GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Inspire 2018: innowacje, wzrost i rynkowa przewaga dla partnerów Microsoft

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2018-07-13 15:17 - czytano: 446 razy - dodaj komentarz
Inspire 2018: innowacje, wzrost i rynkowa przewaga dla partnerów MicrosoftOrganizacje na całym świecie są obecnie w trakcie procesu transformacji napędzanej przez chmurę, sztuczną inteligencję, mieszaną rzeczywistość i Internet Rzeczy. Technologie te zapewniają wsparcie dla przedsiębiorstw jak i nas samych – kupowanie staje się bardziej indywidualnym doświadczeniem, bankowość zyskuje większą płynność działania, a sektor ochrony zdrowia jest w stanie lepiej przewidywać i zapobiegać.
REKLAMA
Ekosystem partnerski Microsoft to setki tysięcy organizacji mających globalny wpływ na powodzenie transformacji firm i instytucji publicznych. Tworząc aplikacje biznesowe i złożone rozwiązania branżowe, firmy te stają się naturalnym rozszerzeniem zespołu Microsoft, dostarczając przełomowe technologie dla milionów klientów.

Podczas konferencji dla partnerów Inspire 2018, Microsoft ogłosił nowe inicjatywy oraz przedstawił narzędzia i zasoby, które mają wspierać partnerów w dalszym wzroście, tworzeniu innowacji oraz lepszym wyróżnieniu na rynku.

Innowacje zaszyte w aplikacjach i usługach
Do tworzenia aplikacji i usług oraz, dedykowanych konkretnym branżom rozwiązań, Partnerzy potrzebują dostępu do najnowszej technologii i wiedzy w zakresie jej szerokiego zastosowania.

Dzisiaj Microsoft ogłosił nowości w pakiecie Microsoft 365, takie jak bezpłatna wersja usługi Teams, nowe inteligentne funkcje w zakresie obsługi zdarzeń i rozwiązania analityczne do pracy zespołowej. Firma zapowiedziała również nowe technologie z obszaru chmury i zarzadzania danymi, takie jak Azure Data Box Disk, Azure Virtual WAN, Azure Firewall i wiele innych. Obok technologii, Microsoft udostępnił także eBooki dotyczące Cyfrowej Transformacji oraz praktyczne ćwiczenia rozszerzające dotychczasowe zasoby wykorzystywane przez dziesiątki tysięcy partnerów, którym zależy na dalszym rozwoju kompetencji i dobrych praktyk biznesowych.

Dotarcie do kolejnych klientów z dedykowanymi rozwiązaniami
W trzecim kwartale roku fiskalnego (pierwszy kwartał roku kalendarzowego 2018) Microsoft zanotował wzrost sprzedaży chmury Azure o 93 proc., co w dużym stopniu było udziałem partnerów. Przedstawione dzisiaj nowe możliwości rynkowe obejmują wspólne rozwiązania partnerskie (partner-to-partner solutions) oraz rozszerzone usługi konsultingowe. Każda z tych możliwości tworzy nowe sposoby dotarcia partnerów do większej grupy klientów i zapewnienia im lepszych doświadczeń.

Microsoft zaoferował również nowe korzyści, które pomagają partnerom lepiej dotrzeć do rynku. Z końcem tego roku, partnerzy o konkretnej specjalizacji i kompetencjach będą mogli korzystać z pakietu korzyści dostosowanych do ich profilu biznesowego. Firma rozwija zakres kluczowych korzyści, włączając w to usługi generowania kontaktów biznesowych, poprawiających szybkość ich pozyskiwania i podnoszących wskaźnik podpisywania finalnych kontraktów.

Koncentracja na wyróżnikach, które zwiększą zainteresowanie klientów
Analizy prowadzone wśród partnerów wykazały, że ich specjalizacja ma szczególne znaczenie dla wzrostu biznesu. Kierunek ten okazał się fundamentem do stworzenia wytycznych dotyczących rentowności dla partnerów. Microsoft przedstawił partnerom nowe sposoby pozwalające partnerom udowodnić swoją wartość, wprowadzając nowe zaawansowane specjalizacje oraz nową inicjatywę Microsoft Azure Expert MSP.
Źródło: Microsoft
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: