GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

2 w cenie 1, czyli duety w Netia Mobile

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2018-01-24 15:33 - czytano: 2011 razy - tylko 1 komentarz
2 w cenie 1, czyli duety w Netia MobileOferty komórkowe typu duet, czy większe, rodzinne (multiSIM), zdobywają coraz większą popularność na naszym rynku. Teraz z tego typu usług mogą korzystać również użytkownicy usług z logo Netia, płacąc 2x mniej niż u dużych operatorów komórkowych!Jak wskazują badania rynkowe, średnia wieku, w którym ludzie stają się użytkownikami telefonów komórkowych, to zaledwie 8 - 9 lat. Nic więc dziwnego, że oferty wielo-SIM-owe cieszą się bardzo dużą popularnością.
REKLAMA
Obecnie oferty z dwiema kartami SIM w ofertach wielu operatorów wręcz wypierają oferty z pojedynczą aktywacją.

W grudniu ubiegłego roku również Netia włączyła do oferty tego typu rozwiązania.

Oferty multiSIM już po niecałym miesiącu od wprowadzenia do naszej oferty, stanowią ponad 15 proc. sprzedaży. Największa popularnością cieszą się Duety.

W  ofercie Netii do wyboru są 4 pakiety rodzinne: Duet i Duet Plus z dwoma kartami SIM oraz Trio i Trio Plus z trzema kartami SIM. Wszystkie pakiety charakteryzują się tym, że mają nielimitowane połączenia na numery komórkowe oraz stacjonarne w Polsce.

Najbardziej dumna jest Netia z pakietu Duet Plus, który deklasuje konkurencję! Za 39,90 zł razem z darmowymi połączeniami na komórki i telefony stacjonarne, dajemy Klientom nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz aż 20 GB do wspólnego wykorzystania! Jak wypadamy na tle konkurencji ze swoją ofertą dwóch kart SIM?

U największych operatorów komórkowych podobne oferty kosztują od niespełna 60 do nawet 80 zł i to z umowami aż na 2 lata!

W Netii umowy na usługi komórkowe w tych wariantach zawierane są na okres 15 miesięcy i nie wpływają na długość umów na usługi stacjonarne z firmą.

Dodatkowo każdemu Klientowi, który przeniesie co najmniej jeden numer do Netii,  zostanie obniżony abonament do symbolicznej złotówki przez pierwsze 3 miesiące.
Źródło: Netia
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Nie jest to jakaś super zaskakująca oferta, my też mamy na dwie osoby taki łączony plan w Virgin Mobile i płacimy za dwa numery łącznie 38,5 zł dokładnie, więc fajnie, że Netia wychodzi z taką ofertą, ale żeby to był jakiś przełom to nie powiem
2018-01-30 12:59
~Darek
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: