GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Nowe telewizory Sony MASTER Series: 8K HDR z diodami LED
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-09 16:30 - dodaj komentarz
Flagowa rodzina MASTER Series powiększa się o telewizory Full Array LED 8K HDR ZG9 z ekranami 98" i 85" oraz OLED 4K HDR AG9 z ekranami 77", 65" i 55". Sony Europe ogłosiło nowe telewizory MASTER Series: Full Array LED 8K HDR z serii ZG9 i OLED 4K HDR z serii AG9. Telewizory Sony MASTER Series zapewniają najznakomitszą jakość obrazu, jaką można uzyskać w warunkach domowych i wiernie oddają zamysł twórców filmów i seriali.
LG odkrywa praktyczny kierunek rozwoju robotyki i sztucznej inteligencji
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-09 16:25 - dodaj komentarz
Podczas targów CES 2019, firma LG Electronics zaprezentowała udoskonaloną wersję robota CLOi SuitBot, a także linię ulepszonych robotów usługowych, które są coraz bliższe komercjalizacji i w znaczącym stopniu pomagają w codziennych aktywnościach. LG CLOi SuitBot wspomaga dolną część ludzkiego ciała podczas podnoszenia ciężkich przedmiotów lub schylania się, natomiast roboty usługowe CLOi – PorterBot, ServeBot i CartBot – pozwalają na korzystanie z zaawansowanych funkcji będących owocem
Nowe produkty audiowizualne z oferty Sony
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-09 16:22 - dodaj komentarz
Firma Sony wprowadza do oferty nowe produkty do zestawów kina domowego: głośniki w formie listwy HT-X8500 i HT-S350 oraz odtwarzacz Blu-ray 4K Ultra HD UBP-X800M2. Dźwięk ze wszystkich stron: HT-X8500. Nowy głośnik w formie listwy X8500 to propozycja dla kinomanów ceniących sobie komfort domowego zacisza. Ten 2.1-kanałowy model jest zgodny z systemami kinowego, obiektowego dźwięku przestrzennego Dolby Atmos i DTS:X, przenoszącego widza w sam środek akcji.
Play zwiększa elastyczność finansowania w ramach umowy kredytów Senior Facilities Agreement
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-09 16:19 - dodaj komentarz
Play Communications S.A. wraz ze swoją operacyjną spółką zależną P4 Sp. z o.o. (razem “ Grupa Play”) zawarły w dniu 8 stycznia 2018 r. umowę zmieniającą do umowy kredytów uprzywilejowanych Senior Facilities Agreement z dnia 7 marca 2017 r. Zmiana ww. umowy w korzystnych obecnie warunkach na rynkach finansowych zapewnia większą elastyczność harmonogramu spłat kredytów, jak również korzystniejsze warunki finansowe oraz koszt kredytów objętych umową.
CES 2019: Niezwykła jakość dźwięku dzięki nowym soundbarom LG
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-09 16:14 - dodaj komentarz
Nowe soundbary LG powstały we współpracy z Meridian Audio – pionierem technologii High-Resolution Audio. Dzięki temu odtwarzają dźwięk o najwyższej jakości, a ponadto są wyposażone w inteligentne funkcje i wyróżniają się eleganckim, nowoczesnym designem. LG ściśle współpracuje z firmą Meridian, dzięki czemu konsekwentnie podwyższa jakość dźwięku odtwarzanego przez swoje produkty. W tym roku udoskonaloną technologię wykorzystano w trzech soundbarach (modelach SL10YG, SL9YG i SL8YG).
Sony wprowadza system 360 Reality Audio źródło nowych wrażeń muzycznych
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-09 16:07 - dodaj komentarz
Firma Sony wprowadza system audio o nazwie „360 Reality Audio”, dzięki któremu słuchacze czują się otoczeni dźwiękami dobiegającymi ze wszystkich stron. Źródłem tych nowych wrażeń jest technologia obiektowego dźwięku przestrzennego ogłoszona przez Sony na targach CES 2019 w Las Vegas. Sony współpracuje z czołowymi wytwórniami fonograficznymi, serwisami muzycznymi1 i innymi podmiotami z branży muzycznej nad stworzeniem ekosystemu 360 Reality Audio, który obejmowałby tworzenie,
Orange Polska odwołała się od kary nałożonej przez UKE
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-09 16:03 - dodaj komentarz
Przed świętami UKE poinformował o nałożeniu na Orange Polska kary 11 mln zł za rzekome ”niewypełnianie obowiązków związanych z wymianą informacji pomiędzy dostawcami usług w zakresie obsługi wniosków o przeniesienie numeru w sieciach stacjonarnych”. Spółka złożyła do sądu odwołanie, ponieważ w jej opinii kara została nałożona całkowicie niezasadnie, a dodatkowo jej kwota jest rażąco wygórowana. Orange Polska zapewnia, że procesy przenoszenia numerów były i są realizowane bez
Podszywają się pod Netflix i wyłudzają dane osobowe
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-09 16:01 - dodaj komentarz
Policja w Ohio poinformowała o ataku phishingowym wymierzonym w użytkowników platformy streamingowej Netflix. Wiadomość e-mail rzekomo wysyłana przez serwis, zachęcała do aktualizacji danych dotyczących płatności. Jak wskazuje Kamil Sadkowski, starszy analityk zagrożeń w ESET, w rzeczywistości mail kierował do podstawionej strony, która kradła dane osobowe użytkowników platformy. Pod koniec roku niektórzy użytkownicy Netflixa mogli dość mocno się zdziwić.
Zmiana na stanowisku prezesa Sony Europe
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-09 15:58 - dodaj komentarz
Obecny prezes Sony Europe Limited, Shigeru Kumekawa, powróci do Tokio, gdzie z dniem 1 kwietnia 2019 r. obejmie stanowisko Corporate Executive i prezesa Sony Marketing Inc. Jego następcą na stanowisku prezesa Sony Europe będzie Hideyuki Furumi, aktualny wiceprezes wykonawczy oraz dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Sony Mobile Communications Inc.Shigeru Kumekawa kieruje Sony Europe od 2016 r. Zarządza działaniami w segmencie elektroniki prowadzonymi w 40 krajach w Europie, zapewnia
Debiutuje HAMMER 4 - klasyczny twardziel
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-09 15:56 - dodaj komentarz
HAMMER 4 to najnowsza generacja klasycznego telefonu o podwyższonej wytrzymałości. Model charakteryzuje największy wśród wzmocnionych komórek marki wyświetlacz 2,8’’, muskularna stylistyka oraz odporność potwierdzona certyfikatem IP68. A do tego potężna bateria 2000 mAh zapewniająca nawet do 20 godzin ciągłych rozmów. Czym jeszcze wyróżnia się najnowszy HAMMER?
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: