem nagłych zmian pogody. Będzie to możliwe dzięki wykorzystaniu technologii Internetu rzeczy (IoT) i zaawansowanych algorytmów przetwarzania danych. Wraz ze wzrostem mocy wytwórczych opartych na OZE rośnie potrzeba wdrażania nowoczesnych narzędzi, które pozwolą na efektywne wytwarzanie i zarządzanie energią.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: