GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Najlepsza muzyka na Open’er Festival Powered by Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-03 14:59 - dodaj komentarz
Open’er Festival Powered by Orange wystartuje 3 lipca i potrwa do 6 lipca. Zagrają m. in. Travis Scott, The Strokes, The Smashing Pumpkins, Kylie Minogue i Lana Del Rey. Tego lata muzyka jest najważniejsza. Dlatego wszyscy klienci, którzy mają lub dołączą do Orange Flex lub nowego Planu Mobilnego od Orange, dzięki usłudze Music Pass, otrzymają nielimitowany transfer danych w najlepszych serwisach muzycznych.
Petri Pehkonen nowym Dyrektorem ds. Technologii i Innowacji T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-03 14:56 - dodaj komentarz
16 września br. Petri Pehkonen obejmie stanowisko Dyrektora ds. Technologii i Innowacji oraz Członka Zarządu T‑Mobile Polska. Zastąpi Thomasa Lipsa, który przechodzi do struktur centralnych DT, gdzie od 15 sierpnia 2019 roku odpowiadać będzie za obszar „IoT Delivery” – planowanie i wdrażanie usług powiązanych z Internetem Rzeczy. Do tego czasu Pionem TI pokieruje Andreas Maierhofer, Prezes Zarządu T‑Mobile Polska.
Jak polscy konsumenci kupują w sieci – wyniki badania EY
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-03 14:54 - dodaj komentarz
57% Polaków dokonuje zakupów online, a 66% szuka w sieci informacji o produktach i ich cenach wynika z badania przeprowadzonego przez EY. Odsetek kupujących w sieci zależy nie tylko od kategorii produktów (elektronikę kupuje 71% konsumentów, a artykuły spożywcze zaledwie 10%), ale również od wieku, stanu cywilnego, miejsca zamieszkania, czy dochodów. Badanie EY pokazało, że większe i młodsze gospodarstwa domowe bardziej intensywnie używają kanałów online, natomiast mniejsze i starsze
Netia - decyzja UOKiK
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-03 14:51 - dodaj komentarz
Do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów zgłaszały się osoby, które skarżyły się na niechciane telefony od operatora telekomunikacyjnego – Netii. Urząd przeanalizował zgłoszenia od konsumentów i rozmowy sprzedażowe, które prowadzili z nimi konsultanci. Wynikało z nich, że Netia dzwoniła z propozycją zawarcia umowy, mimo że nie miała zgód abonentów na kontakt w celach marketingu bezpośredniego. Jest to niezgodne z prawem telekomunikacyjnym.
Internet ułatwia życie Polakom
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-03 14:48 - dodaj komentarz
Ponad 80 proc. Polaków korzysta z Internetu, a blisko 90 proc. z nich sądzi, że dzięki dostępowi do sieci ich życie jest łatwiejsze. Internet jest szczególnie istotny dla mieszkańców terenów wiejskich oraz małych i średnich miast – wynika z badania „Internet w życiu Polaków” przeprowadzonego na zlecenie Ministerstwa Cyfryzacji. Internet towarzyszy prawie każdemu z nas. Zgodnie z zaprezentowanymi w środę wynikami badań - korzysta z niego aż 84 proc. Polaków.
Poczta Polska testuje innowacyjną technologię radiowej identyfikacji przesyłek
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-03 14:45 - dodaj komentarz
Projekt „Automatyczna identyfikacja przesyłek” polega na zastosowaniu nowoczesnych technologii radiowej identyfikacji obiektów (RFID). Ma ona usprawnić sortowanie przesyłek. Jest to pierwszy projekt Poczty Polskiej finansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Dziś przesyłki w sortowniach Poczty Polskiej są identyfikowane poprzez skanowanie kodów kreskowych, przez operatora skanera. Technologia RFID znacząco przyspiesza sortowanie przesyłek, ponieważ nie wymaga
Chorwacki Zadar z największym wzrostem wyszukiwań na lato 2019
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-03 14:43 - dodaj komentarz
Polacy niezmiennie deklarują, że nie ma lepszego sposobu na urlop niż plażowanie – 55% ankietowanych wakacje spędzi opalając się nad wodą. Dla wszystkich miłośników takiej formy wypoczynku KAYAK.pl przygotował kolejną edycję letniego Przewodnika Travel Hacker, w którym zebrane zostały m.in. miejscowości cieszące się największymi wzrostami zainteresowania wśród podróżnych z Polski oraz najtańsze kierunki nadmorskich wypraw tego lata.
Udostępniasz Wi-Fi w swoim hotelu? Zabezpiecz dane gości, zanim zostaną skradzione
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-03 14:40 - dodaj komentarz
Sieci bezprzewodowe udostępniane są dziś gościom nie tylko przez drogie czy luksusowe hotele, ale nawet takie obiekty jak pensjonaty czy pola namiotowe. Niezależnie od wielkości, Wi-Fi stanowi potencjalne źródło danych dla przestępców. Należy więc odpowiednio je zabezpieczyć.Duże obiekty posiadają rozległe sieci bezprzewodowe z dużą liczbą urządzeń. Codziennie z Wi-Fi w hotelach korzystają dziesiątki, a nawet setki nowych osób.
FabLab Gdańsk powered by Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-02 16:07 - dodaj komentarz
W Gdańsku pojawiło się nowe, wyjątkowe miejsce, łączące kreatywność i nowe technologie: FabLab Gdańsk powered by Orange. To nowoczesna pracownia udostępniona przez miasto, w której dzięki wsparciu trenerów i zaawansowanym maszynom można stworzyć dosłownie wszystko. Za inicjatywę odpowiadają Fundacja Orange i Stowarzyszenie FabLab Gdańsk. FabLab Gdańsk powered by Orange znajduje się przy ulicy Dolna Brama 8.
Kup HUAWEI Mate 20 Pro i odbierz tablet HUAWEI MediaPad T5 w zestawie
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-07-02 15:44 - dodaj komentarz
Osoby, które chciałyby kupić innowacyjny, flagowy smartfon HUAWEI Mate 20 Pro będą mogły skorzystać z promocji – do urządzenia dodawany będzie w zestawie tablet HUAWEI MediaPad T5. Oferta jest ograniczona czasowo – potrwa od 1 lipca do 21 lipca lub do wyczerpania zapasów. Oferta będzie dostępna w sklepach: x-kom, morele.net, Media Expert, RTV EURO AGD, Media Markt, Komputronik, Neonet oraz u operatorów komórkowych Play i Orange.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: