GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Orange Polska wspiera naukę online dodatkowym internetem
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-26 15:15 - dodaj komentarz
Kiedy ze względu na pandemię trzeba zostać w domu, nie może zabraknąć internetu. Dlatego odpowiadając na potrzeby uczniów i ich rodziców, studentów oraz nauczycieli Orange Polska opracował możliwość korzystania z oferty Orange Flex przez dwa miesiące za złotówkę miesięcznie. Oznacza to, że na naukę przez internet będą oni mieli do wykorzystania nawet 200 GB transferu danych. To pozwoli swobodnie uczestniczyć w zajęciach online, słuchać wykładów i korzystać z innych zdalnych rozwiązań w nauce.
#ZostańWDomu z Play i odbierz 20 zł na zakupy w Google Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-26 15:13 - dodaj komentarz
Play chce zapewnić Wam jak najwięcej możliwości na rozrywkę i edukację, czego przykładem są pakiety 10 GB a także odkodowane kanały z pakietów Extra i Kids w PLAY NOW. Dzisiaj ruszyła kolejna akcja, którą chcemy Was wesprzeć w tym nietypowym czasie. Dotychczasowe edycje zostały przyjęte bardzo ciepło i jesteśmy pewni, że ta również się Wam bardzo spodoba. Play ma dla Was 20 zł na zakupy w Google Play!
Dostęp do serwisów Legimi i TIDAL dla klientów T‑Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-26 15:09 - dodaj komentarz
Polacy kolejne dni spędzają w domu, pracując lub ucząc się zdalnie. Nie oznacza to jednak, że są skazani na nudę. Dla klientów, którzy lubią zagłębić się w ciekawej lekturze lub namiętnie słuchać muzyki w najwyższej jakości, T‑Mobile oferuje specjalne pakiety dostępu do serwisów Legimi i TIDAL. Nadmiar czasu spędzanego w domu to doskonała okazja, by nadrobić zaległości książkowe czy posłuchać dobrej muzyki przy codziennych obowiązkach lub oddając się swojemu hobby.
Zapewnienie ciągłości usług telekomunikacyjnych w dobie koronawirusa
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-26 15:07 - dodaj komentarz
Prezes UKE zwraca się do operatorów telekomunikacyjnych z prośbą o podejmowanie niezbędnych działań w celu zagwarantowania ciągłości usług, poprzez zapobieganie i usuwanie skutków przeciążenia sieci, wynikających ze zwiększonego popytu w czasie epidemii wirusa SARS-CoV-2. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2015/2120 w czasie takich zagrożeń jak epidemia koronawirusa może zostać ograniczony obowiązujący na co dzień zakaz stosowania ponadstandardowych środków
Face ID w EnveloBank – logowanie bez konieczności dotykania klawiatury
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-26 15:05 - dodaj komentarz
Bank Pocztowy wprowadził dla swoich Klientów nowe sposoby logowania do bankowości cyfrowej. Z myślą o użytkownikach urządzeń firmy Apple, telefonów i tabletów, Bank udostępnił w swojej aplikacji mobilnej EnveloBank autoryzację za pomocą technologii FaceID – możliwość logowania i zatwierdzania przelewów poprzez biometryczne rozpoznawanie twarzy Klienta. Z kolei dla Klientów bankowości internetowej EnveloBank oraz Pocztowy24 Bank wprowadzi wkrótce prostszy sposób logowania.
Darmowe 5 GB internetu dla klientów T‑Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-26 15:02 - dodaj komentarz
O tym, że w ostatnich tygodniach Polacy intensywnie korzystają z usług telekomunikacyjnych nikogo przekonywać nie trzeba. Sami tylko klienci T‑Mobile od momentu zamknięcia przez rząd szkół i galerii handlowych aktywowali ponad 650 tysięcy darmowych pakietów danych. W najbliższy piątek będą mogli zrobić to ponownie. Od jutra do niedzieli w aplikacji Mój T‑Mobile będą nich czekać paczki z 5 GB darmowego internetu.
Vertiv dostarcza modułowe centra danych z certyfikacją TIER-Ready
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-26 14:59 - dodaj komentarz
Firma Vertiv (NYSE: VRT), światowy dostawca rozwiązań z zakresu infrastruktury dla centrów danych, wprowadziła do oferty prefabrykowane, modularne centra danych. Rozwiązania te otrzymały od instytucji Uptime Institute certyfikat „TIER-Ready” w zakresie odporności na uszkodzenia. Nowa umowa pozwoli Vertiv sprzedawać usługi Uptime Institute Tier Certification of Constructed Facilities z jednostkami modułowymi Vertiv TIER-Ready, zapewniając tym samym korzyści z pełnej certyfikacji
Hammer - Radio budowlane, dalmierz laserowy lub karta +100 zł w gratisie
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-26 14:55 - dodaj komentarz
HAMMER – znana marka telefonów i smartfonów o podwyższonej wytrzymałości, już wielokrotnie udowadniał, że można na niego liczyć. Potwierdza to także w tych wymagających czasach, a wyrazem tego jest wyjątkowa promocja pt. „HAMMER pracuje za dwóch”. W jej ramach, każdy przy zakupie „pancernego” smartfonu, w zależności od modelu, może liczyć na jeden z gratisów: radio budowlane, dalmierz laserowy lub kartę zakupową o wartości 100 zł i przedłużoną gwarancję do 36 m-cy.
BNP Paribas-  Ponad milion klientów aktywnie korzysta z kanałów zdalnej komunikacji z bankiem
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-26 14:52 - dodaj komentarz
Już ponad milion klientów BNP Paribas to osoby i firmy aktywnie korzystające z bankowości internetowej GOonline, mobilnej GOmobile lub obu tych kanałów. Bank zachęca użytkowników do zdalnego korzystania ze swoich usług – nie tylko ze względu na wygodę, ale też kwestie bezpieczeństwa. Ograniczanie wychodzenia z domu i kontaktów z innymi ludźmi spowalnia rozwój pandemii Covid-19. „Digital active” to ci, spośród klientów banku, którzy korzystają z bankowości internetowej lub mobilnej.
ZMorph z kolejną rundą finansowania i nowymi produktami
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-03-26 14:49 - dodaj komentarz
ZMorph, polski producent drukarek 3D, oferuje swoje urządzenia już w ponad 20 krajach. Oprócz druku 3D, flagowy produkt ZMorph VX umożliwia także frezowanie CNC i grawerowanie laserem. Na początku roku firma otrzymała kolejną rundę finansowania w wysokości 5 mln zł od Warsaw Equity Group i pozostałych akcjonariuszy spółki. Wrocławska spółka ZMorph specjalizuje się w produkcji drukarek profesjonalnych.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: