GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Innowacyjne rozwiązanie digitalowe wkracza na obszar rekrutacji
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-05 15:15 - dodaj komentarz
Sytuacja na rynku pracy mobilizuje firmy do poszukiwania nowych, atrakcyjnych sposobów dotarcia do kandydatów i wyróżnienia się jako pracodawca. Eniro Polska wykorzystuje w tym celu innowacyjny pomysł wdrożony przez polski start-up Waywer. Rozwiązanie to pozwala na spersonalizowaną komunikację z kandydatami w procesie rekrutacyjnym za pośrednictwem wideo-wiadomości jeszcze przed pierwszym spotkaniem z rekruterem.
Telewizor Samsung The Frame 2018 już w sprzedaży
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-05 15:12 - dodaj komentarz
Telewizor The Frame, który w niezwykły sposób łączy sztukę i technologię, w tym roku powraca w nowej odsłonie. Od teraz będzie dostępny także w mniejszych rozmiarach ekranu – 49” i 43” – i zaoferuje nowe funkcje, które ułatwią wykorzystanie jego potencjału. Telewizor The Frame zadebiutował w zeszłym roku i wywołał prawdziwą rewolucję w sposobie prezentacji dzieł artystycznych we wnętrzu. Urzeczywistnił przekonanie, że nawet wyłączony, największy w domu ekran może być pięknym elementem
INEA wprowadza symetryczne łącze dla wszystkich klientów internetu światłowodowego
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-05 15:07 - dodaj komentarz
NEA wprowadza rewolucję dla klientów korzystających z technologii FTTH. Od dzisiaj mają oni do dyspozycji łącza symetryczne. Zmiana ta obejmuje ponad 90 tysięcy użytkowników z całej Wielkopolski i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami ze strony klientów. W połowie października podczas Poznań Game Arena INEA wprowadziła do swojej oferty najszybszy Internet w Unii Europejskiej – światłowód symetryczny o przepustowości 10 Gb/s.
Fortinet przejmuje ZoneFox Limited
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-05 15:03 - dodaj komentarz
Fortinet sfinalizował przejęcie spółki ZoneFox Limited, która świadczy chmurowe usługi wykrywania i eliminowania zagrożeń wewnętrznych. Przedsiębiorstwa zmagają się z gwałtownym wzrostem liczby punktów końcowych oraz użytkowników mających dostęp do danych i zasobów w chmurze. To z kolei zwiększa zapotrzebowanie na ochronę przed zagrożeniami wewnętrznymi. Jak wynika z 2018 Verizon Data Breach Investigations Report, 30% przypadków naruszeń bezpieczeństwa jest powodowanych zaniedbaniami lub
Tablet myTab 10 oraz Power Bank 10000 mAh Hykker w Biedronce
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-05 14:56 - 1 komentarz
W Biedronce dostępne są praktyczny tablet myTab 10 (299 zł) oraz nowoczesny Power Bank 10000 mAh marki Hykker (49,99 zł). Pierwszy z nich świetnie sprawdzi się podczas podstawowej pracy i przeglądania multimediów, natomiast drugi – przenośny akumulator – pozwoli naładować w awaryjnych sytuacjach smartfon, aparat fotograficzny i wiele innych małych sprzętów RTV. Produkty oferowane są we wszystkich sklepach Biedronka do 13 listopada br. lub do wyczerpania zapasów.
Samsung A7 w Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-02 15:10 - dodaj komentarz
Warto poświęcić chwilę niedawnej premierze najnowszego smartfona ze średniej półki od Samsunga, czyli A7. W tej kategorii cenowej niewiele jest urządzeń, które mogą się pochwalić tak zaawansowanym aparatem. Nie ukrywajmy przecież „ma robić ładne zdjęcia” to jedno z najważniejszych wyzwań, jakie stawiamy przed smartfonami. Nowy Samsung sprawdza się tutaj doskonale. Wyposażony został aż w trzy obiektyw aparatu głównego . Pierwszy (idąc od dołu) ma matrycę 8 MP i służy do wykonywania zdjęć
Play: Ostatnie dni na zniżkę 15 zł w Google Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-02 15:05 - dodaj komentarz
4.11 kończy się cashbackowa promocja w Sklepie Google. Jeśli nie skorzystaliście jeszcze z tej promocji to mocno Was do tego zachęcamy. Przypominamy, że macie okazję zaoszczędzić 15 zł na najróżniejszych aplikacjach i dodatkach. Zniżka jest dostępna dla każdego klienta Play na abonament oraz Red Bull Mobile na abonentem, który nie korzystał z „Playowej” metody płatności w ciągu roku lub robi to po raz pierwszy.
Plus: Samsung Galaxy S9+ [VIDEOTESTY]
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-02 15:00 - dodaj komentarz
Teraz możesz nagrywać do 20 segmentów wideo z szybkością 960 klatek na sekundę - 4 x szybciej od innych smartfonów!* Włącz tryb auto z wykrywaniem ruchu i uchwyć moment, gdy obiekt znajdzie się w kadrze. Lub użyj trybu manualnego, naciskając Super Slow-mo i złap każdą chwilę wideo. Zobaczysz efekty specjalne i to, czego w normalnym trybie oglądania wideo nie widać. Galaxy S9+ posiada wbudowane stereofoniczne głośniki stworzone przy współpracy z AKG, które brzmią 1.4 razy głośniej.
Powołanie Zastępcy Dyrektora NASK PIB
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-02 14:57 - dodaj komentarz
Minister Cyfryzacji Marek Zagórski w dniu 2.11. br. powołał prof. Jacka Leśkowa na stanowisko Zastępcy Dyrektora ds. Projektów Administracyjno-Edukacyjnych w NASK PIB. Zgodnie z regulaminem organizacyjnym NASK PIB prof. Jacek Leśkow nadzorować będzie Pion OSE oraz Oddział NASK w Białymstoku, a także spółki zależne NASK PIB. Dr hab. inż. Jacek Leśkow, prof. PK, pracuje jednocześnie w Instytucie Teleinformatyki Politechniki Krakowskiej.
200 zł na start w Orange na kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-02 14:52 - dodaj komentarz
Dzisiaj Orange startuje z nową promocją „200 zł na start” w Orange na kartę. Każdy nowy klient, który zdecyduje się na zakup naszych usług na kartę, może otrzymać 200 zł na rozmowy. Wystarczą dwa kroki: W pierwszym należy aktywować oraz zarejestrować nowy starter Orange na kartę. W drugim – włączyć promocję wysyłając bezpłatny SMS o treści PREZENT pod nr 815. Bonus w wysokości 200 zł jest ważny 30 dni od dnia aktywacji.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: