GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Łączność przewodowa czy Wi-Fi? Zarządzaj punktem dostępowym jak chcesz

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2018-09-12 15:17 - czytano: 292 razy - dodaj komentarz
Łączność przewodowa czy Wi-Fi? Zarządzaj punktem dostępowym jak chceszZyxel prezentuje najnowszy punkt dostępowy, który zapewnia większy komfort obsługi i umożliwia klientom biznesowym wybór pomiędzy trybem zarządzania z chmury, a pracą w trybie niezależnym. NWA1302-AC został zaprojektowany z myślą o hotelach, akademikach, biurach, zapewniając niezawodną i super szybką transmisję przewodową oraz bezprzewodową dla każdego użytkownika na obszarze całego obiektu. Urządzenie można zainstalować w kilka minut bez konieczności stosowania dodatkowych przełączników.
REKLAMA
NWA1302-AC posiada wbudowany punkt dostępowy oraz przełącznik gigabitowy PoE najnowszej technologii. Sprzęt nie wymaga stosowania dodatkowego przełącznika sieciowego. Instalacja urządzenia jest łatwa i możliwa w dowolnym miejscu, co pozwala zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Małe i średnie organizacje, które zajmują wiele pomieszczeń, jak na przykład hotele, szkoły czy biura, działają pod presją napiętego harmonogramu oraz małych budżetów - komentuje Norbert Ogłoziński, Country Sales Manager w firmie Zyxel Communications. Wszystko co obniża koszty inwentarza oraz czas instalacji jest bardzo pomocne – a NWA1302-AC spełnia oba te kryteria.

Elastyczne zarządzanie w trybie niezależnym lub poprzez chmurę dzięki NebulaFlex

Wiele firm zastanawia się w jaki punkt dostępowy warto zainwestować – w taki, który działa niezależnie, czy taki który wymaga zarządzania. Dzięki funkcjonalności NWA1302-AC, można dostosować zarządzanie urządzeniem do aktualnych potrzeb – przekonuje Norbert Ogłoziński.

W trybie niezależnym NWA1302-AC obsługuje ruch autonomicznie, odciążając personel, a w razie potrzeby wystarczy przełączyć urządzenie w tryb zarządzania z chmury. Za pomocą zaledwie kilku kliknięć można przekazać administratorowi całkowitą kontrolę nad urządzeniem. Za zarządzanie w tym trybie odpowiada oprogramowanie Nebula Cloud Center dostępne z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej.

Prosta instalacja i praktyczne porty

Dzięki przemyślanej konstrukcji sprzętowej, NWA1302-AC można zainstalować na ścianie, puszce montażowej, na biurku lub w niewidocznym miejscu pod stołem – czyli w najbardziej optymalnych miejscach, bez utraty siły sygnału i wpływu na wystrój wnętrza. Do montażu nie są potrzebne żadne dodatkowe komponenty, a sama instalacja zajmuje zaledwie kilka minut. Wbudowane porty ethernet oraz porty PoE wynoszą urządzenie na wyższy poziom komfortu obsługi, umożliwiając zasilanie oraz komunikację z innymi urządzeniami w pomieszczeniu, takimi jak inteligentny telewizor lub telefon IP.

Unikalna konstrukcja modułu radiowego
NWA1302-AC został wyposażony w unikalną technologię “RF-first”, która optymalizuje konstrukcję każdego elementu sprzętowego odpowiadającego za częstotliwość radiową oraz zapewnia maksymalny zasięg i wyższy transfer danych. Dodatkowo, inteligentna antena i technologia kształtowania sygnału dynamicznie dopasowuje go bezpośrednio do każdego urządzenia, co pozwala zminimalizować zakłócenia sygnału z sąsiednich punktów dostępowych.

NWA1302-AC jest już dostępny w sprzedaży.
Źródło: ZyXEL
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: