GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

FIBARO uruchamia Strefę Marek
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-27 12:51 - dodaj komentarz
FIBARO jako globalny producent bezprzewodowych systemów inteligentnego domu w odpowiedzi na potrzeby dystrybutorów, instalatorów, jak i użytkowników, rozwija nowy obszar swojej działalności. Firma podjęła decyzję o nawiązaniu współpracy z liderami branżowymi, których znakomicie zintegrowane z Systemem FIBARO rozwiązania znacząco poszerzają jego możliwości. To dopiero początek planów rozwojowych. Firma zapowiada dołączenie do oferty rozwiązań kolejnych marek.
Santander Bank Polska udostępnia on-line książkę na temat edukacji finansowej dzieci
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-27 12:49 - dodaj komentarz
Santander Bank Polska chce wspierać rodziców, którzy ze względu na obecną sytuację zostali w domach, by opiekować się swoimi dziećmi. To z myślą o nich oraz ich pociechach opublikowano internetowe wydanie książki „Finansiaki. To MY!”, która jest narzędziem do domowej edukacji finansowej dzieci i młodzieży. Bank udostępnił książkę wszystkim chętnym, całkowicie za darmo.
180 milionów złotych na laptopy dla uczniów i nauczycieli
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-27 12:46 - dodaj komentarz
Szybka ścieżka, minimum formalności, maksimum elastyczności – wszystko po to, by uczniowie i nauczyciele jak najszybciej dostali sprzęt do zdalnej nauki. Już w przyszłym tygodniu samorządy będą mogły wnioskować o pieniądze. Jeśli nie chcą czekać, już teraz mogą kupować sprzęt. Oddamy im pieniądze. Komisja Europejska poparła nasz pomysł, by zaoszczędzone do tej pory - w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa - środki przekazać na zakup sprzętu dla szkół.
 #zostanwdomu bezpiecznie z Akademią NASK
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-26 15:32 - dodaj komentarz
Gry i zabawy edukacyjne online dla dzieci, poradniki o bezpiecznym internecie dla rodziców – to propozycje przygotowane przez Akademię NASK na czas przerwy od zajęć w szkołach. Internet to ogromne wsparcie w tym trudnym czasie. Pozwala na pracę zdalną, naukę, daje dostęp do kultury, umożliwia rozmowy z bliskimi. Sieć i nowe technologie oferują nam wartościowe narzędzia, ale warto wiedzieć, jak bezpiecznie z nich korzystać.
Kolejne bonusy od Cyfrowego Polsatu i sieci Plus w ramach akcji #zostanwdomu
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-26 15:30 - dodaj komentarz
Nawet 25 kanałów w „otwartym oknie” od Cyfrowego Polsatu i sieci Plus w pakiecie IPLA PLUS. W odpowiedzi na potrzeby swoich abonentów w związku z panującą w kraju sytuacją epidemiologiczną, Cyfrowy Polsat wydłużył oraz udostępnił jeszcze więcej kanałów w „otwartym oknie” w ramach akcji społecznej #zostanwdomu. Do 5 maja br. na dekoderach satelitarnych oraz do odbioru telewizji kablowej w technologii IPTV, a także mobilnie – w serwisie Cyfrowy Polsat GO (z aktywną opcją ON THE GO)
Kaspersky jednym z najważniejszych dostawców szkoleń dot. bezpieczeństwa
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-26 15:26 - dodaj komentarz
Firma Kaspersky została uwzględniona w raporcie „The Forrester Wave™: Security Awareness and Training Solutions” dla I kwartału 2020 r., który ocenia dostawców usług szkoleniowych z zakresu cyberbezpieczeństwa i pomaga w wyborze odpowiedniego rozwiązania w zależności od potrzeb organizacji. Firma Kaspersky znalazła się w gronie 12 najbardziej liczących się na rynku dostawców.
Seniorze, #ZostańWDomu z Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-26 15:24 - dodaj komentarz
Play wydłuża ważność konta i odracza daty płatności faktur dla seniorów. Mając na uwadze obecną sytuację chce wspierać wszystkich, zwłaszcza najbardziej narażonych. Ułatwiając komunikację darmowymi pakietami GB czy proponujem odkodowane kanały w PLAY NOW. Dbając o starsze pokolenie, każda osoba w Play powyżej 65 roku życia otrzyma nieco spokoju: W ofertach na kartę przedłużono ważność konta do końca czerwca. W tym czasie nie jest wymagane doładowanie, aby korzystać ze zgromadzonych środków.
7 GB internetu na 7 dni za darmo dla klientów T‑Mobile na kartę, MIX i Heyah na kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-26 15:20 - dodaj komentarz
W ostatnich dniach Polacy częściej i chętniej korzystają z dobrodziejstw internetu – nie wychodząc z domów pracują, robią zakupy, oglądają filmy i seriale czy słuchają koncertów. Dodatkowe gigabajty są więc na wagę złota! Dlatego już dziś wszyscy klienci ofert T‑Mobile na kartę, MIX oraz Heyah na kartę mogą odebrać bezpłatną paczkę danych 7 GB na 7 dni.
Zmiany częstotliwości nadawania telewizji naziemnej w województwie zachodniopomorskim
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-26 15:19 - dodaj komentarz
W nocy z 29 na 30 marca br. (z niedzieli na poniedziałek) dojdzie do zmiany częstotliwości nadawania programów telewizji naziemnej w ramach Multipleksu 1 oraz 4. Zmiany dotyczą wyłącznie obszarów Białogardu i Koszalina. Zmiana częstotliwości nadawania programów dotyczyć będzie wyłącznie emisji multipleksu pierwszego (MUX-1) oraz multipleksu czwartego (MUX-4) w województwie zachodniopomorskim. Przełączenie nastąpi w nocy z 29 na 30 marca w godzinach 0:00-5:00.
AV-TEST przyznało ESET Endpoint Security nagrodę za 2019 rok
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-26 15:17 - dodaj komentarz
AV-TEST, wiodąca niezależna organizacja zajmująca się testami oprogramowania antywirusowego, wręczyła nagrody dla najlepszych rozwiązań bezpieczeństwa IT przetestowanych przez nią w 2019 roku. Wśród laureatów znalazł się program ESET Endpoint Security. Organizacja AV-TEST wręczyła nagrody najbardziej innowacyjnym rozwiązaniom bezpieczeństwa IT, przetestowanych przez nią w 2019 roku.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: