GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Telematyka bez biegu wstecznego
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-04 14:26 - dodaj komentarz
Jak wynika z raportu Globalnego Rynku Telematyki, skumulowany roczny wskaźnik wzrostu tego sektora do 2022 roku wyniesie 28%, a jego wartość osiągnie wtedy 233 miliardy dolarów. To jednak przyszłość, a jak jest teraz w międzynarodowym transporcie drogowym? Rozwiązania telematyczne na stałe zagościły już w kabinach ciężarówek i centralach firm z branży TSL. Coraz bardziej różnorodna oferta systemów mierzenia parametrów jazdy oraz rosnący rynek Internetu Rzeczy sprawiają,
YOUTRO – innowacyjna strefa wiedzy dla biznesu od Netii
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-04 14:23 - dodaj komentarz
W serwisie internetowym Netii dla biznesu (biznes.netia.pl) udostępniona została strefa wiedzy YOUTRO by NetiaNext. W tej innowacyjnej i przystępnej dla odbiorców formie eksperci dzielą się pomysłami na wykorzystanie technologii cyfrowych w biznesie jutra. W strefie wiedzy YOUTRO można znaleźć nagrania z webinarów, blog oraz wiele innych ciekawych materiałów, których autorami są eksperci z zakresu ICT.
Kserokopia dowodu osobistego nie oznacza więzienia
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-04 14:19 - dodaj komentarz
W połowie lipca wchodzi w życie ustawa o dokumentach publicznych, która ogranicza możliwość kopiowania dokumentów osobistych. Wbrew obiegowej opinii, ustawa nie wprowadza kary więzienia za wykonywanie kopii dokumentów przez fintechy czy serwisy carsharingowe - wyjaśnia Tomasz Klecor z kancelarii prawnej Legal Geek. Nowe przepisy dotyczą posługiwania się, przechowywania lub wytwarzania tzw. replik dokumentów. I kluczowe jest tu dobre zrozumienie terminu “replika”.
Vodafone i Ericsson uruchamiają sieć 5G w Londynie
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-04 14:16 - dodaj komentarz
Wiodąca technologia 5G firmy Ericsson odegrała główną rolę w uruchomieniu sieci 5G przez Vodafone UK dla klientów indywidualnych i biznesowych w Londynie. Londyński Sky Garden, słynący ze spektakularnych widoków, był miejscem specjalnego wydarzenia 5G, podczas którego przedstawiono wirtualną prezentację najnowszego raportu Ericsson ConsumerLab. Ericsson Spectrum Sharing firmy Ericsson umożliwia tworzenie zasięgu 5G na istniejącym spektrum LTE.
Huawei InFocus | Odkryj, to co nieodkryte (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-03 15:12 - dodaj komentarz
Zobacz, to co do tej pory zostało nieodkryte. Jest wiele miejsc, które pozostają niezauważone. Właśnie dlatego postanowiliśmy je odkryć i uwiecznić smartfonem Huawei P30 Pro. Pamiętaj, że piękno kryje się wszędzie, wystarczy je znaleźć, uchwycić na zdjęciu i wysłać zgłoszenie do konkursu HUAWEI InFocus.
Kaspersky przedłuża współpracę z Interpolem
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-03 15:10 - dodaj komentarz
3 lipca 2019 roku Jewgienij Kasperski, dyrektor generalny firmy Kaspersky, oraz Tim Morris, dyrektor wykonawczy Służb Policyjnych w Interpolu, podpisali porozumienie. Dotyczy ono wkładu, w ramach którego firma Kaspersky zapewni Interpolowi wsparcie oraz szkolenie personelu, jak również dane analizy zagrożeń dotyczące najnowszych działań cyberprzestępczych, wzmacniając możliwości tej organizacji w zakresie zwalczania cyberprzestępczości na świecie.
Światłowód od T‑Mobile osobno i w pakietach z rozrywką
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-03 15:08 - 1 komentarz
Z końcem czerwca T‑Mobile wprowadził ofertę Magenta 1, na którą składają się abonament komórkowy, rozrywka i internet światłowodowy. Ten ostatni klienci mogą zakupić również jako osobną usługę lub w pakiecie 2 w 1 w ofercie Magenta Rozrywka. Prędkość przesyłu danych, stabilność łącza, bezpieczeństwo przesyłanych informacji – powodów, by wybrać internet światłowodowy jest wiele, ale jeden z pewnością przekona niejednego kinomana: ulubione filmy i seriale w najwyższej jakości.
Dołącz do Europejskiego Miesiąca Cyberbezpieczeństwa
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-03 15:07 - dodaj komentarz
Europejski Miesiąc Cyberbezpieczeństwa to 31 dni warsztatów, konferencji, kampanii i inicjatyw, które mają podnieść świadomość dotyczącą bezpieczeństwa w Internecie. W tym roku motywy przewodnie to cyberhigiena oraz nowoczesne technologie. Ubiegłoroczna edycja zgromadziła 30 partnerów, którzy zorganizowali 45 wydarzeń oraz inicjatyw. Dołącz do ECSM, ponieważ cyberbezpieczeństwo to nasza wspólna odpowiedzialność!
Nowa odsłona Kina Letniego na Placu Europejskim
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-03 15:04 - dodaj komentarz
Pokazy w ramach Kina Letniego na Placu Europejskim zdążyły się już wpisać w harmonogram stołecznych wydarzeń kulturalnych jako stała wakacyjna atrakcja. Pośród nowoczesnych biurowców w samym centrum Warszawy miłośnicy kina pod chmurką także w tym sezonie będą mogli zrelaksować się na wygodnych leżakach i nadrobić kinowe zaległości ostatnich lat. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
Wirus zaszyfrował komputery urzędów na Florydzie. Stan zapłacił ponad milionowy okup
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-03 15:00 - dodaj komentarz
Jeden z pracowników działu IT miasta Lake City na Florydzie nie spodziewał się, że otwarcie zainfekowanego maila okaże się dla niego i całego miasta katastrofalne w skutkach. Nieświadomy pracownik w ten sposób wpuścił do miejskiej sieci komputerowej wirusa ransomware szyfrującego wszystkie dane. W celu ich odzyskania Lake City zapłaciło gigantyczny okup w wysokości aż 500 tysięcy dolarów i zwolniło wspomnianego pracownika.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: