GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Da Vinci, Rubens i Monet na ekranie telewizora The Frame

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2017-12-13 14:43 - czytano: 612 razy - dodaj komentarz
Da Vinci, Rubens i Monet na ekranie telewizora The Frame Da Vinci, Friedrich, Monet, Gauguin, Caravaggio – dzieła tych wybitnych artystów są już dostępne w ramach Samsung Art Store, sklepu z reprodukcjami dzieł sztuki. Użytkownicy telewizora The Frame, którzy korzystają z abonamentu w Art Store, uzyskują także dostęp do niezwykłych, czasowych wystaw, w tym przygotowanej specjalnie dla muzeum Prado kolekcji chińskiego artysty Cai Quo-Qiang’a.
REKLAMA
Telewizor The Frame oferuje nowy sposób na prezentację dzieł artystycznych w domu. W trybie Sztuka (Art Mode) na ekranie można podziwiać wyjątkową kolekcję obrazów lub zdjęć. Użytkownicy mogą wybierać spośród materiałów dostępnych w ramach bezpłatnej kolekcji Samsung Collection, prezentować swoje własne zdjęcia lub skorzystać z oferty Art Store, gdzie w cenie 20,99 zł miesięcznie otrzymują dostęp do stale uzupełnianej galerii obrazów, w tym specjalnych materiałów czasowych.

Jeszcze więcej sztuki
W Art Store miłośnicy sztuki mogą znaleźć obecnie ponad 100 dzieł sztuki pozyskanych od najlepszych światowych galerii i partnerów, takich jak Muzeum Albertina, LUMAS, Magnum Photos, Saatchi Art i Sedition. Kolekcja obejmuje obecnie dzieła wybitnych mistrzów malarstwa, takich jak Da Vinci, Friedrich, Monet, Klimt, Rousseau, Rubens, Caravaggio, Gauguin, Cezanne, Dürer czy Rembrandt. Dzięki temu światowy dorobek kulturalny można podziwiać w domu – bez kolejek i pośpiechu. Nowością w Art Store jest możliwość obejrzenia kolekcji czasowych. Obecnie zobaczyć można prace chińskiego artysty Cao Guo Qiang’a, które w tym samym czasie prezentowane są w muzeum Prado w Madrycie.

Otwórz się na nowe
W The Frame użytkownicy znajdą nie tylko klasykę światowego malarstwa, ale zyskają także szansę poznania współczesnej twórczości. Galeria Saatchi Art reprezentuje tysiące niezwykłych artystów z całego świata, a udostępniając - w ramach Art Store - kolekcję wybranych dzieł na telewizorze The Frame pomaga kolekcjonerom sztuki poznawać współczesnych artystów.

- Bycie częścią tej nowej technologii jest bardzo ekscytujące dla artystów, których reprezentujemy. Nasza współpraca z marką Samsung przy The Frame daje im szansę na to, aby ich dzieła były oglądane przez ludzi na całym świecie w całkowicie rewolucyjny i wysublimowany sposób - twierdzi Rebecca Wilson, główny kurator i wiceprezes w Art Advisory w Saatchi Art.

Zapytana o to, w jaki sposób The Frame może wpłynąć na odbiorców sztuki i ich doświadczenia, odpowiedziała: - Im więcej sposobów na kontakt ze sztuką damy ludziom, tym bardziej będą chcieli z nią obcować, w różnej formie. Myślę, że zachęci to odbiorców do wizyty w galerii czy muzeum i sprawi, że w kontakcie ze sztuką poczują się komfortowo – bez względu na to, czy mowa o prezentacji w formie tradycyjnej czy cyfrowej.

The Frame to także telewizor – oferuje jakość obrazu 4K UHD, technologię HDR oraz bogaty świat aplikacji w ramach Smart TV.
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: