GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Selectivv Viewer 2.0 - Sprawdź skąd przychodzą do Ciebie klienci
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-05 13:50 - dodaj komentarz
Z jakiego obszaru przybywają użytkownicy do wybranej lokalizacji? Gdzie mieszkają i gdzie pracują osoby odwiedzające Twój sklep? Jaki jest ich profil demograficzny i behawioralny? Czy odwiedzają podobne, konkurencyjne miejsca? Korzystając z ulepszonej wersji Selectivv Viewer firmy Selectivv odpowiedź na te pytania staje się prosta. Narzędzie wykorzystywane pierwotnie przy planowaniu kampanii reklamowych zyskało nowe funkcjonalności.
Orange: Nie sztuką jest zapewnić zasięg na Kasprowym Wierchu (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-05 13:47 - dodaj komentarz
… sztuką zrobić to tak by internet tam naprawdę dobrze działał. Bardzo urozmaicony teren, drzewa, dolinki, wyniosłe szczyty – to nie sprzyja łączności komórkowej. Jednak mimo to Orange intensywnie pracuje by sieć mobilna była z Wami tam, gdzie spędzicie wakacje, dając nie tylko zasięg, ale i szybki dostęp do internetu. By pokazać Wam, jak to jest zrobione Orange wyruszyło w Tatry, gdzie zmodernizowano jedną z najpiękniej położonych stacji bazowych w Polsce – na Myślenickich Turniach.
Fortinet zapewnia bezpieczeństwo danych w oddziałach połączonych siecią WAN
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-05 13:40 - dodaj komentarz
Fortinet, producent zintegrowanych i zautomatyzowanych rozwiązań cyberochronnych, zaprezentował nowe rozwiązanie Secure SD-Branch. Zapewnia ono bezpieczeństwo danych na brzegu sieci rozległych, którymi połączone są oddziały przedsiębiorstw. Zabezpieczanie sieci WAN i jej warstwy dostępowej za pomocą rozwiązania Fortinet Secure SD-Branch. Aby sprostać wyzwaniom, przez którymi stoją dziś przedsiębiorstwa o rozproszonej strukturze,
100 GB na filmy i muzykę dla użytkowników Prepaid w Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-04 14:47 - dodaj komentarz
W trakcie wakacji więcej danych wykorzystujemy na słuchanie muzyki i oglądanie filmików na Youtube. Teraz w Play odpalenie filmów czy słuchanie muzyki w tej aplikacji, nie spowoduje pobierania danych, co najbardziej powinno ucieszyć użytkowników preapaid! Promocja YouTube za darmo na lato, w której klienci mogą korzystać z aplikacji mobilnej YouTube– oglądać filmy i słuchać muzyki bez zużywania GB.
Huawei Mate 20 X (5G). Test możliwości pierwszego smartfona 5G (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-04 14:45 - dodaj komentarz
Z okazji premiery Huawei Mate 20 X (5G) - pierwszego smartfona Huawei obsługującego sieć 5G, postanowiliśmy zrobić Jankesowi niespodziankę! Ile czasu zajmie mu ściągnięcie filmu? Ile wytrzyma bateria? Jaka jest różnica pomiędzy prędkością sieci LTE, a 5G? To wszystko sprawdził specjalnie dla Was. Zobaczcie film! W sercu HUAWEI Mate 20 X (5G) znajduje się nie tylko superwydajny procesor Kirin 980, ale również wielozakresowy modem 5G w technologii 7nm.
Plus liderem w przenoszeniu numerów w 2 kwartale 2019 r.
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-04 14:40 - dodaj komentarz
Według najnowszego Raportu opublikowanego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej sieć Plus miała najlepszy bilans przenoszenia numerów spośród dużych operatorów komórkowych. To już kolejny kwartał, w którym Plus miał najlepszy bilans przenoszenia numerów spośród dużych operatorów komórkowych. Według Raportu UKE za drugi kwartał br. do Plusa przeszło w tym czasie ponad 87 tys. nowych klientów i operator zakończył go z dodatnim bilansem w wysokości blisko 25,5 tysiąca.
Shazam! na wakacje w jakości 4K – obejrzyj w Orange TV Go
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-04 14:38 - dodaj komentarz
W podróży, na urlopie, po prostu w wolnej chwili polecam lipcowe megahity m.in. „Shazam!” ze stajni DC Comics w jakości 4K, najnowszy film Clinta Eastwooda – „Przemytnik” oraz przezabawną animację – „Corgi. Psiak królowej”. W wakacje oglądajcie filmy między innymi w aplikacji Orange TV Go. W Orange VOD dostępny jest już najnowszy film w reżyserii Clinta Eastwooda pt.: „Przemytnik”. Eastwood zagrał w tej produkcji także główną rolę, a partnerują mu Bradley Cooper oraz
Sodin: nowe oprogramowanie ransomware wykorzystuje niebezpieczną lukę Windows
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-04 14:35 - dodaj komentarz
Badacze z firmy Kaspersky wykryli nowe oprogramowanie ransomware o nazwie Sodin, które wykorzystuje zidentyfikowaną niedawno lukę dnia zerowego w zabezpieczeniach systemu Windows w celu zwiększenia poziomu uprawnień w zainfekowanym systemie oraz architekturę procesora w celu uniknięcia wykrycia. Ponadto, w niektórych przypadkach szkodnik nie wymaga interakcji użytkownika i zostaje po prostu zainstalowany w podatnych na ataki serwerach przez cyberprzestępców.
Airbus osiąga nowe szczyty dzięki technologii mieszanej rzeczywistości Microsoft
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-04 14:33 - dodaj komentarz
Od 40 lat podniebną strefę podbija aż 10 000 samolotów Airbus. W kolejnych dwóch dekadach gigant lotniczy chce zbudować następne 20 000 maszyn. Wyzwanie produkcyjne uda się zrealizować jedynie w parze z innowacyjnymi rozwiązaniami, wśród których prym wiedzie technologia holograficzna Microsoft. Mieszana rzeczywistość łączy świat cyfrowy i fizyczny. Airbus z tego połączenia chce skorzystać w projektowaniu nowych maszyn, których tworzenie zajmuje obecnie o 1/3 mniej czasu niż wcześniej.
Orange: Polska w pigułce
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-04 14:29 - dodaj komentarz
Często, gdy mówimy o różnorodności w miejscu pracy patrzymy na nią bardzo jednostronnie, poprzez wybrane kategorie – płeć, wiek, narodowość, sprawność. Tymczasem różnorodność to całe spectrum naszych różnic. Ktoś kiedyś powiedział, że różnimy się na ponad 7,5 miliarda sposobów, ale wszyscy w zasadzie jesteśmy tacy sami. My w Orane Polska różnimy się na ponad 13 tys. sposobów. Orange jest jednym z największych pracodawców i największą firmą telekomunikacyjną w kraju.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: