GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

CES 2018: Oficjalna prezentacja Sony Xperia XA2 i XA2 Ultra

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2018-01-09 15:55 - czytano: 1051 razy - dodaj komentarz
CES 2018: Oficjalna prezentacja Sony Xperia XA2 i XA2 Ultra Sony Mobile prezentuje dwa nowe modele smartfonów należące do górnej klasy średniej. Model Xperia XA2 ma 5,2-calowy wyświetlacz Full HD i akumulator o pojemości 3300 mAh, a model Xperia XA2 Ultra – 6,0-calowy wyświetlacz Full HD i akumulator o pojemności 3580 mAh. Xperia XA2 i XA2 Ultra posiadają 23-megapikselowy aparat wyposażony w czujnik obrazu Sony 1/2.3" Exmor RS o czułości ISO 12800. Posiada on funkcję nagrywania w 4K, a także nagrywania wideo slow motion w tempie 120 klatek na sekundę.
REKLAMA
Smartfon Xperia XA2 jest wyposażony w 23-megapikselowy, umożliwiający nagrywanie filmów 4K główny aparat o maksymalnej czułości ISO 12 800 (fotografie) oraz w przeznaczony do selfie 8-megapikselowy przedni aparat z obiektywem superszerokokątnym (120°). W modelu Xperia XA2 Ultra wykorzystano 23-megapikselowy główny aparat — taki sam jak w Xperia XA2 — oraz dwa przednie aparaty do selfie: 16-megapikselowy z optyczną stabilizacją obrazu oraz 8-megapikselowy z obiektywem superszerokokątnym (120°).

Efektywną pracę obu urządzeń zapewnia platforma mobilna Qualcomm® Snapdragon™ 630 oraz umieszczony z tyłu skaner odcisku palca. Finezyjny wygląd to zasługa anodyzowanego aluminium z boków oraz pięknej stylistyki bez obramowania, z wyświetlaczem sięgającym po samą krawędź.

Wprowadzanie obu modeli na światowe rynki rozpocznie się w styczniu 2018 r.

Oba urządzenia będą fabrycznie dostępne z systemem Android 8.0 Oreo.

Sony Xperia XA2 na wybranych rynkach będzie dostępna w wersjach Single SIM i Dual SIM, w czterech świeżych kolorach: srebrnym, czarnym, niebieskim i różowym.

W Polsce pojawi się od lutego we wszystkich salonach operatorów (Single SIM) oraz na rynku otwartym (Dual SIM) w cenie rynkowej 1499 zł.

Xperia XA2 Ultra będzie dostępna na polskim rynku w wersji Dual SIM w cenie 1899 zł.
Źródło: Sony
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: