GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Inteligentna bramka zamiast kasjera, czyli jak wkrótce będziemy robić zakupy
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-06 15:23 - dodaj komentarz
Branża handlu detalicznego potrzebuje zmian, które dostosują ją do ewoluujących zwyczajów zakupowych klientów. Automatyzacja inwentaryzacji, kontrola retencji produktu oraz jego właściwej lokalizacji na półce sklepowej - to główne atuty biznesowe zastosowania innowacyjnych rozwiązań, takich jak: inteligentna półka czy tagowanie produktów.
Nowatorskie rozwiązania szerokopasmowe od Zyxel na Broadband World Forum 2018
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-06 15:19 - dodaj komentarz
Na tegorocznym Broadband World Forum w Berlinie Zyxel zaprezentował szereg rozwiązań nowej generacji z zakresu bezpieczeństwa i komunikacji przewodowej i bezprzewodowej o zwiększonej przepustowości. Zyxel Home Cybersecurity to oprogramowanie zapewniające ochronę urządzeń abonenckich Zyxel, a tym samym ochronę wszystkich urządzeń połączonych z siecią domową. Na Forum zaprezentowane zostały jego zaawansowane funkcje, takie jak bezpieczne przeglądanie, filtrowanie treści oraz
W przyszłości będziemy mieszkać i pracować w zielonych budynkach zdalnie sterowanych
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-06 15:17 - dodaj komentarz
Korki uliczne, w opinii ponad połowy przedstawicieli branży budowlanej w Polsce, będą mieć najważniejszy wpływ na budownictwo przyszłości. Na kolejnych miejscach znalazły się regulacje prawne (40 proc.) i mobilny styl życia (33 proc.) – wynika z raportu EFL „Budownictwo przyszłości. Pod lupą”. Nowoczesne budynki będą zdalnie sterowane za pomocą aplikacji (82 proc. wskazań), wykorzystywały zieloną infrastrukturę (72 proc.) oraz uwzględniały potrzeby rodzin pracowników i lokalnych społeczności (72 proc.).
Krótka historia technologii, które zmieniły pranie
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-06 15:14 - dodaj komentarz
Czerwone wino, wiśnie, sos bolognese. Dla jednych brzmi jak obietnica kolacji z deserem, dla innych przepis na plamy, z którymi trzeba powalczyć. W zdecydowanej większości polskich domów walczy pralka, a życie bez niej jest trudne do wyobrażenia. Jak na przestrzeni czasu zmieniały się technologie, bez których nie wyobrażamy sobie dziś prania?
SmartThings: Jedna aplikacja, wiele możliwości (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-05 15:39 - dodaj komentarz
SmartThings to dużo więcej, niż aplikacja - to Twój panel zarządzania domem. Połącz i zautomatyzuj wszystkie domowe urządzenia Samsung kompatybilne ze SmartThings i ciesz się wygodą oraz ogromem możliwości w zasięgu Twojej ręki. SmartThings łączy urządzenia inteligentne Samsung ze sobą, dzięki czemu mogą one ze sobą współpracować i sprawiać, ze Twój dom staje się jeszcze bardziej inteligentny. Może nawet zaproponować nowe sprytne sposoby na zautomatyzowanie dnia.
Orange: Gimme Fiber Day
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-05 15:36 - dodaj komentarz
4 listopada przypadł ogłoszony przez FTTH Council Europe „Gimme Fiber Day”, czyli w wolnym tłumaczeniu dzień „Dawaj Mi Światłowód”. Data nieprzypadkowa, bo 4 listopada 1933 r. w Szanghaju, w Chinach urodził się sir Charles Kuen Kao, który udowodnił, że światłowód można wykorzystać do komunikacji. Dostał za to w 2009 roku Nagrodę Nobla w dziedzinie fizyki. Orange dostarcza światłowód – to wiemy wszyscy. Na koniec ubiegłego roku 28% wszystkich korzystających ze światłowodu w Polsce, to użytkownicy Orange.
Polska wybrana na kolejną kadencję do Rady ITU
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-05 15:31 - dodaj komentarz
W wyborach przeprowadzonych podczas Konferencji Pełnomocników Międzynarodowego Związku Telekomunikacyjnego (ITU), 5 listopada 2018 r., Polska otrzymała 125 głosów i została wybrana na kolejną kadencję do Rady ITU. Wynik ten został osiągnięty dzięki współpracy Ministerstwa Cyfryzacji, Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Urzędu Komunikacji Elektronicznej w trakcie kampanii promującej kandydaturę oraz wieloletniemu zaangażowaniu tych instytucji w prace ITU.
ESET wśród czempionów kanału sprzedaży
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-05 15:24 - dodaj komentarz
Canalys to niezależna organizacja badawcza, znana ze swoich analiz dotyczących nowych technologii. W swoim ostatnim badaniu Canalys sklasyfikowała dostawców rozwiązań IT, oceniając ich skuteczność działania w kanale resellerskim. Firma ESET została wskazana w raporcie wśród najlepszych producentów IT, obok takich marek jak Dell EMC, HP czy Lenovo. Raport oceniający dostawców rozwiązań IT przez pryzmat skuteczności ich działań w kanale sprzedaży, powstał w oparciu o dwa źródła danych -
Podkowa Leśna jest Smart dzięki Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-05 15:22 - dodaj komentarz
Podkowa Leśna – stworzone w czasie dwudziestolecia międzywojennego „Miasto-Ogród” już pojawiła się na blogu, gdy podsumowaliśmy pierwsze półroczne 2018. Nie bez powodu – z Orange Światłowodu korzystało tam wtedy aż 1/3 wszystkich mieszkań, domów i firm, które znajdowały się w zasięgu. Jednak dzieje się tam wiele ciekawszych rzeczy, które razem tworzą Smart City z prawdziwego zdarzenia, przez duże „S”.
UKE: Zakończenie konsumenckich testów mechanizmu monitorowania jakości internetu
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-05 15:18 - dodaj komentarz
Zakończyły się skierowane do użytkowników testy mechanizmu monitorowania jakości dostępu do internetu. Wzięło w nich udział ponad 1600 osób, które wykonały ponad 7500 pomiarów. Testy były ostatnim etapem przed wdrożeniem bezpłatnego mechanizmu, mającego służyć konsumentom do sprawdzenia prędkości wysyłania i pobierania danych, opóźnienia oraz zmienności opóźnienia usługi stacjonarnego internetu. W odróżnieniu od innych narzędzi dostępnych w sieci aplikacja pozwala na wiarygodny pomiar usługi,
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: