GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Telewizory QLED 2019 dostępne w przedsprzedaży
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-18 15:06 - dodaj komentarz
Tegoroczna linia QLED obejmuje sześć serii telewizorów o przekątnych od 43 do 82 cali. W Polsce w dniach od 18 do 31 marca br. w ramach przedsprzedaży u wybranych partnerów dostępne będą modele Ultra High Definition (4K) z serii Q90, Q80, Q85 oraz Q70 z ekranami o przekątnej 65 i 75 cali. W zależności od sieci handlowej oferta może obejmować pakiet dodatkowych korzyści, w tym usługi transportu i instalacji lub akcesoria.
PLAY NOW TV update boxa. Aktualizacja pojawi się w przyszłym tygodniu
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-15 15:30 - dodaj komentarz
Ważne info dla wszystkich testerów! Wypuszczono dziś i jutro dużą aktualizację aplikacji na naszego TV BOX. Nowa wersja 1.3.15 zainstaluje się automatycznie po włączeniu TV BOX. Informacja o aktualnej wersji oprogramowania jest dostępna w prawym dolnym rogu okna Moje konto. Poprawiono w niej dużo błędów zgłaszanych przez testerów oraz wprowadzono kilka usprawnień.
Dziś Dzień Domeny Internetowej
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-15 15:27 - dodaj komentarz
15 marca, 1985 roku zarejestrowano pierwszą komercyjną domenę internetową – symbolics.com, która istnieje do dziś. Z tej okazji, co roku 15 marca obchodzony jest Dzień Domeny Internetowej. Wg raportu CENTR, na koniec 2018 roku, na świecie było blisko 350 mln domen internetowych. W Polsce 7 na 10 domen to domeny z końcówką .pl. Obecnie w Rejestrze domeny .pl, działającym w NASK, utrzymywanych jest ponad 2,6 mln aktywnych w DNS nazw w domenie .pl.
Robisz zakupy na portalu Gearbest? Twoje dane mogły wyciec
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-15 15:25 - dodaj komentarz
Z portalu Gearbest, chińskiego giganta zakupów online, wyciekają miliony kont użytkowników, w tym dane personalne, numery telefonów, adresy e-mail oraz historie zamówień. Powód? Niezabezpieczony żadnym hasłem serwer. Kamil Sadkowski, starszy analityk zagrożeń w ESET radzi, w jaki sposób uniknąć kłopotów w przypadku niespodziewanego wycieku naszych danych.
Aruba AP-510 - nowa seria punktów dostępowych w standardzie 802.11ax
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-15 15:23 - dodaj komentarz
Aruba rozszerza ofertę punktów dostępowych dla sieci kampusowych. Do sprzedaży trafiły urządzenia nowej serii 510 z interfejsem 802.11ax (Wi-Fi 6), które dzięki połączeniu z innowacyjnym oprogramowaniem Aruba zapewniają wysoką wydajność połączeń dla urządzeń mobilnych oraz IoT w dowolnym środowisku. Urządzenia serii 510 do użytku wewnątrz budynków są w stanie obsługiwać jednocześnie wielu użytkowników w zagęszczonych środowiskach sieciowych.
Urządzenia mobilne to najlepsze punkty wejścia dla hakerów
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-15 15:19 - dodaj komentarz
Naruszenie danych na Facebooku, będące prawdopodobnie najpoważniejszym incydentem bezpieczeństwa cybernetycznego w roku 2018 jest najlepszym przykładem na to, że żadna firma - duża czy mała - nie jest odporna na ataki hakerów. Można by oczekiwać, że organizacja tej miary co Facebook reprezentować będzie najwyższy poziom badań i rozwoju w zakresie cyberbezpieczeństwa, ale zeszłoroczne wypadki dowodzą, że to i tak nie gwarantuje bezwzględnej ochrony.
Play: Jak działa modem i router ZTE WF830 czyli NetBox wersja 3.0? (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-15 15:17 - dodaj komentarz
Dziś Play przedstawia film o najnowszym zestawie NetBox, który może się przydać kiedy pojawią się problemy z zasięgiem. Tak buduje się sieć w ultra szybko, ale zawsze znajdzie się takie miejsce, w którym zasięg mógłby być lepszy. W jaki sposób przyśpieszyć internet w Play za pomocą ZTE WF830? O ile zwiększy się zasięg dzięki ZTE WF830? Jaka jest najlepsza antena w Play do zwiększenia zasięgu i przyśpieszenia internetu w Play?
Energetyka wkracza na miejskie zebry
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-15 15:10 - dodaj komentarz
Nowoczesna technologia wkracza szeroko w życie mieszkańców współczesnych miast. Elektromobilność, inteligentne oświetlenie, a teraz inteligentne przejścia dla pieszych to kolejne inicjatywy TAURONA zwiększające poczucie bezpieczeństwa i komfort mieszkańców południowej Polski. Badanie Ministerstwa Infrastruktury wykazało, że na wyznaczonych przejściach zdarzyła się zdecydowana większość wypadków z udziałem pieszych.
Kongres Kompetencji Cyfrowych w Tarnowie – NASK zaprezentuje OSE
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-14 16:40 - dodaj komentarz
Nauczyciele oraz eksperci z uczelni, instytutów, rządu, firm i organizacji pozarządowych spotykają się w dniach 15-16 marca na II Kongresie Kompetencji Cyfrowych w Tarnowie. Przedstawiać będą swoje doświadczenia, wyniki badań i wizje, związane z wykorzystaniem cyfrowych technologii w kształceniu. W kongresie weźmie udział minister cyfryzacji Marek Zagórski, a NASK reprezentować będzie dyrektor Instytutu prof. Jacek Leśkow.
Play24 nowy sposób na doładowanie konta
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-14 16:38 - dodaj komentarz
Play, jako pierwszy z operatorów telekomunikacyjnych w Polsce, umożliwia doładowanie konta za pomocą płatności mobilnych Apple Pay i Google Pay. Nowa funkcja jest dostępna od dziś w aplikacji Play24, dostępnej za darmo w App Store oraz Google Play. Każdy użytkownik chcący doładować swoje konto prepaid w aplikacji Play24, oprócz standardowych form płatności jak przelew czy przekierowanie na stronę doładowania.play.pl, nareszcie będzie mógł wykorzystać mobilne formy płatności.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: