GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

We Wrocławiu i Katowicach o nowych wyzwaniach cyfrowej transformacji
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-11-02 14:45 - dodaj komentarz
Organizacja, zasoby i infrastruktura informacyjna w firmach w obliczu cyfrowej transformacji. O spodziewanych zmianach i wynikających z nich wyzwaniach rozmawiać będą uczestnicy konferencji WHAT’S NEXT 2018, które odbędą się w przyszłym tygodniu we Wrocławiu i Katowicach. Organizatorem wydarzeń jest Netia. Globalny rynek usług chmurowych gwałtownie rośnie. Od cloud computingu, we współczesnym zdigitalizowanym świecie, nie ma już odwrotu. To element rewolucji cyfrowej, zmieniającej całe modele
Stanowisko Ministerstwa Cyfryzacji w/s inicjatywy utworzenia chmury krajowej
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-31 16:02 - dodaj komentarz
Marek Zagórski, minister cyfryzacji, z zadowoleniem przyjął informację o inicjatywie PKO Banku Polskiego i Polskiego Funduszu Rozwoju w sprawie utworzenia Chmury Krajowej. Zdaniem szefa resortu cyfryzacji to przedsięwzięcie, które w naturalny sposób wypełnia istniejącą na rynku lukę, zarazem wpisując się w strategię cyfryzacji Polski.W opinii Marka Zagórskiego zaadresowanie tego problemu pozwoli na szybszy i bezpieczny rozwój usług chmurowych, z których będą mogli korzystać zarówno
1 listopada z NaviExpert
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-31 15:58 - dodaj komentarz
Korki, kontrole drogowe czy trudności ze znalezieniem parkingu w okolicach cmentarzy, to coś z czym 1 listopada nie muszą zmagać się użytkownicy nawigacji NaviExpert. Aplikacja, jak co roku, uwzględni nie tylko informacje o natężeniu ruchu, ale także, dzięki współpracy z lokalnymi służbami drogowymi i samorządami – zmiany dotyczące objazdów, tymczasowych parkingów oraz możliwych zamknięciach ulic przy cmentarzach w kilkudziesięciu największych miastach w Polsce.
Comarch zmodernizuje i rozbuduje systemy teleinformatyczne na Górnym Śląsku
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-31 15:56 - dodaj komentarz
Comarch zmodernizuje systemy Państwowego Zasobu Geodezji i Kartografii (PZGiK) dla Powiatu Bielskiego oraz Wojewódzkiego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Katowicach. Comarch zbuduje subregionalny zbiór dokumentów cyfrowych. Będzie on rdzeniem geoprzestrzennych baz danych jednostek organizacyjnych administracji publicznej szczebla regionalnego, powiatowego i gminnego.
NC+ TELEFON: abonament na rok za pół ceny dla przenoszących numer
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-31 15:50 - dodaj komentarz
Platforma nc+ przygotowała specjalną ofertę dla abonentów usług telewizyjnych, którzy przeniosą numer z innych sieci. W ramach promocji abonenci mogą otrzymać obniżoną do połowy cenę abonamentu telefonicznego aż na 12 miesięcy. Platforma nc+ znalazła się na piątym miejscu w całkowitym bilansie przenaszalności numerów według najnowszego raportu UKE dotyczącego przeniesienia numerów w sieciach stacjonarnych (FNP) i ruchomych (MNP) w III kwartale 2018 roku.
Comarch zmodernizuje i rozbuduje systemy teleinformatyczne na Górnym Śląsku
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-31 15:47 - dodaj komentarz
Comarch zmodernizuje systemy Państwowego Zasobu Geodezji i Kartografii (PZGiK) dla Powiatu Bielskiego oraz Wojewódzkiego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Katowicach. Comarch zbuduje subregionalny zbiór dokumentów cyfrowych. Będzie on rdzeniem geoprzestrzennych baz danych jednostek organizacyjnych administracji publicznej szczebla regionalnego, powiatowego i gminnego.
Horrorożercy – świętujemy Halloween z Netia VOD
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-31 15:44 - dodaj komentarz
Nadszedł czas na święto duchów! Porzućcie wycinanie dyń. Halloween, to świetna okazja, żeby usiąść przed telewizorem i porządnie się przerazić! Z tej okazji na Netia Playerach pojawiła się nowa zakładka specjalna – halloween – z filmami grozy w obniżonych cenach. Zafundujcie sobie wieczór z kinem grozy we własnym domu i postarajcie się zbyt głośno nie krzyczeć.
Skype w klasie, czyli lekcje z każdego zakątka Ziemi
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-31 15:42 - dodaj komentarz
Jakie to uczucie móc zobaczyć i posłuchać, jak wyglądają lekcje na drugim krańcu globu? Czy uczniowie siedzą w ławkach albo jak długo wspólnie z nauczycielami głowią się nad zadaniem z matematyki? Czy notują w zeszytach, a może korzystają z komputerów? To wszystko będzie można zobaczyć podczas dwudniowej lekcji online, w której weźmie udział pół miliona uczniów i nauczycieli z ponad 100 krajów na świecie. Skype-a-Thon to globalna inicjatywa, która już 13 i 14 listopada, połączy
innogy Polska umożliwia płatności z wykorzystaniem Google Pay
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-31 15:34 - dodaj komentarz
Portal Moje innogy powstał jako internetowe centrum obsługi Klientów, które pozwala użytkownikom zaoszczędzić czas i łatwo kontrolować swoje konto za pomocą jednej platformy na urządzenia mobilne oraz komputery osobiste. Rozwijając dostępne narzędzia i kanały płatności, innogy Polska od końca października umożliwia swoim Klientom opłacenie rachunków przy wykorzystaniu Google Pay.
Nowa aplikacja do zamawiania taksówek Emirates Skywards Cabforce
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-10-31 15:31 - dodaj komentarz
Emirates Skywards we współpracy z firmą CarTrawler uruchomiły jedyną w swoim rodzaju aplikację służącą do zamawiania przejazdów o nazwie Emirates Skywards Cabforce. Dzięki nowej aplikacji mobilnej członkowie programu lojalnościowego mogą skorzystać z przystępnych i szybkich usług przewozowych w 27 krajach i 117 miastach świata, do których wkrótce dołączą kolejne.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: