GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Telewizory Samsung z Apple TV i AirPlay 2. Pełna lista modeli
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-16 15:22 - dodaj komentarz
Wszystkie telewizory Samsung Smart TV 2019 oraz wybrane modele z 2018 roku, z aktualnym oprogramowaniem sprzętowym, otrzymają nową aplikację Apple TV oraz wsparcie dla AirPlay 2. Oto pełna lista modeli. Nowa aplikacja Apple TV zapewnia widzom szybki i łatwy dostęp do biblioteki filmów i programów w iTunes. Użytkownicy będą także mogli przeglądać, kupować i wypożyczać produkcje spośród ponad 100 tys. tytułów dostępnych w iTunes, w tym materiałów w najwyższej jakości 4K HDR.
#Newsroom – wspólny program Wirtualnej Polski i Polsat News
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-16 15:17 - dodaj komentarz
Tomasz Machała w #Newsroomie zajrzy za kulisy polskiej polityki i podejmie najgorętsze tematy społeczne. Wspólny program WP i Polsat News będzie nadawany na żywo ze studia Wirtualnej Polski. Premiera w niedzielę, 19 maja o 18:00. #Newsroom składa się z dwóch części. Pierwsza to rozmowa z bohaterem najważniejszego wydarzenia tygodnia, w drugiej dwóch komentatorów podejmie najciekawsze tematy. Widzowie #Newsroomu zobaczą również kulisy polskiej polityki z dużą dozą ironii i dowcipu.
#CiekawiNauki – Sztuczna inteligencja – wyręczy nas czy zastąpi?
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-16 15:15 - dodaj komentarz
Jak sztuczna inteligencja wpływa obecnie na nasze życie? Jak zmieni naszą rzeczywistość w ciągu najbliższych kilkudziesięciu lat? Kogo lub co zastąpi sztuczna inteligencja, a kogo lub czego zastąpić nie może? Politechnika Otwarta zaprasza na czwarte spotkanie z cyklu #CiekawiNauki, które odbędzie się 29 maja (środa) o godz. 18:00 na Politechnice Gdańskiej (Gmach Główny, Dziedziniec Fahrenheita). Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona.
WiFi4EU – 181 gmin z Polski
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-15 16:24 - dodaj komentarz
WiFi4EU to inicjatywa Komisji Europejskiej, w ramach której wspierane są działania jednostek samorządu terytorialnego w zakresie zapewnienia bezpłatnego dostępu do bezprzewodowego internetu w miejscach publicznych, takich jak parki, place miejskie, budynki publiczne, biblioteki, ośrodki zdrowia i muzea etc. W ramach tej inicjatywy gminy i miasta na prawach powiatów mogą ubiegać się o specjalne bony. Wartość każdego z bonów to maksymalnie 15 000 euro.
Telewizor QLED 8K: 33 miliony inteligentnych pikseli
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-15 16:21 - dodaj komentarz
Do sprzedaży w Polsce wchodzi właśnie telewizor QLED 8K w odsłonie na 2019 rok. Najwyższa rozdzielczość oraz wierne odwzorowanie detali i kolorów to elementy, które przeniosą widzów w centrum akcji. Zobaczmy, co ma do zaoferowania Q950. Rozdzielczość 8K (7680 x 4320) to więcej szczegółów i bardziej rzeczywiste wrażenia z oglądania. Filmy doprowadzone do perfekcji za pośrednictwem Inteligentnego Skalowania 8K. Tryb Ambient w nowej odsłonie: więcej funkcji i motywów.
Zimna Zośka? O zdrowie zadbaj online!
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-15 16:17 - dodaj komentarz
Zimna Zośka i Zimni Ogrodnicy w tym roku udowadniają, że ludowe przysłowia czasem się sprawdzają. Gdy za oknem zimno i pada, lepiej zostań w domu i zadbaj o swoje zdrowie - przez Internet. Jeśli należysz do – tej dość pokaźnej – grupy, której przyszło chorować w maju, pamiętaj – swoim zdrowiem, możesz zarządzać z dowolnego miejsca. Jak? Pierwsze i najważniejsze. Musisz mieć Profil Zaufany. Aby go założyć nie potrzebujesz ani recepty, ani pieniędzy, ani wizyty u specjalisty.
Naukowcy wykorzystują anomalie poboru mocy do wykrywania złośliwego oprogramowania
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-15 16:14 - dodaj komentarz
niwersytet Stanowy Karoliny Północnej oraz Uniwersytet Teksasu w Austin opublikowały razem dowód słuszności koncepcji (PoC) wykorzystania fluktuacji pobieranej mocy jako podstawy mechanizmu wykrywania szkodliwego oprogramowania w systemach wbudowanych. Według współautora dokumentu, Aydina Aysu, ataki złośliwym oprogramowaniem, zaprojektowanym specjalnie pod kątem architektury narażonego systemu, umożliwiają przejęcie kontroli nad systemem wbudowanym, łącznie z dostępem do jego danych.
Jak przygotować dom jednorodzinny na światłowód? (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-15 16:12 - dodaj komentarz
Przewody światłowodowe, choć nie są delikatne niczym porcelana, to jednak w trakcie montażu można je uszkodzić. Innym powodem, dla którego warto zostawić to specjalistom jest wykorzystanie w trakcie montażu specjalnych narzędzi, bez których obróbka cienkiego jak włos włókna światłowodowego jest praktycznie niemożliwa. Światłowód do domu jednorodzinnego podłączamy na dwa sposoby – „doziemnie” oraz po słupach.
Cyberoszuści biorą na celownik osoby poszukujące pracy
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-15 16:05 - dodaj komentarz
Badacze z Kaspersky Lab podsumowali ewolucję spamu i phishingu w pierwszym kwartale 2019 r. Wykryto m.in. kampanię wykorzystującą wyrafinowane wiadomości spamowe podszywające się pod oferty pracy, rzekomo wysłane przez działy rekrutacji dużych firm, które tradycyjnie wzbudzają duże zainteresowanie wśród potencjalnych pracowników. W rzeczywistości wiadomości te pochodziły od spamerów oraz instalowały na urządzeniach ofiar szkodliwe oprogramowanie służące do kradzieży pieniędzy.
Polskie premiery filmowe w Netia VOD
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-05-15 16:03 - dodaj komentarz
Netia VOD to już kilkaset filmów i seriali wszelkich gatunków, dostępnych "na wyciągnięcie pilota”, w bardzo konkurencyjnych cenach. W maju na miłośników polskiego kina czekają kolejne nowości, w tym premiery 3 głośnych polskich filmów. Na następną premierę, film pt. Miłość jest wszystkim, zapraszamy 24 maja br.: Akcja filmu dzieje się w grudniu. Czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta Świętego Mikołaja i tym samym narodzą się bardzo ciekawe historie
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: