GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Urodzinowa promocja Cineman już trwa

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2017-12-14 14:32 - czytano: 631 razy - dodaj komentarz
Urodzinowa promocja Cineman już trwaOd 12 grudnia można oglądać wybrane filmowe hity dostępne w serwisie Cineman VOD w specjalnej cenie – od 1,90 zł za film. W ofercie z okazji 10. urodzin platformy znalazło się 20 wyjątkowych tytułów, takich jak Oscarowy „La La Land”, „John Wick 2” czy „Był sobie pies”. Użytkownicy Samsung Smart TV zobaczą wybrane produkcje w świetnej jakości na dużym ekranie swojego telewizora.
REKLAMA
Rozpoczynając swoją działalność w grudniu 2007 roku Cineman był pierwszym kinem internetowym w Polsce, działającym w modelu VOD (wideo na żądanie). Dziś w ofercie ma ponad 1200 tytułów, które dzięki dedykowanej aplikacji można obejrzeć także w Samsung Smart TV, np. na telewizorach z serii QLED.

Promocyjny katalog filmowy Cineman VOD obejmuje 20 tytułów, wśród których znalazły się zarówno filmowe hity, jak i najnowsze kinowe produkcje w atrakcyjnej cenie – od 1,90 zł za film*.

Oferta jest tak zróżnicowana gatunkowo, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Fani kina akcji mogą obejrzeć znakomity thriller „Mechanik: Konfrontacja” z niezawodnym Jasonem Stathamem. Film opowiada historię legendarnego zabójcy, który rozpoczynając uczciwe życie sam staje w obliczu wielkiego zagrożenia. Musi przyjąć zlecenia, z których każde może skończyć się jego śmiercią. W kolekcji znalazła się także druga część kultowego już „Johna Wicka” z Keanu Reevesem walczącym z syndykatem włoskich zabójców. W urodzinowej ofercie dostępne są także filmy familijne, takie jak najbardziej zakręcona komedia roku „Był sobie pies”. To wzruszająca i pełna humoru opowieść o Bailey’u, który wiedzie psie życie u boku dorastającego chłopca. Dobrą propozycją dla młodszych widzów jest animacja „Balerina” opowiadająca historię 11-letniej Felicji, która ucieka z sierocińca, by uczyć się tańca w paryskiej szkole baletu.

Jeśli ktoś nie miał jeszcze szansy obejrzeć mistrzowskiego musicalu „La La Land”, to teraz może to nadrobić w Samsung Smart TV. Porywająca historia miłości pianisty jazzowego i początkującej aktorki przypomina czasy złotej ery Hollywood. Film zdobył w sumie aż 6 Oscarów.

Alternatywą dla romantycznego musicalu będzie zrealizowany z dużym rozmachem i poczuciem humoru „Wilk z Wall Street”. W filmie jednego z największych reżyserów naszych czasów, Martina Scorsese, równie słynny Leonardo DiCaprio wciela się w rolę złotego dziecka Wall Street, krętacza i dorobkiewicza Jordana Belforta, którego wizytówką są największe jachty, najpiękniejsze kobiety, najszybsze samochody i … kosmiczne przekręty. Ta propozycja to prawdziwa „jazda bez trzymanki”.

*Promocja trwa od 12 do 21 grudnia 2017 r.
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: