GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

CES 2019: Nowa linia gniazd i włączników FIBARO
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-10 15:04 - dodaj komentarz
Walli – nowa linia gniazd FIBARO ­– jest pierwszą na rynku kompletną linią zawierającą inteligentne gniazda oraz gniazda klasyczne, znane ze wszystkich domów. Nowymi rozwiązaniami FIBARO można sterować także przy pomocy asystentów głosowych, są znacznie łatwiejsze w montażu, dają bardziej zaawansowane możliwości ustawień, a ich wyjątkowy design sprawia, że wzbogacają estetykę każdego wnętrza.
Polski przemysł otwarty na cyfryzację?
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-10 14:49 - dodaj komentarz
Poziom cyfryzacji zakładów produkcyjnych z roku na rok wzrasta. Czy oznacza to, że polskie fabryki są gotowe na wdrażanie rozwiązań oferowanych przez Przemysł 4.0? Przemysł to jeden z filarów europejskiej gospodarki. Według danych Komisji Europejskiej zrzesza on ok. 2 mln przedsiębiorstw, zatrudniających łącznie ponad 33 mln osób. Internet rzeczy, przetwarzanie danych w chmurze, zaawansowana analiza ogromnych zbiorów danych, sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe czy drukowanie
MicroStrategy 2019: nowa wersja inteligentnej platformy analitycznej
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-10 14:47 - dodaj komentarz
MicroStrategy Incorporated (Nasdaq: MSTR), wiodący na świecie dostawca analityki dla firm i oprogramowania mobilnego, ogłosił w tym tygodniu, że najnowsza wersja MicroStrategy 2019 jest już dostępna. Jest to pierwsza na rynku platforma oferująca HyperIntelligence™, transformational mobility i federated analytics. Oficjalne wypuszczenie nowej wersji poprzedziło uruchomienie dzwonu nowojorskiej giełdy papierów wartościowych NASDAQ przez założyciela, przewodniczącego zarządu, prezesa i
Pierwsze monitory AOC z serii AGON 3
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-10 14:41 - dodaj komentarz
AOC przedstawia monitory dla graczy AG273QCG oraz AG273QCX. Są to pierwsze modele należące do nowej, trzeciej generacji serii AGON. AOC AG273QCG oraz AG273QCX to zakrzywione monitory o przekątnej 27 cali, rozdzielczości 2560 x 1440 px i czasie reakcji matrycy na poziomie 1 ms. Pierwszy z nich charakteryzuje matryca TN, odświeżanie 165 Hz i wsparcie dla NVIDIA G-SYNC. Drugi oparto na matrycy VA o odświeżaniu 144 Hz i wzbogacono o technologię AMD FreeSync 2 HDR oraz zgodność ze
CES 2019 LG Keynote: Sztuczna inteligencja wydaniu LG
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-09 17:04 - dodaj komentarz
Dostosowywanie się do potrzeb, łączność oraz otwartość to trzy kluczowe aspekty sztucznej inteligencji, które przyczynią się do powstania całego ekosystemu sztucznej inteligencji. Praktyczne zastosowanie AI było centralnym punktem przemówienia dr I.P. Parka, prezesa oraz dyrektora ds. technologii firmy LG Electronics, które inaugurowało targi CES 2019 w Las Vegas.
Projekt EZD RP finansowany przez CPPC
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-09 16:57 - dodaj komentarz
Centrum Projektów Polska Cyfrowa, przyznała w trybie pozakonkursowym 45,1 mln zł na realizowany przez NASK projekt "EZD RP - Elektroniczne zarządzanie dokumentacją w administracji publicznej". System EZD RP zostanie zrealizowany w ramach dedykowanego projektu pn. "EZD RP - elektroniczne zarządzanie dokumentacją w administracji publicznej", sfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu państwa w ramach II Osi priorytetowej POPC "E-administracja i
Bezprzewodowe słuchawki nauszne Technics ożywią Twoją ulubioną muzykę
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-09 16:54 - dodaj komentarz
Firma Technics przedstawiła dzisiaj dwa nowe modele bezprzewodowych słuchawek nausznych: EAH-F70N i EAH-F50B. W obu zastosowano technologię LDAC / apt-X HD, która umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie dźwięku w wysokiej rozdzielczości*1. Dzięki imponującej wytrzymałości, ulepszonemu tłumieniu wewnętrznemu, 40-milimetrowemu dynamicznemu głośnikowi z membraną CPF (ang. Composite Performance Film) oraz zastosowaniu konstrukcji PACS (ang. Precise Air Control Structure).
Nowe głośniki Sony EXTRA BASS
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-09 16:44 - dodaj komentarz
Firma Sony odświeża ofertę bezprzewodowych głośników EXTRA BASS™, wprowadzając przenośne modele SRS-XB12, SRS-XB22 i SRS-XB32 oraz nowy głośnik o dużej mocy GTK-XB72. System EXTRA BASS™, dobrze znany użytkownikom sprzętu Sony, zapewnia głęboki, mocny bas. Modele XB22 i XB32 wyposażono w pełnozakresowe głośniki stereofoniczne oraz dwie membrany bierne, których zadaniem jest uwydatnianie najniższych dźwięków i wzmocnienie basu dobiegającego z niedużej obudowy.
Plus: DATA Tytani Technologii (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-09 16:39 - dodaj komentarz
Teraz w Plusie dostępny jest również światłowód o szybkości do 900 Mb/s. Nie zwlekaj, stań się już teraz tytanem technologii. Szczegóły w wybranych punktach sprzedaży Plusa. Dotyczy wybranych wariantów ofert. 5 GB jest dostępne w cenie abonamentu w ramach dodatkowej karty SIM.
LG i Microsoft przyspieszą rozwój autonomicznych samochodów
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-09 16:36 - dodaj komentarz
LG wykorzysta chmurę Azure, technologie sztucznej inteligencji firmy Microsoft oraz własne oprogramowanie do rozwoju sterowania samochodami autonomicznymi. Współpraca ma na celu przyspieszenie transformacji dotychczasowej platformy motoryzacyjnej LG. Wiedza i doświadczenie Microsoft w dziedzinie sztucznej inteligencji zostaną wykorzystane przez LG w systemach wspomagania kierowcy ADAS, kamerach monitorowania stanu kierowcy DSM oraz wielofunkcyjnych kamerach przednich.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: