GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

T‑Mobile zachęca do konkursu na świąteczną kartkę

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2017-12-19 15:53 - czytano: 1186 razy - tylko 1 komentarz
T‑Mobile zachęca do konkursu na świąteczną kartkęJeszcze tylko do najbliższej soboty, 23 Grudnia 2017 r. trwa wielki świąteczny konkurs T‑Mobile, w którym codziennie wygrać można Samsungi Galaxy S7 wraz z usługami na dwa lata. T‑Mobile zachęca do zabawy w specjalnej kampanii reklamowej. Przed świętami nie wolno zapomnieć o trzech rzeczach: karpiu, kartkach świątecznych dla najbliższych i prezentach.
REKLAMA
Dwie z tych trzech rzeczy z łatwością możesz załatwić dzięki T‑Mobile bez stresujących wypraw do centrów handlowych i urzędów pocztowych. W konkursie na najbardziej kreatywną kartkę świąteczną jeszcze przez cały tydzień można będzie wygrać bezpłatne usługi i smartfony.

Co należy zrobić?
1. Wejść na stronę zyczdobrze.pl i stworzyć swoją idealną kartkę świąteczną

2. Zgłosić kartkę do konkursu i wysłać ją bliskim osobom

Codziennie wybrana zostanie najbardziej atrakcyjna, oryginalna i kreatywna kartka, a jej nadawca zostanie nagrodzony dwoma smartfonami Samsung Galaxy S7 wraz z bezpłatnym abonamentem na dwa lata (w ofercie T Mobile 1 – BEZ LIMITU).

Już ponad 30 osób zostało laureatami konkursu T‑Mobile a kolejni dołączają codziennie. Dla wszystkich zapominalskich T‑Mobile przygotował specjalne spoty reklamowe. Do udziału w konkursie zachęcają jego dotychczasowi zwycięzcy: Kasia, Wioleta i Piotr.

Akcję reklamową przygotował departament komunikacji rynkowej T Mobile Polska wraz z agencją FCB Bridge2Fun, która zajęła się kreacją i produkcją spotów. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dział mediów T‑Mobile wraz z domem mediowym Starcom Mediavest Group (SMG), za działania reklamowe w Internecie - LiquidThread, za kampanię w mediach społecznościowych - Agencja Warszawa, a materiały BTL przygotowała agencja ARC Worldwide.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
biere w ciemno
2017-12-19 22:01
~meganiu
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: