GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Edukacyjna Sieć Antysmogowa na konferencji na rzecz czystego powietrza
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-06 15:20 - dodaj komentarz
Edukacyjna Sieć Antysmogowa to program informacyjny na rzecz czystego powietrza realizowany przez NASK razem z Polskim Alarmem Smogowym. Podejmowane przez nas działania mieliśmy okazję zaprezentować na konferencji regionu podkarpackiego w Dębicy. 6 lutego 2020 roku w Dębicy odbyła się konferencja „Kampania na rzecz czystego powietrza – edukacja i praktyka”, zorganizowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie.
Pierwszy na świecie cyfrowy kokpit do samochodu P-OLED od LG
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-06 15:18 - dodaj komentarz
Na początku tego tygodnia odbyła się premiera najnowszej generacji samochodu Cadillac Escalade, wyposażonego w wyświetlacze P-OLED marki LG. Jest to zarazem pierwszy trafiający do produkcji pojazd wyposażony w zakrzywiony wyświetlacz OLED. Futurystyczny, zintegrowany system wyświetlaczy stworzony przez LG zapewnia kierowcom między innymi szeroki kąt widzenia, lepszą funkcjonalność interfejsu, a producentom niezrównaną swobodę projektowania aut.
Microsoft: Fabryka Przyszłości
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-06 15:14 - dodaj komentarz
Obecny na całym świecie trend transformacji cyfrowej jest szczególnym wyzwaniem dla sektora produkcji. Tak ogromna zmiana, jaką niewątpliwie jest cyfryzacja całego przedsiębiorstwa, nie polega jedynie na wdrożeniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Technologia sama w sobie nie jest wystarczającym czynnikiem, który wpłynie na usprawnienie procesów produkcyjnych i biznesowych.
Social media skuteczne w budowaniu reputacji
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-06 15:11 - dodaj komentarz
Obecność we wszystkich mediach, korporacyjne social media i branżowe konferencje – to zdaniem badanych najskuteczniejsze kanały komunikacji w budowaniu reputacji – wynika z pierwszego w Polsce badania na temat zarządzania reputacją, które objęło dyrektorów komunikacji największych firm z 10 sektorów gospodarki. Projekt prowadzony przez agencję On Board Think Kong swoim patronatem objęły Konfederacja Lewiatan i Uniwersytet Warszawski.
Cyberprzestępcy wykorzystują popularność filmów nominowanych do Oscara
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-06 15:07 - dodaj komentarz
Popularne filmy przyciągają uwagę cyberprzestępców w równym stopniu co kinomanów, a wraz ze zbliżającą się ceremonią rozdania Oscarów stawka rośnie coraz bardziej. Aby lepiej zrozumieć, w jaki sposób oszuści próbują zarobić na naszych filmowych zainteresowaniach, badacze z firmy Kaspersky postanowili przyjrzeć się rozpowszechnieniu tego rodzaju zagrożeń. Ponad 20 wykrytych stron phishingowych oraz 925 szkodliwych plików wykorzystujących jako przykrywkę tegoroczne filmy
Szybki Internet trafia do szkół
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-06 15:05 - dodaj komentarz
TAURON z wykorzystaniem funduszy unijnych buduje szkieletową sieć światłowodową o długości 5,5 tysiąca kilometrów, a także umożliwi dostęp do Internetu 438 szkołom. Z tej inwestycji będzie też mogło skorzystać 100 tysięcy gospodarstw domowych. Obecnie trwa budowa instalacji wewnętrznych w szkołach. Do tej pory zbudowanych zostało prawie 200 tego typu instalacji, co stanowi 45% realizowanego przedsięwzięcia. Planujemy, że na początku kwietnia instalacje będą w 80% szkół.
o2 w nowej odsłonie
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-06 15:03 - dodaj komentarz
Zupełnie nowy układ serwisu, przejrzysty interfejs, dobrze wyeksponowane zdjęcia i wyraźne tytuły to główne zmiany widoczne w nowej odsłonie serwisu o2. Nawigację po serwisie ułatwia przedstawienie części materiałów redakcyjnych w dedykowanych sekcjach. Użytkownicy łatwiej dotrą na przykład do inspirujących materiałów z cyklu „Dawka dobrego newsa”.
Motorola razr eSIM już w Orange! TEST+CENY
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-06 15:00 - dodaj komentarz
Dzisiaj trafiła do naszej oferty Motorola razr eSIM. Pewnie jesteście ciekawi, co potrafi i ile kosztuje? Przychodzę z odpowiedziami – poniżej zobaczycie moją recenzję oraz ceny w Planach Mobilnych i Orange Love. Ten smartfon jest dostępny także bez umowy – możecie go kupić płacąc całą kwotę, lub rozkładając ją na 20 rat 0 proc. Dla przypomnienia – Motorolę razr eSIM kupicie wyłącznie w Orange. Na razie jest dostępna w naszym sklepie online. Za chwilę pojawi się także w smart storach.
BNP Paribas nagrodzony w konkursie The Heart Corporate Innovation Awards 2019
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-06 14:58 - dodaj komentarz
Zespół Cyfrowej Transformacji Banku BNP Paribas w trzeciej edycji konkursu The Heart Corporate Innovation Awards zdobył nagrodę w kategorii Transformation Team. The Heart Corporate Innovation Awards 2019 to konkurs dla przedsiębiorstw, które współpracują z ekosystemem start-upów, rozwijają innowacyjne rozwiązania i tworzą nowe trendy na tynku. Organizowany jest przez The Heart Warsaw, europejskie centrum współpracy korporacji i startupów.
Play - Przygotuj się na 5G z podwójnymi paczkami danych
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-06 14:56 - dodaj komentarz
Właśnie w Play ruszyła naprawdę świetna promocja dla każdego, kto nie lubi się ograniczać korzystając z internetu w telefonie. Sieć Play jest gotowa na 5G, a teraz chce, żebyście i Wy byli dobrze przygotowani, dlatego… Podwajamy paczki internetu w abonamencie nawet na 12 miesięcy! Dla przykładu, w ofercie Homebox i Play L, gdzie standardowo jest do wykorzystania 35 GB miesięcznie oddamy w Wasze ręce aż 70 GB!
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: