GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Najlepsza nawigacja na Androida
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-05 15:18 - dodaj komentarz
Podróżowanie samochodem nierozerwalnie kojarzy się z korzystaniem z map oraz ustalaniem odpowiedniej, dopasowanej do naszych wymagań trasy. Kiedyś kierowcy używali do wyznaczania trasy atlasów drogowych, współcześnie jednak mapy papierowe zostały zastąpione przez nawigacje GPS. Jeśli interesuje Cię darmowa nawigacja na Androida poznaj NaviExpert! To nowoczesna i intuicyjna nawigacja, która pomoże zaplanować dalekie podróże po Europie, jak i zoptymalizuje trasy
Polecony nie tylko do skrzynki, ale też elektronicznie
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-05 15:13 - dodaj komentarz
Osoby, które będą chciały, od 2021 roku będą mogły odbierać i wysyłać korespondencję poleconą z urzędów bez konieczności chodzenia na pocztę. Rada Ministrów dziś to potwierdziła. Projekt ustawy o doręczeniach elektronicznych (e-doręczeniach) rząd przyjął już pod koniec września zeszłego roku. Koniec kadencji spowodował jednak, że formalnie musiał on być jeszcze raz potwierdzony przez obecną Radę Ministrów i dziś to się stało.
116 000 – telefon w sprawie zaginionego dziecka
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-05 15:11 - dodaj komentarz
116 000 – telefon w sprawie zaginionego dziecka, prowadzony przez Fundację ITAKA, dzwonił w 2019 roku 1 598 razy. W tym czasie zarejestrowano 140 zgłoszeń zaginięć nieletnich, odnaleziono 107 dzieci i nastolatków. Linia 116 000 działa od ponad 10 lat, a Orange Polska od początku jest jej partnerem technologicznym i wspierającym. Telefon do Fundacji ITAKA-Centrum Ludzi Zaginionych to już stały element akcji poszukiwania dzieci.
Oświadczenie LG Electronics dotyczące rezygnacji z udziału w MWC 2020
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-05 15:09 - dodaj komentarz
LG Electronics ściśle monitoruje sytuację związaną z wybuchem epidemii koronawirusa, który nadal rozprzestrzenia się poza granicami Chin i został niedawno ogłoszony globalnym zagrożeniem przez Światową Organizację Zdrowia. W związku z tym, mając na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo swoich pracowników, partnerów i Klientów, firma postanowiła wycofać się z udziału w targach MWC 2020 w Barcelonie.
Polsat pozyska 1 mld złotych na refinansowanie inwestycji o charakterze proekologicznym
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-05 15:07 - dodaj komentarz
Cyfrowy Polsat wyemituje pierwsze w Polsce zielone obligacje korporacyjne w złotówkach, z których środki w wysokości 1 miliarda złotych zostaną przeznaczone na refinansowanie inwestycji prośrodowiskowych, dotyczących m.in. poprawy efektywności energetycznej Grupy czy zmniejszenia śladu węglowego związanego z produkowanymi przez Cyfrowy Polsat urządzeniami elektronicznymi.
Milion danych kontaktowych w RDK
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-05 15:03 - dodaj komentarz
Milion wpisów w 45 dni, czyli ponad 22 tysiące dziennie. Polacy chcą korzystać z Rejestru Danych Kontaktowych (RDK). Czym jest RDK? To rejestr, dzięki któremu urzędnicy mają zawsze aktualne dane kontaktowe obywateli. Dzięki temu, w ważnych dla nas sprawach, zamiast wysyłać pismo – mogą np. zadzwonić. RDK uruchomiliśmy 22 grudnia 2019 r. i jak się okazuje bije rekordy popularności.
Orange - Nawet 1,5 Gb/s w sieci 5G w Lublinie
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-05 15:01 - dodaj komentarz
Dzięki nowym rozwiązaniom testowa sieć 5G została połączona z komercyjną, działającą w mieście siecią 4G LTE. Pozwoliło to, nawet przy dużym obciążeniu sieci 4G LTE osiągnąć prędkości 1,2 Gb/s. Teoretyczne możliwości takiej sieci przekraczają jednak 1,5 Gb/s. Wymagałoby to jednak zupełnie pustej sieci 4G oraz idealnych warunków pogodowych. Jednak to nie jedyne nowe możliwości testowanej w Lublinie sieci zastosowano rozwiązanie, które nazywa się fachowo „Inter Site Dual Connectivity”.
Microsoft: Komunikacja jest kobietą
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-05 14:59 - dodaj komentarz
Anna Klimczuk została nową Rzecznik Prasową i Dyrektor Komunikacji w polskim oddziale Microsoft. Zastąpi na tym stanowisku Joannę Frąckowiak, która od lutego rozpoczyna pracę dla azjatyckiej centrali regionalnej firmy, gdzie obejmie stanowisko Commercial Communications Lead. Anna KlimczukObejmując stanowisko rzecznik prasowej i szefowej PR polskiego oddziału Microsoft, Anna Klimczuk będzie odpowiedzialna za strategię komunikacji marki na rynku polskim, zarówno od strony
T‑Mobile rozszerza wybór abonamentów dla klientów indywidualnych
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-05 14:56 - dodaj komentarz
Startuje nowa odsłona oferty T‑Mobile dla klientów indywidualnych. Od teraz mogą oni wybierać z większej liczby pakietów, które pomogą im lepiej dostosować rozwiązanie do ich potrzeb. Dodatkowo w ramach abonamentu dostępne są topowe telefony Samsunga, Huawei i Xiaomi w przystępnych cenach. Najnowsze pakiety T‑Mobile obejmują 4 podstawowe warianty – S, M, L oraz XL – czyli jeden więcej niż dotychczas.
Już wkrótce Dzień Bezpiecznego Internetu – działajmy razem
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-02-05 14:53 - dodaj komentarz
Bezpieczne korzystanie z sieci jest ważne każdego dnia, ale w ten szczególny dzień – 11 lutego – chcemy przypomnieć o tym całej Polsce! Dołączcie się do nas! Już za sześć dni - 11 lutego - Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI)! Happening, konkurs czy zajęcia edukacyjne – jest mnóstwo sposobów, aby włączyć się w jego obchody. Wystarczą dobre chęci i zapał do zorganizowania inicjatywy. Tegoroczny DBI obchodzimy pod hasłem „Działajmy razem!”.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: