GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Trwają zapisy na testy PLAY NOW TV i trwa konkurs (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-12 15:46 - dodaj komentarz
W sieci Play trwają zapisy do testów Play NOW TV - zostało jeszcze kilka zestawów. Zapisz się do testów w najbliższym salonie i zyskaj telewizję oraz PLAYBOX TV ZA DARMO na pół roku! Przez ten czas może bez żadnych konsekwencji zrezygnować z usługi i zwrócić TV BOX. Testujący usługę PLAY NOW TV otrzymuje bez opłat dostęp do oferty kanałów telewizyjnych i kolekcji na żądanie oraz urządzenie TV BOX z pilotem z funkcją wyszukiwania głosowego.
5 powodów, dla których warto wybrać Orange Love Premium
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-12 15:31 - dodaj komentarz
Ponad 950 tys. Polaków ma telewizję od Orange. Nasze upodobania co do tego jak oglądamy telewizję bardzo się różnią. Jedni oglądają ją wieczorami, inni tylko w weekendy, jedno chętniej na smartfonie a drudzy wolą na telewizorze. Jednak potrzeby mamy podobne: jak najwięcej telewizji w dostępnych pakietach. Dlatego nowe pakiety Orange Love spodobają się tym, którzy cenią szeroki wybór atrakcyjnych treści. A jeszcze jakby do tego był internet bez ograniczeń, to już w ogóle super.
Ataki phishingowe w 2018 r. – niemal 500 milionów
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-12 15:29 - dodaj komentarz
Systemy antyphishingowe firmy Kaspersky Lab udaremniły ponad 482 miliony prób odwiedzenia fałszywych stron internetowych w 2018 r. — dwukrotnie więcej niż rok wcześniej, gdy zablokowano 236 milionów takich prób. Liczba ataków phishingowych zwiększa się już od kilku lat, jednak dane liczbowe dla 2018 r. wskazują na znaczący skok, jeśli chodzi o stosowanie i popularność takich ataków. Te i inne dane liczbowe przedstawiono w nowym raporcie Kaspersky Lab poświęconym ewolucji spamu i phishingu
Huawei P jak... ? Sprawdź, co nadejdzie 26 marca (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-12 15:26 - dodaj komentarz
P jak... ? Robert Lewandowski próbował zgadnąć. A czy Ty już wiesz, co nadejdzie 26 marca? Huawei ogłosił premierę nowego flagowca. P30 i P30 Prp pokażą światu w Paryżu. Huawei P30 zabierze nas w swój dalszy ciąg przygody fotograficznej, która przez tego producenta w świecie mobilnym pisana jest całkowicie na nowo. Oficjalna specyfikacja techniczna sprzętu nie jest jeszcze znana.
Microsoft: AI receptą na wyzwania ludzkości
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-12 15:20 - dodaj komentarz
AI for Good Challenge to konkurs dla programistów, studentów i naukowców zajmujących się przetwarzaniem danych z wykorzystaniem możliwości sztucznej inteligencji. Nagrodą jest prawie 40 tys. złotych do wykorzystania na platformie Microsoft Azure. Do rywalizacji dołączyć może każdy komu bliska jest technologia oraz chęć realnego wpływu na otaczającą rzeczywistość. Sztuczna inteligencja uznawana jest za jedną z najbardziej przełomowych technologii, która odciśnie swoje piętno na całej gospodarce.
Car hacking jest możliwy. Blisko 3 miliony samochodów było narażonych na atak
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-12 15:17 - dodaj komentarz
Jak wynika z badań przeprowadzonych przez Pen Test Partners, inteligentne systemy alarmowe ponad 3 milionów samochodów posiadały poważne luki w zabezpieczeniach. Umożliwiały wyłączenie blokady, podsłuchiwanie rozmów za pomocą mikrofonu, a nawet wyłączenie silnika podczas jazdy! Jak przekonuje ekspert z ESET, car hacking, czyli przejęcie kontroli nad pojazdami przez hakerów, jest możliwe.
Orange: Mądre zarządzanie: przyszłość trzeba budować teraz
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-12 15:15 - dodaj komentarz
Wartości, postawy i kompetencje społeczne będą wkrótce decydujące dla sukcesu biznesowego i zawodowego. Rozwijanie biznesu wymagać będzie w coraz większym stopniu tych samych kompetencji, co rozwój społeczny i budowanie społeczeństwa obywatelskiego – wynika z raportu „Mądre zarządzanie”, przygotowanego przez Orange Polska. O kompetencjach przyszłości – dialogu, współpracy oraz przywództwie – dyskutowali 12 marca eksperci podczas debaty „Inspirator, kreator, zdobywca. Gotowi na przyszłość?
Zmiana ról we współpracy UKE z BEREC
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-12 15:12 - dodaj komentarz
W związku z objęciem przez Prezesa UKE Marcina Cichego stanowiska wiceprzewodniczącego BEREC w 2019 roku oraz przyjętą w BEREC zasadą neutralności członków kierownictwa, w tym roku Marcin Cichy będzie uczestniczył w pracach BEREC jako członek ścisłego zarządu (mini-board) BEREC i nie będzie reprezentował UKE. Za przygotowanie i prezentację stanowisk polskiego organu regulacyjnego w ramach Rady Organów Regulacyjnych BEREC odpowiadać będą Anna Rogozińska oraz Aleksandra Stepnowska.
S&T nawiązuje nowe partnerstwo technologiczne z firmą Ciena
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-12 15:08 - dodaj komentarz
Niezależny integrator S&T i Ciena, światowy lider dostawców urządzeń sieciowych do transmisji optycznej, ogłosiły nawiązanie współpracy. W ramach partnerstwa technologicznego S&T rozwijać będzie w Polsce usługi z zakresu budowy inteligentnych sieci. Rozwiązania bazujące na narzędziach Ciena umożliwią kompleksową integrację tradycyjnych metod transmisji danych (TDM, Ethernet i WDM) w ramach jednej platformy infrastrukturalnej.
Perspektywy rozwoju mobilnego internetu w Polsce – raport Instytutu Łączności
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-11 16:18 - dodaj komentarz
Średnie miesięczne użycie danych w mobilnym internecie w Polsce wzrośnie do 2025 r. prawie 25-krotnie. Jeżeli restrykcyjne normy dopuszczalnych poziomów pola elektromagnetycznego nie zostaną zmienione, w perspektywie najbliższych 2-3 lat sieci mobilne nie będą w stanie obsłużyć rosnącego zapotrzebowania na transmisję danych. Niemożliwe będzie również wdrożenie na szeroką skalę sieci nowej generacji. Takie wnioski płyną z zaprezentowanego 8 marca raportu Instytutu Łączności dla
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: